خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار گوشی موبایل

آموزش ساخت ایمیل فیک یا ایمیل موقت با پسورد و پسوند gmail

آیا تا به‌حال به ساخت ایمیل فیک و موقت اقدام کرده‌اید؟ همانطور که می‌دانید برای استفاده از بیشتر برنامه‌ها و سرویس‌ها لازمست از آدرس ایمیل استفاده کنیم که در پی آن روزانه حجم عظیمی از پیام‌های تبلیغاتی و اسپم راهی حساب ما می‌شوند. در مواقع این چنینی ساخت ایمیل موقت راه گریز خوبی خواهد بود…

ایمیل موقت چیست؟

ایمیل یا پست الکترونیکی در واقع برای ارسال و دریافت اسناد به صورت الکترونیکی بکار می‌رود که در گذشته تا به اکنون در زمینه کاری اهمیت به سزایی داشته است. این سرویس هم به صورت دائمی و هم به صورت موقت طراحی شده است. اصولاً ایمیل دائمی نشانه هویت شخص بوده و امنیت آن اهمیت زیادی دارد؛ امروزه با وجود اپلیکیشن‌های متنوعی که برای ارتباط با دوستان و همکاران وجود دارد، اما باز هم ایمیل برای برخی افراد به خصوص در زمینه‌های شغلی و رسمی در اولویت قرار دارد. نهایتاً ایمیل موقت را می‌توان سرویسی تعریف کرد که بعد از مدت زمان مشخصی از بین می‌رود.

مزایا و معایب ساخت ایمیل فیک

با ساخت ایمیل فیک از شر ایمیل‌های اسپم راحت می‌شوید و در ایمیل دائمی خود کمتر شاهد دریافت این گونه محتواها خواهید بود. از سویی دیگر با استفاده از ایمیل رایگان دیگر نگرانی از بابت هویت، حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه خود نخواهید داشت؛ زیرا حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و در بازه‌ی زمانی خاصی دیگر وجود ندارد. گاهی اوقات فوروم‌های متفاوتی در سایت‌های مختلف وجود دارد که محل بحث و مبادله اطلاعات است و برخی افراد علاقه زیادی دارند در این مباحثات شرکت کنند، اما به دلیل اینکه باید از ایمیل خود استفاده کنند، از این کار صرف نظر می کنند، با وجود ایمیل فیک با پسورد دیگر دغدغه‌ای برای این امر وجود ندارد.
ایمیل فیک با پسورد
ساخت ایمیل موقت معایبی هم دارد؛ مثلاً از نظر امنیتی نمی‌توان صد در صد روی آنها حساب کرد، زیرا شما برای استفاده از این سرویس‌ها بهایی پرداخت نمی‌کنید و امکان دارد اطلاعات شما را به سایت‌های تبلیغاتی بفروشند. بنابراین در استفاده از ایمیل یکبار مصرف با رمز این موضوع را مد نظر قرار دهید که سیاست حفظ حریم خصوصی (Privacy Policy) را حتماً مطالعه کرده و از شرایط آن آگاه شوید. اگر نگران مشکلات این چنینی هستید، می‌توانید با استفاده از برخی ترفندها که در ادامه نام می‌بریم، در خود برنامه جیمیل یا یاهو نقابی ساختگی برای ایمیل اصلی خود بسازید!

مقاله پیشنهادی: آموزش ساخت ایمیل

چرا از ایمیل موقت استفاده کنیم؟

ناگفته نماند که ساخت ایمیل فیک با رمز بسیار راحت و سریع بوده، به صورتی که ساخت آن نیاز به زمان کمتری نسبت به ایمیل دائمی دارد و نیازی به اطلاعات تماس شما هم نیست. هک شدن یکی از بزرگترین دغدغه‌های افراد است و بدون شک تا به حال اخبار زیادی در مورد هک شدن حساب‌های افراد بسیاری به گوشتان رسیده است، این گونه ایمیل‌ها به این دلیل که بعد از چند ساعت پاک می‌شوند، به ندرت امکان هک شدن دارند و امنیت بالایی را برای شما رقم می‌زنند. فراموش کردن پسورد یکی دیگر از معضلات ایمیل‌های دائمی است و از طرفی بازیابی آن هم سختی‌های خودش را دارد؛ بنابراین، در بسیاری از موارد ایمیل‌های موقت نیازی به رمز عبور ندارند. نهایتاً با پست الکترونیکی موقت می‌توان به صورت آنلاین خرید کرد و برای ثبت نام در سایت‌هایی که نیاز به ایمیل دارند از آن استفاده کرد.

ایمیل فیک با رمز

روش های ساخت ایمیل موقت

آموزش ساخت ایمیل موقت باعث می‌شود که ابهامات در مورد این قابلیت برطرف شود. برخی از این سرویس‌ها به شما آدرس هایی را برای ساخت ایمیل فوری پیشنهاد می‌کنند. همچنین می‌توانید به راحتی به Inbox خود رفته و از خدمات سایت‌های گوناگون نظیر دریافت ایمیل فیک بهره مند شوید. علاوه بر این، می‌توان از ربات ایمیل موقت هم استفاده کرد که البته باز هم روش‌های گفته شده متداول‌ترند. سرویس ساخت ایمیل یکبار مصرف یکی از نیازمندی‌های اساسی کاربران است، زیرا برای سرعت بخشیدن به بسیاری از کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ مثلاً برای ثبت نام و ساختن چندین اکانت به طور همزمان می‌توان از این سرویس بهره برد بدون اینکه ایمیل های فیک دریافت کنیم یا نگران امنیت حریم خصوصی خود باشیم.

۱- ساخت ایمیل فیک از طریق سایت

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای ساخت ایمیل فیک استفاده از سایت‌هاست. این سایت‌ها هرزمان که بخواهید در دسترس‌اند. متاسفانه برخی از آنها حدمات خود را در ازای دریافت پول ارائه می‌کنند و برخی هم اصلاً اعتباری ندارند، چراکه ممکنست به چند نفر دیگر هم آن را معرفی کنند. ما در اینجا برای شما سایت‌هایی را انتخاب کرده‌ایم که هم اعتبار بالایی دارند و هم به صورت رایگان می‌توانید از آنها ایمیل الکی درخواست کنید…

ساخت ایمیل موقت ایرانی

در اینجا سایت‌هایی را آورده‌ایم که گزینه‌های آن به صورت فارسی نوشته شده و به همین دلیل بدون هیچ مشکلی می‌توانید به ساخت ایمیل اقدام کنید.

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۷,۹۷۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۹,۷۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

وقتی وارد این سایت می‌شوید، به شما یک ایمیل موقت نشان داده می‌شود. آن را کپی کرده و در جایی که می‌خواهید، وارد کنید. اگر برای این آدرس قرارست پیامی ارسال شود، آن را در پایین همین صفحه خواهید دید.
ایمیل آماده میخوام

این سایت ساخت ایمیل فیک دو امکان متفاوت را در اختیارتان قرار می‌دهد:

ساخت ایمیل موقت

 1. با انتخاب “نام تصادفی” در بین لیست ایمیل فیک به شما یک مورد را نشان می‌دهد.
 2. با کلیک بر روی گزینه “انتخاب کنید” می‌توانید نام مورد نظرتان را وارد کنید.

بعد از ساخت جیمیل فیک، در صندوقی که در صفحه می‌بینید، پیامتان را مشاهده خواهید کرد.

این سایت ساخت جیمیل برای کسانی خوبست که دوست دارند جمیل فیک دریافت کنند که به سرعت پاک شود. ایمیل موقتی که در این وب‌سایت ساخته می‌شود، تنها به مدت ۱۰ دقیقه قابل استفاده است. در این سایت هم می‌توانید پیام دریافت کنید.
ایمیل موقت با پسورد (لیست ایمیل فیک)

در این بخش یا می‌توانید در کادر “آدرس ایمیل” نامی را به دلخواه وارد کنید یا اینکه بر روی “ایجاد آدرس ایمیل تصادفی” ضربه زده تا خود سایت برای شما به صورت رندوم یک ایمیل موقت بسازد. در ادامه ساختن ایمیل فیک به صفحه‌ای وارد می‌شوید که در آنجا ایمیل‌های دریافتی را خواهید دید.

ایمیل موقت جیمیل

ساخت ایمیل فیک خارجی

در اصل کار این سایت‌ها هم مانند سایت‌های قبلیست، اما تنها تفاوت آنها این است که اینبار به جای منوی فارسی با زبان انگلیسی روبرو خواهید شد که به شما خواهیم گفت روش درخواست ایمیل چگونه است…

سایت www.emailondeck.com یکی از مواردیست که هم به سرعت برای شما ایمیل موقت جدید می‌سازد و هم پیام‌ها را در صندوق دریافتی نشان می‌دهد. بار اول که وارد این صفحه می‌شوید، دو مرحله لازمست انجام دهید:
ایمیل یکبار مصرف با رمز

 1. در مرحله اول که با “Step 1” نشان داده شده، تیک گزینه “I am human” را فعال کنید. سپس از شما خواسته می‌شود تا تصاویر مربوطه را پیدا کنید.
 2. در بخش “Step 2” بر روی گزینه “Get Email”کلیک کنید.

در ادامه ایمیل موقتی را نشان خواهد داد که در بخش پایین آن می‌توانید پیام‌های الکترونیکی جدید خود را مشاهده کنید.

ساخت ایمیل فیک و موقت با پسورد در سایت

ایمیل‌های موقت اصولاً به دو صورت بدون پسورد و همراه با پسورد ساخته می‌شوند. بسیاری از سرویس‌ها، ایمیل موقت را بدون پسورد ارائه می‌دهند. البته برخی سایت‌ها نیز هستند که ایمیل موقت با پسورد را طراحی می‌کنند.

به عنوان مثال، سایت ایمیل یکبار مصرف www.trash-mail.com یکی از مواردیست که ساخت ایمیل فیک با رمز را امکان پذیر می‌کند:

ساخت ایمیل یکبار مصرف با رمز به این صورتست که باید به سایت مذکور رفته و ادرس ایمیل فیک خود را وارد کنید. در منوی کشویی کنار آن، نام دامنه مورد نظر را انتخاب کنید و تصویر نمایش داده شده ترکیبی از اعداد یا حروف را نشان می‌دهد که باید در قسمت زیر به درستی وارد شوند. در آخر، با کلیک روی دکمه «Create new Mail-Address» ایمیل موقت با پسورد ایجاد می‌شود که قابلیت ارسال ایمیل فیک را هم دارد.
چگونه ایمیل فیک بسازیم

۲- ساخت ایمیل فیک با پسوند Gmail (جمیل فیک)

اگر دقت کرده باشید، در تمام این سایت‌ها، پسوندهایی غیر از جیمیل و یاهو را نشان می‌دهند. ممکنست وارد سایتی شده باشید که در آن از شما جیمیل بخواهد. با اجرای ترفندی که خواهیم گفت می‌توانید به سرویس خدماتی جیمیل حقه بزنید و ایمیل فعلی خود را با ظاهری جدید و تک نشان دهید. به عبارت دیگر شما با ایمیل اصلی خود وارد می‌شوید، اما پیام‌های آن را در جای دیگری دریافت می‌کنید…

فرض کنید که ایمیل شما : ffffgggg@gmail.com است. این ایمیل را می‌توان با استفاده از دو نقاب مختلف به شکل‌های گوناگونی نشان داد. این دو نقاب علامت نقطه و به علاوه (+) هستند! مثلاً به همین ایمیل فرضی که گفتیم نگاه کنید. ساخت جیمیل فیک این حساب به این شکلست: ffff.gggg@gmail

همانطور که می‌بینید ما تنها یک نقطه اضافه کرده‌ایم، اما جیمیل فکر می‌کند این یک حساب دیگرست، درصورتیکه همان قبلیست!

حالا چگونه پیام‌های ایمیل فیک با پسوند gmail را ببینیم؟

 • وارد تنظمیات جیمیل شوید.
 • گزینه “Filter and Blocked Addresses” را انتخاب کنید.
 • در کادر “To” آدرس ایمیل جدید خود را وارد کنید.
 • بر روی “Create Filter” ضربه بزنید.
 • در بین این گزینه‌ها هر مورد را که دوست داشتید انتخاب کنید.

ایمیل فیک با پسوند gmail

 • یک نام برای “Label” مشخص کنید.

ساخت جیمیل فیک
دیگر هر زمان که خواستید ایمیل موقت جیمیل را ببینید، در نوار کناری بر روی “Navigation” ضربه بزنید.

ساخت ایمیل فیک با پسوند Yahoo

ساخت ایمیل یکبار مصرف یاهو نیز فایده‌های زیادی دارد. این ایمیل ساختگی را می‌توانید هر زمانی که خواستید به راحتی پاک کنید. همچنین قادر خواهید بود آدرس آن را برای بقیه بفرستید و از آنها پیام دریافت کنید.

برای ساختن جیمیل فیک در یاهو:

 • در قدم اول وارد صفحه رسمی یاهو شوید.
 • بر روی آیکون چرخ‌دنده کلیک کرده تا وارد “Settings” شوید.
 • در سمت چپ منو، گزینه “Security” را انتخاب کنید.
 • حال بر روی “Create Base Name” کلیک کنید. دقت داشته باشید که این نام برای ساخت ایمیل‌های موقت بعدی قابل تغییر نیست.
 • بعد از وارد کردن اسم، بر روی “Create” ضربه بزنید.
 • در سمت راست پنجره نوشته شده، Add، بر روی آن کلیک کنید.
 • نامی برای “Keyword” وارد کنید. (این نام را برای ایمیل‌های بعدی می‌توانید تغییر دهید.)
 • در آخر این ایمیل به صورت basename-keyword@yahoo.com نشان داده می‌شود.
 • حال در بخش “Sending Name” آدرس دریافت کننده را وارد کنید.
 • در بخش پایین می‌توانید یادداشتی را هم اضافه کنید.

دقت داشته باشید که این آموزش ساخت ایمیل فیک مواقعی کاربردیست که می‌خواهید برای شخصی پیامی بفرستید و فراموش نکنید که وقتی شخص مقابل پاسخ داد، اگر جواب او را بدهید ایمیل واقعی شما ارسال خواهد شد. پس زمانی پاسخ فرد را بدهید که می‌خواهید آدرس اصلی شما را ببیند.

برای اطلاع از قیمت انواع گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

ایمیل یکبار مصرف یاهو

امیدواریم که تا اینجای مقاله به پاسخ چگونه ایمیل فیک بسازیم ؟ رسیده باشید. ایمیل و پسورد فیک برای شما چه کاربردی دارد؟ در چه زمینه‌هایی به ساخت ایمیل مجازی اقدام می‌کنید؟

اگر شما هم سایتی برای ساخت ایمیل فیک می‌شناسید، حتماً در بخش نظرها به دوستان خود معرفی کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۱ رای

سوالات متداول

ایمیل موقت به چه صورت تعریف می‌شود؟

✔️ از آنجایی که برای استفاده از بسیاری برنامه‌ها و سرویس‌ها باید از آدرس ایمیل خود استفاده کنید و در نتیجه روزانه حجم عظیمی از ایمیل‌های تبلیغاتی راهی حساب شما می‌شود، استفاده از ایمیل موقت با قابلیت ارسال پیام به جای ایمیل دائمی امری منطقیست. ایمیل موقت را می‌توان سرویسی تعریف کرد که بعد از مدت زمان مشخصی از بین می‌رود.

استفاده از ایمیل موقت چه مزایایی دارد؟

✔️ با بهره گیری از ایمیل فیک از شر ایمیل‌های اسپم راحت می‌شوید و در ایمیل دائمی خود کمتر شاهد دریافت این گونه محتواها خواهید بود. از سویی دیگر با استفاده از ایمیل موقت دیگر نگرانی از بابت هویت، حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه خود نخواهید داشت زیرا حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و در بازه‌ی زمانی خاصی دیگر وجود ندارد. گاهی اوقات فوروم‌های متفاوتی در سایت‌های مختلف وجود دارد که محل بحث و مبادله اطلاعات است و برخی افراد علاقه زیادی دارند در این مباحثات شرکت کنند، اما به دلیل اینکه باید از ایمیل خود استفاده کنند، از این کار صرف نظر می کنند، با وجود ایمیل موقت دیگر دغدغه‌ای برای این امر وجود ندارد.ناگفته نماند که ساخت ایمیل یکبار مصرف بسیار راحت و سریع بوده به صورتی که ساخت آن نیاز به زمان کمتری نسبت به ساخت ایمیل دائمی دارد و نیازی به اطلاعات تماس شما هم نیست.

ساخت ایمیل موقت با رمز به چه صورتست؟

✔️ ساخت ایمیل یکبار مصرف با رمز به این صورتست که به سایت trash-mail.com رفته و آدرس ایمیل مورد نظر خود را وارد کنید. در منوی کشویی کنار آن، نام دامنه مورد نظر را انتخاب کنید و تصویر نمایش داده شده ترکیبی از اعداد یا حروف را نشان می‌دهد که باید در قسمت زیر به درستی وارد شوند. در آخر، با کلیک روی دکمه «Create new Mail-Address» آدرس جدید ایجاد می‌شود. برای آگاهی از جزئیات این امر به مقاله مراجعه کنید.

کدام سرویس برای درست کردن ایمیل موقت ایرانی پیشنهاد می‌شود؟

✔️ سرویس‌های داخلی زیادی برای درست کردن ایمیل موقت فارسی وجود ندارد و بیشتر شاهد طراحی سرویس‌های خارجی در این زمینه هستیم. یکی از سرویس‌های داخلی برای ساخت ایمیل رایگان emeil.ir بوده که البته محدودیت‌های زیادی دارد.

نوشته های مشابه

‫۲۰ نظرها

 1. سلام خستھ نباشید ببخشید من ایمیل موقت ٹھیہ کردم ولی از شانس بدم تغییرش دادم حالا با همون دامنه هرچی میگردم پیداش نکردم خیلی بارم مهمه اون ایمیل ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

 2. سلام خستھ نباشید ببخشید من ایمیل موقت ٹھیہ کردم ولی از شانس بدم تغییرش دادم حالا با همون دامنه هرچی میگردم پیداش نکردم خیلی بارم مهمه اون ایمیل ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

 3. توی سایت guerrillamail.com خیلی راحت میشه ایمیل فیک با رمز ساخت

  1. این مقاله رو مطالعه کنید دوست عزیز
   https://www.19kala.com/mag/how-to-create-virtual-number/#gref

 4. ما یه گندی زدیم برای یه حساب کاربری دامته جیمیل رو @gail.com نوشتیم.
  ۲۴ ساعته دارم میگردم ایمیل فیکی پیدا نکردم که دامنه شو هم خودم بسازم
  کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

  1. gmail فیک با پسورد رو میتونی با این سایت trash-mail.com انجام بدی

   1. اا پس برای ایمیل فیک با رمز میشه از سایت ایمیل فیک استفاده کرد

  2. برای فیک جمیل میتونی از سایت هتی مختلف که این قابلیت رو دارن استفاده کنی

  1. ساخت ایمیل فیک گوگل باعث میشه ایمیل های اسپم دیگه دریافت نکنی حریم خصوصی هم بیشتر رعایت میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن