قیمت گوشی های شیائومی
موبایل و تبلتهمه

رده بندی بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ [بر اساس کلاس‌های مختلف قیمتی]

کم کم به پایان سال ۲۰۲۰ نزدیک می‌شویم و تاکنون تمام شرکت‌ها گوشی‌های خود را معرفی کرده‌اند و کاربران را با دنیایی از گوشی‌ های پرچمدار و میان‌رده سردرگم کرده و از طرفی هم باعث شده که ما حق انتخاب بیشتری داشته باشیم؛ اما به نظر شما کدام یک از این مدل‌ها در رده بندی امسال عنوان بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ را کسب خواهند کرد؟ بهترین گوشی جهان در هر کلاس چیست؟

در ادامه به ردهبندی رده بندی بهترین گوشی های جهان ۲۰۲۰ از کلاس‌های اقتصادی، پرچمدار، گوشی‌های فلگشیپ کیلر و گیمینگ اشاره خواهیم کرد، همچنین بررسی خواهیم کرد که هر کدام یک از این مدل‌ها به چه دلیل عنوان بهترین گوشی جهان ۲۰۲۰ را کسب کرده‌اند.

رده بندی بهترین گوشی های جهان ۲۰۲۰ در کلاس پرچمداران

ابتدا بهترین گوشی‌های جهان در ۲۰۲۰ را در کلاس فلگشیب در مورد بررسی قرار خواهیم داد همان کلاسی که قیمت گوشی برای کاربرانش مهم نیست و بیشتر بر دریافت قابلیت‌های ترند تکنولوژی روز دنیا و قابل‌توجه تاکید دارند.

در نظرسنجی انجام گرفته از بین ۱۳ مدل بهترین گوشی دنیا ۲۰۲۰، گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۵جی (گوشی note 20 ultra) عنوان بهترین موبایل جهان در کلاس فلگشیپ‌ها را به خود اختصاص داده است. به علاوه این گوشی در کلاس خودش جزء بهترین گوشی های ۲۰۲۰ سامسونگ هم به حساب می‌آید. در لیست بهترین گوشی های دنیا در سال ۲۰۲۰ وان پلاس ۸ پرو بعد از آن قرار داشته است. جالبست بدانید که آیفون ۱۲ پرو مکس در مرتبه سوم این نظرسنجی قرار گرفته است. هوآوی میت ۴۰ پرو (گوشی mate 40 pro) در مرتبه چهارم و پرچمدار ۲۰۲۰ شیائومی هم بعد از آن واقع شده است.

گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۵G در بنچمارک آنتوتو میانگین امتیاز ۵۱۷۶۹۹ را به دست آورده و لنز اصلی هم مطابق با ترند ساخت دوربین بهترین گوشی ‌های جهان در ۲۰۲۰ اندازه‌ای برابر با ۱۰۸ مگاپیسکل دارد. سخت‌افزار و دوربین قدرتمند آن چیزیست که این پرچمدار کره‌ای را از دید کاربران به عنوان بهترین موبایل جهان انتخاب کرده است. نظر شما چیست؟ آیا شایسته این عنوان هست یا خیر؟

با توجه به خصوصیات گفته شده این دستگاه، مدل بالاترین گوشی از این برند کره‌ای در نظر گرفته می‌شود.

بهترین گوشی دنیا

مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین گوشی هواوی – کدام گوشی هواوی را بخریم؟

کلاس دوم؛ بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ در کلاس فلگشیپ کیلرها یا قاتلان پرچمدار

کلاس «فلگشیپ کیلر‌ها» کلاسی هستند که از نظر قیمت گوشی، بین گوشی‌های میان‌رده گران قیمت‌تر بازار و پرچمداران قرار می‌گیرند و به نسبت امکانات بهترین قیمت گوشی را به کاربرانی که به دنبال قابلیت‌های پرچمدار در یک گوشی ارزان قیمت‌تر می‌گردند را ارائه می‌دهند. به نظر شما بهترین گوشی های موبایل ۲۰۲۰ در این کلاس از آن چه شرکت‌هایی خواهد بود. بهترین گوشی ۲۰۲۰

بهترین گوشی جهان

در این نظرسنجی از بین ۹ گوشی انجام گرفته وان پلاس ۸t بیشترین امتیاز را به دست آورده و ربته اول بهترین گوشی ۲۰۲۰ در کلاس خودش را به دست آورده است. بعد از آن گوشی s20 fe5G قرار گرفته که مدتی از معرفی آن می‌گذرد. در رده بندی بهترین گوشی های جهان ۲۰۲۰ گوشی شیائومی mi 10t pro هم بعد از این دو مدل قرار می‌گیرد. آیفون ۱۲ مینی هم در جایگاه چهارم بهترین گوشی‌ های سال ۲۰۲۰ خود نمایی می‌کند.

یکی از مهمترین عواملی که کاربران را متقاعد می‌کند که یک گوشی پرچمدار بخرند کیفیت دوربین این مدل‌هاست.

یکی از مهمترین عواملی که کاربران را متقاعد می‌کند که یک گوشی فلگشیپ بخرند کیفیت دوربین این مدل‌هاست. چرا که برخورداری از یک دوربین با کیفیت در موقعیت‌‌های مختلف و آزادی عملی که دوربین موبایل در اختیار کاربر قرار می‌دهد موردیست که برای بسیاری از افراد ارزش صرف هزینه بیشتر را دارد. از‌این‌رو در ادامه فروشگاه اینترنتی موبایل به کلاسی از گوشی‌های موبایل اشاره می‌‎کند که بهترین دوربین گوشی موبایل را خواهند داشت. به به نظر شما کدام یک عنوان بهترین گوشی سال ۲۰۲۰ از نظر دوربین را کسب خواهد کرد؟ مدل‌هایی که در ادامه به آنها اشاره می‌شود را ببینید.

در  نظرسنجی عنوان بهترین گوشی ۲۰۲۰ از نظر دوربین، mate 40 pro هوآوی پادشاه مطلق قلمرو دوربین‌های موبایل به حساب می‌آید و بیشترین آرا را در نظرسنجی بهترین گوشی های سال ۲۰۲۰ کسب کرده است. بعد از آن هم گوشی شیائومی می ۱۰ اولترا قرار می‌گیرد. هواوی p40 پرو پلاس هم در مرتبه سوم لیست دگزومارک قرار دارد؛ در این نظر‌سنجی باز هم این عنوان متعلق به پرچمدار هواوی است؛ اما کاربران امتیاز بیشتری را به گوشی پرچمدار آیفون داده و به این گوشی عنوان یکی از بهترین گوشی‌های جهان در ۲۰۲۰ از نظر دوربین داده‌‌اند و مقام دوم متعلق به آن است.

در ادامه چند نمونه عکس بهترین گوشی جهان گذاشته شده است.

گوشی سامسونگ Galaxy A02 ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۲,۸۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A02 ظرفیت ۶۴ گیگابایت

بهترین گوشی های 2020

رده بندی بهترین گوشی های جهان 2020

بهترین گوشی جهان 2020
جدول رده بندی بهترین گوشی های جهان

جالب است بدانید که بر خلاف لیست دگزومارک، در نظرسنجی بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ در مرتبه چهارم قرار گرفته است؛ اما ناگفته نماند که همه مدل‌هایی که در لیست می‌بینید همگی بهترین دوربین موبایل را در بردارند. اما در نظر داشته باشید که مدل های جدیدی معرفی شده و به زودی جدول امتیاز دهی این بنچمارک تغییر خواهد کرد.

بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ از نظر عملکرد گیم یا بازی

امسال گوشی‌های گیمینگ زیادی معرفی شدند؛ اما یکی از خاص‌ترین و قدرتمند‌ترین مدل‌های آن گوشی راگ فون ۳ بود که ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای را برای گیم ارائه داد. این گوشی بیشترین آمار علاقمندی را در این نظرسنجی به خود اختصاص داده است. گوشی بلک شارک ۳ پرو هم در مرتبه دوم لیست رده بندی بهترین گوشی های جهان قرار می‌گیرد.

بهترین گوشی در جهان
بهترین گوشی های جهان ۲۰۲۰

بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ در کلاس اقتصادی‌های بازار

با وجود تمام موارد گفته شده در بالا و همچنین قابلیت‌های وسوسه کننده و جذاب گوشی‌های گران قیمت خیلی از افراد هنوز هم تمایل به خرید یک گوشی گران‌قیمت ندارند و ترجیح می‌دهند که یک گوشی اقتصادی‌تر با قابلیت‌های خوب و رضایت‌بخشی را خریداری کنند؛ اما از طرفی هم تعداد مدل‌هایی که در سال ۲۰۲۰ در این کلاس گوشی عرضه شد کم نیست و شاید اگر قصد خرید موبایل از این کلاس را داشته باشید کمی شما را سردرگم کند؛ در ادامه به لیستی از بهترین گوشی‌های میانرده دنیا در سال ۲۰۲۰ اشاره خواهیم کرد.

بهترین گوشی دنیا 2020

با توجه به مقاله رده بندی بهترین گوشی های میان رده ۲۰۲۰، در لیست بهترین گوشی های ۲۰۲۰ در کلاس اقتصادی در مجموع ۱۴ گوشی قرار گرفته؛ اما در نظرسنجی گوشی شیائومی پوکو NFC x3 با کسب بیشترین آرا در رتبه اول قرار گرفته و گلکسی a51 سامسونگ بعد از آن قرار دارد که در بخشی از سال پر فروش ترین گوشی‌ های اندرویدی هم بود. گرچه اکنون نسخه بعدی این مدل هم معرفی شده و باید دید که آیا این مدل باز هم می‌تواند این عنوان را در سال جدید کسب کند یا خیر؟

جالب است بدانید که گوشی کمپانی جوان ریلمی یعنی ریلمی ۷ پرو هم در مرتبه سوم قرار گرفته است. گوشی شیائومی نوت ۹ پرو مکس هم بعد از این مدل‌ها بیشترین میزان آرا را کسب کرده است، اما به نظر می‌رسد که میان‌رده‌های گوشی ‌های سامسونگ و بعد از آن شیائومی بیشترین سهم را در این لیست داشته‌اند. برخی از این مدل‌ها بهترین دوربین را هم در اختیار دارند.

بهترین گوشی‌ های ارزان قیمت ۵G جهان در ۲۰۲۰

وان پلاس نورد در رتبه اول نظر سنجی قرار گرفته و گوشی‌های گلکسی ای ۵۱ و و می نوت ۱۰ تی و آیفون ۱۲ مینی در مرتبه‌های بعدی قرار دارد. گلکسی ای ۵۱ همچنین جزء محبوب ترین گوشی های ۲۰۲۰ هم در نظر گرفته می‌شود.

بهترین گوشی های 2020 با قیمت
رده بندی بهترین گوشی های ارزان ۲۰۲۰

در این میان گوشی هایی هم هستند که می‌توان آنها را بهترین گوشی های ۲۰۲۰ با قیمت مناسب به حساب آورد؛ برای مثال گلکسی ای ۰۱ و گلسی ای ۱۱ از جمله این مدل‌ها بودند که نسخه بعد آنها نیز به زودی راهی بازار خواهند شد. به نظر می‌رسد که در این لیست، خبری از بهترین گوشی اقتصادی هواوی ۲۰۲۰ نیست؛ اما این مدل‌ها هم عملکرد بسیاری خوبی دارند. در این جایگاه جای مدل‌هایی مثل نوا ۷ ای خالی به نظر می‌رسد، این طور نیست؟

گرچه شرکت‌های سازنده هر ساله حداکثر تلاش خود را می‌کنند تا عنوان بهترین گوشی در جهان را ازآن خود کنند؛ اما حقیقتاً این روزها دیگر این عنووان مفهومی ندارد به این دلیل که کاربران یاد گرفته اند که بر اساس نیاز خود مدلی را خریداری کنند که بیشترین کارایی را داشته باشد. شاید آمار و عدد بنچمارک ها و مجلات تکنولوژی کمی متفاوت باشد؛ اما در اصل این نتیجه بر اساس تجربه کاربری افراد بوده است.

نظر شما در مورد این نظرسنجی و رده بندی بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ چیست؟ تجربه استفاده از کدام یک از این مدل‌ها را دارید. نظرات خود پیرامون این گوشی‌ها را با ۱۹کالامگ به اشتراک گذارید.

سوالات متداول

لقب بهترین گوشی پرچمدار 2020 به کدام نسخه می رسد؟

✔️ گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۵جی (گوشی note 20 ultra ) عنوان بهترین گوشی‌های موبایل در ۲۰۲۰ در کلاس پرچمداران را به خود اختصاص داده است دلیل این موضوع آن است که این گوشی در بنچمارک آنتوتو میانگین امتیاز ۵۱۷۶۹۹ را به دست آورده و لنز اصلی هم مطابق با ترند دوربین بهترین گوشی‌‌های جهان در ۲۰۲۰ اندازه‌ای برابر با ۱۰۸ مگاپیسکل دارد. سخت‌افزار و دوربین قدرتمند آن چیزیست که این پرچمدار کره‌ای را از دید کاربران به عنوان بهترین موبایل جهان انتخاب شده است.

کدام گوشی عنوان بهترین قاتل پرچمداران 2020 را کسب کرده است؟

✔️ گوشی وان پلاس 8 تی عنوان بهترین قاتل پرچمدار 2020 را کسب کرده است.

دلیل عمده ای که کاربران ترجیح می دهند یک گوشی پرچمدار بخرند چیست؟

✔️ یکی از مهمترین عواملی که کاربران را متقاعد می‌کند که یک گوشی پرچمدار بخرند کیفیت دوربین این مدل‌هاست زیرا این ویژگی ارزش هزینه کردن دارد. دومین دلیل قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص و لوکس است که تنها در گوشی‌ها پرچمدار دیده می‌شود، سومین دلیل هم می‌توان به کیفیت مواد ساخت بدنه اشاره کرد زیرا اغلب گوشی‌های میان‌رده پلاستیکی هستند و تنها پرچمداران هستند که از مواد مقام‌تر و گران‌تر ساخته می‌شوند.

بهترین گوشی گیمینگ 2020 کدام است؟

✔️ امسال گوشی‌های گیمینگ زیادی معرفی شدند؛ اما یکی از خاص‌ترین و قدرتمند‌ترین مدل‌های آن گوشی راگ فون ۳ بود که ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای را برای گیم ارائه داد. این گوشی بیشترین آمار علاقمندی را در این نظرسنجی به خود اختصاص داده است و به عنوان قدرتمند‌ترین مدل برای گیم نیز شناخته شد.

‫۳۵ نظرها

 1. من کارشناس گوشی هستم. اگه این مطلبو بخونید ضرر نمیکنید. همه نظرها رو خوندم حرفاتون جالب بودن. من نمیدونم چرا شما ها وقتی یه گوشی از یه برند مثلا سامسونگ دارید و از گوشی ای که دارید راضی هستید بعدش اقدام به تخریب برند های دیگه میکنید. گوشی های هوشمند امروز از تکنولوژی و فناوری خیلی پیچیده ای ساخته شدن که حتی نمیتونید تصورشو بکنید که چطوری عمل میکنن. گوشی های هواوی گوشی های خوبی هستند البته به هزینه ای که در قبال خرید میکنید بستگی داره و مشکل اصلی گوشی های جدید هواوی نبود خدمات گوگل پلی است. گوشی های شیائومی گوشی هایی هستن که از لحاظ قدرت پردازشی از هواوی بهتر هستن به دلیل استفاده از چیپست های استپدراگون. چون اسنپدراگون ۷۳۲G در مقایسه با Kirin 710F مثل پدر در مقابل پسر میمونه توی نوزادی پسر. خب گوشی های سامسونگ هم به دلیل صفحه نمایش های بسیار باکیفیت و نازک بودن از لحاظ زیبایی بهتر از دیگر برند ها هستن ولی چیپست اگزینوس قابل مقایسه با اسنپدراگون کوالکام نیست. و گوشی های اپل هم از لحاظ کیفیت و ساختار قدرت زیادی دارند. شما خودتون فکر کنید. یک گوشی میانرده ۶ میلیونی یه دوربین ۶۴ مگاپیکسی داره بعد یه پرچم داره ۲۵ میلیونی یه دوربین ۵۰ مگاپیکسی داره، خب یعنی ۶۴ مگاپیکسلی بهتره ار ۵۰ مگاپیکسلیه؟؟ نه اینطور نیست. جواب اینه که به نسبت پولی که میپردازی کیفیت بهره میبری.

 2. انصافا شما ها بگید آخه گوشی های شیائومی ارزش خرید بیشتری دارن یا گوشی های هواوی؟
  معلومه
  خب هواوی
  گوشی نوا ۷ آی هواوی(حالا نوا ۵ تی رو نمیگم تا ارفاق قائل بشم) کجا نوت۸ پرو، نوت ۹ اس،نوت ۹ پرو،میت ۱۰ شیائومی کجا!!!
  نوا ۷ آی توی تست سرعت همه اینارو که گفتم نفله می کنه.
  شیائومی همه چیزش مزخرفه از طراحی دوربین هاش بگیر تا صفحه نمایش هاشون.
  گوشی های شیائومی فقط یه نکته مثبت دارن اونم باتری هاشونه والسلام.
  درباره نظرسنجی این سایت هم باید بگم ای کسی که این نظرسنجی یا بهتره بگیم کدوم گوشی بهره رو گذاشتی… عزیز من شما نوا ۷ آی و نوا ۵ تی رو ول مردی رفتی به گوشی وان پلاس ۶ اس و این گوشی های مزخرف!!
  کسی که این مطالب رو گذاشتی توی سایتت خب معلومه که تو با هواوی مشکل داری کاملا مشخصهخب شما بگو A71 بهتره یا nova 7 i خب معلومه نوا ۷ آی از این به بعد که شما میگی بر اساس بررسی های انجام شده این مطالب رو ارائه دادیم شما اگه درست بررسی می کردی فرق نوا ۷ ای رو با آ ۷۱ مزخرف سامسونگ رو می فهمیدی
  باتشکر

  1. باسلام دوست عزیز
   این مقاله بر اساس نظر سنجی جهانی هست
   سلیقه و نظر و تجربه کاربری تمام کاربران برای ما محترم هست
   سپاس از شما

   1. بع نظرم سامسونگ اس۲۱پلاس بهتر از همه این گوشی هاست له میکنه هر جی گوشی هست

    1. داداش حالت خوش نی
     اس ۲۱ پلاس عملکردش از میت ۴۰ پرو کمتره که چی داری میگی

   1. شما خودتو معرفی کن به لی جون جون جونیت تا مدیر عاملت کنه

 3. اشتباه بهترین گوشی جهان ایفون ۱۲ پرومکسه که به سامیونگ می ارزه و با شیایومی رقابت داره

 4. داش اون زوم بدرد نمیخوره بعدش پرچمدارهای شیامی مضخرفه ولش کن شیامی بحرفش نمیارزه خودتو خلاص کن بصبرa52 بیاد اووقت سامسونگ شیامی رو له میکنه

 5. داش اون زوم بدرد نمیخوره بعدش پرچمدارهای شیامی مضخرفه ولش کن شیامی بحرفش نمیارزه خودتو خلاص کن

 6. الان هم ای ۵۲ ۵g.4gمیخواد بیاد طرفدارهای شیامی دو الف بچه اومدن شیامی تازه از شیر بازه شده رو بالا میبرن حداقل به سامسونگ با این همه تجربه و تکنولوژی عالیش یه تحسین بکنید پرچمدارهای شیمای رو کی میخره می ۱۰ اولترا با اون ابتکاری که شیامی بخرج داده که پشتش یه صفحه نمایش هس او چیه وقت میخوهد بگه که من یه گوشی متفاوت بانسل قبلی ساختم که علکی قیمت بره بالا

 7. سلام در قسمت میانرده ها چرا نوا ۷i یا نوا ۵t نیستش. این گوشی ها حتی در عملکرد از a71 و a51 بهتر بودن

 8. سلام.ببخشید ولی نوت ۲۰ چه برتری نسبت به بقیه داره؟کسایی که نوشتن خوبه اصلا باهاش کار کردن؟طبق معتبر ترین بنچمارک جهان برای دوربین می ۱۰ اولترا شیائومی رتبه ۲ رو داره ولی اینجا زدید ۵؟؟؟؟زوم ۱۲۰ کدوم گوشی داره؟

  1. با سلام و سپاس از شما دوست عزیز این نتیجه بیشتر بر اساس تجربه کاربری هست نه بنچمارک های مختلف، اگر مقاله رو مطالعه کنید متوجه خواهید شد که ذکر شده این گوشی ربطه دوم دگزومارک رو داره،

  2. هیچ لذتی بالاتر از نگاه کردن نیست و هیچ تصویری بالاتر از تصور نمایشگر سامسونگ نیست. هیچکدوم قابل مقایسه با سامسونگ نیست. شیائومی فقط لوازم برقی عالیه گوشی افتضاحه. امکانات فقط روی کاغذ بالاست. در عمل نصف عملکرد سامسونگ. تو بگیر ذوم کن ۲۰۰برابر.خب چی میخواد بشه؟ وقتی کیفیت تصویر سوپر آمو ال ای دی نباشه چی رو با چی مقایسه میکنی؟

   1. چیچی کی گفته شیامی بدرد نمیخوره هرچی در ضمن سرعت شیامی خیلی بالاتر از سامسونگ هست و سامسونگ بدرد نمیخوره

    1. اگه یکم از گوشی سردربیارین این حرفارو نمیزنین.ولی من به شخصه از سری aزیاد خوشم نمیاد.

     1. ما ها که از گوشی سردر میاریم وقتی راگ فون ۳ هست به اینا نگام نمی دازیم

   2. دوست عزیز معلومه چیزی از گوشی نمیدونید من یه a20s خریدم برای برادر کوچیکم که درس بخونه باهاش ولی جان همون بردارم دوماه که خریداریش کردم داره هنگ میکنه و اثر انگشتش اصلا رضایت بخش نیست و… و دوم اینکه شماکه میگین گوشی شیائمی بدرد نمیخوره تو برو تو همین سایت ۱۹ کالا و قدرت و عملکرد گوشی note 9pro رو با a51 مقایسه کن و اصلا a51 قابل مقایسه با note 9pro نیست . گوشی که همش به صفحه نمایشگر ربط نداره چیزای دیگه رو هم در نظر بگیرین

    1. دوست عزیز اول از همه باید بدونی که که گوشی های سامسونگ امنیت بالاتری نسبت به شیامی داره من نوت ۹ پرو رو از دوست گرفتم گفتم رمز رو باز کن باز نکرد تشخیص چهرش بد بود بعد تز همه بد تر اینه که با تشخیص چهره من باز کرد که دوست گف به شیامی واقعا بعدش تو اسنپدراگون رو با اگزینوس مقایسه میکنی بیا منم برم ردمی ۹ای رو بخرم همش عیبه کسانی که شیامی دارن میگن که کار نیس من خودم گوشیم a30 هستش خیلی هم راضیم گوشی خوش دست وسبک زیبا دارم از ته دلم تعریف میکنم البته شیامی هم نمیگم گوشی هاش زیبا و خوش دست نیست وای سامسونگ بهتره الان کیفت دوربین می ۱۰ الترا به اندازه دوربین ۵۰ مگابیکسلی رسید دیگه چی میخوای همین گوشی خودم داشتم باهاش بازی پابجی موبایل بازی میکردم داغ شده بود زیاد بازی که کرده بود گزاشتم توی فریزر تا پنج دقیقه خنک بشه خوابم برم از ساعت ۱۱.۱۵ تاصبح فرداش ۷.۲۷ دقیقه توی فریزر بوده گوشی ۴۷ درصد شارژ داش به ۴۰ درصد رسید بود گوشی خاموش شده بود شده بود مث یه تیکه یخ روی اجاق گاز گرفتمش تا یخش باز بشه کم کم باز شد گوشی مث اولش بود

     1. این کاملا غلط است من قفل صورت شیائومی را امتحان کردم و بسیار دقیق و با سرعت عمل می‌کنه این دروغه

     2. نظر سنجی کنیم ببینیم کدوم گوشی ها بهترن به نظر من سامسونگ و اپل بهترین گوشی های دکیا هستن

   3. من خودم ایفون ۱۲ دارم و نوت ۲۰ اولترا هم داشتم و می۱۰ پرو خدایی اول اپل بعد شیایومی و بعدش سامس.نگ

   4. بله درست می‌فرماید غیر از نمایشگر سامسونگ هیچی نداره و یه پلاستیکه

  3. داش اون زوم بدرد نمیخوره بعدش پرچمدارهای شیامی مضخرفه ولش کن شیامی بحرفش نمیارزه خودتو خلاص کن

   1. قربون دهنت دادا واقعا چیه این گوشی های شیائومی با اون دوربین های مزخرفشون از همه مهمتر طراحی دوربین هاش مثل شیائمی نوت ۹ اس شبیه پنجره خونه های نقاشی های آبجی منه واقعا گوشی های شیائومی قابل مقایسه با گوشی های هواوی و سامسونگ نیست

    1. نه جناب سامسونگ خوبه که ۲۰ تا گوشی را با یه طراحی میده بیرون
     من سامسونگ داشتم فقط پول برند هست تمام

 9. نوت ۲۰ اولترا واقعا لایق این جایگاهه فقط کاش سامسونگ یه پردازنده قوی تر واسش گذاشته بود

  1. سامسون بعد از چند سال میشه انگار قدیمی ترین گوشی جهان سرعتش میاد پایین کیفیت بد به نزد من گوشی سامسونگ نخرید فقط اگه خواستید گوشی بخرید هواوی راستی اینم بگم که اپل یا همون ایفون هم نخرید ایفون بعضی از برنامه ها در ایران کار نمیکنه آره درسته آیفون بهترین گوشی جهان است ولی باید بلد باشی بهاش کارکنی فقط گوشی های هواوی راستی یک مارک که با هر گوشی مسابقه تست سرعت گوشی بزاری شکست نمیخوره اونم هست هواوی وای ۷پی من با وای ۹ مسابقه سرعت گذاشتم مال من برنده شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن