قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارهمهویدئو

روش تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی [آموزش تغییر و بازیابی رمز اینستاگرام به همراه ویدیو]

 • اینستاگرام این روزها طرفداران خاص خود را دارد و بسیاری از افراد به عنوان یک رسانه به آن نگاه می‌کنند و بسیاری دیگر نیز از آن نه تنها برای سرگرمی بلکه برای اهداف تجاری هم استفاده می‌کنند. تغییر رمز اینستاگرام خیلی سخت نیست، اما ممکن است که برای مثال پروفایلی که مدت‌ها روی آن کار کرده‌اید، پسووردش را فراموش کنید و فراموش کردن رمز اینستاگرام می‌تواند خصوصاً برای پیج‌های بیزینسی یک ضرر بزرگ باشد؛ اما این سوال مطرح می‌شود که آیا راهی برای بازیابی رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی وجود دارد؟ ۱۹کالا در ادامه به ساده‌ترین روش‌ها برای اینکار می‌پردازد.

  فیلم آموزش تغییر رمز اینستاگرام و بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

  تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی

  اینستاگرام یک برنامه‌ی محبوب جهانیست که طرفداران بسیاری دارد؛ بنابراین امنیت آن از هر مورد اهمیت بالایی دارد. بی شک بارها پیش آمده که هنگام تغییر رمز اینستاگرام ، رمز آن را فراموش کرده و هرچه به مغزتان فشار آورده‌اید موفق نشده‌اید آن را به خاطر بیاورید. خبر خوب اینست که با استفاده از شماره موبایل، ایمیل و مرورگر می‌توانید به تغییر رمز اینستاگرام اقدام کنید. در ادامه گام به گام به بررسی راهکارها برای تغییر پسورد اینستاگرام می‌پردازیم.

   

  تغییر رمز اینستاگرام

  مقاله پیشنهادی: نحوه پیدا کردن مخاطبین در اینستاگرام

  عوض کردن رمز اینستا فراموش شده از طریق گوگل یا تغییر رمز اینستاگرام از سایت

  یکی از روش‌هایی که برای تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی در اینستاگرام پیشنهاد می‌شود تغییر پسورد اینستاگرام از طریق سایت و یا تغییر رمز اینستاگرام در گوگل است. یعنی باید از طریق مرورگر به حساب اینستاگرام خود وارد شوید. در ادامه به یکی از راهکارهای فراموش کردن رمز اینستاگرام اشاره خواهیم کرد:
  نحوه تغییر رمز اینستاگرام از سایت به این صورت است که می‌توانید از طریق نسخه وب وارد شوید. نیاز است مرورگر را باز کرده و به وب سایت اینستاگرام بروید. در واقع این آدرس را می‌توان سایت تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی در نظر گرفت. سایت بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل هم همان سایت اینستاگرام است و در کل می‌توان گفت که سایت مشخصی به غیر از خود اینستاگرام برای این کار وجود ندارد. مراحل تغییر رمز اینستاگرام از طریق گوگل نیز فرق چندانی با نرم‌افزار یا اپلیکیشن اینستاگرام ندارد.

  مقاله پیشنهادی: دیلیت اکانت اینستاگرام

  روش دیگر برای تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی از طریق خود نرم‌افزار است. نحوه عوض کردن رمز اینستاگرام طبق مراحل زیر انجام می‌شود:

  • برنامه اینستاگرام را باز کنید.
  • روی گزینه Forgot your login details/ Forgot Password کلیک کنید.
  • در این مرحله برای ورود یا لاگین شدن پنجره‌ای باز خواهد شد که از طریق این پنجره شما می‌توانید از آپشن‌های ایمیل یا پسورود برای این کار استفاده کنید.

  باز هم ممکن است برای کاربران این سوال پیش آید که آیا تغییر رمز اینستاگرام فارسی بدون داشتن رمز قبلی برای گوشی اپل فرق می‌کند؟ نظر شما چیست؟ برای تغییر رمز اینستاگرام ایفون هم تفاوتی نمی‌کند و می‌توانید از همین روش‌ها برای تغییر پسورد اینستاگرام و بازیابی رمز اینستاگرام  استفاده کنید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش تصویری هایلایت اینستاگرام

  بازیابی و تغییر رمز اینستاگرام با ایمیل

  برای بازیابی رمز عبور با ایمیل لازم است که از قبل ایمیلی را برای حساب خود در نظر گرفته باشید. در غیر این صورت نمی توانید رمز حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید. کافیست ایمیل خود را باز کرده و روی لینکی که برای شما ظاهر شده است ضربه بزنید تا تغییر پسورود تایید شود. تغییر رمز اینستاگرام در صورت فراموشی زمانی که ایمیلی را برای آن درست کرده‌اید، نکته چالش برانگیزی نیست و به راحتی می‌توانید رمز خود را بازیابی کنید کافیست برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

  • سایت اینستاگرام را از مرورگر موبایل خود باز کنید.
  • در این مرحله گزینه Login را انتخاب کنید، با این کار صفحه‌ای باز می‌شود که در آن می‌توانید برای ورود نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید، اما در قسمت پایینی آن گزینه‌ای به نام Forget Password هم دیده می‌شود. روی Forgot Password کلیک کنید.
  • در این مرحله به منظور پیدا کردن اکانت شما توسط اینستاگرام ۳ آپشن دارید، وارد کردن ایمیل، شماره تلفن و یا نام کاربری.
  • بعد از اینکه یکی از موارد بالا را وارد کردید باید آدرس ایمیل خود را نیز وارد کنید، ولی فراموش نکنید که این آدرس می‌بایست همان ایمیلی باشد که با حساب شما در اینستاگرام لینک شده است.
  • سپس روی گزینه Send login link کلیک کنید.
  • روی لینک ضربه بزنید تا وارد لینک بازیابی رمز اینستاگرام شوید. سپس لینک تغییر پسورد اینستاگرام فراموش شده به ایمیل شما ارسال می‌شود که با حساب خود لینک کرده‌اید.
  • در این مرحله به ایمیل خود وارد شوید. ایمیلی که از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده را باز کرده و به سادگی روی Reset Password کلیک کنید.
  • در این مرحله ما می‌توانیم نسبت به تغییر پسورد اینستاگرام اقدام کرده و پسورد جدید را وارد کنیم بدون اینکه پسورد قدیمی حساب اینستاگرام خود را بدانیم.
  پسورود‌های جدید را وارد کرده و سپس روی چک مارک آبی گوشه سمت راست ضربه بزنید.
  در این مرحله می‌توانید روی Save Password ضربه بزنید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش تصویری دی اکتیو اینستاگرام

  تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی با شماره تلفن – بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک (شماره تلفن)

  به منظور بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:
  • سایت اینستاگرام را از مرورگر موبایل خود باز کنید.
  • در این مرحله گزینه Login را انتخاب کنید، با این کار صفحه‌ای باز می‌شود که در آن می‌توانید برای ورود نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید، اما در قسمت پایینی آن گزینه‌ای به نام Forget Password هم دیده می‌شود. روی Forgot Password کلیک کنید و شماره تلفن خود را وارد کنید.
  • گزینه «Send an SMS» را انتخاب کنید.
  • لینک ریست رمزعبور از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.
  • به لینک وارد شده و رمز جدید خود را وارد کنید و آن را تأیید کنید. بدین صورت تغییر رمز اینستاگرام از طریق پیامک انجام پذیر است

  بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن از طریق فیسبوک

  بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن تنها از طریق یک حساب فیس بوک امکان‌پذیر است. از گزینه With Facebook زمانی می‌توانید استفاده کنید که حساب فیسبوک شما با اینستاگرام سینک شده باشد.

  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۸,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت

  در این حالت برای عوض کردن رمز اینستاگرام گزینه Log in with Facebook را انتخاب کرده و وارد حساب فیس بوک خود شوید و در آنجا برای بازیابی رمز اینستاگرام اقدام کنید.
  زمانی که برای مثال شماره تلفن و یا ایمیل خود را بدانید، اما رمز عبور را فراموش کرده‌اید کار ساده است؛ اما در این صورت اگر با حساب فیس بوک هم لینک نکرده باشید باید قید حساب اینستاگرام خود را بزنید و از فراموش کردن رمز اینستاگرام خود عبرت بگیرید که در مورد نگهداری از اطلاعات خصوصی خود دقت بیشتری به خرج دهید.

  تغییر رمز اینستاگرام آیفون (تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی در ایفون)

  • در گوشی آیفون خود برنامه Instagram را باز کنید.
  • در سمت راست و پایین پنجره برنامه، جایی که عکس پروفایل خود را می‌بینید.
  • در گوشه سمت راست و بالای برنامه منو سه خطی را باز کرده و روی Setting بزنید. روی گزینه Security زده و از این قسمت گزینه Password را انتخاب کنید.
  • در این مرحله لینک تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی به ایمیل و شماره تلفن شما فرستاده می‌شود.
  • روی لینک بازیابی رمز اینستاگرام کلیک کنید.
  • پسوردی که اکنون از آن استفاده می‌کنید را وارد کرده و پسورد جدید را سپس دوبار در دو فیلد مجزا وارد کرده سپس دکمه Save را بزنید تا در زمینه بازیابی رمز اینستاگرام در ایفون موفق عمل کرده باشید.

  مقاله پیشنهادی: چگونه ازمدیریت پسورد استفاده کنیم

  تغییر رمز اینستاگرام با داشتن رمز قبلی

  عوض کردن رمز اینستاگرام در شرایطی که آن را می‌دانیم امری ساده است که در مدت زمان چند ثانیه می‌توان آن را انجام داد. تغییر رمز اینستاگرام در شرایطی که پسورد را فراموش نکرده‌ایم به صورت زیرست:

  ۱. برنامه اینستاگرام را باز کرده و به حساب خود وارد شوید.
  ۲. روی سه خط بالای پروفایل ضربه زده و به گزینه “Settings” بروید.
  ۳. در صفحه تنظیمات گزینه “Security” را انتخاب کنید و روی قسمت «Password» کلیک کنید.
  در نهایت، در نوار اول پسورد قبلی خود را بنویسید و در بخش دوم رمز عبور جدید خود را تایپ کنید و در بخش سوم پسورد جدید خود را مجدداً تکرار کنید و روی گزینه تایید را در بالای صفحه ضربه بزنید.

  مشاهده رمز فعلی اینستاگرام

  برای مشاهده پسورد فعلی اینستاگرام خود در صورتی که یکبار از طریق مرورگر مثل کروم یا فایرفاکس وارد اکانت اینستاگرام شده باشید مراحل زیرا دنبال کنید:

  • مرورگر گوشی خود را باز کنید.
  • روی سه نقطه در سمت راست و بالای مرورگر ضربه بزنید.
  • در این قسمت روی گزینه تنظیمات یا «settings» کلیک کنید.
  • سپس وارد بخش «Password» شوید؛ در این صفحه تمامی اکانت‌های شما و همچنین اکانت اینستاگرام قابل مشاهده است.
  • روی گزینه «Instagram» کلیک کرده و روی آیکون چشم برای نمایان شدن رمز عبور خود ضربه بزنید. با وارد کردن الگو یا رمز گوشی خود می‌توانید پسورد اینستاگرام خود را مشاهده کنید.

  اهمیت عوض کردن رمز اینستا

  تا به حال شنیده‌اید که مثلاً اکانت یک چهره سرشناس هک شده باشد، یکی از دلایل این امر پسوردهای ضعیف و آسان است که راحت حدس زده می‌شود. رمز عبور یکی از لایه‌های امنیتی قوی برای شبکه‌های اجتماعیست که باید در حفظ آن نهایت دقت را داشت. از سویی دیگر، زمانی که پسورد خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهیم، امنیت حساب خود را کاهش داده‌ایم، بنابراین، در چنین شرایطی تغییر رمز اکانت اینستاگرام ضرورت دارد و باید مد نظر قرار گرفته شود.

  مقاله پیشنهادی: نکات مهم و تاثیر گذار که باید در مورد  الگوریتم اینستاگرام ۲۰۲۱ بدانید

  عدم دریافت ایمیل حاوی لینک بازیابی پسورد اینستاگرام

  عوض کردن پسورد اینستاگرام نیاز به تایید لینکی دارد که از طریق ایمیل ارسال می‌شود. زمانی که کاربران اینستاگرام با مشکل دریافت ایمیل بازیابی مواجه می‌شوند و نمی‌توانند نسبت به بازیابی رمز اینستاگرام اقدام کنند می‌توانند راهکارهایی را امتحان کنند؛ در اولین قدم باید مطمئن شوند که آدرس ایمیل را به درستی وارد کرده‌اند؛ اگر ایمیل به درستی وارد شده بود باید از یک آدرس IP جدی استفاده شود؛ زیرا امکان دارد اینستاگرام در صورتی که کاربر از طریق یک مرورگر مشترک به حساب‌های مختلف وارد شود، آی پی را بلاک می‌کند، در چنین شرایطی می‌توان از یک دستگاه دیگر برای عوض کردن پسورد اینستا استفاده کرد.

  یکی دیگر از عوامل عدم دریافت ایمیل ریست پسورد اینستاگرام می‌تواند این باشد که ایمیل مربوطه به قسمت اسپم ایمیل رفته و شما متوجه آن نشده‌اید؛ زیرا آن را بدون منبع در نظر گرفته است.

  در فیلم اموزش بازیابی رمز اینستاگرام به شما ارائه شد. آیا تا به حال تجربه بازیابی رمز اینستاگرام را داشته‌اید؟ نظر شما در مورد تغییر گذرواژه اینستا چیست؟ نظرات خود را با ۱۹کالامگ به اشتراک گذاشته و آخرین اخبار روز موبایل و تکنولوژی را در اینجا دنبال کنید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۸ رای

  سوالات متداول

  آیا امکان تغییر رمز اینستاگرام در صورت فراموش کردن رمز قبلی برای کاربران وجود دارد؟

  ✔️ یکی از روش‌هایی که برای تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی اینست که وارد سایت اینستاگرام شده و از طریق ایمیل، شماره تلفن و یا نام کاربری اقدام کنید. در این مرحله گزینه Login را انتخاب کنید، با این کار صفحه‌ای باز می‌شود که در آن می‌توانید برای ورود نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید، اما در قسمت پایینی آن گزینه‌ای به نام Forget Password هم دیده می‌شود. روی Forgot Password کلیک کنید. در نهایت با وارد کردن شماره تلفن یا ایمیل لینکی برای شما ارسال می شود که می توانید با کمک آن رمز خود را تغییر دهید.

  روش تغییر رمز برنامه اینستاگرام در گوشی آیفون به چه صورت است؟

  ✔️ برای تغییر رمز در گوشی آیفون کافیست این برنامه را باز کرده و در گوشه سمت راست و بالای برنامه منو سه خطی را باز کرده و روی Setting بزنید. روی گزینه Security زده و از این قسمت گزینه Password را انتخاب کنید. در این مرحله لینکی به ایمیل و شماره تلفن شما فرستاده می‌شود. روی لینک کلیک کرده و پسوردی که اکنون از آن استفاده می‌کنید را وارد کرده و پسورد جدید را سپس دوبار در دو فیلد مجزا وارد کرده سپس دکمه Save را بزنید.

  آیا می توان در صورت فراموش کردن رمز اینستاگرام با استفاده از فیس بوک وارد آن شد؟

  ✔️ برای تغییر رمز اینستاگرام وقتی رمز را نمی‌دانیم ایمیل تنها از طریق یک حساب فیس بوک امکان‌پذیر است. از گزینه With Facebook در زمانی می‌توانید استفاده کنید که حساب فیسبوک شما با اینستاگرام سینک شده باشد. زمانی که برای مثال شماره تلفن و یا ایمیل خود را بدانید، اما رمز عبور را فراموش کرده‌اید کار ساده است؛ اما در این صورت اگر با حساب فیس بوک هم لینک نکرده باشید باید قید حساب اینستاگرام خود را بزنید.

  ساده‌ترین روش برای بازیابی رمز اینستاگرام کدام روش است؟

  ✔️ برای بازیابی رمز اینستا می توان از سه روش بازیابی از طریق ایمیل، شماره تلفن و فیسبوک استفاده کرد. در این میان می توان از طریق سایت اینستاگرام یا خود اپلیکیشن اقدام کرد که ساده ترین روش تغییر رمز اینستاگرام استفاده از شماره تلفن است که لینک بازیابی از طریق اس ام اس برای شخص ارسال شده و به وسیله ی آن در لینک وارد شده و رمز جدید را ست می کند.

  لینک تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی را از کجا پیدا کنم؟

  ✔️ سایت اینستاگرام را از مرورگر موبایل خود باز کنید. در این مرحله گزینه Login را انتخاب کنید، با این کار صفحه‌ای باز می‌شود که در آن می‌توانید برای ورود نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید، اما در قسمت پایینی آن گزینه‌ای به نام Forget Password هم دیده می‌شود. روی Forgot Password کلیک کنید .در این مرحله به منظور پیدا کردن اکانت شما توسط اینستاگرام ۳ آپشن دارید، وارد کردن ایمیل، شماره تلفن و یا نام کاربری.بعد از اینکه یکی از موارد بالا را وارد کردید، سپس روی گزینه Send login link کلیک کنید. لینک بازیابی رمز اینستاگرام برایتان ارسال می شود.

  چگونه رمز اینستا را عوض کنیم؟

  ✔️ عوض کردن رمز اینستاگرام در شرایطی که آن را می‌دانیم امری ساده است که در مدت زمان چند ثانیه می‌توان آن را انجام داد. برای بازیابی رمز اینستاگرام در شرایطی که پسورد را فراموش نکرده‌ایم را می توانید با مراجعه به مقاله گام به گام دنبال کنید. در صورتی که رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید برای بازیابی آن باید از سایت اینستاگرام یا خود برنامه استفاده کنید و با استفاده از ایمیل، شماره تلفن و فیسبوک در جهت ست کردن پسورد جدید اقدام کنید. برای اطلاع از مراحل تفصیلی هریک از راهکارها به مقاله مراجعه کنید.

  زمانی که لینک ریست پسورد اینستاگرام را دریافت نمی‌کنیم چه باید کرد؟

  ✔️ زمانی که کاربران اینستاگرام با مشکل دریافت ایمیل بازیابی مواجه می‌شوند و نمی توانند نسبت به بازیابی رمز اینستاگرام اقدام کنند می‌توانند راهکارهایی را امتحان کنند؛ در اولین قدم باید مطمئن شوند که آدرس ایمیل را به درستی وارد کرده‌اند؛ اگر ایمیل به درستی وارد شده بود باید از یک آدرس IP جدی استفاده شود زیرا امکان دارد اینستاگرام در صورتی که کاربر از طریق یک مرورگر مشترک به حساب‌های مختلف وارد شود، آی پی را بلاک می کند، در چنین شرایطی می‌توان از یک دستگاه دیگر برای این امر استفاده کرد.یکی دیگر از عوامل عدم دریافت ایمیل ریست پسورد اینستاگرام می‌تواند این باشد که ایمیل مربوطه به قسمت اسپم ایمیل رفته و شما متوجه آن نشده‌اید زیرا آن را بدون منبع در نظر گرفته است.

  نوشته های مشابه

  ‫۱۶۳ نظرها

  1. من نمیدونستم بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن امکان پذیره

  2. سلام
   من رمزمو فراموش کردم تمام مراحل رو رفتم وقتی پیامک میاد و وارد لینک ارتباطی اینستاگرام میشم یه پیام میاد که پوشش خبری بازخوانی نمیشود
   مشکل چیه؟
   اینستاگرامم درست میشه؟

   1. پیامک رو از ایمیلتون بازکنید و روی لینک بزنید تا اکی بشه

  3. سلام مطالب عالی و مفید اگه مشکلتون حل نشد تو واتساپ پیام بدین تو کمترین زمان حلش کنم

  4. سلام ببخشید من واسم پیامک لینگش میاد ولی وقتی که میزنم روش همش میره داخل پیج جدیدم وارد اون مرحله که میتونیم پسوردمونو تغییر بدیم نمیشه چیکار باید بکنم

  5. ببخشید یه سوال من یه پیچ پابلیک ساختم کاری با شماره موباسل خودم و ایمیل خودم
   با دوستم هردو داشتیم من نمیدونستم اون شماره و ایمیل رو تغیر داده البته از این قضیا تعیرر خیلی گذشته الان ایمیل و چک کردم دیدم اون م قع برام هم تغیر رمز هم تغیر ایمیل هم تغیر تلفن اومده بوده هنوز ایمیل هاش هست و ایشون رمز رو هم عوض کرده کاری میتونم بکنم که منی که سازنده بودم با شمارم یا ایمیل خودم که بهش دسترسی دارم و برای ساخت ازش استفاده کردم بتونم به پیچم دسترسی پیدا کنم

   1. در صورتی با شماره و ایمیلی که الان روی حساب شما سینک شده بتونید لینکی که از طریق اینستاگرام ارسال میشه کلیک کنید و کانفرم کنید

  6. صفر نهصدو نودو دو هفتصدو نودو هشت هشتادو نه چهلو هشت گفت:

   سلام مطالب عالی و مفید خدمات اینستا واتساپ پیام بدین

   1. سلام
    من رمزمو فراموش کردم و تمام کارها رو انجام دادم وقتی برام پیامک میاد و وارد لینک باز شدن اینستاگرامم میشم یه پیام میاد که پوشش خبری باز خوانی نمیشود
    الان باید چیکا کنم

    اینستاگرامم درست میشه؟

  7. سلام وقتتون بخیر .رمزم رو فراموش کردم و هر دفعه وارد میشدم شماره تلفن میدادم و برام پیامک می اومد . چند روز پیش مدام منو اینستا انداخت بیرون و من مجبور میشدم پیامک بگیرم که آخرین بار دیگه به من از طریق پیامک کد نداد و نوشت چند دقیقه دیگ امتحان کنید من هم با vpn هم با سایت امتحان کردم ولی نشد ایمیل و فیسبوک متصل به پیجم ندارم بیش از ۲۴ ساعت صبر کردم ولی بازم نوشت چند دقیقه دیگه امتحان کنید الان نمیتونم وارد پیجم بشم باید چکار کنم؟ هیچ راه دیگه ای نداره؟ میشه اگه راهی هست بگین؟ یکی میگفت باید به پشتیان اطلاع بدم ولی من روششو یادم ندارم. لطفا منو راهنمایی کنید

   1. باز هم صبر کنید احتمالا باید پیش از ۲۴ ساعت صبر کنید

  8. سلام خسته نباشید. لطفا راهنمایی کنید. من قبلا یک صفحه ای داشتم که تصادفا برنامه اینستا رو از گوشیم حذف و دوباره نصب کردم و اون موقع نمیدونستم چجوری میشه صفحه رو برگردوند. الان میرم اون مراحل رو و لینک برام پیامک میشه ولی توش چیزی نیست و خالیه! 🙁 چیکار کنم الان؟

   1. با همون ایمیلی که لاگین هستید با همون ایمیل کافرم کنید لینک میاد روی ایمیل و از اونجا می تونید روی لینک بزنید

  9. سلام من دسترسی به فیسبوک،شماره تلفن،ایمیل ندارم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

  10. سلام مطالب عالی و مفید در خصوص عوض کردن رمز اینستا فراموش شده بود
   جهت کمک به واتساپم پیام بدین

  11. تغییر رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن ممکنه؟

  12. تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی از طریق گوگل هم امکان پذیره ؟

  13. تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی در اینستاگرام ممکنه

  14. رمز اینستا را چگونه عوض کنیم که امنیت بیشتری داشته باشد؟

  15. وقتی تغییر رمز پسورد اینستاگرام دادیم پیجمون از دسترس خارج نمیشه؟

  16. وقتی شماره و ایمیل نداریم چطوری رمز اینستا را عوض کنیم

  17. اینکه چگونه رمز اینستا را تغییر دهیم به همین راحتیه واقعا؟

  18. چطور پسورد اینستا را عوض کنیم بدون اینکه ایممیل داشته باشیم؟

  19. تغییر پسورد در اینستاگرام هم شده دردسر…مرسی که اموزششو گذاشتید.

  20. تغییر پسورد اکانت اینستاگرام اموزش جامع و کاربردی برای مخاطبان ۱۹کالا بود. سپاسگذاریم.

  21. تغییر رمز عبور اینستاگرام از طریق فیس بوک امنیت داره؟

  22. تغییر رمز حساب اینستاگرام روش دیگه ای هم داره؟ من رمزمو یادم رفته خطمو هم عوض کردم. چی کار کنم؟

  23. نحوه تغییر پسورد اینستاگرام با کامپیوترم همین جوریه که گفتید؟

  24. ریست رمز اینستا از طریق گوگل راحت تره یا برنامه اینستا؟

  25. من بلاک شدم. تغییر دادن پسورد اینستاگرام میتونه کمکم کنه؟

  26. میخوام رمز اینستامو عوض کنم ولی فراموشش کردم چگونه رمز اینیستا را عوض کنیم؟

  27. اموزش عوض کردن پسورد اینستاگرام مثل بفیه اموزشای ۱۹کالا جالب بود

  28. چه جوری رمز اینستاگرام عوض کنیم که اینستا بلاکمون نکنه؟

  29. رمز اینستامو فراموش کردم چگونه رمز اینستا را عوض کنیم ؟

  30. اموزش تغییر پسورد اینستا که گذاشتید خعلی خفن بود. دمتون گرم

  31. اموزش تغییر رمز اینستا فراموش شده کاربردی بود .ممنون ۱۹کالا

  32. چطوری پسورد اینستا رو عوض کنیم ؟ من یوزرمو دارم ولی پسورد رو فراموش کردم

  33. تعویض پسورد اینستاگرام یکی از بهترین ویدئوهای اموزشی بود.ممنون

  34. چگونه پسورد اینستاگرام عوض کنیم بدون اینکه پیجمان از روی یک گوشی دیگر بپرد؟

   1. اگر بخوای عوض کنی می‌پره. منطقیم هست چون اینستاگرام میخواد بتونه تشخیص بده که همه اینا که وارد یه پیج شدن یه نفرن

  35. چگونه رمز اینستاگرام خود را عوض کنیم ؟ در گوشی شیائومی

   1. فرق نمیکنه. تغییر رمز اینستاگرام ایفون و شیائومی و سامسونگ یا هر مدل گوشی دیگه فرق نداره…

  36. عوض کردن رمز اینستا گرام برای بیزنس پیجا هم همین شکلیه؟

  37. چطور پسورد اینستامو عوض کنم وقتی اسم پیجمو یادم نمیاد؟

   1. به جای یوزر میتونی با شماره موبایل یا ایمیل هم وارد شی. بعد برای تغییر رمز اینستا اقدام کنی

  38. اموزش عوض کردن رمز اینستا بدون ایمیل رو هم بذارید.ممنون.

  39. بازیابی رمز اینستاگرام از طریق گوگل امنیت داره؟

   1. برای عوض کردن رمز اینستا همه‌ی روشا معتبرن. نگران نباش دوست عزیز

  40. تغییر گذرواژه اینستاگرام این روزا همه رو درگیر کرده… به نظرم باید یه رمز ثابت رو برای همه‌ی برنامه ها در نظر بگیرن تا فراموش نکنن

  41. همیشه همه مطالبتون خیلی بدرد بخوره . روش عوض کردن پسورد اینستاگرام هم مثل بقیه مطالبتون عالی بود. ممنون

  42. ممنون که یاد دادید چگونه رمز پیج اینستا خود را تغییر دهیم

  43. اگر نحوه عوض کردن پسورد اینستاگرام بدون ایمیل و شماره موبایل رو توضیح بدید ممنونتون میشم واقعاً.

   1. دوست عزیز برای اینکه اینستگرام شما را به عنوان صاحب اصلی یک پیج بشناسد به ایمیل و یا شماره موبایل نیاز دارید. پس تغییر گذرواژه اینستا
    بدون ایمیل و شماره تلفن ممکن نیست. البته مگر اینکه رمز قبلی را به خاطر داشته باشید . در این صورت برای تعویض رمز اینستاگرام به شماره تلفن و ایمیل نیاز ندارید.

  44. بهترین اموزش عوض کردن پسورد اینستا همینه .ممنون واقعا

   1. نه دوست عزیز. تعویض رمز اینستا فراموش شده باعث پریدن پیج نمی‌شود.

  45. اگر یوزر پیجمان را فراموش کرده باشیم چگونه پسورد اینستاگرام را عوض کنیم ؟

   1. می‌توانید از طریق ایمیل و یا شماره موبایل وارد شوید.

  46. چگونه رمز اینستا که یادمان رفته را عوض کنیم ؟ پیج مامانم کلا ریخته به هم ایملشم یادش نمیاد.منم نتونستم درستش کنم

   1. میتونید از طریق شماره موبایل برای عوض کردن رمز پیج اینستا اقدام کنید

  47. نحوه عوض کردن پسورد اینستاگرام فراموش شده رو عالی اموزش دادید.

   1. اگه فراموشش کرده باشی اره دیگه. یا مثلا حس کنی یکی داره وارد پیجت می‌شه عوض کردن رمز پیج اینستا بهتره .

  48. لینک عوض کردن پسورد اینستاگرام رو خود اینستا می‌فرسته؟

   1. می توانید اول برای ریست کردن پسورد اینستاگرام اقدام کنید سپس اکانت را حذف کنید

  49. فیلم اموزش بازیابی رمز اینستاگرام خیل یکارامد بود .ممنون ۱۹ کالا

  50. چطوری پسورد اینستامو عوض کنم ؟ ایمیل ندارم . سیم کارتمم عوض کردم

  51. تغییر پسورد اینستاگرام در صورت فراموشی نیاز به نصب برنامه‌ی خاصی دارد؟

  52. تغییر رمز اینستاگرام با فیسبوک امنیت کافی داره؟

  53. فراموش کردن پسورد اینستاگرام بدون ایمیل چه پیامدی داره؟ پیجم بر میگرده؟

  54. میگم بعد از عوض کردن پسورد اینستا پیجمون توی گوشی دیگه نمی‌پره؟

  55. عوض کردن پسورد اینستاگرام فراموش شده گاهی هم ممکن نیست.

  56. این مقاله‌ی روش تغییر رمز اینستاگرام خیلی خفنه .مرسی

  57. تغییر رمز اینستاگرام در ایفون مشکل همیشگیم بود. مرسی از راهنماییاتون

  58. سلام من اینستام یدفعه مسدود شد و منو پرت کرد بیرون الانم هرکاری میکنم نمیتونم واردش شم چون رمزو یادم نیست و وقتی میزنم که رمزو رو شمارم بفرسته یه لینک برام میاد و هرچی میزنم رو لینک منو وارد اینستا میکنه و هیچی بالا نمیاد
   مشکل چیه؟
   ایا میشع درستش کرد؟

   1. بله
    اگر ایمیلی رو ست کردین با ایمیل می تونید این مشکل رو برطرف کنید

  59. سلام ببخشید من هم رمز اینستام یادم رفته می‌خوام رمزشو عوض کنم ولی اون جیمیلی که اون پیجو باهاش زدم حذف شده چون گوشیمو ریست کردم و الان نمی‌دونم چیکار کنم آیا راه حلی وجود داره ؟!

  60. برای تغییر رمز اینستا بدون داشتن رمز قبلی از مقاله شما استفاده کردم عالی بود ممنون

  61. سلام واتساپ پیام بدین
   صفر نهصدو نودو دو هفتصدو نودو هشت هشتادو نه چهلو هشت

  62. سلام من گذرواژه یکی ازحسابهاموفراموش کردم، الان داخل حساب هستم، قسمت گذرواژه میرم برای تغییر، میزنه پیام حاوی لینک برای شما ارسال شد، ولی پیام نمیاد، یاازمرورگرواردمیشم، فقط یه حساب دیگه رو که نیاز ندارم بازیابی میکنه، راهنمایی بفرمایید، ممنون

  63. سلام
   وقت بخیر
   من رمز حسابم رو فراموش کردم
   درخواست فراموشی رمز زدم برام لینک میاد اما صفحه تغییر رمز باز نمیشه نمیدونم باید چکار کنم تا رمزشو تغییر بدم. باید چکار کنم که با لینک مستقیم صفحه تغییر رمز باز بشه و ایحاد رمز جدید کنم.
   راهنماییم کنین لطفا. ممنوت

   1. از ایمیل استفاده کنید ایمل رو باز کنید تا لینک رو ببنید اما اگر روی موبایل جواب نمیده از نسخه pc هم می تونید استفاده کنید

   2. سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم
    شما چیکار کردین؟
    درست شد؟

  64. با سلام الآن چند وقت که اینستا من باز نمی شه و پیام پسورد قدیم جدید میاد چه جوری

  65. سلام من رمز عبورمو فراموش کردم و از طریق سایتی ک گذاشتین و یه لینک پیامک میشه برای تغییر رمز ولی وقتی وارد لینک میشم وارد برنامه اینستاگرام میشه . مشکلی داره لینک چون قبلا امتحان کردم میشد رمز و تغییر داد ولی الان نمیاد

  66. سلام.من رمزعبورم رافراموش کردم جیمل من میباشدهنگام درخواست رمزمینویسه ایمیل به ارسال شدچندین سال زحمت کشیدم۸هزارفالورجمع کردم لطفاراهنمایی کنیدچکارکنم بتونم وارداینستاگرامم بشوم.نام کاربری.جیمیل همه روحفظ هستم فقط رمزعبوریادم نیست باتشکروسپاس علی۴۹ساله بجنورد
   نام کاربری درپیج اینستاگرام
   پیج کسب وکار

   1. خب باید ایمیل رو باز کنید و لینکی که در جیمیل شما وجود داره کلیک کنید تا وارد حساب خودتون بشین
    با شماره موبایل و ایمیل و حتی حساب فیسبوکی که روی حساب خودتون گذاشتین می تونید اکانت خودتون رو برگردونید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن