گوشی شیائومی
اخبار گوشی موبایلویدئو
موضوعات داغ

کد دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها + کد لغو دایورت (ویدیو)

 • کد دایورت همراه اول یا ایرانسل و سایر اپراتور‌ها چیست روش لغو دایورت موبایل و کد لغو دایورت موبایل چیست؟ در بسیاری از مشاغل و بسیاری از موقعیت‌ها نیاز دارید که گوشی شما ۲۴ ساعته در دسترس باشد، تصور کنید جلسه مهمی دارید و منتظر یک تماس ضروری هم هستید، از طرفی دوست ندارید و این امکان هم برای شما وجود ندارد که گوشی موبایل خود را در اختیار فرد دیگری بگذارید. خوشبختانه در اینطور مواقع به راحتی می‌توانید با دایورت خط تماس‌ها و پیام‌های ورودی را به خط دیگری انتقال دهید.

  ویدیو دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها با کد مربوطه در گوشی

  در ادامه به برسی این سوال‌ها که کد دایورت همراه اول و سایر اپراتور ها چیست ؟ چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم ؟ و معرفی کد لغو انتقال تماس و خارج کردن تلفن همراه از دایورت می‌پردازیم. در ابتدا ویدئو مربوط به آموزش دایورت خط همراه اول و سایر اپراتور‌ها با کد‌های مربوطه در گوشی موبایل گذاشته شده سپس در متن به توضیح مفصل تمام موارد مربوط به دایورت پرداخته و کدهای مربوط به هر اپراتور را به صورت تصویری در صفحه قرار داده‌ایم تا در سریع‌ترین زمان ممکن به پاسخ سوال خود برسید.

  دایورت چیست؟ دایورت از کلمه انگلیسی Divert می‌آید که معنی آن منحرف شدن، منحرف کردن و…است، اما در دنیای تکنولوژی موبایل دایورت به معنی انتقال تماس از یک خط به خط دیگرست. آیا با نحوه دایورت شماره موبایل آشنایی دارید، کد دایورت همراه اول و سایر اپراتورها و با کد دایورت ایرانسل یکیست یا با هم فرق می‌کند؟ دایورت خط با استفاده از کد دایورت همراه اول ، کد دایورت ایرانسل و .. با شماره‌گیری *۲۱* [شماره مقصد]# امکان‌پذیر است و می‌توانید خط خود را روی موبایل دیگری دایورت کنید. همچنین از طریق تنظیمات گوشی نیز می‌توانید گزینه‌های Divert و یا Call Forwarding را پیدا کرده و شماره‌ای که می‌خواهید تماس‌هایتان روی آن دایورت شود را وارد کنید، البته این امکان بر روی تمامی موبایل‌ها وجود ندارد و بهترین راه برای دایورت کردن خطتان شماره‌گیری کد #شماره مورد نظر*۲۱* است. در ادامه به این سوالات پاسخ و برای هر اپراتور به طورت تصویری توضیح خواهیم داد…

  کد دایورت همراه اول برای انتقال تماس همراه اول

  تا به اینجای مقاله به طور کامل با مفهوم دایورت آشنا شدیم، حال در ادامه روش دایورت همراه اول یا انتقال تماس همراه اول را به شما آموزش می‌دهیم. در ابتدای مقاله اشاره شد که از کد #شماره مورد نظر*۲۱* می‌توان برای انتقال تماس همراه اول استفاده کرد که در سایر اپراتورهای دیگر نیز از آن استفاده می‌شود، اما این سوال مطرح می‌شود که کد انتقال تماس همراه اول همین هست یا از کدهای دیگری نیز می‌توان برای آن استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که دایورت کردن خط همراه اول به روش‌های دیگری نیز انجام می‌شود ولی ممکن است هر یک از این کدهای دستوری عملکرد متفاوتی داشته باشند که در مقاله‌های مجزا به آنها پرداخته شده است؛ اما دو کد دیگر هم وجود دارد که می‌توانید با آن دایورت همراه اول را انجام دهید. در ادامه به این موارد هم اشاره خواهیم کرد…

  کد دایورت همراه اول

  دایورت یا انتقال تماس همراه اول از طریق کد دستوری #۲۴۳*۱۰*

  زمانی که کد دستوری #۲۴۳*۱۰* را به عنوان کد دایورت همراه اول در شمارگیر گوشی خود می‌زنید صفحه‌ای باز می شود و چند گزینه را پیش روی شما قرار می‌دهد. گزینه ۱ برای انتقال تماس همراه اول است. این گزینه را انتخاب کرده سپس عدد ۱ را ارسال کنید تا دایورت همراه اول انجام شود. سپس پیامکی مبنی بر تایید فعال‌سازی سرویس انتقال مکالمه همراه اول فعال می‌شود.

  دایورت همراه اول

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۴,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Black Shark 5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۶,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۶,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A32 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۷,۵۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت رم ۸ گیگابایت

   

  دایورت همراه اول با ارسال عدد ۲۴۳ به ۰۰۹۸۱۰

  برای انتقال تماس همراه اول می‌توانید از این روش هم کمک بگیرید. روش کار بسیار ساده است کافیست که عدد ۲۴۳ را به ۰۰۹۸۱۰ پیامک کنید.

  انتقال تماس همراه اول

   

  اگر سوال شما هم این است که کد لغو دایورت تماس همراه اول یا ایرانسل و رایتل چیست؟ کافیست بدانید که برای لغو انتقال تماس و حذف دایورت تنها کافیست کد #۲۱# را شماره‌گیری نمایید؛ اما در ادامه در رابطه با لغو دایورت در اپراتورهای مختلف به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت…

  کد لغو انتقال تماس همراه اول

  تعداد زیادی از کاربران بعد از اینکه دایورت همراه اول را فعال کردند نمی‌دانند که چگونه آن را غیر‌فعال کنند و یا برای این کار از چه کدهایی می‌توانند کمک بگیرند؟

  دقیقا مثل کدهایی که برای فعال‌سازی دایورت همراه اول استفاده شده می‌توانید از کد لغو انتقال تماس همراه اول برای سایر اپراتورها هم استفاده کنید.در ادامه به این کد‌ها اشاره خواهیم کرد….

  کد دستوری #۲۱# آسان‌ترین روش لغو دایورت همراه اول است و همانند فعال‌سازی آن، همان‌طور که گفته شد، از کدهای دیگری نیز می‌توانید کمک بگیرید که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

  ۱- برای همراه اول می‌توانید ۲۴۳ را به ۰۰۹۸۱۰ پیامک کنید.

  دایورت خط همراه اول

  ۲- یا از کد لغو دایورت تماس همراه اول #۰۰۲## استفاده کنید.

  دایورت کردن خط همراه اول

  کد دایورت ایرانسل برای دایورت خط ایرانسل

  کد دایورت ایرانسل چیست آیا کد انتقال تماس ایرانسل با کد سایر اپراتورها متفاوت است یا خیر؟ در پاسخ گفته می‌شود که دایورت ایرانسل نیز همانند سایر اپراتورهاست و برای دایورت ایرانسل می‌توانید #شماره مورد نظر*۲۱* را شماره گیری. در ادامه به جزئیاتی پیرامون انتقال تماس ایرانسل خواهیم پرداخت. کد دایورت ایرانسل

  همچنین برای دایورت ایرانسل می‌توانید از کد دایورت ایرانسل #۲۴۳*۱۰* استفاده کنید.

  دایورت ایرانسل

  کد لغو انتقال تماس ایرانسل

  لغو دایورت ایرانسل نیز همانند سایر اپراتور هاست. برای لغو دایورت دراپراتور ایرانسل نیز می‌توانید از کد لغو انتقال تماس ایرانسل #۲۱# استفاده کنید. به طور کلی می‌توان گفت که کد لغو دایورت ایرانسل نیز هیچ تفاوتی با سایر اپراتورها ندارد.

  همچنین می‌توانید از خود تنظمیمات گوشی نیز لغو دایورت همراه اول یا اپراتورهای دیگر را انجام دهید تنها کافیست که مراحل زیر را دنبال کنید:

  لغو دایورت موبایل به موبایل با استفاده از منو خود دستگاه

  چگونه دایورت را لغو کنیم ؟ برای لغو دایورت از طریق گوشی موبایل خود به منوی  Divert یا Call For

  warding (انتقال تماس) بروید و گزینه‌ی Call Forwarding را غیرفعال کنید.

  در گوشی‌های اپل و سیستم عامل iOS هم برای رهایی از دایورت مسیر زیر را دنبال کنید:

  Setting > phone> call forwarding

  دایورت خط از طریق کد انتقال تماس در سایر خط ها و شماره ثابت

  تا به اینجای مطلب به دایورت ، کد دایورت و لغو دایورت  در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل اشاره کردیم ؛ اما آیا کد انتقال تماس در اپراتورهای دیگر مثلاً رایتل و یا تالیا متفاوت است یا خیر؟ باید گفت که روش دایورت خط از طریق کد انتقال تماس کاملاً یکسان بوده و برای دایورت خط می‌توانید #شماره مورد نظر*۲۱* را شماره گیری کنید.

  دایورت

  گاهی اتفاق می‌افتد که در منزل یا محیط کار نیستید و دوست دارید که تماس‌های خط ثابت شرکت محل کار و یا منزلتان را از دست ندهید، می‌توانید انتقال تماس از خط ثابت بر روی گوشی را انجام دهید. برای اینکار می‌توانید از روش دایورت تلفن ثابت که در مقاله‌ای جداگانه آموزش آن را در اختیار شما قرار داده‌ایم استفاده کنید تا هیچ یک از تماس‌هایتان را از دست ندهید.

  برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  نحوه لغو دایورت در سایر خط ها و شماره ثابت

  فرقی نمی‌کند که خط ثابت خود را دایورت کرده باشید و یا موبایل در هر صورت این طبیعیست که بعد از مدتی دیگر نخواهید از این سرویس استفاده کنید و به دنبال لغو انتقال تماس بوده و بخواهید این سرویس را لغو کنید. لغو دایورت در سایر خط‌ها  و شماره ثابت  با کد #۲۱# صورت می‌گیرد.

  لغو دایورت ایرانسل

  کد انتقال خط به خط در زمان خاموش بودن خط

  اگر در دسترس نبودید یا تلفن شما خاموش بود میتونید از کد دایورت همراه اول و ایرانسل استفاده کنید با این تفاوت که به جای ۲۱ از شماره ۶۷ استفاده کنید، در چنین شرایطی اگر کسی تلاش برای برقرار تماس با شما را داشته باشد و شما در دسترس نباشید، شماره دایورت شده زنگ می‌خورد. اگر در هنگام دایورت کردن به مشکل برخوردید به این معنی است که این سرویس برای خط شما فعال نشده و از مخابرات درخواست فعال شدن این سرویس را ارائه نمایید.

  کد لغو انتقال تماس ایرانسل

  در زمانی که گوشی شما خاموش است نیاز می‌شود که از تماس‌های دریافتی اطلاع داشته و در واقع تماسی را از دست ندهید. در این مواقع می‌توانید از کد دستوری #شماره مورد نظر*۶۷* استفاده کنید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش تصویری نحوه دایورت پیامک

  دایورت یک شماره به شماره دیگر در زمان مشغول بودن خط

  برخی مواقع نیز اتفاق می افتد که خط شما مشغول است؛ اما منتظر تماس مهمی هستید در این مواقع می‌توانید از کد مخصوص دایورت یک شماره به شماره دیگر در زمان مشغول بودن خط استفاده کنید این کد #شماره مورد نظر*۶۱* است که می‌تواند در این مواقع بسیار مفید واقع شود.

  لغو کد *#62# چیست

  آیا دایورت کردن هزینه دارد؟

  دایورت خط یا همان انتقال تماس در همه خطوط مخابراتی و اپراتورها به اندازه مکالمه هزینه خواهد داشت. یعنی هر چقدر شماره‌ای که دایورت کرده‌اید با تماس انتقالی شما مکالمه کند به همان میزان هزینه در پی دارد، اما هزینه دیگری مانند هزینه فعالسازی و لغو دایورت موبایل … نخواهد داشت.

  جدول تمام کد های دایورت

  انواع دایورت خط شماره یا کد دایورت روش دایورت
  ۱ با استفاده از تنظیمات گوشی Setting > phone> call forwarding برای آموزش کامل اینجا کلیک کنید.
  ۲ دایورت با ارسال پیامک ۰۰۹۸۱۰ برای توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید.
  ۳ دایورت خط خاموش *۶۷*شماره مقصد# کد دستوری
  ۴ دایورت خط اشغال *۶۱*شماره مقصد# کد دستوری
  ۵ دایورت عادی *۲۱*شماره مقصد# کد دستوری
  ۶ دایورت و لغو دایورت عادی *۱۰*۲۴۳# کد دستوری
  ۷ لغو دایورت عادی #۲۱# کد دستوری
  ۸ لغو دایورت عادی ##۰۰۲# کد دستوری

  فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا به عنوان مرجع موبایل، پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه موبایل و تکنولوژی است. منتظر نظرات ارزشمند شما در قسمت کامنت هستیم.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴۷۷ رای

  سوالات متداول

  آیا نحوه دایورت ایرانسل با دایورت همراه اول فرق می‌کند و کد دایورت همراه اول چیست؟

  ✔️ کد دایورت همراه اول و همینطور کد دایورت ایرانسل ۲۱ [شماره مقصد]# است و نحوه نحوه دایورت ایرانسل با همراه اول فرقی ندارد. با شماره گیری این کد می توانید خیلی راحت خط خود را دایورت کنید برای آشنایی با نحوه دایورت و انتقال تماس همراه اول می توانید ویدئو موجود در متن را مشاهده کنید

  کد لغو دایورت موبایل چیست؟ چند کد لغو انتقال تماس همراه اول وجود دارد؟

  ✔️ فرقی نمی‌کند که اپراتور همراه اول باشید یا دیگر اپراتور‌ها در هر صورت یک کد برای لغو دایورت وجود دارد. برای خارج کردن گوشی از حالت دایورت کافیست کد دستوری #21# (مربع 21 مربع ) را در تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید.

  از چند کد هدایت تماس همراه اول در هنگام دایورت می‌توان استفاده کرد و آیا کد لغو دایورت یا کد لغو انتقال تماس همراه اول با اپراتورهای مختلف دیگر تفاوت دارد؟ یا خیر

  ✔️ مانند دیگر اپراتورها چند کد دایورت همراه اول وجود دارد که در مقاله به تک تک آنها اشاره شده است و کد لغو دایورت نیز با دیگر اپراتورها یکسان است. عده زیادی از کاربران سوال می کنند که کد دایورت همراه اول با اپراتورهای دیگر فرق دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال می بایست گفت که خیر، فرقی ندارد سیم کارت شما همراه اول، ایرانسل و یا حتی رایتل باشد، در هر صورت کد لغو دایورت همراه اول و سایر اپراتورها کد دستوری #21# است که قابل اجراست و گوشی را از حالت دایورت خارج می‌کند.

  چطور گوشی را از طریق تنظیمات از حالت دایور خارج کنیم؟

  ✔️ تنظیمات گوشی را باز کنید، تنظیمات مربوط به تماس را جست و جو کنید و گزینه Call forwarding را غیر فعال کنید.

  آیا دایورت کردن هزینه دارد؟

  ✔️ بله، دایورت خط یا همان انتقال تماس در همه خطوط مخابراتی و اپراتورها به اندازه مکالمه هزینه خواهد داشت. یعنی هر چقدر شماره‌ای که دایورت کرده‌اید با تماس انتقالی شما مکالمه کند به همان میزان هزینه در پی دارد، اما هزینه دیگری مانند هزینه فعالسازی و… نخواهد داشت.

  نوشته های مشابه

  ‫۴۲۶ نظرها

  1. من دایورت رو لغو کردم اما زمانی که رد تماس میدم باز هم دایورت میشه چطور میتونم کلا لغو کنم
   همه کد های لغو هم امتحان شده فایده نداره

  2. لغو دایورت همراه اول در گوشی سامسونگ نمیدونم چرا برا من کار نمیکنه

  3. نمیدونم چرا کد انتقال مکالمه ایرانسل برای من کار نمیکنه

   1. سعی کن همه روش های دایورت ایرانسل که اینجا گفته شده رو بری بالاخره یکیشون جواب میده

   2. سلام من میخوام فقط یک نفر چند نفر دایورت کنم
    ولی همه خط هام دایورت میشه باید چیکار کنم
    فقط ناشناس ها رو میخوام دایورت کنم

  4. سلام برای دایورت سیم کارت همراه اول خط باید به اسم خودمون باشه ؟

   1. نه برای دایورت تماس همراه اول فقط کدشو نیازه شماره گیری کنی

  5. ایا اگر کسی شماره منو دایورت کرده باشه پیام بدم بهش میرسه؟؟و تگر زنگ بزنم متوجه میشه؟؟

  6. من کد مربع ۲۱ مربع رو زدم نوشت نامعتبره. باید کده ستاره ۰۰۲ مربع رو بزنید تمام هدایت تماس هاتون لغو میشه

  7. سلام من سیم کارت همراهم یا میگ دردسترس نیست یاهم اشغال هست لطفاً کمکم کنید

   1. همراه اول و ایرانسل روش های مختلفی داره تو برند های گوشی فرقی نمیکنه

  8. سلام کد انتقال خط به خط برای گوشی های بلک ویو هم کار میکنه

  9. هرکاری میکنم نمیشه لطفاً راه نمایی کنید
   داخل خود تلفن هم که میرم میگه خطای پیش بینی نشده !؟

  10. سلام من برای هدایت تماس همراه اول اون کدو میزنم ولی نمیدونم مشکل کجاست

  11. چگونه گوشی رو از دایورت خارج کنیم برای سیم کارت های رایتل؟

  12. چرا وقتی به یه شماره ای زنگ میزنم گوشی کسی دیگه زنگ میخوره ک اون شماره توی این گوشی نیس بعدش مینویسه هدایت تماس
   من لغو دایورت هم زدم اما ظاهرا درست نشده چیکار باید بکنم؟

   1. پسر خوب خط شما دایورت نیست که بخوای خارج کنی از دایورت اون شماره ای مقصدی که در حال زنگ زدن هستی دایورت کرده به این خاطر وقتی زنگ میزنی میزنه هدایت تماس و تماس هدایت یا دایورت شده به یه شماره جدید

  13. سلام خسته نباشید من هیچ جا ندیدم کدهای دایورت همراه اول رو بزاره فقط شما بودین که کامل بهش پرداخیتین من با کددایورت همراه اول به نتیجه نرسیدم اما خوب با اون فرستادن اس ام اس به نتیجه رسیدم

  14. سلام من کد دایورت سیمکارت زدم گوشیم شیائومی سیم کارتم همراه اول نمیدونم چرا جواب نمیده

   1. سلام یه روش دیگه که برای دایورت همراه اول وجود داره فرستادن عدد ۲۴۳ به ۰۰۹۸۱۰

   1. چگونه باگوشیه خودم شمارمو روگوشیه دیگه از دایورتی یاانتقالی دربیارم .؟!؟!

    1. والا من هر چقدر این کد #۲۱# میزنم لغو نمیشه میگه قید و شرط وجود ندارد. یعنی چی

  15. کد دایورت موبایل به موبایل رو میشه بگید دایورت همراه اول به همراه اول منظورمه

   1. کلا برای دایورت یک شماره به شماره دیگر از کد ۲۱ [شماره مقصد]# استفاده کن

   1. مطمعنی کد دایورت داری درست میزنی ؟ کد دایورت ۲۱ [شماره مقصد]# هستش

   2. فعال نشه بهتره هزینه برای خودت میاد

  16. کد لغو انتقال تماس همراه اول برای رابط کار بری miui چیه

   1. فرقی نمیکنه رابط کاربریت چیه کد لغو دایورت تماس همراه اول یکیه

  17. لغو هدایت تماس همراه اول تو گوشی های ایو اس چیجوریه ؟

  18. سلام من کد #۲۱#رو وارد میکنم میگه اتصال ممکن نیس… ولی مطمئنم نیستم که خطم دایورت شده باشه
   اگه با یه گوشی دیگه ب خودم زنگ بزنم گوشی خودم زنگ بخوره یعنی خیالم راحت باشه که دایورت نشده؟

  19. اونو ازتنظیمات گوشی برین روی تنظیم تماس وانتقال درصورت خاموش بودن یادردسترس نبودن روغیرفعال کنید.
   اگه توهرکدوم ازگوشی هاکد#۲۱#راشماره گیری کنیدانتقال تماس هرشماره ای به شماره روی گوشی یابالعکس لغومیشه.

  20. سلام ببخشیدمن گوشیم نسخه ors ایفونه کدمربع۲۱مربع واسه لغو میزنم ایرانسله خطم Erorمیزنه خیلی هم گرفتم نمیشه تنظیمات خود گوشی هم رفتم چیزی نبود ولی خاموش میکنم هرکسی زنگ میزنه دایورته آخع چرا

   1. دوست عزیز گوشی شما آیسیش فورلوکت شده خرجش زیاده بندازش دور لطفاً

  21. چرا برای غیر فعالسازی مشکل داره چرا از این لعنتی درنمیاد؟ لطفا کمک کنید خطم که دایورت شده همراه اوله

   1. برای لغو دایورت همراه اول #۲۱# (مربع ۲۱ مربع ) رو شماره گیری کن

   2. کد دایورت ها در این پیج کهنه و بعضی از کار افتاده هستند.
    به ویکی پدیا انگلیسی با عبارت call divert مراجعه کنید.

   3. برای لغو دایورت از شماره ای که دایورت شده باید کد

    ##۰۰۲#
    ویا کد
    ##۲۱#
    را شماره گیری کنید و یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید.

    1. خدا خیرت بده
     خدا به هر چی میخای بری
     الهی قربونت برم مردم و زنده شدم تا درست شد

   1. منم همینطور درستش کردین؟ کمکم کنید از این حالت درش بیارم سیمکارت همراه اوله

  22. چرا من برای کد لغو دایورت پیامک همراه اول #۲۱#رو میزنم ولی از دایورت خارج نمیشه

   1. سلام و خسته نباشید
    دستور هایی که شما گفتین را انجام داد از دایورت خارج نمیشه

  23. درود بر شما سپاسگزارم از راهنمایی شما در خصوص دایورت همراه اول ، خدا خیرتون بده

   1. دایورت کردن خط همراه اول برای شما انجام شد برای من با مشکل روبه رو شده

  24. سلام بچه ها
   یکی جواب سوالمو در مورد دایورت میدهـــــ؟
   وقتی ب یکی از مخاطبام زنگ میزنم بعد اینکه بوق میخوره جواب داده میشه ولی از این کامپیوتریای هست میگه کد خود را وارد کنید بعدش قطع میشه، چرا اینطوری؟
   فقط واسه اونم اونطوریه

  25. سلام
   خط دوستم رو خط من دایورت شده و فقط وقتی گوشیش در دسترس نیست یا خاموشه گوشی من زنگ میخوره چیکار کنیم از دایورت خط در بیاد
   لطفا کمکم کنید خیلی به مشکل خوردم سر این داستان

    1. منم همین مشکل رو دارم ولی وقتی این کد رو میزنم ارور میده و درست نمیشه

    2. یکی خطشو رو خط من دایورت کرده و خاموش کرده چه جوری از دایورت اون خلاص بشم کلافم کرده

     1. منم همین مشکلو دارم دیوونه شدم انقد گوشیم زنگ خورد…چ کدی بزنم؟

   1. یه کم نیت ات رو صاف کن ،خودتو شل بگیر مشکل حل میشه ،در ضمن توکل کن و بدون میتونی.

  26. نحوه دایورت کردن خط همراه اول مثل سایر اپراتور هاست ؟

   1. بله دایورت خط همراه اول مثل دایورت ایرانسل و سایر خط هاست

  27. اگر. یکی شماره شو روی خط من دایورت کرده باشد چه راهی هست ک خارج کنم

   1. برای انتقال تماس همراه اول اینو شماره گیری کن ۲۱ [شماره مقصد]#

    1. سلام
     خط دوستم رو خط من دایورت شده فقط وقتی گوشیش خاموشه یا در دسترس نیست گوشی من زنگ میخوره
     چیکار کنیم از دایورت در بیاد
     لطفا کمکم کنید خیلی به مشکل خوردم سر این داستان

  28. مقاله خوبی در باره دایورت بود من خیلی دنبال کد انتقال سیم کارت همراه اول بودم

  29. ادمین عزیز ممنون از راهنمایی هات
   یه مدت زیادی که یه خطش دایورت کرده رو خطم مواقع خاموش بودن و دسترس نبودن حالا خواسته یا ناخواسته نمیدونم چندباری بهش گفدم شمارشو از اونایی تماس میگرفتن گرفدم گفت درمیارم حتی بهش گفتم این جوری فلان بمان با این کد طرف از مخ تعطیل انگار خلاصه راهی داره تماسهای از سمت اون میفته رو خطم ببندم ؟؟

  30. سلام وقت بخیر ،
   ببخشید یکی خط خودش رو بدون اجازه روی خط بنده دایورت کرده و دسترسی به ایشون و خط ایشون ندارم میتونید راهنمایی بکنید چطور از دایورت خارج کنم ؟
   ممنون میشم از لطفتون

   1. سلام من #۶۷* با این کد شماره ام را انتقال دادم حالا با چه کدی لغو اش کنم برای سیمکارت ایرانسل میگم لطفا بگید

   2. سلام منم گوشیم خاموش باشه یا در دسترس نباشه فوروارد میشه رو خط مامانم و بر عکس اگه میشه بگین چیکار کنم که از این فورواردی در بیاد؟؟؟

  31. کد دایورت همراه اول به ایرانسل هم با شماره گیری اون کد امکان پذیره ؟

   1. دقیقا برای دایورت کردن با شماره گیری این کد *۲۱* [شماره مقصد]# کارت راه میوفته

  32. برای دایورت چیکار باید کرد کد دایورت خط ایرانسل رو میخوام

   1. نحوه دایورت ایرانسل خیلی سادست فقط کافیه این کدو شماره گیری کنی *۲۱* [شماره مقصد]# البته دایورت کردن خط همراه اول هم همینه

  33. نحوه دایورت همراه اول با چه کدیه؟ کد دستوری دایورت همراه اول رو میخواستم

   1. طریقه دایورت همراه اول و روش دایورت همراه اول با شماره‌گیری *۲۱* [شماره مقصد]# امکان پذیره

   1. بعد از دایورت کردن خط وقتی میخوای لغوش کنی میتونی از این کد استفاده کنی #۲۱#

    1. غیرفعال کردن دایورت در رایتل رو چیجوری انجام بدم

  34. رهایی از دایورت ایرانسل هم سخت نبود ما اینقد درگیرش بودیم.

    1. نحوه کنسل کردن دایورت همراه اول و بقیه اپراتور ها به همین شکله

  35. کد خارج کردن دایورت همراه اول رو گوشی سامسونگ هم میشه بگید

    1. با کد #۶۷#
     با هر کدی دایورت انجام شده همون کد رو بین دوتا مربع بگذارید لغو میشه.

  36. کد درآوردن از دایورت ایرانسل برای من به درد خورد ممنون

   1. انتقال خط ایرانسل به همراه اول همشون یکیه کد دایورت کردن *۲۱* [شماره مقصد]# هستش

  37. چگونه خط همراه اول را از دایورت خارج کنیم کد از دایورت دراوردن خط برای همه گوشی ها یکیه؟

   1. کد دایورت خط برای همه اپراتور ها یکیه *۲۱* [شماره مقصد]#

   1. برای برداشتن دایورت خط موبایل بعد از این که رمز دایورت زدی وقتی میخوای لغوش کنی این کد #۲۱# رو شماره گیری کن

  38. خدا خیرتون بده من چند وقتی بود گوشیم که خاموش میشد دایورت میشد روی خطی دیگه و هرکاری میکردم درست نمیشد با کد ##۰۰۲# درست شد خیلی ممنون

  39. کد حذف دایورت ایرانسل برای من جواب داداز دایورت درآوردن ایرانسل کار سختی نیود واقعا

   1. سلام ، من با کد *۲۱*شماره# انحام میدم بعد از اینکه کسی میخواد زنگ بزنه میگه مشترک مورد نظر تماس های خود را انتقال داده است و درحال حاضر قادر به پاسخگویی نیست و دیگه زنگ نمیخوره ، چطور حلش کنم تا زنگ بخوره

  40. برای لغو دایورت همراه اول چه کدی بزنم که مطمعناً جواب بده؟

   1. برای غیر فعال کردن انتقال تماس همراه اول باید کد #۲۱# بزنی

  41. از دایورت درآوردن خط میتواند باعث سوختن سیم کارت شود؟

  42. درآوردن از دایورت ایرانسل بدون دسترسی به اینترنت ممکنه؟

  43. طریقه خارج شدن از دایورت وقتی سیم کارت سوخته چه جوریه؟

  44. کد درآوردن از هدایت تماس در برنامه ایرانسل من هم هست؟

  45. غیر فعال کردن دایورت ایرانسل مطلبی جامع، مفید و کاربردی است. سپاس

  46. نحوه غیر فعال سازی دایورت ایرانسل با خط همراه اول رئو میگید؟

  47. قطع دایورت همراه اول برای سیم کرتی که پانچ شده ممکنه؟

  48. لغو دایورت سیم کارت از طریق یک گوشی سوم هم امکان پذیره؟

  49. چگونه گوشی خود را از دایورت خارج کنیم که صاحب سیمکارت نفهمد؟

  50. کد انتقال تماس ایرانسل رو میزنکم اما فک کنم باید از مخابرات هم اکی بگیرم

   1. ربطی ندا کد انتقال تماس ایرانسل اینه ۲۱ [شماره مقصد]#

  51. کد غیرفعال سازی دایورت ایرانسل با همراه اول فرق می‌کنه؟

  52. کد دستوری لغو انتقال تماس همراه اول دقیق می‌گید؟من قاطی کردم

  53. برای انتقال تماس ایرانسل فقط همین یه کد رو باید استفاده کرد؟

  54. کد دستوری لغو انتقال تماس در شرایط نبود اینترنت هم پاسخگوعه؟

  55. کد غیر فعال سازی دایورت ایرانسل برنامه هم براش هست؟

  56. من سیم کارتمو از دست دادم .تماسای سیم قبلی مزاحمم میشن. واسه غیرفعال سازی دایورت جی کار کنم

  57. کد دستوری لغو دایورت همراه اول در مکانی که آنتن وجود نداشته باشه هم عمل میکه؟

  58. آیا کد برداشتن دایورت همراه اول از طریق گوشی میزبان هم وجود داره؟

  59. لغو دایورت تماس همراه اول رو واقعا خیلی خوب و ساده گفتید.سپاس فراوان

   1. نه هزینه نداره برای از دایورت درآوردن خط همراه اول این کد رو وارد کنید#۲۱#

    1. سلام خسته نباشن یه چند یک سالی هست من خط همراه اول داشتم میخواستم دایورت کنم روی گوشی دیگم که همراه اول بود ولی نشود نمیدونم چی شود که به همون گوشی اولم که هم خط همراه اول داشتم هم ایرانسل وصل شوده و الان خط همراه اول رو توی گوشی دیگم انداختم هر کی زنگ میزنه به ایرانسل جواب نمیدم یا خاموش هستم دایورت میشه روی همراه اولم باید چیکار کنم غیر فعال بشه چون کد درآوردن دایورت همراه اول رو هم زدم جواب نداد

  60. کد غیرفعال سازی هدایت تماس ایرانسل واقعاً هزیه داره؟

  61. راهکار خوبی برای غیر فعال سازی انتقال تماس همراه اول بود.

   1. تو مقاله بالا کامل توضیح داده چگونه انتقال تماس را لغو کنیم با شماره گیری #۲۱#

  62. غیر فعال سازی انتقال تماس ,و کد دایورت ایرانسل چیه

  63. کد رفع دایورت ایرانسل برای من به مشکل خورده میشه راهنمایی کنید

  64. برای انتقال تماس ایرانسل باید کار دایورت مخابرات هم فعال باشه؟

  65. کد دایورت کردن همراه اول از طریق ارسال پیام به چه صورته ؟

   1. اگه از کد دایورت خط همراه اول استفاده کنی راحت تری ولی میتونی عدد ۲۴۳ به ۰۰۹۸۱۰ هم ارسال کنی

  66. از دایورت دراوردن خط تلفن با همین روشی گفتید انجام میضه؟

  67. هدایت تماس همراه اول برای گوشی های آیفون به چه صورته ؟

   1. کد هدایت تماس ایرانسل و همراه اول *۲۱* [شماره مقصد]# هست

  68. دایورت همراه اول رو از طریق مراحل شما انجام دادم ممنون

   1. برای کد دایورت همراه اول با شماره گیری این کد *۲۱* [شماره مقصد]# هستش

  69. کد غیر فعال سازی انتقال تماس همراه اول برای گوشیم کار کرد

  70. کد غیر فعال سازی هدایت تماس همراه اول هم مثل ایرانسله؟

   1. برای لغو هدایت تماس ایرانسل کافیه #۲۱# شماره گیری کنی

  71. دنبال کد غیر فعال کردن انتقال تماس ایرانسلمیگشتم ممنون

  72. درآوردن از دایورت همراه اول فکر نمیکردم اینقدر ساده باشه

  73. کد غیر فعال سازی انتقال تماس برای من به مشکل خورده انگار

  74. غیر فعال کردن انتقال تماس برای گوشی های قدیمی هم به همین شکله؟

  75. چرا من هر کاری میکنم لغو نمیشه مربع ۲۱مربع رو بارها امتحان کردم ولی لغو نشد ،تنظیمات موبایلم گزینه دایورت نداره !!

  76. نحوه خروج از دایورت ایرانسل رو از مقالتون خوندم و جواب داد

   1. دایورت کردن سیم کارت ایرانسل فرقی با انتقال تماس همراه اول داره

  77. کد غیر فعال کردن دایورت ایرانسل من استفاده کردم جواب داد

  78. اون خودبه خود نیست احتمالا کسی کنترلتون میکنه یا از راه دور توسط لینک یا از راه نزدیک ددسسترسی به گوشیتون …یه خورده فکر کن مگه شده الکی دایورت بشه

  79. از دایورت درآوردن سیم کارت ایرانسل برای گوشی من انجام شد

  80. خارج کردن گوشی از دایورت مثل خود دایورت اسون بود ممنون

  81. فک نمیکردم برداشتن دایورت همراه اول اینقدر راحت باشه

  82. من خیلی دنبال این بودم که چگونه گوشی را از حالت دایورت خارج کنیم . ممنون

  83. من خطمو دایورت کردم همون کد لغوم زدم ولی هنوز دایورته تو تنظیماتمم گزینه دایورتم خاموشه اما خطم هنوزم دایورته میشه اگه کسی میدونه بگه چیکارباید بکنم؟؟

  84. من خیلی نیاز داشتم به کد غیر فعال کردن انتقال تماس همراه اول ممنونم

  85. من گوشیم بعضی وقتا خودبخود دایورت میشه برای خارج شدن از دایورت موبایل چکار کنم

  86. من برای کنسل کردن دایورت همراه اول طبق دستورالعمل اینجا پیش رفتم و جواب داد. ممنون

  87. کد لغو انتقال تماس همراه اول اعتباری با خط ثابت فرق داره ؟

   1. خارج کردن دایورت اپراتورهای مختلف تقریبا هیچ فرقی با هم ندارن

  88. دوستان نحوه خارج شدن از دایورت و نحوه غیر فعال کردن دایورت همراه اول به یک شکل هستش

  89. من دنبال کدهای لغو دایورت ایرانسل میگشتم ممنون از شما

  90. کد دستوری لغو دایورت برای وقتی که رو یک شماره همراه دیگه هستم رو میشه بگید

  91. غیر فعال کردن هدایت تماس با توجه به این که گوشم a51 هم به همینصورته ؟

  92. فکر نمیکردم لغو کردن دایورت همراه اول لغو کردن دایورت همراه اول به این راحتی باشه

  93. کد لغو انتقال تماس همراه اول دائمی هم مثل اعتباریه یعنی

  94. خارج کردن تلفن همراه از دایورت وقتی گوشیم روی یک شماره ی دیگه دایورت بوده به چه صورته

  95. من خیلی دنبال کد خروج از دایورت همراه اول بودم ممنونم

   1. کد لغو دایورت در گوشی سامسونگ مثل سایر گوشی هاست فرقی نداره

  96. ممنون. مقاله خوبی بود. نحوه خروج از دایورت ایرانسل به طور کامل توضیح داده شده بود این که چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم اصلا کار سختی نبود

  97. کد لغو انتقال مکالمه همراه اول و ایرانسل یکیه من فکر میکردم فرق داره

   1. ایرانسل هم با سیمکارت های دیگه فرقی نداره روش لغو دایبرت #۲۱# هستش

  98. سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید؛ ببخشید من شمارمو دایورت کردم ولی موقع تماس میگه مشترک مورد نظر تماس خود را به خط دیگیری انتقال داده و در حال حاضر قادر به پاسخویی نیست.ممنون میشم راهنماییم کنید

  99. من گوشی شیائومی نوت۸ معمولی دارم
   چرا گزینه call recorder در گوشی من موجود نیست
   چطوری میتونم سیاست حریم خصوصی را غیرفعال کنم بدون اینکه رام تغییر بدم

   1. در مقاله رفع مشکل گوشی های شیائومی به این موضو ع اشاره شده

  100. سلام کد زدم میگه مشکل MMI بعد داخل تنظیمات هم غیر فعال میکنم میگه نمیشه من اصلا دایورت نکردم خودش دایورت شده غیر فعالم نمیشه چیکار کنیم؟

  101. خیلی دنبال لغو دایورت سیم کارت همراه اول میگشتم تا مقاله شمارو پیدا کردم ممنون

   1. با سلام خدمت شما
    ایا راهی وجود داره که وقتی شخصی سیمکارتی رو روی سیمکارت من دایبرت میکنه بشه اون دایبرت رو لغو کرد؟؟!
    توجه کنید!
    وقتی ی شخص دیگه ای دایبرت کرده
    از اینطرف کدی هست که بشه اون دایبرت رو لغو کرد؟؟

    1. مال منم دقیقا همینطوریه سیم کارت همراه اول دارم دو تا سیم کارت تو یه گوشی بوده خودش بیاورد شده سیمکارت رو در آوردم دایورد شده و‌ هر کار میکنم خارج نمیشه

  102. سلام، من قبلا یه بار شماره رو دایورت کردم ولی الان هر کاری می کنم لغو نمی شه، کد دستوری رو که می زنم می زنه غیر فعال شده ولی تو تنظیمات گوشی همچنان شماره دایورت هست، بعد تو تنظیمات که می زنم خاموش بشه، می زنه خط مخابراتی شما برای خاموش کردن دایورت پشتیبانی نمی کنه، الان باید چیکار کنم؟؟

  103. سلام لطفا راهنمایی کنین
   من خطی ک دایورتش کرده بودم رو خط دیگم شکسته چطور میتونم از دایورت خارجش کنم؟

  104. با سلام به همه عزیزان
   من هم مثل شما همین مشکل رو داشتم که وقتی گوشیم اشغال بود تماس حاصل شده دایورت میشد به تلفن مادرم و از طریق اقوام که در مخابرات بودن کد رو گرفتیم و دایورت تلفنم رو قط کردیم
   این کد #۰۰۲##تماس حاصل بفرمایید تا هر دایورتی بر هر شماره داشته باشین پاک بشه
   امیدوارم موفق بشین

   1. داداش دمت گرم نجاتم دادی کلی مشکل داشتم با این وضع با خط مادرم ممنون

    1. سلام
     خدا خیرتون بده و امثال شما رو که خیراندیش هستن رو زیاد کنه

  105. سلام. آقا یکی خطش رو دایورت کرده رو من هی گوشیم زنگ میخوره سراغش رو میگیرن! من چیکار کنم ؟!؟! نمیخوام خط من رو دایورت های اون باشه. لطفا جواب بدید…

  106. کد انتقال تماس همراه اول میخواستم بابت راهنمایی تون بسیار ممنونم.

  107. با سلام خط من بعد از چنتا زنگ دایررت میشه روى خط دیگه کلافم کرد هر کارى کردم فایده نداره از این کد دستورى نه از تنظیمات گوشى با تشکر

  108. من نمی دونم اشتباهی چی کار کردم هر وقت گوشیم اشغاله خط دخترم زنگ می خوره .چی کار کنم این طوری نشه؟؟؟؟

   1. منم همین مشکل رو دارم با اینکه دایورت نکردم خیلی عجیبه باید چیکار کنم وقتی دایورت نکردم ولی بجا گوشی من گوشی دوستم زنگ میخوره

   2. شما میتونید با شماره‌گیری #۰۰۲##هدایت تماس رو حذف کنین .

   3. کسانی که خط شوت موقع زنگ خوردن پاسخ ندن یا خاموش بودن به یه خط دیگه انتقال میشه برای جلوگیری از دایورت شدن کد #۰۰۲## شماره گیری کنند

  109. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چگونه خط را دایورت کنیم میشه یه شماره موبایل که به نام خودم هست رو با یه خط دیگم دایورت یا لغو دایورت کنم ممنون با سپاس

  110. چگونه طرف را دایورت کنم و خودش نفهمه
   چون هروقت دایورت میکنم بالای صفحه گوشیش علامت دایورت میره و میفهمه الان چکار باید بکنم؟

    1. سلام من کد#۲۱#میزنم از کجا بفهمم خارج شده چون فقط میزنه که
     mmi code started

    2. سلام من پیام هایم از یک سیم کارت به سیم دیگر دایورت کردم حالا میخواهم حذف کنم . چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم لطفا را ه حل؟

   1. فقط یه راهی هست بجز اولی یعنی انتقال تمام تماسها موارد بعدی رو که میشه در صورت مشغول بودن و عدم پاسخ و در دسترس نبودن رو دایورت کنی

   1. سلام. وقت بخیر. کسی خط خودش رو بر روی خط من دایورت کرده. چه طور می تونم خط خودم(خط مقصد) رو در حالی که به خط مبدا دسترسی ندارم، از حالت دایورت خارج کنم؟!

    1. سلام،
     لطفا یکنفر بگه کد یکطرفه کردن موقت همراه اول چیست؟
     کدهای قبلی جواب نمیدهند

    2. سلام
     من میخوام سیم کارتم رو از دایورتی خارج کنم
     ولی کد #۲۱#که می گیرم خطا میده
     می خواستم ببینم چرا خطا میده

     1. واسه منم همینجوری میشه میزنه شکست در لغو نمیدونم چیکار کنم

     2. دایورت خط ایرانسل به ایرانسل به مشکل برخورده. میگ در حال حاضر قادر به پاسخ گویی نیست.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن