قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارهمهویدئو

چگونه بفهمیم کسی در اینستاگرام بلاکمان کرده است

 • خوشبختانه، اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی به افراد در صورت مسدود شدن اطلاع نمی‌دهند. تصور کنید که اگر از گوشی موبایل اعلان دریافت می‌کردید توسط دوستی بلاک شده‌اید، شوک و غم و اندوهی بی‌اندازه‌ای را تجربه می‌کردید، اما گاهی برای ما مهم است بدانیم که آیا دوستی یا شخصی ما را بلاک کرده است یا نشانه بلاک شدن در اینستاگرام چیست؟ بهترین راه برای فهمیدن این مسئله چیست؟ خوب، ما قصد داریم در ۱۹کالامگ به شما در رمزگشایی این امر کمک کنیم. قبل از ورود به بحث و مشاهده لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند ، بهتر است این نکته را روشن کنیم که ما از ابزارها و برنامه‌های جانبی استفاده نخواهیم کرد، بررسی‌ها دستی و از طریق خود اینستاگرام است.

  مقاله پیشنهادی: دیلیت اکانت اینستاگرام

  در اینستا چگونه بفهمیم بلاک شدیم ؟ ۶ راه برای دانستن اینکه آیا کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است یا خیر؟

  ۱- یافتن پروفایل از طریق جستجو

  از کجا بفهمیم که در اینستا بلاک شدیم ؟ ساده‌ترین راه برای فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام و اینکه آیا کسی شما را در instagram بلاک کرده است این است که به دنبال پروفایل اینستاگرام باشید. با استفاده از جستجوی اینستاگرام، نام فرد را جستجو کنید. سه اتفاق خواهد افتاد:
  ۱-در صورت عمومی بودن پیجی اگر پروفایل و همچنین پست‌های آن را می‌توانید مشاهده می‌کنید،بلاک نشده‌اید. برای حساب‌های پرایوت هم می‌توان گفت که اگر پروفایل آن را با پیام «این حساب خصوصی است»می‌بینید، همه چیز خوب است.

  لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند
  از کجا بفهمیم که در اینستا بلاک شدیم ؟


  ۲-اگر پروفایل و تعداد پست‌های به اشتراک گذاشته شده را مشاهده می‌کنید، اما نمایش پست‌ها ممکن نیست، در این صورت بدانید که قطعاً بلاک شده‌اید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش تصویری دی اکتیو اینستاگرام

  دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در اینستا
  ۳-  همچنین اگر پروفایل به هیچ وجه در جستجوی ظاهر نمی‌شود یا شخص پیج خود را غیرفعال کرده یا بلاک هستید.

  ۲- بررسی پروفایل

  برای پاسخ به سوال این که چطوری بفهمیم تو اینستا بلاک شدیم ؟ شما می توانید از طریق بررسی پروفایل به نتیجه برسید، دیدین پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در اینستا به این صورت است که وقتی شخصی شما را بلاک می‌کند، اینستاگرام کامنت‌ یا تگ‌های قدیمی فرد را از پروفایل شما حذف نمی‌کند. اگر پروفایل آنها از طریق جستجو در دسترس نیست، باید از این نظرات قدیمی برای بازدید از پیج فرد استفاده کنید. اگر تعداد پست‌های فرد نشان داده می‌شود اما امکان بازدید ندارید، شما باز هم بلاک شده‌اید.

  مقاله پیشنهادی: نکات مهم و تاثیر گذار الگوریتم جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ که باید بدانید

  ۳- از USERNAME INSTAGRAM کمک بگیرید

  فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام

  می‌توانید پروفایل‌های اینستاگرام را از طریق لینک Instagram.com/username در هر مرورگری که مد نظر دارید مشاهده کنید. در صورت به یاد داشتن نام کاربری فردی که شما را بلاک کرده، آن را در کادری که برای شما نمایش داده می‌شود، جایگزین کنید. در صورتی که بخواهید وارد شوید، این نوتیفیکیشن را دریافت خواهید کرد «متأسفیم، این شخص شما را بلاک کرده است» و یا «این صفحه در دسترس نیست».


  در صورتی که شخص حساب خود را غیرفعال کرده باشد. برای تأیید آن، از پروفایل اینستاگرام خود در مرورگر خارج شوید یا حالت ناشناس را باز کرده و پروفایل آنها را از طریق لینک مذکور باز کنید. اگر پیج در دسترس باشد، شما بلاک شده‌اید، اما اگر پروفایل مجدداً باز نشد، پیج غیرفعال است.

  مقاله پیشنهادی:با قابلیت های کاربردی دایرکت اینستا آشنا شوید

  ۴- پیام‌ها ناپدید می‌شوند.

  یکی از علائم بلاک شدن در اینستاگرام و اینکه چطور بفهمیم تو اینستا بلاک شدیم این است که با بلاک شدن چت‌ها برای هر دو طرف پنهان می‌شود. بنابراین اگر به کسی مشکوک شده‌اید که شما را بلاک کرده است، پیام‌های دایرکت را باز کنید، اگر مکالمات قبلی هنوز هم وجود دارد، شما بلاک نیستید. اما اگر چت ها را نمی‌بینید، این امکان وجود دارد که بلاک شده‌اید. اما باز هم، ممکن است فرد پروفایل را غیرفعال کرده باشد، به همین دلیل چت‌ها دیگر نمایش داده نمی‌شوند. برای تأیید آن، باید گروه‌های معمول اینستاگرام را بررسی کنید. یک چت‌ها گروهی را چک کنید، اگر توانستید مشخصات فرد را در گروه مشاهده کنید، ولی در جاهای دیگر در اینستاگرام پروفایل او قابل مشاهده نیست، پس توسط شخص بلاک شده‌اید.

  گوشی سامسونگ Galaxy A52 4G ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۹,۱۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A52 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت

  ۵- تلاش کنید مجدداً فرد را فالو کنید

  از کجا بفهمیم بلاک شدیم

  در آخر، اگر می‌توانید پروفایل آنها را به نوعی مشاهده کنید، با ضربه زدن روی دکمه Follow، آنها را دنبال کنید. اگر بلاک شده باشید، نمی‌توانید شخص را دنبال کنید. ضربه زدن به دکمه Follow کاری نخواهد کرد و دوباره همان دکمه را مشاهده خواهید کرد؛ اما اگر آنها شما را مسدود نکرده باشند از ضربه زدن به دکمه Follow باعث می‌شود که آن شخص فالو شود.

  ۶- از طریق یک شماره تلفن یا اکانت دیگر بررسی کنید.

  چگونه بفهمیم در اینستا بلاک شدیم

  و در آخر اینکه، روش نامحسوس و بدون دردسر، بررسی از طریق یک حساب دیگر است. اگر دو اکانت اینستاگرام دارید، پروفایل آنها را از حساب دوم باز کنید و اگر فقط یک پروفایل منفرد دارید، از دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده خود بخواهید تا پروفایل را جستجو کند. اگر  پروفایل به طور عادی باز شود، وقت آن رسیده که به اعمال و رفتار بد خود که باعث شده فردی شما را بلاک کند، فکر کنید.

   

  مقاله پیشنهادی: بازیابی رمز اینستاگرام
   

  چگونه بفهمید کسی شما را در استوری اینستاگرام مخفی یا هیدن کرده است؟

  متأسفانه، هیچ روش مستقیمی برای دانستن این موضوع وجود ندارد. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید بررسی با اکانت دیگر است. این کار فقط در صورتی مفید است که شخص دارای پیج عمومی باشد البته ممکن است که فرد از ویژگی Close Friends برای Stories Instagram استفاده کرده باشد.

   

  نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار روز موبایل و شبکه‌های اجتماعی مثل instagram را در مجله ۱۹کالامگ به اشتراک گذارید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴۲ رای

  سوالات متداول

  چرا اگر بلاک شویم نوتیفیکیشن برایمان ارسال نمی‌شود؟

  خوشبختانه، اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی به افراد در صورت مسدود شدن اطلاع نمی‌دهند. تصور کنید که اگر از گوشی موبایل نوتیفیکیشن دریافت می‌کردید توسط دوستی بلاک شده‌اید، شوک و غم و اندوهی بی‌اندازه‌ای را تجربه می‌کردید.

  شخصی که در اینستاگرام بلاک شده پست‌های فرد مربوطه را می‌بیند؟

  اگر می‌توانید پست‌های شخص مورد نظر را ببینید، بلاک نیستید.

  از کجا بفهمیم اکانتی که پرایوت است ما را بلاک کرده یا خیر؟

  برای حساب‌های پرایوت اگر پروفایل با پیام «این حساب خصوصی است» را مشاهده می‌کنید، همه چیز خوب است و بلاک نشده‌اید.

  اگر پروفایل شخصی را پیدا نکردیم، بلاک شده‌ایم؟

  اگر پروفایل به هیچ وجه در جستجوی ظاهر نمی‌شود یا شخص پیج خود را غیرفعال کرده یا بلاک هستید.

  چطور از طریق پیام‌های دایرک بفهمیم که بلاک شده‌ایم؟

  با بلاک شدن در اینستاگرام چت‌ها را برای هر دو طرف پنهان می‌شود. بنابراین اگر به کسی مشکوک شده‌اید که شما را بلاک کرده است، پیام‌های دایرکت را باز کنید، اگر مکالمات قبلی هنوز هم وجود دارد، شما بلاک نیستید. اما اگر چت ها را نمی‌بینید، این امکان وجود دارد که بلاک شده‌اید. اما باز هم، ممکن است فرد پروفایل را غیرفعال کرده باشد، به همین دلیل چت‌ها دیگر نمایش داده نمی‌شوند.

  نوشته های مشابه

  ‫۳۴ نظرها

  1. سوال :
   طرفم صفحه اش طوریه که مشخصات بلاک شدن و دارم.با مرورگر و ناشناس و بدون لاگین کردن بعد دات.کام اسمشو زدم آورد.
   لاگین کردم با اکانت جدیدی که ساختم میگه موجود نیست

   گیج شدم.کسی میدونه جواب بده

  2. با مرورگر و حالت ناشناس اسمشو میزنم میاره، اما با اکانت جدیدی که ساختم میگه موجود نیست.چه حوریاست ؟

  3. سلام
   خواستم بدونم چرا وقتی به طرف مقابلم پیام میدم سین نمیشود اخرین بازدیدش هم نمایش داده نمیشود پیجش هم قفله
   تا چندروز پیش درصورتی که پیجش هم قفل بود بهمدیگه پیام میدادیم سین میشد و بازدیدش هم بود
   اما الان ۲ روزه هیچ خبری ازش نیست با اینکه عکس پروفایلش و تعداد پست ها و حتی تعداد فالورها و فالوینگ ها هم هست و پیجش قفله حتی پیام هایی که بهمدیگه میدادیم هم هست
   هرچی پیام بهش میدم سین نمیشه بازدیدش هم بالا نمیاد
   خواستم بدونم ایا بلاک شده ام یا نه

  4. سلام
   اگه بخوایم افرادی که ریموو کردیم دوباره برگردونیم باید چکار کنیم؟

  5. برا فهمیدن اینکه هاید شدیم یان فقد در ی صورت میشه فهمید ک طرف هایلایت استوری داشته باشه در صورت هاید کردن ما هایلایت ها هم ناپدید میشن

  6. من وقتی حساب کسی پرایوت هست درخواست میدم بلافاصله و داعم رد داده میشه ممکنه بلاک کرده باشه خودش رد نمی‌ده ؟

   1. سردرد سرگیجه احساس وزوز کردن در گوش اسهال تب بالای ۳۸درجه

  7. سلام
   دوستم فک کنم منو بلاک کرده و در سرچ اصن اسمش نمیاد ولی در چت ها هنوز هست و میتونم پروفایلش ببینم
   چجوریاست؟!

  8. منم میخواستم بدونم از کجا بفهمیم بلاک شدیم اینستا ممنون مقاله خوبی بود

  9. سلام
   اکانت هایی که من تو اینستا دنبال میکنم ، هر از گاهی تعدادشون کم و زیاد میشه ، به احتمال زیاد منو بلاک میکنن ، میخوام بدونم چگونه بفهمیم بلاک شدیم در اینستاگرام ؟

  10. من میخواستم بدونم اگر در اینستا بلاک شویم چه میشود و چه تغییراتی بوجود میاد

  11. مقاله چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم خیلی کامل بود به درد من خورد

  12. از کجا بدانیم در اینستا بلاک شدیم وقتی طرف اکانتشو تغییر میده ؟

  13. من میخواستم بدونم که از کجا بفهمم تو اینستا بلاک شدم که مقاله شما بهم کمک کرد ممنون

  14. چگونه بفهمیم چه کسانی ما را بلاک کرده اند ؟ آیا میشه یه لیست داشت یا باید دونه دونه اکانت های رو چک کنیم

  15. اگر کسی اکانتش پرایوت باشد.وقبلا که سرچ میکردیم همه جزئیات پیجش میومد والان که سرچ میکنیم دوباره صفحه ش میاد اما نمیزنه پرایوته. و درعرض یک شب ۵۰تا به فالوورها و فالووینگ هاش اضافه شده.آیا بلاک شده ایم؟ و البته با اکانت جدید هم که جستجو کردیم پیج را کلا پیدا نکرد.

  16. با سلام‌.ببخشید پیام های قبلی من و ایشون هست .پروفایلشو میبینم.ولی سرچ میکنم نمیاره.تعداد پستاشم میبینم.انفالو کرده بودم دوباره فالو میکنم نمیشه.آیا بلاک شدم.متشکرم

  17. ببخشید‌ من‌ چت‌ های‌ قبلیم‌ قابل‌ مشاهده‌ هستش ولی‌ نمیتونم‌ فالوش کنم‌ و‌ برای‌ من‌ نمینویسه‌ این‌ صفحه‌ خصوصیه و‌ توی‌ جستجو‌ نمیاره‌ اما‌ با‌ اکانتای‌ دیگه میاره‌ میخاستم‌ ببینم‌ اگ‌ بلاک‌ شدم‌ چرا‌ چت‌ هام‌ هنوز‌ هس

  18. بسلا دوست گرامی بنده اکانتم توسط اینستا بلاک شده و این نوشته میاد
   Your Account Has Been Disabled
   Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a review.
   الان ۳۰ روز تکون نمیخوره ممنون میشم کمکم کنید

  19. شخصی من رو بلاک کرده وقتی اینستا رو پاک کردم وبا همون خط دوباره نصب کردم وپیج جدید زدم تا بتونم وارد پیج ایشون که یک پیج عمومی هستش بشم گوشه ی چپ یک زنگ بود که لرزید وایشون متوجه این شدن من وارد پیجشون شدم و من رو دوباره بلاک کردن حالا میخوام بدونم اون زنگ چیه

  20. سلام وارد پیج یه نفر شدم دوتا پست داشت ولی برای من نمایش داده نمیشدن و اینکه وارد فالووینگ هاشم ک شدم نوشت متاسفانه نتوانستیم درخواست شما را انجام دهیم
   بعنی اون فرد منو بلاک کرده یا ن؟؟؟

  21. سلام من با یه نفر چت کردم ولی فالوش نکردم داشتیم صحبت میکردیم یه دفعه آفلاین شد و آخرین بازدید هم نخورد یعنی من بلاک شدم

  22. سلام
   وقتی توی سرچ ایدیع طرف و میاره، ولی فالووینگاش و پستاش و فالووراش یهو صفر شده باشع چی

  23. سلام
   راهی هست ک لیست کسایی ک بلاکمون کردن رو پیدا کنیم
   اگ هست چجوری؟

   1. با سلام، فعلا اینستاگرام چنین قابلیتی رو ارائه نداده

  24. سلام
   ببخشید سوالی داشتم
   اگر در اینستا از طرف کسی بلاک شدیم آیا پیامی را که برای او میفرستیم میبیند یا اصلا پیام واسه او ارسال نمیشه /
   با تشکر

  25. وقت بخیر میخام بدونم اخرین نفری ک بلاکم کرده کی بوده؟
   اینو چطور بفهمم کمکم کنید

   1. باید از ربات های اینستا استفاده کنید از اینترنت جستو جو کنید پیدا میکنید

  26. ببخشید شما گفتید که اگر ماروی دکمه فالو بزنیم هیچی نشود یعنی بلاکیم خوب اگر پیج خصوصی باشد چی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن