خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اخبار تکنولوژی

پیدا کردن آدرس ایمیل از طریق شماره تلفن، شبکه های اجتماعی و.. با ساده ترین روش

در دنیای آنلاین امروز اهمیت راه‌های ارتباطی از جمله شماره تلفن و ایمیل بر هیچ کس پوشیده نیست. با این حال، ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که پیدا کردن آدرس ایمیل مستقیماً امکانپذیر نباشد، به خصوص زمانی که سعی می‌کنید با یک مشتری بالقوه ارتباط برقرار کنید. پیدا کردن شماره تلفن‌ها به مراتب نسبت به آدرس‌های ایمیل راحت‌تر است، ولی خبر خوب این است که می‌توانید از اولی برای پیدا کردن دومی هم استفاده کنید. در این مقاله نحوه پیدا کردن ایمیل از طریق شماره تلفن و سایر روش‌ها را بررسی می‌کنیم.

پیدا کردن ایمیل از طریق شماره تلفن

ایمیل یکی از بهترین راه‌های ارتباطی به خصوص در زمینه کاری و ارسال پیام رسمی است. قبلاً در مورد اینکه چگونه ایمیل بسازیم یک مقاله جامع منتشر کرده‌ایم. حال اگر به دنبال آدرس ایمیل شخصی باشیم چطور باید آن را پیدا کنیم؟ پیدا کردن ایمیل با شماره تلفن یکی از ساده‌ترین راه‌های یافتن ایمیل دیگران است. از جستجوهای ساده گوگل گرفته تا وبسایت‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی می‌توانند به شما کمک کنند. در ادامه روش‌هایی را از جمله نحوه پیدا کردن ادرس ایمیل از روی شماره موبایل معرفی می‌کنیم. این روش‌ها برای پیدا کردن نام کاربری است، اما اگر پسورد خود را فراموش کرده‌اید باید از طریق روش‌های بازیابی رمز جیمیل با شماره تلفن اقدام کنید.

۱. از موتورهای جستجو استفاده کنید.

برای پیدا کردن آدرس ایمیل شخصی، ساده‌ترین روشی که می‌توانید امتحان کنید، جستجوی شماره تلفن در یک موتور جستجو مانند Google است. البته بررسی دقیق نتایج جستجو به زمان و تلاش نیاز دارد. اگر شماره تلفن هدف شما در یک وب سایت به همراه آدرس ایمیل آنها موجود باشد، نتایج جستجو آن اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر با این روش موفق نشدید، ممکن است در جستجوی شبکه‌های اجتماعی شانس داشته باشید.
پیدا کردن ایمیل از طریق شماره تلفن

۲. پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی را بررسی کنید

ممکنست بپرسید چگونه ایمیل افراد را در اینستاگرام پیدا کنیم ؟ آیا از طریق این پلتفرم پیدا کردن ادرس ایمیل دیگران ممکن است؟ رسانه‌های اجتماعی منبع دیگری برای یافتن اطلاعات تماس در مورد شخص مورد نظر شما هستند. امروزه اغلب افراد از شماره تلفن خود برای ایجاد پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. بنابراین، می‌توانید شماره تلفن را در سایتی مانند فیس بوک جستجو کنید، سپس پلتفرم تمام پروفایل‌های مرتبط با آن شماره را نشان می‌دهد.
پیدا کردن ایمیل با شماره تلفن
اگر بتوانید حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شخصی را پیدا کنید، به احتمال زیاد می‌توانید آدرس ایمیل هدف خود را نیز در آنجا بیابید. خیلی از افراد یا شرکت‌ها ایمیل خود را در قسمت بیوگرافی پیجشان می‌نویسند. نقطه ضعف این روش این است که همه در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی حساب کاربری ندارند. بسیاری از وب‌سایت‌ها هم صفحاتی شامل آدرس‌های ایمیل سازمان و اشخاص، درباره ما یا contact دارند که می‌تواند به شما کمک کند.

۳. برای بازیابی ایمیل فراموش شده از توئیتر استفاده کنید

مردم گاهی اوقات آدرس ایمیل خود را در توییت‌ها یا بیوگرافی توییتر خود وارد می‌کنند، اما سعی می‌کنند با استفاده از “dot” و “at” به جای “. و @” آنها را از ربات‌ها پنهان کنند. به جستجوی پیشرفته توییتر (Twitter Advanced Search) بروید و توییت‌های شخص مورد نظر را برای یافتن «at» و «dot» جستجو کنید. شما می‌توانید عبارات دقیقی را برای جستجو و… انتخاب کنید.

یافتن ایمیل از طریق شماره تلفن

۴. از ابزارهای جستجوی تلفن معکوس استفاده کنید

جستجوی معکوس تلفن می‌تواند به شما کمک کند تا تمام جزئیات موجود مرتبط با یک شماره، مانند نام مالک، آدرس، آدرس ایمیل یا پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی را جستجو کنید. بنابراین، اگر شماره تلفن هدف خود را دارید، ممکن است بتوانید با استفاده از ابزارهای جستجوی تلفن معکوس برای پیدا کردن آدرس ایمیل شخص استفاده کنید. در اینجا یکی از ابزارهای جستجوی معکوس تلفن را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

BeenVerified یک موتور جستجوی افراد است که به کاربران اجازه می‌دهد تا فردی را با نام، شماره تلفن، آدرس، آدرس ایمیل یا نام کاربری جستجو کنند. BeenVerified’s Phone Lookup میلیاردها رکورد عمومی را برای اطلاعات مرتبط با شماره تلفن جستجو می‌کند. حتی ممکن است اطلاعات تماس بیشتری مانند آدرس ایمیل، آدرس خانه یا پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی را کشف کنید. نحوه کار با این برنامه:

 1. برای پیدا کردن ایمیل دیگران از طریق شماره تلفن به صفحه جستجوی تلفن BeenVerified بروید.
 2. یک شماره تلفن وارد کنید و روی SEARCH کلیک کنید.

پیدا کردن ایمیل دیگران از طریق شماره تلفن

۳. منتظر بمانید تا BeenVerified پایگاه‌های داده را جستجو کند. پس از انجام جستجو، تمام جزئیات موجود مرتبط با شماره تلفن را مشاهده خواهید کرد. اگر مالک شماره تلفن یک آدرس ایمیل داشته باشد، آن را نیز در گزارش خواهید دید.

پیدا کردن آدرس ایمیل

۵. حدس بزنید!

اکثر افراد در ساخت جیمیل یکی از چندین فرمول رایج را دنبال می‌کنند. اگر نام، نام خانوادگی و دامنه هدف خود را می‌دانید، به سادگی می‌توانید برای بازیابی ایمیل فراموش شده اقدام کنید. حدود ۷۰ درصد از فهرست مخاطبین من در آدرس‌های ایمیلشان از قالب name@domain.com استفاده می‌کنند. رایج‌ترین فرمت‌های آدرس ایمیل عبارتند از:

فروش ویژه
ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch5 (R900) 40mm
قیمت ویژه: ۷,۲۹۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch5 (R900) 40mm
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۰۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی شیائومی 12X ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۵۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی ۱۲X ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ظرفیت 128 گیگابایت رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۷,۶۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Poco M4 5G ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Poco M4 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Poco F4 5G ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۰,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Poco F4 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت

  • نام: jane@ahrefs.com
  • نام و نام خانوادگی: jane.doe@ahrefs.com یا janedoe@ahrefs.com
  • نام + اولین حرف نام خانوادگی: janed@ahrefs.com یا jane.d@ahrefs.com
  • اولین حرف از نام + نام خانوادگی: jdoe@ahrefs.com یا j.doe@ahrefs.com
  • حروف اول نام و نام خانوادگی: jd@ahrefs.com

جستجوی ایمیل خودم

دیدن افرادی که از بیش از یک آدرس ایمیل استفاده می‌کنند، تعجب آور نیست. در حالی که این کار مدیریت ایمیل‌های شخصی از کاری و موارد دیگر را آسان می‌کند، به خاطر سپردن آیدی همه  آنها می‌تواند مشکل باشد. در صورتی که شناسه/آدرس ایمیل خود را فراموش کرده‌اید، چند راه برای پیدا کردن ایمیل وجود دارد. شاید تعجب کنید و بپرسید آدرس ایمیل خود را از کجا پیدا کنیم ؟ در این قسمت نحوه پیدا کردن جیمیل خود با استفاده از رایانه شخصی/لپ تاپ یا گوشی موبایل آورده شده است.

جستجوی ایمیل خودم از طریق Google Recovery

یکی از روش‌هایی که برای پیدا کردن آدرس ایمیل استفاده می‌شود، از طریق صفحه بازیابی جیمیل است، برای این کار:

 1. صفحه Find your email را باز کنید.
 2. شماره تلفن مرتبط با حساب جیمیل یا آدرس ایمیل بازیابی خود را وارد کنید و روی Next کلیک کنید.
 3. در صفحه بعد نام و نام خانوادگی خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید.
 4. روی کلمه Next در صفحه دریافت کد تأیید کلیک کنید.
 5. کد ۶ رقمی دریافتی خود را وارد کنید تا فرآیند بازیابی حساب شما آغاز شود.
ایمیل های متصل به شماره تلفن

از طریق iCloud Recovery

یک راه دیگر برای آن دسته از کاربرانی که می‌پرسند چگونه ادرس ایمیل خود را پیدا کنیم وجود دارد و آن هم استفاده از سرویس آیکلود است. برای جستجوی ایمیل خودم از این طریق کافیست:

 1. صفحه بازیابی ایمیل iCloud را باز کنید.
 2. در صفحه بعد نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی Continue کلیک کنید.
 3. اگر آدرس ایمیل خود را به خاطر ندارید، شماره تلفن شما به عنوان جایگزین عمل می‌کند.
 4. روند بازیابی در حال حاضر آغاز شده است. دستورالعمل‌های روی صفحه را برای بازیابی حساب خود دنبال کنید.

چگونه با شماره تلفن ایمیل خود را پیدا کنیم ؟

پیدا کردن ایمیل با شماره تلفن ساده‌تر از همیشه شده است. از جستجوهای ساده Google گرفته تا پایگاه‌های اطلاعاتی تماس، هر کدام سرنخ‌هایی از جستجوی ایمیل دیگران یا خودتان را به شما می‌دهد. یک راه برای پیدا کردن جیمیل از طریق شماره تلفن استفاده از اکستنشن‌های کروم است. افزونه‌های زیادی برای این کار وجود دارد، با این حال یکی از معروفترین آنها “Rocketreach” است.
پیدا کردن جیمیل

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، ایمیل های متصل به شماره تلفن و سایر اطلاعات از طریق این نرم افزار قابل دسترسیست.

در این مقاله بررسی کردیم که چگونه ایمیل یک نفر را پیدا کنیم . شما چه راهی برای پیدا کردن آدرس ایمیل دیگران دارید؟ نظرات و تجربیات خود در این باره را در قسمت کامنت بنویسید. همچنین، برای اطلاع از قیمت روز گوشی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا مراجعه کنید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۶۰ رای

سوالات متداول

آیا پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن امکانپذیرست؟

✔️ بله، در مقاله روش‌هایی را برای پیدا کردن آدرس ایمیل افراد از طریق شماره تلفن یا راه‌های دیگر را آموزش داده‌ایم.

آیا برنامه‌ای برای پیدا کردن اطلاعات شخصی افراد وجود دارد؟

✔️ چندین برنامه و پایگاه داده وجود دارد که اطلاعاتی نظیر شماره تلفن، ایمیل و حتی ادرس افراد را هم منتشر می‌کند. یکی از این ابزارها در مقاله معرفی شده است.

چطور در توئیتر ایمیل شخصی را پیدا کنیم؟

✔️ بعضی از افراد در پروفایل شبکه‌های اجتماعی خود ایمیل خود را درج می‌کنند. در توئیتر هم برخی از کاربران به روش‌های غیر مستقیمی ایمیل خود را منتشر می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

‫۳۳ نظرها

 1. سلام شماری باز یابی ایمان من به مشکل خرده چه کار کنم

 2. با سلام رمز جیمیل خودم رو فراموش کردم چون گوشیم که قبلا ازش استفاده میکردم سوخته و برای ورود به حساب گوگل پلی و اینستاگرام برای بازیابی حساب اینستاگرام با شماره تلفن پیش میره ولی بعد پیام میاد لینک ورود به حساب اینستاگرام یا گوگل پلی به ایمیل شما ارسال شد وقتی گوشیم سوخته و به ایمیل دسترسی ندارم چگونه جیمیل خودم رو بازیابی کنم با تشکر

  1. سلام
   بازیابی رمز جیمیل به چندین روش ساده و عالی برای فراموشکارها
   ای مقاله کمکتون میکنه

 3. چطوری میتونم ایدی یا شناسه ورمز سامسونگ اکانتمو بازیابی کنم

 4. چطری رمز وشناسه یا ایدی سامسونگ اکانتمو بازیابی کنم

 5. سلام چگونه تمام ایمیل های متصل یک شماره تلفن را بازیابی کنیم

 6. گوشی من با آندروید پایین است لطفا تلگرامهای قدیمی نیز با گوشی من ثبت نام شوند چون هنگام ثبت نام با تلگرامهای قدیمی می نویسد که نسخه تلگرام شما قدیمی است

 7. سلام چطورایمیل جدیدبسازیم یا ایمیل قبلی بازخوانی بکنم

 8. سلام چند بار ایمیل درست کردم فراموش کردم میتونم جایی ذخیره کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. رمزی که میاد میزنم باز نمی کنه بر میگرده مرحله قبل…

    1. سلام ایمیل من به دیکران رفته میشه کد شو بفرستی به من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن