خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اخبار گوشی موبایلویدئو
موضوعات داغ

کد دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها + کد لغو دایورت (ویدیو)

ویدیو کد دایورت همراه اول ، ایرانسل و سایر خط ها با کد مربوطه در گوشی

کد دایورت همراه اول یا ایرانسل و سایر اپراتور‌ها چیست روش لغو دایورت موبایل و کد لغو دایورت موبایل چیست؟ در این مقاله آموزشی همراه ما یاشید تا به سؤالات شما پاسخ دهیم.

در بسیاری از مشاغل و بسیاری از موقعیت‌ها نیاز دارید که گوشی شما ۲۴ ساعته در دسترس باشد، تصور کنید جلسه مهمی دارید و منتظر یک تماس ضروری هم هستید، از طرفی دوست ندارید و این امکان هم برای شما وجود ندارد که گوشی موبایل خود را در اختیار فرد دیگری بگذارید. خوشبختانه در اینطور مواقع به راحتی می‌توانید با دایورت خط خود تماس‌ها و پیام‌های ورودی را به خط دیگری انتقال دهید. اگر می‌خواهید پیامک‌های گوشیتان را هم انتقال دهید، این آموزش در مقاله دایورت پیامک آورده شده است.

در ادامه به بررسی این سوال‌ها که کد دایورت همراه اول و سایر اپراتور ها چیست ؟ چگونه هدایت تماس را غیر فعال کنیم ؟ و معرفی کد لغو انتقال تماس و خارج کردن تلفن همراه از دایورت می‌پردازیم. در ابتدا ویدئو مربوط به آموزش دایورت خط همراه اول و سایر اپراتور‌ها با کد‌های مربوطه در گوشی موبایل گذاشته شده، سپس در متن به توضیح مفصل تمام موارد مربوط به دایورت پرداخته و کدهای مربوط به هر اپراتور را به صورت تصویری در صفحه قرار داده‌ایم تا در سریع‌ترین زمان ممکن به پاسخ سوال خود برسید.

دایورت چیست؟ دایورت از کلمه انگلیسی Divert می‌آید که معنی آن منحرف شدن، منحرف کردن و…است، اما در دنیای تکنولوژی موبایل دایورت به معنی انتقال تماس از یک خط به خط دیگرست. آیا با نحوه دایورت شماره موبایل آشنایی دارید، کد دایورت همراه اول و سایر اپراتورها و با کد دایورت ایرانسل یکیست یا با هم فرق می‌کند؟

کد دایورت همراه اول

دایورت خط با استفاده از کد دایورت همراه اول ، کد دایورت ایرانسل و .. با شماره‌گیری *۲۱* [شماره مقصد]# امکان‌پذیر است و می‌توانید خط خود را روی موبایل دیگری دایورت کنید. همچنین از طریق تنظیمات گوشی نیز می‌توانید گزینه‌های Divert و یا Call Forwarding را پیدا کرده و شماره‌ای که می‌خواهید تماس‌هایتان روی آن دایورت شود را وارد کنید، البته این امکان بر روی تمامی موبایل‌ها وجود ندارد و بهترین راه برای دایورت کردن خطتان شماره‌گیری کد #شماره مورد نظر*۲۱* است. در ادامه به این سوالات پاسخ و برای هر اپراتور به صورت تصویری توضیح خواهیم داد…

کد دایورت همراه اول برای انتقال تماس همراه اول

تا به اینجای مقاله به طور کامل با مفهوم دایورت آشنا شدیم، حال در ادامه روش دایورت همراه اول یا انتقال تماس همراه اول را به شما آموزش می‌دهیم. در ابتدای مقاله اشاره شد که از کد #شماره مورد نظر*۲۱* می‌توان برای انتقال تماس همراه اول استفاده کرد که در سایر اپراتورهای دیگر نیز از آن استفاده می‌شود، اما این سؤال مطرح می‌شود که کد انتقال تماس همراه اول همین هست یا از کدهای دیگری نیز می‌توان برای آن استفاده کرد؟ در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که دایورت کردن خط همراه اول به روش‌های دیگری نیز انجام می‌شود، ولی ممکن است هر یک از این کدهای دستوری عملکرد متفاوتی داشته باشند که در مقاله‌های مجزا به آنها پرداخته شده است، اما دو کد دیگر هم وجود دارد که می‌توانید با آن دایورت همراه اول را انجام دهید. در ادامه به این موارد هم اشاره خواهیم کرد…

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۷,۹۷۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۹,۷۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

دایورت همراه اول

انتقال تماس یا دایورت همراه اول از طریق کد دستوری #۲۴۳*۱۰*

زمانی که کد دستوری #۲۴۳*۱۰* را به عنوان کد دایورت همراه اول در شماره‌گیر گوشی خود می‌زنید صفحه‌ای باز می شود و چند گزینه را پیش روی شما قرار می‌دهد. گزینه ۱ برای انتقال تماس همراه اول است. این گزینه را انتخاب کرده، سپس عدد ۱ را ارسال کنید تا دایورت همراه اول انجام شود. سپس پیامکی مبنی بر تایید فعال‌سازی سرویس انتقال مکالمه همراه اول فعال می‌شود.

کد لغو انتقال تماس همراه اول

دایورت همراه اول با ارسال عدد ۲۴۳ به ۰۰۹۸۱۰

برای انتقال تماس همراه اول می‌توانید از این روش هم کمک بگیرید. روش کار بسیار ساده است کافیست که عدد ۲۴۳ را به ۰۰۹۸۱۰ پیامک کنید.

کد لغو دایورت ایرانسل

 

اگر سوال شما هم این است که کد لغو دایورت تماس همراه اول یا ایرانسل و رایتل چیست؟ کافیست بدانید که برای لغو انتقال تماس و حذف دایورت تنها کافیست کد #۲۱# را شماره‌گیری نمایید، اما در ادامه در رابطه با لغو دایورت در اپراتورهای مختلف به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت…

کد لغو انتقال تماس همراه اول

تعداد زیادی از کاربران بعد از اینکه دایورت همراه اول را فعال کردند، نمی‌دانند که چگونه آن را غیر‌فعال کنند و یا این سؤال را دارند که می‌شود از طریق کد لغو دایورت همراه اول اقدام کرد یا خیر؟

دقیقاً مثل کدهایی که برای فعال‌سازی دایورت همراه اول استفاده شده، می‌توانید از کد لغو انتقال تماس همراه اول برای سایر اپراتورها هم استفاده کنید. در ادامه به این کد‌ها اشاره خواهیم کرد…

کد دستوری #۲۱# آسان‌ترین روش لغو دایورت همراه اول است و همانند فعال‌سازی آن، استفاده از این کد لغو دایورت همراه اول تنها روش پیش‌رویتان نیست و می‌توانید از راه‌های دیگری که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم هم کمک بگیرید.

۱- برای همراه اول می‌توانید ۲۴۳ را به ۰۰۹۸۱۰ پیامک کنید.

کد لغو انتقال تماس

۲- یا از کد لغو دایورت تماس همراه اول #۰۰۲## استفاده کنید. شماره‌گیری کد ##۰۰۲# یکی آسان‌ترین روش‌ها برای لغو کردن این قابلیت است.

کد دایورت ایرانسل

کد دایورت ایرانسل برای دایورت خط ایرانسل

کد دایورت ایرانسل چیست؟ آیا کد انتقال تماس ایرانسل با کد سایر اپراتورها متفاوت است یا خیر؟ در پاسخ گفته می‌شود که دایورت ایرانسل نیز همانند سایر اپراتورهاست و برای دایورت ایرانسل می‌توانید #شماره مورد نظر*۲۱* را شماره گیری. در ادامه به جزئیاتی پیرامون انتقال تماس ایرانسل خواهیم پرداخت.

دایورت ایرانسل

همچنین برای دایورت ایرانسل می‌توانید از کد دایورت ایرانسل #۲۴۳*۱۰* استفاده کنید.

دایورت یک شماره به شماره دیگر

کد لغو دایورت ایرانسل

لغو دایورت ایرانسل نیز همانند سایر اپراتور هاست. برای لغو دایورت دراپراتور ایرانسل نیز می‌توانید از کد لغو انتقال تماس ایرانسل #۲۱# استفاده کنید. به طور کلی می‌توان گفت که کد لغو دایورت ایرانسل نیز هیچ تفاوتی با سایر اپراتورها ندارد.

همچنین می‌توانید از خود تنظمیمات گوشی نیز لغو دایورت همراه اول یا اپراتورهای دیگر را انجام دهید تنها کافیست که مراحل زیر را دنبال کنید:

لغو دایورت یک شماره به شماره دیگر با استفاده از منو خود دستگاه

چگونه دایورت را لغو کنیم ؟ برای لغو دایورت از طریق گوشی موبایل خود:

 1. به منوی  Divert یا Call Forwarding (انتقال تماس) بروید.
 2. گزینه‌ی Call Forwarding را غیرفعال کنید.

در گوشی‌های اپل و سیستم عامل iOS هم برای رهایی از دایورت مسیر زیر را دنبال کنید:

 • Setting > phone> call forwarding

در ضمن اگر به دنبال خرید محصول جدیدی هستید، اما نمی‌دانید باتوجه به بودجه‌ای که دارید، کدام مورد مناسب خرید است، بررسی محصولات و همچنین قیمت روز گوشی به نرخ روز را در سایت ۱۹ کالا دنبال کنید.

دایورت یک شماره به شماره دیگر با کد انتقال تماس در سایر خط ها و شماره ثابت

تا به اینجای مطلب به نحوه دایورت همراه اول و ایرانسل و همچنین لغو کردن آن در این اپراتورها اشاره کردیم؛ اما آیا کد انتقال تماس در اپراتورهای دیگر مثلاً رایتل و یا تالیا متفاوت است یا خیر؟ باید گفت که روش دایورت خط از طریق کد انتقال تماس کاملاً یکسان بوده و برای دایورت خط می‌توانید #شماره مورد نظر*۲۱* را شماره گیری کنید.

کد انتقال خط به خط

گاهی اتفاق می‌افتد که در منزل یا محیط کار نیستید و دوست دارید که تماس‌های خط ثابت شرکت محل کار و یا منزلتان را از دست ندهید، می‌توانید انتقال تماس از خط ثابت بر روی گوشی را انجام دهید. برای اینکار می‌توانید از روش دایورت تلفن ثابت که در مقاله‌ای جداگانه آموزش آن را در اختیار شما قرار داده‌ایم استفاده کنید تا هیچ یک از تماس‌هایتان را از دست ندهید.

نحوه لغو دایورت در سایر خط ها و شماره ثابت

فرقی نمی‌کند که خط ثابت خود را دایورت کرده باشید و یا موبایل در هر صورت این طبیعیست که بعد از مدتی دیگر نخواهید از این سرویس استفاده کنید و به دنبال لغو انتقال تماس بوده و بخواهید این سرویس را لغو کنید. لغو دایورت در سایر خط‌ها  و شماره ثابت  با کد #۲۱# صورت می‌گیرد.

لغو دایورت

کد انتقال خط به خط در زمان خاموش بودن خط

اگر در دسترس نبودید یا تلفن شما خاموش بود، می‌توانید از کد دایورت همراه اول و ایرانسل استفاده نمایید، اما با این تفاوت که به جای ۲۱ از شماره ۶۷ استفاده کنید، در چنین شرایطی اگر کسی تلاش برای برقراری تماس با شما را داشته باشد و شما در دسترس نباشید، شماره دایورت شده زنگ می‌خورد. اگر در هنگام دایورت کردن خط همراه اول و ایرانسل و یا اپراتورهای دیگر، به مشکل برخوردید، به این معنیست که این سرویس برای خط شما فعال نشده و از مخابرات درخواست فعال شدن این سرویس را انجام دهید.

کد لغو دایورت تماس همراه اول

در زمانی که گوشی شما خاموش است نیاز می‌شود که از تماس‌های دریافتی اطلاع داشته و در واقع تماسی را از دست ندهید. در این مواقع می‌توانید از کد دستوری #شماره مورد نظر*۶۷* استفاده کنید.

دایورت یک شماره به شماره دیگر در زمان مشغول بودن خط

برخی مواقع نیز اتفاق می افتد که خط شما مشغول است، اما منتظر تماس مهمی هستید؛ در این مواقع می‌توانید از کد مخصوص دایورت یک شماره به شماره دیگر در زمان مشغول بودن خط استفاده کنید. این کد #شماره مورد نظر*۶۱* است که می‌تواند در این مواقع بسیار مفید واقع شود.

کد دایورت

آیا دایورت کردن هزینه دارد؟

دایورت خط یا همان انتقال تماس در همه خطوط مخابراتی و اپراتورها به اندازه مکالمه هزینه خواهد داشت. یعنی هر چقدر شماره‌ای که دایورت کرده‌اید با تماس انتقالی شما مکالمه کند به همان میزان هزینه در پی دارد، اما روش دایورت همراه اول و اپراتورهای دیگر، مانند هزینه فعالسازی و لغو دایورت موبایل هزینه‌ای نخواهد داشت.

جدول تمام کد های دایورت

انواع دایورت خطشماره یا کد دایورتروش دایورت
۱با استفاده از تنظیمات گوشیSetting > phone> call forwardingبرای آموزش کامل اینجا کلیک کنید.
۲دایورت با ارسال پیامک۰۰۹۸۱۰برای توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید.
۳دایورت خط خاموش*۶۷*شماره مقصد#کد دستوری
۴دایورت خط اشغال*۶۱*شماره مقصد#کد دستوری
۵دایورت عادی*۲۱*شماره مقصد#کد دستوری
۶دایورت و لغو دایورت عادی*۱۰*۲۴۳#کد دستوری
۷لغو دایورت عادی#۲۱#کد دستوری
۸لغو دایورت عادی##۰۰۲#کد دستوری

فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا به عنوان مرجع موبایل، پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه موبایل و تکنولوژی است، اگر در مورد نحوه دایورت کردن سوال و یا نظری داشتید، منتظر نظرات ارزشمند شما در قسمت کامنت هستیم.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۵۹۵ رای

سوالات متداول

آیا نحوه دایورت ایرانسل با دایورت همراه اول فرق می‌کند و کد دایورت همراه اول چیست؟

✔️ کد دایورت همراه اول و همینطور کد دایورت ایرانسل ۲۱ [شماره مقصد]# است و نحوه نحوه دایورت ایرانسل با همراه اول فرقی ندارد. با شماره گیری این کد می توانید خیلی راحت خط خود را دایورت کنید برای آشنایی با نحوه دایورت و انتقال تماس همراه اول می توانید ویدئو موجود در متن را مشاهده کنید

کد لغو دایورت موبایل چیست؟ چند کد لغو انتقال تماس همراه اول وجود دارد؟

✔️ فرقی نمی‌کند که اپراتور همراه اول باشید یا دیگر اپراتور‌ها در هر صورت یک کد برای لغو دایورت وجود دارد. برای خارج کردن گوشی از حالت دایورت کافیست کد دستوری #21# (مربع 21 مربع ) را در تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید.

از چند کد هدایت تماس همراه اول در هنگام دایورت می‌توان استفاده کرد و آیا کد لغو دایورت یا کد لغو انتقال تماس همراه اول با اپراتورهای مختلف دیگر تفاوت دارد؟ یا خیر

✔️ مانند دیگر اپراتورها چند کد دایورت همراه اول وجود دارد که در مقاله به تک تک آنها اشاره شده است و کد لغو دایورت نیز با دیگر اپراتورها یکسان است. عده زیادی از کاربران سوال می کنند که کد دایورت همراه اول با اپراتورهای دیگر فرق دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال می بایست گفت که خیر، فرقی ندارد سیم کارت شما همراه اول، ایرانسل و یا حتی رایتل باشد، در هر صورت کد لغو دایورت همراه اول و سایر اپراتورها کد دستوری #21# است که قابل اجراست و گوشی را از حالت دایورت خارج می‌کند.

چطور گوشی را از طریق تنظیمات از حالت دایور خارج کنیم؟

✔️ تنظیمات گوشی را باز کنید، تنظیمات مربوط به تماس را جست و جو کنید و گزینه Call forwarding را غیر فعال کنید.

آیا دایورت کردن هزینه دارد؟

✔️ بله، دایورت خط یا همان انتقال تماس در همه خطوط مخابراتی و اپراتورها به اندازه مکالمه هزینه خواهد داشت. یعنی هر چقدر شماره‌ای که دایورت کرده‌اید با تماس انتقالی شما مکالمه کند به همان میزان هزینه در پی دارد، اما هزینه دیگری مانند هزینه فعالسازی و… نخواهد داشت.

نوشته های مشابه

‫۴۵۰ نظرها

 1. سلام کسی خطش رو به خط من دایورت کرده من چطور می توانم لغو کنم

 2. با سلام
  خط ایرانسل من میگه خط شما فووراورد شدهبه شماره ۰۹۳۷۷۷۰۸۰۰۰۰
  این چه شماره کوفتی است که هر چه #۲۱# و *#۰۰۲# را میزنم انتقال لغو نمیشه
  میشه راهنمایی کنید چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. با سلام. مال من هم دقیقا همین شماره وصل شده بهم و منم دقیقا همین کد هارو زدم ولی بازم لغو نمیشه منم ایرانسلی هستم خیلی عجیبه

 3. سلام وقت بخیر کد هایی که گذاشتید کار نمیکنه فقط مواقع خارج کردن از دایورت کد ##۰۰۲# این رو بزنید خارج میشید

 4. گوشیم ایفونه ولی دوتاخط دارم میخوام همراه اولو دایورت کنم روی ایرانسل چه کدی رو باید بزنم

  1. خط من دایورت شده رو یه شماره دیگه هرکاری میکنم از دایورت خارج نمیشه همه ی این کد هارو هم امتحان کردم از رو تنظیمات گوشی هم نشد

   1. چطور این مشکل که کس دیگه خطش رو دایورت کرده رو خط ما رو رفع کنیم؟

 5. سلام آیا امکانش هست خط کسی خود به خود فروارد بشه بعد در بیاد؟
  وقتی زنگ می زنم نوشته بود کال فروارد و بعد خود به خود در اومده
  و طرف می گه که خودش کاری نکرده خود به خود این اتفاق افتاده و خود به خود درست شده آیا چنین چیزی ممکنه ؟

  1. امکان داره. بعضی از وقتا شلوغی دکل اون نقطه یا در دسترس نبودن در لحظه دایورت هم نمیشه ولی الکی میزنه کال فورواردینگ و چند تا زنگ الکی هم میخوره و قطع میشه مجدد میگیری اوکیه . معمولا رو گوشی های شیائومی و سامسونگ دو سیم هاشون این موضوع بیشتر از بقیه گوشی ها اتفاق میوفته و ربطی هم‌نداره یه سیمکارت رو گوشی باشه یا دو تا. معمولا این خطا با برداشتن سیستم کال ویتینگ، غیر فعال کردن انتظار تماس و هدایت تماس در صورت عدم دسترسی انتن یا ضعف انتن خیلی به کمتر میشه و برای من که کلا بر طرف شد.

 6. من دایورت رو لغو کردم اما زمانی که رد تماس میدم باز هم دایورت میشه چطور میتونم کلا لغو کنم
  همه کد های لغو هم امتحان شده فایده نداره

 7. لغو دایورت همراه اول در گوشی سامسونگ نمیدونم چرا برا من کار نمیکنه

  1. با سلام یه نفر خط خود را به گوشی من دایورت کرده هر کی میخواد بهش بزنگه برا من میافته لطفاً راهنمایی کنید چیکار کنم لغو بشه ممنون

    1. چطور این مشکل که کس دیگه خطش رو دایورت کرده رو خط ما رو رفع کنیم؟

 8. نمیدونم چرا کد انتقال مکالمه ایرانسل برای من کار نمیکنه

  1. سعی کن همه روش های دایورت ایرانسل که اینجا گفته شده رو بری بالاخره یکیشون جواب میده

  2. سلام من میخوام فقط یک نفر چند نفر دایورت کنم
   ولی همه خط هام دایورت میشه باید چیکار کنم
   فقط ناشناس ها رو میخوام دایورت کنم

 9. سلام برای دایورت سیم کارت همراه اول خط باید به اسم خودمون باشه ؟

  1. نه برای دایورت تماس همراه اول فقط کدشو نیازه شماره گیری کنی

 10. ایا اگر کسی شماره منو دایورت کرده باشه پیام بدم بهش میرسه؟؟و تگر زنگ بزنم متوجه میشه؟؟

 11. من کد مربع ۲۱ مربع رو زدم نوشت نامعتبره. باید کده ستاره ۰۰۲ مربع رو بزنید تمام هدایت تماس هاتون لغو میشه

 12. سلام من سیم کارت همراهم یا میگ دردسترس نیست یاهم اشغال هست لطفاً کمکم کنید

  1. همراه اول و ایرانسل روش های مختلفی داره تو برند های گوشی فرقی نمیکنه

 13. سلام کد انتقال خط به خط برای گوشی های بلک ویو هم کار میکنه

  1. سلام من خطمو رو یه شماره دیگه دایورت کردم اما وقتی که به خطم زنگ میزنن زنگ نمیخوره و میگه این خط تماساشو انتفال داده به خطه دیگه کسی میدونه باید چکار کنم تا دایورتی عمل کنه؟

 14. هرکاری میکنم نمیشه لطفاً راه نمایی کنید
  داخل خود تلفن هم که میرم میگه خطای پیش بینی نشده !؟

 15. سلام من برای هدایت تماس همراه اول اون کدو میزنم ولی نمیدونم مشکل کجاست

 16. چگونه گوشی رو از دایورت خارج کنیم برای سیم کارت های رایتل؟

 17. چرا وقتی به یه شماره ای زنگ میزنم گوشی کسی دیگه زنگ میخوره ک اون شماره توی این گوشی نیس بعدش مینویسه هدایت تماس
  من لغو دایورت هم زدم اما ظاهرا درست نشده چیکار باید بکنم؟

  1. پسر خوب خط شما دایورت نیست که بخوای خارج کنی از دایورت اون شماره ای مقصدی که در حال زنگ زدن هستی دایورت کرده به این خاطر وقتی زنگ میزنی میزنه هدایت تماس و تماس هدایت یا دایورت شده به یه شماره جدید

 18. سلام خسته نباشید من هیچ جا ندیدم کدهای دایورت همراه اول رو بزاره فقط شما بودین که کامل بهش پرداخیتین من با کددایورت همراه اول به نتیجه نرسیدم اما خوب با اون فرستادن اس ام اس به نتیجه رسیدم

  1. سلام من نمیدانم چطوری خطم دایورت شده .زمانی که در دست رس نباشم ویا به نماسم جواب ندهم خطم بر یک خط دیگر دایورت میشود برای لغوکد #۲۱#راشماره گیری کردم اما نوشته ای آمد که کد دستوری صحیح نمیباشد ور شبکه پشتیبانی نمیکند برای لغو دایورت چکار کنم

   گوشیم

 19. سلام من کد دایورت سیمکارت زدم گوشیم شیائومی سیم کارتم همراه اول نمیدونم چرا جواب نمیده

  1. سلام یه روش دیگه که برای دایورت همراه اول وجود داره فرستادن عدد ۲۴۳ به ۰۰۹۸۱۰

  1. چگونه باگوشیه خودم شمارمو روگوشیه دیگه از دایورتی یاانتقالی دربیارم .؟!؟!

   1. والا من هر چقدر این کد #۲۱# میزنم لغو نمیشه میگه قید و شرط وجود ندارد. یعنی چی

    1. سلام آیا امکانش هست خط کسی خود به خود فروارد بشه بعد در بیاد؟
     وقتی زنگ می زنم نوشته بود کال فروارد و بعد خود به خود در اومده
     و طرف می گه که خودش کاری نکرده خود به خود این اتفاق افتاده و خود به خود درست شده آیا چنین چیزی ممکنه ؟

 20. کد دایورت موبایل به موبایل رو میشه بگید دایورت همراه اول به همراه اول منظورمه

  1. کلا برای دایورت یک شماره به شماره دیگر از کد ۲۱ [شماره مقصد]# استفاده کن

  1. مطمعنی کد دایورت داری درست میزنی ؟ کد دایورت ۲۱ [شماره مقصد]# هستش

  2. فعال نشه بهتره هزینه برای خودت میاد

  1. فرقی نمیکنه رابط کاربریت چیه کد لغو دایورت تماس همراه اول یکیه

 21. سلام من کد #۲۱#رو وارد میکنم میگه اتصال ممکن نیس… ولی مطمئنم نیستم که خطم دایورت شده باشه
  اگه با یه گوشی دیگه ب خودم زنگ بزنم گوشی خودم زنگ بخوره یعنی خیالم راحت باشه که دایورت نشده؟

 22. اونو ازتنظیمات گوشی برین روی تنظیم تماس وانتقال درصورت خاموش بودن یادردسترس نبودن روغیرفعال کنید.
  اگه توهرکدوم ازگوشی هاکد#۲۱#راشماره گیری کنیدانتقال تماس هرشماره ای به شماره روی گوشی یابالعکس لغومیشه.

 23. سلام ببخشیدمن گوشیم نسخه ors ایفونه کدمربع۲۱مربع واسه لغو میزنم ایرانسله خطم Erorمیزنه خیلی هم گرفتم نمیشه تنظیمات خود گوشی هم رفتم چیزی نبود ولی خاموش میکنم هرکسی زنگ میزنه دایورته آخع چرا

  1. دوست عزیز گوشی شما آیسیش فورلوکت شده خرجش زیاده بندازش دور لطفاً

 24. چرا برای غیر فعالسازی مشکل داره چرا از این لعنتی درنمیاد؟ لطفا کمک کنید خطم که دایورت شده همراه اوله

  1. برای لغو دایورت همراه اول #۲۱# (مربع ۲۱ مربع ) رو شماره گیری کن

  2. کد دایورت ها در این پیج کهنه و بعضی از کار افتاده هستند.
   به ویکی پدیا انگلیسی با عبارت call divert مراجعه کنید.

  3. برای لغو دایورت از شماره ای که دایورت شده باید کد

   ##۰۰۲#
   ویا کد
   ##۲۱#
   را شماره گیری کنید و یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید.

   1. خدا خیرت بده
    خدا به هر چی میخای بری
    الهی قربونت برم مردم و زنده شدم تا درست شد

  1. منم همینطور درستش کردین؟ کمکم کنید از این حالت درش بیارم سیمکارت همراه اوله

   1. سلام خوببن؟
    من گوشیم هر پیامی ک واسش میاد واسه شماره دیگه ای میره ایا مشکلش چیه کسی میدونه؟

 25. چرا من برای کد لغو دایورت پیامک همراه اول #۲۱#رو میزنم ولی از دایورت خارج نمیشه

  1. سلام و خسته نباشید
   دستور هایی که شما گفتین را انجام داد از دایورت خارج نمیشه

 26. درود بر شما سپاسگزارم از راهنمایی شما در خصوص دایورت همراه اول ، خدا خیرتون بده

  1. دایورت کردن خط همراه اول برای شما انجام شد برای من با مشکل روبه رو شده

 27. سلام بچه ها
  یکی جواب سوالمو در مورد دایورت میدهـــــ؟
  وقتی ب یکی از مخاطبام زنگ میزنم بعد اینکه بوق میخوره جواب داده میشه ولی از این کامپیوتریای هست میگه کد خود را وارد کنید بعدش قطع میشه، چرا اینطوری؟
  فقط واسه اونم اونطوریه

 28. سلام
  خط دوستم رو خط من دایورت شده و فقط وقتی گوشیش در دسترس نیست یا خاموشه گوشی من زنگ میخوره چیکار کنیم از دایورت خط در بیاد
  لطفا کمکم کنید خیلی به مشکل خوردم سر این داستان

   1. منم همین مشکل رو دارم ولی وقتی این کد رو میزنم ارور میده و درست نمیشه

   2. یکی خطشو رو خط من دایورت کرده و خاموش کرده چه جوری از دایورت اون خلاص بشم کلافم کرده

    1. منم همین مشکلو دارم دیوونه شدم انقد گوشیم زنگ خورد…چ کدی بزنم؟

     1. اگه حل شده میشه کمک کنید؟
      یکی اومده دایورت کرده رو خط ما
      چه کنیم؟

  1. یه کم نیت ات رو صاف کن ،خودتو شل بگیر مشکل حل میشه ،در ضمن توکل کن و بدون میتونی.

  1. بله دایورت خط همراه اول مثل دایورت ایرانسل و سایر خط هاست

 29. اگر. یکی شماره شو روی خط من دایورت کرده باشد چه راهی هست ک خارج کنم

  1. برای انتقال تماس همراه اول اینو شماره گیری کن ۲۱ [شماره مقصد]#

   1. سلام
    خط دوستم رو خط من دایورت شده فقط وقتی گوشیش خاموشه یا در دسترس نیست گوشی من زنگ میخوره
    چیکار کنیم از دایورت در بیاد
    لطفا کمکم کنید خیلی به مشکل خوردم سر این داستان

 30. مقاله خوبی در باره دایورت بود من خیلی دنبال کد انتقال سیم کارت همراه اول بودم

 31. ادمین عزیز ممنون از راهنمایی هات
  یه مدت زیادی که یه خطش دایورت کرده رو خطم مواقع خاموش بودن و دسترس نبودن حالا خواسته یا ناخواسته نمیدونم چندباری بهش گفدم شمارشو از اونایی تماس میگرفتن گرفدم گفت درمیارم حتی بهش گفتم این جوری فلان بمان با این کد طرف از مخ تعطیل انگار خلاصه راهی داره تماسهای از سمت اون میفته رو خطم ببندم ؟؟

 32. سلام وقت بخیر ،
  ببخشید یکی خط خودش رو بدون اجازه روی خط بنده دایورت کرده و دسترسی به ایشون و خط ایشون ندارم میتونید راهنمایی بکنید چطور از دایورت خارج کنم ؟
  ممنون میشم از لطفتون

  1. سلام من #۶۷* با این کد شماره ام را انتقال دادم حالا با چه کدی لغو اش کنم برای سیمکارت ایرانسل میگم لطفا بگید

  2. سلام منم گوشیم خاموش باشه یا در دسترس نباشه فوروارد میشه رو خط مامانم و بر عکس اگه میشه بگین چیکار کنم که از این فورواردی در بیاد؟؟؟

 33. کد دایورت همراه اول به ایرانسل هم با شماره گیری اون کد امکان پذیره ؟

  1. دقیقا برای دایورت کردن با شماره گیری این کد *۲۱* [شماره مقصد]# کارت راه میوفته

 34. برای دایورت چیکار باید کرد کد دایورت خط ایرانسل رو میخوام

  1. نحوه دایورت ایرانسل خیلی سادست فقط کافیه این کدو شماره گیری کنی *۲۱* [شماره مقصد]# البته دایورت کردن خط همراه اول هم همینه

 35. نحوه دایورت همراه اول با چه کدیه؟ کد دستوری دایورت همراه اول رو میخواستم

  1. طریقه دایورت همراه اول و روش دایورت همراه اول با شماره‌گیری *۲۱* [شماره مقصد]# امکان پذیره

  1. بعد از دایورت کردن خط وقتی میخوای لغوش کنی میتونی از این کد استفاده کنی #۲۱#

 36. رهایی از دایورت ایرانسل هم سخت نبود ما اینقد درگیرش بودیم.

   1. نحوه کنسل کردن دایورت همراه اول و بقیه اپراتور ها به همین شکله

 37. کد خارج کردن دایورت همراه اول رو گوشی سامسونگ هم میشه بگید

   1. با کد #۶۷#
    با هر کدی دایورت انجام شده همون کد رو بین دوتا مربع بگذارید لغو میشه.

  1. انتقال خط ایرانسل به همراه اول همشون یکیه کد دایورت کردن *۲۱* [شماره مقصد]# هستش

 38. چگونه خط همراه اول را از دایورت خارج کنیم کد از دایورت دراوردن خط برای همه گوشی ها یکیه؟

  1. برای برداشتن دایورت خط موبایل بعد از این که رمز دایورت زدی وقتی میخوای لغوش کنی این کد #۲۱# رو شماره گیری کن

 39. خدا خیرتون بده من چند وقتی بود گوشیم که خاموش میشد دایورت میشد روی خطی دیگه و هرکاری میکردم درست نمیشد با کد ##۰۰۲# درست شد خیلی ممنون

 40. کد حذف دایورت ایرانسل برای من جواب داداز دایورت درآوردن ایرانسل کار سختی نیود واقعا

  1. سلام ، من با کد *۲۱*شماره# انحام میدم بعد از اینکه کسی میخواد زنگ بزنه میگه مشترک مورد نظر تماس های خود را انتقال داده است و درحال حاضر قادر به پاسخگویی نیست و دیگه زنگ نمیخوره ، چطور حلش کنم تا زنگ بخوره

 41. برای لغو دایورت همراه اول چه کدی بزنم که مطمعناً جواب بده؟

  1. برای غیر فعال کردن انتقال تماس همراه اول باید کد #۲۱# بزنی

 42. درآوردن از دایورت ایرانسل بدون دسترسی به اینترنت ممکنه؟

 43. طریقه خارج شدن از دایورت وقتی سیم کارت سوخته چه جوریه؟

 44. کد درآوردن از هدایت تماس در برنامه ایرانسل من هم هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن