گوشی آیفون
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار فناوری و تکنولوژی

بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام با بهترین روش ممکن

 • آیا اکانت اینستاگرام شما بدون دلیل غیرفعال شده است؟ یا شاید هم قوانین اینستاگرام را نقض کرده‌اید و با جمله your account has been disabled for violating our terms مواجه شده‌اید؟ در هر صورت، باید برای بازگردانی اکانت دیسیبل شده اقدام کنید. در غیر این صورت، ممکن است برای همیشه دسترسی به آن را از دست بدهید. شاید بپرسید آیا واقعاً بازگردانی پیج دیسیبل شده امکانپذیرست؟ در این مقاله قصد داریم نحوه برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام را به شما دوستان آموزش دهیم.

  اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در جهان است و از دست دادن دسترسی به حساب کاربری این برنامه می‌تواند یک کابوس وحشتناک برای بسیاری از کاربران باشد. جدا شدن از دوستان و جامعه دوستی که در این پلتفرم شکل گرفته از یک طرف و از دست دادن چندین سال عکس و ویدیو از طرفی دیگر می‌تواند حسابی شما را ناراحت کند.

  شاید گاهی پیش بیاید که اینستاگرام حتی به اشتباه اکانت‌ها را غیرفعال کند. در این صورت هم برای برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام خود مانند افرادی که دستورالعمل‌های آن را نقض کرده‌اند، باید روند مشابهی را طی کنید. در ادامه نحوه برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام را یاد خواهید گرفت. همچنین، خواهید فهمید که بازیابی پیج دیسیبل شده چقدر طول می‌کشد و چرا اینستاگرام اکانت‌ها را غیرفعال می‌کند؟

  مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

  برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام

  برای برگرداندن پیج دیسیبل شده باید فرم «My Instagram Account Was Deactivated» را تکمیل و ارسال کنید. پس از ارسال آن، باید منتظر پاسخ اینستاگرام باشید. اینستاگرام از شما می‌خواهد که عکسی از خودتان در حالی که یک کد دست نویس در دست دارید برایشان بفرستید. از این رو، باید ایمیل خود را مدام چک کنید. این ایمیل معمولاً چند ساعت پس از ارسال فرم به دست شما می‌رسد.
  بازگردانی پیج دیسیبل شده

  به ایمیل اینستاگرام با ارسال عکسی از خودتان که یک کد نوشته در دست دارید پاسخ دهید. مطمئن شوید که صورت و کد شما قابل مشاهده است. پس از آن چند روز طول میکشد تا اینستاگرام عکس شما را بررسی کند. در صورتی که مشکلی نبود، ایمیل دیگری از اینستاگرام دریافت خواهید کرد که می‌گوید حساب شما دوباره فعال شده است.

  برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام

  در  اینجا مراحل کامل برگرداندن اکانت دیسیبل شده اینستاگرام را می‌بینید:

  ۱. به فرم “My Instagram Account Was Deactivated” بروید

  لینک‌های مستقیم فرم “My Instagram Account Was Deactivated” به ترتیب زیر است:

  این فرم برای آن دسته از کاربران اینستاگرامی است که اکانت آنها به دلایلی که ذکر شد غیرفعال شده باشد. اگر حساب شما به دلیل دیگری غیرفعال شده، ممکن است پاسخی دریافت نکنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید هلپ سنتر اینستاگرام را چک کنید.

  ۲. «I understand and wish to continue» را انتخاب کنید

  در صفحه فرم و پس از گذراندن مرحله اول، یک چک باکس را مشاهده خواهید کرد. چک باکس می‌گوید: “I understand and wish to continue؛ “من متوجه شدم و می‌خواهم ادامه دهم”. سپس، روی گزینه Send بزنید. توصیه ما اینست که حتی اگر حساب شما بدون دلیل موجهی غیرفعال شده باز هم این فرم را ارسال کنید.
  برگرداندن پیج دیسیبل شده اینستاگرام

  ۳. اطلاعات تماس و توضیحات مورد نظر خود را ارائه دهید

   • در این قسمت باید بخش‌های مختلف فرم بازگردانی پیج دیسیبل شده را پر کنید.
   • ابتدا نام کامل خود را در قسمت “Your name (نام و نام خانوادگی)” وارد کنید.
   • در بخش دوم، آدرس ایمیل خود را در قسمت “Email address” وارد کنید. ترجیحاً باید یک آدرس ایمیل که به حساب اینستاگرام شما مرتبط است را وارد کنید.
   • در قسمت «Your Instagram username» نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.
   • سپس باید درخواست و توضیحات خود را در قسمت «Please explain why you believe that the content should not have been removed» بنویسید. مثلاً اگر فکر می‌کنید که پستتان به اشتباه حذف شده است بنویسید: “Hi, my Instagram account has been disabled by mistake. I did not post any content that violates Instagram’s community guidelines”. یعنی: «سلام، حساب اینستاگرام من به اشتباه غیرفعال شده است. من هیچ محتوایی که دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را نقض می‌کند پست نکرده‌ام.»
   • پس از ارائه توضیحاتی در مورد محتوای مورد بحث، فرم را به پایین اسکرول کرده و به مرحله بعدی بروید.

  برگرداندن اکانت غیر فعال شده اینستاگرام

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۴,۸۱۹,۰۰۰ تومان
  گوشی نوکیا G21 ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۶,۰۶۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11S ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۲۲,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اینفینیکس Hot 11 Play ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۲,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۸,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی ۱۱T 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

  ۴. فرم را تکمیل و ارسال کنید

  در انتهای فرم برگرداندن اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام یک بخش «Attachment» و یک «Declaration» را مشاهده خواهید کرد. در بخش “Attachment” می‌توانید محتوایی که به اشتباه حذف شده را بارگذاری کنید. فرمت‌های فایل قابل پذیرش JPG ،GIF ،PNG ،TIFF و PDF هستند.

  در مرحله بعد، باید تأیید کنید که می‌خواهید فرم را ارسال کنید. برای انجام این کار، «My content was removed due to a violation of Instagram’s Terms of Use, and I believe the content should not have been removed» را انتخاب کنید. سپس نام کامل خود را در قسمت «Electronic signature» وارد کنید. در آخر برای ارسال فرم بر روی “Send” ضربه بزنید.

  بازگردانی اکانت دیسیبل شده

  ۵. منتظر ایمیل اینستاگرام باشید و با عکسی از خودتان به آن پاسخ دهید

  پس از ارسال فرم غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام باید منتظر ایمیلی باشید که ظرف چند ساعت برای شما ارسال می‌شود. در این ایمیل از شما خواسته شده در حالی که کدی را روی یک کاغذ نوشته‌اید عکس بگیرید و در آخر با پیوست کردن عکس به ایمیل اینستاگرام به آن پاسخ دهید.

  بازگردانی پیج دیسیبل شده بدون پسورد

  ۶. منتظر بمانید تا اینستاگرام دوباره اکانت شما را فعال کند

  بعد ار انجام کلیه مراحل بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام باید منتظر بررسی و تایید آن بمانید. معمولاً بین ۳ تا ۵ روز طول می کشد تا عکس شما را بررسی کنند. با این حال، به دلیل کمبود افراد بازبین، ممکن است بیشتر طول بکشد. بهترست تا دریافت پاسخ، ایمیل خود را مرتب چک کنید. در صورت موفقیت آمیز بودن، ایمیلی از اینستاگرام دریافت خواهید کرد که نشان می‌دهد حساب شما دوباره فعال شده است! به خاطر داشته باشید که اگر بیش از یک بار یک یا چند دستورالعمل اجتماعی اینستاگرام را نقض کرده باشید، ممکن است حساب شما برای همیشه غیرفعال شود و نتوانید آن را بازگردانید. اگر این اتفاق افتاد، باید یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید و از نو شروع کنید.

  برگرداندن پیج دیسیبل شده

   

  بازگردانی پیج دیسیبل شده بدون پسورد

  اگر حساب اینستاگرام شما غیرفعال شده باشد، هنگام تلاش برای ورود به سیستم از طریق پیامی به شما اطلاع داده می‌شود. حساب‌هایی که از دستورالعمل‌های انجمن یا شرایط استفاده اینستاگرام پیروی نمی‌کنند ممکن است بدون هشدار غیرفعال شوند. حتی ممکن است حسابی که مکرراً شرایط استفاده را نقض می‌کند، برای همیشه حذف شود.

  اگر فکر می‌کنید حساب شما به اشتباه دیسیبل شده، از روش بازگرداندن اکانت اینستاگرام غیر فعال شده استفاده کنید. توجه داشته باشید که زمان ورود باید پسورد را حتماً وارد کنید. اگر حساب شما توسط خودتان یا شخصی با رمز عبور شما حذف شده باشد، راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. می‌توانید یک حساب کاربری جدید با همان آدرس ایمیلی که قبلا استفاده می‌کردید ایجاد کنید، اما ممکن است نتوانید همان نام کاربری را دریافت کنید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش رفع ریپورت اینستاگرام

  بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام

  بازیابی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام چقدر طول می‌کشد؟

  بازیابی اکانت اینستاگرام دی اکتیو شده خیلی سریع و ساده انجام می‌شود، هر زمان که مجدداً یوزرنیم و پسورد خود را وارد کردید، می‌توانید به برنامه برگردید. از طرف دیگر، اگر اکانت اینستاگرام شما به دلیل تخلف غیرفعال شده باشد، پس از انجام مراحل گفته شده، بازگرداندن آن ممکن است ۳ تا ۵ روز و حتی کمی بیشتر طول بکشد.

  مقاله پیشنهادی: آموزش دی اکتیو موقت اینستاگرام

  در این مقاله نحوه بازیابی اکانت دیسیبل شده اینستاگرام را بررسی کردیم. آیا تا به حال تجربه غیرفعال شدن اکانتتان را داشته‌اید؟ در قسمت کامنت تجربیات و سوالات خود را بنویسید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  سوالات متداول

  آیا بازیابی حساب اینستاگرام غیر فعال شده امکانپذیرست؟

  بله، آموزش کامل و گام به گام بازگردانی اکانت غیرفعال شده اینستاگرام را در مقاله بخوانید.

  نحوه بازگردانی پیج دی اکتیو شده اینستاگرام چگونه است؟

  اگر خودتان پیجتان را دی اکتیو کرده باشید برای برگرداندن اینستاگرام دی اکتیو شده کافیست به برنامه اینستاگرام وارد شوید.

  بازیابی حساب دیسیبل شده اینستاگرام چقدر طول می‌کشد؟

  این فرآیند به طور معمول 3 تا 5 روز طول می‌کشد. البته در برخی از مواقع به دلیل ترافیک زیاد درخواست‌ها ممکنست لازم باشد مدت زمان بیشتری منتظر بمانید.

  آیا بازیابی اکانت غیرفعال شده اینستا بدون پسورد هم امکانپذیرست؟

  برای بازگردانی پیج غیرفعال شده اینستاگرام نیاز به اطلاعات کامل حساب خود دارید. اگر اکانتتان توسط خود شما حذف شده باشد یا شخص دیگری بدون اطلاع اقدام به این کار کرده باشد، بازیابی امکانپذیر نیست.

  نوشته های مشابه

  ‫۲ نظرها

  1. من هیچ کار خاصی نکردم کاملا بی دلیل دو روزه با این ارور مواجه میشم:
   your account has been disabled for violating our terms learn how may be able to restore your account
   اگر درست شد چکار کنم دوباره نیاد؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن