قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارپیشنهاد سردبیرموبایل و تبلتهمه

چه گوشی هایی فضای دوم دارند [بررسی فضای دوم در گوشی های مختلف موبایل]

 • تا به حال برای شما پیش آمده که دوست داشته باشید دو گوشی در یک گوشی داشته باشید و از فضای دوم گوشی هم استفاده کنید؟ قطعاً تاکنون اسم فضای دوم گوشی به گوشتان خورده است. آیا می‌دانید فضای دوم گوشی چیست و چه گوشی هایی فضای دوم دارند ؟ در ادامه این مقاله با مجله ۱۹کالا همراه باشید تا با هم فضای دوم گوشی در برندهای مختلف از جمله گوشی هوآوی, سامسونگ و… را بررسی کنیم و با قابلیت second space در برندهای مختلف گوشی موبایل آشنا شویم.

  برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

  چه گوشی هایی فضای دوم دارند

  • گوشی شیائومی
  • گوشی هوآوی
  • گوشی ریلمی
  • گوشی آیفون
  • گوشی سامسونگ

  در پاسخ به این سوال که چه گوشی هایی فضای دوم دارند باید گفت که اکثر برندهای مطرح می‌توان از این قابلیت بهرمند شد؛ اما همه ما فضای دوم را به نام قابلیت second space می‌شناسیم که اولین بار در گوشی شیائومی ارائه شد. در مقاله فضای دوم شیائومی به طور کامل می توانید با این قابلیت اشنا شوید.

  PrivateSpace؛ فضای دوم در گوشی هواوی

  برنامه فضای دوم گوشی هواوی PrivateSpace نام دارد که یک فضای کاملاً مستقل از MainSpace (فضای اصلی) گوشی است که با استفاده از شناسه اثر انگشت یا گذر واژه مجزا قابل دسترسی است. برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز می‌توانید عکس‌های خصوصی و پرونده‌های محرمانه تجاری را به PrivateSpace خود یا فضای دوم گوشی هواوی منتقل کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های پرداخت و بازی خود را به PrivateSpace منتقل کنید تا آنها را از دسترس فرزندتان دور نگه دارید.

  برای اطلاع از قیمت گوشی هواوی به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

  فعال یا غیرفعال کردن فضای دوم گوشی هواوی یا PrivateSpace

  ۱- به Settings > Privacy > PrivateSpace > Enable بروید، برای ایجاد یک PrivateSpace، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. ۲- با استفاده از هر یک از روش‌های زیر می توانید PrivateSpace خود را وارد کنید:

  •  در صفحه قفل، با استفاده از اثر انگشت یا گذرواژه تنظیم شده برای فضا، به PrivateSpace دسترسی پیدا کنید.
  •  متناوباً، در MainSpace یا فضای اصلی، به Settings > Privacy > PrivateSpace بروید و Log in را انتخاب کنید.
  • اگر گوشی خود را دوباره راه‌اندازی کنید، باید رمز ورود را وارد کنید تا ابتدا به MainSpace دسترسی پیدا کنید و سپس به PrivateSpace بروید.

  چه گوشی هایی فضای دوم دارند

  مقاله پیشنهادی: فضای دوم شیائومی یک تیر و دو نشان

  پنهان یا مخفی کردن فضای دوم گوشی PrivateSpace

  • می‌توانید ورودی PrivateSpace را در تنظیمات MainSpace مخفی کنید، بنابراین فقط با استفاده از اثر انگشت یا رمزعبور تنظیم شده برای این فضا می‌توانید به PrivateSpace دسترسی پیدا کنید. • برای پنهان کردن ورودی PrivateSpace: در PrivateSpace به Settings > Privacy > PrivateSpace بروید و Hide PrivateSpace را فعال کنید. • برای لغو پنهان کردن ورودی PrivateSpace: در MainSpace به Settings > Security > More settings بروید، سپس به Show all settings > OK بروید.

  فضای دوم گوشی

  انتقال فایل از فضای اول به فضای دوم گوشی هوآوی (بین MainSpace و PrivateSpace)

  ۱- در PrivateSpace به Settings > Privacy > PrivateSpace بروید و MainSpace to PrivateSpace یا PrivateSpace to MainSpace را لمس کنید. ۲- فایل‌هایی که می‌خواهید انتقال دهید را انتخاب کنید (مثل مخاطبین، عکس‌ها، ویدئوها و فایل‌های صوتی)، Move را لمس کنید و برای انتقال فایل‌ها، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. انتقال عکس از فضای اول به فضای دوم هم به همین صورت است. برای مشاهده عکس‌ها و فیلم‌ها، در فضای مورد نظر ، به Gallery > Albums > SharedImages یا Gallery > Albums > SharedVideos بروید.

  تنظیم مجدد گذرواژه برای فضای دوم هوآوی یا PrivateSpace

  می‌توانید هنگام ایجاد گذرواژه برای PrivateSpace یک سوال امنیتی تنظیم کنید که به شما کمک ‌کند اگر آن را فراموش کنید، دوباره گذرواژه را تنظیم کنید.

  1. در PrivateSpace به Settings > Privacy > PrivateSpace بروید، سپس Password protection را لمس کنید.
  2. برای تکمیل تأیید، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید، سوال امنیتی را انتخاب و به آن پاسخ دهید، سپس ” Finish ” را لمس کنید.
  3. در MainSpace، به Settings > Privacy > PrivateSpace بروید، سپس به > Reset password رفته و برای تکمیل تأیید و بازنشانی گذرواژه را انتخاب کنید.
  4. دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.

  انتقال داده‌ها در PrivateSpace هواوی به گوشی جدید

  می‌توانید داده‌های PrivateSpace خود، مانند مخاطبین، عکس‌ها و فایل‌ها را به سرعت از گوشی قدیمی خود به گوشی جدید منتقل کنید. ۱- در گوشی جدید خود، PrivateSpace خود را ایجاد و وارد کنید، به Settings > Privacy > PrivateSpace > Space Clone بروید و This is the new phone را انتخاب کنید. ۲- در گوشی قدیمی خود، PrivateSpace خود را وارد کنید، به Settings > Privacy > PrivateSpace > Space Clone بروید و This is the old phone را انتخاب کنید. ۳- برای اسکن QR کد یا اتصال دستی دستگاه قدیمی به دستگاه جدید، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. ۴- در گوشی قدیمی خود، داده‌های منتقل شده را انتخاب کنید. در حین فرآیند می‌توانید انتقال داده را لغو کنید و سپس هنگامی که دستگاه قدیمی خود را دوباره به دستگاه جدید متصل کردید، آن را ادامه دهید.

  حذف فضای دوم هواوی PrivateSpace

  اگر PrivateSpace را حذف کنید، همه برنامه‌ها و داده‌های ذخیره شده در فضا حذف می‌شوند و نمی‌توانند بازیابی شوند. لطفاً هنگام حذف PrivateSpace احتیاط کنید. می توانید PrivateSpace را به یکی از روش‌های زیر حذف کنید: ۱. در MainSpace، به Settings > Privacy > PrivateSpace بروید، سپس به > Delete PrivateSpace بروید. ۲. از سوی دیگر در PrivateSpace، به Settings > Privacy > PrivateSpace بروید و Delete را انتخاب کنید. بعد از گوشی شیائومی شاید این سوال برای شما هم پیش آید که ایجاد فضای دوم در گوشی سامسونگ به چه صورت است در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

  تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 43D3000i سایز 43 اینچ فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۶,۷۴۹,۰۰۰ تومان
  تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل ۴۳D3000i سایز ۴۳ اینچ

  چگونه فضای دوم گوشی سامسونگ را فعال کنیم ؟ – فضای دوم در گوشی سامسونگ

  سامسونگ حالت خصوصی “AltZLife” را در Galaxy A71، A51 معرفی می کند: نحوه عملکرد آن و اما نوبت به فضای دوم گوشی سامسونگ می‌رسد، فضای دوم در گوشی سامسونگ به چه شکل است و ما چگونه می‌توانیم فضای دوم گوشی سامسونگ را فعال کنیم؟

  برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید
   

  برنامه فضای دوم گوشی

  second space در سامسونگ در واقع با نام قابلیت AltZLife معرفی شده که یک فضای خصوصی ثانویه در گوشی ایجاد می‌کند و از طریق مراحل احراز هویت قابل دسترسی است و متفاوت از فضای مورد نیاز برای باز کردن قفل گوشی است. وقتی کسی می‌خواهد گوشی ما را ببیند، نه گفتن سخت است! در یک فرهنگ باز حفظ حریم خصوصی کار آسانی نیست. اخیراً سامسونگ قابلیتی برای حفظ حریم خصوصی معرفی کرده که با یک سوویچ ساده و سریع می‌توانید به حالت خصوصی بروید. فضای دوم گوشی سامسونگ تاکنون برای دو گوشی گلکسی A71 و گلکسی A51 معرفی شده است. Quick Switch به شما این امکان را می‌دهد فوراً بین حالت اصلی و خصوصی جابجا شوید. با دوبار کلیک روی دکمه کناری، می‌توان به همه برنامه‌ها، تصاویر و پوشه‌های خصوصی دسترسی پیدا کرد یا از آنها خارج شد. حتی می‌توانید بین دو حساب از یک برنامه جابجا شوید. این ویژگی عالی تحت عنوان Alt Z Life در گوشی سامسونگ مطرح است. پیشنهاد محتوا: پیشنهادهای هوشمندانه برای کمک به حفظ حریم خصوصی شما بر اساس شناسه‌هایی که تنظیم کرده‌اید، ویژگی Content Suggestions از هوش مصنوعی برای شناسایی و پیشنهاد هوشمندانه تصاویر مورد نظر شما استفاده می‌کند تا آن‌ها را خصوصی نگه دارید و به شما امکان می‌دهد آنها را فوراً به گالری خصوصی منتقل کنید. برای اطلاع از قیمت گوشی a51 و قیمت گوشی a71 روی عبارت لینک داده شده کلیک کنید.

  پوشه امن گوشی سامسونگ چیست ؟

  جایی که حریم خصوصی شما بدون شک امن است! پوشه امن با استفاده از پلتفرم امنیتی سامسونگ، فضای خصوصی و رمزگذاری شده در گوشی هوشمند گلکسی سامسونگ شما ایجاد می‌کند. پوشه امن مکان مناسبی برای ذخیره تمام عکس‌ها، فیلم‌ها، فایل‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایی است که می‌خواهید خصوصی نگه دارید همچنین می‌توانید رمز عبور یا قفل بیومتریک اضافه کنید تا داده‌های شما از چشمان کنجکاو ایمن باشد.

  فضای دوم گوشی ریلمی

  ریلمی هم در طی سال‌های اخیر سعی کرده تا نرم‌افزار گوشی‌های خود را ارتقاء دهد. گوشی ریلمی هم فضای System Cloner را ارائه داده تا بتواند تجربه فضای دوم و یا فضای ثانویه را برای کاربران خود ارائه دهد. به زودی جزئیات بیشتری را در مورد این فضا ارائه خواهیم داد.

  برای اطلاع از قیمت گوشی ریلمی به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

  فضای دوم در گوشی آیفون

  انتقال فایل از فضای اول به فضای دوم

  برای اطلاع از قیمت گوشی آیفون به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید
   

  تا به امروز گوشی آیفون هنوز این قابلیت را برای کاربرانش ارائه نداده است؛ اما کاربران این برند هم می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن‌های شخص ثالث از این امکان در گوشی‌های خود بهرمند شوند. در هوم اپ هم می‌توانید بیش از یک فضای فیزیکی ایجاد کنید. باید بگوییم که فضای دوم در گوشی‌ سامسونگ، وان‌پلاس، آنر، ال‌جی و… با اسم اپلیکیشن Parallel Space قابلیت اجرای فضای دوم یا Second Space ارائه شده که می‌توان آنرا از Google Play نصب کرد. این اپلیکیشن کاربردی نیز قابلیت ایجاد دو حساب کاربری را برای یک گوشی‌ هوشمند به همراه دارد؛ به طور مثال زمانی که افراد نیاز به ایجاد دو حساب کاربری واتس‌آپ بر روی گوشی خود دارند، با دانلود این اپلیکیشن می‌توانند با دو حساب کاربری جدا شروع به چت کنند.

  نرم‌افزار ‎Parallel Space یکی از برنامه فضای دوم گوشی است که برای بهرمندی از فضای دوم می‌توانید از آن استفاده کنید. در این مقاله به این سوال پاسخ دادیم که چه گوشی هایی فضای دوم دارند . نظر شما در مورد فضای دوم در گوشی های مختلف چیست؟ آیا تجربه داشتن دو فضا در یک گوشی را در برندهای مختلف داشته‌اید؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک گذارید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۹ رای

  سوالات متداول

  چه گوشی‌هایی از قابلیت فضای دوم پشتیبانی می‌کنند؟

  تقریباً تمام برندهای مطرح از این ویژگی برخوردارند که میتوان به صفحه دوم گوشی شیائومی ، هوآوی، ریلمی ،آیفون و سامسونگ اشاره کرد. البته ممکن است تحت عناوین متفاوتی در هر یک از این برندها این قابلیت مشهود باشد.

  چگونه فضای دوم در گوشی سامسونگ را فعال کنیم؟ آیا این فضا برای تمام مدل‌ها در دسترس است؟

  Second space در سامسونگ در واقع با نام قابلیت AltZLife معرفی شده که یک فضای خصوصی ثانویه در گوشی ایجاد می‌کند و از طریق مراحل احراز هویت قابل دسترسی است و متفاوت از فضای مورد نیاز برای باز کردن قفل گوشی است. فضای دوم سامسونگ تاکنون برای دو گوشی گلکسی A71 و گلکسی A51 معرفی شده است.

  آیا گوشی هوآوی هم فضای دوم دارد؟

  برنامه فضای دوم در گوشی هواوی PrivateSpace نام دارد که یک فضای کاملاً مستقل از MainSpace گوشی است که با استفاده از شناسه اثر انگشت یا گذر واژه مجزا قابل دسترسی است. برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز می‌توانید عکس‌های خصوصی و پرونده‌های محرمانه تجاری را به فضای دوم گوشی هواوی منتقل کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های پرداخت و بازی خود را به PrivateSpace منتقل کنید تا آنها را از دسترس فرزندتان دور نگه دارید.

  نوشته های مشابه

  ‫۴۶ نظرها

  1. سلام وقت بخیر گوشی من ردمی ۹tاما فضای دوم نداره دلیلش کرده ؟؟؟ ممنون

  2. سلام دوست عزیز
   هوآوی Y8P دارای فضای دوم هست یا نه ؟
   اگر هست چجوری فعالش کنم ؟
   ممنونم از راهنماییتون

    1. سلام من گوشیم شیائومی poco m3 هستش ولی داخل ویژگی های خاص گوشی میرم اصلا گزینه فضای دوم نمیاره میشه راهنماییم کنید؟

     1. سلام به کارکنان خوب ۱۹ کالا من گوشی ردمی۹ تی هست برای دوستان داره اما برای من ندارد چرا؟!
      چطور فعالش کنم

  3. سلام گوشی A31 فصای دوم داره؟؟اگه داره چطوری باید فعال کنم؟؟

  4. سلام من نوت ۸ پرو دارم وقتی ک ب اندروید ۱۱ بروز کردم فضا دوم هست ولی نمیشه عکس و فیلم در اورد یا برد داخل فضا دوم و اول منم کلی عکس و فیلم دارم ت فضای دوم چکار کنم فقط میشه برنامه برد گزینه ها رفتن نمیدونم چکار کنم؟

  5. سلام گوشی من نوت ۹ هست ،قبلا فضای دوم رو داشت اما بعد از اینکه تنظیمات کارخانه رو زدم کلا پریده حتی گزینش هم نمیاد بالا ،بگید چطوری باید پیداش کنم

  6. سلام خسته نباشید ببخشید گوشی ردمی ۷aفضای دوم داره؟
   بین گوشی های ردمی ۷a , 8a, 9a کدوماشون فضای دوم دارن؟؟

  7. سلام گوشی بنده ردمی ۹a هستش آیا این قابلیت فضای دوم رو داره؟ اخه هر چقدر سرچ میکنم نمیاره گوشی برادرم ردمی ۷aهستش این قابلیت رو داره اما برای من نداره میشه راهنمایی کنید ممنون

  8. ببخشید در فضای دوم میتوانیم هر رابط کاربری را دانلود کنیم

  9. لطفاً بگید برای po co m 3 یا پوکو ام تری چطوری باید فعال کرد. لطفاً بگید

  10. اولین بار تو گوشی هواوی وای شیش دیدم فک میکردم اولین گوشیی هست ک این امکانو داشت شیائومی کدوم مدلش اولین بود؟

  11. من میدونستم چه گوشی هایی فضای دوم دارند اما نمیدونم کدومو انتخاب کنم

  12. در گوشی پوکو ام تری شیایومی ک من دارم فضای دوم نداره.. چجوری میتونم بیارم؟

  13. من که تو گوشی هواوی پیدا نکردم قبلا هم دنبالش بودم. اما پیدا نکردم

    1. چرا گوشی a21sمن پوشه امن نداره
     اگه داره میشه بگید چجوری میشه فعالش کرد

  14. تو گوشی های اندروید وقتی اون برنامه رو میریزیم چجوری باید فضای دوم رو راه بندازیم؟

   1. در مقاله شیائومی یک تیرو دو نشان به این موارد اشاره شده که قطعا می تونه به شما در این مورد کمک کنه

    1. سلام ب ۱۹کالا .گوشی پوکو ام تری فضای ثانویه ندارع چجوری میشه فعالش کرد .همچین گزینه ایی تو پوکو ام ۳ نیست!!!!!

     1. setting>special features>second space
      از این مسیر استفاده کنید
      فعالش کنید
      برای اون یه رمز ست کنید

      1. گوشی پوکوام تری این آدرس رو نداره..چکار باید بکنیم؟

      2. سلام گوشی بنده ردمی ۹aهستش ایا این قابلیت فضای دوم رو داره؟
       هرچقدر توی تنظیمات سرچ میکنم نمیاره
       میشه راهنمایی کنید فعالش کنم؟ ممنون

      3. گوشی من بعد از آپدیت ۱۱دیگه فضای دوم ندارن چیکار کنم

      4. گوشی ی من پوکو ام۳ چجوری باید فعال کنم

     2. دقیقا برای پوکوام تری ک دارم چنین فضایی نیست.. واقعا باید چکار کرد؟

      1. سلام گوشی سامسونگ a01 چنین فضایی داره.؟

      2. نه دوست عزیز گوشی های پایین رده سامسونگ این فضا رو ندارن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن