چگونه ظاهر آیکون‌‌ها را در رابط کاربری MIUI تغییر دهیم؟

چگونه ظاهر آیکون‌‌ها را در رابط کاربری MIUI تغییر دهیم؟

چگونه ظاهر آیکون‌‌ها را در رابط کاربری MIUI تغییر دهیم؟

نمی‌توان انکار کرد که محبوبیت گوشی‌ شیائومی رو به افزایش است. یکی از ویژگی های های شیائومی قیمت گوشی مناسب است. کاربران می‌توانند سری Redmi و همچنین سری Mi را با بودجه‌های مختلف تهیه کنند. اما فارغ از قیمت گوشی شیائومی نکته‌ای که این گوشی‌ها را متمایز می‌کند، رابط کاربری MIUI مبتنی بر اندروید آنهاست. یکی از بهترین و بارزترین ویژگی‌های این رابط کاربری قابلیت سفارشی‌سازی آن است که می‌توانید برای مثال آیکون‌های MIUI را تغییر دهید. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه ظاهر آیکون‌ها را در رابط کاربری MIUI تغییر دهیم؟

روش اول: دانلود آیکون‌ها از گوگل پلی:

چگونه ظاهر آیکون‌ها را در رابط کاربری MIUI تغییر دهیم؟

بسته‌های آیکون‌های مختلف را از گوگل پلی دانلود کنید. پیش از این آیکون‌های مختلف را تنها از فروشگاه برنامه MI برای کاربران چینی قابل دانلود بود. اما اکنون کاربران گوشی شیائومی در سراسر جهان می‌توانند آنها را از Google Play دریافت کنند. اگر به دنبال تغییر نمادهای تلفن Xiaomi خود هستید، می‌توانید مستقیماً به گوگل پلی بروید و یک بسته آیکون را بارگیری و نصب کنید.

می‌توانید MIUI 11 – icon pack را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

این آیکون‌ها به شکلی زیبا طراحی شده و از طراحی Flat Icon الهام گرفته‌اند. در این بسته با انواع رنگ و طراحی خطی می‌توانید بیش از 10،000 نماد پیدا کنید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که روی صفحه اصلی که می‌خواهید آیکون را جایگزین کنید، مدت طولانی فشار دهید و سپس بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر از طرفداران طراحی Google Pixel UI و آیکون‌هایی با سبک خاص هستید، می‌توانید بسته آیکون MIUI 10 Pixel را از طریق لینک زیر در گوگل پلی بارگیری کنید. همچنین با این برنامه از تصاویر پس زمینه ابری و تقویم‌های پویا نیز برخوردار خواهید شد.

دانلود

روش دوم: ایجاد حساب کاربری MIUI DESIGNER

چگونه ظاهر آیکون‌ها را در رابط کاربری MIUI تغییر دهیم؟

بارگیری آیکون از گوگل پلی روشی آسان و ساده است، اما بسیاری از کاربران را راضی نمی‌کند. زیرا غالباً این آیکون‌ها دارای سبک و سیاق متمایز نیستند. روش دیگری وجود دارد که می‌توانید خود نمادها را تغییر دهید. کاری که شما باید انجام دهید ایجاد یک حساب کاربری MIUI Designer است. آسانترین راه برای انجام این کار استفاده از حساب Mi در گوشی است. این حساب کاربری جایی است که می‌توانید خلاق باشید و تم‌ها و آیکون‌های مدنظر خود را طراحی کنید. با این حال در حساب کاربری MIUI Designer بسته‌های آیکون آماده‌ای نیز وجود دارد که از قابلیت دانلود و نصب برخوردارست.

روش سوم: مراجعه به فروشگاه تم MIUI

چگونه ظاهر آیکون‌ها را در رابط کاربری MIUI تغییر دهیم؟

شیائومی یک فروشگاه تم جذاب دارد. تم‌های موجود در آن اغلب با مجموعه آیکون‌های خاص خودشان همراه هستند. بنابراین، اگر می‌خواهید تمام نمای ظاهری گوشی هوشمند خود را تغییر دهید، می‌توانید تم‌ها را بررسی کنید و یک مورد مناسب را برای خود پیدا کنید. تنها موردی که ابتدا به آن نیاز دارید ایجاد یک حساب کاربری Mi است. چند روش وجود دارد که می‌توانید این کار را انجام دهید. یا به طور مستقیم به وب سایت بروید و حساب ایجاد کنید، یا فقط می‌توانید تنظیمات حساب Mi را در گوشی خود جستجو کنید و بعد روی برنامه “تم‌ها” ضربه بزنید تا بتوانید فروشگاه تم را مرور کنید. آیا سعی کرده‌اید نمادها را در رابط کاربری MIUI خود تغییر دهید؟ چه نوع نمادهایی را دوست دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

یک نظر

  • حسین علیزاده گفت:

    خوبه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *