قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی

گوشی سامسونگ 

هنگام خرید گوشی سامسونگ هم همانند بسیاری از گوشی‌های دیگر اولین و مهمترین فاکتور در انتخاب قیمت موبایل سامسونگ است به همین دلیل هم ما این نکته را در نظر گرفته و در کنار نکاتی پیرامون این برند، جزئیات مهم دیگری را نیز در رابطه با قیمت روز موبایل سامسونگ و … مطرح خواهیم کرد. با توجه به اینکه گوشی سامسونگ از تنوع و کیفیت ساخت بالایی برخوردارست، می‌توان گفت که سامسونگ یکی از غول‌های ساخت و موبایل سامسونگ هم از جمله مدل‌های پرطرفدار بازار محسوب می‌شود.

قیمت گوشی سامسونگ Samsung

به طور کلی، سامسونگ از دو استراتژی قیمت‌گذاری استفاده می‌کند، اولین آن سیاست قیمت‌گذاری اسکیمینگ و دومین آن هم سیاست قیمت رقابتی است. سیاست قیمت‌گذاری اسکیمینگ کاهش قیمت، استراتژی تعیین قیمت بالا در زمان عرضه محصول، سپس کاهش آن در صورت کاهش تقاضا و اشباع شدن بازار است، اگر قابلیت‌های گوشی سامسونگ خصوصاً میان‌رده‌ها را در نظر بگیرید، میانگین قيمت سامسونگ به نسبت رقبا کمی بالاترست؛ چراکه شرکت‌های رقیب توانسته‌اند تناسب قیمت به امکانات بهتری را ارائه دهند؛ اما با نقاط قوت زیاد محصولات این برند باز هم ارزش صرف هزینه‌ای بیشتر را دارند، برای مثال گوشی های سامسونگ به نسبت رقبا به مدت بیشتری اپدیت دریافت می‌کنند و اگر به لیست قیمت گوشی سامسونگ نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که تنوع قیمتی بسیار بالایی نیز دارند.

همان طور که گفته شد شاید قیمت گوشی گلکسی هم در بخش میان‌رده‌ها و هم در بخش پرچمداران به نسبت سایر برندها کمی بیشتر باشد، اما فراموش نکنید که برند سامسونگ یکی از محبوب‌ترین کمپانی‌های ساخت موبایل است و برخی طرفداران آن حتی برای یکبار هم که شده، حاضر نیستند برند دیگری را امتحان کنند. حقیقتا ، کیفیت خوب محصولاتش بخصوص در طی سال‌های اخیر، قیمت گوشی های سامسونگ را هم توجیه می‌کند. با این اوصاف گرچه میانگین قیمت موبایل سامسونگ نسبت به دیگر برندها بیشتر است با این حال بسیاری از کاربران به خصوص در بخش میان‌رده معمولاً از امکانات دریافتی در قبال برچسب قیمتی تعیین شده راضی هستند.

قیمت سامسونگ در کلاس‌های مختلف

با نگاهی به لیست گوشی های سامسونگ در کلاس‌های مختلف متوجه خواهید شد که این شرکت سعی کرده تا برای طیف وسیعی از کاربران با سلایق و بودجه‌های مختلف گوشی تولید کند به طوریکه امروزه با هر بودجه می‌توان مدل کاربردی از این برند را تهیه کرد. در ادامه قیمت دو سری از گوشی های سامسونگ را بررسی خواهیم کرد…

قیمت گوشی سامسونگ سری a

سامسونگ برای اینکه بتواند در این بازار رقابتی دوام داشته باشد در طی سال‌های اخیر خصوصاً در خط تولید میان‌رده‌هایش ارتقاء قابل‌توجهی داشته و مدتی است که در یک حرکت حساب شده، ابتدا یکی از خطوط تولید خود را به طور کلی تعطیل و خط تولید جدیدی را جایگزین آن کرد تا بتواند به قیمت گوشی های سامسونگ تنوع بیشتری دهد. اکنون در کلاس میان رده سامسونگ چند خط تولید دارد که بازارهای متعددی را هدف قرار داده‌اند، چراکه تمرکز عمده این برند در بخش میان‌رده‌ها و گوشی‌های اقتصادی روی این خط تولید بوده از طرفی برای پاسخ به تقاضای بازار قیمت گوشی های سامسونگ سری A نیز تنوع زیادی دارد و در همین کلاس هم بودجه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. شاید به همین دلیل است که سوالات مرتبط با مشخصات و قیمت گوشی سامسونگ سری A پرتکرارتر از سوالات دیگر به نظر می‌رسد.

قیمت گوشی سامسونگ سری s

می‌توان گفت که سری اس و سری نوت جزء مدل‌های نسبتا گران بازار محسوب می‌شوند، اما قیمت گوشی های سامسونگ سری A مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده و تنوع زیادی نیز دارد. همانطور که گفتیم یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها سری S این برند است که اولین مدل آن در مارس 2010 رونمایی شد. این مدل با صفحه نمایشگر سوپر آمولد و باکیفیت خود توانست توجهات بسیاری را در بازار گوش‌های تلفن همراه به خود جلب کند. این سری از گوشی‌های سامسونگ پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته و به نوعی پرچمدار گوشی سامسونگ در دنیا محسوب می‌شوند. گرچه این شرکت موفق شده در بخش پرچمدار امکانات بسیار عالی را در اختیار شما قرار دهد، اما قیمت گوشی سامسونگ گلکسی سری S سال‌به‌سال به نسبت امکانات آن افزایش می‌یابد.

عکس گوشی سامسونگ

خرید گوشی سامسونگ

بحث قیمت گوشی امروز سامسونگ و نکات مرتبط با آن تمام شد حال نوبت خرید آنست. پیش از خرید گوشی سامسونگ خالی از لطف نیست مواردی را نیز بدانید. هر ساله چندین مدل از گوشی های سامسونگ در چند خط تولید متفاوت راهی بازار می‌شود. برای اینکه قبل از خرید موبایل سامسونگ دید بهتری نسبت به انواع مدل‌ ها داشته باشید در ادامه به انواع گوشی سامسونگ از نظر کلاس قیمتی اشاره خواهیم کرد…

انواع گوشی سامسونگ

از نظر مشخصات گوشی سامسونگ به چند دسته تقسیم می‌شوند گوشی‌های پرچمدار سامسونگ که در برخی موارد گوی سبقت را حتی از رقبای گران قیمت‌تر خود نیز ربوده‌اند و میان‌رده‌ها که خودشان چندین کلاس و در مجموع در سه خط تولید مجزا تولید می‌شوند. حتی این برند گوشی‌های پایین‌رده و اقتصادی نیز تولید می‌کند که کاربران هدف خاص خود را دارد. برای اینکه بتوانید از بهترین مشخصات گوشی سامسونگ استفاده کنید باید قبل از خرید بودجه خود را مشخص کرده و سپس مشخص کنید که دقیقاً چه قابلیتی برای شما در خرید مهم‌ترست.

چند مدل گوشی سامسونگ هر ساله راهی بازار می‌شود ؟ در پاسخ به این سوال و در ادامه به معرفی انواع گوشی گلکسی در چند سری خواهیم پرداخت…

  • در بین انواع مدل های گوشی سامسونگ خط تولید A از میان‌رده‌های بسیار محبوب سامسونگ محسوب می‌شود که از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه بوده و با توجه به امکانات فوق‌العاده‌ای که این مدل از گوشی‌های سامسونگ در اختیار کاربران قرار می‌دهند بسیار مناسب و اقتصادی هستند. اولین گوشی از این سری در سال 2014 به بازار عرضه شد، اما همان طور که در بخش قیمت نیز اشاره کردیم، در سال 2019 این شرکت یک بازنگری کلی در میان‌رده‌های خود انجام داد تا هم از نظر قیمت تنوعی به میان‌رده‌های خود داده باشد و بتواند طیف وسیعی از کاربران را به خود جذب کند و هم بتواند در رقابت با شرکت‌های دیگری که خصوصاً در بخش میان‌رده حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند، پیروز بماند و جایگاه خود را در بازار میانرده هم حفظ کند. اگر به دنبال قیمت مناسب گوشی سامسونگ هستید قطعاً از این خط تولید میان ردها می‌توانید مدلی را متناسب با نیازتان تهیه کنید.

لیست قیمت گوشی سامسونگ

  • خط تولید M هم دیگر مدلهای گوشی سامسونگ در کلاس میان‌رده را تولید می‌کند، این خط تولید در سال 2019 و با هدف تولید مدل‌های اقتصادی برای بازارهای هدف خاص، فعالیت خود را آغاز کرد، اما چندی نگذشت که با تولید مدل‌های قدرتمند و حضور در بازارهای بیشتر، گوشی‌های خط تولید ام سامسونگ نیز جای خود را در بازار گسترده تری باز کردند، گفتنیست که عمده تمرکز  این سری، برخورداری از باتری‌های بزرگ و باکیفیت است.
  • خط تولید اف نیز چندی می‌شود که در برخی بازارها خودنمایی می‌کند، اما در کشور ما چندان شناخته شده نیست برخی از مدل‌های آن نیز وارد بازار داخلی نمی‌شود.
  • سری اف ای هم مدل دیگریست که بیشتر عنوان فلگشیپ کیلر کهکشانی‌ها را یدک می‌کشد و قیمت گوشی سامسونگ در این خط تولید از پرچمداران پایین‌ترست در حالی که امکاناتی نزدیک به آنها را دارد.
  • سری نوت هم از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین محصولات این برند محسوب می‌شود. اولین گوشی این سری، خط تولید نوت است که در سپتامبر 2011 رونمایی شد. این گوشی اولین اسمارت فون با قلم هوشمند بود به همین دلیل هم طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرد. قیمت خط تولید سری نوت هم بالاست و طبیعی است به این دلیل که این شرکت کره‌ای همواره سعی می‌کند به روزترین تراشه‌ها و امکانات را به همراه S-pen به کاربران خود ارائه دهد. البته در نظر داشته باشید که چندی می‌شود که سامسونگ تولید این سری از گوشی‌های خود را متوقف کرده و هنوز مشخص نیست که قصد تولید این سری از گوشی‌های خود را دارد یا خیر.
  • خط تولید اس نیز نیاز به توضیح ندارد و گوشی‌های پرچمدار این برند محسوب می‌شوند که یکی از قدرتمندترین‌ها در اکوسیستم اندروید به حساب می‌آیند.

مشخصات گوشی سامسونگ

گوشی های سامسونگ از نظر مشخصات به چه صورت عمل کرده‌اند؟ همانطور که گفتیم گوشی موبایل سامسونگ در طی سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته؛ اما موردی که شاید در تمام گوشی های سامسونگ از میانرده گرفته تا پرچمدار بتوان از آن به عنوان یک نقطه قوت یاد کرد استفاده از نمایشگرهای عالی با ارائه رنگ‌های جذاب و شارپ است و دوم همان دریافت به روزرسانی‌های منظم و چندساله و برخورداری از رابط کاربری سریع و کاربردیست. در طی سال‌های اخیر این مدل‌ها حتی به گواهی ضد آب نیز مجهز شده‌اند.

گوشی های سامسونگ با مزایایی چون دوربین‌های باکیفیت، دریافت آپدیت مداوم، دسترسی آسان به گوگل پلی، داشتن فیس آیدی(نرم‌افزاری)، وجود حسگر اثر انگشت، عملکرد سخت‌افزاری عالی، بکارگیری نمایشگرهای باکیفیت و … پس از سال‌ها همچنان محبوبیت خود را در بازار حفظ کرده و طرفداران بسیاری در جهان دارد.

بد نیست بدانید که حفظ کارایی و عملکرد حتی بعد از سال‌ها استفاده، باعث شده مشتریان زیادی به سمت خرید گوشی‌ های سامسونگ روی آورند، زیرا با دید اقتصادی و به پشتوانه اینکه گوشی سامسونگ قرارست تا چند سال به آن‌ها خدمت دهد، کاربران را متقاعد می‌کند که هزینه بیشتری برای سامسونگ نسبت به برند‌های دیگر پرداخت کنند.

موبایل سامسونگ به دلیل دریافت پشتیبانی نرم‌افزاری چند ساله همواره به روز بوده و تا چند سال می‌توانید از آنها استفاده کنید. عملکرد سامسونگ در کلاس پرچمدار واقعا عالیست، اما در میان‌ردها و گوشی‌های اقتصادیش، اگرچه از نظر نرم‌افزاری تا چند سال قابل استفاده است و می‌توان گفت که تضمینی بر عمر قطعات گوشی های ارزان قیمت سامسونگ نیست، اما مستلزم مواظبت و استفاده درست از آنهاست، مثلاً این گوشی‌ها از نظر مقاومت بدنه به نسبت رقبا ظریف‌ترند.

گوشی سامسونگ قیمت

گوشی های سامسونگ موجود در 19کالا

شاید این سوال شما هم باشد که گوشی گلکسی و به طور کلی تمام گوشی های سامسونگ چه تعدادی هستند و چه مدل‌هایی را شامل می‌شوند؟ در این صفحه ما به عنوان یک مرجع موبایل سامسونگ و سایر مدل‌ها سعی می‌کنیم که همواره تازه‌ترین محصولات تولید شده توسط این کمپانی به همراه مشخصات کامل را در اختیار شما قرار دهیم، بنابراین می‌توان گفت که انواع گوشی سامسونگ با قیمت را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

قیمت آخرین مدل گوشی سامسونگ

به محض اینکه کالایی مسیرهای توزیع جهانی را طی کرده و سپس وارد کشور شود در سایت 19 کالا نیز موجود خواهد شد؛ بنابراین همانطور که گفته شد در این صفحه می‌توانید قیمت انواع گوشی سامسونگ را ببینید و بر اساس نیاز و سلیقه خود خرید کنید و از خدمات منحصر‌به‌فرد این سایت در کنار قیمت روز گوشی های سامسونگ به صورت لحظه‌ای بهرمند شوید.

همان‌طور که گفته شد قیمت گوشی امروز سامسونگ با فردا متفاوت است و دلیل آن هم همانطور که اشاره کردیم، قیمت گوشی سامسونگ به علت نوسانات بالای ارز در ایران متغیر است و نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. البته ارزش دلاری این گوشی‌ها ثابت بوده و تنها ارزش ریالی آن‌ها مدام در حال تغییر است. با این حال ما سعی کرده‌ایم با حذف واسطه‌ها و واردات مستقیم محصولات، قیمت خود را نسبت به بازار پایین نگه داریم تا خریدی راحت و با قیمت مناسب را به شما کاربران عزیز هدیه دهیم. برای اطلاع از قیمت گوشی های سامسونگ امروز بر اساس آخرین نرخ بازار کافیست به صفحه نقد و بررسی مدل مد نظر خود در فروشگاه بروید.

 

تا به اینجا چندین مورد را در رابطه با قیمت گوشی های سامسونگ مطرح کردیم، اما با توجه به اینکه کاربرانی که قصد خرید از این برند را دارند این سوال برایشان مطرح می‌شود که دقیق‌ترین منبع برای بررسی قیمت روز گوشی سامسونگ چیست، لازم دانستیم نکته‌ای را هم در رابطه با لیست قیمت روز گوشی سامسونگ مطرح کنیم.

در کشور ما نیز عده زیادی این سوال برایشان پیش می‌آید که قیمت روز گوشی سامسونگ را به صورت لحظه‌ای از کجا چک کنیم؟ از آنجایکه قیمت گوشی سامسونگ امروز با روز دیگر فرق می‌کند و شرایط بازار پایدار نیست، پیشنهاد ۱۹کالا این است که قيمت گوشي سامسونگ را از منابع آنلاین معتبر بررسی کنید چراکه لیست قیمت گوشی های سامسونگ موجود در این سایت‌ها کاملاً به روز بوده و قیمت به صورت لحظه‌ای و بر اساس آخرین قیمت بازار در این منابع اصلاح می‌شود، اگر شما هم به دنبال یک منبع خوب می‌گردید به شما این اطمینان را می‌دهیم که قیمت بروز گوشی های سامسونگ را در همین صفحه هم ببینید و مشخصات آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت به یک نتیجه منطقی برای انتخاب برسید، اما در نظر داشته باشید که قبل از خرید گوشی حتما از اعتبار منبعی که قیمت را بررسی می‌کنید، اطمینات حاصل کنید.

برای قیمت گوشی موبایل سامسونگ می‌توانید از سایت 19کالا به عنوان یک مرجع معتبر کمک بگیرید. از طرفی به عنوان یک وارد کننده تمام واسطه‌ها را حذف کرده‌ تا بتونیم ارزانترین قیمت گوشی سامسونگ را به شما ارائه دهیم.

شرکت سامسونگ از اوایل قرن بیست و یکم گام بزرگی در جهت تولید محصولات دیجیتال برداشت. همانطور که اشاره شد. این شرکت که در سال 1938 توسط «لی بیونگ چول» در سئول کره جنوبی تأسیس شد، طی این سال‌ها در حوزه‌های مختلفی مانند اوراق بهادار، خرده فروشی، کشتی سازی و … فعالیت کرده است؛ اما در زمینه تولید محصولات دیجیتال و اسمارتفون‌ها، در سال 1986 این شرکت اولین گوشی سامسونگ که برای استفاده در درون ماشین طراحی شده بود را روانه بازار کرد. این مدل SH-100 نام گرفت که به دلیل کیفیت پایین بعد از چند سال از رده خارج شد. در سال 1996 تلفن سامسونگ SCH-100 که بسیار سبک و باریک بود ساخته شد. این مدل می‌توانست تماس صوتی بسیار بهتر و باکیفیت‌تری برقرار کند و مسیر جدیدی را پیش روی این غول تولید کننده باز کرد که در عرصه تکنولوژی نیز قابلیت های خود را به دنیا نشان دهد.

با توجه به قیمت گوشی سامسونگ و مشخصات چه وجه تمایزی نسبت به رقبا دارد؟ 

مهمترین مشخصات گوشی سامسونگ به نسبت رقبا برخورداری از نرم‌افزار روان، ساده و کاربردیست که تا چند سال به روز رسانی نرم‌افزاری و امنیتی را دریافت می‌کند. شاید میانگین قیمت به نسبت امکاناتی که به کاربر ارائه می‌دهد و در مقایسه با رقبا کمی بالاتر باشد، اما زمانی که بتوانید از محصولی که خریداری کرده‌اید مدت زمان طولانی‌تری استفاده کنید هم حس بهتری داشته و هم به نوعی صرفه‌جویی محسوب می‌شود.

تفاوت بین دو خط تولید میان‌رده‌های این برند چیست؟

در ساخت مدل‌های سری M از باتری‌های بزرگ، حجیم و باکیفیت استفاده شده و معمولاً سنسور‌اثر‌انگشت کنار و یا پشت این محصولات جای گرفته است، در مقابل، سامسونگ در مدل‌های خط تولید A سعی کرده طراحی زیباتری را بکار بگیرد در حالی که در ساخت آنها از مواد باکیفیت‌تری هم استفاده می‌کند. گفتنیست که حتی برخی مدل‌ها از سنسور اثر‌انگشت زیر نمایشگر هم برخوردارند که خاص پرچمداران این برند کره‌ای است.

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.