قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارسامسونگموبایل و تبلتهمه

روش های کاربردی مخفی کردن برنامه در گوشی سامسونگ

 • پیش از این برای مخفی کردن برنامه ها در سامسونگ ، لازم بود که گوشی سامسونگ شما روت شود،اما در حال حاضر برای این امر دیگر لازم نیست که گوشی سامسونگ را روت کنید. از طرفی نیازی به نصب برنامه‌ی ثالث برای پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ پیدا نخواهید کرد، زیرا این قابلیت درونی‌سازی شده است. با فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا همراه باشید تا با نحوه‌ مخفی کردن برنامه‌ در سامسونگ گلکسی سری S، A، M و Note آشنا شوید.

  چگونه می‌توان برنامه‌های گوشی سامسونگ را از هوم اسکرین و اپ دراور پنهان کرد؟

  در پاسخ به این سوال که چگونه برنامه های گوشی سامسونگ را مخفی کنیم باید گفت که لانچرهای اختصاصی سامسونگ با یک ویژگی پیش فرض برای پنهان کردن برنامه‌ها از صفحه اصلی و کشوی برنامه ارائه شده‌اند. در زیر مراحل پنهان کردن اپلیکیشن‌ها در گوشی از طریق لانچر سامسونگ فراهم شده است:

  قدم اول در مخفی کردن برنامه در گوشی سامسونگ : فضای خالی صفحه اصلی را لمس کرده و نگه دارید. تنظیمات صفحه اصلی را از قسمت پایین انتخاب کنید. همچنین می‌توانید کشوی برنامه را باز کرده و روی نماد سه نقطه در بالا ضربه بزنید و تنظیمات صفحه اصلی را انتخاب کنید.

  مخفی کن برنامه
  مخفی سازی برنامه

  قدم دوم:برای استفاده از مخفی کن برنامه در تنظیمات صفحه اصلی به پایین پیمایش کنید و روی گزینه‌ی پنهان کردن برنامه‌ها ضربه بزنید.

  مخفی کردن برنامه
  پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ
  مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید بهترین گوشی

  قدم سوم: برنامه‌هایی را که می‌خواهید پنهان کنید را انتخاب کنید. به عنوان مثال، برنامه‌ی WhatsApp انتخاب شده است، برنامه‌های انتخاب شده در بالا ظاهر می‌شوند، بنابراین، برای تأیید روی « Done» ضربه بزنید، این یک روش راحت برای استفاده از مخفی گر برنامه ها از منوی گوشی است .

  چگونه برنامه ای را پنهان کنیم
  پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ

  بعد از مخفی کردن برنامه ها در سامسونگ چه اتفاقی می‌افتد؟

  وقتی از روش بالا از مخفی کن برنامه ها در گوشی سامسونگ خود استفاده می‌کنید، برنامه‌ها هم از صفحه اصلی و هم از کشوی برنامه ناپدید می‌شوند؛ در حالی که هنوز روی گوشی شما نصب هستند و همچنان در جستجو ظاهر می‌شوند. علاوه‌بر‌این شما همچنین از این برنامه‌های مخفی، نوتیفیکیشن دریافت می‌کنید. برای خاموش کردن اعلان این برنامه‌ها، به قسمت تنظیمات و سپس برنامه‌ها رفته و روی نام برنامه کلیک کنید. در قدم بعدی به قسمت اعلان‌ها رفته و آنها را خاموش کنید.

  البته دانستن این نکته ضروریست که برنامه‌های پنهان شده روی صفحه برنامه‌های اخیر نیز نمایش داده می‌شوند. برای حذف برنامه‌ی مورد نظر از صفحه برنامه‌های اخیر، آن را به سمت پایین بکشید.

  برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

  نحوه‌ی پیدا کردن برنامه‌های پنهان شده‌ی گوشی پس از مخفی سازی برنامه

  شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که پس از پنهان کردن برنامه‌ها، بدون آشکار کردن چگونه برنامه مخفی شده را پیدا کنیم و از آنها استفاده کرد؟ در ادامه به چندین روش برای این امر اشاره خواهد شد.

  روش اول: از طریق سرچ

  کشوی برنامه را در گوشی Samsung خود باز کنید و روی نوار جستجوی برنامه‌ها ضربه بزنید. نام برنامه‌ای را که پنهان کرده‌اید تایپ کنید. برای باز کردن برنامه، روی آیکون آن کلیک کنید.

  ایجاد پوشه مخفی در گوشی سامسونگ
  یافتن برنامه‌ی مخفی شده از طریق سرچ
  مقاله پیشنهادی: معرفی جدید ترین و آخرین مدل گوشی سامسونگ ۲۰۲۱

  روش دوم: از طریق تنظیمات

  به قسمت تنظیمات بروید و روی گزینه‌ی برنامه‌ها ضربه بزنید. برنامه‌ی مورد نظر را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید، سپس روی گزینه‌ی Open کلیک کنید.

  گوشی هوآوی nova 8 4G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۱,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی هوآوی nova 8 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی هوآوی Y6p ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۳,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی هوآوی Y6p ظرفیت ۶۴ گیگابایت
  گوشی شیائومی Poco M3 Pro 5G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۶,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco M3 Pro 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۸,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
  مخفی کننده برنامه
  پیدا کردن برنامه‌ی مخفی شده از طریق تنظیمات
  مقاله پیشنهادی: دایورت خط همراه اول و سایر اپراتور ها + ویدیو

  روش سوم: از طریق پلی استور

  برنامه‌ی گوگل پلی استور را در گوشی سامسونگ خود باز کنید و نام اپلیکیشن مخفی را سرچ کنید. سپس روی دکمه Open در زیر برنامه ضربه بزنید.

  پنهان کننده برنامه
  چگونه برنامه را پنهان کنیم

   

  مقاله پیشنهادی:  معرفی بهترین تبلت سامسونگ ۲۰۲۱

  نحوه‌ی آشکارسازی برنامه‌های مخفی شده‌ی پس از استفاده از مخفی کن برنامه

  ۱.قدم اول: تنظیمات هوم اسکرین را باز کنید. برای باز کردن این تنظیمات می‌توانید فضای خالی صفحه را لمس کرده و سپس وارد گزینه‌ی تنظیمات شوید. همچنین می‌توانید اپ دراور را باز کرده و روی سه نقطه کلیک کرده و وارد گزینه‌ی تنظیمات شوید.

  مخفی کن برنامه ها
  چگونه برنامه مخفی شده را پیدا کنیم

  ۲. قدم دوم: در قسمت تنظیمات روی گزینه‌ی Hide apps کلیک کنید تا نام اپلیکیشن‌های پنهان شده در بالا ظاهر شود. روی برنامه ضربه بزنید تا آن را از لیست برنامه‌های مخفی حذف کنید. در آخر، روی گزینه‌ی Done ضربه بزنید تا تغییرات شما ذخیره شود.
  هنگامی که برنامه‌ای را از حالت پنهان خارج می‌کنید در کشوی برنامه‌ها ظاهر می‌شود و در صورت تمایل باید آن را به صورت دستی به صفحه اصلی اضافه کنید.

  چگونه برنامه های مخفی گوشی سامسونگ را پیدا کنیم
  قابل رویت کردن برنامه‌های پنهان

  روش‌های دیگر برای مخفی کردن برنامه در گوشی سامسونگ

  در ادامه ترفند و روش های کاربردی دیگر را برای مخفی کردن برنامه را به شما خواهیم گفت.

  برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  روش اول: چگونه برنامه ای را پنهان کنیم – مخفی کردن برنامه ها فقط از هوم اسکرین

  این روش مخفی کن برنامه به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها را فقط از صفحه اصلی گوشی موبایل حذف کنید تا مستقیماً قابل مشاهده نباشند. برای انجام این کار، نماد برنامه را در صفحه اصلی لمس کرده و نگه دارید. سپس گزینه‌ی حذف از صفحه اصلی را انتخاب کنید. با این کار نماد برنامه فقط از صفحه اصلی پنهان می‌شود، اما همچنان در کشوی برنامه و جستجو قابل مشاهده است.

  پنهان کردن برنامه
  پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ

  روش دوم: ایجاد پوشه مخفی در گوشی سامسونگ

  برای استفاده از مخفی گر برنامه ها از منوی گوشی پس از حذف برنامه از صفحه اصلی، پوشه‌ای را در کشوی برنامه ایجاد کنید. به پوشه یک نام مبهم مانند تنظیمات، برنامه‌های از پیش نصب شده و … دهید، سپس اپلیکیش‌هایی را که می‌خواهید پنهان کنید به این پوشه اضافه کنید.

  از طرف دیگر همچنین می‌توانید به طور متناوب چندین برنامه را در پوشه قرار دهید. هنگامی که پوشه به حداکثر تعداد برنامه‌های موجود در صفحه اول رسید، شروع به افزودن برنامه‌هایی کنید که می‌خواهید پنهان کنید. ایده‌ای که در پشت این مدل پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ وجود دارد اینست که فرد باید ابتدا پوشه را باز کرده و سپس برای مشاهده اپلیکیشن‌های پنهان، روی لیست برنامه‌ها پیمایش کند که به جرأت می‌توان گفت کمتر کسی چنین کاری انجام می‌دهد.

  آیا شما این روش‌های مخفی کردن برنامه را امتحان کرده‌اید؟ امیدواریم از اموزش پنهان کردن برنامه در سامسونگ لذت برده باشید، تجربیات و نظرات خود را با ۱۹کالامگ به عنوان یک مرجع موبایل معتبر به اشتراک بگذارید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۷۰ رای

  سوالات متداول

  وقتی برنامه‌ها در گوشی سامسونگ پنهان می‌شوند در حقیقت چه اتفاقی در دنیای نرم افزاری گوشی رخ می دهد؟ آیا امکان دریافت اعلان از آنها وجود دارد؟

  ✔️ بعد از مخفی کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ، برنامه‌ها هم از صفحه اصلی و هم از کشوی برنامه ناپدید می‌شوند؛ در حالی که هنوز روی گوشی شما نصب هستند و همچنان در جستجو ظاهر می‌شوند. علاوه‌بر‌این شما همچنین از این برنامه‌های مخفی، نوتیفیکیشن دریافت می‌کنید. برای خاموش کردن اعلان این برنامه‌ها، به قسمت تنظیمات و سپس برنامه‌ها رفته و روی نام برنامه کلیک کنید. در قدم بعدی به قسمت اعلان‌ها رفته و آنها را خاموش کنید.

  چگونه در گوشی سامسونگ برنامه را مخفی کنیم و چه روش هایی برای استفاده از مخفی کن برنامه در گوشی سامسونگ وجود دارد؟

  ✔️ چندین روش برای مخفی کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ وجود دارد که یکی از متداول ترین آنها پنهان کردن اپلیکیشن‌ها در گوشی از طریق لانچر سامسونگ است، روش های دیگری که برای این امر می توان نام برد عبارتند از پنهان کردن برنامه‌ها فقط از هوم اسکرین و اضافه کردن پوشه برای مخفی کردن برنامه‌ها. برای آگاهی از چگونگی پنهان کردن برنامه ها از طریق این روش ها به مقاله مراجعه کنید.

  بعد از مخفی کن برنامه چگونه برنامه مخفی شده را پیدا کنیم ؟

  ✔️ شاید بعد از پنهان کردن برنامه ها در گوشی سامسونگ به یکی از آنها نیاز داشته باشید و بخواهید آن را پیدا کنید. برای این امر می توانید از طریق سرچ نام اپلیکیشن در نوار جستجوی برنامه‌ها آن را پیدا کنید، همچنین می توان از قسمت تنظیمات وارد برنامه ها شده و برنامه‌ی مورد نظر را پیدا کنید. در نهایت در پلی استور هم می توان اپلیکیشن موردنظر را پیدا کرده و روی گزینه ی Open کلیک کنید.

  نوشته های مشابه

  ‫۳۲ نظرها

  1. سلام برنامه واتساپ نصب کردم بعد رفتپ داخلش تم با چند تا چیز دیگ ازش عوض کردم اما حالا هر چی میگردم نیست اما سرچ میکنم هست چیکا کنم؟

  2. چجوری برنامه هارو پیدا کنیم اخه نا پدید میشن میخوایم بیاریمشون چکار کنیم

  3. چگونه برنامه ها را در گوشی سامسونگ مخفی کنیم برای گوشی s20 fe

  4. من از پنهان کننده برنامه استفاده میکنم خیلی چیز خوبیه

  5. برای مخفی کردن برنامه ها از روش شما حتما استفاده میکنم

  6. ولی این قابلیت وقتی میخوای یه عکس ارسال کنی برنامه مخفی دیده میشه یا مثلا داخل یوتیوپ یه برنامه بخای اشتراک بزاری هم نمایش داده میشه

  7. سلام ، چطور برنامه هارو طوری مخفی کنم که در قسمت جست و جو نشون داده نشن ؟

  8. سلام میشه بیشتر اپلیکیشن های مخفی کننده برنامه سامسونگ رو معرفی کنید

  9. چگونه برنامه ای را پنهان کنیم که هیچجوره نتونن پیدا کنن؟

   1. توی گوشی سامسونگ میتونین پوشه امن گوشی رو فعال کنین بعد برنامه رو مخفی کنین جوری ک اصلا کسی نتونه پیداش کنه بعد هم ک خواستین پوشه رو باز کنین لراش رمز میزارین

  10. سلام ببخشید گوشی من نت ۵ هست روی صفحه ک مکث می کنم تنظیمات نمیاد باید چیکار کنم؟

  11. تو گوشی های نسل جدید سامسونگ دیگه احتیاجی به مخفی کن برنامه ها نداریم چون برنامه مخفی کن تو خود گوشی هست و این عالیه

  12. واقعا عالیه که امکان مخفی کردن برنامه در گوشی سامسونگ فراهم شد. دیگه احتیاجی به روت کردن گوشی نیست

   1. سلام ببخشید من تو گوشیم سرچ میکنم برنامه مورد نظر نمیاد
    لطفا جواب بدید

  13. مقاله اموزش پنهان کردن برنامه در سامسونگ به نظرم خیلی جالب بود

  14. خیلی دنبال این بودم که برنامه های مخفی در گوشی سامسونگ رو چجوری پیدا کنم بعد از مخفی کردن. این مقاله خیلی بهم کمک کرد.

  15. مخفی کردن برنامه ها در سامسونگ j5۲۰۱۶ به چه صورت امکان پذیره ؟

  16. سلام.خسته نباشید.تو گوشی سامسونگ با اندروید ۱۰ قبلا برنامه مخفی شده تو قسمتی که سه خط پایین گوشی رو میزدی تو قسمت برنامه های اخیر نمیومد ولی وقتی به اندروید ۱۱ ارتقا پیدا کرد برنامه های مخفی شده در قسمت برنامه اخیر دکمه پایین گوشی معلوم میشه.چیکار کنیم که معلوم نشه؟

   1. سلام خیلی خوبه من مخفی کردم اما برنامم ت برنامه های اخیر میاد نمادش اگه میشه بگین چی کار کنم

    1. .وقتی یه قابلیتی که همه ازش خبر دارنددیگه کجاش پنهان کردنه. الان من هر گوشی سامسونگی که دستم بیفته اول با این روش رو میرم ببینم برنامه پنهانش چیه.برنامه باید طوری پنهان بشه که جز خود شخص هیچکسی نفهمه.

  17. سلام فکر کنم اشتباهی یکی از پوشه هامو مخفی کرد چجوری پیداش کنم ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن