خرید گوشی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار تکنولوژیاخبار گوشی موبایل

تست سلامت باتری سامسونگ و سایر گوشی‌های اندروید چگونه انجام می‌شود؟

 • با گذشت زمان، سلامتی باتری گوشی شما کاهش می‌یابد. بعد از چند سال استفاده، باتری به خوبی گذشته شارژ را نگه نمی‌دارد. روند خراب شدن باتری با گذشت زمان طبیعی است. با این حال، روش‌هایی برای حفظ سلامت و تست باتری اندروید وجود دارد. در این مقاله به شما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانید عملکرد باتری را با آموزش تست باتری اندروید بررسی کنید تا از آن بیشترین استفاده را داشته باشید.

  باتری‌های لیتیومی به طور گسترده‌ای در سیستم‌هایی که به انرژی و توان بالا نیاز دارند، استفاده می‌شوند. شرکت‌ها از آنها به عنوان منبع تغذیه لپ تاپ، تبلت و تلفن‌های همراه استفاده می‌کنند. تست سلامت باتری در اندروید به عوامل بسیاری بستگی دارد که باید به درستی انجام بگیرد. با ۱۹کالا همراه باشید تا فرآیند تست باتری اندروید را به تفصیل بررسی کنیم.

  تست باتری اندروید

  زمانی می‌توان گفت که یک باتری عملکرد سالمی دارد که بتواند انرژی کافی برای پاسخگویی به ادعای شرکت سازنده مبنی بر میزان عمر مفیدش را فراهم کند. یک باتری که عملکرد مناسبی نداشته باشد به تدریج خراب می‌شود.

  اکثر گوشی‌های موبایل از باتری‌های لیتیومی بهره می‌برند؛. عملکرد این نوع باتری‌ها با گذشت زمان افت می‌کند و بر ظرفیت شارژ و چرخه شارژ تأثیر می‌گذارد. بنابراین، بهترست به مرور با تست باتری موبایل اندروید، سلامت آن را کنترل کنید.

  مقاله پیشنهادی: کد دایورت همراه اول و سایر اپراتور ها برای دایورت خط

  دلیل انجام تست باتری اندروید در چیست؟

  این سیستم‌ عامل برای تست باتری گوشی‌های اندروید هیچ راه حل انحصاری ارائه نمی‌دهد، اما راهکارهایی دیگری هم وجود دارد که می‌تواند برای تست باتری اندروید مفید باشد. گوشی‌های اندرویدی مثل گوشی‌های آیفون از قابلیت نشان دادن سلامت باتری بی بهره هستند، البته شاید اندروید برای ورژن‌های پیش رو فعالسازی چنین قابلیتی را در دستور کار قرار دهد، اما در حال حاضر چنین ویژگی برای گوشی‌های اندرویدی فراهم نشده است. با رفتن به قسمت «setting» و سپس «battery» می‌توانید میزان مصرف باتری و سایر ویژگی‌های مربوطه را مشاهده کنید.

  آیا با کد تست باتری اندروید آشنا هستید؟

  یکی از روش‌های محبوب تست باتری اندروید استفاده از کدها است. سیستم عامل اندروید چند کد پنهان دارد که می‌توانید برای بررسی اطلاعات باتری خود شماره‌گیری کنید این کدها برای توسعه دهندگان و جهت دسترسی آسان به اطلاعاتی را که ممکن است کاربر نهایی نیازی به آن نداشته باشد در نظر گرفته شده است. یک کد ویژه برای نمایش اطلاعات مربوط به گوشی، باتری و آمار مربوطه را نشان می‌دهد، اما ممکن است کد تست باتری اندروید برای هر گوشی اندرویدی کار نکند.

  •  صفحه شماره گیر را باز کنید.
  •  کد * #* #۴۶۳۶ #* #* را وارد کنید.

  یک منوی جدید باز می‌شود که با کلیک روی «Battery Information» می‌توانید از سلامت باتری گوشی خود مطلع شوید. اگر باتری مشکلی نداشته باشد وضعیت آن را به صورت «Good» نشان می‌دهد.

  فروش ویژه
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۶,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴۷,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت 32 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴,۱۳۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت ۳۲ رم ۳ گیگابایت

  کد تست باتری اندروید

  کد دستوری تست باتری گوشی

  قبل از پیدایش اسمارتفون‌ها، در گوشی‌های قدیمی، باتری‌ها چندان اهمیت نداشتند و با یکبار شارژ تا چندین روز دوام می‌آوردند. با ظهور اسمارتفون‌ها، عمر باتری واقعاً مورد توجه قرار گرفت. بیشتر گوشی‌های هوشمند حتی بدون نیاز به شارژ اضافی یک روز را هم پشت سر نمی‌گذارند و باید روزی یک بار شارژ شوند که این امر عمر باتری را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

  یکی از نکاتی که در خرید گوشی بسیار اهمیت دارد سلامت باتری گوشی است که باید بتواند به خوبی نیاز کاربر را برطرف کند، بنابراین، می‌توان جهت بررسی کد تست باتری گوشی اندروید اقدام کرد. در ادامه انواع کد دستوری تست باتری گوشی برندهای مختلف را بررسی می‌کنیم:

  برند گوشی

  کد دستوری

  کد تست باتری گوشی سامسونگ

  *#۰۲۲۸#

  کد تست باتری گوشی اچ تی سی

  ##۳۴۲۴##

  کد تست باتری گوشی هواوی

  *#*#۲۸۴۶۵۷۹#*#*

  کد سلامت باتری شیائومی

  *#*#۶۴۸۵#*#*

  کد تست باتری گوشی سونی

  * # * # ۷۳۷۸۴۲۳ # * # *

  کد تست باتری گوشی ال جی

  * #* #۴۶۳۶ #* #*
  مقاله پیشنهادی: بررسی بهترین گوشی از نظر باتری

  تست سلامت باتری سامسونگ

  گوشی‌های سامسونگ در بازار موبایل همواره صدرنشین بوده و طرفداران بسیاری دارند. تست باتری اندروید هر گوشی از جمله سامسونگ اهمیت بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

  اپ تست باتری اندروید

  برای تست باتری گوشی سامسونگ چند روش وجود دارد که یکی از آنها استفاده از اپلیکشن‌ها و نرم افزارهای مرتبط است. اپلیکیشن‌هایی نظیر AccuBattrery، Clean Master و GSam Monitor در تست باتری گوشی سامسونگ نقش مهمی دارند که می‌توان با استفاده از آنها، از سلامت باتری سامسونگ اطمینان حاصل کرد.

  مقاله پیشنهادی: انواع کد تست گوشی سامسونگ

  کد تست باتری سامسونگ

  با استفاده از کد مخفی تست باتری گوشی سامسونگ می‌توان از سلامت باطری گوشی مطمئن شد. برای آگاهی از سالم بودن سخت‌افزار و نرم‌افزار گوشی  میشه از کدهایی استفاده کرد تا تست شوند. کد تست باتری گوشی سامسونگ *#۰۲۲۸# در نظر گرفته شده که با استفاده از کد دستوری تست باتری گوشی سامسونگ اطلاعاتی در خصوص وضعیت باتری در اختیار کاربر قرار می دهد.

  برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

  تست سلامت باتری Xiaomi

  بعد از اینکه کد * # * # ۶۴۸۵ # * # * را شماره‌گیری کردید، بلافاصله صفحه‌ای به شما نشان داده می‌شود که تمام اطلاعات باتری دستگاه را در بر می‌گیرد. از آنجاییکه سازنده گوشی شیائومی یک کمپانی چینیست، به همین علت نوشته‌ها به این زبان نوشته می‌شوند. در اینجا مفهوم چند کد را به شما می‌گوییم تا اطلاعات مهم در خصوص تست سلامت باتری را راحت‌تر پیدا کنید:

  • MB_06: این کد خبر از سلامت باتری گوشی شما می‌دهد. بنابراین بهترست وضعیت “Good” را مشاهده کنید.
  • MB_00/MF_01: یکی از این دو کد را احتمالاً خواهید دید. هر دو شارژ باتری را نشان می‌دهند.
  • MF_02: این کد به شما تعداد چرخه شارژ باتری (دفعات شارژ شدن ۰ تا ۱۰۰ باتری) را نشان می‌دهد.
  • MF_05: در مورد میزان ظرفیت باتری اطلاعات می‌دهد.
  • MF_06: این کد هم نشان‌دهنده ظرفیت باتری کارخانه است.

  البته ممکنست در برخی از دستگاه‌ها با شماره‌گیری کد سلامت باتری تعدادی از این موارد نمایش داده نشود. برای اطلاع بیشتر در خصوص سلامت باتری شیائومی می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

  برنامه تست باتری گوشی اندروید

  استفاده از انواع برنامه تست باتری اندروید یکی از راهکارهای متداول برای این کارست. برنامه AccuBattery به منظور تست باتری گوشی اندروید از نظر سلامتی و عملکرد در طول زمان استفاده می‌شود که بسیار دقیق و ساده طراحی شده است.

  برنامه AccuBattery را می‌توان از گوگل پلی استور دانلود کرد. این برنامه ظرفیت فعلی باتری و میزان مصرف شارژ آن را در طول زمان نشان می‌دهد. استفاده از برنامه سلامت باتری روشی برای تعیین کل مصرف باتری گوشی در هنگام اجرا شدن هر یک از برنامه‌های نصب شده را در پس زمینه ارائه می‌دهد و همچنین مدت زمانی که گوشی بدون شارژ روشن می‌ماند را مشخص می‌کند. لازم به ذکرست که از اپلیکیشن مذکور می‌توان برای اندازه‌گیری میزان جریان شارژ و تخلیه باتری و دستیابی به نگاهی کلی در این زمینه و تست باتری گوشی های اندروید استفاده کرد.

  مقاله پیشنهادی:بررس و لیست کامل کد های مخفی گوشی سامسونگ

  تست باتری گوشی های اندروید

  اپلیکیشن AccuBattery یک اپ تست باتری اندروید عالیست که روی گوشی موبایل نصب می‌شود و در حال حاضر نسبت به سایر برنامه‌ها، راحت‌ترین و ایمن‌ترین راه برای تست باتری اندروید است. برای اجرای این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

  • اپلیکیشن را اجرا کنید.
  • به تب «Health» پیمایش کنید.

  برنامه تست سلامت باتری اندرویدی چگونه عمل می‌کند؟

  این ویژگی منحصر به فرد AccuBattery پس از چند دفعه شارژ، شروع به نمایش داده‌های ظرفیت فعلی گوشی شما می‌کند؛ هر چه تعداد دفعات شارژ بیشتر باشد، داده‌ها دقیق‌تر می‌شوند. در هنگام تست باتری اندروید، برنامه مدل موبایل را شناسایی کرده و ظرفیت طراحی مرتبط را جستجو می‌کند. چرخه‌های شارژ به برنامه این امکان را می‌دهد تا انرژی اضافه شده به باتری و میزان تغییر را اندازه‌گیری کند، آکوباتری می‌تواند با استفاده از این اطلاعات مقدار انرژی موجود در یک باتری با شارژ فول را تخمین بزند.

  اساساً بعد از چند بار شارژ کردن گوشی می‌توانید بررسی کنید که شارژ واقعی باتری با شارژی که نمایشگر نشان می‌دهد چقدر تفاوت دارد، این مقدار در نوار سلامت باتری نشان داده می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های مفید این برنامه، نمودار سایش باتری است. هر فرآیند شارژ اشتباه ممکن است به باتری شما آسیب برساند. بنابراین، برای افزایش عمر آن، بهترست که این تغییرات را دنبال کنید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش ساده ترین روش کالیبره باتری

  اگر برای اولین بار این برنامه را اجرا می‌کنید، داشتن صفحه خالی طبیعی است. وقتی برنامه به اندازه کافی بعد از هر بار شارژ شدن و خالی شدن باتری، داده جمع آوری کرد به طور خودکار این صفحه فعال می‌شود. اگر متوجه شدید که سلامتی باتری بیش از ۱۰۰ درصد است، مشکلی نیست، به برنامه یکی تا دو هفته پس از نصب فرصت بدهید تا داده‌های حقیقی جهت آنالیز کردن باتری در اختیارتان بگذارد.

  نظر شما در مورد تست باتری اندروید چیست؟ نظرات خود را با ۱۹کالامگ به اشتراک بگذارید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۵۲ رای

  سوالات متداول

  آیا با کد دستوری برندهای مختلف می‌توان باتری گوشی را تست کرد؟

  ✔️هر برند برای تست سلامت باتری گوشی کد مخصوص به خود را دارد و اگر به مقاله سری بزنید به تک تک کد تست باتری شیائومی ، سامسونگ و... اشاره کرده‌ایم.

  آیا برنامه‌های تست سلامت باتری مفید هستند و عملکرد آنها به چه صورت است؟

  ✔️یکی از اپلیکیشن‌هایی که برای این کار معرفی شده اپلیکیشن AccuBattery است که در حال حاضر یکی از بهترین برنامه‌ ها برای تست باتری گوشی موبایل است. نحوه عملکرد این برنامه به خوبی توضیح داده شده و شما می‌توانید به مقاله رجوع کرده تا در مورد اینگونه برنامه‌ها بیشتر اطلاعات کسب کنید.

  تست باتری اندروید چه قدر موثر بوده و اینکه آیا ضرورتی دارد که باتری را تست کنیم؟

  ✔️تست سلامت باتری قطعاً سیگنال‌هایی را به شما می‌دهند مبنی بر اینکه ایا باتری گوشی شما در وضعیت خوبی قرار دارد یا خیر؛ اما این نکته را فراموش نکنید که در گوشی‌های اندروید و خود سیستم عامل اندروید هنوز راه حلی را برای تست سلامت باتری ارائه نداده است

  نوشته های مشابه

  ‫۸۸ نظرها

  1. سلام من s.22. ultra دارم کد سامسونگ رو میزنم جواب نمیده اکنون باتری هم خیلی عجیب نشون میده یه بار ۱۰۰ درصد یه بار ۹۹ یه با. ۹۸ یه بار حتی ۸۳ هم نشون داد خیلی دقیق به نظر نمیاد

  2. کد برای سلامتی باتری سامسونگ که این بود *#۰۲۲۸# پارسال میزدم عمل میکرد اما جدیدا میزنم میگه مشکل اتصال یا mmi نامعتبر.
   خب من الان چجوری به این منو دسترسی داشته باشم؟

   1. سلام بله درست فرمودی من قبلا انجام می‌دادم ولی الان هیچی نمیشه و به مشکل هم بر میخورم و انگار این گزینه در گوشی وجود نداره

    1. سلام تست سلامت باتری گوشی موتورولا رو چطوریه .. موتورولا وان اکشن

  3. سلام . علاوه بر این کد ها و برنامه ای که معرفی کردین دیگه از چه طریقی و چگونه بفهمیم باتری گوشی سالم است ؟؟ برای تست سلامت باتری ایفون هم روشی وجود دارد؟

  4. این کد رو هم *#*#۴۶۳۶#*#* می تونید استفاده کنید من از این کد سلامت باتری شیائومی را تست کردم .

  5. این کد رو *#۰۲۲۸# تو گوشیتون بزنید ،این کد سلامت باتری سامسونگ یه سری اطلاعات در خصوص وضعیت باتری در اختیار ما قرار میده که می‌تونیم از سلامت باطری گوشی تا حدی مطمئن بشیم

  6. کد تست سلامت باتری شیائومی رو کامل و صحیح وارد میکنم اما کار نمیکنه
   یه صفحه باز میشه اما جلوی حروف انگلیسی نوشته شده خالیه اصلا هیچ کدومشون بالا نمیاد
   اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

   1. از بالا ششمی رو نگاه کن جلوش چی نوشته ، معمولا انگلیسی نوشته Good و یا …..

  7. سلام برای من چیزی نوشت یعع برگه آورد ولی نمی دونم چی گوشیم آخرین مدل شیائومی

   1. سلام

    دوستان من شیائومی poco.m4.pro.4g دارم واسه من زده good ولی پیش هر کی میبرم و مصرف باتری بهش نشون میدم میگه داغونه دوستان به نظرتون چیکارش کنم؟

    1. نیاز به فلش داره احتمالا یا رام که روی گوشی هست مشکل داره یا رام دیگه ای روش سوار کردن یا …………………….

  8. کد تست سلامت باتری گوشی سامسونگ چه اطلاعات درستی رو میده

   1. این کد برای تست باتری سامسونگ در بعضی از مدل هاست اما در همه مدل ها کاربرد ندارد

    1. سلام گوشی من a22*هست و این کد کار نمیکنه *#۰۲۲۸# باید چه کدی بزنم؟

  9. level block باتری سامسونگ چیه؟ نمی دونم چکار کردم به اون رسیدم

  10. من از اپلیکیشن استفاده کردم و دیدم باتری من ۹۶ درصد هستش حالا خوبه یا بد ؟ (گوشیم A52s سه ماه دارمش)

   1. دوباره می نویسم چون اون موقع درست از اپ استفاده نکردم باتریم بعد ۶ ماه ۹۸ درصد

  11. سلام #۰۲۲۸#* : این کد برای تست باتری گوشی سامسونگ شما است . این پیام برام اومده حالا چیکارش کنم

   1. خوبت این کد برای تست سلامت باتری سامسونگ وضعیت گوشیتو میگه

  12. درضمن بهترین زمان رو برای شارژ کردن خوده گوشی میگه پس بهتره به حرفه خوده گوشی گوش کنیم تا متخصصینی که هر کدام یه نظری دارن…مثلا من گوشیِ سامسونگم رو ۱۵ ارور میده و میگه بزن به شارژ…خیلی از مشکلات و اینا رو خوده گوشی به کاربر میگه ولی اکثرا توجهی نمیشه…مثل سندی که کلی بند و تبصره داره و بجای خوندن و بعد امضا کردن خیلیا بدون خوندن اون اینفرمیشن سریع امضا یا تو مثلا دسترسی نرم افزاری سریع بدون خوندن تیک رو میزنن…از اندروید نه به بالا هم که یه قسمت جدا واسه باتری داره که کلی اطلاعات از باتری و نرم افزار هایی ک بیشترین استفاده رو از باتری میکنن و سیکل دشارژ باتری و خیلی چیزای دیگه رو دقیق نشون میده که ما این ور اون ور دنبالش میگردیم…تو ای او اس هم تو تنظیماتش هست و نیازی ب کد نیست…

  13. کد ستار مربع ۰۲۲۸ مربع رو بگیرین تو قسمت current value پایین ترش یه گزینه داره level block که خودشم زده که باید بین ۰ تا ۸ باشه…و اگه شما اینکارو کردین و اون عدد بین ۰ تا ۸ بود باتری اوکیِ…

  14. سلام ببخشید من برای هوآوی *#*#۲۸۴۶۵۷۹#*#* این کد رو زدم ی صفحه سیاه اورده روش ی عکس قرمزه و روزش نوشته MMI MANU TEST هرکاری میکنم نمیره صفحه اصلی گوشی اصلا دکمه روشن خاموشم میزنم اتفاقی نمیفوته بازگشت ب عقبم میزنم چیزی نمیشه گوشی خاموشم نمیشه حتی چیکار کنمممم

  15. میشه برا منم توضیح بدی چیجوری از کد باتری سامسونگ استفاده کردی؟؟آخه برا منمa7 هست

  16. با استفاده از نرم افزار AccuBattery هم می توان از سلامت باتری گوشی آگاهی پیدا کرد

  17. س.ال منم بود که از کجا بفهمیم باتری گوشی سالم است ممنون از ۱۹کالا

   1. اون درصد شارژ باطری هست . فکنم پاینیش که زده بین ۰ تا ۸ اون سلامت باطریت باشه

   1. به هیچ وج بدون کد برای اندورید ها نمیشه؟
    ایفون ها بدون کد توتنظیماتش سلامت باتری رو نشان میده؟

  18. سلام چگونه سلامت باتری سامسونگ را بفهمیم من کد تستوسامسونگو اجرا مکنم یکیددو درصد زیاد مکنه
   گوشیمم m51 هس نونوه

  19. با سلام ممنون از زحمات و مطالب مفید شما اگه میشه کد تست باتری ها نر فور سی رو هم بگید ممنون از شما

  20. ممنون از مطالب مفیدترین میشه کد برا باتری ها نر فور سی بدید ممنون

  21. سلام … دوستان باطری گوشی چند درصد که شد باید شارژ کنیم و تا چند درصد نگه کنیم تو شارژ بمونه؟

   1. سلام زیر ۱۰ درصد نذار بره.همیشه هم نمیخواد گوشی رو ۱۰۰ درصد شارژ کنی .خوبش بین ۸۰ تا ۹۰ درصد هستش.

   2. سلام بیست درصد شد بزن شارژ سعی کن بین هشتادو پنج تا نود درصد ک شد بکشی در ماه فقط یبار بذار صد در صد بشه باطری گوشی عمر مفیدی داره بعدش خراب میشه ولی بعضی کارها زودتر خرابش می‌کنه گوشی داغ بشه باطری زودتر خراب میشه سعی کن گوشیت داغ نکنه مهمترین دلیل خرابی داغ شدن هست

     1. از طریق کد تست سالم بودن باتری گوشی سامسونگ ساده ترین روششه

    1. تست باتری گوشی سامسونگ یه غیر از زدن کد چیجوری میشه تست کرد؟

  22. کد تست سلامت باتری شیائومی برای همه مدل ها شیائومی یکیه ؟

   1. برای هر برندی فرق میکنه مثلا کد تست باتری گوشی شیائومی *#*#۶۴۸۵#*#* هستش و کد تست باتری سامسونگ *#۰۲۲۸#

  23. دستت درد نکنه واقعاً عالی و کار بردی بود
   امیدوارم که همیشه مطالب مفید را به نشر بسپارید
   ممنون تان

  24. مطلبتون عالی بود
   ولی با برنامه امپر هم خیلی راحت تر میتونید چک کنید هم سلامت باتری
   با تشکر فراوان از ۱۹ کالا

  25. مطالبی که قبلاً خونده بودم خیلی از کدهاشون کار نمیکرد، ولی این مقاله شما خیلی جامع و کامل بود و کدهاش هم کار میکرد. ممنونم

  26. خیلی دنبال یه مقاله درست و حسابی راجبه تست باتری گوشی بودم …ممنون

  27. خیلی جالب بود، کد سلامت باتری زدم فهمیدم باتری گوشی من به فناااا رفته

  28. من تست رو واسه گوشی خودم که a7 هست انجام دادم اطلاعات دقیق رو بهم دادو واقعا کاربردیه
   ممنون از شما

  29. چرا کد ها در گوشی من کار نمیکنه مشکل کجاست . گوشیم a12اندروید ۱۱ هست

    1. گوشی من پرید. با این کدی که گفتین الان همه چیزش از اول اومد

   1. ممنون از ۱۹ کالا ی عزیز ببخشید میشه یه آموزش بزارید که اگه گوشیمون تو آب افتاد چیکار کنیم که گوشیمون خراب نشه

    1. چگونه گوشی خیسمان را نجات دهیم را از همین مجله مطالعه کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن