خرید گوشی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار تکنولوژیاخبار گوشی موبایل

چه گوشی هایی فضای دوم دارند (آموزش ساخت و فعال سازی)

 • تا به حال برای شما پیش آمده که دوست داشته باشید دو گوشی در یک گوشی داشته باشید و از فضای دوم گوشی هم استفاده کنید؟ قطعاً تاکنون اسم فضای دوم گوشی به گوشتان خورده است، اما آیا می‌دانید فضای دوم گوشی چیست و چه گوشی‌هایی فضای دوم دارند ؟ در ادامه این مقاله با مجله ۱۹کالا همراه باشید تا با هم فضای دوم گوشی سامسونگ و سایر برندها از جمله گوشی هوآوی و… را بررسی کنیم و با قابلیت second space در برندهای مختلف گوشی موبایل آشنا شویم.

  آموزش ویدئویی فعالسازی فضای دوم گوشی

  فضای دوم گوشی چیست؟

  خیلی از افراد تمایل دارند برنامه‌ها و کارهای شخصی خود را از موارد مربوط به کارشان جدا کنند و همانطور که گفتیم دیگر نیازی نیست حتماً گوشی دوم تهیه کنید. second space که این روزها در بسیاری از گوشی‌ها پیدا می‌شود، یک فضای دوم جداگانه در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر چیزی مثل فیلم، عکس‌های شخصی و اپلیکیشن‌های خود را در آن ذخیره کنید. در واقع با این حالت شما دو منو و لانچر متفاوت دارید که می‌توانید به صورت جداگانه روی آن‌ها برنامه یا فایل‌های شخصی خود را اجرا یا نگهداری کنید.

  فضای دوم گوشی

  برای اطلاع از قیمت روز گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید.

  چه گوشی هایی فضای دوم دارند؟

  در پاسخ به این سوال که چه گوشی هایی فضای دوم دارند باید گفت که اکثر برندهای مطرح که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم در بسیاری از مدل‌های خود از این قابلیت بهره می‌برند که در ادامه نحوه فعالسازی آن را توضیح خواهیم داد…

  • گوشی شیائومی
  • گوشی هوآوی
  • گوشی ریلمی
  • گوشی آیفون
  • گوشی سامسونگ

  فضای دوم گوشی سامسونگ

  گوشی سامسونگ حالت خصوصی “AltZLife” را اولین بار در Galaxy A71 و A51 معرفی کرد که نحوه عملکرد آن در ابتدا برای خیلی از کاربران مبهم بود و کسی اطلاعات زیادی درباره فضای دوم گوشی سامسونگ نداشت و اطلاعی از این که فضای دوم در گوشی سامسونگ به چه شکل است، نیز در دسترس نبود. گرچه اکنون دیگر همه با این قابلیت آشنایی دارند و می‌دانند تا چه اندازه می‌تواند مفید باشد، اما چگونه می‌توانیم فضای دوم گوشی سامسونگ را فعال کنیم؟ در این مقاله قصد داریم همین موضوع را به شما یاد دهیم تا بهتر متوجه شوید فضای دوم گوشی سامسونگ چه نعمت بزرگی برای کاربران است.

  فضای دوم گوشی سامسونگ

  آموزش ساخت فضای دوم گوشی سامسونگ

  در آموزش ساخت فضای دوم گوشی سامسونگ باید بگوییم که second space در سامسونگ همانطور که اشاره کردیم به اسم AltZLife معرفی شده که یک فضای خصوصی ثانویه در گوشی ایجاد می‌کند که از طریق مراحل احراز هویت قابل دسترسی است که البته آن را با باز کردن قفل گوشی اشتباه نگیرید، چرا که دو موضوع کاملاً متفاوت هستند. وقتی کسی می‌خواهد گوشی ما را ببیند، نه گفتن سخت است! در یک فرهنگ باز حفظ حریم خصوصی کار آسانی نیست. اخیراً سامسونگ قابلیتی برای حفظ حریم خصوصی معرفی کرده که با یک سوویچ ساده و سریع می‌توانید به حالت خصوصی بروید. فضای دوم گوشی سامسونگ اکنون محیطی امن برای کاربران ساخته است.

  فروش ویژه
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۶,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵۴,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت 32 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴,۱۳۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت ۳۲ رم ۳ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴۷,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت

  آموزش ساخت فضای دوم گوشی سامسونگ

  چگونه فضای دوم گوشی سامسونگ را فعال کنیم

  ساده‌ترین راه برای فعال‌سازی فضای دوم “کوییک سوییچ” است. با استفاده از Quick Switch به راحتی می‌توانید بین حالت اصلی و خصوصی جابجا شوید. با دوبار کلیک روی دکمه کناری، می‌توان به همه برنامه‌ها، تصاویر و پوشه‌های خصوصی دسترسی پیدا کرد یا از آنها خارج شد. حتی می‌توانید بین دو حساب از یک برنامه جابجا شوید. قابلیت عالی Alt Z Life در گوشی سامسونگ، امنیت فایل‌های خصوصی شما را تضمین می‌کند…

  چگونه فضای دوم گوشی سامسونگ را فعال کنیم

  ویژگی‌های برنامه فضای دوم گوشی سامسونگ

  از جمله دیگر ویژگی‌های عالی فضای دوم سامسونگ پیشنهادات هوشمندانه برای کمک به حفظ حریم خصوصی شما بر اساس شناسه‌هاییست که تنظیم کردید، ویژگی Content Suggestions از هوش مصنوعی برای شناسایی و پیشنهاد هوشمندانه تصاویر مورد نظر شما استفاده می‌کند تا آن‌ها را خصوصی نگه دارید و به شما امکان می‌دهد آنها را فوراً به گالری خصوصی منتقل کنید.

  پوشه امن گوشی سامسونگ چیست ؟

  جایی که حریم خصوصی شما بدون‌شک امن است. پوشه امن با استفاده از پلتفرم امنیتی سامسونگ، فضایی خصوصی و رمزگذاری شده در گوشی هوشمند گلکسی سامسونگ شما ایجاد می‌کند. پوشه امن مکان مناسبی برای ذخیره تمام عکس‌ها، فیلم‌ها، فایل‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایی است که می‌خواهید خصوصی نگه دارید همچنین می‌توانید رمز عبور یا قفل بیومتریک اضافه کنید تا داده‌های شما از چشمان کنجکاو دوستانتان ایمن باشد.

  فضای دوم گوشی هواوی

  اگر گوشی شما هواوی باشد، احتمالاً ذهن شما درگیر این موضوع است که چگونه فضای دوم گوشی هواوی را فعال کنیم ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برنامه فضای دوم گوشی هواوی PrivateSpace نام دارد که یک فضای کاملاً مستقل از MainSpace یا همان فضای اصلی گوشی بوده و با استفاده از شناسه اثر انگشت یا گذر واژه مجزا قابل دسترسی است. برای جلوگیری از دسترسی غیر‌مجاز می‌توانید عکس‌های خصوصی و پرونده‌های محرمانه تجاری را در گوشی هواوی به PrivateSpace خود یا فضای دوم گوشی هواوی منتقل کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های پرداخت و بازی خود را به فضای دوم در گوشی هواوی منتقل کنید تا آن‌ها را از دسترس بقیه دور نگه دارید.

  فعال کردن فضای دوم در گوشی هواوی

  برای ایجاد فضای دوم در گوشی هواوی ابتدا باید…

  • به مسیر Settings > Privacy > PrivateSpace > Enable بروید
  • و سپس طبق دستورالعمل‌های روی صفحه عمل نمایید.

  همچنین شما می‌توانید از روش زیر نیز اقدام به فعال‌سازی فضای دوم هواوی کنید:

  فضای دوم گوشی هواوی

  •  با استفاده از اثر انگشت یا گذرواژه تنظیم شده برای فضا صفحه قفل را باز کنید.
  • سپس در حالتی که روی MainSpace یا فضای اصلی قرار دارید، به مسیر Settings > Privacy > PrivateSpace بروید و Log in را انتخاب کنید.
  • ناگفته نماند اگر گوشی خود را دوباره راه‌اندازی کنید، باید رمز ورود را وارد کرده تا ابتدا به MainSpace دسترسی پیدا کنید و سپس به PrivateSpace بروید.
  برنامه فضای دوم گوشی

  پنهان یا مخفی کردن فضای دوم گوشی هواوی

  شما حتی می‌توانید برای امنیت بیشتر، ورودی PrivateSpace را در تنظیمات فضای اصلی مخفی کنید. تا تنها با استفاده از اثر انگشت یا رمزعبور تنظیم شده برای آن، به فضای دوم دسترسی پیدا کنید. دستورالعمل زیر به شما برای پنهان کردن فضای دوم هواوی کمک می‌کند: • برای مخفی سازی ورودی فضای دوم به مسیر Settings > Privacy > PrivateSpace بروید و گزینه Hide PrivateSpace را فعال کنید. • در صورت نیاز به لغو پنهان سازی PrivateSpace کافیست در فضای اصلی به Settings رفته و سپس در قسمت Security، وارد More settings شوید و در آخر گزینه Show all settings را بزنید.

  فضای دوم هواوی

  تنظیم مجدد گذرواژه برای فضای دوم هواوی

  می‌توانید هنگام ایجاد گذرواژه برای برنامه فضای دوم گوشی هواوی یک سوال امنیتی تنظیم کنید که به شما در صورت فراموش کردن رمز عبور کمک می‌کند تا گذرواژه‌ای جدید برای خود بگذارید. برای این کار کافیست فرآیند زیر را طی کنید:

  چگونه فضای دوم گوشی هواوی را فعال کنیم

  • در فضای دوم به مسیر Settings > Privacy > PrivateSpace بروید و سپس Password protection را لمس کنید.
  • برای تکمیل و تأیید فرآیند، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید و سپس سوال امنیتی خود را انتخاب و به آن پاسخ دهید، در آخر روی گزینه “Finish” بزنید.
  • اکنون در صورت فراموشی رمز عبور، با پاسخ به سوال امنیتی، می‌توانید پسور خود را ریست کنید.

  انتقال فایل از فضای اول به فضای دوم گوشی هواوی (بین MainSpace و PrivateSpace)

  برای انتقال فایل از فضای دوم هواوی به فضای اصلی، ابتدا در بخش تنظیمات به قسمت Privacy و سپس در PrivateSpace بروید تا گزینه‌های انتقال را مشاهده کنید. سپس فایل‌هایی که قصد انتقال آن‌ها را دارید (مثل مخاطبین، عکس‌ها، ویدئوها و فایل‌های صوتی) را انتخاب نمایید و سپس روی گزینه Move ضربه بزنید. انتقال عکس از فضای اول به فضای دوم نیز به همین صورت است و برای مشاهده عکس‌ها و فیلم‌ها در فضای مورد نظر کافیست مسیر زیر را طی کنید: Gallery > Albums > SharedImages یا Gallery > Albums > SharedVideos

  انتقال داده‌ها در PrivateSpace هواوی به گوشی جدید

  می‌توانید داده‌هایی مانند مخاطبین، عکس‌ها و فایل‌ها را در صفحه دوم گوشی هواوی به گوشی جدید خود نیز منتقل کنید.

  1. در گوشی جدید خود، فضای دوم را ایجاد و وارد کنید. سپس به Settings > Privacy > PrivateSpace > Space Clone بروید و This is the new phone را انتخاب نمایید.
  2. اکنون باید در گوشی قدیمتان، PrivateSpace خود را وارد کرده و در ادامه به مسیر Settings > Privacy > PrivateSpace > Space Clone بروید و This is the old phone را انتخاب کنید.
  3. دستورالعمل‌های روی صفحه شما را برای اسکن QR کد یا اتصال دستی دستگاه قدیمی به دستگاه جدید راهنمایی می‌کند.
  4. در آخر در گوشی قدیمی خود، داده‌های منتقل شده را انتخاب کنید تا فرآیند تکمیل گردد. ناگفته نماند شما می‌توانید در حین انجام فرآیند، انتقال داده را لغو کنید و سپس هنگامی که دستگاه قدیمی خود را دوباره به دستگاه جدید متصل کردید، آن را ادامه دهید.

  حذف فضای دوم هواوی PrivateSpace

  نکته: اگر PrivateSpace را حذف کنید، همه برنامه‌ها و داده‌های ذخیره شده در فضای دوم هواوی پاک خواهد شد و امکان بازیابی آن‌ها نیز وجود ندارد. پس هنگام حذف PrivateSpace حسابی احتیاط کنید. با روش‌ زیر می‌توانید فضای دوم هواوی را پاک کنید:

  • در فضای اصلی به تنظیمات و سپس بخش Privacy بروید.
  • گزینه‌ی PrivateSpace را انتخاب کنید.
  • در آخر با زدن بر روی Delete PrivateSpace فضای دوم گوشی شما پاک می‌شود.

  فضای دوم ایفون

  تا به امروز گوشی آیفون هنوز این قابلیت را برای کاربرانش ارائه نداده است؛ اما کاربران این برند هم می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن‌های شخص ثالث از این امکان در گوشی‌های خود بهرمند شوند. در هوم اپ هم می‌توانید بیش از یک فضای فیزیکی ایجاد کنید. باید بگوییم که ایجاد فضای دوم در گوشی سامسونگ، وان‌پلاس، آنر، ال‌جی و… با اپلیکیشن Parallel Space نیز امکان‌پذیرست که می‌توانید آن‌ را از Google Play نصب کنید. این اپلیکیشن کاربردی نیز قابلیت ایجاد دو حساب کاربری را برای یک گوشی‌ هوشمند به همراه دارد؛ به طور مثال زمانی که افراد نیاز به ایجاد دو حساب کاربری واتس‌آپ بر روی گوشی خود دارند، با دانلود این اپلیکیشن می‌توانند با دو اکانت جدا شروع به چت کنند. ناگفته نماند ‎Parallel Space محبوب‌ترین برنامه فضای دوم گوشی است که کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند.

  فضای دوم گوشی ریلمی

  ریلمی هم در طی سال‌های اخیر سعی کرده تا نرم‌افزار گوشی‌های خود را ارتقاء دهد. گوشی ریلمی هم فضایی تحت عنوان System Cloner را ارائه کرده تا بتواند تجربه فضای دوم و یا فضای ثانویه را برای کاربران خود فراهم کند و کاربرد آن با فضای دوم در دیگر برندهای اندرویدی تفاوت چندانی ندارد.

  برای اطلاع از قیمت گوشی ریلمی به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

  کدام گوشی های شیائومی فضای دوم دارند

  همه ما فضای دوم را به نام قابلیت second space می‌شناسیم که اولین بار در گوشی شیائومی ارائه شد و درواقع این برند چینی پیشگام این قابلیت بسیار کاربردیست و به همین دلیل در مقاله‌ای جداگانه درمورد فضای دوم شیائومی به صورت مفصل آموزش دادیم که پیشنهاد می‌کنیم حتماً آن را مطالعه کنید.

  کدام گوشی های شیائومی فضای دوم دارند

  در این مقاله سعی کردیم به این سوال که چه گوشی هایی فضای دوم دارند پاسخ کاملی دهیم. نظر شما در مورد فضای دوم در گوشی های مختلف چیست؟ آیا تجربه داشتن دو فضا در یک گوشی را در برندهای مختلف داشته‌اید؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک گذارید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴۵ رای

  سوالات متداول

  چه گوشی‌هایی از قابلیت فضای دوم پشتیبانی می‌کنند؟

  ✔️ تقریباً تمام برندهای مطرح از این ویژگی برخوردارند که میتوان به صفحه دوم گوشی شیائومی ، هوآوی، ریلمی ،آیفون و سامسونگ اشاره کرد. البته ممکن است تحت عناوین متفاوتی در هر یک از این برندها این قابلیت مشهود باشد.

  چگونه فضای دوم در گوشی سامسونگ را فعال کنیم؟ آیا این فضا برای تمام مدل‌ها در دسترس است؟

  ✔️ Second space در سامسونگ در واقع با نام قابلیت AltZLife معرفی شده که یک فضای خصوصی ثانویه در گوشی ایجاد می‌کند و از طریق مراحل احراز هویت قابل دسترسی است و متفاوت از فضای مورد نیاز برای باز کردن قفل گوشی است. فضای دوم سامسونگ تاکنون برای دو گوشی گلکسی A71 و گلکسی A51 معرفی شده است.

  آیا گوشی هوآوی هم فضای دوم دارد؟

  ✔️ برنامه فضای دوم در گوشی هواوی PrivateSpace نام دارد که یک فضای کاملاً مستقل از MainSpace گوشی است که با استفاده از شناسه اثر انگشت یا گذر واژه مجزا قابل دسترسی است. برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز می‌توانید عکس‌های خصوصی و پرونده‌های محرمانه تجاری را به فضای دوم گوشی هواوی منتقل کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های پرداخت و بازی خود را به PrivateSpace منتقل کنید تا آنها را از دسترس فرزندتان دور نگه دارید.

  آیا گوشی آیفون هم از قابلیت فضای دوم بهره مند است؟

  ✔️ خیر، هنوز برای گوشی‌های آیفون همچین قابلیتی به صورت پیش فرض وجود ندارد. البته می‌توانید با استفاده از نرم افزارهای مختلف و جانبی، این قابلیت را به دستگاه خود اضافه کنید.

  نوشته های مشابه

  ‫۹۱ نظرها

  1. برای من شائومی ۱۰.c هستش چرا نداره فضای دوم ؟؟ چیکار کنم؟

  2. با سلام و خسته نباشید به تیم ١٩ کالا
   در گوشى ریلمى ، ایا ریلمى سرى ٧ یا ٧ پرو فضاى دوم داره ؟؟
   و اگه نداره تو این رنج قیمت از شیائومى جه گوشى داره که بتونم بخرم ؟؟

   1. بهتره روی فضای دوم گوشی حساب نکنید. این قابلیت ایرادات زیادی داره که میتونه باعث از بین رفتن اطلاعاتتون بشه

  3. برای فعال سازی second space در سامسونگ قدیمی چه مسیری باید رفت

   1. سلام من برنامه AltZLife رو هیچ کجا پیدا نکردم. نه گلکسی ستور نه اپ ستور.
    لطفا اگر امکان دارد لینک ان رو بگذارید.
    ممنن

   1. اولین گوشی که این قابلیت و داشت ال جی بود برادر بیشتر تحقیق کن lg g4

  4. ببخشید گوشی a13هم فضای دوم دار یا ن اگ داره چجوری فعالش کنیم

  5. سلام مرسی از آموزش
   تو تنظیمات گوشیم samsung second space میرم میاره. ولی گزینش فعال نست کم رنگه باید چکارش کنم؟

    1. یعنی نمیشه دو صفحه در گوشی سامسونگ گوشی های پایین رده داشت؟

  6. سلام من گوشیم a12 هستش ولی پیداش نمیکنم میشه راهنمایی بکنین

  7. من گوشیم هواوی هست ولی نمیتونم اینکارو بکنم
   لطفا کمکم کنید

  8. سلام خسته نباشید.
   ببخشیدد من گوشیم جی۷ کور سامسونگه. من کل قسمتی که در مورد فضای دوم در گوشی های سامسونگ توضیح داده بودینو خوندم. اما بازم موفق نشدم فعالش کنم. اگر کلا گوشیم این قابلیتو نداشته باشه راح حلی برای این کار وجود داره؟ ینی چجوری در گوشی سامسونگ فضای دوم ایجاد کنم در صورت نداشتن.
   من حتی تو ستینگ گوشیم second space سرچ کردم اما چیزی نبود.
   یکی کمکم کنه

   1. شما میتوانید پوشه امن رو در گوشی خود فعال کنید که دقیقا همان فضای دوم در سایر شرکت هایی مانن د شیائومی و هواوی هست

  9. second space این گزینه رو تو گوشیم اصا پیدا نکردم
   مدل گوشی a32 هس

   1. دوست عزیز طبیعیه چون این گزینه فقط در گوشی های شیائومی وجود داره شاید گوشی شما یه اپشن دیگه داشته باشه

  10. سلام خسته نباشید گوشی آنر.۱۰.لایت فضای دوم داره یا نه؟ هرچی میگردم پیداش نمیکنم

  11. آیفون.۱۳ پرئومکس داره فضای دوم و یا راهی هست برای ایجاد فضای دوم

  12. فضای سامسونگ a52 کجاشه؟ رفتم تو تنظیمات گوشی پیداش نمیکنم…

  13. سلام. برنامه فضای دوم گوشی سامسونگ در صورتی که نداشته باشه میشه دانلود کرد؟ در مورد دانلود فضای دوم گوشی سامسونگ هم توضیح بدین لطفا. ممنون

  14. من صفحه دوم گوشی سامسونگ رو تو گوشیم پیدا نمی کنم . مدل گوشیم A52 5g هستش . لطفا راهنماییم کنید …

  15. مقاله شما کامل کنم تنها برندی که از سالها قبل از فضای دوم پشتیبانی میکنه موبایل های سونی هستند که تا چند کاربر و حتی کاربر مهمان هم‌ میتونید داشته باشید و واقعا قابلیت عالی که سونی داره شما در هر کابری جدید که ایجاد میکنید یک گوشی جدا در دسترس دارید، این قابلیت از قدیمی ترین مدل های اکسپریا تا جدیدترین ها در سونی بوده و هست، فقط متاسفانه شرکت سونی چهار پنج سال میشه که نه تو ایران بلکه کلا تو خاورمیانه فروش نداره برای بازار آمریکا که اپل خودش چند برابر قیمت بفروشه به شرکت سونی اجازه فروش در خاورمیانه نمیده در مقابل آیفون خودش با پایین ترین سخت افزار به چند برابر قیمت میفروشه شخصاً برای همین قابلیت سونی هیچ گوشی دیگری نمیتونم استفاده کنم، رابط کاربری و دسترسی فوق العاده راحتی هم داره و تا وقتی خودتون به کسی نگید هیچ عنوان متوجه این موضوع نمیشه و شما خیلی راحت دو یا چند گوشی کاملاً مجزا رو یه گوشی دارید سونی کام بک تو ایران

   1. سلام وقت بخیر من میانبر فضای دومم رو برداشته بودم در فضای اولم ، تا چنوقت می‌تونستم وارد شم اما الان فضای دومم غیب شده لطفا راهنماییم کنید برش گردونم،واقعا ممنون میشم اگر جوابم رو بدین

  16. سلام وقت بخیر گوشی من ردمی ۹tاما فضای دوم نداره دلیلش کرده ؟؟؟ ممنون

   1. سلام چرا داره چه طور ازمن داره توی تنظیمات گوشی برو توی فضای خصوصی وامنیت اون آخر صفحه به رنگ آبی نوشته فضای دوم

   1. سلام بله داره توی تنظیمات گوشی برو توی فضای خصوصی وامنیت اون آخر صفحه به رنگ آبی نوشته فضای دوم

    1. سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت،من گوشی redmi. 9A گرفتم که این قابلیت رو نداشت، و مجبور شدم با ۱۲۰۰ ضرر بفروشم تا یک‌گوشی با این قابلیت بگیرم، قبلش از پشتیبانی شیائومی بصورت انلاین پرسیدم که آیا گوشی redmi. 10.Cاین قابلیت داره یا نداره،و گفتن که داره،منم رفتم گرفتم ولی الان گوشی باز کردم میبینم گزینه ویژگی های خاص داره ولی گزینه فضای دوم نداره و بجاش حالت ساده داره که اصلا ربطی به اون قابلیت نداره انگار،پول هم ندارم که دوباره پسش بدم و یکی دیگه با اون قابلیت بگیرم،لطفا راهنماییم کنین خواهشا

  17. سلام دوست عزیز
   هوآوی Y8P دارای فضای دوم هست یا نه ؟
   اگر هست چجوری فعالش کنم ؟
   ممنونم از راهنماییتون

    1. سلام من گوشیم شیائومی poco m3 هستش ولی داخل ویژگی های خاص گوشی میرم اصلا گزینه فضای دوم نمیاره میشه راهنماییم کنید؟

     1. سلام به کارکنان خوب ۱۹ کالا من گوشی ردمی۹ تی هست برای دوستان داره اما برای من ندارد چرا؟!
      چطور فعالش کنم

      1. گوشی نوت هشت فضای دوم نداره ، یه برنامه ای رو به نام فضای دوم گوشی های شیامی نصب کردم وا کار کرد ، حالا نمیتونم پاکش کنم ، راهنمایی کنین استادان

  18. سلام گوشی A31 فصای دوم داره؟؟اگه داره چطوری باید فعال کنم؟؟

  19. سلام من نوت ۸ پرو دارم وقتی ک ب اندروید ۱۱ بروز کردم فضا دوم هست ولی نمیشه عکس و فیلم در اورد یا برد داخل فضا دوم و اول منم کلی عکس و فیلم دارم ت فضای دوم چکار کنم فقط میشه برنامه برد گزینه ها رفتن نمیدونم چکار کنم؟

  20. سلام گوشی من نوت ۹ هست ،قبلا فضای دوم رو داشت اما بعد از اینکه تنظیمات کارخانه رو زدم کلا پریده حتی گزینش هم نمیاد بالا ،بگید چطوری باید پیداش کنم

  21. سلام خسته نباشید ببخشید گوشی ردمی ۷aفضای دوم داره؟
   بین گوشی های ردمی ۷a , 8a, 9a کدوماشون فضای دوم دارن؟؟

  22. سلام گوشی بنده ردمی ۹a هستش آیا این قابلیت فضای دوم رو داره؟ اخه هر چقدر سرچ میکنم نمیاره گوشی برادرم ردمی ۷aهستش این قابلیت رو داره اما برای من نداره میشه راهنمایی کنید ممنون

  23. ببخشید در فضای دوم میتوانیم هر رابط کاربری را دانلود کنیم

  24. لطفاً بگید برای po co m 3 یا پوکو ام تری چطوری باید فعال کرد. لطفاً بگید

  25. اولین بار تو گوشی هواوی وای شیش دیدم فک میکردم اولین گوشیی هست ک این امکانو داشت شیائومی کدوم مدلش اولین بود؟

  26. من میدونستم چه گوشی هایی فضای دوم دارند اما نمیدونم کدومو انتخاب کنم

  27. در گوشی پوکو ام تری شیایومی ک من دارم فضای دوم نداره.. چجوری میتونم بیارم؟

  28. من که تو گوشی هواوی پیدا نکردم قبلا هم دنبالش بودم. اما پیدا نکردم

    1. چرا گوشی a21sمن قابلیت دو صفحه در یک گوشی نداره
     اگه داره میشه بگید چجوری میشه فعالش کرد

  29. تو گوشی های اندروید وقتی اون برنامه رو میریزیم چجوری باید فضای دوم رو راه بندازیم؟

   1. در مقاله شیائومی یک تیرو دو نشان به این موارد اشاره شده که قطعا می تونه به شما در این مورد کمک کنه

    1. سلام ب ۱۹کالا .گوشی پوکو ام تری فضای ثانویه ندارع چجوری میشه فعالش کرد .همچین گزینه ایی تو پوکو ام ۳ نیست!!!!!

     1. setting>special features>second space
      از این مسیر استفاده کنید
      فعالش کنید
      برای اون یه رمز ست کنید

      1. گوشی پوکوام تری این آدرس رو نداره..چکار باید بکنیم؟

      2. سلام گوشی بنده ردمی ۹aهستش ایا این قابلیت فضای دوم رو داره؟
       هرچقدر توی تنظیمات سرچ میکنم نمیاره
       میشه راهنمایی کنید فعالش کنم؟ ممنون

      3. گوشی من بعد از آپدیت ۱۱دیگه فضای دوم ندارن چیکار کنم

      4. گوشی ی من پوکو ام۳ چجوری باید فعال کنم

      5. سلام ممونم از مقاله خوبتون لطفا بفرماید سامسونگ a.53 فضای دوم دارد?

     2. دقیقا برای پوکوام تری ک دارم چنین فضایی نیست.. واقعا باید چکار کرد؟

      1. سلام گوشی سامسونگ a01 چنین فضایی داره.؟

      2. نه دوست عزیز گوشی های پایین رده سامسونگ این فضا رو ندارن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن