قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارموبایل و تبلتهمهویدئو

چند ترفند موثر برای رفع مشکل قطع شدن اینترنت دیتا موبایل در گوشی

 • علت بالا نیامدن اینترنت گوشی چیست؟ با وجود رفاهی که گوشی‌های موبایل به زندگی بشر آورده‌اند و صرف نظر از قیمت گوشی، گاهی اوقات اتصالات ۴G و ۵G آنها قطع شده و این سوال را برای شما ایجاد می‌کنند که “مشکل قطع شدن اینترنت موبایل چیست؟” علت قطعی اینترنت ایرانسل یا سایر دیتا موبایل چیست؟ برخی مواقع دیتا موبایل یا همان داده موبایل قطع می‌شود؟اسمارتفون‌ها (گوشی هوشمند) به جزئی جدا‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده‌اند، حتی بیشتر هر زمان دیگری در زندگی ما اهمیت دارند، زیرا برای ارتباط با دنیا به طور مرتب به آنها وابسته هستیم. تصور کنید اگر داده‌های موبایل شما ناگهان غیر فعال شده یا از کار بیافتد می‌تواند به یک مشکل بزرگ منجر شود، زیرا بیشتر ما از اینترنت گوشی برای کار در خانه و ارتباط با دوستان و خانواده در حالی که در خانه حبس شده‌ایم، استفاده می‌کنیم. علت قطعی اینترنت همراه اول و سایر دیتا موبایل می‌تواند از اختلال نرم افزاری، سخت افزار آسیب دیده و قطع کامل سیستم نشأت بگیرد که می‌تواند باعث شود که از کل شبکه اینترنت خارج شوید. در ادامه به چندین راهکار برای حل قطع شدن اینترنت همراه اول و سایر دیتا موبایل ها می‌پردازیم پس با فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا همراه باشید.

  روش اول: برای رفع مشکل قطع شدن اینترنت موبایل

  • چرا اینترنت همراه اول وصل نمیشه ؟ –  APN گوشی را بازنشانی کنید.

  اپراتور شبکه به وسیله‌ی APN گوشی موبایل شما را به اینترنت متصل می‌کند. APN اساساً برای فراهم کردن اینترنت برای اسمارتفون، تنظیمات مهم مثل آدرس IP را تنظیم می‌کند. یک دلیل وصل نشدن اینترنت گوشی این است که این روند گاهی اوقات ممکن است اشتباه انجام شود و نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد، بنابراین برای رفع قطع شدن اینترنت همراه اول یا هر دیتا موبایل دیگر مراحل ذیل را دنبال کنید.

  مراحل زیرا در گوشی خود دنبال کنید:

  Settings> SIM cards and mobile networks > SIM Card Operator (Irancell) > Access Point Names

  در این قسمت فهرستی از اسامی APN با برچسب فقط یک شبکه را مشاهده می‌کنید. سپس روی گزینه‌ی “Reset” در پایین ضربه بزنید.

  مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید بهترین گوشی

  روش دوم: برای رفع این مشکل که چرا دیتا موبایل وصل نمی‌شود .

  • علت بالا نیامدن اینترنت گوشی ؟ پروتکل APN را روی iPv4 / IPv6 تنظیم کنید.

  یکی از دلیل قطع شدن اینترنت ایرانسل یا هر دیتا موبایل دیگر می‌تواند در تنظیمات APN خلاصه شود. برای این امر دوباره به مراحل ذکر شده در بالا بروید و در قسمت فهرست اسامی APN روی فلش روبروی نام APN موردنظر ضربه بزنید و وارد گزینه‌ی Edit access point شده، سپس به قسمت APN Protocol رفته و آن را روی iPv4/IPv6 تنظیم کنید. در نهایت روی گزینه‌ی more در پایین زده و تغییرات را سیو کنید.

  مقاله پیشنهادی: نحوه دایورت و لغو دایورت خط موبایل +ویدیو

  روش سوم: برای رفع مشکل اینکه چرا موبایل دیتا کار نمی‌کند.

  • دلیل قطعی اینترنت ایرانسل و سایر موبایل دیتا ها چیست؟ تنظیمات APN را به صورت دستی وارد کنید.

  گاهی اوقات پس از بروزرسانی گوشی، تنظیمات APN به هم می‌ریزد و از حالت استاندارد خارج می‌شود و میتوان آن را دلیل قطع شدن اینترنت همراه اول و سایر دیتا موبایل ها به حساب اورد. در این حالت اگر با یک تنظیم مجدد مشکل برطرف نشود لازم است آدرس APN خود را به صورت دستی وارد کنید. برای این کار مراحل زیرا دنبال کنید:

  همان مراحل گفته شده در راهکار اول را دنبال کنید، سپس در قسمت فهرست APN روی آیکون + کلیک کنید.

  در این قسمت تمام تنظیمات APN خالی و ست نشده است که برای وارد کردن تنظیمات به صورت دستی باید با اپراتور سیم کارت خود تماس گرفته تا تنظیمات مربوطه را برای شما ارسال کنند.

  پس از وارد کردن تنظیمات، روی گزینه‌ی More رفته و تغییرات را سیو کنید، سپس به فهرست APN بازگشته و آن را از داخل فهرست انتخاب کنید.

  مقاله پیشنهادی: ترفند های عملی برای بالا بردن سرعت وای فای

  روش چهارم: علت بالا نیامدن اینترنت گوشی و روشی مفید برای رفع آن

  • حافظه پنهان گوشی را از ریکاوری پاک کنید.

  علت قطعی اینترنت ایرانسل چیست؟ در موبایل شما، بخش قابل‌توجهی از حافظه به حافظه پنهان یا همان کش اختصاص یافته است، جایی که داده‌های مربوط به برنامه‌ها و فرآیندهای مختلف «در سیستم عامل» ذخیره شده و به طور خودکار فعال می‌شود تا این برنامه‌ها و پردازش‌ها با سرعت بیشتری در گوشی شما شروع بکار کنند.

  برخی اوقات بروز خطایی در حافظه پنهان می‌تواند علت بروز مشکل قطع شدن اینترنت موبایل باشد. برای رفع این مشکل، باید پارتیشن حافظه نهان سیستم را پاک کنید، این گزینه از صفحه بازیابی گوشی شما قابل دسترسی است. دسترسی به این گزینه در گوشی‌های مختلف، متفاوت است اما به طور کلی به صورت زیر انجام می پذیرد:

  • گوشی موبایل خود را خاموش کنید و کلید پاور و افزایش صدا را همزمان به مدت چند ثانیه فشار دهید.
  • سپس با منوی زیر روبرو می‌شوید که گزینه‌های زیادی پیش روی شما قرار داده است. با استفاده از کلید پاور می‌توانید در این صفحه بین گزینه‌ها پیمایش کنید.
  • سپس روی گزینه‌ی «wipe cache partition» یا «wipe cache» رفته و با استفاده از کلید پاور آن را انتخاب کنید.

  این پردازش ممکن است کمی طول بکشد، پس از به اتمام رسیدن آن گوشی خود را ریستارت کنید.

  چرا اینترنت ایرانسل کار نمیکنه
  مشکل قطع شدن اینترنت گوشی
  مقاله پیشنهادی: آموزش ساخت شماره مجازی

  راه کار پنجم: برای رفع مشکل قطع شدن اینترنت دیتا موبایل

  • حالت شبکه‌ی مناسب را فعال کنید.

  یکی از علت بالا نیامدن اینترنت گوشی ممکن است این باشد که هنگام بروزرسانی یا به سادگی در تنظیمات پیش فرض گوشی، حالت شبکه (۳G، ۴G و غیره) در موبایل شما به گونه‌ای تنظیم شده باشد که پوشش بهینه را ارائه ندهد. مثلاً اگر گوشی شما از شبکه‌ی ۴G پشتیبانی می‌کند پس باید اطمینان حاصل کنید که ۴G در حالت شبکه شما انتخاب شده است.

  برای انتخاب شبکه‌ی مناسب برای گوشی خود مراحل زیرا دنبال کنید.

  Settings> SIM cards and mobile networks > SIM card setting > Prefer network type

  گوشی سامسونگ Galaxy A52 4G ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۹,۱۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A52 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت

  سپس گزینه‌ای که با گوشی موبایل شما سازگاری دارد را انتخاب کنید تا بهترین سیگنال را دریافت کند و مشکلی از بابت کار نکردن دیتا موبایل نداشته باشید.

  قطع شدن اینترنت همراه اول
  قطع شدن اینترنت موبایل
  مقاله پیشنهادی: معرفی ۱۰ تا از بهترین آنتی ویروس موبایل

  راهکار ششم: رفع مشکل عدم اتصال دیتا موبایل و قطع اینترنت

  • غیرفعال کردن محدودیت استفاده از دیتا موبایل 

  گاهی اینترنت گوشی وصل است ولی کار نمی کند ، هر گوشی موبایل به شما امکان می‌دهد که برای استفاده از دیتا محدودیت تعیین کرده و زمانی که از این میزان مجاز عبور می‌کند پیام هشدار روی گوشی نمایان می‌شود. این موارد معمولاً به طور پیش‌فرض روشن نیستند، اما شاید شما قبلاً محدودیتی تعیین کرده باشید یا تعرفه خود را به روز کرده و فراموش کرده‌اید که محدودیت داده گوشی خود را به روز کنید که می تواند علت قطع شدن اینترنت گوشی باشد . برای غیرفعالسازی این گزینه در گوشی موبایل خود مراحل زیرا دنبال کنید.

  Setting> Connection> Data usage> Mobile Data Usage> Setting> Set data limit

  لازم به ذکرست که تمامی مراحلی که برای راهکارهای بالا ارائه شد ممکن است در گوشی‌های مختلف کمی با یکدیگر متفاوت باشد و نام آنها کمی تغییر کند، اما به طور کلی این راهکارها در یافتن علت قطع و وصل شدن اینترنت در اکثر گوشی‌ها کاربرد دارد.

  راهکار هفتم: مشکل قطع شدن اینترنت موبایل و روشی اسان برای رفع آن

  • داده گوشی خود را غیرفعال کنید و دوباره فعال کنید.

  ساده‌ترین راه برای رفع مشکل قطع شدن اینترنت گوشی این است که گزینه‌ی داده‌ها را خاموش کرده و بعد از چند ثانیه دوباره آن را فعال کنید. برای انجام این کار، می‌توانید به منوی تنظیمات بروید یا مستقیماً داده‌ی تلفن همراه را از نوار اعلان غیرفعال کنید. اکثر گوشی‌ها دارای پنل اعلان در بالای صفحه هستند در حالی که در برخی از نسخه‌ها، نوار اعلان در پایین صفحه‌نمایش یا در کناره‌ها قرار دارند.

  مقاله پیشنهادی: آموزش تصویری روش تغییر رمز وای فای

  راهکار هشتم: رفع مشکل قطع شدن دیتا موبایل گوشی 

  • حالت پرواز را فعال کنید و برای رفع آن غیرفعال کنید

  این یک راهکار موثر دیگر برای مشکل قطع شدن اینترنت موبایل به شمار می‌رود که برای فعال کردن حالت پرواز می‌توانید به منوی تنظیمات گوشی های سامسونگ یا هر مدل گوشی دیگر رفته یا پانل اعلان را باز کنید. با این کار تمام اتصالات قطع شده و سپس دوباره وصل می‌شود.

  دلیل قطع شدن اینترنت همراه اول
  علت کار نکردن دیتا موبایل

  راهکارهای دیگر برای رفع مشکل عدم اتصال Data Mobile

  • در زمان قطع شدن اینترنت گوشی میزان حجم داده و مهلت اتمام آن را چک کنید.

   اتمام بسته‌ی اینترنتی یا به پایان رسیدن مهلت استفاده از می‌تواند علت بالا نیامدن اینترنت گوشی باشد. با توجه به نوع اپراتور سیم‌کارت گوشی خود، کد مربوطه را وارد کرده تا از میزان حجم و تاریخ انقضای آن اطلاع حاصل کرده و در صورت لزوم اقدام به فعالسازی مجدد آن کنید.

  • سیم کارت را خارج کرده و دوباره جای گذاری کنید.

  یکی دیگر از راه‌های موثر برای رفع مشکل قطع و وصل شدن اینترنت گوشی شما اینست که سیم کارت را از تلفن همراه خود خارج کرده و دوباره وارد کنید.

  • اسمارتفون خود را ریستارت کنید.

  راه‌اندازی مجدد گوشی موبایل یکی از روش‌های موثر برای حل مشکل غیرفعال شدن ناگهانی داده‌ی گوشی محسوب می‌شود. علاوه بر این، خواه مشکل از شبکه بوده یا دلیل دیگری داشته باشد، بیشتر اوقات برای رفع بسیاری از مشکلات گوشی و حتی وسایل دیگر نظیر لپ‌تاپ، دسکتاپ و تبلت نیز موثر واقع می‌شود.

  • غیرفعال کردن گزینه‌ی وای فای

  یکی از دلایل قطع شدن اینترنت گوشی آیفون، روشن بودن وای فای بوده که در اتصال شبکه تلفن همراه تداخل ایجاد می‌کند، بنابراین خاموش کردن آن ممکن است به شما کمک کند داده‌های تلفن همراه موبایل خود را پس بگیرید.

  • بلوتوث را خاموش کنید.

  مشابه گزینه‌ی قبلی، مشخص شده که بلوتوث فعال می‌تواند بر اتصالات شبکه در گوشی‌های اندرویدی و گوشی اپل تأثیر بگذارد و می تواند علت کار نکردن اینترنت گوشی باشد. بنابراین، در صورت فعال بودن بلوتوث آن را غیرفعال کنید.

  • آخرین به روزرسانی سیستم را نصب کنید.

  بروزرسانی سیستم عامل iOS یا Android به آخرین نسخه‌ی موجود اغلب می‌تواند بسیاری از اشکالات مرتبط با مشکل قطع شدن اینترنت موبایل گوشی اندرویدی و آیفون را برطرف کند. جالب است بدانید که برخی از اپراتورهای مخابراتی هم برای عملکرد صحیح به جدیدترین نسخه‌های سیستم عامل نیاز دارند.

  مقاله پیشنهادی: آموزش تصویری تغییر رمز وای فای tp link با موبایل در ۶ مرحله

  آخرین راهکار برای وصل نشدن اینترنت با دیتا موبایل 

  • گوشی را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.

  اگر هیچ یک از راهکارهای ارائه شده در حل مشکل قطع شدن اینترنت موبایل موثر نبود، پس به عنوان آخرین آپشن، بازگرداندن به تنظیمات کارخانه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگرچه انجام این کار می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند، اما باعث پاک شدن برخی از اطلاعات و محتوای گوشی موبایل می‌شود.

  بسیاری از روش‌های ذکر شده می‌تواند راه حل مناسبی برای رفع قطعی اینترنت در گوشی شیائومی، سامسونگ، هواوی و … باشد که یکی از بزرگ‌ترین معضلات کاربری هنگام استفاده از گوشی محسوب می‌شود.

  در این مطلب سعی شد تا علت بالا نیامدن اینترنت گوشی بررسی شود و راهکارهایی برای آن ارائه شود. امیدواریم راهکارهای ذکر شده مفید واقع شود و شما کاربران عزیز ۱۹کالا دیگر مشکلی از این بابت نداشته باشید. تیم ۱۹کالا به عنوان یک مرجع موبایل معتبر که منتظر نظرات ارزشمند شماست.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۸۲ رای

  سوالات متداول

  چرا اینترنت گوشی کار نمیکند ؟ دلیل کار نکردن اینترنت گوشی چه چیزی می‌تواند باشد؟

  ✔️ قطع شدن اینترنت می تواند ناشی از اختلال نرم افزاری، سخت افزار آسیب دیده و قطع کامل سیستم باشد که می‌تواند باعث شود که از کل شبکه اینترنت خارج شوید.

  آیا قطعی اینترنت ربطی به حالت شبکه گوشی دارد؟

  ✔️ یکی از علل قطع شدن اینترنت موبایل ممکن است این باشد که هنگام بروزرسانی یا در تنظیمات پیش فرض گوشی، حالت شبکه (۳G، ۴G و غیره) در موبایل شما به گونه‌ای تنظیم شده باشد که پوشش بهینه را ارائه ندهد. مثلاً اگر گوشی شما از شبکه‌ی ۴G پشتیبانی می‌کند پس باید اطمینان حاصل کنید که ۴G در حالت شبکه شما انتخاب شده است.

  برای رفع مشکل قطع شدن اینترنت دیتا موبایل در گوشی باید چه کار کنیم؟

  ✔️ در مقاله ای تحت همین عنوان بیش از 8 راهکار در این باره ارائه شده است که در بالا مشاهده می‌کنید.

  چطور برای رفع مشکل قطع شدن اینترنت APN را بازنشانی کنیم

  ✔️ وارد قسمت تنظیمات گوشی شوید، SIM cards and mobile networks را باز کنید و سپس اپراتور سیم کارت خود را انتخاب کنید و وارد Access Point Names شوید و تا بتوانید تنظیمات مربوط به APN را ریست کنید.

  ساده‌ترین روش‌ها برای رفع مشکل قطع شدن اینترنت دیتا موبایل در گوشی چیست؟

  ✔️ گاهی خاموش رو روشن کردن دیتا گوشی می‌تواند مشکل قطعی اینترنت را برطرف کنید، حتی گاهی قرار دادن گوشی روی حالت پرواز برای چند دقیقه می‌تواند کمک کننده باشد. در برخی موارد ممکن است مهلت استفاده از بسته اینترنت شما تمام شده باشد، پس از اینکه هنوز اعتبار دارید، اطمینان حاصل کنید.در برخی موارد ممکن است وای فای با دیتا تداخل داشته باشد، پس اگر وای فای گوشی روشن است، آن را خاموش کنید در بسیاری موارد نیز ری‌استارت کردن گوشی حکم نجات دهنده دارد و اینترنت را به سرعت وصل می‌کند، اما گاهی مشکل فراتر از این حرف‌هاست، پس اگر مشکل شما با این روش‌ها حل نشد، حتماً مقاله مربوطه را به دقت بخوانید، به شما قول می‌دهیم مشکل هرچه باشد، با کمک این مقاله به راحتی برطرف می‌شود.

  نوشته های مشابه

  ‫۱۸۴ نظرها

  1. واسه خط گوشیم اینترنت ۱۵ گیگ بسته گرفتم ولی متاسفنه با جود ۴G+ هم هست باز اینترنت ندارم !!!
   در صورتی که به وای فای وصل می شم کاملا کار می کنه اما با نت خط نه !
   مشکل از کجاست؟
   تمامی راه حا های گفته شده رو انجام دادم اما جوابی نداد
   لطفا یه جواب کاربردی بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. وقتی داده رو باز میکنم مینویسه اعتبار واینترنت شما تمام شده در حالی که نصف اینترنتم مونده هنوز

   1. مربوط به اون بسته ای هست که خریداری کردین مثلا اگر بسته هدیه رو فعال کردین ممکنه این اتفاق رخ بده برخی مواقع

   2. بچه ها نت همراه دارم میدونین چرا قطع وصل میشه ولی سیمکارت دیگه همراه میزارم اینطوری نمیشه داخل گوشی های دیگه هم امتحان میکنم اینطوری میشه

  3. سلام وقت بخیر من نتم فورجیه ولی واتساپ و اینستا بالا نمیاد دلیلش چیه.؟

  4. سلام اینترنت منم قطع شده بود که مربوط به اینترنت رایگان شاد بود اونو غیر فعال‌کردم وصل شد

  5. سلام
   گوشی شیائومی نوت ۹ پرو
   چند ماه بیشتر نیست خریدم
   هنگامی که دیتا گوشیم رو شن میکنم داخل هر اپلیکیشن حتی بروزر ها مجبور میشم یکبار دیتا رو خاموش روشن کنم تا اون اپ راه بیفته
   فرض کنید داخل کروم مشغول به سرچم بعد میام داخل گوگل مپ یا اسنپ، میزنم شبکه قطعه، باید یکبار دیتا رو خاموش روشن کنم تا اپ باز بشه
   وای فای مشکلی نداره، اینترنتم ایرانسله، همراه اول رو امتحان نکردم
   ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   1. کش گوشی رو پاک کنید می تونه باگ نرم افزاری هم باشه این مشکل گرچه باید دید تنظمیات خاصی رو انجام دادین یا نه

  6. اینترنت گوشیم وقتی گوشی رو ریستارت می کنم تا یک یا دو دقیقه میارع بعد از حالتGبه Eتبدیل میشه دیگه هر کاری بکنی نمیاره جز اینکه دوباره ریستارت کنی و دوباره قطع بشه لطفا راهنمایی کنید دیگ قطع نشه

   1. دوست عزیز ممکنه از تنظمیات اینترنت گوشی باشه تنظمیات رو حتما بررسی کنید

  7. سلام وقت بخیر
   نت دارم ولی فقط علامتش میاد و کار نمیکنه
   اما با اون یکی سیمکارتم اوکیه مشکلی نیس
   کارهایی ک گفتین رو انجام دادم ولی وصل نمیشه
   چیکار کنممممم ؟ لطفا پاسخ بدین

   1. نوع اینترنتی که خریداری کردین هم ممکنه برخی مواقع این ایراد رو به وجود بیاره همیشه هم مشکل از سخت افزار گوشی نیست

  8. چرااینترنت همراه اول بالانمیاد علت قطع شدن اینترنت همراه اول امروز رو کسی میدونه؟

   1. همراه اول داره یه سری کارا انجام میده برای بهبود زیر ساخت هاش که باعث قطعی کامل اینترنت تو چند تا استان شده

  9. ببخشید برای من دو روزه علامت اینترنت گوشیم بالای صفحه هست ولی کار نمیکنه با اینکه شارژ تو گوشیمه
   با یه سیمکارت دیگه کار میکنه…بنظرتون مشکل از چیه؟؟؟

   1. درست شد؟ لطفا اگه درست شده به منم بگید چیکار کردید .

  10. مشکل کار نکردن اینترنت همراه اول رو چرا برطرف نمیکنن نمیتونم اینترنت گوشیمو بالا بیارم

   1. علت نیاوردن اینترنت گوشی ربطی به مدل گوشیت نداره شاید به خاطر کش موبایلت باشه البته علت خرابی اینترنت همراه اول میتونه به خاطر تغییر زیرساختاشون باشه که برای چندتا استان باعث قطعی شده

  11. چرا اینترنت همراه اول کار نمیکنه ؟ دلیل قطعی اینترنت همراه اول چیه

  12. الن دیگه علت کار نکردن اینترنت همراه اول رو فهمیدم

  13. دلیل بالا نیامدن اینترنت گوشی میتونه قطعی برق باشه؟

  14. دلیل قطعی اینترنت ایرانسل هم که کلا هیچ وقت معلوم نمیشه…

   1. مواردی که نوشتنو چک کن علت قطع شدن اینترنت همراه اول گفته

  15. کامل همه چیز رو گفتید .ممنون. دیگه کامل مشخصه که چرا نت گوشی وصل نمیشه

  16. چرا علامت اینترنت نمیاد خدایی چرا اینترنت وصل نمیشه

   1. وقتی اینترنت گوشی بالا نمیاد از اختلال سخت افزار یا نرم افزار گوشیت میتونه باشه

  17. علت اینکه اینترنت گوشی وصل نمیشه دقیقا همیناییه که گفتید.

  18. همه دلایل عدم وصل شدن اینترنت گوشی رو گفتید پیدا کردم چرا اینترنتم کار نمیکنه .ممنون واقعا.

  19. دلیل روشن نشدن داده تلفن همراه چیز دیگه ‌ای هم میتونه باشه؟
   اینترنت دارم ولی وصل نمیشه

  20. چرا اینترنت دارم ولی وصل نمیشه ؟
   اینترنتم بالا نمیاد چی کار کنم؟

  21. چرا اینترنت گوشی روشن نمیشود ؟

   علت فعال نشدن اینترنت همراه اول چیه؟

  22. علت قطع شدن فیلتر شکن در گوشی سامسونگ چیه؟ به دلایل وصل نشدن اینترنت گوشی مرتبطه؟

  23. چرا داده گوشی بالا نمیاد دلیل روشن نشدن اینترنت گوشی به مشکل اتصال اینترنت همراه اول ربط داره؟

  24. علت قطع بودن اینترنت همراه اول ؟ وقتی گوشی به اینترنت وصل نمیشه اگه اینا رو انجام بدیم درست می شه؟

  25. بسته اینترنت دارم ولی وصل نمیشه ؟ چرا نتم بالا نمیاد ؟

  26. سلام من دیدم گوشیم به اینترنت وصل نمیشه محدودیت استفاده از دیتا موبایل رو غیرفعال کردم درست شد.ممنون واقعا

  27. عالی بود. کاملا جامع و کامل توضیح دادید چرا اینترنت گوشی وصل نمیشود . سپاس

  28. علت قطع اینترنت گوشی شیائومی و عدم اتصال به اینترنت همراه اول چیست؟

  29. دلیل وصل نشدن گوشی به اینترنت واقعاً روشن بودن بلوتوثه؟ چ جالب

  30. مطالبتون در مورد اینکه چرااینترنت گوشی بالانمیاد خیلی کامل بود.

  31. علت عدم اتصال گوشی به اینترنت در روزهای تعطیل و قطع شدن اینترنت هنگام صحبت با تلفن چیست؟ متشکرم.

  32. مشکل اینترنت ایرانسل در اندروید به شبکه مربوطه یا نرم افزار؟

  33. دلیل وصل نشدن اینترنت همراه اول چیه؟ هر کار میکنم اینترنت همراه اول وصل نمیشه واقعا چرا اینترنت همراه اول بالا نمیاد

  34. علت وصل نشدن اینترنت همراه اول چیه؟ بسته اینترنت خریدم ولی وصل نمیشه .

  35. واقعاً ممنون . توضیحاتتون در موزد اینکه چرا نت گوشی بالا نمیاد و مشکل اتصال به اینترنت در اندروید عالی بود.

  36. وقتی علامت اینترنت بالای گوشی نمیاد چه کار کنیم؟ علت روشن نشدن داده تلفن همراه چیه؟

  37. قطع شدن اینترنت شیائومی چه دلیلی داره؟ نت دارم ولی بالا نمیاد

  38. من نفهمیدم حافظه پنهان چه ربطی به علت بالا نیامدن داده تلفن همراه داره

  39. علت قطع شدن اینترنت در شبکه معلوم نشده؟
   اینترنت گوشیم بالا نمیاد

    1. علامت داده روی صفحه بالا میاد ولی وصل نمیشه؟ همه راهها رو رفتم ولی بی نتیجه ! گوشی دیگه دارم وصل میشه ولی سامسونگ دارم به همراه اول خیر !

  40. اینکه چرا داده تلفن همراه بالا نمیاد ربط داره به تنظیمات نرم افزاری

  41. برای حل مشکل قطع شدن فیلتر شکن از چه راهکاری استفاده کنیم؟
   اختلال همراه اول کی برطرف میشود ؟ عدم اتصال اینترنت همراه اول یه طرف، فیلتر شکنم یه طرف… همه چیز به هم ریخته

  42. چرا وقتی بسته اینترنت داریم ولی وصل نمیشه ؟ مشکل نیامدن علامت اینترنت در گوشی چیه

  43. من همه چیو امتحان کردم چرا اینترنت گوشیم وصل نمیشه ؟ چرا نت ایرانسل بالا نمیاد .

  44. فهمیدم وقتی اینترنت گوشی وصل نمیشه چه کنیم .ممنون ۱۹کالا

  45. خاموش شدن خودکار اینترنت گوشی شیائومی واقعا اتفاق میوفته ؟

  46. وقتی اینترنت بالا نمیاد چیکار کنیم ؟
   بسته دارم ولی نت بالا نمیاد

  47. چرا با اینکه بسته دارم به اینترنت وصل نمیشم ؟ علامت داده گوشیم بالا نمیاد

  48. وصل نشدن اینترنت ایرانسل به فیلتر شکن دلیل خاصی داره؟

  49. اینترنت دارم ولی کار نمیکنه چرا اینترنت داخلی کار نمی کند ؟

  50. مشکل اتصال اینترنت همراه اول میتونه از apn باشه؟

   1. اختلال اینترنت همراه اول دلیل زیاد داره قطعی نت همراه اول احتمالا به خاطر عوض کردن زیرساختشونه که درست میشه

  51. علت روشن نشدن اینترنت گوشیرو خیلی خوب توضیح دادید .ممنونم

  52. وصل نشدن گوشی به اینترنت سیم کارت دلیل دیگه ‌ای هم داره؟یا فقط همینا که گفتید

  53. وقتی اینترنت بالا نمیاد چیکار کنیم ؟چرا با وجود داشتن بسته اینترنت وصل نمیشود ؟

   1. منم اصلا نمی دونم چرا بسته اینترنت دارم ولی وصل نمیشه

  54. چرا اینترنت بالا نمیاد ؟این روزا نت گوشیم وصل نمیشه

  55. دلیل فعال نشدن اینترنت همراه اول و وصل نشدن اینترنت گوشی میتونه به هم مربوط باشه؟

  56. قطع شدن اینترنت هنگام تماس چه دلایلی میتونه داشته باشه؟

  57. چرا اینترنت ایرانسل بالا نمیاد ؟
   علت وصل نشدن اینترنت ایرانسل به قطه برق مربوطه؟

  58. دلیل عدم اتصال اینترنت گوشی چیه؟اخه علامت اینترنت میاد ولی وصل نمیشه

  59. واقعا فهمیدم چرا گوشیم به اینترنت وصل نمیشه . همیشه مشکل داشتم.مرسی

  60. مشکل فعال نشدن اینترنت همراه اول با علت فعال نشدن اینترنت ایرانسل یکیه؟

  61. چرا علامت اینترنت همراه اول نمیاد ؟ مشکل وصل نشدن اینترنت همراه اول سراسریه؟

  62. مشکل من وصل نشدن گوشی به اینترنت سیم کارت همراه اول قطع شدن اینترنت گوشی شیائومی دلیل سخت افزاری داره؟

   1. علت بالا نیامدن اینترنت گوشی شیائومی مثل بقیه گوشیاست.

  63. اینترنت گوشیم وصل نمیشه اگر اینترنت گوشی وصل نشد چه کنیم ؟

  64. چرا گوشی به اینترنت وصل نمیشه ؟ نت گوشیم بالا نمیاد چی کار کنم؟ لطفا بیشتر راهنماییم کنید. اصلاً نمیدونم چرا نتم کار نمیکنه

  65. علت قطعی اینترنت ایرانسل فک کنم به خاطر قطع شدن برقه

  66. الان دیگه علت بالا نیامدن اینترنت گوشی همراه اول رو کامل فهمیدم

  67. این یکی از کاملترین مقالات در خصوص علت قطع شدن بسته اینترنتی همراه اول بود . ممنون از تیم خوب ۱۹کالا

    1. سلام و خسته نباشد لطفا پاسخ بدید..apnرو از حالت mcinetتغییر دادم رو mci-gprs این باعث افزایش هزینه اینترنت میشه ؟؟؟؟

  68. قطعی اینترنت ایرانسل برای من داره همیشگی میشه فک کنم به خاطر ایفونه

  69. دلیل فعال نشدن اینترنت همراه اول چیه یکی برای رفع مشکل اینترنت همراه اول راهنمایی میکنه. بسته خریدم ولی کار نمیکنه

   1. مشکل اینترنت همراه اول میتونه از تنظیمات APN باشه که به هم میریزه

  70. علت قطعی اینترنت همراه اول همیشه برای من دردسر ساز بود ممنون از شما

  71. خیلی ممنون ، تونستم خودم مشکلمو حل کنم و دیگه نرم پیشه یه تعمیرات موبایل …

  72. من نمیدونم چرا اینترنت همراه اول وصل نمیشه . میشه تنظیمات اینترنت همراه اول رو هم بگید ؟

  73. سلام من گوشی رو ب تنظیمات کارخانه برگردوندن الان هر کاری میکنم ایترنتم بابا نمیاد چیکارش کنم؟

  74. سلام گوشی من سامسونگ بازیابی کارخانه رو زدم بعد نت داده دیده میشه ولی وارد نت عمل نمیکنه اما با وای فا و گوشی دیگران می توانم متصل واستفاده کنم تنظیمان apn رو هم انجام دادم نشد

  75. سلام من گوشیم poco x3 هست حدود ۲ماهه دارمش جدیدا گوشیم آنتن داره و اینترنتش روشن میشه ولی کار نمیکنه دلیلشو میشه بگید و هرچقدرم حالت پرواز میزنم درست نمیشه باید حتما از حالت ۴gبه ۲gبزنم دوباره برگردونم

   1. مقاله راه حل های کاربردی برای رفع مشکلات گوشی های شیائومی رومطالعه کنید

   2. برو داخل apn و قسمت پروکسی و درگاه رو پاک کن و سیو کن، له همین خوشمزگی

  76. سلام مدل گوشیم سامسونگj5هست داده گوشی روشن نمیشه مراحلی که گفتین انجام دادم بازم باز نمیشه میشه راهنمایی کنید

  77. سلام گوشیم ردمی نوت۸، الان یک ماهی میشه وقتی نتمو میزارم روی ۴G قطع میشه یا آنتن‌ پر هست ولی سرعتش به شدت پایینه جوری که مجبورم بزارم روی ۳G تا بتونم کار کنم باهاش، هم ایرانسل هم همراه اول این مشکل رو دارم و تنظیماتم کاملا اوکیه حتی ریست فکتوری هم کردم، با یه گوشی دیگه هم امتحان کردم سرعت اینترنت اون خوب بود، احتمال داره مشکل سخت افزاری باشه؟

  78. سلام گوشی من شیائومی نوت ۹ هستش و اینترنت گوشیم اگ بخوام وارد هر برنامه ای بشم همش باید ی بار روی حالت پرواز بزارم ودر بیارم تا اینترنت فعال شه باید چیکار کنم بیشتر کارایی ک گفتید هم کردم راه حل دیگه ای نیست مشکلش چیه؟

   1. من دقیقا همین مشکلو دارم رو poco x3 اگه راه حلی پیدا کردین به منم بگین ممنون میشم واقعا عجیبه که با قطع و وصل درست میشه و احتمال زیادی هم میدم بخاطر آپشن استفاده همزمان از نت دو سیم کارت باشه که با اینکه خاموشش میکنم ولی بازم این مشکلو دارم

   2. برو داخل تنظیمات و apn، قسمت پروکسی و درگاه رو پاک کن و سیو کن، به همین خوشمزگی

  79. قطع شدن اینترنت همراه هنگام تماس برا من دردسر ساز شده علت کار نکردن اینترنت همراه اول چیه؟

  80. سلام چطور میتونم از تنظیمات گوشی کمک بگیرم و درحال تماس و صحبت
   اینترنت به طور خودکار قطع شود و پس از پایان تماس اینترنت وصل شود..

  81. گوشی پی ۶ هوایو دارم. دو سیمه. نت سیم اولم ک ایرانسله هیچ مشکلی نداره ولی وقتی نت همراه اول روشن میکنم نهایتا پنج دقیقه روشن میمونه و بعد قطع میشه خودش. حتی سیمکارتو روی یه گوشی دیگه هم تست کردم ولی همین اتفاق رخ داد.

   1. منم دقیقا همین مشکل رو دارم اینترنت همراه اول کار نمی کند ،قبلا هم از اینترنت همین سیمکارت استفاده کرده بودم اما الان یه ده روزی هست که اینجوری شده
    مشکل شما برطرف نشد؟

  82. سلام. گوشی سامسونگ A51 دارم، زمان مکالمه، دیتا قطع میشه و با پایان مکالمه وصل میشه ولی وای فای قطع نمیشه.
   توی بخش تنظیمات داده هم تیک “استفاده از اینترنت همراه” رو زدم اما باز قطع میشه.

   1. میدونم که تنظیمات داره ولی کجاست تو گوشی.. باید ببینیم کی میدونه

  83. سلام گوشی سامسونگ m30 دارم،سیم کارت همراه اول اینترنتش کار نمیکنه،یه سیم کارت جدید رایتل خریدم چند مگا بایت کار کرد خوب بود ولی بعد از چند دقیقه شد مثل سیم کارت همراه اولم.

  84. سلام گوشی من ال جی پی ۷۱۳ با اندروید ۴.۱.۲ من وقتی به اینترنت وصل میشم چه با وای فای چه با سیم کارت پایین صفحه علامت…. EXIT میاره و نمیشه باهاش کار کرد میدونید مشکلش چی حتی فلش هم زدم برنامه ها رم چک کردن اگه میدونید بگید مثلا مال کدوم بخش یا باید چیکار کنم.

  85. سلام گوشی من ال جی پی ۷۱۳ وقتی که به اینترنت وصل میشم چه با وای فای چه با سیم کارت پایین صفحه علامت ….EXIT میاره که نمیشه باهاش کار کرد فلش هم زدم برنامه ها رم چک کردم میشه یه راهنمایی بکنید.

    1. وقتی که به اینترنت متصل میشم
     ‌× … EXIT
     اون گوشه هم یه ضبدر میاره اما وقتی میزنم کار نمیکنه وقتی اینترنت روشن نباشه سالمه روی صفحه هم کار نمیکنه اگه اینترنت روشن باشه فقط اون جاش کار میکنه که صفحه رو میکشی پایین که اینترنت و وای فای و بلوتوث و… روشن کنی البته صفحش سالم وقتی به وای فای متصل میشم روی وای فای هم یه علامت میاره علامت این ^ و یدونه هم بر عکسش رو به پایین ولی وقتی وقتی اون مربع گوشی رو میزنم ودوباره وارد هر برنامه ای بشم اون علامت EXIT برای چند ثانیه میره و بعد باز میاد الانم با یه گوشی دیگه این پیام هارو دادم لطفا راهنمایی کنید.

     1. دوست عزیز راه اندازی گوشی به حالت سیف مود رو امتحان کنید
      در اکثر موارد مشکل باگ های نرم افزاری رو حل می کنه
      اگر برنامه ای رو اخیرا نصب کردین هم بررسی کنید برنامه رو حذف کنید دوباره نصب مجدد کنید

      1. سلام سیف مود کردم درست نشد برنامه ای هم نصب نکردم جدیدا البته این مشکل مال خیلی وقت پیش. راستی سیف مود رو نگهدارم یا نه.

      2. سلام راستی امروز رفتم گوشی رو به روز رسانی کنم نشد نوشت این سیستم مشکوک به rooting است ممکن به خاطر اون این علامت exit رو بیاره ولی من روت نکردم تا حالا شاید از از قبل بوده حالا اگه میدونید به خاطر اون میشه بگید چجوری rooting رو متوقف کرد.

      3. مقاله روش انروت کردن رو مطالعه کنید

   1. سلام،خط همراه اول من حدودا یک هفته ای میشه که اینترنتش کار نمیکنه و با اینکه بسته هم دارم ولی داخل هیچ برنامه ای حتی گوگل نمیشه ازش استفاده کرد و با اینکه ایکون ۴Gنشون میده ولی هیچی بالا نمیاد
    تنظیمات گوشی هم درسته و تغییر ندادم

  86. ممنونم به خاطر مطالب مفید و کاربردی که منتشر می کنید، میشه آموزش و رفع مشکل قطع شدن اینترنت وای فای گوشی هم بگید؟؟؟ بعضی وقت ها وای فای قطع میشه؟ چکار باید کرد

   1. موبایل دختر من یک مشکل بسیار فنی براش پیش اومده دخترم یک کدی رو وارد کرد که فقط میتونست از برنامه های داخلی استفاده کنه ولی بعدش به اپراتور ایرانسل زنگ زد و مشکلشو رفع کرد ولی بعدش دوباره موبایل همونجوری شد و بعد دوباره کد رو وارد کرد نزدیک ۵ بار امتحان کرد بعد اینترنتشو چک کرد از ۶ گیگ به ۱ گیگ رسیده بودو الان هیچ نتی نداره دلیل کار نکردن اینترنت ایرانسل چیه میتونید کمک کنید؟

    1. برای موبایل من هم همین مشکل پیش اومده و فقط میتونه با پیام رسان های ایرانی متصل بشه و پیاما رو بیاره لطفا بگین باید چیکار کنم

  87. مطلب بسیار خوبی بود ممنون از تیم ۱۹کالا فقط دلایل قطع شدن و کار نکردن وای فای موبایل رو هم اگر کار کنید ممنون می شم

  88. من همیشه وقتی دیتای گوشیم قطع میشد چندین بار خاموش روشن میکردم تا درست شه ممنون که راه حل اصلیشو توضیح دادین

  89. مشکل اینترنت همراه اول امروز برطرف شدخیلی مفید بود. مرررسی عالی توضیح دادید

  90. گوشی های شیائومی اکثرا وقتی روشن می‌شن و یا ریست فکتوری میشن این مشکل رو دارن و اگه ندونی که باید چیکار کنی فکر میکنی گوشی مشکل داره و یا خراب شده.

  91. مقاله جالبی در مورد علت کار نکردن داده تلفن همراه بود . واقعا متشکرم…این مشکلی بود که همیشه باهاش سرو کله میزدم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن