قیمت گوشی سامسونگ
موبایل و تبلتهمه

۱۰ مدل برتر پر فروش ترین گوشی های ۲۰۲۰!

کهکشانی‌ها بعد از راه‌اندازی خط تولید گوشی های سامسونگ سری A توانستند به خوبی خود را در بازار گوشی های میان رده مطرح سازد؛ اما عنوان پر فروش ترین گوشی سامسونگ سری A در ۲۰۲۰ متعلق یه کدام یک از این مدل‌هاست و آیا هیچ یک از این مدل ها در لیست ۱۰ مدل برتر پر فروش ترین گوشی های ۲۰۲۰ جای می‌گیرند؟ در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

آمار و ارقام منتشر شده از سوی موسسه تحقیقاتی Canalys نشان می‌دهد که در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ گلکسی ای ۲۱ اس جزء پرفروش‌ترین‌های اندرویدی بوده است و در لیست پرفروش‌ ترین گوشی های ۲۰۲۰ هم جای گرفته است.

گلکسی A21s و ۴ مدل دیگر از گوشی سامسونگ در لیست ۱۰ مدل برتر پرفروش ترین گوشی سال ۲۰۲۰ قرار  گرفته‌اند. از طرفی دیگر هم این سازنده بزرگ و مطرح کره‌ای با ثبت رشد سالانه ۲٪ نسبت به سال گذشته جایگاه شماره ۱ خود را در بازار گوشی های موبایل باز پس گرفته است. این شرکت در زمانی موفق شد این کار را انجام دهد   که میزان فروش جهانی گوشی های موبایل در مدت مشابه ۱٪ کاهش یافته است. به طور کلی، Galaxy A21s در میان گوشی های موبایل عرضه شده در سه ماهه گذشته در جایگاه سوم قرار دارد.

گلکسی ای ۲۱ اس و چهار دیگر مدل سامسونگ در لیست پرفروش ‌ترین گوشی ‌های ۲۰۲۰ جای گرفته‌اند.

با اندکی فروش کمتر، گلکسی A11 مدل ارزان قیمت دیگری از سامسونگ سری A جایگاه چهارم این لیست را به خود اختصاص داده است. اما گلکسی ای ۵۱ که جزء پر فروش ‌ترین گوشی اندرویدی ۲۰۲۰ در سه ماهه اول و در سه ماهه سوم بوده اکنون به رتبه پنجم لیست پر فروش ترین های ۲۰۲۰ رسیده است. جالب اینجاست که گلکسی A51 همچنین از بین ۵ مدل از پر فروش‌ ترین گوشی سامسونگ ۲۰۲۰، قیمت بالاتری هم دارد.

10مدل برتر پر فروش ترین گوشی های 2020
۱۰مدل برتر پر فروش ترین گوشی های ۲۰۲۰

گوشی Android Go Edition سامسونگ یا گلکسی A01 در مرتبه دهم لیست ۱۰مدل برتر پر فروش ترین گوشی های ۲۰۲۰ قرار می‌گیرد که در واقع با رابط کاربری نسخه Android 10 Go اجرا می‌شود (رابطه کاربری چیست؟ بیشتر بخوانید) و همین امر کاربردپذیری این گوشی را افزایش داده که می‌توان یکی از عامل‌های مهم قرار گیری در لیست پرفروش ترین گوشی ۲۰۲۰ در نظر گرفت.

اما در لیست کلی پرفروش ترین گوشی سال ۲۰۲۰ با فروش بیش از ۱۶ میلیون نسخه، آیفون ۱۱ اپل به محبوب‌ترین گوشی هوشمند جهان در سه ماهه سوم ۲۰۰ تبدیل شد. مقرون به صرفه‌ترین گوشی در سری آیفون ۱۱، گران‌ترین گوشی هوشمند در لیست پرفروش ترین گوشی های ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.آیفون SE 2020 با قیمت مناسب در جایگاه دوم  لیست ۱۰ مدل برتر پرفروش ترین گوشی های ۲۰۲۰ قرار دارد.

به غیر از اپل و سامسونگ، شیائومی تنها تولید کننده گوشی‌های هوشمند محسوب می شود که به ۱۰ لیست برتر راه یافته است. ردمی نوت ۹، ردمی ۹ و ردمی ۹A به ترتیب در جایگاه های ششم، هفتم و نهم قرار گرفتند.

10 مدل برتر پر فروش ترین گوشی های 2020
۱۰ مدل برتر پر فروش ترین گوشی های ۲۰۲۰

پر فروش ترین گوشی شیائومی ۲۰۲۰ کدام مدل است؟

ردمی نوت ۹ که در برخی از بازارها به عنوان ردمی ۱۰ ایکس ۴G نیز به فروش می رسد را می‌توان پرفروش ترین گوشی شیائومی ۲۰۲۰ در نظر گرفت.

گوشی شیائومی Mi 11 Lite ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۷,۲۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Mi 11 Lite ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت

سامسونگ در سه ماهه سوم سال جاری ۸۰.۲ میلیون نسخه از گوشی های موبایل خود را به فروش رسانده و حدود ۲۳٪ از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. در همین مدت ، هوآوی ۵۱.۷ میلیون نسخه را به بازار عرضه کرده، اما ۲۳٪ کاهش رشد سالانه را تجربه کرده است.

علت فروش بیشتر گوشی های میان رده در این دوره چیست؟

این احتمال می‌رود که ویروس کرونا کاربران را مجبور به انتخاب دستگاه‌هایی با قیمت پایین‌تر کرده باشد. از طرفی هم نباید این موضوع را نمی‌توان نادیده گرفت که کاربردپذیری و ارزش خرید گوشی های میان رده با توجه به رقابت شدیدی که بین شرکت‌ها وجود دارد هم عامل مهمی در این زمینه محسوب می‌شود.

در نیمه اول امسال، Samsung Galaxy S20 + 5G به پر فروش ترین گوشی موبایل ۵G در جهان تبدیل شد. اگرچه اکنون، Galaxy S20 FE که اخیراً وارد بازار شده ممکن است به این شرکت در ادامه رشد در بخش ۵G کمک کند.

پرفروش ترین گوشی ها
پرفروش ترین گوشی ها

گفته می‌شود که امسال سامسونگ سری Galaxy S21 خود را زودتر از آنچه پیش بینی شده بود، روانه بازار می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده، این شرکت در اواسط ژانویه ۲۰۲۱ از این گوشی های هوشمند پرچمدار جدید رونمایی کرده و فروش آنها را تا پایان همان ماه آغاز خواهد کرد. با این وجود، ممکن است همچنان در آینده نزدیک بتوانیم ببینیم که گوشی های موبایل ارزان قیمت و میان رده در فهرست پر فروش ترین گوشی های ۲۰۲۰ قرار دارند.

پرفروش ترین گوشی دنیا ۲۰۲۰ کدام مدل است؟

به طور کلی می‌توان گفت که با وجود اینکه قیمت گوشی‌های آیفون به نسبت بالاست باز هم مقام پرفروش ترین گوشی دنیا ۲۰۲۰ متعلق به این برند است. رتبه اول و دوم لیست پرفروش ترین گوشی های ۲۰۲۰ به ترتیب متعلق به آیفون ۱۱ و آیفون اس ای است. از این رو اگر بخواهید بدانید که پرفروش ترین گوشی جهان ۲۰۲۰ متعلق به کدام برند  و کدام مدل است، پاسخ سوال گوشی اپل iPhone 11 است.

همانطور که گفته شد گلکسی ای ۲۱ اس در رتبه سوم و گلکسی A51 در رتبه پنجم ۱۰ مدل برتر پر فروش ترین گوشی های ۲۰۲۰ جای می گیرد. از رتبه ۵ تا ۹ نیز متعلق به برند شیائومی است و گلکسی A01 Core هم در مرتبه دهم این لیست جای گرفته است.

آیا تجربه استفاده از این مدل گوشی های موبایل را داشته‌اید؟ در خرید گوشی کدام یک را مد نظر دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۸ رای

سوالات متداول

پر فروش ترین گوشی شیائومی ۲۰۲۰ کدام مدل است؟

✔️ ردمی نوت 9 تا سه ماهه سوم سال 2020 پرفروش ترین گوشی شیائومی بوده است.

پرفروش ترین گوشی دنیا ۲۰۲۰ کدام مدل است؟

✔️ به طور کلی می‌توان گفت که با وجود اینکه قیمت گوشی‌های آیفون به نسبت بالاست باز هم مقام پرفروش ترین گوشی دنیا ۲۰۲۰ متعلق به این برند است. رتبه اول و دوم لیست پر فروش ترین گوشی‌های ۲۰۲۰ به ترتیب متعلق به آیفون ۱۱ و آیفون اس ای است. از این رو اگر بخواهید بدانید که پرفروش ترین گوشی جهان ۲۰۲۰ متعلق به کدام برند و کدام مدل است، پاسخ سوال گوشی اپل iPhone 11 است.

پر فروش ترین گوشی سامسونگ 2020 کدام مدل است؟

✔️ گوشی میان رده و خوش قیمت سامسونگ گلکسی ای 21 اس جزء پر فروش ترین گوشی های 2020 تاکنون محسوب می‌شود.

پر فروش ترین گوشی موبایل 5G در 2020 کدام مدل است؟

✔️ گلکسی اس 20 پلاس 5G رتبه اول پرفروش ترین گوشی در قابلیت 5g در سال 2020 را به خود اختصاص داد.

نوشته های مشابه

‫۶ نظرها

 1. همش دروغ بودمردم پولشون کجابودپنج میلیون شش میلیون بدن گوشی بخرن ولی تاحدودیA01بله جزءپرفروشترینهابوده

  1. به علت رجوع کن اینا پرفروش های جهان بودند وضعیت بقیه کشورها مثل ما نیست که یارو باید یه سال کار کنه تا iPhone se بخره که اونا حقوق دو هفته اشون رو بدنiPhone 12 Pro max میخرن

   1. ای خدا مردم فک میکنن وضعیت دنیا مث کشور خودمونه و ۴۰ ملیون دلار مثلا میدن جای گوشی خخخ

 2. سلام
  فروش اینجوری که ملاک بر خوب اول بودت برند نیست
  اپل خب کلا مگه چندمدل گوشی داره که خریدار انتخاب کنه
  اپل بخواد کسی همون چندتا مدله
  مجموعه فروش مهمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن