بهترین قیمت گوشی ساعت و تبلت
اخبار بازی موبایل

بهترین بازی های بتل رویال (۱۱ جایگزین برای بتل رویال‌های معروف)

 • اگر به دنبال یافتن بهترین بازی های بتل رویال هستید، شکی نیست که بازی‌هایی چون “Call of Duty: Mobile” ،”Fortnite” و البته “PUBG Mobile” را می‌شناسید و اکثراً تجربه‌ی “Garena Free Fire” را نیز دارید. از همین رو به دنبال جایگزینی تازه برای آنها می‌گردید و ترجیح می‌دهید با عناوین جدیدتری آشنا شوید. در این مقاله بهترین بازی های بتل رویال اندروید را معرفی می‌کنیم که با وجود اینکه مخاطبان بسیاری دارند، اما در حد ۴ بازی که ذکر کردیم شناخته شده و همه‌گیر نیستند و احتمالاً برای شما هم تازگی دارند. با ۱۹کالامگ همراه باشید.

  بهترین بازی های بتل رویال

  همان‌طور که در ابتدا گفتیم، مشهورترین و بهترین بازی های بتل رویال را حتی کاربرانی که گیمر نیستند نیز می‌شناسند و تمرکز ما در ارائه‌ی این مقاله بیشتر روی معرفی بازی‌های کمتر شناخته بوده است.

  با توجه به اینکه همه‌ی بازی‌های سبک بتل رویال از یک رویه مشخص پیروی می‌کنند و کلاً آخرین دسته و یا پلیری که بتواند جان سالم بدر ببرد برنده می‌شود، در معرفی بهترین بازی های بتل رویال موبایل به داستان و روایت نپرداختیم و سعی کردیم به خلاصه‌ترین صورت ممکن اطلاعات کوتاهی در مورد هر یک از بهترین بازی سبک بتل رویال که معرفی می‌کنیم در اختیارتان قرار دهیم.

  بهترین بازی های بتل رویال اندروید

  Battlelands Royale
  بسیاری از گیمرها «بتل‌لند رویال» را به عنوان بهترین بازی بتل رویال معرفی می‌کنند. گرافیک این بازی نسبتاً ساده است و گیم پلی آن سرعت بسیار بالایی دارد.بهترین بازی های بتل رویالاین بازی دید از بالا به پایین دارد و در هر سشن آن ۳۲ نفر در یک زمین بازی در مقابل هم مسابقه می‌دهند که تنها ۳ تا ۵ دقیقه فرصت بازی دارند. در بتل‌لند رویال هم مانند دیگر بازی‌های بتل‌ رویال می‌توانید کاراکترتان را ارتقاء دهید تا در مبارزات شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشید.

  Guns Royale
  “Guns Royale” با وجود گرافیک ساده و کاراکترهای پیکسلی‌اش می‌تواند یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال باشد.بهترین بازی های بتل رویال اندرویددر این بازی هم شما دیدتان از بالا به پایین است که باعث می‌شود وقتی با گوشی بازی می‌کنید روی فضا کنترل بیشتری داشته باشید.

  Pixel’s Unknown Battle Ground
  هر کاربری کاور بازی “Pixel’s Unknown Battle Ground” را ببیند که در آن یک سفیدپوش کلاه‌خود به سر دیده می‌شود، به یاد «پابجی» می‌افتد. البته اگر نام بازی را هم خلاصه کنیم، به همان “pubg” می‌رسیم، اما در اصل این دو بازی از زمین تا آسمان با یکدیگر تفاوت دارند.برترین بازی های بتل رویالدر واقع این بازی سطح گرافیکی پایین‌تری دارد و همان‌طور که واضح است، کاراکترهای بازی حالت پیکسلی دارند. این موضوع باعث می‌شود گوشی‌های میانرده به سادگی بتوانند آن را اجرا کنند.

  فروش ویژه
  گوشی شیائومی F5 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۲۳,۴۱۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی F5 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
  گوشی شیائومی Poco F5 ظرفیت 256 رم 12 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۱۷,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco F5 ظرفیت ۲۵۶ رم ۱۲ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy S20 FE 5G ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۱۵,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy S20 FE 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 12C ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۵,۱۵۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 12C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 نسخه 4G ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۶,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A14 نسخه ۴G ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi Note 12 Pro 4G ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
  قیمت ویژه: ۱۰,۲۷۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 12 Pro 4G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

  بازی بتل رویال Creative Destruction
  بازی “Creative Destruction” یکی از بهترین بتل رویال های اندروید است که شباهت بسیار زیادی به «فورتنایت» دارد.بهترین بازی بتل رویالدلیل اصلی شباهتی که عنوان کردیم، سبک “sandbox” این بازیست. در عمل مانند فورتنایت، در “Creative Destruction” هم باید منابعی برای ساخت‌و‌ساز جمع‌آوری کنید.

  مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین بازی های اندروید در جهان

  ZombsRoyale.io
  این بازی بتل رویال گرافیک بسیار ساده‌ای دارد که در عمل موجب می‌شود به سادگی روی گوشی‌های میانرده اجرا شود.بهترین بازی بتل رویال اندروید در “ZombsRoyale” شما زاویه دید از بالا به پایین دارید و گیم‌پلی بازی بسیار ساده است که در عمل می‌توانید به سرعت آن را یاد بگیرید. “ZombsRoyale” به شما اجازه‌ی بازی به صورت تک نفره و همچنین به صورت تیمی را می‌دهد. بیس بازی هم سوروایوال است و از همین رو اولین آخرین نفر و یا تیمی که بتواند ایستادگی کند برنده‌ی میدان می‌شود.

  Fire Force: Gun Battle Royale
  بهترین بازی بتل رویال جهان که بدون دسترسی به اینترنت هم می‌توانید آن را انجام دهید، “Fire Force: Gun Battle Royale” است.بهترین بتل رویال های اندرویدنمی‌توان از کنار این واقعیت گذشت که بازی ایراداتی دارد، اما دسترسی آفلاین به یک بازی بتل‌رویال به اندازه‌ی کافی جذاب هست و می‌توان ایرادات آن را نادیده گرفت بعلاوه نسبت به پیشرفت بازی و رفع مشکلات نرم‌افزاری آن در آینده امیدواریم.

   

  Battle Destruction
  بعنوان یکی دیگر از بهترین بازی های اندروید بتل رویال می‌توان به “Battle Destruction‏” اشاره کرد.بهترین بازی های سبک بتل رویالاین بازی نیز که شباهت بسیار زیادی به فورتنایت دارد به شما اجازه می‌دهد سازه‌های متفاوت را تخریب کنید و با کمک مصالحی که جمع‌آوری کردید سازه‌های جدید بسازید.

  مقاله پیشنهادی: مهرفی بهترین بازی های ترسناک به همراه لینک دانلود

  بازی بتل رویال Disorder
  “Disorder” یکی از بهترین بازی های بتل رویال برای اندروید است که کاربران کمتری با آن آشنایی دارد.بهترین بازی های بتل رویال موبایلبه طور کلی از نظر گرافیکی بازی در سطح خوبی قرار دارد و امکانات جذابی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

  Survival: Fire Battlegrounds
  شاید “Survival: Fire Battlegrounds‏” بهترین بتل رویال اندروید نباشد، اما در نوع خود عملکرد جالب‌توجهی دارد.بهترین بازی بتل رویال جهاندر واقع با توجه به اینکه سطح گرافیکی این بازی نسبتاً متوسط محسوب می‌شود، می‌توان آن را با گوشی‌های میانرده نیز اجرا کرد.

  بهترین بازی های سبک بتل رویال 

  Rules of Survival 
  این بازی هم یکی از برترین بازی های بتل رویال است که گیم پلی و فضای آن شباهت زیادی به «پابجی» دارد و می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای افرادی باشد که به دنبال یک جایگزین با گرافیک خوب برای پابجی می‌گردند.بهترین بازی های بتل رویال برای اندرویدنقشه‌ی بازی وسیع است و مساحتی برابر ۶۴ کیلومترمربع دارد، تعداد بازیکنان در هر زمین به ۳۰۰ نفر می‌رسد و در عمل رقابت در زمین این بازی ساده نیست.

  به طور کلی در بازی “Rules of Survival” مشکلات و باگ‌هایی به چشم می‌خورد، اما جا برای پیشرفت دارد و با توجه به اهمیتی که توسعه‌دهندگان به این بازی می‌دهند، می‌توان امید داشت که مشکلات بازی به زودی مرتفع شود.

  Knives Out
  از جمله بهترین بازی بتل رویال اندروید که همیشه با «پابجی موبایل» مورد مقایسه قرار می‌گیرد بازی “Knives Out-No rules, just fight” است.بهترین بازی های اندروید بتل رویالدر واقع با وجود همه‌ی مزایایی که “Knives Out” دارد و مودهای متفاوتی که برای بازی کردن در اختیارتان قرار می‌دهد و حتی سطح بالای گرافیکش، مقایسه‌ی آن با پابجی اشتباه است. در عمل با وجودی که “Knives Out” بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده، اما در میزان طرفداران توان رقابت با پابجی را ندارد. البته این موضوع به معنای بد یا ضعیف بودن بازی Knives Out نیست و این بازی می‌تواند تا حد زیادی برایتان سرگرم‌کننده باشد.

  تجربه‌ی Knives Out را داشته‌اید؟ این بازی توانست نظرتان را جلب کند یا ترجیح می‌دهید همان پابجی را بازی کنید؟

  گیم‌هایی که در لیست بهترین بازی های بتل رویال برای موبایل بود را می‌شناختید؟ کدام یک را بهتر از بقیه ارزیابی می‌کنید؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال برای اندروید چیست؟ اگر کاربری از شما بخواهند یک بتل رویال جایگزین «کال اف دیوتی» معرفی کنید کدام بازی را به او پیشنهاد می‌دهید؟ نظرات و تجربیاتتان را با ما و دوستانتان در ۱۹کالا به اشتراک بگذارید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲۴ رای

  سوالات متداول

  بهترین بازی های بتل رویال اندروید چه بازی هایی هستند؟

  ✔️ سبک بتل رویال اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده و بازی‌هایی فوق‌العاده‌ای مانند "Call of Duty: Mobile" ،"Fortnite"،"PUBG Mobile" و "Garena Free Fire" که محیطی در همین سبک را ارائه می‌دهند، همه‌گیر شده‌اند. از همین رو در این مقاله بهترین بازی های بتل رویال اندروید که کاربران کمتری با آنها آشنایی دارند را معرفی کردیم. اگر شما هم از طرفداران بتل‌ رویال هستید، بدون شک بازی‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم قادر به جلب نظرتان هستند.

  بهترین بازی های بتل رویال که شبیه به پابجی هستند چیست؟

  ✔️ پابجی یکی از پرطرفدارترین و البته بهترین بازی های بتل رویال برای گوشی است. اگر به دنبال جایگزینی برای آن می‌گردید، "Rules of Survival" و "Knives Out" قادر به جلب نظرتان هستند. البته اگر با سطح گرافیک پابجی مشکل دارید و گوشیتان قادر به اجرای آن نیست، می‌توانید بهترین بازی های بتل رویالی که با گوشی‌های میارده سازگاری بیشتری دارند و در مقاله معرفی کردیم را مد نظر قرار دهید.

  بهترین بازی های سبک بتل رویال مانند فورتنایت چیست؟

  ✔️ در میان بهترین بازی های سبک بتل رویال جذاب‌ترین گزینه‌ای که فورتنایت ارائه می‌دهد حالت «سندباکس» یا همان ساخت و ساز آنست. بازی‌هایی مانند "Creative Destruction" نیز دو سبک بتل رویال و سندباکی را ادغام کرده‌اند که مسلماً می‌توانند رضایتتان را جلب کنند.

  بهترین بازی بتل رویال اندروید که به صورن آفلاین بتوان آن را اجرا کرد چیست؟

  ✔️ گاهی که به اینترنت دسترسی ندارید و یا شبکه اینترنتی که به آن متصلید ضعیف است و باعث کندی در بازی می‌شود، در این شرایط می‌توانید بازی‌های بتل رویالی مانند "Fire Force: Gun Battle Royale" را انجام دهید.

  نوشته های مشابه

  ‫۳ نظرها

  1. بازی Disorder اتفاقا یکی از مزخرف ترین بازی های بتل رویال هستش

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن