خرید گوشی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار تکنولوژی

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام با بهترین روش ممکن

 •  

  آیا اکانت اینستاگرام شما بدون دلیل غیرفعال شده است؟ یا شاید هم قوانین اینستاگرام را نقض کرده‌اید و با جمله your account has been disabled for violating our terms مواجه شده‌اید؟ در هر صورت، باید برای بازگردانی اکانت دیسیبل شده اقدام کنید. در غیر این صورت، ممکن است برای همیشه دسترسی به آن را از دست بدهید. شاید بپرسید آیا واقعاً بازگردانی پیج دیسیبل شده امکانپذیرست؟ در این مقاله قصد داریم نحوه برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام را به شما دوستان آموزش دهیم.

  اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در جهان است و از دست دادن دسترسی به حساب کاربری این برنامه می‌تواند یک کابوس وحشتناک برای بسیاری از کاربران باشد. جدا شدن از دوستان و جامعه دوستی که در این پلتفرم شکل گرفته از یک طرف و از دست دادن چندین سال عکس و ویدیو از طرفی دیگر می‌تواند حسابی شما را ناراحت کند.

  شاید گاهی پیش بیاید که اینستاگرام حتی به اشتباه اکانت‌ها را غیرفعال کند. در این صورت هم برای برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام خود مانند افرادی که دستورالعمل‌های آن را نقض کرده‌اند، باید روند مشابهی را طی کنید. در ادامه نحوه برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام را یاد خواهید گرفت. همچنین، خواهید فهمید که بازیابی پیج دیسیبل شده چقدر طول می‌کشد و چرا اینستاگرام اکانت‌ها را غیرفعال می‌کند؟

  مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

  برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام

  برای برگرداندن پیج دیسیبل شده باید فرم «My Instagram Account Was Deactivated» را تکمیل و ارسال کنید. پس از ارسال آن، باید منتظر پاسخ اینستاگرام باشید. اینستاگرام از شما می‌خواهد که عکسی از خودتان در حالی که یک کد دست نویس در دست دارید برایشان بفرستید. از این رو، باید ایمیل خود را مدام چک کنید. این ایمیل معمولاً چند ساعت پس از ارسال فرم به دست شما می‌رسد.
  بازگردانی پیج دیسیبل شده

  به ایمیل اینستاگرام با ارسال عکسی از خودتان که یک کد نوشته در دست دارید پاسخ دهید. مطمئن شوید که صورت و کد شما قابل مشاهده است. پس از آن چند روز طول میکشد تا اینستاگرام عکس شما را بررسی کند. در صورتی که مشکلی نبود، ایمیل دیگری از اینستاگرام دریافت خواهید کرد که می‌گوید حساب شما دوباره فعال شده است.

  برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام

  در  اینجا مراحل کامل برگرداندن اکانت دیسیبل شده اینستاگرام را می‌بینید:

  ۱. به فرم “My Instagram Account Was Deactivated” بروید

  لینک‌های مستقیم فرم “My Instagram Account Was Deactivated” به ترتیب زیر است:

  این فرم برای آن دسته از کاربران اینستاگرامی است که اکانت آنها به دلایلی که ذکر شد غیرفعال شده باشد. اگر حساب شما به دلیل دیگری غیرفعال شده، ممکن است پاسخی دریافت نکنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید هلپ سنتر اینستاگرام را چک کنید.

  فروش ویژه
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۷۵۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی هوآوی Y9a ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۸,۴۱۹,۰۰۰ تومان
  گوشی هوآوی Y9a ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت 32 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴,۱۸۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت ۳۲ رم ۳ گیگابایت

  ۲. «I understand and wish to continue» را انتخاب کنید

  در این مرحله جهت بازگرداندن پیج دیسیبل شده ، در صفحه فرم و پس از گذراندن مرحله اول، یک چک باکس را مشاهده خواهید کرد. چک باکس می‌گوید: “I understand and wish to continue؛ “من متوجه شدم و می‌خواهم ادامه دهم”. سپس، روی گزینه Send بزنید. توصیه ما اینست که حتی اگر حساب شما بدون دلیل موجهی غیرفعال شده باز هم این فرم را ارسال کنید.
  برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام

  ۳. اطلاعات تماس و توضیحات مورد نظر خود را ارائه دهید

   • در این قسمت باید بخش‌های مختلف فرم بازگردانی پیج دیسیبل شده را پر کنید.
   • ابتدا نام کامل خود را در قسمت “Your name (نام و نام خانوادگی)” وارد کنید.
   • در بخش دوم، آدرس ایمیل خود را در قسمت “Email address” وارد کنید. ترجیحاً باید یک آدرس ایمیل که به حساب اینستاگرام شما مرتبط است را وارد کنید.
   • در قسمت «Your Instagram username» نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.
   • سپس باید درخواست و توضیحات خود را در قسمت «Please explain why you believe that the content should not have been removed» بنویسید. مثلاً اگر فکر می‌کنید که پستتان به اشتباه حذف شده است بنویسید: “Hi, my Instagram account has been disabled by mistake. I did not post any content that violates Instagram’s community guidelines”. یعنی: «سلام، حساب اینستاگرام من به اشتباه غیرفعال شده است. من هیچ محتوایی که دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را نقض می‌کند پست نکرده‌ام.»
   • پس از ارائه توضیحاتی در مورد محتوای مورد بحث، فرم را به پایین اسکرول کرده و به مرحله بعدی بروید.

  برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام

  ۴. فرم را تکمیل و ارسال کنید

  در انتهای فرم برگرداندن اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام یک بخش «Attachment» و یک «Declaration» را مشاهده خواهید کرد. در بخش “Attachment” می‌توانید محتوایی که به اشتباه حذف شده را بارگذاری کنید. فرمت‌های فایل قابل پذیرش JPG ،GIF ،PNG ،TIFF و PDF هستند.

  در مرحله بعد، باید تأیید کنید که می‌خواهید فرم را ارسال کنید. برای انجام این کار، «My content was removed due to a violation of Instagram’s Terms of Use, and I believe the content should not have been removed» را انتخاب کنید. سپس نام کامل خود را در قسمت «Electronic signature» وارد کنید. در آخر برای ارسال فرم بر روی “Send” ضربه بزنید.

  بازگردانی اکانت دیسیبل شده

  ۵. منتظر ایمیل اینستاگرام باشید و با عکسی از خودتان به آن پاسخ دهید

  پس از ارسال فرم غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام باید منتظر ایمیلی باشید که ظرف چند ساعت برای شما ارسال می‌شود. در این ایمیل از شما خواسته شده در حالی که کدی را روی یک کاغذ نوشته‌اید عکس بگیرید و در آخر با پیوست کردن عکس به ایمیل اینستاگرام به آن پاسخ دهید.

  بازگردانی پیج دیسیبل شده بدون پسورد

  ۶. منتظر بمانید تا اینستاگرام دوباره اکانت شما را فعال کند

  بعد ار انجام کلیه مراحل بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام باید منتظر بررسی و تایید آن بمانید. معمولاً بین ۳ تا ۵ روز طول می کشد تا عکس شما را بررسی کنند. با این حال، به دلیل کمبود افراد بازبین، ممکن است بیشتر طول بکشد. بهترست تا دریافت پاسخ، ایمیل خود را مرتب چک کنید. در صورت موفقیت آمیز بودن، ایمیلی از اینستاگرام دریافت خواهید کرد که نشان می‌دهد حساب شما دوباره فعال شده است! به خاطر داشته باشید که اگر بیش از یک بار یک یا چند دستورالعمل اجتماعی اینستاگرام را نقض کرده باشید، ممکن است حساب شما برای همیشه غیرفعال شود و نتوانید آن را بازگردانید. اگر این اتفاق افتاد، باید یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید و از نو شروع کنید.

  برگرداندن پیج دیسیبل شده

   

  بازگردانی پیج دیسیبل شده بدون پسورد

  اگر حساب اینستاگرام شما غیرفعال شده باشد، هنگام تلاش برای ورود به سیستم از طریق پیامی به شما اطلاع داده می‌شود. حساب‌هایی که از دستورالعمل‌های انجمن یا شرایط استفاده اینستاگرام پیروی نمی‌کنند ممکن است بدون هشدار غیرفعال شوند. حتی ممکن است حسابی که مکرراً شرایط استفاده را نقض می‌کند، برای همیشه حذف شود.

  اگر فکر می‌کنید حساب شما به اشتباه دیسیبل شده، از روش بازگرداندن اکانت اینستاگرام غیر فعال شده استفاده کنید. توجه داشته باشید که زمان ورود باید پسورد را حتماً وارد کنید. اگر حساب شما توسط خودتان یا شخصی با رمز عبور شما حذف شده باشد، راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. می‌توانید یک حساب کاربری جدید با همان آدرس ایمیلی که قبلا استفاده می‌کردید ایجاد کنید، اما ممکن است نتوانید همان نام کاربری را دریافت کنید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش رفع ریپورت اینستاگرام

  بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام

  بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام چقدر طول می‌کشد؟

  بازیابی اکانت اینستاگرام دی اکتیو شده خیلی سریع و ساده انجام می‌شود، هر زمان که مجدداً یوزرنیم و پسورد خود را وارد کردید، می‌توانید به برنامه برگردید. از طرف دیگر، اگر اکانت اینستاگرام شما به دلیل تخلف غیرفعال شده باشد، پس از انجام مراحل گفته شده، برگرداندن پیج دی اکتیو شده ممکن است ۳ تا ۵ روز و حتی کمی بیشتر طول بکشد.

  مقاله پیشنهادی: آموزش دی اکتیو موقت اینستاگرام

  در این مقاله نحوه بازیابی اکانت دیسیبل شده اینستاگرام را بررسی کردیم. آیا تا به حال تجربه غیرفعال شدن اکانتتان را داشته‌اید؟ در قسمت کامنت تجربیات و سوالات خود را بنویسید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۳ رای

  سوالات متداول

  آیا بازیابی حساب اینستاگرام غیر فعال شده امکانپذیرست؟

  بله، آموزش کامل و گام به گام بازگردانی اکانت غیرفعال شده اینستاگرام را در مقاله بخوانید.

  نحوه بازگردانی پیج دی اکتیو شده اینستاگرام چگونه است؟

  اگر خودتان پیجتان را دی اکتیو کرده باشید برای برگرداندن اینستاگرام دی اکتیو شده کافیست به برنامه اینستاگرام وارد شوید.

  بازیابی حساب دیسیبل شده اینستاگرام چقدر طول می‌کشد؟

  این فرآیند به طور معمول 3 تا 5 روز طول می‌کشد. البته در برخی از مواقع به دلیل ترافیک زیاد درخواست‌ها ممکنست لازم باشد مدت زمان بیشتری منتظر بمانید.

  آیا بازیابی اکانت غیرفعال شده اینستا بدون پسورد هم امکانپذیرست؟

  برای بازگردانی پیج غیرفعال شده اینستاگرام نیاز به اطلاعات کامل حساب خود دارید. اگر اکانتتان توسط خود شما حذف شده باشد یا شخص دیگری بدون اطلاع اقدام به این کار کرده باشد، بازیابی امکانپذیر نیست.

  نوشته های مشابه

  ‫۷۵ نظرها

  1. سلام حساب اینستاگرام من به دلیل نقض شرایط اینستاگرام غیر فعال شده است فرم هم پرکردن و ارسال کردم ولی ایمیلی از اینستاگرام در یافت نکردم حتی چندبار فرم را ارسال کردم ولی خبری نشده ممنون میشوم کمکم کنید پیجم برگرده

  2. سلام. پیج من بدون اخطار قبلی دیسیبل شده و همون موقع توی خود اینستا درخواست فرستادم. الان۲۳روزه که تا وارد اینستامیشم مینویسه در حتل برسی درخواست شما هستیم ممکن است یک روز طول بکشد. میخوام درخواست رو هم ارسال کنم میگه به اینستاگرام بروید و تایید کنید که شما هستید. درصورتی که من اصلانمیتونم وارد شم. ایمیل شماره رمز و همه چیو دارم

  3. سلام شما میتونید پیجمو برگردونید؟؟
   وقتی فرم این قسمتو پرمیکنم
   رای بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام که دستورالعمل‌های اینستاگرام را نقض کرده‌اند
   این پیام برام میاد توقسمت ایدی
   Please enter valid user ID
   We cannot find any record of the user ID that you entered.

  4. سلام وقتتون بخیر
   اکانت ما دیسیبل شد خیلی سعی کردیم موفق نشدیم
   ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  5. سلام وقتتون بخیر
   حدودا دو ماه پیش اکانت ما دیسیبل شد خیلی سعی کردیم موفق نشدیم
   ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  6. یعنی چی بعد ۲۴ ساعت بر نمیگرده
   من کل مراحل رو پر کردم الان زده بعد ۲۴ ساعت فعال میشه کلی نظر هست اینجا که گفته نمیشه

  7. سلام ممنون از راهنماییاتون
   فقط من فرمو دو بار پر کردم ولی اینستا هیچ ایمیلی برام نمیفرسته چرا؟

  8. برای بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرام در صورتی که توسط هکر غیرفعال شده باشه چیکار باید کرد؟

  9. سلام
   پیج من کلا دی اکتیو شده تو تمام فرم ها میگه اول برو اینستا و تایید کنین که این شما هستین در صورتی که من اصلا به محتویات اینستام دسترسی ندارم.

  10. سلام من پیجم عکس خواست دستم خورد رو یک عکس از خودم که متن در دستم نبود چکار کنم لطفابگین الا زده در حال برسی عکس چکار کنم

  11. سلام من یه پیج داشتم که بهم پیغام داد ربات هستم
   و همون روز که پیغام داد من زدم که ربات نیستم
   اما روز بعدش که خواستم وارد پیجم بشم این پیغام اومد
   ( Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines )
   راهی داره که پیجم برگرده؟؟ لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام پیج من یهو بسته شد بخوام برم توش میزنه به دلیل نقص شرایط غیر فعال شدع

     اگر کسی بلده درستش کنه بگه لطفا

   1. برای منم اینطوری شده اگه راهی پیدا کردی براش لطفاً بهم بگو

  12. برای بازگرداندن پیج دیسیبل شده اگه شماره خودمون روش ست نباشه بازم امکانش هست

  13. سلام
   من همه این کارا رو انجام میدم ولی نام کاربری اینستام رو وقتی میزنم میگه به اینستاگرام بروید و تایید کنید ک این شما هستید خب من ک اکانت بهش دسترسی ندارم ک تایید کنم خودمم باید چیکار کنم لطفا کمک کنید

  14. سلام من پیجم دیسبل شده و وقتی در خواست میدم لینک رو میفرسته میگه فرم رو پر کن
   همه که مینویسم میگه باید بری اینستا و تایید کنی که این تو هستی !
   خب وقتی که من پیجم دیسبل شده چجوری اینکارو بکنم ؟؟؟؟ ????
   لطفا بهم کمک کنید

  15. سلام پیج من دیسیبل شده ،
   میگه ایملتو بزن
   برات کد میاد، اما کد برای ایمیلم نمیاد
   نمیدونم با چ ایمیلی اکانتمو ساختم اصلا چیکار کنم

  16. برای برگرداندن اکانت دیسیبل شده اینستاگرام حتما باید ایمیل بازیابی داشته باشیم ؟

  17. سلام و خسته نباشید
   اقا من پیجم ربات تشخیص داد کد رو برام فرسید و زدم رو کد گفت بعد از ۲۴ساعت برسی پیج شما برمیگرده ۲۴ساعت که شد الان نام کاربری و رمز پیجمو میزنم میگه.،پیج شما به دلیل نقض قوانین ما غیرفعال شده ..پاین این متن نوشته درخواست میزنم روش ولی فق یه چیزایی رو راهنمایی میکنه چیزی دیگه نمیزنه
   لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید با تشکر از دوستان مرسی

  18. من بخاطره استفاده از فیلتر شکن توی این مدت پیجم دیسیبل شد ایدی و پسوردمو دارم اما میزنم نمیاره بالا .طبق گفته هاتون انجام دادم ولی یوزرنیممو میزنم میزنه وجود نداره باید چیکار کنم ؟

  19. سلام پیجم پریده هرکار میکنم بر نمیگرده کارایی ک گفتی کردم نشد

  20. سلام من پیج اینستام باز میشه استوری میتونم بزارم بازدید هم داره ولی استوری و پست کسی برام بالا نمیاد و دایرکتام بالا نمیاد اما من میتونم دایرکت بدم مشکل از کجاست راه چاره چیه ممنونم

  21. جدا نمیدونستم پیج دیسیبل شده برمیگرده؟ همینجوری الکی سرچ کردم چگونه پیجی که دیسیبل شده را برگردانیم دیدم کلی مقاله در موردش هست تازه فهمیدم پس راهی هست. دمتون گرم آموزش دادین من این کارایی که گفتیننو آموزش دادین انجام دادم حالا ببینم پیج برمیگرده.

  22. سلام . لطفا یه چند تا روش برای جلوگیری از دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام هم بگین .

  23. سلام خدا قوت … به هفته است پیج من دیسیبل شده ولی متاسفانه بازیابی نمیشه هر کاری میکنم فرم ها رو هم پر میکنم این خطا رو میزنم
   ما نمی‌توانیم تصمیم برای غیرفعال کردن حساب شما را مرور کنیم. ما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا (کووید-۱۹) بازبین‌های کمتری در دسترس داریم، بنابراین نمی‌توانیم در حال حاضر این تصمیم را بررسی کنیم.
   لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

  24. حتی لوگ این ک میکنم با شماره و پسورد جوابی نمیده میزنه همچین چیزی آیدی وجود نداره
   پیجم دیسیبل شده ۱ هفته هست

  25. سلام من پیجو ک میخوام برگردونم ایمیل و یوزر رو ک وارد میکنم فرم ک پر میشه میزنه اصلا چیزی ب اسم این یوزر پیدا نمی‌کنیم چیکار کنممم انگار پیجه دگ رو شمارمو نیست حتی لوگ این ک میکنم با شماره و پسورد جوابی نمیده میزنه همچین چیزی آیدی وجود نداره

  26. سلام . من نمیتونم این کارو انجام بدم. این پیامو میده:
   Confirm your account to request a review
   Go to Instagram and confirm that it’s you before requesting a review

   میشه راهنماییم کنید
   ممنون

  27. your account has been disabled for violating our terms learn how may be able to restore your account

  28. سلام خسته نباشید پیج من مشکلی نداشت اما یهویی اینستاگرام از پیجم پرید بیرون
   بعد گفت نیاز داریم که تایید کنید خودتونید من تایید کردم اطلاعاتم درست بود گفت تا ۲۴ ساعت آینده برمیگرده
   اما بعد ۲۴ ساعت یهو کلا دیسیبل شد و نیومد بالا
   من رفتم قسمتی که باید به اینستا درخواست کمک میدادم
   یه چندباری اومدم بفرستم اما تا اطلاعت و وارد میکردم چون نت ضعیف بود فرم هنگ میکرد و نمیرفت اما چون بیشتر از چندبار شد اینستا این متن و میدهYou Can’t Use This Feature Right Now

   We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn MoreIf you think this doesn’t go against our Community Standards let us know.
   که یعنی درخواست فرستادن کمک بری من فعلا محدود شده

   کی دوباره میتونم درخواست کمک کنم؟

   1. ببخشید، جسارتن شما تونستید پیجتون‌رو برگردونید؟
    من الان دقیقا همین مشکل رو دارم و پیجم هم واسم خیلی ارزشمنده، ممنون میشم اگر موفق شدید راه حلتون رو بهم بگید

  29. برگرداندن پیج دیسیبل شده چند روز وقت میگره میشه راهنمایی کنید ؟

    1. سلام شما تونستی پیجتون رو برگردونی؟
     میتونی راهنمایی کنی ک چطور اینکارو کردی پیجم بی دلیل پرید نوشته بود بعد از ۲۴ ساعت برمیگرده ولی الان کلا رفت و پیام اینستا اینه ک ب دلیل نقض قوانین حذف شده و برنمیگرده ،پیج کاریمه کلی براش زحمت کشیدم میشه بگید شما چکار کردین؟ کارای ک توسایت بود انجام دادم ولی ارور میده که این ایدی بخاطر چیز دیگه حذف شده لطفا راهنماییم کنید

    2. سلام جناب علی چطوری برگردوندی پیجتو میشه راهنمایی کنی من درخواست ک میفرستم میگه برو اینستاگرام تایید کن ک ربات نیستی، وقتی دسیبل شدم چطوری تایید کنم، میشه راهنمایی کنید

  30. با سلام پیچ من دیسبل شد هیچ مراحلی رو که باید بگذرونم مثل تایید عکسها برام نیومد یه پیام میاد که نقض قوانین کردم فرم ها رو پر میکنم کد یکی دوبار اومد دیگه نیومد تو کاغذ کد رو با مشخصات ذکر کردم و فرستادم ۲۰ روزی گذشته ولی هیچ خبری نیس نمیدونم باید منتظر بمونم یا نه لطفا راهنمایی کنید.

   1. سلام ببخشید پیج شما برگشت؟چون منم بیست روزی هست پریده و ایمیل داد که کد و عکس بفرس هر روزم میفرستم ولی هیچ ایمیلی نمیاد که تایید که
    واس همین پرسیدم ممنون میشم جواب بدید

  31. سلام وقتتون بخیر
   من هیچ کار خاصی نکردم ولی یهم پیغام ربات بودن آمد و ازم خواست تایید کنم که ریات میستم شماره موبایل وارد کردم کد امد و بعدش با این پیغام مواجه شدم: Thanks for providing your info
   We’ll review your info and if we can confirm it,
   you’ll be able to access your account within
   approximately 24 hours. و الان حدودا ۱۸ ساعت شده ولی برنگشته،بنظر شما منتظر بمونم تا ۲۴ ساعت برمیگرده؟ دیگه اقدام دیگری نکنم؟

   1. ببخشید پیجتون الان برگشته؟این اتفاق الان برای منم افتاده

   2. سلام برای من هم این اتفاق افتاده و ۲۵ ساعت میگذره ولی اینستا گرامم برنگشت و پیغام میاد ک غیر فعال شده. راهنمایی هم میزنم میزنه باز خطا رخ داد.
    برای شما درست شد میشه کمکم کنید؟؟

  32. سلام
   خسته نباشید
   اول بخاطر اموزشهای مفیدتان بی نهایت سپاسگزارم
   پیج من بدلیل نقض مالکیت معنوی غیر فعال شده. طبق اموزشهای فرم رو تکمیل و ارسال کردم و ایمیلی که واسم میاد بجای اینکه کد باشه و بگن عکس بگیر یه شماره میده و میگه این شماره مرجع تجدید نظر شماست. لطفا منو راهنمایی کنید که این شماره مرجع رو چطور ارجاع بدم؟
   بی نهایت از شما سپاسگزارم.

  33. سلام ببخشید پیج من دیسیبل شده هرکاری میکنم برگردونم نمیشه میزنه به دلیل ویروس کووید ۱۹ فعلا نمیتونیم بررسی کنیم

    1. سلام ی استوری من به اشتباه حذف سده و پیجم شادوبن شده. مشکل شادوبن حل کردم ولی پستام اکسپلور و هستگ نمیره. باید چکار کنم؟ ساجستشم غیر فعال شده. لطفا راهنمایی کنید

  34. سلام خسته نباشید من اینستا گرام پیج اصلیم دیبلسیم شده ۱۰k2بودفالورام یه هفته هست برنمی‌گرده راهنمایی میکنید خودم برگردوندم ممنون

   1. سلام
    در مقاله به طور کامل توضیح داده شده اگر در قسمت خاصی با مشکل مواجه شدید کامنت بگذارید

    1. سلام ببخشید پیج من دیسیبل شده هرکاری میکنم برگردونم نمیشه میزنه به دلیل ویروس کووید ۱۹ فعلا نمیتونیم بررسی کنیم

    2. نام کاربری رو میخاد نام کاربری رو میزنم میاد غیرمعنبر معتبر نیس

  35. سلام من چند اکانت تو اینستاگرام دارم و یک اکانتم دیسیبل شد و من مراحل من ربات نیستم ـ… رو انجام دادم اونجا فوری پیجم همون لحظه برگردوند اما پیج دومم وقتی دیسیبل شده مراحل رو انجام دادم گفت طی ۲۴ ساعت اکانت شمارو برمیگردونیم اگر برنگشت چی!!!

   1. سلام
    ۲۴ ساعت صبر کنید! گاهی حتی ممکن است کمی بیشتر هم طول بکشد

  36. من اطلاعی از قوانین اینستاگرام نداشتم از این پس با آشنایی قوانین از آنها اطاعت میکنم لطفا پیج مرا فعال کنید

  37. بازگردانی پیج دیسیبل شده وقتیب رمز رو مداریم امکان داره ؟

  38. سلام اکانت من ربات تشخیص داده شده الان واس احراز هویت و ارسال اطلاعات اینستاگرام کد شش رقمی ب شماره موبایلم ک ثبت شده در اکانتم ارسال نمیکنه هربار میگه درخواست زیاد دادید ۲۴ ساعت دیگر درخواست مجدد بدهید… بازم بعد ۲۴ درخواست میدم ولی همچنان کد دریافت نمیکنم

  39. من هیچ کار خاصی نکردم کاملا بی دلیل دو روزه با این ارور مواجه میشم:
   your account has been disabled for violating our terms learn how may be able to restore your account
   اگر درست شد چکار کنم دوباره نیاد؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن