خرید گوشی
اپلیکیشن و نرم افزارویدئو

۹ ترفند جذاب برای سرگرمی بیشتر در گوگل

 • در این ویدئو شما را با چند قابلیت جذاب و سرگرم‌کننده گوگل آشنا کرده‌ایم. اگر تمایل دارید بدانید که سرگرمی های گوگل چه چیزهایی هستند و چگونه می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، ویدئو ترفند های گوگل را حتماً مشاهده کنید.

  ویدئو نحوه استفاده از GOOGLE GRAVITY و سایر قابلیت‌های سرگرم کننده آن

  می‌خواهید بازی کنید، ولی تاس ندارید؟ در قسمت سرچ بار مرورگر گوگل کلمه Roll dice رو تایپ کنید، سپس می‌توانید با هر مدل تاسی که دوست دارید بازی کنید.

  همچنین اگر در گوگل Spinner را سرچ کنید، گردونه Google را به شما نشان می‌دهد که می‌توانید با چرخاندن آن، عدد انتخاب کنید. حتی از قسمت بالایی هم امکان انتخاب تعداد خانه‌های گردونه با سلیقه خودتان وجود دارد و اگر تاگل سمت fidget را فعال کنید، یک اسپینر را مشاهده خواهید کرد که می‌تواند برای بازی با گوگل بسیار سرگرم کننده باشد.

  در مرورگر موبایل خود اسم یک حیوان را به انگلیسی تایپ کنید. مثلا Tiger، سپس از قسمت پایین گزینه view in 3d را انتخاب کنید تا گوگل یک مدل ۳d از حیوان را به شما دهد، اما قسمت جالب‌تر ماجرا وقتی شروع می‌شود که گزینه‌ی view in your space را انتخاب کنید که باعث می‌شود دوربین گوشی اجازه داشته باشد مدل سه بعدی را نشان دهد. این تصاویر به حدی روی گوشی واقعی هستند که حس خواهید کرد یک ببر دراتاقتان است؛ البته قابلیت انتخاب حیوان‌های دیگری هم وجود دارد و سایر گزینه‌ها را هم می‌توانید امتحان کنید.

  فرض کنید در سایت ۱۹کالا به دنبال عملکرد باتری یک گوشی می‌گردید ومطالعه‌ی کامل نقد و بررسی هم از حوصله شما خارج است. می‌توانید از سه نقطه بالایی find in page را انتخاب کنید و کلمه باتری سرچ کنید، هر کجای متن که از کلمه باتری استفاده شده باشد برای شما مشخص می‌شود.

  مقاله پیشنهادی: گوگل فوتو چیست ؟

  خواندن اعداد چندرقمی کاری نسبتاً سخت بوده و برای برخی از افراد اندکی زمان‌برست، ولی گوگل راه حلی ارائه داده که به وسیله‌ی آن قادرید هر عددی را به‌سرعت بخوانید. در ویدئو موجود، نحوه استفاده از این قابلیت کاملاً توضیح داده شده است.

  این ترفندها حتی برای افرادی که قصد دارند زبان جدیدی را یاد بگیرند نیز بسیار مفید خواهد بود که در ویدئو موجود به چند مورد اشاره کرده‌ایم. یکی دیگر از برنامه های جالب گوگل که در ویدئو معرفی شده، برای افرادی که پرمشغله هستند و وقت تایپ کردن متن‌های طولانی را ندارند کاربرد دارد. برای استفاده از این قابلیت می‌توانید از گوگل لنز کمک بگیرید. تنها کافیست از این قسمت گزینه Text را انتخاب کنید و سپس از کتاب یا متنی که می‌خواهید تایپ کنید عکس بگیرید، گوگل برای شما عکس را به متن تبدیل می‌کند.

  فروش ویژه
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۱۵۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت 64 رم 3 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 10A ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت
  گوشی هوآوی Y9a ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۸,۴۱۹,۰۰۰ تومان
  گوشی هوآوی Y9a ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۴۷,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S23 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra 5G ظرفیت 256 رم 12 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵۰,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۱۲ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵۴,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت

  گوگل لنز حتی می‌تواند در حل مسائل ریاضی نیز به شما کمک کند، کافیست در قسمت Home work از مسئله ریاضی عکس بگیرید تا گوگل مسئله را حل کند. این مورد نیز در ویدئو توضیح داده شده است. این ترفند های جالب گوگل که در این ویدئو به آن‌ها پرداخته شده، تنها بخشی از امکاناتیست که گوگل به کاربرانش ارائه داده است. اگر شما هم امکان جالبی می‌شناسید حتماً به ما و دوستان ۱۹کالا معرفی کنید.

  اکثر ما هر روز از Google استفاده می‌کنیم تا اطلاعات مفیدی را پیدا کنیم و یا کار خود را انجام دهیم. با این حال، گوگل جنبه فان و جذابی هم دارد که شاید شما از آن بی‌اطلاع باشید. Google دارای جعبه ابزار ترفندهای تصویری جالبی به نام Google Gravity است که برای چند دقیقه سرگرمی با گوشی بسیار کاربردیست.

  google gravity

  google gravity چیست ؟

  Google Gravity (جاذبه گوگل)

  ) برای چند دقیقه سرگرمی ساده و دلپذیری را ارائه می‌دهد و از برنامه های جالب گوگل بشمار می‌آید. تعداد زیادی صفحات Gravity وجود دارد که بسیاری از آنها توسط خود Google و بسیاری دیگر توسط اشخاص دیگر به وجود آمده. برخی از آنها سرگرم کننده‌تر از بقیه هستند که در ادامه ترفند های گوگل و سرگرمی های گوگل را با هم خواهیم دید.

  سرگرمی های گوگل – GOOGLE ZERO GRAVITY

  Google Zero Gravity یکی از سرگرمی های گوگل است. حتی اگر بارها آن را تکرار کنید خسته نمی‌شوید. برای اینکه بدانید منظورمان از  Google Zero Gravity چیست وارد لینک زیر شوید. به خاطر داشته باشید که پس از اتمام اجرای آن، کادر جستجو قابل استفاده نیست.

  برای امتحان Google Zero Gravity کلیک کنید.

   Google Guitar

  Google Guitar یکی دیگر از چیز های جالب گوگل است. این ویژگی کادر جستجو را به یک گیتار تبدیل می‌کند که می‌توانید برای چند دقیقه مهارت خود را در گیتارنوازی به صورت آنلاین امتحان کنید.

  برای امتحان Google Guitar کلیک کنید.

  Google Space

  اگر ذهن مرتبی دارد و دوست دارید همه چیز سر جای خودش باشد بهترست که سراغ Google Space نروید، چون از بهم ریختگی آن دل آشوبه می‌گیرید.

  برای امتحان Google Space کلیک کنید.

   GOOGLE UNDERWATER

  یکی دیگر از برنامه های جالب گوگل Google Underwater است که کاملاً آرامش‌بخش است. گوگل اندر واتر، فضای زیر آب را شبیه سازی می‌کند. گرچه کادر جستجو در این مورد کار نمی‌کند، اما سرگرم کننده و دلپذیر است بخصوص برای چند دقیقه استراحت در طول کار.

  برای امتحان Google Underwater کلیک کنید.

   GOOGLE PACMAN

  بازی کلاسیک Pacman بسیار نوستالژیک و خاطره انگیز است. اگر دوست دارید چند دقیقه این فضا را دوباره احساس کنید و باز شانس خود را امتحان نمایید گوگل این امکان را در صفحه سرچ فراهم کرده است.

   

  برای امتحان Google Pacman کلیک کنید.

  GOOGLE SPHERE

  در Google Sphere صفحه سنتی Google از دهه ۱۹۹۰ ظاهر می‌شود و کادر جستجو ثابت می‌ماند و تمام متن‌های اطراف آن در دایره‌ای شبیه یک کره می چرخند.

  برای امتحان Google Sphere کلیک کنید.

   GOOGLE TERMINAL

  در Google Terminal صفحه جستجو به یک ترمینال کد به سبک MS-DOS در ۱۹۸۰s تبدیل می‌شود. گزینه‌های معمول جستجو وجود دارد، تنها برای یافتن آنها باید کمی تلاش کنید.

  برای امتحان Google Terminal کلیک کنید.

  EPIC GOOGLE

  Google Gravity کمی استرس و اضطراب به شما منتقل می‌کند. مخصوصآً با بزرگ و بزرگ‌تر شدن صفحه جستجو.

  برای امتحان EPIC GOOGLE کلیک کنید.

  zerg rush چیست ؟

  هر گیمری حتماً نام  ZERG RUSH را شنیده و یا آن را می‌شناسد. ZERG RUSH بازی ویدیویی کلاسیک StarCraft است که می‌توانید در صفحه سرچ گوگل آن را بازی کنید!

  برای امتحان ZERG RUSH کلیک کنید.

  این امکانات Google Gravity را امتحان کنید و به ما بگویید که درباره گوگل گرویتی چه فکر می‌کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶۳ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن