سامسونگموبایل و تبلتهمه

اخراج ۱۰۰۰ کارمند سامسونگ در هند

براساس گزارش منتشر شده توسط Economic Times سامسونگ قصد دارد ۱۰۰۰ کارمند خود در هند را اخراج کند. ظاهراً دلیل این تصمیم رقابت این شرکت کره‌ای با شیائومی و کاهش سوددهی آن در بازار هند در برابر رقیب خود است. این چالش بزرگ تغییر سیاست‌های سامسونگ و در پی آن اجرای این تصمیم را در پی خواهد داشت.

“ضرر سنگین سامسونگ و تسلیم شدن در برابر رقبای چینی”

به نقل از یکی از نمایندگی‌های این برند در هند دلیل این تعدیل فروش ضعیف گوشی هوشمند و تلویزیون‌های سامسونگ به صورت آنلاین است. از آنجایی که هندوستان جز بازارهای هدف اکثر برندهاست، عملکرد ضعیف در بازاریابی یا فروش منجر به ضررهای بسیاری خواهد شد. تنها حدود ۱۵ درصد این بازار متعلق به Sumsung بوده و بقیه را رقبای تازه وارد چینی در دست گرفته‌اند و جالب است بدانید که شیائومی با تصاحب ۴۳ درصد از سهم بازار به فروشنده شماره ۱ این بازار تبدیل شده است.

تعدیل نیروی سامسونگ درهند

با توجه به مسائل ذکر شده سامسونگ در حال اجرای سیاست‌های اصلی خود در مورد بازاریابی و تحقیق و توسعه بوده و تمرکز خود را بنا نهادن بزرگترین کارخانه ساخت موبایل در جهان و سرمایه‌گذاری در شبکه ۵G قرار داده است. به همین خاطر تعدیل هزار نیرو می تواند تا حد زیادی به کاهش هزینه‌هایش کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن