اپلیکیشن و نرم افزارهمه

ویژگی‌های جدید و جذاب MIUI Launcher در گوشی‌های شیائومی!

MIUI، رابط کاربری شیائومی بخاطر سفارشی‌سازی‌هایی که ارائه می‌دهد مشهور است. با وجود اینکه این رابط کاربری کاربر پسند و قابل تنظیم است، کاربران از برخی ویژگی‌ها مانند Notification Shade و MIUI Launcher شکایت داشتند. شیائومی در بروزرسانی‌های اخیر MIUI، سایه اعلان را بسیار بهبود بخشید، اما MIUI Launcher پیشرفت خاصی نداشت، تا اینکه در بروزرسانی‌های جدید پیشرفت کرده است.

ویژگی‌های جدید و جذاب MIUI Launcher در گوشی‌های شیائومی!

سال گذشته، شیائومی MIUI Launcher معرفی کرد، لانچر در واقع خواسته چند ساله کاربران برای اضافه شدن کشوی برنامه‌ها (App Drawer) به این رابط کاربری بود. کشوی برنامه‌ها با کشیدن انگشت از پایین صفحه به سمت بالا، فعال شده و باعث می‌شود تا کاربران با سرعت و سهولت بیشتری به برنامه‌ها و اپ‌های نصب شده بر روی گوشی خود دسترسی داشته باشند.

شیائومی به تازگی MIUI را در Global ROM به روز کرده است. یکی از ویژگی‌های جدید امکان فعال سازی میانبرهای مختلف در صفحه اصلی و از برنامه‌های مختلف است که به کاربران امکان می‌دهد راحت‌تر با کشوی برنامه و این رابط کاربری، کار کنند و دامنه فعالیت آنها را گسترده‌تر می‌کند.

جدا از کلید‌های میانبر برنامه، MIUI Launcher همچنین ویژگی جدیدی را ارائه کرده که به شما امکان می‌دهد تا برنامه‌ها را مستقیماً از صفحه اصلی به اشتراک بگذارید، بنابراین در صورتی که می‌خواهید یک برنامه را با شخصی به اشتراک بگذارید، می‌توانید مستقیماً انگشت خود را روی برنامه نگه دارید و گزینه Share را انتخاب کنید. کاربران همچنین می‌توانند از هر برنامه یک Dual داشته باشند.

ویژگی‌های جدید و جذاب MIUI Launcher در گوشی‌های شیائومی!

این بروزرسانی همچنین یک انیمیشن جدید در صفحه نمایش را به همراه دارد که بعد از باز شدن صفحه با اثر انگشت شاهد آن خواهید بود.

ویژگی‌های جدید و جذاب MIUI Launcher در گوشی‌های شیائومی!

همه این تغییرات فقط در دستگاه‌های دارای MIUI به استثنای POCO و سری Redmi K20 موجود است. همچنین این ویژگی‌ها در Redmi Note 4 در دسترس نیستند، بنابراین این احتمال وجود دارد که دستگاه‌های MIUI که اندروید Nougat را اجرا می‌کنند این ویژگی‌ها را دریافت نکنند. اگر گوشی شما از نسخه جدید رابط کاربری شیائومی، یعنی MIUI 11 استفاده می‌کند، در نصب به‌روزرسانی جدید لانچر آن تردید نکنید.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن