قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارهمه

دی اکتیو اینستاگرام – آموزش دی اکتیو موقت اکانت اینستاگرام

 • وقتی صحبت از رسانه‌های اجتماعی می‌شود، اینستاگرام به عنوان بهترین و محبوب‌ترین فضای مجازی از نظر بسیاری از کاربران در ذهن تداعی می‌شود. اینستاگرام با تصاویری خیره‌کننده و جذاب و همچنین قابلیت‌های مفید و کاربردی یکی از برترین پلتفرم‌های رسانه‌‌ اجتماعی در جهان است، اما مانند همه چیزهای خوب مواقعی وجود دارد که باید کنار گذاشته شود. اگر به سم زدایی کوتاه مدت از رسانه‌های اجتماعی احتیاج دارید یا به دی اکتیو اینستاگرام برای همیشه فکر می‌کنید، این مقاله همه چیزهایی که باید در مورد دی اکتیو کردن اینستاگرام قبل از حذف دائمی بدانید را به شما آموزش می‌دهد.

  دی اکتیو اینستاگرام چیست ؟

  از آنجا که حذف حساب instagram دائمی و نهایی است، اینستاگرام توصیه می‌کند ابتدا دی اکتیو موقت اینستاگرام را انجام دهید و حساب کاربری خود را غیرفعال کنید. با این کار، همچنان می‌توانید حساب و تمام محتوای خود را بازیابی کنید.

  دی اکتیو اینستاگرام

  دی اکتیو موقت اینستاگرام

  دی اکتیو کردن موقت اکانت اینستاگرام با حذف آن بسیار متفاوت است. وقتی دی اکتیو اینستاگرام می‌کنید، فقط موقتاً آن را غیرفعال می‌کنید. همه پست‌ها، کامنت‌ها، لایک‌ها و حتی پروفایل شما برای عموم و فالوئرهایتان پنهان می‌شود، اما برای همیشه از بین نمی‌روند. در واقع تا زمانی که تصمیم به فعال سازی مجدد آن نداشته باشید، حساب شما مخفی می‌ماند.

  آیا با دی اکتیو اکانت اینستاگرام فالوئرهای خود را از دست می‌دهیم؟

  خیر، زیرا با غیر فعال کردن اینستاگرام ، اینستاگرام تمام اطلاعات حساب شما را ذخیره می‌کند و هروقت که بخواهید آن را به حالت قبل باز می‌گرداند. همچنین، با دی اکتیو اینستاگرام از همه جای این پلتفرم ناپدید می‌شوید – از جمله لیست فالوئرهایتان. به عبارت دیگر، درصورتی که حساب شما مخفی باشد، مردم نمی‌توانند شما را از حالت فالو خارج کنند، زیرا نمی‌توانند شما را پیدا کنند یا حساب شما را ببینند.

  دی اکتیو کردن اینستاگرام

  غیر فعال کردن اینستاگرام تا چه مدت امکان پذیر است؟

  تا هر زمانی که دوست دارید می‌توانید حساب خود را موقتاً غیرفعال نگه دارید و با ورود مجدد به سیستم می‌توانید آن را در هر زمان فعال کنید. با این حال، یک محدودیت وجود دارد. در حال حاضر اینستاگرام به شما امکان می‌دهد حساب خود را یک بار در هفته غیرفعال کنید. بنابراین بعد از غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام ، دوباره وارد آن شدید و سپس تصمیم گرفتید که مجدداً آن را غیرفعال کنید، برای انجام این کار باید یک هفته منتظر بمانید.

  مقاله پیشنهادی: آسان ترین روش دیلیت اکانت اینستاگرام

  نحوه دی اکتیو کردن اینستاگرام

  دی اکتیو اکانت اینستاگرام راهی آسان برای استراحت و فاصله گرفتن از رسانه‌های اجتماعی یا تصمیم گیری در مورد این است که آیا واقعاً می‌خواهید حساب اینستاگرام خود را به طور کلی حذف کنید یا خیر. دی اکتیو پیج اینستا ساده است، با این حال شما نمی‌توانید این کار را در خود برنامه اینستاگرام انجام دهید. شما باید در مرورگر دسکتاپ کامپیوتر یا گوشی وارد حساب اینستاگرام خود شوید، قبل از آن مطمئن شوید که تمام اطلاعات ورود به سیستم خود یعنی یوزرنیم و پسورد را در دست دارید. در ادامه به شما یاد می‌دهیم که چگونه اینستاگرام را دی اکتیو کنیم .

  • مرورگر دسکتاپ خود را باز کنید.
  • به اینستاگرام بروید.
  • وارد حساب کاربری خود شوید.
  • روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

  دی اکتیو موقت اینستاگرام

  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۸,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
  گوشی شیائومی Poco M3 Pro 5G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۶,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco M3 Pro 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی هوآوی nova 8 4G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۱,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی هوآوی nova 8 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی هوآوی Y6p ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۳,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی هوآوی Y6p ظرفیت ۶۴ گیگابایت
  • Profile را انتخاب کنید.

  دی اکتیو اکانت اینستاگرام

  • روی گزینه profile edit کلیک کنید.

  دی اکتیو پیج اینستا

  • پایین بروید و در گوشه سمت چپ پایین صفحه، Disable My Account را انتخاب کنید.

  دی اکتیو کردن موقت اکانت اینستاگرام

  • وقتی از شما سوال می‌شود که چرا می‌خواهید دی اکتیو اینستاگرام کنید، یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.

  چگونه اینستاگرام را دی اکتیو کنیم

  • رمز عبور خود را دوباره وارد کنید.
  • روی Temporarily Disable My Account (دی اکتیو موقت اکانت اینستاگرام ) کلیک کنید.

  غیر فعال کردن اینستاگرام

  به خاطر داشته باشید با دی اکتیو کردن پیج اینستا تمام محتوای شما از دید فالوورهایتان پنهان می‌شود و تا زمانی که با ورود مجدد، حساب کاربری خود را دوباره فعال نکنید هیچ کس نمی‌تواند آن‌ها را ببیند.

  برای اطلاع از قیمت گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  منتظر نظرات و سوالات شما عزیزان در رابطه با دی اکتیو اینستاگرام هستیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  سوالات متداول

  آیا با دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام فالوئرهای خود را از دست می‌دهیم؟

  ✔️ خیر، زیرا هنگامی که حساب خود را به طور موقت غیرفعال می‌کنید اینستاگرام تمام اطلاعات حساب شما را ذخیره می‌کند و هروقت که بخواهید آن را به حالت قبل باز می‌گرداند. همچنین، با دی اکتیو اینستاگرام از همه جای این پلتفرم ناپدید می‌شوید - از جمله لیست فالوئرهایتان. به عبارت دیگر، درصورتی که حساب شما مخفی باشد، مردم نمی‌توانند شما را از حالت فالو خارج کنند، زیرا نمی‌توانند شما را پیدا کنند یا حساب شما را ببینند.

  غیر فعال کردن اینستاگرام تا چه مدت امکان پذیر است؟

  ✔️ تا هر زمانی که دوست دارید می‌توانید حساب خود را موقتاً غیرفعال نگه دارید و با ورود مجدد به سیستم می‌توانید آن را در هر زمان فعال کنید. با این حال، یک محدودیت وجود دارد. در حال حاضر اینستاگرام به شما امکان می‌دهد حساب خود را یک بار در هفته غیرفعال کنید. بنابراین اگر آن را غیرفعال کردید، دوباره وارد اینستاگرام شدید و سپس تصمیم گرفتید که مجدداً آن را غیرفعال کنید، برای انجام این کار باید یک هفته منتظر بمانید.

  دی اکتیو اینستاگرام به چه صورت است؟

  ✔️ 1. مرورگر دسکتاپ خود را باز کنید. 2. به اینستاگرام بروید. 3. وارد حساب کاربری خود شوید. 4. روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. 5. Edit Profile را انتخاب کنید. 6. پایین بروید و در گوشه سمت چپ پایین صفحه، Disable My Account را انتخاب کنید. 7. وقتی از شما سوال می‌شود که چرا می‌خواهید دی اکتیو اینستاگرام کنید، یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید. 8. رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. 9. روی Temporarily Disable My Account (دی اکتیو موقت اکانت اینستاگرام) کلیک کنید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن