طرح نهایی گوشی آیفون 12 پرو مکس در رندرهایی رویت شد!

طرح نهایی گوشی آیفون 12 پرو مکس در رندرهایی رویت شد!

طرح نهایی گوشی آیفون 12 پرو مکس در رندرهایی رویت شد!

در یکی از منابع خبری رندرهایی منتشر شده که ظاهراً مربوط به گوشی آیفون 12 پرو مکس است. این رندرها و تصاویر منتشر شده حاکی از آن است که مدل‌های جدید گوشی آیفون تغییرات بسیار زیادی را به نسبت نسخه‌های قبلی در طراحی ظاهری خود خواهند داشت؛ اما در نظر داشته باشید که تنها 70 درصد از این طرح تکمیل شده و هنوز بریدگی نمایشگر و طراحی دوربین پشت آن جای کار دارد.

 


طرح نهایی آیفون 12 پرو مکس فاش شد!

به هر حال به نظر می‌رسد که بقیه جزئیات دقیق و صحیح باشد و طراحی با شایعات و اخبار غیر رسمی که قبلاٌ از این گوشی منتشر شده مطابقت دارد. گفته می‌شود که آیفون 12 پرو مکس همانند آیپد پرو در طراحی خود لبه‌های صافی را به خدمت گرفته است. جالب است بدانید که تا به این جا طراحی این گوشی طراحی آیفون 5s را در ذهن تداعی می‌کند.

گوشی آیفون 12 پرو مکس

 

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که ارتقاء پیدا خواهد کرد، نمایشگر است. صفحه نمایش آیفون 12 پرومکس به طور قابل‌توجه‌ای کاهش ضخامت دارد و ضخامت آن حدود 0.9 میلی‌متر از گوشی‌های آیفون کنونی کمتر است. همچنین این تغییر شامل بریدگی روی گوشی نیز می‌شود. بریدگی آیفون 12 پرومکس در مقایسه با وان‌پلاس ۶ اندکی بزرگ‌تر بوده، اما باز هم به نسبت به مدل‌های کنونی گوشی اپل، کوچک‌تر به نظر می‌رسد.

 


فرصتی ویژه جهت خرید🛒: بسته ویژه فروشگاه ۱۹ کالا جهت همدلی با مصرف‌کننده‌گان در روزهای آتی شکست کرونا!


 

این ابعاد برای نمایشگرهای بزرگتر از 6.7 اینچ  مناسب است، که در این صورت بدنه نیز باید بلندتر و عریض‌تر باشد. در رابطه با ماژول دوربین هم خاطر نشان می‌شود که در حال حاضر، دوربین‌های چهارگانه در یک فرم مربعی شکل جا گرفته‌اند.

طرح نهایی آیفون 12 پرو مکس

 

در حال حاضر، دوربین‌های چهارگانه در یک فرم مربع شکل جا گرفته‌اند. IPhone 12 Pro Max همچنین یک سنسور LIDAR نیز شامل می‌شود، اما ممکن است در جایگاه متفاوت با آنچه بیان کردیم قرار بگیرد. ماژول دوربین‌ها و محل قرارگیری آنها نیز هنوز  نهایی نشده‌اند و در نهایت درحالی که بلندگوها 10 تا 15 درصد صدای بلندتری داشته، پنجره‌های استفاده شده نیز ظاهر متفاوت‌تری پیدا کرده‌اند.

 

طرح نهایی گوشی آیفون 12 پرو مکس به طور کامل از طریق رندرهای CAD فاش شد!

 

تقریبا می‌توان گفت که اطلاعات زیادی در رابطه با طراحی آیفون 12 پرو مکس فاش شده و منبعی از CAD ادعا می‌کند که طراحی هنوز نهایی نشده است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم هنوز برای هیجیان زده شدن زود است و می‌بایست باز هم صبر کنیم و به این دلیل که احتمال می‌رود که این طراحی باز هم تغییر کند. نظر شما در مورد این طراحی چیست؟ به نظر شما شرکت اپل در گوشی‌های جدید خود از چه زبان طراحی بهره خواهد برد. نظرات خود را با 19 کالامگ به اشتراک گذارید.

منبع: gsm

یک نظر

  • رقیه بحرانی گفت:

    عالیه قیمتش چقدره

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *