خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار تکنولوژی

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام با بهترین روش ممکن

آیا اکانت اینستاگرام شما بدون دلیل غیرفعال شده است؟ یا شاید هم قوانین اینستاگرام را نقض کرده‌اید و با جمله your account has been disabled for violating our terms مواجه شده‌اید؟ در هر صورت، باید برای بازگردانی اکانت دیسیبل شده اقدام کنید. در غیر این صورت، ممکن است برای همیشه دسترسی به آن را از دست بدهید. شاید بپرسید آیا واقعاً بازگردانی پیج دیسیبل شده امکانپذیرست؟ در این مقاله قصد داریم نحوه برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام را به شما دوستان آموزش دهیم.

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در جهان است و از دست دادن دسترسی به حساب کاربری این برنامه می‌تواند یک کابوس وحشتناک برای بسیاری از کاربران باشد. جدا شدن از دوستان و جامعه دوستی که در این پلتفرم شکل گرفته از یک طرف و از دست دادن چندین سال عکس و ویدیو از طرفی دیگر می‌تواند حسابی شما را ناراحت کند.

شاید گاهی پیش بیاید که اینستاگرام حتی به اشتباه اکانت‌ها را غیرفعال کند. در این صورت هم برای برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام خود مانند افرادی که دستورالعمل‌های آن را نقض کرده‌اند، باید روند مشابهی را طی کنید. در ادامه نحوه برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام را یاد خواهید گرفت. همچنین، خواهید فهمید که بازیابی پیج دیسیبل شده چقدر طول می‌کشد و چرا اینستاگرام اکانت‌ها را غیرفعال می‌کند؟

مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام

برای برگرداندن پیج دیسیبل شده باید فرم «My Instagram Account Was Deactivated» را تکمیل و ارسال کنید. پس از ارسال آن، باید منتظر پاسخ اینستاگرام باشید. اینستاگرام از شما می‌خواهد که عکسی از خودتان در حالی که یک کد دست نویس در دست دارید برایشان بفرستید. از این رو، باید ایمیل خود را مدام چک کنید. این ایمیل معمولاً چند ساعت پس از ارسال فرم به دست شما می‌رسد.
بازگردانی پیج دیسیبل شده

به ایمیل اینستاگرام با ارسال عکسی از خودتان که یک کد نوشته در دست دارید پاسخ دهید. مطمئن شوید که صورت و کد شما قابل مشاهده است. پس از آن چند روز طول میکشد تا اینستاگرام عکس شما را بررسی کند. در صورتی که مشکلی نبود، ایمیل دیگری از اینستاگرام دریافت خواهید کرد که می‌گوید حساب شما دوباره فعال شده است.

برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام

در  اینجا مراحل کامل برگرداندن اکانت دیسیبل شده اینستاگرام را می‌بینید:

۱. به فرم “My Instagram Account Was Deactivated” بروید

لینک‌های مستقیم فرم “My Instagram Account Was Deactivated” به ترتیب زیر است:

 • برای بازگردانی پیج disable اینستا به دلیل نقض مکرر مالکیت معنوی یا به اشتراک گذاری محتوای جعلی/گمراه کننده
 • برای بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام که دستورالعمل‌های اینستاگرام را نقض کرده‌اند

این فرم برای آن دسته از کاربران اینستاگرامی است که اکانت آنها به دلایلی که ذکر شد غیرفعال شده باشد. اگر حساب شما به دلیل دیگری غیرفعال شده، ممکن است پاسخی دریافت نکنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید هلپ سنتر اینستاگرام را چک کنید.

۲. «I understand and wish to continue» را انتخاب کنید

در این مرحله جهت بازگرداندن پیج دیسیبل شده ، در صفحه فرم و پس از گذراندن مرحله اول، یک چک باکس را مشاهده خواهید کرد. چک باکس می‌گوید: “I understand and wish to continue؛ “من متوجه شدم و می‌خواهم ادامه دهم”. سپس، روی گزینه Send بزنید. توصیه ما اینست که حتی اگر حساب شما بدون دلیل موجهی غیرفعال شده باز هم این فرم را ارسال کنید.
برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام

۳. اطلاعات تماس و توضیحات مورد نظر خود را ارائه دهید

  • در این قسمت باید بخش‌های مختلف فرم بازگردانی پیج دیسیبل شده را پر کنید.
  • ابتدا نام کامل خود را در قسمت “Your name (نام و نام خانوادگی)” وارد کنید.
  • در بخش دوم، آدرس ایمیل خود را در قسمت “Email address” وارد کنید. ترجیحاً باید یک آدرس ایمیل که به حساب اینستاگرام شما مرتبط است را وارد کنید.
  • در قسمت «Your Instagram username» نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.
  • سپس باید درخواست و توضیحات خود را در قسمت «Please explain why you believe that the content should not have been removed» بنویسید. مثلاً اگر فکر می‌کنید که پستتان به اشتباه حذف شده است بنویسید: “Hi, my Instagram account has been disabled by mistake. I did not post any content that violates Instagram’s community guidelines”. یعنی: «سلام، حساب اینستاگرام من به اشتباه غیرفعال شده است. من هیچ محتوایی که دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را نقض می‌کند پست نکرده‌ام.»
  • پس از ارائه توضیحاتی در مورد محتوای مورد بحث، فرم را به پایین اسکرول کرده و به مرحله بعدی بروید.

برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۷,۹۷۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۹,۷۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

۴. فرم را تکمیل و ارسال کنید

در انتهای فرم برگرداندن اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام یک بخش «Attachment» و یک «Declaration» را مشاهده خواهید کرد. در بخش “Attachment” می‌توانید محتوایی که به اشتباه حذف شده را بارگذاری کنید. فرمت‌های فایل قابل پذیرش JPG ،GIF ،PNG ،TIFF و PDF هستند.

در مرحله بعد، باید تأیید کنید که می‌خواهید فرم را ارسال کنید. برای انجام این کار، «My content was removed due to a violation of Instagram’s Terms of Use, and I believe the content should not have been removed» را انتخاب کنید. سپس نام کامل خود را در قسمت «Electronic signature» وارد کنید. در آخر برای ارسال فرم بر روی “Send” ضربه بزنید.

بازگردانی اکانت دیسیبل شده

۵. منتظر ایمیل اینستاگرام باشید و با عکسی از خودتان به آن پاسخ دهید

پس از ارسال فرم غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام باید منتظر ایمیلی باشید که ظرف چند ساعت برای شما ارسال می‌شود. در این ایمیل از شما خواسته شده در حالی که کدی را روی یک کاغذ نوشته‌اید عکس بگیرید و در آخر با پیوست کردن عکس به ایمیل اینستاگرام به آن پاسخ دهید.

بازگردانی پیج دیسیبل شده بدون پسورد

۶. منتظر بمانید تا اینستاگرام دوباره اکانت شما را فعال کند

بعد ار انجام کلیه مراحل بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام باید منتظر بررسی و تایید آن بمانید. معمولاً بین ۳ تا ۵ روز طول می کشد تا عکس شما را بررسی کنند. با این حال، به دلیل کمبود افراد بازبین، ممکن است بیشتر طول بکشد. بهترست تا دریافت پاسخ، ایمیل خود را مرتب چک کنید. در صورت موفقیت آمیز بودن، ایمیلی از اینستاگرام دریافت خواهید کرد که نشان می‌دهد حساب شما دوباره فعال شده است! به خاطر داشته باشید که اگر بیش از یک بار یک یا چند دستورالعمل اجتماعی اینستاگرام را نقض کرده باشید، ممکن است حساب شما برای همیشه غیرفعال شود و نتوانید آن را بازگردانید. اگر این اتفاق افتاد، باید یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید و از نو شروع کنید.

برگرداندن پیج دیسیبل شده

 

بازگردانی پیج دیسیبل شده بدون پسورد

اگر حساب اینستاگرام شما غیرفعال شده باشد، هنگام تلاش برای ورود به سیستم از طریق پیامی به شما اطلاع داده می‌شود. حساب‌هایی که از دستورالعمل‌های انجمن یا شرایط استفاده اینستاگرام پیروی نمی‌کنند ممکن است بدون هشدار غیرفعال شوند. حتی ممکن است حسابی که مکرراً شرایط استفاده را نقض می‌کند، برای همیشه حذف شود.

اگر فکر می‌کنید حساب شما به اشتباه دیسیبل شده، از روش بازگرداندن اکانت اینستاگرام غیر فعال شده استفاده کنید. توجه داشته باشید که زمان ورود باید پسورد را حتماً وارد کنید. اگر حساب شما توسط خودتان یا شخصی با رمز عبور شما حذف شده باشد، راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. می‌توانید یک حساب کاربری جدید با همان آدرس ایمیلی که قبلا استفاده می‌کردید ایجاد کنید، اما ممکن است نتوانید همان نام کاربری را دریافت کنید.

مقاله پیشنهادی: آموزش رفع ریپورت اینستاگرام

بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام

بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام چقدر طول می‌کشد؟

بازیابی اکانت اینستاگرام دی اکتیو شده خیلی سریع و ساده انجام می‌شود، هر زمان که مجدداً یوزرنیم و پسورد خود را وارد کردید، می‌توانید به برنامه برگردید. از طرف دیگر، اگر اکانت اینستاگرام شما به دلیل تخلف غیرفعال شده باشد، پس از انجام مراحل گفته شده، برگرداندن پیج دی اکتیو شده ممکن است ۳ تا ۵ روز و حتی کمی بیشتر طول بکشد.

مقاله پیشنهادی: آموزش دی اکتیو موقت اینستاگرام

در این مقاله نحوه بازیابی اکانت دیسیبل شده اینستاگرام را بررسی کردیم. آیا تا به حال تجربه غیرفعال شدن اکانتتان را داشته‌اید؟ در قسمت کامنت تجربیات و سوالات خود را بنویسید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۹ رای

سوالات متداول

آیا بازیابی حساب اینستاگرام غیر فعال شده امکانپذیرست؟

بله، آموزش کامل و گام به گام بازگردانی اکانت غیرفعال شده اینستاگرام را در مقاله بخوانید.

نحوه بازگردانی پیج دی اکتیو شده اینستاگرام چگونه است؟

اگر خودتان پیجتان را دی اکتیو کرده باشید برای برگرداندن اینستاگرام دی اکتیو شده کافیست به برنامه اینستاگرام وارد شوید.

بازیابی حساب دیسیبل شده اینستاگرام چقدر طول می‌کشد؟

این فرآیند به طور معمول 3 تا 5 روز طول می‌کشد. البته در برخی از مواقع به دلیل ترافیک زیاد درخواست‌ها ممکنست لازم باشد مدت زمان بیشتری منتظر بمانید.

آیا بازیابی اکانت غیرفعال شده اینستا بدون پسورد هم امکانپذیرست؟

برای بازگردانی پیج غیرفعال شده اینستاگرام نیاز به اطلاعات کامل حساب خود دارید. اگر اکانتتان توسط خود شما حذف شده باشد یا شخص دیگری بدون اطلاع اقدام به این کار کرده باشد، بازیابی امکانپذیر نیست.

نوشته های مشابه

‫۱۳۷ نظرها

 1. سلام وقت بخیر اینستاگرام من یه ماهه غیر فعال شده اولش ازم ودیدو سلفی خواست بعد تایید نکرد و هرچی فرم بازیابیو پر میکردم میگفت که ما قبلا برسی کردیم و‌تصمیم گرفتیم که پیج برنگرده ولی پرس و جو‌کردم گفتن قابل بازگشته میشه لطفا راهنمایی کنید؟ الانم که کلا لینهای بازیابی بالا نمیاد برام‌ چرا؟ برا بقیه هم نمیاره؟

  1. مال منم پریده لینکهای بازیابیم کار نمیکنن اگه موفق شدین رانمایی کنین

 2. من بدلیل نقض قوانین که توهین لوده پیجم پریده میتونم از همین راه برش گردونم

 3. ورود به پیجم غیرفعال شده چرا منکه اشتباهی نکردم لطفا بررسی کنین وحل مشکل انجام دهین چندروزه بقران دیونه شدم خواهشن جهت ورود به پیج اینستاگرام بهم کمک کنین برگرده

 4. سلام وقت بخیر من یک هفته هست که پیجم دیسیبل شده این فرم رو تکمیل کردم اما موقع ارسال با این پیام مواجه شدم : The decision to disable your account can’t be reviewed. This is either because we already reviewed it and decided it can’t be reversed, or because more than 30 days have past since your account was disabled. موفق به ارسال فرم نشدم
  ایا اکانتم قابل برگشت هست؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید..

  1. سلام دقیقاً منم این پیام رو دریافت میکنم آیا شما موفق به برگرداندن پیجتون شدین ؟؟؟

 5. سلام . پیج من حدود ۳ماهه دیسیبل شده و هر راهی امتحان کردم برنگشت و همچنان میزنه در حال بررسی اطلاعاتتان هستیم . این فرم هم که پر میکنم send رو که میزنم میگه وارد حسابتان شوید و تایید کنید که شما هستید .
  ممنون میشم راهنمایی کنید یا کسی رو معرفی کنید که بتونه پیج رو برگردونه

  1. سلام برای بازگرداندن پیجتون در خدمتم با بروزترین تکنیکها و قوانین روز اینستاگرام، منم داداش پیجم سه ماهه پریده کد هم میده ولی بیفایده است فرمم پر میکنم میگه تاییدکنید شمایید. اگه کسیو پیدا کردی بمنم بکو اگر هم نه ضمانتی همه پیجها رو برمیگردونیم درخدمتم

   1. پیج منم همین مشکلو داره میگه تایید کنید در اینستاگرام که خودتان هستید میتونی کمکم کنی پیچم برگرده

   2. پنج تا پیج بنده را اینستا دیسیبل کرد، البته برای دو تا از آنها هر کاری کردم بی فایده، جالبه که یکی از پیجها هنوزم ایمیل برام میاد که بروزرسانی شده و فلان شده بهمان شده، حالا آیا هک شده پیج من یا دست کسی افتاده خدا عالمه

  2. برای من الان نزدیک سه هفته هست در حال بررسی هستش شما تونستین پیجتونو برگردونین ؟؟؟

 6. سلام پیج من یهو دیسیبل شده ایمیل هم قبلا براش ثبت نکردم راهی هست برگردونمش؟ممنون میشم پاسخ بدید

 7. سلام من قوانین اینستکرام رو نقض کردم اگه درخواست برگرداندن حسابم را بکنم ممکنه به علت سرپیچی از قوانین حسابم رو فعال نکنه

 8. سلام پیج من نزدیک دوسال پیش پیام اومد که تأیید کن ربات نیستی تایید کردم و بلافاصله دیسیبل شد و هر کار کردم برنگشت این فرم هم چندین بار پر کردم و عکس با کد هم فرستادم ولی جوابی نگرفتم امکانش هست که برگرده؟ یا راه دیگه ای داره برای بازگردانی؟

  1. اون هکر بوده چون اینستا پیام نمیده تایید کن رباط نیستی

 9. سلام وقت بخیر، پیچ من دیسیبل شده، اینستاگرام اول ی کد رو حالت بارکدی تو اینستاگرام اورد وارد کردم وی کد برای خطم ارسال کرد وارد کردم و و بعد ی کد ب ایمیل ارسال شد ک وارد کردم و دراخر عکس خواست ک ارسال کردم نوشت ک تا ۲۴ ساعت بررسی میکنیم و اطلاع میدیم متاسفانه خبری نشد ک هیچ هرچقد ایمیل هم میخوام ارسال کنم میگ ما قبلا حسابتون رو بررسی کردیم و تصمیم گرفتیم ک قابل برگشت نباشه و و اینک ۳۰ روز گذشته، خب قبلش میخواستم ارسال کنم میگفت ۳۰ روز تموم نشده الانم ک اینجوری خواهش میکنم کمک کنید ک بدونم چجوری بلید پیجمو برگردونم

  1. سلام ببخشید پیج شما برگشت؟ پیج من هم همینطوری مثل شما شده نمیدونم باید چیکار کنم

  2. سلام، ببخشید پیج شما برگشت؟ پیج من هم همینطوری مثل شما شده و نمیدونم باید چیکار کنم

 10. سلام اکانت من دو هفته س دیسبیل شده بعد از چت کردن با یه شخص مریض چند بار فرم پر کردم نتیجه نداده لطفا کمک کنید

  1. سلام پیج من دو ماه تعلیق شده و من خیلی درخواست میفرستم هیچ پیامی نمیاد لطفا یه کمکی بکنید این پیج برگرده خواهش میکنم توروخدا

  2. سلام من اینستا حدود ۲۲روزه این پیام میاد رو صفحه گوشی ک در حال بررسی اطلاعات هستیم این کار حدودا یک روز طول می‌کشه ک ب شما اطلاع میدهیم ک میشه از اینستا استفاده کرد یا ن ولی همچنان اون طوره الان ۲۲روز گذاشته همینه چیکار کنم دارم ازغصه میمیرم

   1. برای منم دقیقا همین جوری شده شما تونستین پیجتونو برگردونین ؟

   2. دقیقا منم مث تو منکه ۶۸هزارتا فالور داشتم بخدا هنگ کردم خودم بی دلیل واسه یه پست دیسیبل کردن منو زدن یه روز زمان میبره بررسی اطلاعات اما الان دوهفته شده خبری نیست. بازم امشب درخواست دادم ببینم چی میشه ولی برا من زده بود ۱۸۰روز تعلیق میشه

 11. با سلام پبج فروش لباس کودک دارم بدون اخطار قبلی به دلیل محتوا غیرفعال شد.
  فرم بازگردانی پر میکنم این ایمیل میاد
  Hi,

  Thank you for taking the time to request a review of the decision to disable your content.

  As a user of our services, you have agreed to our terms, which state that you may not use our products to do or share anything that infringes someone else’s intellectual property rights.

  Before we can look into this matter, please let us know you received this message by replying to this email and confirming you have provided us with the following information:

  – identification of the content that has been removed or to which access has been disabled

  – the location at which the content appeared before it was removed or access to it was disabled

  – an explanation of why you believe the content should be restored

  Once we’ve received your confirmation that you have provided this information, we’ll continue to look into this matter.

  Thanks
  من روزانه پست های لباس زیادی میذاشتم الان که نمیدونم کدوم مشکل داشته ازم خواسته که توضیح بدم من نمیدونم چی بنویسم
  لطفا راهی کنید

  1. سلام خوبی شما محتوایی پست کردید که حقوق مالکیت معنوی دیگران رو نقض کرده ینی همون قانون ممنوعیت کپی رایت حالا مثلا یا یه اهنگ و موزیک گذاشتی رو کلیپی که پست کردی ولی نام صاحب اثر و خواننده یا سازنده اون اهنگ رو ننوشتی تو کپشن و چیزی مثل این انجام دادی .
   باز خداروشکر کن جوابتو دادن و ازت خواستن توضیحی بدی من هرچقدر فرم پر کردم و ارسال کردم هیچ اصن جوابی نیومد که حتی بگن اصن پیجتو برای همیشه غیرفعال کردیم اصن به یوروشونم نیست خب کاربرم حق و حقوقی داره دیگه،شما میشه فرمی که پر و ارسال کردین رو لینک مستقیمش رو برا منم بفرستین که شاید جوابی دادن بمنم ممنون میشم دوست عزیز اگه این لطف رو بکنی و دقیقا لینک همون فرم رو بفرستین لطف کردین. پایینتر ترجمه ایمیلی که اینستاگرام براتون فرستاده رو گذاشتم بخونیدش، شما حتما حتما اون اطلاعاتی که خاستن رو بفرستین و تایید کنید که ایمیلشون رو دریافت کردید بعدهم یه توضیح خاسته برای بازگردانی حساب که باید انگلیسی باشه حتماً میتونید فارسی بنویسید با ترنسلیت به انگلیسی ترجمه کنید، اولشم با سلام و احترام اخرشم با تشکر ویژه و سپاس فراوان از تیم اینستاگرام حتما حتما بنوییس
   بازم اگه نتونستی و بلد نبودی بهم ایمیل بزن کمکت کنم
   این ترجمه ایمیلی که ارسال کردن برات
   از اینکه وقت گذاشتید و درخواست بررسی تصمیم غیرفعال کردن محتوای خود را دادید متشکریم.
   به عنوان کاربر خدمات ما، شما با شرایط ما موافقت کرده اید، که بیان می کند نمی توانید از محصولات ما برای انجام یا اشتراک گذاری هر چیزی که حقوق مالکیت معنوی دیگران را نقض می کند استفاده کنید.
   قبل از اینکه بتوانیم این موضوع را بررسی کنیم، لطفاً با پاسخ به این ایمیل و تأیید اینکه اطلاعات زیر را به ما ارائه کرده‌اید، به ما اطلاع دهید که این پیام را دریافت کرده‌اید:
   ۱-شناسایی محتوایی که حذف شده یا دسترسی به آن غیرفعال شده است.
   ۲-مکانی که محتوا قبل از حذف یا غیرفعال شدن دسترسی به آن در آن ظاهر شد.
   ۳-توضیحی درباره اینکه چرا فکر می کنید محتوا باید بازیابی شود.
   هنگامی که تأیید شما را مبنی بر ارائه این اطلاعات دریافت کردیم، به بررسی این موضوع ادامه خواهیم داد.

 12. سلام میشه راهنمایی کنید منم مراحل پر کردم ولی بر نگشت

 13. سلام حساب اینستاگرام من به دلیل نقض شرایط اینستاگرام غیر فعال شده است فرم هم پرکردن و ارسال کردم ولی ایمیلی از اینستاگرام در یافت نکردم حتی چندبار فرم را ارسال کردم ولی خبری نشده ممنون میشوم کمکم کنید پیجم برگرده

  1. باید با همون موبایلی که حساب اکانت ساختید مراحل فعالیت رو انجام بدید

 14. سلام. پیج من بدون اخطار قبلی دیسیبل شده و همون موقع توی خود اینستا درخواست فرستادم. الان۲۳روزه که تا وارد اینستامیشم مینویسه در حتل برسی درخواست شما هستیم ممکن است یک روز طول بکشد. میخوام درخواست رو هم ارسال کنم میگه به اینستاگرام بروید و تایید کنید که شما هستید. درصورتی که من اصلانمیتونم وارد شم. ایمیل شماره رمز و همه چیو دارم

   1. سلام. پیج من بدون اخطار قبلی دیسیبل شده و همون موقع توی خود اینستا درخواست فرستادم. الان۲۳روزه که تا وارد اینستامیشم مینویسه در حتل برسی درخواست شما هستیم ممکن است یک روز طول بکشد. میخوام درخواست رو هم ارسال کنم میگه به اینستاگرام بروید و تایید کنید که شما هستید. درصورتی که من اصلانمیتونم وارد شم. ایمیل شماره رمز و همه چیو دارم

  1. سلام مال منم این مال تو شده حلش کردی یا هنوز هم غیر فعاله؟

  2. برا منم همین شده شما تونستین پیجتونو برگردونین؟
   لطفا یکی کمکم کنه

 15. سلام شما میتونید پیجمو برگردونید؟؟
  وقتی فرم این قسمتو پرمیکنم
  رای بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام که دستورالعمل‌های اینستاگرام را نقض کرده‌اند
  این پیام برام میاد توقسمت ایدی
  Please enter valid user ID
  We cannot find any record of the user ID that you entered.

  1. سلام من فرم تکمیل کردم وقتی دکمه ارسال رو میزنم میگه شما اول باید برید تو اینستاگرام ورود بزنید تا ما بدونیم ک این پیج مال شماست.اگه من میتونستم ورود بزنم چرا باید رفع دیسیبل کنم.
   یه راهنمایی کنین دوستان لطفا

 16. سلام وقتتون بخیر
  اکانت ما دیسیبل شد خیلی سعی کردیم موفق نشدیم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 17. سلام وقتتون بخیر
  حدودا دو ماه پیش اکانت ما دیسیبل شد خیلی سعی کردیم موفق نشدیم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. پیچ انستاگرام غیرفعال شده نمیتونم فعال کنم خروج میزنم دوباره باز میکنم غیرفعال شده خیلی مهم بود چکار کنم

 18. یعنی چی بعد ۲۴ ساعت بر نمیگرده
  من کل مراحل رو پر کردم الان زده بعد ۲۴ ساعت فعال میشه کلی نظر هست اینجا که گفته نمیشه

 19. سلام ممنون از راهنماییاتون
  فقط من فرمو دو بار پر کردم ولی اینستا هیچ ایمیلی برام نمیفرسته چرا؟

 20. برای بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرام در صورتی که توسط هکر غیرفعال شده باشه چیکار باید کرد؟

 21. سلام
  پیج من کلا دی اکتیو شده تو تمام فرم ها میگه اول برو اینستا و تایید کنین که این شما هستین در صورتی که من اصلا به محتویات اینستام دسترسی ندارم.

 22. سلام من پیجم عکس خواست دستم خورد رو یک عکس از خودم که متن در دستم نبود چکار کنم لطفابگین الا زده در حال برسی عکس چکار کنم

 23. سلام من یه پیج داشتم که بهم پیغام داد ربات هستم
  و همون روز که پیغام داد من زدم که ربات نیستم
  اما روز بعدش که خواستم وارد پیجم بشم این پیغام اومد
  ( Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines )
  راهی داره که پیجم برگرده؟؟ لطفا راهنمایی کنید

   1. سلام پیج من یهو بسته شد بخوام برم توش میزنه به دلیل نقص شرایط غیر فعال شدع

    اگر کسی بلده درستش کنه بگه لطفا

    1. داداش پیجایی کخ چندین بار مکرر قوانین رو نقص کردن عین من به هیچ وجه دیگه ایسنیتا بر نمی‌گردند بیخودی منتطر نباشید بچها

   1. ســلام آقـا محمـد پیـج من چھار روز پیـش دیسیبـل شــد… میتونیــن برگــردونینــش؟

   2. سلام آقا محمد توروخدا پیج منو میتونین برگردونین ؟؟ بخدا دارم دیوونه میشم تورو خدا اگه میتونین کمکم کنین

  1. برای منم اینطوری شده اگه راهی پیدا کردی براش لطفاً بهم بگو

   1. سلام من چند روزیه پیام دیسیبل شدن از قسمتی که لایک ها و فالو هارو میبینم اومده ولی من همه کاری میتونم بکنم و محدود نشدم میخواستم ببینم این پیام برای چیه اگه نادیده بگیرم مشکلی پیش میاد؟ میترسم
    نوشته
    Promotions are disabled your account is restricted

 24. برای بازگرداندن پیج دیسیبل شده اگه شماره خودمون روش ست نباشه بازم امکانش هست

  1. سلام سمیرا از طریق بازگردانی به کمک ایمیل یا پسورد اقدام کن

 25. سلام
  من همه این کارا رو انجام میدم ولی نام کاربری اینستام رو وقتی میزنم میگه به اینستاگرام بروید و تایید کنید ک این شما هستید خب من ک اکانت بهش دسترسی ندارم ک تایید کنم خودمم باید چیکار کنم لطفا کمک کنید

 26. سلام من پیجم دیسبل شده و وقتی در خواست میدم لینک رو میفرسته میگه فرم رو پر کن
  همه که مینویسم میگه باید بری اینستا و تایید کنی که این تو هستی !
  خب وقتی که من پیجم دیسبل شده چجوری اینکارو بکنم ؟؟؟؟ ????
  لطفا بهم کمک کنید

  1. سلام مهری تو رو رباط تشخیص داده باید نام کاربری با پسورد بزنی بری قسمت راهنمایی اونجا درخواست بدی ک اشتباه شده عزیرم

 27. سلام پیج من دیسیبل شده ،
  میگه ایملتو بزن
  برات کد میاد، اما کد برای ایمیلم نمیاد
  نمیدونم با چ ایمیلی اکانتمو ساختم اصلا چیکار کنم

  1. سلام راحله از طریق بازیابی پسورد یا شماره تلفن اقدام کن شاید بشه

 28. برای برگرداندن اکانت دیسیبل شده اینستاگرام حتما باید ایمیل بازیابی داشته باشیم ؟

 29. سلام و خسته نباشید
  اقا من پیجم ربات تشخیص داد کد رو برام فرسید و زدم رو کد گفت بعد از ۲۴ساعت برسی پیج شما برمیگرده ۲۴ساعت که شد الان نام کاربری و رمز پیجمو میزنم میگه.،پیج شما به دلیل نقض قوانین ما غیرفعال شده ..پاین این متن نوشته درخواست میزنم روش ولی فق یه چیزایی رو راهنمایی میکنه چیزی دیگه نمیزنه
  لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید با تشکر از دوستان مرسی

  1. سلام ممد باید درخواست بدی که اشتباه شده من رباط نیستم این پیج حقیقی خودمه

 30. من بخاطره استفاده از فیلتر شکن توی این مدت پیجم دیسیبل شد ایدی و پسوردمو دارم اما میزنم نمیاره بالا .طبق گفته هاتون انجام دادم ولی یوزرنیممو میزنم میزنه وجود نداره باید چیکار کنم ؟

  1. برای من هم همینو میگه .همچین حساب کاربری پیدا نشد چیکار باید کرد ؟؟؟

 31. سلام پیجم پریده هرکار میکنم بر نمیگرده کارایی ک گفتی کردم نشد

 32. سلام من پیج اینستام باز میشه استوری میتونم بزارم بازدید هم داره ولی استوری و پست کسی برام بالا نمیاد و دایرکتام بالا نمیاد اما من میتونم دایرکت بدم مشکل از کجاست راه چاره چیه ممنونم

   1. سلام فرم رو پر مبکنم میگه برو اینستا تایید کن که خودت هستی خب من داخل پیج نییتم چطور تایید کنم خودممم

 33. جدا نمیدونستم پیج دیسیبل شده برمیگرده؟ همینجوری الکی سرچ کردم چگونه پیجی که دیسیبل شده را برگردانیم دیدم کلی مقاله در موردش هست تازه فهمیدم پس راهی هست. دمتون گرم آموزش دادین من این کارایی که گفتیننو آموزش دادین انجام دادم حالا ببینم پیج برمیگرده.

 34. سلام . لطفا یه چند تا روش برای جلوگیری از دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام هم بگین .

 35. سلام خدا قوت … به هفته است پیج من دیسیبل شده ولی متاسفانه بازیابی نمیشه هر کاری میکنم فرم ها رو هم پر میکنم این خطا رو میزنم
  ما نمی‌توانیم تصمیم برای غیرفعال کردن حساب شما را مرور کنیم. ما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا (کووید-۱۹) بازبین‌های کمتری در دسترس داریم، بنابراین نمی‌توانیم در حال حاضر این تصمیم را بررسی کنیم.
  لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

 36. حتی لوگ این ک میکنم با شماره و پسورد جوابی نمیده میزنه همچین چیزی آیدی وجود نداره
  پیجم دیسیبل شده ۱ هفته هست

 37. سلام من پیجو ک میخوام برگردونم ایمیل و یوزر رو ک وارد میکنم فرم ک پر میشه میزنه اصلا چیزی ب اسم این یوزر پیدا نمی‌کنیم چیکار کنممم انگار پیجه دگ رو شمارمو نیست حتی لوگ این ک میکنم با شماره و پسورد جوابی نمیده میزنه همچین چیزی آیدی وجود نداره

 38. سلام . من نمیتونم این کارو انجام بدم. این پیامو میده:
  Confirm your account to request a review
  Go to Instagram and confirm that it’s you before requesting a review

  میشه راهنماییم کنید
  ممنون

 39. your account has been disabled for violating our terms learn how may be able to restore your account

 40. سلام خسته نباشید پیج من مشکلی نداشت اما یهویی اینستاگرام از پیجم پرید بیرون
  بعد گفت نیاز داریم که تایید کنید خودتونید من تایید کردم اطلاعاتم درست بود گفت تا ۲۴ ساعت آینده برمیگرده
  اما بعد ۲۴ ساعت یهو کلا دیسیبل شد و نیومد بالا
  من رفتم قسمتی که باید به اینستا درخواست کمک میدادم
  یه چندباری اومدم بفرستم اما تا اطلاعت و وارد میکردم چون نت ضعیف بود فرم هنگ میکرد و نمیرفت اما چون بیشتر از چندبار شد اینستا این متن و میدهYou Can’t Use This Feature Right Now

  We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn MoreIf you think this doesn’t go against our Community Standards let us know.
  که یعنی درخواست فرستادن کمک بری من فعلا محدود شده

  کی دوباره میتونم درخواست کمک کنم؟

  1. ببخشید، جسارتن شما تونستید پیجتون‌رو برگردونید؟
   من الان دقیقا همین مشکل رو دارم و پیجم هم واسم خیلی ارزشمنده، ممنون میشم اگر موفق شدید راه حلتون رو بهم بگید

 41. برگرداندن پیج دیسیبل شده چند روز وقت میگره میشه راهنمایی کنید ؟

   1. سلام شما تونستی پیجتون رو برگردونی؟
    میتونی راهنمایی کنی ک چطور اینکارو کردی پیجم بی دلیل پرید نوشته بود بعد از ۲۴ ساعت برمیگرده ولی الان کلا رفت و پیام اینستا اینه ک ب دلیل نقض قوانین حذف شده و برنمیگرده ،پیج کاریمه کلی براش زحمت کشیدم میشه بگید شما چکار کردین؟ کارای ک توسایت بود انجام دادم ولی ارور میده که این ایدی بخاطر چیز دیگه حذف شده لطفا راهنماییم کنید

   2. سلام جناب علی چطوری برگردوندی پیجتو میشه راهنمایی کنی من درخواست ک میفرستم میگه برو اینستاگرام تایید کن ک ربات نیستی، وقتی دسیبل شدم چطوری تایید کنم، میشه راهنمایی کنید

 42. با سلام پیچ من دیسبل شد هیچ مراحلی رو که باید بگذرونم مثل تایید عکسها برام نیومد یه پیام میاد که نقض قوانین کردم فرم ها رو پر میکنم کد یکی دوبار اومد دیگه نیومد تو کاغذ کد رو با مشخصات ذکر کردم و فرستادم ۲۰ روزی گذشته ولی هیچ خبری نیس نمیدونم باید منتظر بمونم یا نه لطفا راهنمایی کنید.

  1. سلام ببخشید پیج شما برگشت؟چون منم بیست روزی هست پریده و ایمیل داد که کد و عکس بفرس هر روزم میفرستم ولی هیچ ایمیلی نمیاد که تایید که
   واس همین پرسیدم ممنون میشم جواب بدید

 43. سلام وقتتون بخیر
  من هیچ کار خاصی نکردم ولی یهم پیغام ربات بودن آمد و ازم خواست تایید کنم که ریات میستم شماره موبایل وارد کردم کد امد و بعدش با این پیغام مواجه شدم: Thanks for providing your info
  We’ll review your info and if we can confirm it,
  you’ll be able to access your account within
  approximately 24 hours. و الان حدودا ۱۸ ساعت شده ولی برنگشته،بنظر شما منتظر بمونم تا ۲۴ ساعت برمیگرده؟ دیگه اقدام دیگری نکنم؟

  1. ببخشید پیجتون الان برگشته؟این اتفاق الان برای منم افتاده

  2. سلام برای من هم این اتفاق افتاده و ۲۵ ساعت میگذره ولی اینستا گرامم برنگشت و پیغام میاد ک غیر فعال شده. راهنمایی هم میزنم میزنه باز خطا رخ داد.
   برای شما درست شد میشه کمکم کنید؟؟

  3. سلام ببخشید پیج دختر من هم بدون هیج دلیل الان یه هفته است عیر فعال شده و به چند نفر بلدی هم نشون دادیم و معازه دار گفتن دیکه بر نمیگرده و ربات تشخیص داده و در اطلاعات که خواسته بود موقع عیر فعال شدن گفته باید از چهره فیلم بفرستید که فرستاده و
   باز هیچ جوابی نگرفته با ۲۴۰ فالور که همه یا فامیل یا هم کلاسی بودن هیچ کار عیر قانونی هم نکرده و به اشتباه عیر فعال شده جایی و مکانی و شماره‌ هم نمیدونم که پی گیر بشیم از راه قانونی خواهش میکنم لطفا به ما راهنمایی کنید چی کار کنیم و چطور پی گیر بشیم

 44. سلام
  خسته نباشید
  اول بخاطر اموزشهای مفیدتان بی نهایت سپاسگزارم
  پیج من بدلیل نقض مالکیت معنوی غیر فعال شده. طبق اموزشهای فرم رو تکمیل و ارسال کردم و ایمیلی که واسم میاد بجای اینکه کد باشه و بگن عکس بگیر یه شماره میده و میگه این شماره مرجع تجدید نظر شماست. لطفا منو راهنمایی کنید که این شماره مرجع رو چطور ارجاع بدم؟
  بی نهایت از شما سپاسگزارم.

 45. سلام ببخشید پیج من دیسیبل شده هرکاری میکنم برگردونم نمیشه میزنه به دلیل ویروس کووید ۱۹ فعلا نمیتونیم بررسی کنیم

   1. سلام ی استوری من به اشتباه حذف سده و پیجم شادوبن شده. مشکل شادوبن حل کردم ولی پستام اکسپلور و هستگ نمیره. باید چکار کنم؟ ساجستشم غیر فعال شده. لطفا راهنمایی کنید

 46. سلام خسته نباشید من اینستا گرام پیج اصلیم دیبلسیم شده ۱۰k2بودفالورام یه هفته هست برنمی‌گرده راهنمایی میکنید خودم برگردوندم ممنون

  1. سلام
   در مقاله به طور کامل توضیح داده شده اگر در قسمت خاصی با مشکل مواجه شدید کامنت بگذارید

   1. سلام ببخشید پیج من دیسیبل شده هرکاری میکنم برگردونم نمیشه میزنه به دلیل ویروس کووید ۱۹ فعلا نمیتونیم بررسی کنیم

   2. نام کاربری رو میخاد نام کاربری رو میزنم میاد غیرمعنبر معتبر نیس

 47. سلام من چند اکانت تو اینستاگرام دارم و یک اکانتم دیسیبل شد و من مراحل من ربات نیستم ـ… رو انجام دادم اونجا فوری پیجم همون لحظه برگردوند اما پیج دومم وقتی دیسیبل شده مراحل رو انجام دادم گفت طی ۲۴ ساعت اکانت شمارو برمیگردونیم اگر برنگشت چی!!!

  1. سلام
   ۲۴ ساعت صبر کنید! گاهی حتی ممکن است کمی بیشتر هم طول بکشد

 48. من اطلاعی از قوانین اینستاگرام نداشتم از این پس با آشنایی قوانین از آنها اطاعت میکنم لطفا پیج مرا فعال کنید

 49. بازگردانی پیج دیسیبل شده وقتیب رمز رو مداریم امکان داره ؟

 50. سلام اکانت من ربات تشخیص داده شده الان واس احراز هویت و ارسال اطلاعات اینستاگرام کد شش رقمی ب شماره موبایلم ک ثبت شده در اکانتم ارسال نمیکنه هربار میگه درخواست زیاد دادید ۲۴ ساعت دیگر درخواست مجدد بدهید… بازم بعد ۲۴ درخواست میدم ولی همچنان کد دریافت نمیکنم

 51. من هیچ کار خاصی نکردم کاملا بی دلیل دو روزه با این ارور مواجه میشم:
  your account has been disabled for violating our terms learn how may be able to restore your account
  اگر درست شد چکار کنم دوباره نیاد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن