خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار گوشی موبایل

روش‌های بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری

بعد از تنظیمات کارخانه چه باید کرد ؟ آیا بازیابی اطلاعات گوشی ریست فکتوری شده امکان‌پذیرست؟ در این مطلب قرار است به تمام این سوالات پاسخ دهیم.

ممکن است بدون در دست داشتن اطلاعات کافی گوشیتان را فکتوری ریست کنید و بعد از انجام آن به اشتباه خود پی ببرید. اگر به تازگی گوشی خود را ریست فکتوری کرده‌اید و پشیمان شده‌اید، ممکنست این خبر شما را خوشحال کند که بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فلش یا ریست فکتوری امکان‌پذیر است. در این مقاله به چگونگی بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری می‌پردازیم، چراکه ممکن است به هر دلیلی گوشیتان را به تنظیمات کارخانه‌ برگردانده باشید و پس از دست دادن اطلاعاتتان به ‌دنبال راه‌هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری باشید. با ۱۹کالامگ همراه باشید.

البته‌ ممکن است تحت شرایطی همه‌ی اطلاعات از دست رفته قابل بازیابی نباشد، با این حال حتی به صورت محدود هم ریکاوری گوشی فلش شده اندروید می‌تواند مفید واقع شود و بیشتر مشکلات را حل کند. اغلب کاربران تصور می‌کنند که بازیابی اطلاعات گوشی پس از ریست فکتوری امکان‌پذیر نیست و داده‌های آنها پس از فکتوری ریست به طور کامل از گوشی حذف می‌شود و دیگر قابل دسترسی نیست. باید گفت که لزوماً اینطور نیست. در ادامه روش های بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فکتوری ریست را بررسی می‌کنیم.

حتی اگر هم متناسب با قیمت گوشی مدنظرتان هزینه‌ای کنار گذاشتید، توصیه می‌کنیم ابتدا اطلاعات مهمتان را برگردانید و سپس آنها را به دستگاه جدید منتقل کنید.

روش های بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فکتوری ریست

چگونه بعد از ریست فکتوری اطلاعات را برگردانیم ؟ همانطور که اشاره کردیم امکان بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری وجود دارد؛ اگر بدون اطلاعات کافی در مورد فکتوری ریست گوشیتان با به تنظیمات کارخانه برگردانده‌اید و تصمیم دارید برای برگرداندن اطلاعات گوشی ریست فکتوری شده اقدام کنید، روش های بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فکتوری ریست که در ادامه به آنها می‌پردازیم می‌تواند برایتان کارامد باشد، اما اگر گوشی را به منظور محافظت از داده‌هایتان به تنظیمات کارخانه برگردانده‌اید، ممکن است برای برگرداندن اطلاعتتان با مشکل مواجه شوید.

روش‌هایی که در ادامه خواهیم گفت را در این جدول قرار دادیم. می‌توانید موردی که می‌خواهید را در آن پیدا کرده و در مقاله به دنبال آموزش مورد نظر بگردید.

روششرایط
بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری با استفاده از وارد کردن حساب گوگلباید قبل از ریست‌فکتوری، بکاپ‌گیری(تهیه نسخه پشتیبان) را فعال کرده باشید.
بازیابی اطلاعات با لوکال بکاپ (مخصوص اپلیکیشن‌ها)مثلاً اگر نسخه‌پشتیبان‌گیری در واتس‌اپ را فعال کردید، مناسب شماست.
استفاده از نرم افزار همه کاره Droidkit برای برگرداندن اطلاعات حتی از کارت حافظهنیازی به بکاپ گیری و روت دستگاه نیست.
استفاده از نرم افزار قوی Gihosoftاین برنامه هم نیازی به بکاپ گیری ندارد.
بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگمعرفی چند برنامه دیگر
بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فلشاحتیاج به روت و استفاده از نرم افزار

بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری

حفاظت از داده ها با رمزگذاری داخلی اندروید

پیشتر گوشی‌های اندرویدی به طور پیش فرض رمزگذاری نمی‌شدند که در عمل موجب می‌شد حتی پس از انجام ریست فکتوری، برخی از داده‌ها در حافظه داخلی گوشی قابل دسترس باشند. اگر گوشی قدیمی اندرویدی دارید برای بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری ابزارهایی در دست هستند که می‌توانند به گوشی بازنشانی شده متصل شده و فایل‌های حذف شده را استخراج کنند که در عمل می‌تواند موجب برگرداندن اطلاعات شخصی مانند مخاطبین، پیامک‌ها یا عکس‌ها شود. (اگر گوشیتان اندروید قدیمیست به یاد داشته باشید که اگر تصمیم به ریست‌فکتوری دارید و از این انتخاب خود مطمئن هستید برای محافظت از داده‌هایتان، باید گوشی خود را قبل از ریست کردن رمزگذاری کنید.)

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۷۱۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۳,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۲۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۸,۷۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۱,۹۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

با این حال، از زمان Android 6 Marshmallow، گوشی‌های اندرویدی به طور پیش‌فرض رمزگذاری می‌شوند. این بدان معناست که جایی برای نگرانی در مورد دسترسی افراد به داده‌های حذف شده شما با استفاده از ابزارهای گوناگون و در عمل ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری وجود ندارد. حتی اگر ابزارها قادر به بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فکتوری ریست باشند، این فایل‌ها رمزگذاری شده‌اند، بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند آنها را بخواند. این مورد یکی از دلایل نیاز به فعال کردن رمزگذاری سرتاسری در گوشی‌های اندروید است.

بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فلش

البته نگران نباشید. چراکه پس از مطالعه‌ی این مقاله در مورد فکتوری ریست اطلاعات کافی دارید و بی‌دلیل گوشیتان را به تنظیمات کارخانه بر نمی‌گردانید، بعلاوه در عمل اگر گوشیتان را به صورت سرتاسری رمزگذاری کرده باشید به این معنا نیست که داده‌های شما به طور کامل از بین رفته و قادر به ریکاوری گوشی پس از ریست فکتوری نیستید. در ادامه به شما یاد می‌دهیم چگونه برای برگرداندن اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری اقدام کنید تا اگر به هر دلیلی از انجام این کار پشیمان شدید، قادر به بازگرداندن اطلاعات مهم‌تان باشید.

برگرداندن اطلاعات گوشی بعد از تنظیمات کارخانه با کلود بکاپ؛ خوب یا بد؟

اکثر سرویس‌ها در حال حاضر دارای نوعی پشتیبان‌گیری ابری هستند که اطلاعات کاربر را بصورت آنلاین ذخیره می‌کنند. به عنوان مثال، حساب گوگل ممکن است داده‌های گوشی را همگام‌سازی کرده باشد.

این اطلاعات می‌تواند شامل داده‌های برنامه، تقویم، مرورگر (کروم)، مخاطبین، اسناد و سایر فایل‌های ذخیره شده در Google Drive یا Docs و Gmail باشد. اگر داده‌های شما به طور خودکار بر روی کلود ذخیره می‌شود، این امر بازیابی عکس‌ها را پس از ریست فکتوری آسان‌تر می‌کند. اگر نیاز به بازیابی این داده‌ها دارید، می‌توانید این کار را پس از بازنشانی در طول مراحل راه‌اندازی گوشی انجام دهید.

با این وجود در حالی که نسخه بکاپ کلود یک شبکه امن و عالیست، هنوز برخی نگرانی‌های امنیتی در مورد آن وجود دارد و البته اخیراً گام‌هایی جهت بهبود آن برداشته شده است.

بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری با استفاده از گوگل

روش بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری با استفاده از گوگل یکی از آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راهکارهاست. حتی اگر نمی‌دانید که گزینه بکاپ‌گیری در گوشیتان فعال بوده یا نه، امتحان کردن این روش خالی از لطف نیست؛ چراکه برخی از گوشی‌ها به صورت خودکار این کار را انجام می‌دهند.

برای برگرداندن اطلاعات گوشی بعد از تنظیمات کارخانه می‌توانید از قسمت حساب Google خود در گوشی‌های Android همگام‌سازی همه داده‌ها (Sync Data) را فعال کنید، پس از تنظیم مجدد کارخانه، می‌توانید دوباره حساب Google خود را در گوشی تنظیم کنید. گزینه‌ای وجود دارد که در طی مراحل راه‌اندازی مجدد حساب گوگل به شما امکان می‌دهد تمام داده‌های همگام‌سازی شده را بازیابی کنید.

بعد از تنظیمات کارخانه چه باید کرد

 بازیابی اطلاعات بعد ریست فکتوری با لوکال بکاپ

برنامه‌هایی که در بسیاری از گوشی‌های اندرویدی نصب می‌شوند دارای قابلیت بک آپ محلی هستند، مثلاً از برنامه واتس‌اپ به صورت لوکال می‌توانید پشتیبان تهیه کنید. اگر از داده‌های این برنامه‌ها بک‌اپ تهیه کرده‌اید کافیست بعد از ریست فکتوری به این آدرس در تنظیمات مراجعه کنید:

 • وارد تنظیمات گوشی شوید.
 • گزینه Back up & restore را انتخاب کنید.
 • سپس برای بازیابی داده‌ها بعد از ریست فکتوری latest backup file را انتخاب کنید.

چگونه بعد از ریست فکتوری اطلاعات را برگردانیم

این روش نه تنها برای بازیابی اطلاعات گوشی شیائومی بعد از ریست فکتوری کاربردی خواهد بود؛ بلکه برای برندهای دیگر اندروید هم پاسخگوست. البته ممکن است کمی گزینه‌ها متفاوت دیده شوند؛ بنابراین، کلمه Backup را در تنظیمات جستجو کنید تا سریع‌تر یپدا شود.

ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری بدون بک اپ و حساب گوگل

مواقعی وجود دارد که اقدام به ریست فکتوری کرده‌اید و گرفتن بک‌اپ از داده‌های گوشیتان را فراموش کرده‌اید و یا ممکن است فرآیند پیشتیبان‌گیری ناقص انجام شده و برخی از اطلاعات پیدا نشود. در این مواقع برای بازگردانی اطلاعات گوشی ریست شده چه کاری باید انجام داد؟ در ادامه برایتان شرح خواهیم داد.

بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری با استفاده از گوگل

بهترین برنامه ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری بدون نیاز به بکاپ گیری

بهترین راهکاری که به شما پیشنهاد می‌کنیم استفاده از برنامه ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری است. در این بخش، قصد ما معرفی نرم‌افزارهای خوبی است که احتمال برگرداندن فایل‌های شما را بیشتر می‌کنند. با این حال اگر با این برنامه‌ها موفق به بازگردانی اطلاعات نشدید، می‌توانید در مقاله برنامه ریکاوری گوشی اپلیکیشن‌های گوشی را هم امتحان کنید.

نرم افزار DroidKit

برای ما هم اتفاق افتاده که آنقدر نگران ریست‌فکتوری بودیم که فراموش کردیم قبل از این کار نسخه پشتیبان شده‌ای از اطلاعات گوشی خود تهیه کنیم و از خود می‌پرسیم که ممکن است ایا بعد از ریست فکتوری اطلاعات را برگردانیم ؟ مطمئناً توسعه‌دهندگان اندروید هم این شرایط را در نظر گرفته‌اند. ما در این بخش خیال شما را راحت می‌کنیم که نرم‌افزار DroidKit برای این شرایط ساخته شده است.

این برنامه بدون نیاز به روت اطلاعات شما را نشان می‌دهد. حتی می‌توانید برای ریکاوری پیام های حذف شده که در مطلبی جداگانه مفصل راجع به آن صحبت کرده‌ایم هم از آن استفاده کنید. تنها کافیست مراحلی که نام می‌بریم را دنبال کنید.

با استفاده از این نرم افزار، چگونه گوشی ریست شده را برگردانیم ؟

 • در کامپیوتر خود برنامه DroidKit را باز کرده و در صفحه اصلی روی Quick Recovery from Device بزنید.

بهترین برنامه ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری

 • تمام مواردی که نرم‌افزار می‌تواند آنها را بازیابی کند، خواهید دید. مواردی را انتخاب کنید که واقعاً به دنبال آنها هستید، تا این برنامه کار خود را سریع‌تر و دقیق‌تر انجام دهد.

ریکاوری گوشی فلش شده اندروید

 • با کابل یو اس بی گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید و دستورالعمل‌هایی که پرسیده می‌شود را دنبال کنید

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ بعد از فلش

 • به عنوان مثال، برای برگرداندن عکس ها بعد از تنظیمات کارخانه بخش عکس‌ها را انتخاب کنید. در ادامه نرم‌افزار یک سری تصاویر را نشان می‌دهد. این حق انتخاب را خواهید داشت که هر کدام که مد نظر شماست را به دستگاه بازگردانید.

چگونه بعد از ریست فکتوری اطلاعات را برگردانیم

 • وقتی که این پروسه تمام شد، تصویری مطابق با شکل زیر خواهید دید.

چگونه اطلاعات گوشی را برگردانیم

اگر این هم سؤال شماست که گوشیم فرمت شده چیکار کنم اطلاعات کارت SD به گوشیی برگردد؟ با این نرم‌افزار حتی می‌توانید اطلاعات کارت حافظه SD خود را هم برگردانید. تنها روش کار آن کمی با مراحلی که در بالا نام بردیم، متفاوت است:

ایا بعد از ریست فکتوری اطلاعات را برگردانیم

 1. به همان صفحه اول برنامه برگردید و گزینه Data Recovery from SD Card را انتخاب کنید.
 2. با استفاده از کارت حافظه خوان، SD Card خود را به کامپیوتر وصل کنید.
 3. حالت Recovery را انتخاب کرده و به نرم‌افزار اجازه دهید تا کارت اس‌دیتان را تشخیص دهد.

نرم افزار Gihosoft Android Data Recovery

نرم افزار ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری Gihosoft Android Data Recovery Free، یکی از حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن‌هاییست که به شما توصیه می‌شود. با استفاده از آن، نه تنها می‌توانید عکس‌ها را پس از تنظیم مجدد کارخانه در دستگاه‌های Android بازیابی کنید، بلکه می‌توانید سایر اطلاعات پاک شده را هم بازیابی کنید. علاوه بر این، تقریباً از تمام برندهای اندرویدی مانند Samsung ،Huawei ،HTC ،LG ،Google Pixel ،OnePlus ، Motorola ،Sony ،ZTE ،Xiaomi و غیره پشتیبانی می‌کند.

برای بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری با برنامه‌ی Gihosoft Android Data Recovery Free مراحل زیر را دنبال کنید:

 • این نرم افزار را برای نصب بر روی کامپیوتر دانلود کنید.
 • برنامه را ران کرده و روی داده‌هایی که می‌خواهید بازیابی شود کلیک کرده سپس دکمه Next را بزنید.
 • USB debugging را در گوشی فعال کنید و آن را به وسیله یک کابل USB به کامپیوتر متصل کنید.
 • زمانی که برنامه گوشی شما را شناسایی کرد برای اسکن گوشی و سرچ داده‌های پاک شده روی گزینه Start کلیک کنید.

پس از طی مراحل بالا با دقت جزئیات فایل‌هایی که ریکاوری شده را ببینید و مواردی که قصد دارید بازیابی کنید را انتخاب کنید. در نهایت بعد از انتخاب موارد مورد نظرتان گزینه Recover را بزنید.

یکی دیگر از برنامه‌هایی که به شما پیشنهاد می‌دهیم Recoverit Data Recovery است که می تواند در بازیابی اطلاعات به شما کمک کند. اگر برنامه دیگری را می‌شناسید آن را در قسمت کامنتت با دوستانان به اشتراک گذارید.

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ بعد از ریست فکتوری

برای ریکاوری گوشی سامسونگ بعد از ریست فکتوری علاوه بر بکار گرفتن روش‌های بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری که پیش از این به آن‌ها اشاره کردیم، می‌توان از موارد زیر هم کمک گرفت:

 • استفاده از نرم‌افزار Samsung File Recovery
 • استفاده از ابزار Samsung Smart Switch
 • بازیابی تصاویر از طریق پوشه‌ی مخصوص تصاویر پاک شده در اپ گالری

راه‌ها و برنامه‌های بسیاری برای بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری وجود دارد که در این مقاله به بهترین گزینه‌های در دسترس اشاره کردیم؛ با این همه اگر تصمیم به فروش گوشیتان دارید، باید از عدم توانایی مالک بعدی در بازیابی اطلاعات شخصی‌تان اطمینان لازم را حاصل کنید. در ادامه بهترین روش برای حفاظت از اطلاعات پس از ریست فکتوری را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

اگر هم به دنبال خرید دستگاه جدیدی از این برند هستید و نمی‌دانید کدام مدل را انتخاب کنید، سری به صفحه قیمت گوشی سامسونگ بزنید. در آنجا مدل‌های متنوعی از این برند کره‌ای به همراه نقد و بررسی هر یک قرار گرفته است.

بازیابی اطلاعات بعد از فلش کردن گوشی

ایا بعد از فلش زدن گوشی ریکاوری می شود ؟ بله، تاحدی گوشی فلش شده ریکاوری میشود به شرطی کارهایی که می‌گوییم را انجام دهید. موقع فلش کردن، شما دو حق انتخاب دارید:

 • گزینه Wipe Data/Factory Reset: این گزینه برای مواقعی استفاده می‌شود که قصد فلش کردن یک نسخه رام متفاوت با آنچه روی دستگاهتان است را دارید. در این حالت اطلاعات گوشی شما از دست می‌روند.
 • گزینه Wipe Cache Partition: با انتخاب این گزینه، یعنی شما یک نسخه جدیدتر را به عنوان رام انتخاب کردید. در این حالت، همچنان برخی از اطلاعات مانند تنظیمات و اپلیکیشن‌ها محفوظ خواهند ماند.

اصولاً بدون تهیه نسخه پشتیبان از دیتاهای گوشی، بیشتر اطلاعات را از دست خواهید داد؛ با این حال می‌توان به کمک نرم‌افزارها برخی از داده‌های حذف شده را دوباره به فضای گوشی برگرداند که اگر در این شرایط قرار گرفتید، می‌توانید این مرحله را انجام دهید.

پیش‌نیاز ریکاوری گوشی فلش شده اندروید این است که گوشی خود را روت کنید. اگر نمی‌دانید چه اپلیکیشنی را برای “روت” دانلود کنید، ما به شما KingRoot را پیشنهاد می‌دهیم. در ادامه مراحلی که خواهیم گفت تقریباً با این روش که چگونه بعد از ریست فکتوری اطلاعات را برگردانیم مشابه است، اما نرم‌افزاری که باید استفاده کنید، متفاوت است؛ پس:

برگرداندن عکس ها بعد از تنظیمات کارخانه

 • برای بازیابی اطلاعات گوشی بعد از فلش اپلیکیشن EaseUS MobiSaver – Recover Vid را دانلود و اجرا کنید
 • از طریق کابل یواس‌بی، گوشیتان را به کامپیوتر وصل کنید
 • در اپلیکیشن روی Start بزنید تا نرم‌افزار شروع به پیدا کردن اطلاعات گوشی (چه آنهایی که الآن موجود هستند و چه مواردی که پاک شدند) کند
 • این امکان وجود دارد که فایل‌ها را قبل از بارگیری، باز کنید. برای اینکه تنها موارد پاک شده را ببینید، روی گزینه Only displayed deleted items ضربه بزنید
 • در آخر هم وقتی فایل‌ها را انتخاب کردید، با انتخاب گزینه Recover آنها را به فضای موبایل بازگردانید

اگر هم کاربر گوشی گلکسی هستید، ایین روش برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ بعد از فلش هم استفاده می‌شود. در کل، ما روش‌ها را به گونه‌ای آموزش دادیم تا شما کاربران اندرویدی پاسخ این سوال خود را گرفته باشید که بعد از تنظیمات کارخانه چه باید کرد و چگونه اطلاعات خود را برگردانید؛ حتی اگر گوشی خود را فلش کردند. پس با خیالی آسوده این آموزش‌ها را دنبال کنید.

چگونه مطمئن شویم که بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری امکان‌پذیر نیست؟

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که اطلاعات شما پس از بازگرداندن به تنظیمات کارخانه، قابل دسترس نیست و بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری غیرممکن است، می‌توانید از ابزارهایی مانند Shreddit استفاده کنید که فایل‌هایی را غیر‌قابل خواندن کرده و داده‌های حافظه داخلی و خارجی گوشی را پاک می‌کند. پس اگر قصد فروش گوشی خود را دارید می‌توانید با رمزگذاری آن شروع کرده و برنامه ذکر شده را دانلود و اجرا کنید و نهایتاً ریست فکتوری را انجام دهید.

برنامه بازیابی اطلاعات اندروید پس از بازگشت به تنظیمات کارخانه

امیدواریم که در این مقاله به پاسخ سؤالتان که ” چگونه گوشی که ریست شده را برگردانیم ” رسیده باشید. آیا تاکنون تجربه برگرداندن اطلاعات گوشی بعد از تنظیمات کارخانه را داشتید؟ تجربه‌های خود را با دوستانتان در ۱۹کالامگ به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۸۲ رای

سوالات متداول

بعد از تنظیمات کارخانه چه باید کرد؟

✔️ به محض اینکه گوشی را ریست‌فکتوری کردید، اکانت گوگلی که از آن استفاده می‌کردید را وارد و در تنظیمات و سپس بخش گوگل، روی گزینه بک‌اپ بزنید. اگر با این کار، نتوانستید اطلاعات خود را برگردانید، راه بعدی که برای بازیابی اطلاعات گوشی بعد از ریست فکتوری به شما پیشنهاد می‌کنیم، استفاده از نرم‌افزارهاست. در مقاله بیشتر در مورد این موضوع توضیح دادیم.

بهترین برنامه ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری کدام است؟

✔️ اگر به دنبال بهترین برنامه ریکاوری گوشی بعد از ریست فکتوری می‌گردید و نسخه بک‌اپ هم از اطلاعات گوشی خود تهیه نکردید، پیشنهاد ما به شما دانلود و استفاده از نرم‌افزارهای قدرتمند و حرفی‌ای است که حتی می‌توانند پیام‌‌های شما را هم برگردانند.

نوشته های مشابه

‫۶۰ نظرها

 1. سلام گوشیم سیاه شد وریست ریکاوری همچین چیزی زدم و الان خیلی بد کار می‌کنه یکسره خاموش میشه به سختی میاد بالا و خیلی اوضاع خرابتر شده اطلاعاتی که همه پاک شده سیم کارتمو نمی‌خونه یا زنگ میزنم زنگ میخوره هیچی عکس التماس نشون نمیده

 2. سلام،تبلت glxام را دادم مغازه دار درست کنه تاچ ش شکسته بود مغازه دار میگه جی ال ایکس،کارخونه اش توی خرمشهره یعنی باید خود اون کارخونه باید درست کنه بعد فرستاده اونجا درست کرده تاجش رو بعد می‌خواسته امتحان کنه فلش کرده کل عکس و هرچی بوده را پاک کرده میگه چون رمز باز کردن تبلت را نمیونسته این کارو کرده فقط یه با تماس گرفته و وقتی جواب ندادیم فلش کرده،شما چی به نظرتان میرسه کمکم کنید

 3. سلام،تاچ تبلتم شکسته بوددادم درستش کنن( البته تبلتم glxهست ومغازه دار میگه کارخانه اش توی خرمشهره)برای اینکه می‌خواسته تاج گوشی را امتحان کنه درست شده یا نه چون تبلت رمز داشته فلش کرده همه عکسهای داخل تبلت هرچی بوده را حذف کرده میگه به شما زنگ زدیم جواب ندادین که رمزش را بگیریم کلا فقط یه بار تماس گرفته و وقتی جواب ندادیم فلش کرده،الان چیکار کنم؟

 4. من رمز گوشی سامسونگ اندروید *۱۱ رو فراموش کردم الان هم یادم نمیاد نمیدونم چیکار کنم میخوام فلشش کنم اما اطلاعات توش رو میخوام چیکار کنم؟
  و جیمیل و بکاپ و اینا هم نداشتم و نرم افزارش رو هم نداشتم کلا این چیزایی که گفتید رو نداشتم

 5. سلام خسته نباشی ادمین فعال.
  من گوشی را ریست کردم ک هیچ حسابی نداشته باشم حتی سیمکارتم سوزوندم میخواستم گوشی رو بدم ب کسی.
  حالا ک میخواهم گوشی را روشن کنم باز شماره همرا یا حساب گوگل نیاز دارد امکان راهی دیگه دارد؟

  1. سلام
   شما در واقع حساب گوگل خودتون رو از گوشی حذف کردید، ولی به طور کامل که حذف نشده. دوباره با وارد کردن ایمیل و پسورد میتونید بازیابی کنید

 6. خسته نباشین اقا من میخواستم بعد از ریست هیچ حسابی نداشته باشم حتی سیم کارتمم دیشب شکوندم

 7. سلام من هفت ماه پیش گوشیم ریست فکتوری شد
  امکانش هست الان بتونم عکس و فیلما رو برگردونم ؟

 8. گوشی فلش زدم اطللاعاتم پاک شده عکس وفیلمام شیامی نوت یازده پرو هستش رمز الگو دادم یادم رفت چکارکنم اطللاعاتم برگزدد ممنون

 9. سلام من گوشیم رو فرمت کردم مونده رو درحال بررسی اتصال چیکار کنم؟

 10. سلام من میخوام عکس ها و فیلم ها کلااطلاعات کامل گوشیم بعد ازاینکه فلش کردم پاک بشه و هیچ برنامه ای نتونه فیلم ها و عکس هامو برگردونه گوشی رو میخوام بفروشم برام مهمه ک بعد از فلش طرف نتونه اطلاعاتم رو بالا بیاره راهی هست ممنون میشم از لطفتون بگین

 11. سلام گوشیم ریست شده چجوری باید برنامه ها و شماره ها عکس ها مو بر گردونم

 12. سلام وقتتون بخیر، ببخشید من گوشیم ناگهانی خاموش شد و هر کاری کردم روشن نشد، به موبایل فروشی ها نشون دادم گفتن راهی نداره جز اینکه فلش بشه، روت هم نشده، اگه من گوشیمو فلش کنم و بعد روتش کنم، آیا صد درصد تضمینی می تونم همه اطلاعات گوشیمو ریکاوری کنم؟

 13. من ریست دستی کردم گوشی اندروید بعد ک میخام وارد بشم بدون ایمیل نمیشه ایمیل دیگ وارد میکنم قبول نمیکنه چیکار کنم

 14. سلام من شب خوابیدم صبح بلند شدم دیدم گوشیم خود به خود ریست فکتوری شده هرچقدرم تلاش می‌کنم نمیتونم چیزیو برگردونم از کسی پرسیدم میگه گوشیت پشتیبانی نداشته الان باید چیکار کنم عکس های خیلی مهمی داشتم باید برگردونم هرطور شده

  1. سلام عزیزم منم همین مشکلو دارم راه جلو فهمیدی میشه به منم کمک کنی

   1. سلام من گوشیم رو فرمت کردم مونده رو درحال بررسی اتصال چیکار کنم؟

 15. گوشی رو زدم کلا ریست کردم الا همه چی پریدع چطور برگردونم گوشی نوت ۸عه شیائومی

 16. برنامه بازیابی اطلاعات اندروید پس از بازگشت به تنظیمات کارخانه چی پیشنهاد میدید

 17. سلام من ریست کردم ادمین عزیز الان چطوری میتونم مخاطبینمو برگردونم گوشی من ندارم تو تبلته Samsung و اندروید ۱۱ هست

 18. سلام خسته نباشید من گوشیم یه ۲۵ روزی قبل ریست فکتوری شد اما عکس ها و فیلم های داخلش خیلی برام مهم بود اطلاعات زیادی روش نریختم تونستم مخاطبین رو بازیابی کنم ولی من عکس و فیلم هارو میخوام ایا راهی هست برنامه ای ؟لطفا کمکم کنید ممنون

  1. سلام دوست عزیز ، بنده گوشی رو ریست فکتوری کردم ، بخش اعظمی از مخاطبینش پاک شدن ، راهی هست برای بازیابیشون؟

   1. احتمال زیاد باید تو تلگرام باشن اون رو هم یه چکی کن

    1. سلام گوشی من ۱سال پیش دزدیده شده والان پیدا شده مطمعنا برای باز کردن رمز گوشی رو فلش کردن
     عکس وفیلمای خیییلی مهم داشتم میتونم اونارو برگردونم ؟؟؟؟
     تورو خدا جواب بدین متخصص این کارو بهم معرفی کنین خیلی مهمه

    2. من باهمون شماره وارد واتس اپ والبته تلگرام شدن تمام مخاطبینخو اونحا داشتم

 19. سلام وقتتون بخیر گوشی من شایئومی هستش اشتباهی ریست فکتوری شده چیکار کنم عکس و فیلم و آهنگام برگردن لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم

  1. گوشی من سامسونگ s5هست ریست کردم گوشی رو تمام اطلاعات پاک شده شماره تلفن دکتر هست دربه در دنبال اونم

  2. سلام گوشیه من شیائومیه شیش هفت ماه قبل گوشیمو ریست کردم میتونم همه چیمو برگردونم؟

 20. سلام ،گوشی میلیونی من بودن داشتن بک آپ ریست فکتوری شده چیکار کنم که فیلم ها و عکسها و موزیکام و بقیه اطلاعات برگرده؟

 21. باسلام،وعرض ادب خدمت ادمین فعال ،عرضم به حضورتان این است که من پیام های ریست شده را بازیابی کنم ومشکل اصلی اینه که گوشی ریست شده ایا راهی هست برای بازیابی تشکرازجوابتان فقط پیام ها رو میخوام

  1. اگر درست بک اپ گرفته شده باشه فک می کنم برگرده در غیر این صورت پیام ها رو نمیشه برگردوند

 22. سلام من گوشیj4coreدارم گوشیم یهو خاموش شد بروم پیش تعمیرکار گوشی نتونست درستش کنه ریست فکتوریکرد الان چطوری عکس هارو برگردونم چون اطلاعاتش خیلی مهم بود لطفا کمکم کنید اگه میشه پاسخ بدید هر راهی باشه خوبه ممنون

 23. سلام من گوشیم مدلش شیائومی به تازگی گوشیمو ریست کردم میشه بگید چجوری موسیقی ها و فیلم ها و عکس ها کلا همه ی رسانه هارو برگردونم ؟؟میشه توضیح بدید

 24. سلام اگر کسی می دونه چطوری یادداشتها را بعد از ریست فکتوری چطوری برگردونم ممنون میشم اطلاع بده

  1. سلام گوشیم شیائومیه شیش هفت ماه قبل گوشیمو ریست کردم الان می‌خوام برگردونم میشه؟

 25. چگونه وقتی گوشی را به حالت کارخانه برگردانیم عکسها را بازیابی کنیم ؟

   1. میشه توضیح بدی چجودی منم شب خوابیدم صب که پا شدم گوشیم ریست شده بود و عکسا و فیلمای تکش برام خیلی مهم بودن

 26. ببخشید گوشی من شیائومی هستش ریسیت فکتوری شده چکار کنم که اطلاعات برگرده . من می خواهم ایمیل ها و فیلم ها و عکس هام بر گرده باید چکار کنم.

  1. گوشی من باچندزدن الگوی اشتباه قفل شده ومیگن که باید همه چی پاک شه که گوشی بازبشه وازهیچی پشتیبان نگرفتم الان اگه همه چی روپاک کنم آیا میتونم که دوباره عکسها وفیلمهارو برگردونم ممنون میشم که اگه میتونین کمکم کنید؟؟

   1. سلام تو رو به خدا کمکم کنید گوشیم را فلش زدم خاموش شده بود حالا کل اطالعات روی گوشیم رفته چطوز ان را ریکاوری کن

    1. اگر قبلا بکاپ گرفته باشید یا از طریق گوگل ممکنه بتونید اطلاعاتتون رو برگردونید. توضیحات مقاله رو بخونید دوست عزیز

 27. ببخشید گوشی من شیائومی هستش ریسیت فکتوری شده چکار کنم که اطلاعات برگرده . من می خواهم ایمیل ها و فیلم ها و عکس هام بر گرده باید چکار کنم

  1. سلام وقت بخیر
   گوشی من هواوی هست و من به حالت کارخانه زدم و همه ی اطلاعاتم پاک شده و…
   الان چون اطلاعات جدیدی توی گوشی ریختم امکان بازیابی اطلاعات قبلی هست؟
   و اینکه یک فلش فرمت شده بعد اینکه اطلاعات جدید ریخته شده در آن اصلا امکان بازیابی نیست؟

   1. سلام. ببخشید گوشیمو چند بار رمز اشتباه زدم قفل شد کلا به یه بدبختی مجبور شدم فلش بزنم عکسهای. خیلی خیلی مهمی داشتم نمیشه اونا رو برگردونم.. تو رو خدا کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن