خرید گوشی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار سامسونگاخبار گوشی موبایل

ساده‌ترین روش‌ ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ+آموزش تصویری

 • بدون شک داشتن یک نسخه بک آپ از اطلاعات مهم و ضروری همیشه از نیاز‌های اصلی کاربران دستگاه‌های هوشمند بوده است. فرقی بین رمز ورود یا ضبط تماس‌های گرفته شده وجود ندارد، زیرا که هر کدام از این دیتا‌ها اهمیت خاص خود را دارند و بدون شک ذخیره و نگهداری مکالمات ضروری نیز یکی از نیاز‌های عده‌ای از کاربران خواهد بود. اگر شما نیز به دنبال یک روش آسان برای ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ خود هستید با ما همراه باشید.

  ضبط مکالمه دو طرفه گوشی سامسونگ

  به لطف رابط کاربری اختصاصی این برند ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ دیگر نیازی به برنامه جداگانه نداشته و کافیست صرفاً چند مسیر ساده را دنبال کنید. علاوه بر ضبط خودکار مکالمه در گوشی سامسونگ که در ادامه روش فعال سازی این قابلیت را به شما آموزش خواهیم داد، روش دستی ضبط مکالمات تلفنی گوشی سامسونگ نیز وجود دارد که حتی زمان صحبت کردن نیز توانایی رکورد کردن صدا را خواهید داشت. بدون شک با داشتن این قابلیت‌ها دیگر نیازی به برنامه‌های ضبط مکالمه نخواهید داشت، زیرا که کال رکوردر سامسونگ در نهایت کیفیت و سادگی این وظیفه را انجام خواهد داد.

  ضبط مکالمه دو طرفه گوشی سامسونگ

  آموزش آسان‌ترین روش ضبط خودکار مکالمه در گوشی سامسونگ

  چگونه در گوشی سامسونگ صدای مکالمه را ضبط کنیم؟

  این سوال برای شما نیز آشناست؟ نگران نباشید، زیرا که در رابط کاربری One UI این برند، ساده‌ترین روش ضبط مکالمه دو طرفه گوشی سامسونگ در هنگام مکالمه قرار داده شده است. آموزش تصویری زیر را دنبال کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن شما نیز از این قابلیت جذاب بهره مند شوید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش ضبط مکالمه (معرفی بهترین اپلیکیشن های ضبط مکالمات)

  جهت فعالسازی ضبط کردن مکالمه در سامسونگ به صورت خودکار، ابتدا به بخش شماره گیر تلفن همراه خود وارد شوید.

  ضبط مکالمه در گوشی سامسونگسپس در نوار سمت راست بالا سه نقطه را فشار دهید.

  ضبط خودکار مکالمه در گوشی سامسونگدر این نوار بر روی گزینه Setting یا تنظیمات کلیک کنید.

  فروش ویژه
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۶,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴۷,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ + Galaxy S23 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت 32 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴,۱۳۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A04e ظرفیت ۳۲ رم ۳ گیگابایت

  ضبط مکالمات تلفنی گوشی سامسونگدر ادامه گزینه Record Calls را مشاهده خواهید کرد و سپس وارد این بخش شوید.

  ضبط صدا حین مکالمه با گوشی سامسونگگزینه Auto Record Calls یا ضبط خودکار تماس‌ها را فعال کنید.

  نحوه ضبط مکالمه در سامسونگدر این بخش با فعال کردن قابلیت ضبط مکالمه در سامسونگ می‌توانید برای انواع تماس‌ها این ویژگی را بصورت خودکار فعال کنید؛ به طور مثال فقط زمان‌هایی که تماس از شماره ناشناس داشته باشید این قابلیت فعال شود. آسان‌ترین روش ضبط مکالمه گوشی سامسونگ همین راه است، زیرا که نیازی به برنامه دیگر و… نخواهد داشت.

  چگونه در گوشی سامسونگ صدای مکالمه را ضبط کنیمو در پایان آموزش ضبط مکالمه تلفنی سامسونگ به صورت خودکار، بد نیست به حالت دستی کال رکرورد نیز نگاهی بیاندازیم. فرض کنید در حال مکالمه هستید و نیاز به ذخیره تماس خود دارید؛ جای نگرانی نیست هنوز یک راه دیگر برای فعالسازی رکوردر تماس سامسونگ وجود دارد. کافیست در صفحه تماس بر روی سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید.

  پس از باز شدن نوار سمت راست، گزینه record call یا ضبط مکالمه را می‌بینید و با انتخاب این گزینه از قابلیت ضبط صدا حین مکالمه با گوشی سامسونگ بهره مند خواهید شد.

  ضبط مکالمه سامسونگ

  برای اطلاع از قیمت گوشی های سامسونگ به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  محل ذخیره مکالمات ضبط شده در سامسونگ

  برنامه ضبط مکالمه سامسونگ با Dialer تلفیق شده‌ است. همچنین برای فعالسازی و ذخیره مکالمات نیز از خود اپلیکیشن شماره‌گیر استفاده شده است. در ادامه مسیر محل ذخیره مکالمات ضبط شده در سامسونگ را به صورت تصویری به شما خواهیم گفت…

  ابتدا وارد بخش شماره‌گیر شوید و بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کرده و تنظیمات را پیدا کنید.

  نحوه ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ

  در اینجا گزینه تماس‌های ضبط شده یا Recorded Calls گوشی موبایل را مشاهده خواهید کرد و در هر زمان که به آن نیاز داشته باشید، قابل بازیابیست. ضبط صدا هنگام مکالمه برای سامسونگبدون شک ساده‌ترین نحوه ضبط مکالمه در سامسونگ استفاده از خود برنامه گوشیست، اما در ادامه تعدادی اپلیکیشن نیز جهت انجام این کار معرفی خواهند شد…

  مقاله پیشنهادی: نحوه تشخیص سلامت باتری سامسونگ

  معرفی بهترین برنامه ضبط مکالمه برای سامسونگ بدون پرداخت درون برنامه‌ای

  در گوگل‌پلی انواع و اقسام نرم‌افزارها را می‌توانید برای ضبط مکالمه پیدا کنید که هر کدام به عنولن یکی از بهترین برنامه ضبط مکالمه دوطرفه سامسونگ مزیت‌های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، اما فراموش نکنید، بهترین برنامه ضبط مکالمه برای سامسونگ در خود گوشی قرار دارد و شاید بشود عنوان بهترین روش ضبط مکالمه را به همین اپ تلفیق شده با شماره گیر سامسونگ نسبت داد.

  با این وجود در ادامه چند برنامه برای ضبط مکالمه سامسونگ را معرفی خواهیم کرد تا اگر مدل گوشی یا ورژن اندروید شما از این قابلیت پشتیبانی نکند هم بتوانید با استفاده از این اپلیکیشن‌ها، ضبط صدا هنگام مکالمه در گوشی سامسونگ خود را فعال کرده و تماس‌های ضروری خود را به سادگی ذخیره کنید.

  محل ذخیره مکالمات ضبط شده در سامسونگ

  ۱: ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ با برنامهCall Recorder(ACR)

  یک اپلیکیشن رایگان با حالت‌های بسیار متنوع ضبط‌ مکالمه که پایه و عنوان کارکرد این برنامه،سرویس‌های گوگل است که به لطف این ویژگی شما جهت ضبط مکالمه تلفنی سامسونگ موبایل خود دیگر نگران پاک شدن دیتای خود نخواهید بود، زیرا که در Google Drive و سایر سرویس‌های گوگل قابل بایگانی خواهند بود.

  ۲: برنامه ضبط تماس سامسونگ Cube Call Recorder

  یکی از مشکلاتی که ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ دارد این است که در اکثر اسمارت فون‌های این برند،توانایی رکورد تماس‌های اینترنتی وجود ندارد پس اگر شما نیز نیاز به یک برنامه ضبط کردن مکالمه در سامسونگ موبایل خود داشته باشید و علاوه بر تماس تلفنی، مکالمات اینترنتی نیز دارید بدون شک باید به سراغ این اپ بروید.

  ۳: Call Recorder Automatic

  Call Recorder Automatic هم از جمله برنامه‌های بسیار خوب جهت ضبط مکالمه سامسونگ به صورت خودکارست که رکورد‌ها را به صورت خودکار با فرمت mp3 ذخیره می‌کند و البته از دیگر ویژگی‌های این برنامه، می‌توان به ضبط مکالمه در حین صحبت کردن اشاره کرد. با این قابلیت در هر لحظه می‌توانید از کال رکوردر اتوماتیک به عنوان برنامه ضبط مکالمه سامسونگ به صورت رایگان استفاده کنید.

  ۴: Auto Call Recorder By Tool Apps

  یکی از بهترین برنامه‌ها برای ضبط مکالمه همین اپلیکیشن است، اما یک مشکل خیلی بزرگ وجود دارد و آن این است که تبلیغات در حین کارکردن در این برنامه مزاحم شما خواهند بود. اگر بتوانید با تبلیغات کنار بیاید Auto Call امکانات بسیار متفاوتی از جمله قفل کردن اپلیکیشن و… را در اختیار شما قرار خواهد داد تا خود را به عنوان بهترین نرم افزار ضبط مکالمه سامسونگ به کاربران معرفی کند.

  ۵: Automatic Call Recorder By Applicato

  اگر تبلیغات درون برنامه‌ای در این اپ صرف نظر کنیم، می‌توان عنوان بهترین برنامه ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ را به این برنامه اختصاص داد. این اپلیکیشن قابلیت رکورد تمامی تماس‌های دریافتی و خروجی گوشی شما را دارد ولی جای خالی انتخاب مخاطب در لیست قابلیت‌های این برنامه کاملاً حس می‌شود. در نبود این ویژگی، کاربران حق انتخاب مخاطب خاصی را جهت ضبط مکالمه با آن را نخواهند داشت و شاید برای عده‌ای از کاربران آزار دهنده باشد که شخصی‌سازی مد نظر خود را نتوانند اعمال کنند.

  بدون شک ذخیره داشتن تماس‌های مهم برای بسیاری از افراد ضروریست و هدف ما در نوشتن این مقاله آموزش طریقه ضبط مکالمه با گوشی سامسونگ به صورت دستی و خودکار بوده و امیدواریم اطلاعات گفته شده برای شما کاربردی باشد.

  تجربه و سوالات خود را در این مورد برای ما کامنت کنید…

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۵۴ رای

  سوالات متداول

  ساده ترین روش ضبط مکالمه گوشی سامسونگ کدام است؟بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید سامسونگ کدام است؟

  ✔️ساده ترین روش ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ قطعاً استفاده از رکوردر خود گوشی های سامسونگ است؛ کامل ترین اپ ضبط صدا هنگام مکالمه سامسونگ بدون شک call recorder automatic می تواند باشد.

  نحوه ضبط صدا هنگام مکالمه در گوشی سامسونگ چگونه است؟ آیا می توان در زمان مکالمه نیز همچنان صدا را رکورد کرد؟

  ✔️در مقاله بالا یک روش ضبط صدای مکالمه سامسونگ توسط نرم افزار داخلی و یک اپلیکیشن کاربردی معرفی شد؛ بله در زمان مکالمه نیز می توان از روش ضبط مکالمه با گوشی سامسونگ و البته اپلیکیشن automatic call recorder by applicato استفاده کرد.

  آیا با روش ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ که گفته شد می توان تماس های اینترنتی را نیز رکورد کرد؟

  ✔️در پاسخ به این سوال باید گفت امید این می رود به زودی شاهد این قضیه باشیم، اما هم اکنون نیز اپلیکیشن های بسیاری هستند که به سادگی این کار را انجام خواهند داد.

  آیا تفاوتی بین ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ و سایر گوشی های اندرویدی وجود دارد؟ کدام گوشی ساده ترین روش رکورد مکالمه را دارد؟

  ✔️خیر؛ تفاوت های بسیاری بین انواع گوشی های اندرویدی وجود ندارد و صرفاً شاید مسیر ها اندکی متفاوت باشد

  نوشته های مشابه

  ‫۴۲ نظرها

  1. سلام وقت بخیر گوشی من a.12هست نسخه فارسی هم هست
   هر جه کردم نتوستم ضبط صدا شو پیدا کنم
   لطفا یکی بگه

  2. سلام خسته نباشید آیا در گوشی A 53 5G هم این قابلیت وجود دارد؟
   چون من نتونستم پیدا کنم

  3. گوشی من m20 پنج ساله ازش استفاده میکنم فقط بخاطر همین ویژگی فوق العاده اای ک داره نگهش داشتم ینی ضبط تماس تلفنی، صدای دو طرف فوق العاده.. حالا میخام ی گوشی جدید بخرم دنبال دوتا ویژگی میگردم.. ضبط تماس تلفنی دو طرفه عالی، اسپیکر، حافظه عالی،… اگر دوستی اطلاعاتی داره در این زمینه لطفا راهنمایی کنه

   1. سلام میشه منم راهنمایی کنید مال منم m.20 اما این گزینه ها رو نداره هرکاری میکنم نمیتونم فعالش کنم انروید۱۰ هم هست گوشیم

  4. برای ضبط مکالمه برای گوشیهای با اندروید پایین تر از ۱۰ ، برنامه ACR و اندروید بالای ۱۰ هم برنامه ی call master رونصب کنین .

  5. سلام گوشی من a.21.sسامسونگ هست برا من موقعی که میرم تو تنظیمات تماس گزینه Record calls نیست

  6. دوستان این گزینه ضبط تماس فقط در بعضی کشور ها که قانونش هست نشون میده و در سایر کشور ها این گزینه غیرفعاله و دیده نمیشه
   گوگل از ضبط تماس حتی با نرم افزار های جانبی هم جلوگیری میکنه

   1. سلام گوشی من a.70 هست و call recorder رو تو ستینگ ندارم لطفا راهنمایی کنید مرسی

   2. منو رفیقم هر جفتمون A20s*داریم هر جفتمون هم تو یه کشور و یه شهر و یه محله زندگی میکنیم 😆 . گوشی اون فابریک این گزینه ضبط مکالمه رو داره ولی گوشی من نداره ، خهخهخ همه تنظیمات و همه جای گوشی رو بازرسی کردم ولی این ضبط مکالمه نیست که نیست.

  7. روی A 73 اندروید ۱۲ و روی A 52s اندروید ۱۱ همچین چیزی نداشت … همچنین نرم افزارهایی که معرفی شده هم نصب شدند ولی صدا را ضبط نکردند ….

   1. سلام . خواهش میکنم نرم افزار ضبط صدای جدید تهیه کنید که صدا را با هنذعری های بی سیم هم طرف مقابل صدایش ضبط شود و شنید ه شود . برای سامسونگ a.53 5g

  8. سلام خدا قوت
   گوشی من اس هشت سامسونگه و گزینه کال رکوردر در مسیری که گفتین نیست چطور باید پیداش کنم لطفا راهنماییم کنید، سپاس.

  9. گوشی من آ.۵۰.اس است مراحل فوق را انجام دادم ولی ریکارد نمیشه لطفا رهنمای بفرمائید.

  10. ممنون از توضیحات خوبتون در مورد نحوه ضبط مکالمه در سامسونگ

  11. گوشی من سامسونگ a20 s است من گزینه call record ندارم میشه به من کمک کنید .

  12. ممنون از راهنماییتون. خیلی بدرد بخور بود چونکه هر اپلیکیشنی رو نصب میکردم به این خوبی مکالمات رو ضبط نمی کرد
   گوشی من “A31”

   1. سلام،گوشی من سامسونگ a.31 هستش ولی این گزینه رو نداره، رام گوشی شما واسه کدوم کشور هست؟؟؟

  13. سلام من گوشی a32دارم برنامه ضبط صدا نصب می کنم ولی صدا طرف مقابل رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید.خود گوشی هم ظبط صدا نداره

  14. سلام
   میخواستم بدونم چجوری ریجن گوشی رو عوض کنم؟
   الان رو xsg امارات هست.
   موبایل من A52s 5G
   آیا ممکنه اختلال هم رخ بده درصورت تغییر؟

  15. سلام
   وقتتون بخیر
   درگوشی های شیائومی به چه شکل هست چون نرم افزاری امتحان کردم نشده
   لطف مدل های گوشی شیائومی که پشتیبانی میکند بفرمایید
   و همچنین مدل های گوشی سامسومگ.
   متشکرم

  16. سلام وقتتون بخیر..
   ببخشید لطف میکنید ی برنامه مکالمه ضبط تماس خودکار معرفی کنید..
   خیلی برنامه نصب کردم تل الان ولی هیچ کدومشون یکطرفه ضبط میکنه،،در گوشی من Galaxy A01هستش..
   توروخدا کمک کنید خیلی مهمه برام‌.

  17. با سلام ابا امکان داره یه سوال فنی در باره گوشی LG رو پاسخ بدین

  18. سلام من گوشی سامسونگ نوت ۱۰لایت دارم برامن ضبط مکالمه نداره چکار کنم نمی تونم کسی برام تماس می گیره دارس می ده یادداشت کنم می خوام صداش ضبط بشه

   1. ممکنه مربوط به ریجن گوشی باشه
    رویجن رو روی منطقه یا کشوری قرار بدین که این به خاطر قانون پروایوسی با این قابلیت مشکلی نداشته باشند

   2. سلام گوشی منA02هست، لطفا ضبط مکالمه دوطرفه رامعرفی کنید

  19. سلام .با تشکر از آموزشی گذاشتین.ولی من گوشی سامسونگ دارم و طبق دستورالعمل که گفتین پیش رفتم ،ولی در فسمت ستینگ مکالمه گزینه ظبط مکالمه وجود نداشت. در ضمن کمشی من سامسونگ گلکسی a01 و اندروید ۱۱ می‌باشد، لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر.

   1. دوست عزیز احتمالاً گوشی شما از این قابلیت پشتیبانی نمیکنه من s20 fe دارم و استفاده کردم جواب داد

  20. این ویژگی به منطقه ربط داره
   برای همین برای خیلیا نیست چون تو اون منطقه این قابلیت ممنوع هستش
   مثلا تو چین آزاد هستش این موضوع اما تو اروپا و اینا با محدودیت مواجه هستش

   1. سلام دوست عزیز ریجن گوشی خودتون رو تغییر بدید اوکی میشه

    1. سلام منظور از ریجن گوشی چی هست میشه توضیح بدین راهنمایی کنین
     گوشی من a72-هست چندین بار تو تنظیمات رفتم نشد که نشد
     بیش از ۲۰ برنامه ضبط صدا هم دانلود نسب کردم یا کار نکردن یا مکالمه ضبط شده بدون صدا بود۰

     1. region همان منطقه یا کشور هست دوست عزیز. در منوی تنظیمات کلمه منطقه یا Region را سرچ کنید تا وارد تنظیمات این بخش شوید

  21. سلام ببخشید گوشی من a51 و تو قسمت مڪالمه ضبط صدا نداره، شاید one ui 4 این ویژگی رو داره و فعلا اندروید ۱۲ براے خیلیا عرضه نشده

  22. سلام من مدل گوشیم A03S ـه و One UI coreروش نصبه ولی این گزینه رو نداره

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن