مشخصات گوشی شیائومی poco m3
موبایل و تبلتهمه

بهترین گوشی های جهان در ۲۰۲۰ در کلاس‌های مختلف قیمتی

کم کم به پایان سال ۲۰۲۰ نزدیک می‌شویم و تاکنون تمام شرکت‌ها گوشی‌های خود را معرفی کرده‌اند و کاربران را با دنیایی از گوشی‌ های پرچمدار و میان‌رده سردرگم کرده و از طرفی هم باعث شده که ما حق انتخاب بیشتری داشته باشیم؛ اما به نظر شما کدام یک از این مدل‌ها در رده بندی امسال عنوان بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ را کسب خواهند کرد؟ بهترین گوشی جهان در هر کلاس چیست؟

در ادامه به رده بندی بهترین گوشی جهان در ۲۰۲۰ از کلاس‌های میان رده، پرچمدار، گوشی‌های فلگشیپ کیلر و گیمینگ اشاره خواهیم کرد، همچنین بررسی خواهیم کرد که هر کدام یک از این مدل‌ها به چه دلیل این عنوان را کسب کرده‌اند.

رده بندی بهترین گوشی جهان در ۲۰۲۰ در کلاس پرچمداران

ابتدا بهترین گوشی‌های جهان در ۲۰۲۰ را در کلاس پرچم‌دار مورد بررسی قرار خواهیم داد همان کلاسی که قیمت گوشی برای کاربرانش مهم نیست و بیشتر بر دریافت قابلیت‌های ترند تکنولوژی روز دنیا و قابل‌توجه تاکید دارند.

در نظرسنجی انجام گرفته از بین ۱۳ گوشی، گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۵جی (گوشی note 20 ultra) عنوان بهترین گوشی‌ های موبایل در ۲۰۲۰ در کلاس پرچمداران را به خود اختصاص داده است. به علاوه این گوشی بهترین گوشی های ۲۰۲۰ سامسونگ در کلاس پرچمداران نیز به حساب می‌آید. در لیست بهترین گوشی های سال ۲۰۲۰،  وان پلاس ۸ پرو بعد از آن قرار داشته و جالب است بدانید که آیفون ۱۲ پرو مکس در مرتبه سوم این نظرسنجی قرار گرفته است. هوآوی میت ۴۰ پرو (گوشی mate 40 pro) در مرتبه چهارم و پرچمدار ۲۰۲۰ شیائومی هم بعد از آن واقع شده است.

گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۵G در بنچمارک آنتوتو میانگین امتیاز ۵۱۷۶۹۹ را به دست آورده و لنز اصلی هم مطابق با ترند دوربین بهترین گوشی ‌های جهان در ۲۰۲۰ اندازه‌ای برابر با ۱۰۸ مگاپیسکل دارد. سخت‌افزار و دوربین قدرتمند آن چیزیست که این پرچمدار کره‌ای را از دید کاربران به عنوان بهترین موبایل جهان انتخاب شده است. نظر شما چیست؟ آیا شایسته این عنوان هست یا خیر؟

بهترین گوشی های دنیا به ترتیب

کلاس دوم؛ بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ در کلاس فلگ شیپ کیلرها یا قاتلان پرچمدار

کلاس «فلگشیپ کیلر‌ها» کلاسی هستند که از نظر قیمت گوشی، بین گوشی‌های میان‌رده گران قیمت‌تر بازار و پرچمداران قرار می‌گیرند و به نسبت امکانات بهترین قیمت گوشی را به کاربرانی که به دنبال قابلیت‌های پرچمدار در یک گوشی ارزان قیمت‌تر می‌گردند را ارائه می‌دهند. به نظر شما بهترین گوشی های موبایل ۲۰۲۰ در این کلاس از آن چه شرکت‌هایی خواهد بود.

بهترین گوشی های دنیا با قیمت

در این نظرسنجی از بین ۹ گوشی انجام گرفته وان پلاس ۸t بیشترین امتیاز را به دست آورده است. بعد از آن گوشی s20 fe5G قرار گرفته که چندی می‌شود که از معرفی آن می‌گذرد. شیائومی mi 10t pro هم بعد از این دو مدل قرار می‌گیرد. آیفون ۱۲ مینی هم در جایگاه چهارم بهترین گوشی های سال ۲۰۲۰ قرار می‌گیرد.

یکی از مهمترین عواملی که کاربران را متقاعد می‌کند که یک گوشی پرچمدار بخرند کیفیت دوربین این مدل‌هاست.

یکی از مهمترین عواملی که کاربران را متقاعد می‌کند که یک گوشی پرچمدار بخرند کیفیت دوربین این مدل‌هاست. چرا که برخورداری از یک دوربین با کیفیت در موقعیت‌‌های مختلف و آزادی عملی که دوربین موبایل در اختیار کاربر قرار می‌دهد موردیست که برای بسیاری از افراد ارزش صرف هزینه بیشتر را دارد. از‌این‌رو در ادامه فروشگاه اینترنتی موبایل به کلاسی از گوشی‌های موبایل اشاره می‌‎کند که بهترین دوربین گوشی موبایل را خواهند داشت. به به نظر شما کدام یک عنوان بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ از نظر دوربین را کسب خواهد کرد؟ مدل‌هایی که در ادامه به آنها اشاره می‌شود را ببینید.

گوشی شیائومی Redmi 9 ظرفیت 32 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۳,۷۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 9 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

در این نظرسنجی گوشی mate 40 pro هوآوی پادشاه مطلق قلمرو دوربین‌های موبایل به حساب می‌آید و بیشترین آرا را در این نظرسنجی کسب کرده است. بعد از آن هم گوشی شیائومی می ۱۰ اولترا قرار می‌گیرد. هواوی p40 پرو پلاس هم در مرتبه سوم لیست دگزومارک قرار دارد؛ در این نظر‌سنجی باز هم این عنوان متعلق به پرچمدار هواوی است؛ اما کاربران امتیاز بیشتری را به گوشی پرچمدار آیفون داده و به این گوشی عنوان یکی از بهترین گوشی‌های جهان در ۲۰۲۰ از نظر دوربین داده‌‌اند و مقام دوم متعلق به آن است.

بهترین گوشی های دنیا برای عکاسی
جدول رده بندی بهترین گوشی های جهان

جالب است بدانید که بر خلاف لیست دگزومارک، در نظرسنجی بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ در مرتبه چهارم قرار گرفته است؛ اما ناگفته نماند که همه مدل‌هایی که در لیست زیر می‌بینید همگی بهترین دوربین موبایل را در بردارند.

بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ از نظر عملکرد گیم یا بازی

امسال گوشی‌های گیمینگ زیادی معرفی شدند؛ اما یکی از خاص‌ترین و قدرتمند‌ترین مدل‌های آن گوشی راگ فون ۳ بود که ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای را برای گیم ارائه داد. این گوشی بیشترین آمار علاقمندی را در این نظرسنجی به خود اختصاص داده است. گوشی بلک شارک ۳ پرو هم در مرتبه دوم لیست رده بندی بهترین گوشی های جهان قرار می‌گیرد.

بهترین گوشی های جهان برای بازی
بهترین گوشی های جهان ۲۰۲۰

بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ در کلاس میان‌رده‌ها یا بهترین میان ‌رده ‌های ۲۰۲۰

با وجود تمام موارد گفته شده در بالا و همچنین قابلیت‌های وسوسه کننده و جذاب گوشی‌های پرچمدار خیلی از  افراد هنوز هم تمایل به خرید یک گوشی گران‌قیمت ندارند و ترجیح می‌دهند که یک گوشی میان‌ رده با قابلیت‌های خوب و رضایت‌بخشی را خریداری کنند؛ اما از طرفی هم تعداد مدل‌هایی که در سال ۲۰۲۰ در این کلاس گوشی عرضه شد کم نیست و شاید اگر قصد خرید موبایل میان رده را داشته باشید کمی شما را سردرگم کند؛ در ادامه به لیستی از بهترین گوشی ‌های میان رده دنیا در سال ۲۰۲۰ اشاره خواهیم کرد.

بهترین گوشی های میان رده
بهترین گوشی های میان رده ۲۰۲۰

با توجه به مقاله رده بندی بهترین گوشی های میان رده ۲۰۲۰، در لیست بهترین گوشی های دنیا،در بخش میان رده در ۲۰۲۰ در مجموع ۱۴ گوشی قرار گرفته؛ اما در نظرسنجی گوشی شیائومی پوکو NFC x3  با کسب بیشترین آرا در رتبه اول قرار گرفته و گلکسی a51 سامسونگ بعد از آن قرار دارد که در بخشی از سال پر فروش ترین گوشی‌ های اندرویدی هم بود.

جالب است بدانید که گوشی کمپانی جوان ریلمی یعنی ریلمی ۷ پرو هم در مرتبه سوم قرار گرفته است. گوشی شیائومی نوت ۹ پرو مکس هم بعد از این مدل‌ها بیشترین میزان آرا را کسب کرده است، اما به نظر می‌رسد که میان‌رده گوشی ‌های سامسونگ و بعد از آن شیائومی بیشترین سهم را در این لیست داشته‌اند. برخی از این مدل‌ها بهترین دوربین گوشی میان رده ۲۰۲۰ را هم ازآن خود کرده اند.

بهترین گوشی‌ های ارزان قیمت ۵G جهان در ۲۰۲۰

وان پلاس نورد در رتبه اول نظر سنجی قرار گرفته و گوشی‌های گلکسی ای ۵۱ و و می نوت ۱۰ تی و آیفون ۱۲ مینی در مرتبه‌های بعدی قرار دارد. گلکسی ای ۵۱ همچنین جزء محبوب ترین گوشی های ۲۰۲۰ هم در نظر گرفته می‌شود.

بهترین گوشی های ارزان قیمت
رده بندی بهترین گوشی های ارزان ۲۰۲۰

در این میان گوشی هایی هم هستند که می توان آنها را بهترین گوشی های ۲۰۲۰ با قیمت مناسب به حساب آورد؛ برای مثال گلکسی ای ۰۱ و گلسی ای ۱۱ از جمله این مدل‌ها بودند که نسخه بعد آنها نیز به زودی راهی بازار خواهند شد.

شاید آمار و عدد بنچمارک ها و مجلات تکنولوژی کمی  متفاوت باشد؛ اما در اصل این نتیجه بر اساس تجربه کاربری افراد بوده است. نظر شما در مورد این نظرسنجی و رده بندی بهترین گوشی دنیا در ۲۰۲۰ چیست؟ تجربه استفاده از کدام یک از این مدل‌ها را دارید. نظرات خود پیرامون این گوشی‌ها را با ۱۹کالا مگ به اشتراک گذارید. در این لیست به نظر می رسد که خبری از بهترین گوشی میان رده هواوی ۲۰۲۰ نیست؛ اما این میان رده ها هم عملکرد بسیاری خوبی دارند. به نظر می رسد که در این جایگاه جای مدل هایی مثل نوا ۷ ای خالی به نظر می رسد، نظر شما چیست؟

سوالات متداول

لقب بهترین گوشی پرچمدار 2020 به کدام نسخه می رسد؟

گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۵جی (گوشی note 20 ultra) عنوان بهترین گوشی‌ های موبایل در ۲۰۲۰ در کلاس پرچمداران را به خود اختصاص داده است.

کدام گوشی عنوان بهترین قاتل پرچمداران 2020 را کسب کرده است؟

گوشی وان پلاس 8 تی عنوان بهترین قاتل پرچمدار 2020 را کسب کرده است.

دلیل عمده ای که کاربران ترجیح می دهند یک گوشی پرچمدار بخرند چیست؟

یکی از مهمترین عواملی که کاربران را متقاعد می‌کند که یک گوشی پرچمدار بخرند کیفیت دوربین این مدل‌هاست زیرا این ویژگی ارزش هزینه کردن دارد.

بهترین گوشی گیمینگ 2020 کدام است؟

گوشی راگ فون ۳ یکی از مدل هایی است که بود که ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای را برای بازی ارائه می دهد.

‫۱۱ نظرها

 1. محمد گفت:

  سلام در قسمت میانرده ها چرا نوا ۷i یا نوا ۵t نیستش. این گوشی ها حتی در عملکرد از a71 و a51 بهتر بودن

 2. علی گفت:

  سلام.ببخشید ولی نوت ۲۰ چه برتری نسبت به بقیه داره؟کسایی که نوشتن خوبه اصلا باهاش کار کردن؟طبق معتبر ترین بنچمارک جهان برای دوربین می ۱۰ اولترا شیائومی رتبه ۲ رو داره ولی اینجا زدید ۵؟؟؟؟زوم ۱۲۰ کدوم گوشی داره؟

  1. 19 کالا مگ گفت:

   با سلام و سپاس از شما دوست عزیز این نتیجه بیشتر بر اساس تجربه کاربری هست نه بنچمارک های مختلف، اگر مقاله رو مطالعه کنید متوجه خواهید شد که ذکر شده این گوشی ربطه دوم دگزومارک رو داره،

  2. بهزاد گفت:

   هیچ لذتی بالاتر از نگاه کردن نیست و هیچ تصویری بالاتر از تصور نمایشگر سامسونگ نیست. هیچکدوم قابل مقایسه با سامسونگ نیست. شیائومی فقط لوازم برقی عالیه گوشی افتضاحه. امکانات فقط روی کاغذ بالاست. در عمل نصف عملکرد سامسونگ. تو بگیر ذوم کن ۲۰۰برابر.خب چی میخواد بشه؟ وقتی کیفیت تصویر سوپر آمو ال ای دی نباشه چی رو با چی مقایسه میکنی؟

   1. ههه گفت:

    چیچی کی گفته شیامی بدرد نمیخوره هرچی در ضمن سرعت شیامی خیلی بالاتر از سامسونگ هست و سامسونگ بدرد نمیخوره

    1. آرمان گفت:

     اگه یکم از گوشی سردربیارین این حرفارو نمیزنین.ولی من به شخصه از سری aزیاد خوشم نمیاد.

   2. اریا گفت:

    دوست عزیز معلومه چیزی از گوشی نمیدونید من یه a20s خریدم برای برادر کوچیکم که درس بخونه باهاش ولی جان همون بردارم دوماه که خریداریش کردم داره هنگ میکنه و اثر انگشتش اصلا رضایت بخش نیست و… و دوم اینکه شماکه میگین گوشی شیائمی بدرد نمیخوره تو برو تو همین سایت ۱۹ کالا و قدرت و عملکرد گوشی note 9pro رو با a51 مقایسه کن و اصلا a51 قابل مقایسه با note 9pro نیست . گوشی که همش به صفحه نمایشگر ربط نداره چیزای دیگه رو هم در نظر بگیرین

 3. فرناز گفت:

  نوت ۲۰ اولترا واقعا لایق این جایگاهه فقط کاش سامسونگ یه پردازنده قوی تر واسش گذاشته بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن