خرید گوشی
اخبار گوشی موبایل

دلیل روشن نشدن گوشی اندرویدی چیست؟ (راهکارهایی برای عیب یابی)

 • گوشی‌های اندرویدی که به خاطر قیمت مناسب و تنوع مدل‌های زیادی که دارد، حجم زیادی از کاربران را به سمت خود جذب کرده است، بعضی اوقات با مشکلاتی رو به رو می‌شوند که عمدتاً ریشه این مشکل به سیستم عامل برنمی‌گردد و  در واقع مشکل را باید در سخت افزار و نرم افزار گوشی جست و جو کرد. بدترین کابوس هر کاربر روشن نشدن گوشی و دیدن صفحه سیاه و علائم سوختگی یا خرابی آن است که حتی فکر کردن به پرداخت هزینه‌ای مجدد برای خرید یک گوشی هوشمند جدید با وجود قیمت‌های سرسام آور این روزهای بازار، استرس زیادی به ذهن شما وارد می‌کند و احتمالاً هر کدام از شما یکبار این علائم یا حس را تجربه کرده باشید. اگر شما هم با روشن نشدن گوشی یا تبلت اندرویدی خود مواجه شدید، خواندن این مقاله را ازدست ندهید.

  به اصل مطلب بپردازیم و ببینیم چه عواملی ممکنه باعث روشن نشدن گوشی شما بشود؟

  اولین چیزی که ذهن شما را به خود مشغول می‌کند، علت روشن نشدن صفحه گوشی است و پیش خودتان فکر می‌کنید چرا گوشی روشن نمی شود ؟ نگران نباشید چون که ما به صورت ساده به سوال شما مبنی بر” چگونه گوشی خاموش شده را روشن کنیم ؟” پاسخ خواهیم داد و دلایل روشن نشدن گوشی را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد. کافی است مراحل زیر را به صورت دقیق بررسی کنید تا این مشغله ذهنی به زودی رفع شود.

  روشن نشدن گوشی

  ۱- کلید پاور یکی از عوامل اصلی روشن نشدن گوشی

  یکی از علل عمده که برای خیلی از گوشی‌های هوشمند پیش می‌آید، خرابی کلید پاور است که باعث می‌شود شما نتوانید گوشی خود را روشن کنید. پس قبل از هر چیزی از سالم بودن دکمه پاور خود اطمینان حاصل کنید و سپس به موارد دیگر بپردازید.

  ۲- مشکلات مربوط به شارژ را بررسی کنید.

  وقتی گوشی روشن نمیشه یکی از شایع‌ترین و اصلی‌ترین علت روشن نشدن گوشی نداشتن شارژ کافی یا خالی شدن کامل باتری است که اولین چیزی که باید آن را چک کنید، همین موضوع است.
  اگر گوشی خود را به شارژ زدید و شاهد این اتفاق بودید، اتصالات را به خوبی بررسی کنید، مثلا کابل به خوبی متصل شده باشد یا سری شارژر در پریز برق محکم باشد.
  همچنین دلیل روشن نشدن گوشی می‌تواند مربوط به وجود خاک و گرد و غبار یا هرچیزی که سر راه اتصال دستگاه به کابل قرار گرفته باشد، پس دقت کنید پورت شما جرم نگرفته باشد.

  چرا گوشی روشن نمی شود ؟ عیب یابی کابل شارژر

  اگر موارد بالا را چک کردید وقت مطمئن شدن از سالم بودن کابل است. دقت کنید جایی زدگی نداشته باشد یا روی یک دستگاه دیگر آن را تست کنید تا اطمینان حاصل کنید، سالم است.

  مقاله پیشنهادی: بهترین کابل شارژر

  گوشیم روشن نمیشه

  ۳- گوشی خود را از اول راه اندازی کنید.

  در گوشی‌های قدیمی، با خارج کردن باتری و بعد از چند ثانیه وارد کردن آن، گوشی شما از اول راه اندازی می‌شد که معمولاً بهترین جواب به سوال چگونه گوشی که روشن نمیشود را روشن کنیم ؟ بود، اما در گوشی‌های هوشمند امروزی که باتری‌ها را نمی‌شود از جای خود در آورد، باید چند ثانیه دکمه پاور را نگه دارید به امید آن که گوشی خاموش و دوباره شروع بکار کند.

  فروش ویژه
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۷۵۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی هوآوی Y9a ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۸,۴۱۹,۰۰۰ تومان
  گوشی هوآوی Y9a ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت 32 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴,۱۸۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت ۳۲ رم ۳ گیگابایت

  مقاله پیشنهادی: چگونه رمز مودم را عوض کنیم ؟

  گوشی روشن نمی شود

  ۴- باتری گوشی خود را چک کنید.

  اگر اطمینان دارید که تجهیزات شارژ شما کار می کند و راه اندازی مجدد گوشی هم مشکل شما را رفع نکرده است، علت روشن نشدن گوشی می‌تواند از باتری باشد. اکثر باتری‌ گوشی و تبلت های هوشمند پس از چند سال استفاده، طول عمرشان پایین می‌آید و به مرور خراب می‌شوند. افتادن گوشی برروی زمین، آب ریختن یا دمای بیش از حد، ممکن است به باتری شما آسیب وارد کند. اگر باتری خود را به تازگی عوض کردید، امکان سوختن آی سی شارژ گوشی نیز وجود دارد.
  پس حتماً موقع اتصال به شارژر بررسی کنید که باتری شارژ می‌شود یا خیر؟ البته اگر کامل خالی شده باشد نیاز به چند دقیقه زمان برای انرژی مجدد و روشن کردن گوشی دارد.

  گوشی خاموش شده روشن نمیشه

  ۵- در صورت روشن نشدن گوشی صفحه نمایش را بررسی کنید.

  ممکن است گوشی شما روشن شود بدون آنکه خودتان متوجه شوید. شاید بپرسید چگونه؟ یک صفحه نمایش خراب می‌تواند چنین شرایطی را برای شما ایجاد کند. خوشبختانه، فهمیدن اینکه آیا صفحه نمایش شما مشکل دارد، آسان است. کافی است دکمه پاور را به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید تا مطمئن شوید تلفن شما قطعاً روشن می‌شود، سپس حداقل دو دقیقه صبر کنید تا مراحل راه اندازی به پایان برسد. سپس با یک خط دیگر با گوشی خود تماس بگیرید. اگر گوشی شما زنگ خورد، نمایشگر شما خراب است و اگر صدای زنگ خوردن را نشنیدید، مشکل چیز دیگریست و علت روشن نشدن صفحه گوشی به اسکرین نمی‌گردد.

  ۶- از کامپیوتر برای عیب یابی گوشی خود استفاده کنید.

  اگر هنوز هم گوشی روشن نمی شود، بهترین کار کمک گرفتن از یارانه است. شاید بپرسید با کمک کامپیوتر چگونه گوشی خاموش شده را روشن کنیم ؟  برای این کار فقط کافی است مراحل زیر را طی کنید :
  • گوشی را با استفاده از کابلی که قابلیت انتقال دیتا داشته باشد را به رایانه وصل کنید.
  • اجازه بدهید ۱۵ دقیقه گوشی شما شارژ شود.
  • کابل را از گوشی خود جدا کنید.
  • ۱۰ ثانیه بعد دوباره کابل را وصل کنید.
  • ۳۰ دقیقه مجدد دستگاه خود را شارژ کنید.
  • کلید پاور را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید.
  • گزینه Restart را بزنید.
  • اگر گزینه Restart را نمی‌بینید، ۳۰ ثانیه دکه پاور را نگه دارید.

  ۷- درصورت روشن نشدن گوشی دستگاه خود را ریسیت کنید. (به تنظیمات کارخانه برگردانید)

  شاید دستگاه یا گوشی موبایل شما روشن شود، اما در مرحله راه اندازی گیر کند، این مشکل معمولاً به بروزرسانی خراب یا ROM سفارشی برمی‌گردد. در این حالت می‌توانید دستگاه خود را با استفاده از روش زیر دوباره تنظیم کنید:

  توجه : با ریسیت کردن، همه اطلاعات شما بر روی گوشی به صورت کامل پاک می‌شود.

  • کلید پاور و راکت کم کردن صدا را همزمان چند ثانیه نگه دارید تا لوگو اندروید را مشاهده کنید.
  • کلید کم کردن و زیاد کردن صدا را چند ثانیه بگیرید تا به صفحه Recovery منتقل شوید.
  • دکمه پاور را فشار دهید.
  • از کلید صدا برای انتخاب Wipe Data/Factory Reset استفاده کنید و سپس با کلید پاور آن را تایید کنید.
  • در مرحله آخر گزینه Yes—Erase all Data را انتخاب کنید.
  کامل شدن روند ریسیت شدن گوشی شما ممکن است چند دقیقه زمان ببرد.

  احتمال سوختن گوشی شما

  اگر هیچکدام از راهکارهای گفته شده دلایل روشن نشدن گوشی شما نبود و روشن نشدن گوشی شما همچنان پابرجا بود، دیگر باید با خراب شدن و سوختن گوشی خود کنار بیاید و فکر خرید گوشی جدید باشید.

  چرا گوشیم روشن نمیشه

  آیا شما هم با مشکل روشن نشدن گوشی مواجه شده‌اید و از راهکارهای ارائه شده کمک گرفته‌اید؟ نظرات خود را با مجله تخصصی ۱۹کالامگ در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۹۸ رای

  سوالات متداول

  دلیل روشن نشدن صفحه گوشی چیست؟

  ✔️ روشن نشدن صفحه گوشی دلایل بسیار متفاوتی می‌تواند داشته باشد، با مراجعه به مقاله بالا و امتحان راهکارهای ارائه شده دلیل اصلی روشن نشدن گوشی اندرویدی خود را متوجه می‌شوید و اگر هیچکدام از راهکارها تاثیری در دستگاه شما نداشت، احتمالاً گوشی شما سوخته است.

  آیا گرفتن گرد و غبار یا استفاده از گوشی در محیطی آلوده می‌تواند دلیل خاموش شدن گوشی باشد؟

  ✔️ بله، یکی از عمده دلایلی که می‌تواند باعث آسیب دیدن و روشن نشدن صفحه نمایش گوشی شما باشد، ورود گرد و غبار و جرم به داخل محفظه گوشی، خصوصاً اتصالات شارژ می‌باشد که مانع از رسیدن برق به دستگاه می‌شود.

  کابل شارژ تقلبی یا بی کیفیت باعث خرابی گوشی می‌شود؟

  ✔️ بله، استفاده از کابل های غیر استاندارد ممکن است در کوتاه مدت مشکلی برای شما ایجاد نکنند، اما در دراز مدت باعث آسیب رساندن به باتری شما می‌شود و عمر آن را کاهش می‌دهد و استفاده مکرر از آن ممکن است برای همیشه باتری شما را از کار بیندازد.

  از کجا متوجه بشویم که اسکرین مشکل پیدا کرده یا گوشی سوخته است؟

  ✔️ در مقاله بالا به صورت کامل به این سوال پاسخ داده شده است، اما اگر به صورت خلاصه بیان کنیم باید گفت که شما بعد از مطمئن شدن از روشن بودن گوشی باید با یک تلفن دیگر با گوشی خود تماس برقرار کنید، اگر صدای بوق و زنگ خوردن را شنیدید، مشکل از نمایشگر شماست و اگر نشنیدید، اشکال را در جای دیگر باید جست و جو کنید.

  نوشته های مشابه

  ‫۱۵۱ نظرها

  1. سلام گوشی من هانر ۷s هستش لوگوی هانر میاد بعد خاموش میشه استاید بگید چیکار کنم

  2. سلام من گوشیم s.20.fe هستش امروز شارژش تموم شد زدمش به شارژ ولی حدود ۱ ساعت میشه فقط علامت شارژ شدن میاد ولی شارژ نمیشه و خاموشه و روشن نمیشه چیکار کنم

  3. سلام من یه j7 prime دارم گوشیم شارژ تموم شد خاموش شد شارژر همراهم نبود شب زدمش تو دستگاه ریسیور خوابیدم صبح دیدم شارژ نشده بعد وصل کردم به شارژر ولی اصلا علامت شارژ نمیاد قبلا چند بار اینجوری شده بود ربع ساعت میزدم شروع به شارژ شدن میشد مشکل از چیه

   1. سلام گوشی من به شارژ زدمش ۳۰ درصد داشت و همانجا خاموش شد و هیچطوره روشن نشد

  4. دوستانی که گوشیشون شارژ بوده و یهو بی دلیل خاموش شده و باتریشون ولتاژ داره یکی از راه هایی که احتمال داره گوشیتون راه بیفته اینه که باتری رو در بیارید گوشیتون رو بدونه باتری به شارژ وصل کنید بعد چند دقیقه روی صفحه گوشیتون یه عکس میاد که باتری به گوشیتون وصل نیست وقتی اون آرم اومد باتری گوشی رو وصل کنید و بزارید گوشیتون شارژ بشه

  5. سلام من گوشیم شارژ نداشت ۱ درصد بود همین ک زدم تو شارژ . علامت شارژ اومد ولی گوشی خاموش شد دیگه هم روشن نمیشه گوشیم A.33

  6. سلام گوشی من poco. x3 .pro هستش . من گوشیم رو سب باهاش یه کم کار کردم بعدش هم خاموش کردم و خوابیدم صب که بیدار شدم دیدم روشن نمیشه

  7. سلام تبلت من شب تا صبحمونده تو شارژ الان روشن نمیشه فقط چراغ قرمز شارژ نشون میده کمک کنید مدا هوواوی T1

  8. سلام ممنون بابت سایت خوبتون منم مشکلم حل شد . گوشیم شارژ تموم شد زدم شارژ اصلا علامت شارژ نداشت روشن نمیشد با دکمه خاموش و کم کردن هم زمان فشار دادم روشن شدش امیدوارم مشکل همه حل بشه . خدارو شکر گوگل هستش‌ و راهکارهای خوب بهمون میدن‌

  9. سلام خسته نباشید
   من دیشب دیدم دکمه بغل گوشیم کار نمیکنه یعنی کم میشد ولی ولوم صدای زیادی کار ننیکرد،قبلشم تازه گوشیمو بروزرسانی کرده بودم،یه لحظه گفتم گوشیمو خاموش روشن کنم ولی دیگه روشن نشد،چیکارکنم؟مدل گوشیم Redmi اندرویده
   لطفا راهنماییم کنید من واقعا شرایط تعمیرشو ندارم
   روی صفحه گوشی خودبخود خاموش میشه و یه صفحه باز میشه بعد از چند ثانیه دوباره خاموش میشه و ی صفحه دیگه باز میشه
   Reboot to system
   Back to Main Menu _یه بار این میاد بعد مدل گوشی ردمی میاد و بعد این صفحه
   Reboot
   WipeDate
   Connect with MlAssistant
   به ترتیب خودبخود خاموش میشه و روشن میشه و این دو صفحه ظاهر میشه
   تو رو خدا بگین من باید چیکار کنم ؟؟؟؟

  10. سلام من جایی بودم مجبور بودم گوشی خاموش شه بعد رفتم روشنش کنم فقظ لوگو سامسونگ رو نشون میده لطفا بگید چیکار کنم

   1. دوستان گوشی من از شارژ صبح کشیدمش بیرون علامت شارژ هنوز روی گوشی هست بعدش چند دیگه کشیدمش از شارژ بیرون همش علامت شارژ میاد و یهویی میره بعدش مجبورم بدمش به بابام روشنش کنه من نمیتونم روشنش باید سخت فشار بودی روشن میشه الانم تو شارژه

   2. دقیقا مال منم اینجوریه دکمه خاموش روشن گوشیم خراب بود گوشی خاموش شد نتونستم روشن کنم دادم درستش کنم الان روشن میکنم لوگو یامسونگ میاره دو روزم صبر میکنم همینجوری میمونه تعمیراتم بردم گفتن نمیدونیم چشه

  11. سلام
   روزتون بخیر
   گوشی من ردومی نت۹ Redmiهست.
   حدود یکماه بود که برام ارور می اومد که استریج گوشیم پر شده و کمی ویدیو و عکس خالی میکردم و درست میشد.
   دیروز عصر گوشیم رو خاموش کردم تا بزنم به شارژ اما متاسفانه دیگه روشن نشد
   تمام مراحلی که بالا گفتید بارها انجام داد.
   اما اصلا روشن نمیشه فقط وقتی سیمش توی برقه جراغ کوچولوی مربوط به شارژش روشن میشه
   تنها علت خراب شدنش اطلاعات زیاده
   با تشکر

   1. سلام گوشی من وارد دوربین که میشدم زد که له دلیل امنیت سیستم نمی‌توانید از این سیستم استفاده کنید گوشیا شروع مجدد زدم دیگه روشن نشدمیشه خواهشا راهنمایی کنید چجوری روشن کنم گوشیو

  12. درود و عرض ادب می خواستم ازتون بابت این مقاله تشکر کنم شما واقعا منو نجات دادید امیدوارم همیشه تنتون سالم ، دلتون شاد و جیبتون پر پول باشه سپاس

  13. سلام گوشی من هواوی هست دیروز از پشت به زمین خورد تا آخرای روز کار می‌کرد ولی بعد یهو با شارژ ۳۵ درصد خاموش شد الانم فقط تو شارژ که هست روشن میشه چیکار کنم لطفا کمکم کنید

  14. سلام من گوشی هواوی p7 l10 دارم
   امروز صبح گوشیم محکم از پشت به زمین خورد وتا تغریبا آخرای روز درست داشت کار می‌کرد که یهو با شارژ ۳۵ درصد خاموش شد دکمه ی پاور رو فشار دادن روشن نشد بعد زدن تو شارژ روشن شد بعد از نیم ساعت دوباره خاموش کرد زدو تو شارژ از شارژ کشیدم روشن نشد الانم فقط تو شارژ روشن میشه صفحه ی نمایش هم بالا میاد ولی وقتی از تو شارژ میکشمش تا لوگو مارک گوشی میاد اما بعد خاموش میکنه لطفاً کمکم کنید

  15. سلام
   گوشی خواهر من مدلش poco.m3 هستش گوشیش رو ری استارت کرد ولی بعد روشن نشد راهاکارهای بالا رو هم انجام دادیم ولی بازم روشن نشد.. گوشیش هم مشکلی نداره نه از نظر سخت افزار و نه نرم افزار دفعه قبل هم همین اتفاق افتاد ولی با گرفتن دکمه ولوم کم و پاور درست شد ولی الان نه لطفا بگید چیکار کنیم تا روشن شه

   1. سلام روشی که گفتین قبلا برا گوشی خواهرتون انجام می‌دادین رو انجام دادم و در کمال تعجببببب گوشیم روشن شددد مرسییی واقعا

    1. منم پاور گرفتم و صدا کم را گرفتم درست شد ممنون از همه انشالله خراب نشه باز خیلی ترسیدم

   2. سلام گوشی من هم شیامی -pcom3- هستش و چند روز خودش خود ب خود خاموش میشد ولی روشن میشد ، همین دیروز صبح ک پاشدم دیدم خاموشه و حتی میزنم تو شارژ لوگو شارژ بالا نمیاد ، حالا من ب شما پیشنهاد میکنم دکمه کم کردن صدا به همراه زیاد کردن صدا و دکمه روشن کردن باهم نگه دارید احتمال زیاد بالا میاد اگه روی poco گیر کرد باز سه دکمه رو باهم بگیرید ، با تشکر

   3. مال منم همین مدله دقیقا هم وقتی اومدم ریستارت کنم خاموش شد دیگه روشن نمیشههههه

   4. سلام . گوشی منم همچین اتفاقی براش افتاد هر کاری میکنم روشن نمیشه … فقط موقع شارژ میزنم چراغ شارژش روشن میشه قبل از ریستارت کنم ۹۰درصد شارژ داشت …….. راحل براش پیدا کردید

   5. سلام گوشی منم همچین اتفاقی براش افتاد ریستارت کردم دیگه روشن نشد فقط موقع شارژ چراغ شارژش روشن میشه….راحلی برای گوشیتون پیدا شد؟

  16. اقا

   گوشی من پکو ام تری هستش هر وقت راه اندازی یا خاموش روشن میکنمش روشن نمیشه بعد سه روز خودکار روشن میشه مشکل چیست

  17. سلام من یک گوشی قدیمی LG دارم یک سال پیش دادمش به یکی لازم داشت وسط سال بود که زنگ زد که میگفت وقتی میخواد روشنش کنه مینویسه Eror boting الان هم اورده کلا روش نمیشه که بخواد اون ارور هم بنویسه زدمش شارژ شاید صحفه نمایشش روشن شد اما نشد ( منظورم موقعی هستش که درصد شارژ رو نشون میده ) ولی امتحان کردم باتریش شارژ شده بود مشکل از چیه ؟؟؟؟

  18. من گوشیم شیائومی هست شارژش تموم شد خاموش شد و روشن نمیشد دیگه و شارژ هم نمیشد. دکمه پاور با ولوم پایین(صدای کم) رو ۱۰ ثانیه نگه داشتم علامت فست بوت اومد بعد چند ثانیه دوباره دکمه پاور و ولوم پایین رو ده ثانیه دوباره نگه داشتم گوشیم روشن شد. گوشیم روی شارژر بود وقتی روشن شد شارژ یک درصد شروع شد و گوشیم شروع به شارژشدن شد.

  19. سلام به دوستان
   میخوام از تجربه ام در خصوص خاموش شدن گوشیم بگم
   میتونم درک کنم وقتی یه روز از خواب بیدار میشید می‌بینید گوشیتون بدون اینکه ضربه ببینه،شارژر مشکلی نداره و.‌‌.. دیگه روشن نمیشه
   دوستان من گوشیم رو پیش تعمیراتی مطمئن بردم و گفتن گوشیم هنگ کرده به مدت ۲ روز تو یه مکان ثابت بزارم که شارژش خالی بشه بعد از دو روز به شارژر بزنم احتمالا روشن بشه
   خواستم بگم این رو هم امتحان کنید در صورتیکه موفق نشدید فقط به نمایندگی مراجعه کنید

  20. سلام بنده یه گوشی آ۱۲ مشکی داشتم که از پشت بام از دستم افتاد و دیگه روشن نشد مراحل بالا رو هم انجام دادم اما روشن نشد و گارانتی هم داره آیا گارانتی شامل سوختگی هم میشه یا ن و اگه گارانتی شاملش میشه کجا باید مراجعه کنم

   1. شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید و ازشون راهنمایی بخواهین

  21. من گوشیم الجی هست و موقعی ک توی دستم بود چند دقیقه هنگ کرد و هیچ عملکردی نکرد و هیچ کدوم از دکمه ها کار نکرد و خاموش شد بعدش اومدم روشنش کنم لگوش اومد که روشن بشه و داشت روشن میشد اما هنگ کرد و دوباره خاموش شد و همه راهکار هارو انجام دادم و جواب نداد الان توی شارژه امیدم به اینه اما برای فشار دادن دکمه پلام و ولوم لگوی گوشیم اومد ولی وارد صفحه نمیشه ک ریسیت کنم به گوشیم هم زنگ زدم در دسترس نبود لطفا جوابمو بدید

  22. من گوشیما بروز رسانی کردم حالا هی خاموش روشن میشه و مینویسه در حال راه اندازی ولی باز خاموش روشن میشه!
   گوشیم سامسونگ J7 است،

   1. داداش اون به خاطر اینکه وسط بروزرسانی یا شارژ تموم کردی یا نتت قطع شده برا اینکه درس بشه باید ببیری فلش کنن گوشیو

   2. باید با کامپیوتر به سیستم عامل قبل برگرده که کار شما نیست و باید بدید تعمیر کار

  23. سلام
   گوشی من galaxy m12 هست وقتی خاموش میشه دیگه روشن نمیشه و فقط با شارژر میشه روشنش کرد اسکرین شات هم نمیگیره
   چیکار کنم؟

  24. سلام من گوشیمو بروزرسانی کردم..خاموش شده دیگه هم روشن نمیشه..گوشیم redmi 9t

   1. گوشیو رو حالت فست بوت بنداز بعد گوشیو ریستارت کن شاید درست بشه

  25. سلام .من گوشیم a32 فرجی هستش من موقعی که گوشی رو خاموش میکنم بعضی وقت ها یه خط سفید باریک روی ال سی دی ظاهر میشه و بعد سریع میره .علتش چی هست؟

  26. من گوشیم شیائومی ردمی نوت ۱۰ گوشیم خاموش شد و روشن نمیشه هر ۵ ثانیه صفحه روشن میشه مینویسه Redmi, باز خاموش میشه

  27. سلام
   موبایل مادرم صحفه نمایشش خاموشه ولی زنگ می زنی یا می زنی شارژ صداش میاد ولی روشن نمیشه حتی وقتی روی صحفه میزنی صدای دکمه ها میاد ولی همچنان صحفه نمایش خاموشه
   راه حلی داره؟
   تا قبل از اینکه ببری تعمیر؟

  28. سلام
   من گوشیم دو روزه روشن نمیشه به شارژ هم میزنم روشن نمیشه باتریش رو در آوردم روشن نمیشه هر کاری کردم روشن نمیشه
   لطفاً بگید چیکار کنم که روشن بشه؟

  29. سلام من A5 2016 سامسونگ دارم تقریبا ۱ هفته میشه با این مشکل روبه رو شدم دکمه پاور وباتری و کابل چک کردم مشکلی نداشت بعدش گوشی هم ریست کردم اما باز هم مشکل داره ولی بعد ۲ دقیقه که ولش کنم دکمه های گوشی نزنم خودش خود به خود روشن میشه میشه دلیلش این مشکل بهم بگین

  30. سلام من یه گوشی هواوی دارم چند وقتیه خاموش شده و روشن نمیشه
   وقتی به شارژ میزنمش روشن میشه و وقتی از شارژ جداش میکنم دوباره خاموش میشه مشکلش چیه ؟
   مدلش هم هواوی y6

   1. احتمال زیاد مشکل از باتری شما و سوکت شارژ باشه
    پیشنهاد می کنم که گوشی رو حتما تعمیر ببرید تا یه متخصص اون رو بررسی کنه

  31. سلام من یه تبلت پیر گاردین مدل Q704 دارم روشن نمیشه یعنی روشن میشه تو حالت روشن شدن میمونه و بعد وایمیسته و دوباره خاموش میشه و دوباره روشن میشه و همین طور این کار رو میکنه تا باتری خالی شه
   لطفا کمکم کنین خیلی ممنون

  32. سلام من گوشی نوکیا ۳.۲ دارم الا خود به خود روشن و خاموش می شود

  33. من گوشیم a10s هست با کابل شارژم خیلی دیر شارژ میشه ولی یه کابل دیگه که میزنم زود شارژ میشه الانم تو شارژ بود دیدم دیگه روشن نمیشه باید دکمه پاور و کم رو فشار بدم تا روشن بشه و بعد از بروز کردن گوشیم همش هنگ میکنه دلیلش چیه؟

  34. سلام من گوشیم روز قبل به صفر درصد رسید بعد فردا صبح زدم به شارژ اول نشان داد که ۱۴ درصد شارژ شده ولی الان هر چی میزنم که روشن بشه روشن نمیشه شارژر هم چک کردم مشکلی نداره مدل گوشیممa10s هستش

   1. دوست عزیز باید دقیق بررسی بشه
    پیشنهاد میکنم که گوشی رو به یک متخصص تعمیر موبایل نشون بدین

  35. سلام الان گوشی من poco. M3و ری استارت کردم روشن نشد کسانی که این مشکلات داشتن بگن که چه کار کردن
   لطفاً

   1. اقا من همین گوشیو صب خریدم همه جی اوکی بود اوردم خونه شارژ اولیه بشه ک داداشم خاموشس کرد الان نه شارژ میشه نه روشن میشه توروخدا بگید چیکارش کنم

    1. برای گوشی سامسونگ من هم در ابتدای خرید چنین اتفاقی افتاد. دکمه پاور و بلندی صدارو به طور مداوم تا سه دقیقه یا بیشتر فشار بدید تا گوشی ریست بشه.

   2. دکمه پاور و کم کردن صدارو باهم فشار بده چند ثانیه نگه دار اگه نشد دکمه زیاد کردن صدارم با اینا نگه دار اگه بازم نشد احتمالا بعد سه روز خودبه خود روشن بشه

  36. سلام من گوشی مو خاموش کردم زدم به شارز و شارزش ۹۳ درصد شد و کشیدمش اما هنوز علامت شارج شدن روی گوشیه و هرچی دکمه پاور رو نگه میدارم روشن نمی شه . قبلن هم یه روز باهاش کار میکردم و گذاشتمش و رفتم بیرون اومدم که دیدم خاموشه روشن نمیشه و بردمش و اندرویدش رو۱۱ کردن درست شد ولی الان روشن نمی شه و گوشیم همa11سامسونگ لطفا راهنماییم کنید

  37. من یه تبلت دارم مارک تب آ تی ۲۹۵ سامسونگ تا چند روز پیش خوب بود یه روز صبح اومدم روشنش کنم هرچی دکمه پاور فشار دادم روشن نشد باید دستمو روش میکشیدم ک روشن میشد تازه پیام میومد فقط صدا داشت و صفحه روشن نمیشد زنگم میزدن فقط صدا داشت و صفحش روشن نمیشد باید انگشتمو رو صفحه بکشم تا روشن بشه تازه هم خریدم ۱ ساله به نظرتون مشکلش چیه؟

  38. سلام من یه گوشی پوکو ام۳ دارمگوشیم نه ضربه خورده ن تماسیبا آب داشته ری استارت کردم دیگه روشن نشد شارژ هم داشت شارژرمم سالمه شارژ همزدم اما فایده نداشت چکار کنم؟

   1. اگر بعد از اپدیت این مشکل به وجود اومده مشکل عدم سازگاری نرم افزار و سخت افزار هست مشکل رام داره و گوشی رو به یه متخصص تعمیر گوشی نشون بدین

    1. من منتظر پاسخ هستم دانیالم لطفا اگر کسی راه حلی داره بگه
     من با یه بدبختی این گوشیو خریدم الان یکسال و‌نیمه که خریدم
     و فقط کمتر از دوماه گارانتی داره
     گوشیم خودبخود خاموش میشه و صفحه نمایشش یه نوشته میاد چند دقیقه بعد خاموش میشه و دوباره روشن میشه یه صفحه نمایشی دیگه با ی نوشته دیگه میاد که بالا توضیح دادم،خیلی نگرانم،لطفا کمکم کنید ممنونم

  39. با سلام
   گوشیم a10s صفحه گوشیم ک خاموش میشه دیگ روشن نمیشه دکمه پاورو دوبار ک فشار میدم دوربین میادو از طریق اون صفحه گوشیم روشن میشه
   قبلا میزدم ب شارژ روشن میشد صفحش ولی الان کلا دیگ بااون روشم روشن نمیشه

   1. باید گوشی رو به یه متخصص موبایل نشون بدین دلایل متعددی وجود داره که باید دقیق بررسی بشه

  40. سلام کی میدونه لطفا جواب بده گوشی من وقتی خاموش میکنم خاموش کلی نمیکنم ها همینطوری گوشی رو کنار میگزارم وقتی میام روشن کنم با اثر انگشت می خوام باز کنم صدای باز شدنش میاد اما صفحم خاموشه بعد سه چهارتا پشت سر هم دکمه پاورو می زنم روشن میشه مشکل چیست

   1. هنگ میکنه رمش پایینه
    باید یه بار فلش ش کنید
    یعنی همه چیز کامل پاک شه

  41. سلام من گوشیم ۶۰ درصد شارژ داشت . گوشیم رو راه اندازی مجدد کردم (همون که خودش خاموش میشه بعد خودش روشن) خاموش شد ولی دیگه رو شن نشد هر کار کردم نشد باید چکار کنم

  42. سلام گوشی من روشن نمیشه و به سیستم هم که وصل می کنم دائم صدای قطع و وصل میاد و شارژ هم نمیشه…

  43. سلام من قبلا گوشیم همینطور شارژش خالی میشدو دیگه نمیاورد میزدم شارژ بعد خیلی شارژ کردن بالا میاورد الان یوشی جدید خریدم a21sهمینطور شده الان یه روزه تو شارژه بازم بالا نمیاره کابلم رو گوشی دیگه تست کردم‌کابل درسه

  44. سلام وقتتون بخیر باشه
   وقتی گوشی روشن نمیشود چه کنیم من گوشیم هواوی هستش
   چند وقتی بود ازش استفاده نمی‌کردم ،خاموش شده الان زدم به شارژ

   اون علامتی که وقتی به شارژ میزنی و هواوی نشون میده
   توی همون مرحله میمونه و استوپ میشه انگار
   و فقط روی علامت هواوی می مونه

   بنظرتون چیکارش کنم؟؟؟

  45. سلام گوشی سامسونگ اس ۸ من نزدیک چند ماه خاموش بود و استفاده نمیکردم ازش الان میخوام روشنش کنم روشن نمیشه
   زدم به شارژ اما علامت شارژ کردن هم نیومد
   ممنون میشم راهنماییم کنین

   1. بررسی کنید شاید دلیل روشن نشدن گوشی از شارژر. و کابل هم باشه

  46. سلام خسته نباشید
   من گوشیم شارژ نداشت معمولا توی شارژ هم باهاش کار میکنم زدم ب شارژ وقتی پنج درصد شد بعد خاموش شد روش کردم علامت اینکه داره شارژ می‌کنه زده بود ولی صفر بود بعدش خاموش شد و الان هرچی میزنم بشارژ علامتی که داره شارژ میشه رو میاره ولی ولی ن خاموش میشه ن روشن چند بار سعی کردم ولی روشن نشد حتی کابل رو هم روی یک گوشی دیگه امتحان کردم
   و اینکه گوشی من سامسونگ G610 هست

   1. سلام من گوشیم ی دفعه خاموش شد بردم بیرون فلشش هم کردند درست نشد بعد گفت بردشو عوض میکنه بازم میگه نشد الان چیکار کنم ؟ به گوشیم نیاز دارم

   2. اگه IC شارژ و باتری سالم باشن و گوشیت رو شارژ کنه فقط روشن نشه باید با کامپیوتر تعمیر بشه

  47. تقصیر خودمونه پول میدیم بابت این آشغالهای بازیافتی چندگرم پلاستیک و چنتا ای سی اویل برای رقابت و جذب مشتری احترام میذاشتن فریم فلزی کیفیت بالا الان از یه طرف گرون کردن از اونور کیفیت و قابلیت پایین آوردن مثلا همین سامسونگ سری های اول حتی تو گوشی معمولی گلکسی یانگ سنسور قطبنما میذاشت الان باید رده بالا بگیری تاداشته باشه باطری غیر قابل دسترس کردن تا زود زود پول گوشی نو بگیرن از مردم

  48. گوشی من شب بخاطر خالی شدن باتری خاموش شد تا صبح.صبح زدم به شارژ علامت شارژ شدن میاد اما درواقع شارژ نمیشه و نمیتونم روشنش کنم.مشکل چیه

   1. دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم فکر میکردم علت روشن نشدن گوشی سامسونگ به خاطر باتریمه..

  49. سلام وقت بخیر. من گوشیم samsung a8 plus هست. من صبح گوشیم شارژ داشت. باهاش کار کردم تا شارژش به صفر رسید. زدم به شارژ و چراغش روشن شد ولی بعد از ۲ ساعت که اومدم کار کنم باهاش دیدم روشن نمیشه. با شارژر های مختلف بعدش امتحان کردم ولی اصلا چراغ دیگه روشن نشد و موبایل هم روشن نشد. دکمه های خاموش روشن و کم زیاد کردن صدا رو هم با هم گرفتم. روشن نمیشه. چه کار باید بکنم؟

   1. توصیه میکنم گوشیتون رو به یه تعمیرکار موبایل نشون بدین
    و اینکه گوشی رو هیچ وقت نذارید به صفر برسه همیشه باید تا ۲۰ درصد که رسید گوشی رو شارژ کنید

  50. سلام من گوشیم شارژش تموم شد وخاموش شد گوشی و شارژ گوشی ۱۰۰ درصد شد آیکون ۱۰۰ درصد شدن گوشی میاد ولی هر کاری می کنم گوشی روشن نمیشه باید چکار کنم

   1. گوشیتون رو باید یه متخصص تعمیر موبایل ببینه و دقیق تر بررسی بشه

  51. سلام.گوشی من شیائومی نوت ۹پرو هستش دیروز گذاشتم روی میز و رفتم ی کار انجام بدم وقتی برگشتم هر کی میکردم روشن نمیشد اصلاااااا حتی آرم هم نمیومد زنگ میزدم بهش بوق میخورد نتم روشن بود ولی پیام میدادم خاموش بود.همه گفتن یا ال سی دیش سوخته یا گوشی خودش امروز بردم تعمیرگاه گوشی گف بخاطر نرم افزار بوده.
   بهتون توصیه میکنم برنامه های اضافی رو روی گوشیتون نصب نکنید مخصوصا شیائومی

  52. من گوشیم صداش میاد هتی اهنکم با هت ون پلی میکنم مییاد الان گوشی روشن نمیشه و اینکه تازه ال سی دی عوض کردم
   خواهش میکنم راهنمایی کنین

   1. احتمالش زیاد هست که بازهم از نمایشگرش باشه گر چه موارد دیگه رو هم باید بررسی کنید پیشنهاد می کنم که گوشی رو یک متخصص تعمیر موبایل دقیق بررسی کنه

  53. سلام
   گوشیم روشن و بشارژ بود . اما گذاشتم تا کامل شارژ بشه بعد از یه ساعت رفتم برش دارم دیدم خاموششده و روشن نمیشه…
   دلیلش چیه؟

   1. احتمالا شارژر یا کابل شما مشکل داشته و یکی از دلایلش می تونه باتری باشه
    اما باید دقیق تر بررسی بشه

  54. سلام گوشی من خود به خود گیر کرد بعدم خاموش شد مجدد روشنش کردم ولی تو قسمتی که اسم گوشی میاد گیر کرده نه خاموش میشه نه روشن راهنمایی کنید لطفا

   1. دکمه پاور رو همزمان با دکمه کم کردن صدا بگیرید بعد دکمه پاور رو رها کنید احتمالا درست می شه

    1. من از شما خیلییی ممنونم
     الان یک ساعته گوشیم روشن نمیشد و کلا ناامید شده بودم ولی اینکارو که کردم درست شد
     واقعا ممنون

  55. سلام.اگر گوشیتون روشن نشد ، دکمه پاور را به مدت حداقل ۲۰ ثانیه فشار بدید.ان شائ الله که روشن بشه.

  56. سلام.گوشیم روشن نشد رفتم موبایل فروشی گفت اتصال داره یعنی چه؟

  57. گوشی منa10sهستش داشتم کالاف بازی میکردم که زنگ خورد بد ازون اون دیگ روشن نشد دکمه پاور وریستش میاد بالا ولی میزنم اتفاقی نمی افته به گوشیمم که زنگ میزنم مشغوله باید چیکارش بکنم که درست بشه

   1. دوست عزیز مشکل رو نمی‌دونم دقیقا چیه باید گوشی رو تعمیر ببرین، اما گوشی a10s اصلا برای بازی مناسب نیست

   2. واسه منم همین الان اینجوریه از وسطه کالاف هنگ کرد صفهش خاموشه دکمه خاموشش میاد

  58. آقا چرا پوکو ام تری بعد از دو ماه .که میخری اولین آپدیت من میکنی دیگه روشن نمیشه.
   واسه من بعد سه روز روشن شد. این مشگل نرم افزاریه یا سخت افزار؟
   وقتی روشن میشه گوشی کاملا سالم هست
   ولی من خاموش کنی دیگه روشن نمیشه

   1. پوکو ام ۳ یه آپدیت مخرب براش اومد و ما هم اعلام کردیم که دانلود نکنید این آپدیت رو

  59. والا من ایفون داشتم اونم خاموش شد ۲ سال بود خریده بودم و دیگه روشن نشد
   ولی از اون موقع گوشی که میخرم اندروید هست که اصلا هیچ مشکلی نداشه و اصلا این اتفاقا برام نیوفتاده عالیه اندروید

  60. سلام شما چیکارگوشیتون کردین ؟خوب شد؟من راه اندارزی مجدد زدم خاموش شده دیگه هم روشن نمیشه داداش جان خودت بهم بگواینم شمارمه ممنون میشم

   1. منم گوشی پوکو ام۳ رو ری بوت کردم دیگه روشن نشد. دکمه پاور رو با ولوم بالا و پایین ۲۰-۳۰ ثانیه حتی ۱ دقیقه هم نگه داشتم روشن نشد. هر راه حلی رو از نت امتحان کردم. نرم افزار ایرانی و خارجی مخرب هم روش ندارم. هیچ اتفاق خاصی هم براش نیفتاد. فقط بعد از راه اندازی مجدد دیگه روشن نشد.

  61. سلام گوشی من در حالت ذخیره نیروی باتری حداکثر خاموش شد الان روشن نمیشه بیشتر راه ها رو هم امتحان کردم په کار باید بکنم؟

   1. گوشی رو به یک متخصص تعمیر گوشی نشون بدین چون باید دقیقا بررسی بشه

  62. من دیشب نو بازی زدم شارژ گوشیم خاموش شد گوشی من هو ا وی وای ۳۶۰ دکمه پاور سالمه صفحه نمایشگر سالمه چون اولش که علامت هو ا وی میاد میشه دید زنگ هم بهش میزنم میگه خاموش میشه بگید چیکار کنم

  63. سلام من گوشیم رو بروز رسانی کردم و بعد اون هنگ کرد و یک بار دکمه ئ پاور رو زدم و دیگه روشن نشد میشه بگید چیکار باید بکنم

   1. مشخص نیست شاید دلیل دیگه ای به جزء بروزرسانی داشته باشه

  64. سلام من دیروز جایی بودم گوشی انتن نداشت
   گوشی خود را خاموش و دوباره روشن نمودم امادر زمان روشن شدن فقط لوگو شرکت سامسونگ بالا امده مشکل از چیست

  65. دیر بالا آمدن صفحه نمایش فال گوشی آ ۵ ۲۰۱۶‌علت مشکل چی هستش ؟

  66. سلام گوشی من سامسونگ a1 2 هست شارژش فکر کنم حدود ۶۰ یا ۷۰ درصد بود از شارژری به جز شارژر خودش تا حالا استفاده نکردم گذاشتمش کنار رفتم یه کاری انجام بدم بعد که اومدم دیدم خاموش شده روشنم نمیشه دلیل روشن نشدن گوشی چیه؟ چیکار کنم روشن بشه؟

   1. گوشی رو به یک متخصص موبایل نشون بدین
    باید دقیق بررسی بشه

   2. سلام ببخشید گوشی من A10sبعد از دانلود نسخه ی بروزرسانی دیگه روشن نمیشه باید چکار کنیم

    1. دقیقا منم همین بلا سرم اومد گوشی منم A10s هست. اندروید ۱۱ که کردمش فاتحش خونده شد
     از صبح که صفحه قفل کرده بود هیچیکار نمیشد کرد
     گذاشتم روشن بمونه بلکه شارژش خالی شه خودش خاموش بشه
     حالا هم خاموش شده روشن نمیشه

  67. سلام گوشی من در مرحله ی راه اندازی مجدد گیر میکنه و هی خاموش میشه

  68. سلام ببخشید تبلت من نه در شارژ بود نه از جایی افتاد و نه هیچ چیز دیگه من رفته بودم بیرون و تبلتم را در تختم گذاشتم ولی اومدم خانه و برداشتمش دیدم روشن نمیشه چیکار باید بکنم ؟

   1. شارژ هم نمیشه همینطور اینکه روشن نمیشه و با سیم شارژرم تبلتمو به لبتابم وصل کردم هم وصل شد ولی چون روشن نمیشد خب فقط وصل بود فایل هام هم باز نمیشد میشه بگید چه کار کنم تا درست بشه تبلتم سامسونگه

    1. علت روشن نشدن صفحه گوشی شما شاید به خاطر استفاده از یه کابل شارژ غیر استاندارد باشه

    2. سلام شارژ گوشی من ۸۰%بود که من یه بار گوشی رو از ته خاموش کردم ولی الان میخوام روشن کنم فقط علامت یا همون لوگو ی lenovoمیاد خواهشا کمکم کنین

  69. سلام گوشی پدرمنA 71sهست حدودا ۴ ماهه که خریده
   من گوشیش رو با کلید خاموش روشن و صدا رو باهم فشار دادم و خاموش شد الان یک روزه هرکاریش که میکنیم روشن نمیشه
   احتمال اینکه سوخته باشه وجود داره؟
   اخه نه مشکل از شارژش هست نه چیز دیگه فقط روشن نمیشه
   میشه راهنماییم کنید اخه تمام فایل ها مهممون در موبایله

   1. ,دوباره کلید پاور و کلید ولوم بالا رو ده ثانیه نگه دار
    اگه لوگو اومد باید ریست کنی شاید روشن بشه

  70. سلام من گوشیم s6 هستش بعد شارژش تموم شده زدیم شارژ شده ۱۰۰ درصد بعد کشیدمش وقتی خواستم روشنش کنم دیگه روشن نمیشد و حتی به شارژ هم میزنم دیگه علامت شارژ شدن نمیاد اما قبل از اینکه گوشی رو از شارژ بکشم و بفهمم روشن نمیشه علامت شارژ شدن بود میشه بگید چیکار کنم؟؟؟؟

  71. ۱-گوشی که فلت کلید پاور آن قطع شده برا روشن کردن گوشی تازمانی که فلت راعوض میکنیم ،چکاربایستی کرد.
   ۲- آیا بالب تاپ هم میشود مراحل روشن نمودن گوشی راتست کرد.

   1. گوشیم خاموش شده روشن نمیشه ؟ چرا گوشیم روشن نمیشه ؟من یه کوشی ا۱۲ دارم که بعد از بروزرسانی دیگه روشن نمیشه باید چکار کنم

  72. امان از روزی که گوشی آدم روشن نشه و مجبور شی یه هزینه هنگفت کنی براش!

  73. سلام تو سایتتون چک میکنم به جرات بهترین سایت ایرانید، موفق باشید

  74. من یکبار گوشیم خاموش شد و دیگه روشن نشد اما مشکل از باتریش بود چون اونو که عوض کردم اوکی شد

   1. سلام گوشی من سامسونگ j7 هستش کامل شارژ میشه رو صفحه هم نمایش میده ولی روی لوگو می مونه و دیگه بالا نمیاد

    1. یکی از علت های روشن نشدن گوشی سامسونگ میتونه یه خاطر باتری یا کابل شارژت باشه

     1. سلام وقتی که شارژ گوشیم تموم میشه ومیزنم به شارژ به سختی روشن میشه البته که شارژ گوشیمم خرابه ولی وقتی که میزنم بهش فقط اون علامت شارژش میاد ولی شماره شارژش نه بعدش هی دکمه پاور رو فشار میدم روشن نمیشه از شارژر میکنم امتحان میکنم بازم روشن نمیشه تا وقتی که خیلی وقت تو شارژ بمونه اونم خداییه که روشن میشه
      گوشی من galaxy a2 core هستش

      1. دوست عزیز به دلیل همون شارژر خراب گوشی هست که وصل کردین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن