خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اخبار آیفوناخبار سامسونگاخبار شیائومیاخبار گوشی موبایلاخبار هوآویویدئو

خواندن پیام های مسدود شده در گوشی شیائومی، سامسونگ و آیفون+(ویدیو)

در این مقاله قرارست به شما بگوییم چگونه پیام های مسدود شده را باز کنیم … اگر دوست نداشته باشید شخص خاصی با شما تماس بگیرد یا به شما پیام دهد، به راحتی می‌توانید راه ارتباطش را ببندید. این گزینه در گوشی بلاک کردن یا همان “Block” نام دارد.

مسدود کردن شخصی باعث می‌شود حتی اگر برای شما پیامک ارسال کند، پیام‌های او را دریافت نکنید. این کار می‌تواند در بسیاری از سناریوهایی که نمی‌خواهید به هر دلیلی با شما تماس گرفته شود، آرامش خاطر زیادی را ایجاد کند. با این حال، شرایطی وجود دارد که بازیابی آن پیام‌های مسدود شده ممکن است به دلایلی بسیار مهم باشد.

در حالی که همیشه راه‌های آسانی برای برگرداندن پیام های مسدود شده وجود ندارد، اما گاهی اوقات این کار امکانپذیرست. در اینجا نحوه عملکرد پیامهای مسدود شده و نحوه بازیابی آنها آورده شده است.

چگونه پیام های مسدود شده را ببینیم در شیائومی

ممکن است زمانی که شخصی به طور مداوم پیامک ارسال می‌کند، عصبانی شوید، اما می‌توانید با مسدود کردن شماره تلفن شخص مورد نظر از طریق تنظیمات تماس گوشی شیائومی از شر آن خلاص شوید. بعد از اینکه آن شماره را مسدود کردید، اکنون نه پیام‌ها و نه تماس‌های آنها را در صندوق ورودی خود نخواهید دید، با این حال شاید کنجکاو شوید که این پیام‌ها چه بوده‌اند؟ در این شرایط، یک سوال پیش می‌آید: آیا خواندن پیام های مسدود شده در اندروید امکانپذیرست؟ جواب بله است، در تنظیمات گوشی شیائومی خوشبختانه همه چیز ممکن است و قطعاً خواندن پیام های مسدود شده در گوشی شیائومی شدنیست. در اینجا به شما می‌گوییم که چگونه پیام های مسدود شده را ببینیم در شیائومی …
برای نمایش پیامهای مسدود شده در شیائومی کافیست:

 • به برنامه messages یا همان پیامک بروید.
 • در بالا سمت راست آیکون سه نقطه می‌بینید، روی آن بزنید.
 • setting (تنظیمات پیامک گوشی شیائومی) را انتخاب کنید.
 • گزینه spam and blocked را انتخاب کنید.
 • پیام های بلاک شده در شیائومی به شما نشان داده می‌شود.

چگونه پیام های مسدود شده را ببینیم در شیائومی
دنیای گوشی‌های شیائومی پر از نکات جالب است که با دانستن آنها لذت بیشتری از کار با آن می‌برید. اگر گوشی شما از این برند است حتماً سری به مقاله ترفند های شیائومی بزنید. اگر می‌خواهید از قیمت روز شیائومی مطلع شوید به سایت فروشگاهی ۱۹کالا مراجعه کنید.

خواندن پیام های مسدود شده در گوشی سامسونگ

در زیر ویدئو آموزش خواندن پیام های مسدود شده در گوشی سامسونگ را می‌بینید:


حتی با ظهور رسانه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، پیام‌های متنی همچنان یک راه عالی برای برقراری ارتباط هستند. اگر کسی را از ارسال پیامک مسدود کرده‌اید، اما کنجکاوی بر شما پیروز شده و می‌خواهید ببینید چه پیام‌هایی ارسال کرده‌اند، نگران نباشید! در اینجا به شما چگونگی خواندن پیام های مسدود شده در گوشی سامسونگ را میگوییم . برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ می‌توانید از سایت فروشگاهی ۱۹کالا به عنوان یک مرجع موبایل معتبر کمک بگیرید.

نحوه بازیابی پیام های مسدود شده در سامسونگ :

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۷,۹۷۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۹,۷۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

 • برنامه پیام رسانی را در دستگاه سامسونگ خود باز کنید.

خواندن پیام های مسدود شده در گوشی سامسونگ

 • هنگامی که آن را باز کردید، روی سه نقطه عمودی در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا منوی باز شده را مشاهده کنید.

چگونه پیام های مسدود شده را باز کنیم

 • از لیست گزینه‌ها، “settings” را انتخاب کنید.

پیام های مسدود شده در سامسونگ

 • این گزینه شما را به تنظیمات پیام‌ها می‌برد. در اینجا، لیست دیگری از گزینه‌ها را مشاهده خواهید کرد «Block numbers and messages» را انتخاب کنید.

خواندن پیام های مسدود شده در اندروید

 • هنگامی که این مورد را انتخاب کردید، دو گزینه “Block numbers” و “Blocked messages” را مشاهده خواهید کرد. برای دسترسی به پیام‌های مسدود شده در گوشی سامسونگ، روی گزینه «Blocked messages» ضربه بزنید.

چگونه پیام های مسدود شده را ببینیم در سامسونگ

 • سپس، روی دکمه «Edit» در بالای صفحه ضربه بزنید تا رشته‌های پیامی که می‌خواهید را انتخاب کنید.

خواندن پیام های بلاک شده در سامسونگ

 • هنگامی که پیام مورد نظر خود را انتخاب کردید، روی دکمه بازیابی در پایین صفحه ضربه بزنید تا پیام مسدود شده را به صندوق ورودی خود بازگردانید.

بازیابی پیام های مسدود شده در سامسونگ

 • اکنون پیام بلاک شده به صندوق ورودی شما بازیابی شده و خواندن پیام های مسدود شده در گوشی سامسونگ امکانپذیر شده است.

برگرداندن پیام های مسدود شده

خواندن پیامهای بلاک شده در ایفون

بلاک کردن شماره‌های تلفن راهی برای نجات از دست تماس‌های ناخواسته مثل بازاریابان یا … است. همانطور که در تصویر می‌بینید بلاک کردن شماره در گوشی آیفون آسان است، ولی آیا خواندن پیام های بلاک شده در ایفون هم به همین سادگیست؟

خواندن پیامهای بلاک شده در ایفون

متأسفانه، خواندن پیامهای بلاک شده در ایفون در حالی که شماره را مسدود کرده‌اید، غیرممکن است و مثل گوشی‌های اندرویدی، پیام‌های بلاک شده در فولدر جداگانه‌ای قرار نمی‌گیرد. در عوض، شما فقط گزینه‌هایی برای بازیابی پیام‌های حذف شده در آیفون خود دارید. پشتیبان iCloud زمانی که می‌خواهید چیزی از جمله پیام‌های متنی را بازیابی کنید، نجات‌دهنده است.

ممکن است پس از مسدود کردن شماره‌ای، بخواهید دوباره آن را لغو کنید. برای این کار از طریق منوی تنظیمات به Phone بروید و روی Call Blocking & Identification کلیک کنید. لیستی از تمام شماره‌هایی که مسدود کرده‌اید، می‌بینید. شماره‌ای را که می‌خواهید رفع انسداد کنید به سمت چپ بکشید و سپس روی «Unblock» ضربه بزنید. برای اطلاع از قیمت گوشی ایفون می‌توانید از سایت فروشگاهی ۱۹کالا به عنوان یک مرجع موبایل معتبر کمک بگیرید.

خواندن پیام های مسدود شده در گوشی هواوی

گوشی های هواوی به دلیل عملکردی نظیر گوشی‌های پرچمدار و قیمت مقرون‌به‌صرفه محبوب هستند. اگر یکی از آنها را دارید، در اینجا نحوه خواندن پیام های مسدود شده در گوشی هواوی را به شما آموزش می‌دهیم.

چگونه پیام های مسدود شده را ببینیم در هواوی

 1. اپلیکیشن Messages را در گوشی هواوی خود باز کنید.
 2. روی سه دکمه عمودی در پایین صفحه ضربه بزنید تا یک منوی پاپ آپ با گزینه های بیشتر باز شود.
 3. از منوی باز شده، «Harassment filter» را انتخاب کنید.
 4. این گزینه به شما امکان می‌دهد پیام های مسدود شده را بررسی کنید.
 5. این گزینه شما را به لیست شماره‌های مسدود شده‌یتان می‌برد، جایی که می‌توانید پیامی را که می‌خواهید به صندوق ورودیتان بازیابی کنید.
 6. روی پیامی که می‌خواهید بازیابی کنید ضربه بزنید تا یک منو ببینید.
 7. از آن منوی پاپ آپ، “Restore To Messages” را انتخاب کنید تا پیام انتخاب شده را به صندوق ورودی خود منتقل کنید.
 8. اکنون می‌توانید این پیام را در صندوق ورودی خود مشاهده کنید. همچنین می‌توانید شماره را به لیست سفید اضافه کنید تا تمام پیام‌های متنی آینده را دریافت کنید.

در این مقاله بررسی کردیم که چگونه پیام های مسدود شده را باز کنیم همانطور که گفتیم همه گوشی‌ها اجازه برگرداندن و خواندن پیام‌های بلاک شده را نمی‌دهند ولی برای گوشی‌های اندرویدی این کار امکانپذیرست. اگر سوال یا نظری در رابطه با خواندن پیام های بلاک شده در سامسونگ ، شیائومی یا … دارید حتماً در قسمت کامنت بنویسید. برای اطلاع از  قیمت گوشی نیز حتماً به فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا مراجعه کنید و از تخفیفات ویژه آن استفاده نمایید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۹ رای

سوالات متداول

پیام های مسدود شده کجا میره ؟

✔️ خواندن پیام های بلاک شده در اندروید آسان است. معمولاً گوشی‌های اندرویدی یک فولدر جداگانه برای پیام‌های اسپم دارند که به تفکیک برند گوشی در مقاله آموزش داده شده است.

چگونه پیام های مسدود شده را ببینیم در گوشی شیائومی ؟

✔️ این کار از طریق تنظیمات برنامه اس ام اس امکانپذیرست. برای آموزش دیدن پیام های مسدود شده در شیائومی به مقاله مراجعه کنید.

پیام های مسدود شده در سامسونگ چگونه امکانپذیرست؟

✔️ در مقاله آموزش کامل نحوه خواندن پیام های مسدود شده در سامسونگ آورده شده است.

روش خواندن پیام های بلاک شده در ایفون چگونه است؟

✔️ متاسفانه خواندن پیامهای مسدود شده در ایفون امکانپذیرست نیست و در صورتی که کسی را بلاک کرده باشید پیام‌هایش اصلاً برای شما نشان داده نمی‌شود.

نوشته های مشابه

‫۷ نظرها

 1. سلام گوشی من ردمی شیائومی نوت ۱۲s است بلاک میکنم داخل پوشه مسدود شده ها می‌ره ولی بعد از بلاک دیگه پیام می‌فرسته زنگ میزنه برام نشون نمی ده آخه قبلاً گوشی سامسونگ بلاک میکردم پیاماش و زنگش داخل پوشه مسدود شده نشون میداد و نمایش هم داخل تماس ها با آیکون مسدود نشون میداد اینو میخاییم گوشی شیائومی بخاییم اینطوری کنیم چطوریه میشه راهنمایی کنید

 2. گوشی من سامسونگ مدلa73هست و بعد بلاک شماره پیام ها مسدود شده قابل رویت نیست فقط پیام هایی ک از قبل وچو داشته در همان قسمت مسدود شده نشان داده میشود

 3. گوشی من سامسونگ مدلa73هست و بعد بلاک شماره پیام ها مسدود شده قابل رویت نیست فقط پیام هایی ک از قبل وچو داشته در همان قسمت مسدود شده نشان داده میشود ممنون میشم راهنمایی کنید

 4. سلام،وقتتون بخیر.گوشی من شیائومی ردمی نت *۹ هستش.چرا پیام های شماره هایی رو ک بلاک کردم برام تو قسمت مسدود شده ها نمیاد ک بتونم بخونم؟در صورتی ک خواهرم همین گوشیو داره ولی پرو هستش و پیام ها رو میتونه ببینه

  1. وقتی بلاک میکنید دیگه پیامهاش نمیاد براتون باید از بلاک درش بیارید ،گوشیتونو روشن خاموش کنید پیام ها میان براتون و دوباره مسدود کنید

 5. گوشی من سامسونگ مدلa73هست و بعد بلاک شماره پیام ها مسدود شده قابل رویت نیست فقط پیام هایی ک از قبل وچو داشته در همان قسمت مسدود شده نشان داده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن