خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزار

معرفی بهترین مخفی کننده برنامه گوشی‌های اندروید به همراه لینک دانلود

مخفی کننده برنامه را چه برای پنهان کردن یک اپلیکیشن بانکی و فوق سری بخواهید و چه تمایل به مخفی کردن برنامه دیگری داشته باشد، تفاوتی ایجاد نمی‌کند، به هر حال باید روشی پیدا کنید که بتواند آن را از جلوی چشم دیگران بردارد و بجز خودتان کسی توان دسترسی به آن را نداشته باشد. در این مقاله از مجله‌ی اینترنتی ۱۹کالامگ تصمیم داریم که روش‌های مخفی کردن برنامه‌ ها در اندروید را بررسی کنیم و پس از آن بگوییم که برنامه های مخفی گوشی را چگونه می‌توانیم پیدا کنیم؟ باما همراه باشید.

برای اطلاع از قیمت روز گوشی می‌توانید به سایت فروشگاهی ۱۹کالا مراجعه کنید.

مخفی کردن برنامه در ایفون روش‌های خاص خود را دارد. شاید تصور کنید که برای پنهان کردن برنامه در اندروید به دانلود مخفی ساز برنامه احتیاج دارید، اما در واقع  برای اینکار روش‌های دیگری هم وجود دارد و همیشه نیازی به یک مخفی کن برنامه حرفه ای نیست.اموزش مخفی کردن برنامه ها در اندروید در این مقاله می‌گوییم که چگونه برنامه ها را مخفی کنیم …

گزینه مخفی گر برنامه ها از منوی گوشی

همان طور که گفتیم برای مخفی کردن برنامه در گوشی راهکارهای متفاوتی وجود دارد، یکی از روش‌ها برای اینکار استفاده از گزینه مخفی کردن برنامه در منوی تنظیمات است که بسته به برندهای متفاوت گوشی در اختیارتان قرار می‌گیرد. به عنوان نمونه برای مخفی کردن برنامه در شیائومی می‌توانید از این روش هم استفاده کنید، اما توصیه می‌کنیم که توضیحات بیشتر را در این مقاله بخوانید.

 

مخفی کننده برنامه

برای استفاده از این گزینه باید در برنامه تنظیمات گوشیتان به دنبال مواردی چون «مخفی کردن برنامه‌ها» و یا “Hide apps” بگردید.

پنهان کردن برنامه از طریق پوشه امن

برخی برندها هم یک Secure Folder یا پوشه امن در اختیارتان قرار می‌دهند که می‌توانید برای هاید کردن برنامه نیز از آن استفاده کنید.

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی  Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۷,۹۷۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۹,۷۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

مخفی کردن برنامه

به عنوان نمونه در مدلهای برند سامسونگ هم می‌توان از این گزینه‌ استفاده کرد که جزئیات مربوط را در مقاله‌ی مخفی کردن برنامه در گوشی سامسونگ بررسی کرده‌ایم.

استفاده از یک اکانت دیگر برای مخفی کردن برنامه ها

در گوشی‌های جدید اندرویدی این امکان وجود دارد که علاوه بر حساب اصلیتان یک اکانت دیگر هم درست کنید و آن را برای پنهان کردن برنامه‌ها در اندروید بکار ببرید. کافیست اپلیکیشن‌هایی که می‌خواهید مخفی کنید را به جای فضای اصلی گوشیتان در محیط کاربری دیگرتان نصب کنید. ۱۹کالا در مقاله‌ای جداگانه به صورت مفصل به فعالسازی فضای دوم گوشی پرداخته و در برندهای متفاوت گوشی این قابلیت را بررسی کرده است. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم به مقاله مرتبط مراجه کنید.

اگر می‌پرسید چگونه برنامه های گوشی را مخفی کنیم که فعالیتشان در زمینه هم متوقف شود، روش بعدی می‌تواند مشکلتان را حل کند.

مخفی کردن برنامه های خود گوشی

همه‌ی گوشی‌های اندرویدی یک سری برنامه‌ی از پیش نصب شده دارند که برخی از آنها برای ما کاربردی ندارند. خوشبختانه می‌توان این برنامه‌ها را غیرفعال کرد. این کار باعث پاک شدن برنامه نمی‌شود و فقط آن را از جلوی چشم برمی‌دارد و در عمل باعث مخفی شدن برنامه های گوشی می‌شود، بعلاوه باعث می‌شود که فعالیت آن اپلیکیشن در زمینه متوقف شود.

پنهان کردن برنامه در اندروید

فرقی نمی‌کند گوشی شیائومی داشته باشید یا مدلی از یک برند دیگر؛ در هر صورت بدون اینکه نیازی به آموزش مخفی کردن برنامه داشته باشید و بخواهید وارد تنظیمات گوشی شوید، می‌توانید با نصب بهترین برنامه مخفی کننده برنامه کارتان را پیش ببرید. در ادامه این مورد می‌پردازیم.

بهترین برنامه مخفی کننده برنامه

مدت‌هاست شمار اپلیکیشن‌هایی که عرضه شده از میلیون گذشته و امروز ما می‌دانیم که تقریباً برای هر کاری که بخواهیم با گوشیمان انجام دهیم حداقل یک اپلیکشن وجود دارد. برنامه مخفی کردن اپلیکیشن نیز از این قائده مستثنی نیست و عملاً صدها گزینه‌ی متفاوت به این منظور در دسترس است. در ادامه چند مورد که عملکرد بهتری دارند را به عنوان بهترین نرم افزار مخفی سازی اندروید معرفی می‌کنیم.

App Hider-Hide Apps and Photos

این اپلیکیشن برای دیگران شبیه یه یک ماشین حساب به نظر می‌رسد و همچنین عملکرد یک ماشین حساب را هم دارد، اما می‌تواند اپلیکیشن‌های شما را در دل خود پنهان کند.

بهترین برنامه مخفی کننده برنامه البته در این برنامه قابلیت مخفی‌سازی همه‌ی برنامه‌ها در دسترس نیست و برای برخی اپلیکیشن‌های خاص به تنظیمات اضافی نیاز است.

برای دانلود مخفی ساز برنامه بدون نیاز به روت App Hider می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

Nova Launcher

به جای یک برنامه مخفی کردن برنامه ها در اندروید می‌توانید از برخی لانچرها هم  استفاده کنید و با کمک قابلیت‌های آن لانچر اپلیکیشن‌هایتان را مخفی کنید. نوا لانچر یکی از بهترین لانچرهاست که علاوه بر تغییر فضای کاربری گوشیتان، امکان مخفی کردن نرم افزار در اندروید را نیز برایتان فراهم می‌کند.

مخفی کردن برنامه ها

لینک دانلود برنامه مخفی کردن برنامه

برنامه های مخفی در گوشی را چگونه پیدا کنیم؟

همه‌ی برنامه‌هایی که آنها را مخفی و با غیر فعال می‌کنید را می‌توانید در قسمت Settings > Apps پیدا کنید.

برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ به فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا مراجعه کنید.

تجربه استفاده از مخفی کننده برنامه را داشته‌اید؟ شما پیشنهاد می‌کنید چگونه یک برنامه را مخفی کنیم؟ به نظرتان کدام روش امنیت بیشتر و عملکرد بهتری دارد؟ نظرات و تجربیاتتان را با ما و دوستان ۱۹کالا به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای

سوالات متداول

با چه روش‌هایی و چگونه برنامه ها را مخفی کنیم ؟

✔️برای هاید کردن برنامه در گوشی های اندرویدی روش ‌های متنوعی وجود دارد. مثلاً می‌توان از طریق تنظیمات گوشی این کار را انجام داد. در مقاله همه‌ی روش‌های اصلی که برای مخفی کردن برنامه در گوشی های اندرویدی به کار می‌رود را معرفی کرده‌ایم.

بهترین برنامه مخفی کننده برنامه برای اندروید چیست؟

✔️می‌توان اپلیکیشن App Hider را به عنوان بهترین نرم افزار مخفی سازی اندروید معرفی کرد که لینک های دانلود آن را در مقاله قرار داده‌ایم.

چگونه برنامه های گوشی را مخفی کنیم که در زمینه هم فعالیتی نداشته باشند؟

✔️یک راه برای مخفی کردن برنامه های گوشی که به صورت پیش فرض نصب شده اند غیر فعال کردن آنهاست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن