گوشی شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار تکنولوژیاخبار گوشی موبایل

چطور در گوشی اندرویدی خود از ایموجی آیفون استفاده کنیم؟

 • ایموجی ایفون شگفت‌انگیزست و نمی‌توان انکار کرد که همه ایموجی های آیفون را دوست دارند، اما اگر تنوع دستگاه‌های اندرویدی را ترجیح دهید چه می‌کنید؟ مثلاً گوشی شیائومی داشته باشید و بخواهید ایموجی ایفون برای شیائومی را امتحان کنید یا از ایموجی ایفون برای واتساپ اندروید استفاده کنید. خبر خوب اینکه همچنان می‌توانید شکلک‌های iPhone را در Android مشاهده کنید و حتی از آنها استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور داشتن ایموجی ایفون برای اندروید امکان پذیرست؟

  تفاوت ایموجی ایفون و اندروید

  اگر می‌خواهید ایموجی های ایفون برای اندروید را مشاهده کنید، اما به جای مشاهده شکلکی که کاربر آیفون برای شما ارسال کرده، آنچه که می‌بینید یک نماد تصادفی، یک علامت سوال یا X است، مشکل می‌تواند سیستم عامل قدیمی و یا پشتیبانی متفاوت از Unicode باشد. Unicode به ترجمه شکلک یا ایموجی (یکی از کارهای یونیکد است) بین سیستم‌های مختلف کمک می‌کند.

  در ادامه این موضوع را باز می‌کنیم و دلیل عدم نمایش و تفاوت ایموجی آیفون در اندروید را بیان می‌کنیم با این حال اگر تمایلی به اطلاع از جزئیات ندارید و فقط می‌پرسید که چگونه ایموجی آیفون داشته باشیم، پیشنهاد می‌‎کنیم این قسمت را نادیده بگیرید و مستقیم به سراغ روش‌های برخورداری از کیبورد ایموجی ایفون بروید.

  ایموجی ایفون

  همان طور که می‌دانید آنچه سخت‌افزار گوشی ما را کنترل می‌کند سیستم‌عامل است که با زبان کامپیوتر و یا همان زبان ماشین (یعنی ۰ و ۱) نوشته شده است. حال وقتی می‌گوییم سیستم عامل ای او اس و اندروید با یکدیگر متفاوتند، یعنی هر کدام از آنها مجموعه‌ی ۰ و ۱ ها را به شکل متفاوتی ترجمه می‌کنند. البته اندروید و ای او اس تنها پلتفورم های موجود نیستند و عملاً در هر سیستمی این زبان می‌تواند به شکلی متفاوت تعبیر شود.

  تصور کنید شما کلمه‌ی «سلام» را تایپ می‌کنید و برای دوستتان ارسال می‌کنید؛ عملاً گوشی شما سیگنال‌هایش را به وسیله‌ی تعدادی ۰ و ۱ ارسال می‌کند و موبایل دوستتان این صفر و یک‌ها را دریافت می‌‌کند. حال اگر گوشی دوست شما مجموعه را به شکل متفاوتی ترجمه کند چه اتفاقی می‌افتد؟ مسلماً دوست شما متوجه منظور شما نمی‌شود.

  مقاله پیشنهادی: آموزش ایموجی های جدید ایفون را چگونه فعال کنیم

  برای جلوگیری از این اتفاق یک استاندارد جهانی به نام Unicode در اکتبر ۱۹۹۱ ایجاد شده که به همه‌ی حروف زبان‌های متفاوت و علامت‌های معروف یک کد مشخص را اختصاص می‌دهد. در نتیجه ۰ و ۱ هایی که به کد «سلام» اختصاص داده شده‌اند، در همه‌ی پلت‌فورم‌ها به یک شکل ترجمه می‌شوند؛ اما نحوه‌ی نمایش آنها (فونت و اندازه‌ی کلمه) در هر پلت‌‍‌فورم به شکلی متفاوت است.

  Unicode از ایموجی‌ها هم پشتیبانی می‌کند، یعنی ایموجی‌ها هم بخشی از این فضا هستند و به هر ایموجی (با توجه به مفهومی که می‌رساند) یک کد خاص اختصاص داده می‌شود.

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۴,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Black Shark 5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۶,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۶,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A32 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۷,۵۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت رم ۸ گیگابایت

  ایموجی آیفون

  Unicode هم با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز کاربران به روز می‌شود و در نسخه‌های جدید‌تر کدهای بیشتری به علامت‌های جدید اختصاص داده می‌شود و در هر نسخه‌ی جدید از آن ممکن است تعدادی ایموجی جدید هم تعریف شود.

  مقاله پیشنهادی: آموزش ایموجی های جدید اندروید را چگونه دانلود کنیم

  سیستم عامل‌های مختلف برای ترجمه کاراکتر و ایموجی ها از Unicode استفاده می‌کنند، اما همانطور که گفتیم نحوه‌ی نمایش آنها با یکدیگر متفاوت است.

  تبدیل ایموجی اندروید به ایفون

  به همین دلیل است که شما یک ایموجی که مفهوم یکسانی را می‌رساند در ایفون و اندروید به شکل متفاوتی مشاهده می‌کنید.

  چرا ایموجی آیفون برای اندروید نمایش داده نمی‌شود؟

  واضح است که نسخه‌های جدیدتر سیستم‌عامل‌ها از نسخه‌های جدیدتر Unicode پشتیبانی می‌کنند، در نتیجه در هر نسخه جدیدی که از اندروید و ای او اس انتشار می‌یابد، ایموجی ‌های جدیدی هم همراه آنها معرفی می‌شود. یعنی در (برخی موارد از) نسخه جدید سیستم عامل تعدادی کد جدید تعریف می‌شود که بیانگر یک ایموجی جدید است. حال در این میان ای او اس پیشتازست و سریع‌تر اندروید ایموجی‌های جدید را در پلتفورمش تعریف می‌کند. در نتیجه این امکان وجود دارد که وقتی یک کاربر ایفون یک ایموجی جدید را برای کاربر اندروید می‌فرستد، کد آن برای دستگاه اندروید تعریف نشده باشد و عملاً ایموجی نمایش داده نشود.

  ایموجی آیفون برای اندروید

  با توجه به اینکه پشتیبانی نر‌افزاری در ایفون بسیار بیشتر از اندروید است، این امکان وجود دارد که یک کاربر اپل با وجود در دست داشتن یک آیفون قدیمی (که از جدیدترین نسخه‌ی ای او اس پشتیبانی می‌کند) یک ایموجی را برای کاربر اندروید ارسال کند که در دستگاه آن (مخصوصاً اگر نسخه اندروید قدیمی‌تر باشد) نمایش داده نشود.

  بهترین راه برای اطمینان از نمایش ایموجی ایفون برای اندروید به روز رسانی نرم‌افزار است. ولی در صورتی که نسخه‌ای جدید از نرم‌افزار برای گوشی شما وجود ندارد و عملاً دستگاهتان از نسخه‌های جدیدتر اندروید پشتیبانی نمی‌کند جای نگرانی نیست و هم‌چنان راه‌هایی برای دیدن ایموجی آیفون وجود دارد که در قسمت‌های بعد به صورت کامل به آنها می‌پردازیم.

  مقاله پیشنهادی:آموزش ویدیویی ساختن اپل ایدی با گوشی

  تبدیل ایموجی اندروید به ایفون

  علاوه بر مشکل عدم نمایش ایموجی ایفون در گوشی اندروید، یک مسئله‌ی دیگر نیز در گوشی‌های اندرویدی وجود دارد؛ گرچه گوشی‌های هوشمند یا و یا حتی تبلت‌های اندرویدی ایموجی‌های مخصوص خود را دارند، اما اکثر کاربران اندرویدی می‌خواهند ایموجی‌های آیفون را در تلفن‌های هوشمند اندرویدی خود داشته باشند. یعنی دستگاه اندرویدی آنها ایموجی‌ها را دقیقاً به همان شکلی نشان دهد که ایفون‌ها نشان می‌دهند.

  چگونه ایموجی آیفون داشته باشیم

  این کاربران از مجموعه پیش‌فرض ایموجی‌های ارائه شده توسط اندروید راضی نیستند و می‌خواهند از ظاهر جدیدی برای بیان احساسات خود استفاده کنند. دلایل زیادی وجود دارد که کاربران اندروید مایل به دریافت ایموجی های آیفون هستند. برخی از کاربران اندروید می‌گویند که ایموجی های آیفون در مقایسه با اندروید گویاتر هستند با آنها می‌توانند احساسات خود را به شکل بهتری بیان کنند.

  ایموجی ایفون برای اینستاگرام

  برخی دیگر هم عقیده دارند که ایموجی های اندروبد منسوخ شده و دیگر برایشان جالب نیست. بنابراین خوب است که مجموعه جدیدی از ایموجی های جالب آیفون را در تلفن های اندرویدی خود داشته باشید.

  اگر هم قصد دارید گوشی آیفون خود را کنار بگذارید و یک گوشی اندرویدی دست بگیرید و می‌خواهید به شکلک‌های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید، اموزش ایموجی ایفون برای اندروید یک مطلب کاربردی برای شماست.

  می‌توانید برای تبدیل ایموجی اندروید به ایفون دستگاه اندرویدی خود را با استفاده از Magisk Manager روت کنید، با این حال روش‌های بسیار ساده‌تری هم برای تبدیل ایموجی اندروید ۱۰ به ایفون وجود دارد. از وارد کردن فونت‌های شکلک iOS گرفته تا استفاده از صفحه کلید مشابه، شما می‌توانید به سادگی و بدون روت کردن، به تجربه شکلک‌های آیفون بسیار نزدیک شوید.

  ایموجی ایفون را در واتس اپ ببینید

  یکی از گزینه‌های مشاهده‌ی استیکر ایفون در اندروید، استفاده از واتس‌اپ است. اپلیکیشن واتساپ ایموجی‌های مخصوص به خود را دارد که شباهت بسیار زیادی به ایموجی های آیفون دارند.

  کپی ایموجی ایفون

  برای استفاده از ایموجی ایفون برای اندروید در واتساپ نیازی به تنظیمات خاصی نیست، فقط این برنامه را نصب کنید تا ایموجی های آن در اختیارتان قرار بگیرد (به یاد داشته باشید که این مشخصه نه تنها در گوشی‌های اندروبد، بلکه در وب نیز کار می‌کند). متأسفانه این برابری ایموجی در برنامه‌های پیام‌رسان دیگر وجود ندارد، بنابراین فقط در واتس‌اپ تضمین می‌شود همان نمادها را ببینید.

  تبدیل ایموجی اندروید به ایفون با Emoji Font 3

  چگونه ایموجی آیفون داشته باشیم ؟ Emoji Font 3 یک برنامه رسمی در Google Play Store نیست، بنابراین باید مراحل نصب را از منابع ناشناخته دنبال کنید. با این حال، استفاده از آن یک راه حل ساده برای وارد کردن فونت‌های iOS بدون روت کردن دستگاه شماست. این برنامه همچنین یکی از بهترین روش‌ها برای مشاهده شکلک‌های آیفون در اندروید و تبدیل ایموجی اندروید به ایفون بدون تفاوت زیاد و کپی ایموجی ایفون است.

  استیکر ایفون
  تبدیل ایموجی اندروید به ایفون

  شایان ذکر است که این برنامه‌ی ایموجی آیفون ممکن است در همه نسخه‌های اندروید کار نکند. اگر Gboard را نصب کرده باشید نیز بهترین عملکرد را خواهد داشت، اگر چه با سایر کیبوردها هم کار می‌کند. پس از بارگیری و نصب Emoji Font 3، به “Settings -> Display -> Font” بروید. قلم iOS Emoji را از لیست انتخاب کنید. این مرحله از تغییر ایموجی اندروید به آیفون براساس نسخه Android شما متفاوت خواهد بود، اما باید در تنظیمات Display شما باشد.

  تغییر ایموجی اندروید به آیفون در Sumsung با FlipFont

  این روش فقط برای برخی از دستگاه‌ها از جمله برخی از گوشی‌های گلکسی سامسونگ و HTC Sense کار خواهد کرد. برای استفاده از استیکر ایفون برای اندروید سامسونگ دقیقاً مانند اپلیکیشن قبلی، Emoji Fonts برای FlipFont در واقع قلم شکلک را تغییر می‌دهد تا شکلک‌های iPhone را در اندروید مشاهده کنید.

  تغییر ایموجی اندروید به آیفون
  تبدیل ایموجی اندروید به ایفون
  مقاله پیشنهادی: بهترین روش استفاده از ایموجی آیفون برای سامسونگ

  نسخه‌های مختلفی از این برنامه در دسترس است که Emoji Fonts برای FlipFont 10 یکی از آخرین نسخه ها محسوب می‌شود و کپی ایموجی ایفون است. می‌توانید هر یک از نسخه‌ها را بررسی کنید تا ببینید کدام یک در گوشی شما بهترین عملکرد را دارد و نزدیک به فونت مورد نظر شما است.

  برای دانلود این برنامه از گوگل پلی و استفاده از ایموجی های آیفون می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

   

  لطفاً توجه داشته باشید که این برنامه ایموجی ایفون برای اندروید شامل تبلیغات است و بسیاری از کاربران از مزاحم بودن تبلیغات شکایت کرده‌اند.

  تبدیل ایموجی اندروید به ایفون در Xiaomi

  مشاهده شکلک‌های آیفون در دستگاه اندروید کار آسانی نیست، اما مواردی هستند که استفاده از آنها به شما کمک می‌کند تا همان شکلک‌ها را مشاهده کرده یا از مجموعه مشابهی استفاده کنید. در گوشی‌های شیائومی روش مطمئن و ساده‌تری برای دسترسی به ایموجی های ایفون در دسترس است.

  در یک مقاله جداگانه به این موضوع پرداختیم که چطور می‌توانیم ایموجی ایفون برای شیائومی را تنظیم کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می‌کنیم به آن مراجعه کنید.

  ایموجی ایفون برای اینستاگرام

  مانند واتساپ، نمی‌توان به سادگی از ایموجی ایفون برای اینستاگرام استفاده کرد؛ چرا که این برنامه کیبورد مخصوص به خود را ندارد و از صفحه کلید گوشی شما استفاده می‌‌کند، اما راه‌هایی هم برای تغییر ایموجی اینستاگرام به ایفون وجود دارد، مثلاً می‌توانید فونت پیش‌فرض گوشیتان را تغییر دهید و از کیبوردی استفاده کنید که از ایموجی ایفون برای اندروید در خود جای داده باشد.

  تغییر ایموجی اینستاگرام

  برای تغییر ایموجی اینستاگرام به ایفون یکی از راه‌ها استفاده از همان برنامه Chat Client یا صفحه کلید است. اگر هر دو از یک نسخه استفاده می‌کنید، حتی در صورت استفاده یک شخص از iOS و دیگری استفاده از Android، مشکلی در مشاهده شکلک‌های یکدیگر نخواهید داشت.

  شما برای کپی ایموجی ایفون چه راهکاری را پیشنهاد می‌کنید؟

  مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید بهترین گوشی

  ایموجی آیفون برای اندروید با استفاده از یک برنامه صفحه کلید (کیبورد)

  همانطور که در تغییر ایموجی اینستاگرام اشاره کردیم، گزینه‌ای دیگری که در بکارگیری ایموجی ایفون برای اندروید در دسترس است، استفاده از برنامه صفحه کلید با شکلک‌های مشابه آیفون است. این کار به شما کمک می‌کند شکلک‌های آیفون را در اندروید مشاهده کرده و شکلک‌های سازگار را نیز برای کاربران آیفون ارسال کنید. اگر هر دو از یک برنامه صفحه کلید مشابه استفاده می‌کنید، این روش حتی بهتر هم عمل می‌کند.

  تغییر ایموجی اینستاگرام به ایفون
  ایموجی ایفون برای اندروید

  اگر می‌خواهید از این روش استفاده کنید، پیش از هر اقدامی اول از این موضوع اطمینان حاصل کنید که گوشی شما اجازه‌ی تغییر فونت را به شما می‌دهد.

  با این کار دقیقاً همان شکلک iOS به شما داده نمی‌شود، اما تقریباً مشابه آن است. اگر نسخه اندروید سازگار وجود نداشته باشد، نمی‌توانید شکلک‌های iOS جدیدتر را ببینید.

  برخی از پرکاربردترین برنامه‌های صفحه کلید (کیبورد) در زیر لیست شده‌اند:
  • Gboard
  • Kika Keyboard
  • FancyKey
  • Swiftkey

  اگر می‌خواهید از برنامه صفحه کلید مشابه دوستان iOS دار خود استفاده کنید، برخی از موارد بالا در هر دو کار می‌کنند. آیا شما هم تجربه استفاده از ایموجی ایفون برای اندروید دارید؟ نظرات خود را در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش تصویری دی اکتیو اینستاگرام

  برای تغییر ایموجی اندروید ۱۰ به ایفون دستگاه خود را روت کنید

  همانطور که پیش از این اشاره شد، Magisk Manager یکی از بهترین گزینه‌های شما برای مشاهده شکلک‌های آیفون در اندروید است. این برنامه شما را از طریق روت کردن دستگاه خود هدایت می‌کند، بنابراین اگر با این موضوع راحت نیستید، این کار را انجام ندهید. با این وجود، پس از روت کردن، می‌توانید از برنامه تعویض شکلک نیز استفاده کنید. این کار به شما امکان می‌دهد تا به مجموعه شکلک‌های بسیاری از سیستم عامل‌های معروف، از جمله iOS دسترسی پیدا کنید. Emoji Switcher و EmojiSwitcher دو گزینه احتمالی هستند.

  برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  مشاهده شکلک‌های آیفون در دستگاه اندروید کار آسانی نیست، اما استفاده از هر یک از موارد بالا به شما کمک می‌کند تا همان شکلک‌ها را مشاهده کرده یا از مجموعه مشابهی استفاده کنید. آیا شما هم تجربه استفاده از ایموجی آیفون برای اندروید دارید ؟ نظرات خود را در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۳۳ رای

  سوالات متداول

  آیا می‌توان در گوشی اندرویدی خود از ایموجی‌های آیفون استفاده کنیم؟

  ✔️ بله، گرچه مشاهده شکلک‌های آیفون در دستگاه اندروید کار آسانی نیست، اما استفاده از هر یک از مواردی که در مقاله آورده شده به شما کمک می‌کند تا همان شکلک‌ها را مشاهده کرده یا از مجموعه مشابهی استفاده کنید.

  آیا برای استفاده از شکلک‌های آیفون در گوشی اندروید حتماً باید گوشی را روت کرد؟

  ✔️ خیر، روت کردن آخرین راه‌حل و تنها یکی از روش‌های استفاده از شکلک‌های آیفون در گوشی اندروید است. شما می‌توانید با دانلود اپلیکیشن Emoji Font 3 ، استفاده از کیبورد مشابه و... ایموجی‌های آیفون را به گوشی اندرویدی خود بیاورید.

  بهترین صفحه کلید یا کیبورد برای گوشی چیست؟

  ✔️ برخی از پرکاربردترین برنامه‌های صفحه کلید (کیبورد) Gboard، Kika Keyboard، FancyKey و Swiftkey هستند.

  بهترین برنامه برای اضافه کردن شکلک‌های آیفون در گوشی اندروید چیست؟

  ✔️ Emoji Font 3 یک راه حل برای وارد کردن فونت‌های iOS بدون روت کردن دستگاه شما است. این برنامه همچنین یکی از بهترین روش‌ها برای مشاهده شکلک‌های آیفون در اندروید بدون تفاوت زیاد است. پس از بارگیری و نصب Emoji Font 3، به "Settings -> Display -> Font" بروید. قلم iOS Emoji را از لیست انتخاب کنید. این مرحله براساس نسخه Android شما متفاوت خواهد بود، اما باید در تنظیمات Display شما باشد.

  نوشته های مشابه

  ‫۶۲ نظرها

  1. سلام خسته نباشید
   من میخوام کیبورد با ایموجی های جدید ایفون داشته باشم. گوشیم ال جی هستش. آیا میتونم از ایموجی گوشی ایفون براش استتفاده بکنم؟ اگر جواب سوالم مثبت هستش ممنون میشم لینک های “دانلود ایموجی ios 15 برای اندروید” و “دانلود ایموجی ios 14.5 برای اندروید” رو هم قرار بدین.
   با تشکر از مطلب خوبتون

  2. ممنون که یاد دادید چطوری ایموجی های گوشیمو ایفون کنم

  3. استیکر ایفون برای اندروید را چگونه فعال کنیم؟

   1. توی مقاله که توضیح داده چگونه ایموجی اینستا را ایفون کنیم

  4. ممنون که توضیح دادید چگونه ایموجی گوشی را ایفون کنیم

  5. ایموجی های جدید آیفون برای اندروید هم بذارید . جدیداشو نذاشتین

  6. برای فونت شیاىٔومی که توضیح دادید چیز آنچنان مناسبی نیس ، چون کلی مشکل داره این فونت و همه تکست ها کلی باهم فاصله دارن و تنها نکته مثبت اش همون تغییر ایموجی هاس

  7. سلام چه طوری میخام آیفون شه ایموجی آخه خیلی دوست دارم لطفا بگید

  8. سلام من اندرویدم ۱۱ هست a22 با هیچ برنامه ای ایموجی هام آیفون نمیشه هرکس گوشیش مثل منه یه برنامه معرفی کنه؛ و کار کردن باهاشو یادم بده .
   ممنون میشم

   1. منم گوشیم اندروید ۱۱ هس تونستم ایموجی های گوشیمو آیفون کنم اما بعد سه ماه داداش کوچیکم رفت فونت های گوشیمو دستکاری کرد خراب شد و اموجی های آیفون رفت و دیگه یادم نیومد که چجوری آیفون کرده بودم

  9. برای تعییر ایموجی آیفون برای سامسونگ باید اپلیکیشن نصب کرد ؟

   1. اره برای ایموجی آیفون برای اندروید اینو باید Emoji Fonts نصب کنی

  10. سلام‌خسته‌نباشید‌
   میبخشین‌من‌برنامه‌emoji font 3رو دانلود کردم‌
   ولی اموجی های من آیفون نشدن‌
   ‌با اخطارsoryyمواجه میشدم‌
   گوشیمم‌ اندروید۶هستش و سامسونگj2
   میشه بفرمایید برای تبدیل ایموجی اندروید به ایفون چیکار کنم
   ممنون‌از‌شما

  11. سلام من گوشیم ساموسک گلکسی ولی نمیدونم چرا نمیتونم از،ایمرجی آیفون استفاده کنم

  12. اینکه چگونه استیکر های ایفون برای اندروید استفاده می‌شوند جالب بود ممنون .

   1. میتونی از ایموجی های ایفون از طریق این برنامه استفاده کنی Emoji Font 3

  13. من که هرچقدر برای اندروید ده امتحان کردم نشد،خیلی هم کیلیپای اموزشس دیدم تمامش برای اندرویدچهارتا نه

   1. بله اگه کل گوشی رو اموجی هاشو عوض کنید برای برنامه هام عوض میشن

  14. چجوری میشه برای سامسونگ A۲۰ هم ایموجی ایفون استفاده کرد هر کاری میکنم نمیشه

  15. چگونه ایموجی گوشی را به ایفون تبدیل کنیم مثلا کپی ایموجی قلب واقعی ایفون رو میخوام

  16. من میخواستم ازاموجی آیفون برای سامسونگ استفاده کنم ایا واقعا این قابلیت رو داره

   1. مقاله بالا خیلی خوب توضیح دادخ چطور ایموجی های گوشی را ایفون کنیم
    اصلا کپی ایموجی ایفون میشه

  17. من میخواستم بدونم چگونه ایموجی اینستا را ایفون کنیم

   1. بالا گفته چگونه ایموجی های اینستا را آیفون کنیم میتونی این اپلیکیشن Emoji Font 3 رو نصب کنی

    1. من نصب کردم ولی میخام فونتو نصب کنم منو ازبرنامه میندازه بیرون

  18. من خیلی دوست داشتم بدونم که چگونه ایموجی آیفون داشته باشیم تو اندروید و مقاله شما بهم کمک کرد

  19. برای تبدیل ایموجی اندروید به ایفون از روش شما کمک گرفتم ممنون

  20. من همه ی برنامه های emoji font3و… رو دانلود کردم و تو قسمت تنظیمات گوشیم هم رفتم ولی وقتی این رو انتخاب میکنم میگه از این فایل پشتیبانی نمیکند گوشی من هم اندوریدش ۱۰هست میتونین کمکی کنین ک چجوری باید فونت گوشی رو ایفون کنم

  21. عالی بود دمتون گرم
   من با برند گوشیم مشکلی نداشتم ولی حقیقتا ایموجیای آیفون و بیشتر دوست داشتم ، الان دانلود کردم به روشی ک گفتید و بینظیر بود ،درست شد ، مرسی مرسی مرسی

  22. چجوری ایموجی گوشیمونو ایفون کنیم باید حتما روت کنیم گوشی رو ؟

   1. مقاله نحوه روت کردن گوشی اندرویدی رو که توی همین مقاله کار شده رو می تونید مطالعه کنید

  23. باورتون نمیشه اگه بگم امروز صبح گیر همچین چیزی بودم دقیقا! مرسی واقعا

  24. جالب بود، البته من می‌دونستن اما خیلیا نمیدونن کار خوبی بود

  25. ممنون
   کپی ایموجی های جدید ایفون روی گوشی نوکیا هم می شه داشت؟

   1. با سلام
    بله قطعا برای تبدیل ایموجی اندروید به ایفون به مقاله بالا رجوع کنید

  26. واقعا جیبورد که معرفی کردید بهترین صفحه کلیدی هس که استفاده کردم

   1. ازه تو این مقاله گفته چطور ایموجی گوشی را ایفون کنیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن