خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اخبار تکنولوژیاینترنت و شبکهویدئو

تنظیمات اینترنت همراه اول و مراحل فعال سازی آن + ویدیو

تنظیمات اینترنت همراه اول را در اینجا بررسی کردیم و همه‌ی روش‌های فعال‌سازی آن را برای اندروید و ای او اس به صورت کامل و مرحله‌به‌مرحله‌ توضیح دادیم. با ما در مجله‌ی اینترنتی ۱۹کالا‌مگ همراه باشید.

بررسی ویدئویی تنظیمات اینترنت همراه اول

هر یک از کاربران همراه اول، پس از خرید سیم کارت جدید این اپراتور و یا تعویض گوشی موبایلشان، برای دسترسی به شبکه‌ی اینترنت باید اقداماتی انجام دهند. عملاً اولین کاری که باید انجام داد، فعال سازی اینترنت همراه اول است که در واقع می‌توان با شماره گیری کد فعال سازی اینترنت همراه اول و یا ارسال یک پیامک خالی به سادگی آن را فعال کرد.

پس از فعال سازی حتماً باید تنظیمات اینترنت همراه اول را اعمال کرد. این فرآیند نیز هیچ دشواری ندارد و با دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول و یا حتی انجام تنظیمات دستی اینترنت همراه اول می‌توان به طور کامل به شبکه دسترسی داشت. با وجود سادگی این فرآیندها، بسیاری از افراد در این راه با چالش‌هایی مواجه می‌شوند و ممکن است که موفق به تنظیم اینترنت همراه اول نشوند. از همین رو در این مقاله به این موضوع پرداختیم و به صورت کامل و مرحله‌به‌مرحله‌ همه‌ی روش‌های فعال‌سازی اینترنت این اپراتور و نحوه‌ی تنظیمات آن را توضیح دادیم.

در صورتی که سیم کارت ایرانسیل دارید هم برای اعمال تنظیمات صحیح آن می‌توانید مقاله تنظیمات اینترنت ایرانسل مراجعه کنید…

تنظیمات اینترنت همراه اول

روزگاری شده که بدون دسترسی به اینترنت هیچ کاری را نمی‌توان انجام داد، یعنی نه اینکه پیشرفت کارهایمان بدون اینترنت غیرممکن باشد، بلکه با دسترسی به آن همه‌چیز ساده‌تر شده و عملاً کارها سریع‌تر پیش می‌روند. به عنوان مثال، در نظر بگیرید تصمیم دارید قیمت یک کالای به خصوص را بررسی کنید؛ در صورتی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، تنها با یک جست‌وجوی ساده می‌‎توانید همه‌‎ی اطلاعات مورد نیازتان را دریافت کنید، ولی اگر اینترنت در دسترستان نباشد همه‌چیز پیچیده می‌شود؛ یا مثلاً اگر تصمیم داشته باشید به مکان خاصی بروید که آدرس آن را به خوبی ندانید، اینترنت همراه می‌تواند برایتان بهترین کمک باشد.
کاربرد‌های اینترنت آنقدری زیادست که نمی‌توان آنها را بیان کرد و اطمینان داشت که هیچ موردی جا نمانده است. بدون شک شما هم می‌دانید که دسترسی به اینترنت تا چه اندازه اهمیت دارد و چه کاربردهایی می‌تواند داشته باشد و قطعاً نیازی نیست که به تشریح آنها بپردازیم.
اینترنت همراه هم سال‌‌هاست که دسترس عموم قرار گرفته و تقریباً همه‌ی مناطق را تحت پوشش قرار می‌دهد. امروز هر کجا که باشیم و هر چقدر هم که در نقطه‌ای کور قرار بگیریم، بالأخره می‌توان حداقل دسترسی به اینترنت یافت.

همراه اول در حال حاضر اپراتوریست که بیشترین کاربران را در سراسر کشور دارد و همچنین اولین ارائه‌ دهنده‌ی اینترنت ۴.۵ جی در ایران است و روز به روز به کاربرانش افزوده می‌شود. دسترسی به اینترنت این اپراتور بدون فعال‌سازی و اعمال تنظیمات صحیح غیرممکن است. مثلاً باید مواظب باشید که نام نقطه دستیابی همراه اول را صحیح و بدون ایراد وارد کنید؛ از همین رو تنظیمات شبکه همراه اول اهمیت ویژه‌ای یافته و به یکی از دغدغه‌های کاربران تبدیل شده است. در ادامه در این مورد توضیح داده و به کد تنظیمات اینترنت همراه اول اشاره کرده سپس به کد فعال سازی اینترنت همراه اول اندروید و آیفون اشاره خواهیم کرد…

تنظیمات اینترنت همراه اول

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۵۶۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۵۶۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

در ادامه به آموزش فعال‌سازی و تنظیمات سیم کارت همراه اول برای دسترسی به نسل‌های متفاوت اینترنت می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی: کد دایورت همراه اول چیست ؟ + ویدیو

فعال سازی اینترنت همراه اول

اگر سیم‌کارت همراه اول دارید، برای استفاده از اینترنت آن حتماً باید نحوه فعالسازی اینترنت همراه اول را بلد باشید. عملاً بدون فعال سازی اینترنت همراه اول نمی‌توانید از خدمات این شبکه‌ی همراه بهره‌مند شوید. البته اینترنت همراه اول تنظیمات پیچیده‌ای برای فعال‌سازی ندارد و نیازی نیست نگران این موضوع باشید. عملاً برای فعال کردن اینترنت خط همراه اول نیازی به مراجعه به متخصص نیست و خودتان در کمتر از یک دقیقه می‌توانید این کار را انجام دهید.

برای فعال سازی اینترنت همراه اول می‎‌توان از دو روش فوق کمک گرفت:

 1. شماره‌گیری کد دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول
 2. ارسال پیامک برای درخواست فعال سازی اینترنت همراه اول

از هر طریقی که برای فعال سازی اینترنت همراه اول استفاده کنید، نتیجه یکسان است و عملاً دو روش هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. با این حال در ادامه هر دو راهکار برای فعال‌سازی را مرحله‌به‌مرحله توضیح می‌دهیم و پس از آن به آموزش تنظیمات اینترنت گوشی همراه اول می‌پردازیم تا شما به سادگی بتوانید این مراحل را دنبال کرده و با هیچ مشکلی در فرآیند درست کردن تنظیمات اینترنت همراه اول رو‌به‌رو نشوید.

فعال سازی اینترنت همراه اول از طریق کد دستوری

اگر تصمیم داشته باشید از روش اول استفاده کنید و از طریق کدفعال سازی اینترنت همراه اول خود را فعال کنید، کافیست وارد برنامه‌ی تماس‌ها در گوشیتان شوید، به قسمت صفحه‌ی شماره‌گیر بروید و کد دستوری زیر را در این قسمت وارد کنید.

 کدفعال سازی اینترنت همراه اول : #۲۳۱*۱۰*

(ستاره ده ستاره دویست و سی و یک مربع)

فرقی نمی‌کند گوشی موبایلتان از سیستم‌عامل اندروید برخوردار باشد و یا ای او اس؛ در هر دو حالت این کد پاسخگوست.

فعال سازی اینترنت همراه اول

بعد از وارد کردن این کد فعالسازی اینترنت همراه اول ، گزینه‌ی سبز رنگ پایین صفحه را انتخاب کنید. یک پیام با مضمون «مشترک گرامی نتیجه‌ی درخواست فعال‍سازی سرویس اینترنت از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد» روی صفحه به شما نشان داده می‌شود. پس از آن باید منتظر دریافت یک پیامک از طرف “hamrah aval” باشید که البته زیاد در انتظار نمی‌مانید و احتمالاً پس از چند ثانیه یا نهایتاً یک دقیقه پیامک موفقیت‌آمیز بودن درخواستتان با مضمون «مشترک گرامی در تاریخ … و ساعت … سرویس اینترنت پایه برای شما فعال شد» برایتان ارسال می‌شود.

فعال سازی با ارسال پیامک

همانطور که اشاره کردیم روش دیگری نیز برای فعال‌سازی اینترنت همراه اول وجود دارد که در آن نیازی به وارد کردن کد دستوری نیست. در این روش کافیست یک پیامک خالی را به سر شماره‌ی ۸۰۸۸ ارسال کنید.

با فرستادن پیامک خالی برای شماره‌ی ۸۰۸۸ هم مانند روش قبل پیامکی با مضمون «مشترک گرامی در تاریخ … و ساعت … سرویس اینترنت پایه برای شما فعال شد» دریافت می‌کنید که به معنای موفقیت‌آمیز بودن نتیجه‌ی درخواست شماست. اگر این پیام را دریافت کردید سرویس اینترنتی شما فعال شده و زمان آن رسیده که تنظیمات گوشی برای اینترنت همراه اول را انجام دهید.

تنظیمات اینترنت همراه اول به صورت دستی یا دریافت پیامک

پس از اینکه با استفاده از هر یک از روش‌هایی که گفتیم اینترنت فعال شد و پیامک موفقیت‌آمیز بودن را دریافت کردید، می‌توانید با دو روش تنظیمات اینترنت همراه اول را انجام دهید، یا اینکه از روش کد فعال سازی اینترنت همراه اول اعتباری استفاده کنید و یا به صورت دستی آن را انجام دهید. در ادامه هر دو روش را به صورت مختصر شرح می‌دهیم و پس از آن مراحل انجام آنها را به صورت کامل در سیستم‌عامل‌های اندروید و ای او اس توضیح می‌دهیم…

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول

همان‌طور که از عنوان تنظیم دستی اینترنت همراه اول پیداست، این کار را باید به صورت دستی انجام دهید که روند انجام آن در اندروید و ای او اس متفاوت است. از همین رو روش تنظیمات اینترنت همراه اول دستی را در هر دو سیستم‌عامل به صورت جداگانه توضیح می‌دهیم.

دریافت پیامک تنظیمات اینترنت همراه اول

در این روش شما باید مدل گوشی خود را در یک پیامک برای همراه اول ارسال کنید تا در صورت امکان تنظیمات برای شما فرستاده شود. بدون شک به نسبت روش دستی، تنظیمات خودکار اینترنت همراه اول ساده‌ترست و زحمت کمتری دارد، اما ممکن است این تنظیمات برای گوشی شما وجود نداشته باشد و به هر دلیلی نتوانید موفق به دریافت پیامک تنظیمات اینترنت همراه اول شوید، از همین رو بهترست هر دو روش را بلد باشید.

در ادامه به آموزش تنظیمات اینترنت برای همراه اول در سیستم‌عامل‌های ای او اس و اندروید می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 تنظیمات اینترنت همراه اول اندروید

همان طور که گفتیم از دو روش می‌توانید تنظیمات اینترنت همراه اول اندروید را انجام دهید. در ادامه به صورت کامل و مرحله‌به‌مرحله هر دو روش دستی و خودکار اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول برای اندروید را توضیح می‌دهیم.

دریافت پیامک تنظیمات اینترنت همراه‌اول برای اندروید

برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول اندروید و اعمال آن به صورت خودکار باید وارد برنامه‌ی پیام‌های گوشی اندرویدی در این قسمت مدل گوشی‌تان را به لاتین یا کد سریال گوشی (IMEI) را برای شماره تنظیمات اینترنت همراه اول یعنی ۸۰۰۸ ارسال کنید.

پس از ارسال درخواست تنظیمات اینترنت همراه اول باید اندکی صبر کنید. در صورتی که تنظیمات اینترنت همراه اول سامسونگ یا برند دیگری که استفاده می‌کنید در دسترس باشد، همراه اول آن را برایتان ارسال می‌کند و می‌توانید آن را نصب کنید. اگر پاسخی دریافت نکردید، جایی برای نگرانی وجود ندارد، می‌توانید به کمک روش فوق به صورت دستی این تنظیمات را اعمال کنید.

 تنظیم دستی اینترنت همراه‌اول در اندروید

برای راه‌اندازی اینترنت همراه‌اول طبق دستور فوق عمل کنید:

 1. وارد برنامه‌ی تنظیمات یا همان Settings شوید.
 2. گزینه connection و یا همان اتصالات را انتخاب کنید و پس از آن وارد قسمت Mobile Networks یا همان شبکه‌های تلفن همراه شوید و گزینه‌ی Access Point Names یا نام نقاط دستیابی را انتخاب کنید.کد فعال سازی اینترنت همراه اول
 3.  گزینه ADD یا همان افزودن را انتخاب کرده و یک APN جدید بسازید.دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول
 4. برای تنظیمات apn همراه اول در قسمت MCI-Internet ، Name را وارد کنید.
 • برای دریافت پرسرعت ترین apn همراه اول در قسمت APN هم عبارت mcinet را وارد کنید و دیگر قسمت‌ها را خالی بگذارید.
 • حال روی گزینه‌ی more یا سه نقطه‌ی بالای صفحه بزنید و به کمک گزینه‌ی Save و یا ذخیره، تنظیمات نقطه دستیابی همراه اول جدیدی که درست کرده‌اید را ذخیره کنید.دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول
 1.  پس از ساخت apn همراه اول برای انتخاب آن باید دایره کنار آن را فشار دهید تا آبی یا سبز شود.apn همراه اول
 2. حال گوشیتان را ری استارت کنید. با یک بار خاموش و روشن کردن شبکه‌ی داده‌ی همراه اول، اگر در نقطه‌ای باشید که دسترسی به اینترنت برایتان مهیا یاشد، می‌بینید که اینترنتتان فعال شده است.

از این طریق می‌توانید به تنظیمات اینترنت همراه اول گوشی شیائومی و برندهای دیگر اقدام کنید.

تنظیمات اینترنت همراه اول آیفون

برای اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول آیفون نیز می‌توان از دو روش خودکار و دستی کمک گرفت که مانند اندروید ساده است و عملاً برای اینکار نیازی به دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت همراه اول یا مراجعه به متخصص نیست خودتان در عرض چند دقیقه می‌توانید آن را انجام دهید. در ادامه هر دو روش تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون را به صورت کامل و مرحله به مرحله توضیح می‌دهیم.

دریافت پیامک اینترنت همراه‌اول برای ایفون

روند دریافت تنظیمات اینترنت گوشی همراه اول در آی او اس دقیقاً مشابه اندروید. کافیست وارد برنامه‌ی Messages شوید و مدل گوشی‌تان را به شماره‌ی ۸۰۰۸ ارسال کنید.

برای تنظیمات اینترنت همراه اول در ایفون هم پس از ارسال این پیامک باید اندکی صبر کنید. اگر تنظیمات مخصوص گوشی شما وجود داشته باشد، همراه اول آن را برایتان ارسال می‌کند و می‌توانید این تنظیمات را اعمال کرده در صورت عدم ارسال تنظیمات اینترنت همراه اول باید از روش دستی استفاده کنید.

 تنظیم دستی اینترنت همراه‌اول در آیفون

تنظیم apn همراه اول در گوشی‌های ایفون حتی از اندروید هم ساده‌ترست و با طی چند مرحله‌ی ساده می‌توانید آن را انجام دهید و نیازی نیست برای این کار به یک متخصص مراجعه کنید. روش تنظیم نقطه دستیابی همراه اول در آیفون به صورت زیرست:

 1. به برنامه‌ی Setting بروید و در آن وارد قسمت Cellular شوید و گزینه‌ی Cellular Data Network را انتخاب کنید.
 2. در این بخش در قسمت APN عبارت mcinet را وارد کنید و قسمت‌های Username و Password را خالی بگذارید.کد تنظیمات اینترنت همراه اول
 3. کافیست یک بار آیفونتان را خاموش و سپس آن را روشن کنید.

اینترنت ۴.۵ g همراه اول

برای تنظیم اینترنت ۴.۵ g همراه اول نیازی نیست مراحل خاص و متفاوتی را طی کنید و عملاً روش خاصی برای آن وجود ندارد.

همچنین برای تنظیمات دستی اینترنت همراه اول ۴g و یا حتی تنظیمات اینترنت همراه اول ۳g هم نیازی نیست مرحله‌ی اضافی و یا جداگانه‌ای را طی کنید. در واقع شما برای دستیابی به شبکه‌ی ۴g ،۳g و یا ۴.۵g نیازی به اعمال تنظیمات جداگانه ندارید و در صورتی که سیم کارت و گوشیتان از این نسل اینترنت پشتیبانی کند و همچنین در محدوده‌ای قرار داشته باشید که تحت پوشش این شبکه باشد، می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

در انتها جای دارد اشاره کنیم که پس از اینکه تنظیمات همراه اول را اعمال کردید، می‌توانید برای کنترل بهتر بسته‌ها و حساب خود، نرم‌افزار مخصوص این اپراتور، یعنی «همراه من» را نصب کنید و به وسیله‌ی آن تا اندازه‌ای کارتان را ساده‌تر کنید و از امکانات این اپلیکیشن بهره‌مند شوید.

تنظیمات apn همراه اول

امیدواریم مطالبی که در مورد فعال کردن اینترنت همراه اول و نحوه دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول با شما به اشتراک گذاشتیم برایتان کاربردی و مفید واقع شده باشد و بتوانید بدون هیچ مشکلی تنظیمات گوشی اینترنت همراه اول را اعمال کنید. تجریبات خود در این مورد را با ما و دوستانتان در ۱۹کالا مگ در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما در مورد تنظیمات اینترنت برای سیم کارت همراه اول هستیم، همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳۱ رای

سوالات متداول

نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول به چه صورت است و از چه روش‌‌هایی می‌توان فعال سازی اینترنت همراه اول را انجام داد؟

✔️می‌توان به دو روش فعال سازی اینترنت همراه اول را انجام داد که در این مقاله هر دو را به صورت کامل و مرحله به مرحله توضیح دادیم و کد فعال سازی اینترنت همراه اول را نیز عنوان کردیم.

آیا برای تنظیمات اینترنت همراه اول آیفون باید به متخصص مراجعه کرد؟ تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون چگونه است؟

✔️خیر. تنظیمات اینترنت همراه اول در ای او اس فرآیند ساده‌ایست و خودتان در کمتر از چند دقیقه قادر به انجام آن هستید و هیچ نیازی نیست که به متخصص مراجعه کنید. برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول می‌توانید مدل گوشیتان را به شماره‌ی 8008 ارسال کنید و یا به صورت دستی تنظیمات apn همراه اول را انجام دهید.

تنظیمات اینترنت همراه اول اندروید به چه صورت است؟

✔️تنظیمات اینترنت همراه اول برای اندروید را می‌توان به صورت دستی انجام داد. البته دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول اندروید با ارسال نام و مدل گوشی در یک پیامک به سرشماره‌ی 8008 نیز امکان‌پذیرست.

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول 4g به چه صورت است؟

✔️در واقع نیازی نیست برای تنظیمات اینترنت 4g همراه اول کار خاصی انجام دهید و همین که گوشی شما از این نسل اینترنت پشتیبانی کند و در محدوده‌ی پوشش شبکه قرار داشته باشید، می‌توانید به اینترنت 4g دسترسی داشته باشید.

نوشته های مشابه

‫۲۳ نظرها

 1. سلام تو apn گوشی Lte/wcdma/gsm بهتر است یا mcinet کدوم بهتر برای مودم جیبی؟

  1. باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما همه‌ی همکاران زحمت کشتان خسته نباشید واقعات نیستیم ازآموزش شما تجربه شماتونستیم استفاده کامل روببرم واقعا ممنونم ازشما برای راهنمای کامل ودرست آموزش دادن شماکه آدم فورا میفهمه کل تنظیمات روبه راحتی درست کنه ممنونم خداپشت وپناهتون موفق وسربلندومعیدباشید

 2. سلام ، اینا همه ی سری اعداد و ارقام کلی و پیش پا افتاده است ،در ای پی گوشی پیش فرض ثبت شده ک هیچ فرقی نمیکنه نام ای پی رو چی بزنی ، همش و اصل مطلب همون قسمت دیفالت یاپیش فرض نام نقطه دستیابیه ،و سرعت مشخصی داره ، ی سامسونگ مدل قدیمیتر داشتم هیچ کجا مشکل سرعت نت نبود ، الان ی شیاومی گرفتم ،گه ،گه ،اصلا نت اندازه ی ایی ، تری جی هم نیست ، علامتش میاد بالا صفحه چهار و نیم جی هم میاد ولی سرعت اندازه ایی

 3. سلام
  تنظیمات رو به صورت دستی ست کردم اما آنتن نهایتا اچ پلاسه، در صورتی که روی گوشی دیگه آنتن ال تی ای توی همین مکان پره و از باب آنتن دهی مشکلی نیست.

 4. همراه اول از آخرم دگه همراه نیست بخدا.از سرعتش که نگم فقط تف سربالا ست.افتضاحه

 5. سلام داخل کادر نام های نقطه دسترسی گوشی سامسونگ خط همراه اول دوتا Apn دیگه هست که نه میشه حذفشون کرد و نه میشه تغییرشون داد چه باید کرد و در ضمن بیشتر از ۳ تا هم نمیشه APN جدید ساخت ممنون

 6. سلام من گوشیم سامسونگ هستش همه اقدامات بالا رو انجام دادم ولی با این حال اینترنت وصل نشد میشه لطفاً راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟

 7. فعال کردن اینترنت خط همراه اول تو ایفون خیلی دردسر داره

  1. نه کافیه کد دستوری تنظیمات اینترنت همراه اول رو بزنی

 8. اینترنت گوشی من وصل میشه علامت h هم میاره ولی سایت باز نمیکنه

 9. سلام میخواستم یدونم کد تنظیمات اینترنت همراه اول با پیامک به چه شکل هستش ؟

 10. سلام . تمام تنظیماتی که در فیلم گفتید رو انجام دادم ولی داده تلفن همراه فعال نمی شود

 11. سلام برای دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول برای ایفون چه کدی رو بزنیم ؟

 12. سلام تنظیمات نقطه دستیابی همراه اول برای من فعال شد ممنون ازتون

 13. سلام
  من هم کد دستوری *۱۰*۲۳۱#رو زدم هم به ۸۰۰۸پیام دادم و هم
  تنظیمات دستی رو انجام دادم
  ولی اینترنت سیمکارتم فعال نشد
  الان باید چیکار کنم

  1. داداش فقط بزنگ به پشیبانی کارت ملی یاشماره ملی صاحب خط وشمارت کنارت باشن /۳ثانیه کارات رو رامیندازه.تجربه خودم مث شمابودم.

   1. یعنی برای فعال کردن اینترنت خط همراه اول حتما باید خط به نام خودمون باشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن