قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزاربازی هاپیشنهاد سردبیرگیم و گجت های گیمینگهمه

معرفی بهترین بازی‌ های آنلاین

 • بهترین بازی های اندروید آنلاین را می‌شناسید؟ به نظر شما هم بهترین بازی های انلاین موبایل بازی‌هایی از قبیل فورتنایت و پابجی و ندای وظیفه هستند یا گیم‌هایی را می‌شناسید که با وجودی که در حد این بازی‌ها معروف نشده‌اند جذابیت بیش‌تری دارند؟ بهترین بازی انلاین جهان برای گوشی به‌نظر شما کدام است؟

  در ادامه بهترین بازی های انلاین گوشی را معرفی خواهیم کرد. فکر می‌کنید بازی مورد علاقیتان در لیست بهترین بازی های اندروید آنلاین ۱۹کالامگ قرار گرفته باشد؟ با ما همراه باشید.

   بهترین بازی های انلاین

  شما هم عاشق بازی های انلاین هستید؟
  با توجه به اپیدمی کرونا و کم شدن امکان ارتباط میان انسان‌ها و تکراری و خسته‌کننده شدن فضای مجازی، بازی انلاین با ویس و یا بازی آنلاین با قابلیت چت بهترین گزینه‌ها برای برقرای ارتباط و یافتن دوستان جدید و البته سرگرم شدن در دوران قرنطینه به نظر می‌رسند.

  از این رو روزبه‌روز به مجموعه‌ی بازی های آنلاین و البته پلیرهای بازی‌ها افزوده می‌شود و بهترین بازی های آنلاین در حال پیشرفت و بروز شدن هستند و برای در دسترسی بهتر، نسخه‌ی بهترین بازی آنلاین جهان برای گوشی نیز ارائه می‌شود. نسخه‌ی بازی آنلاین موبایل برای بهترین بازی انلاین از نظر شما ارائه شده یا منتظر نسخه‌ی موبایلی آن هستید تا بتوانید در هر مکانی بازی انلاین گوشی انجام دهید؟

  در ادامه یکی از بازی های انلاین که نسخه موبایل آن هنوز ارائه نشده است را معرفی می‌کنیم و پس از آن به معرفی بهترین بازی های انلاین موبایل می‌پردازیم.

  معروف‌ترین بازی های انلاین

  Dota 2

  دوتا۲ در واقع نسخه‌ای الهام گرفته از دوتا است که برای اولین بار یک نقشه از بازی محبوب و مشهور وارکرافت بود. این بازی در سبک موبا یا همان میدان مبارزه‌ی چند نفره‌ی آنلاین است که نسخه‌ی موبایل آن هنوز در دسترس نیست، اما قطعاً یکی از بهترین بازی های انلاین پرطرفدار رایانه‌ایست.
  DotA در واقع مخفف Defense of the Ancients است که به معنای دفاع از ساختمان باستانیست؛ استراتژی بازی به این صورت است که هر تیم باید ساختمان دشمن یا ancient را نابود کند تا برنده شود و در عین حال از ancient خود محافظت کند.

  بازی های انلاین

  در ابتدا از میان بیش از ۱۰۰ قهرمان بازی که هر یک توانایی و سبک مبارزه‌ی ویژه‌ی خود را دارند، می‌توانید قهرمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن در یک تیم ۵ نفره قرار بگیرید و با یک تیم ۵ نفره‌ی دیگر مبارزه کنید.
  تعداد افرادی که دوتا۲ را بعنوان بهترین بازی آنلاین جهان می‌شناسند کم نیستند، با این حال اگر صادقانه قضاوت کنیم بازی‌ها‌ی بهتری نیز در دسترس است!

  در ادامه بهترین بازی های آنلاین موبایل که به سادگی می‌توانید با گوشیتان در هر مکانی که دوست داشتید بازی کنید را به شما معرفی می‌کنیم. البته همان طور که خودتان می‌دانید در بیشتر موارد، بازی‌ها ابتدا برای کامپیوتر و کنسول‌های بازی ارائه می‌شوند و پس از اینکه مخاطبان بازی زیاد شد و از هر جهتی بعنوان بهترین بازی آنلاین شناخته شد، نسخه‌ی بازی های انلاین موبایل معرفی می‌شوند. شما فکر می‌کنید بهترین بازی انلاین موبایل که از ابتدا مخصوص موبایل نبود کدام بازیست؟

  بهترین بازی های اندروید انلاین

  این روزها انواع و اقسام بازی های آنلاین برای اندروید را می‌توان در گوگل‌پلی یافت. در واقع بازی های انلاین اندروید آنقدر تنوع زیادی دارند که انتخاب از میانشان واقعاً دشوارست. برای اغلب ما پیش آمده که با دانلود بازی های آنلاین رقابتی برای اندروید مقدار زیادی از حجم اینترنتمان و البته مهم‌تر از آن وقتمان را هدر دهیم. از این رو در ادامه بر حسب تجربه بهترین بازی های آنلاین برای اندروید را معرفی می‌کنیم تا اگر به دنبال تجربه‌ی جدیدی هستید بتوانید از این بازی‌ها لذت ببرید.

  Brawl Stars

  بهترین بازی های اندروید آنلاین

  براول استارز یکی از بازیهای آنلاین اندروید بوده که توسط سوپرسل (سازنده‌ی بازی‌های معروف کلش اف کلنز و کلش رویال) ساخته شده است.
  قطعاً با شروع بازی اندروید انلاین Brawl Stars کنار گذاشتن آن برایتان مشکل می‌شود.

  در این بازی که یکی از بهترین بازی های اندروید آنلاین است، هم حالت بازی یک به یک وجود دارد و هم بازی تیمی ۳ به ۳. در واقع ظاهر این بازی در نگاه اول بچگانه به‌نظر می‌رسد، ولی واقعیت اینست که این بازی با وجود ظاهر و گرافیک معمولی‌اش بسیار جذاب و هیجانیست.

  حالت ۳ به ۳ بازی

  یکی از حالت‌هایی که درBrawl Stars می‌توانید در آن به رقابت با بازیکنان دیگر بپردازید بازی ۳ به ۳ جمع کردن الماس(Gem Grab) است. این حالت جزء اولین حالت‌هاییست که در دسترستان قرار می‌گیرد. در این بازی شما و دوپلیر دیگر به یک تیم تبدیل می‌شوید و با یک تیم ۳ نفری دیگر به مدت ۳ دقیقه در بازی مبارزه می‌کنید. در این بازی همان طور که از نامش بر می‌آید هدف شما جمع آوری الماس است.

  اگر یکی از بازیکنان تیم مقابل شما را بکشد، از دور بازی حذف نمی‌شوید، بلکه تنها الماس‌هایی که بدست آورده بودید را از دست می‌دهید و همه‌ی الماس‌هایی که جمع آوری کرده بودید در همان مکانی شما در آن کشته شدید آزاد می‌شود و هر پلیری که بتواند زودتر از دیگران به آن محل برسد قادر است همه‌ی الماس‌هایی که شما برای جمع آوریشان زحمت کشیده بودید را از آن خود کند. البته برعکس این حالت نیز صادق است. می‌توانید یکی از بازیکن‌های تیم حریف را از بین ببرید سریع به آن مکان بروید، تا همه‌ی الماس‌هایش را جمع آوری کنید. در این بازی یک فرد برنده نمی‌شود، بلکه این تیم شماست که باعث برنده شدنتان می‌شود.

  حالت‌های دیگری که می‌توانید انتخاب کنید و در هر کدام از آن‌ها که دوست داشتید بازی کنید به صورت زیرست: (البته برای بازی در هر حالت باید ابتدا به سطح خاصی برسید.)
  • بازی یک یا دونفره‌ی Showdown
  • بازی ۳ به ۳ Brawl Ball
  • بازی ۳ به ۳ Bounty
  • بازی ۳ به ۳ Heist
  حتی اگر گیمر نیستید هم تجربه‌ی این بازی را به شما توصیه می‌کنیم. قطعاً از این بازی آنلاین اندروید لذت خواهید برد.

  بهترین بازی های اندروید آنلاین – LoL (League of Legends): Wild Rift

   

  تعدادی از گیمرها League of Legends را به عنوان بهترین بازی آنلاین در نظر می‌گیرند، ولی تقریباً همه‌ی گیمرها با این بازی آشنایی دارند. این بازی از همان ابتدا که معرفی شد، یعنی سال ۲۰۰۹ با استقبال خوبی مواجه شد، اما توسعه دهندگانش دست از تلاش برنداشتند و با آزمون و خطاهای بسیار پشت سر هم ایده‌های جدید ارائه دادند. از این رو این بازی هم‌چنان از بهترین بازی های آنلاین اندروید در سبک موبا یا میدان جنگ چند نفره‌ی آنلاین است.

  درحالت استاندارد این بازی ۵ نفر در مقابل ۵ نفر دیگر بازی می‌کنند و یک نقشه‌ی ۳ لاین وجود دارد، همچنین امکان تشکیل تیم‌های ۳ به ۳ با نقشه‌ی دولاین نیز وجود دارد، یا یک نقشه‌ی تک لاین که قهرمانان در این حالت به صورت تصادفی از میان بازیکنان انتخاب می‌شود و یک حالت هم وجود دارد که بازیکنان در زمانی محدود با رویدادهای خاص مواجه می‌شوند.

  در بازی آنلاین اندروید Wild Rift طیف گسترده‌ای از کاراکتر‌ها در دسترستان است که در عمل باعث می‌شود هر فردی بتواند یک کاراکتر که مناسب با سبک بازی‌اش باشد را بیابد و البته اگر از آن کاراکتر خسته شد، به سادگی می‌تواند سراغ کاراکتر بعدی برود.
  از مدتی پیش هم League of Legends: Wild Rift که در واقع نسخه‌ی موبایل همین بازیست در اختیار کاربران اندروید و البته ایفون قرار گرفت.
  این بازی فضایی را به وجود آورده که پلیرهای مبتدی و حرفه‌ای بتوانند در کنار هم بازی کرده و از آن لذت ببرند.

  مقاله پیشنهادی: بهترین گوشی گیمینگ

  Minecraft

  بازی های انلاین

  احتمال زیاد تا به امروز یا ماینکرافت را بازی کرده‌اید و یا افرادی را در حال انجام بازی اندروید آنلاین ماینکرافت دیده اید، اما اگر با این بازی خارق‌العاده آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً آن را تجربه کنید. در واقع ماینکرافت یکی از قدیمی‌ترین بازی های آنلاین بوده که تبدیل به پرفروشترین بازی ویدئویی در تمام دوران نیز شده است.

  اجازه ندهید گرافیک ابتدایی بازی فریبتان دهد! ماینکرافت یکی از پیچیده‌ترین‌ها بین بازی‌های سوروایول یا مبتی بر زنده ماندن و البته از بهترین بازی‌های آنلاین اندروید است که می‌توانید پیدا کنید.

  ماینکرافت جاییست که مجبورید منابع را جمع آوری کنید تا بتوانید یک بیابان را به خانه‌یتان تبدیل کنید، می‌توانید به حالت free build بروید و هر چه که می‌توانید تصور کنید بسازید و یا با دیگر بازیکنان همکاری و رقابت کنید.
  به طور کلی استراتژی بازی ساخت و ساز است و به وسیله‌ی ابزار و بلوک‌هایی که جمع‌آوری می‌کنید می‌توانید هر بنایی که دوست دارید را خلق کنید.

  ماینکرافت به صورت تکی هم امکان پذبر است؟

  می‌توانید بازی اندروید انلاین ماینکرافت را به صورت تکی یا گروهی بازی کنید. در واقع در بازی دو حالت وجود دارد که در هر کدام که دوست داشتید قادر به بازی کردن هستید. حالت بقا یا زنده ماندن که در آن باید برای زنده ماندن با دیگر بازیکنان همکاری کنید و یا با آن‌ها رقابت کنید و بعلاوه تلاش کنید منابعی را برای ساخت ساز و برای زنده ماندن جمع‌آوری کنید.

  در حالت دوم یا همان حالت خلاقانه شما تا بینهایت می‌توانید زنده بمانید و حتی توانایی پرواز کردن هم دارید و قرارست ساخت و ساز کنید و هر چه که در تصورتان است را در فضای ۳ بعدی ماینکرافت پیاده‌سازی کنید.
  شما هم تجربه‌ی بازی گروهی انلاین ماینکرافت و یا حالت ساخت و ساز بینهایت آن را داشته‌اید و یا کلاً با بازی‌هایی که در این سطح گرافیکی هستند ارتباط برقرار نمی‌کنید؟

  Dream League Soccer 2021

  بهترین بازی های آنلاین اندروید

  اگر شما هم از کودکی آرزوی مدیریت یک تیم فوتبال برای خودتان را در سر می‌پروراندید، بازی انلاین اندرویدDream League Soccer 2021 را حتماً امتحان کنید. این بازی یکی از جدیدترین و بهترین بازی های انلاین اندروید ۲۰۲۱ است که مناسب هواداران بازی‌های فوتبالیست.
  در این بازی شما مربی و همچنین مدیر برنامه‌ی یک تیم فوتبال هستید که توانایی انتخاب همه‌ی فاکتورها در بازی را دارید. می‌توانید از میان ۴هزار بازیکن محبوب جهان تیم رویایی خود را بسازید و بازیکنان و تیم خود را ارتقاء دهید و با دیگر تیم‌ها مسابقه دهید.

  استادیوم مخصوص خودتان را بسازید، بازیکنان تیمتان را تمرین دهید و در انواع مسابقات شرکت کنید. البته توجه کنید که اگر فوتبالیست‌هایتان برای مسابقه آمادگی لازم را نداشته باشند و خوب تمرین نکرده باشند امکان دارد با آسیب‌های جدی مواجه شوند، پس تمرینات آن‌ها را جدی بگیرید.
  در این بازی اندروید آنلاین امکان سفارشی کردن همه چیز وجود دارد و به نظر می‌رسد بهترین گزینه در میان بازی های انلاین موبایل با سبک مدیریت یک تیم فوتبال باشد.
  به نظر شما بهترین بازی های آنلاین اندروید فوتبالی کدام بازیهاست؟

  kill box

  بازی های آنلاین

  جعبه‌ی مرگ از بهترین بازی های اندروید آنلاین که شباهت زیادی به بازی ندای وظیفه دارد که اکثر پلیرها آن را بعنوان بهترین بازی آنلاین اندروید که بتوان در آن به صورت اول شخص تیراندازی کرد می‌شناسند. اگر از هواداران کال اف دیوتی هستید و از این سبک بازی آنلاین برای اندروید لذت می‌برید، جعبه‌ی مرگ را نیز امتحان کنید؛ قطعاً نظرتان را جلب خواهد کرد.

  داستان بازی جعبه‌ مرگ یا kill box که از بهترین بازی های موبایل انلاین تیراندازی اول شخص است، در حالت انفرادی به این صورت است که شما یک ضد تروریست هستید که قرارست تروریست‌ها را از بین ببرید و پس از جمع کردن امتیازات لازم می‌توانید به صورت گروهی با پلیرهای دیگر بازی کنید. البته حالت‌های چند نفره زیرمجموعه‌های زیادی دارند که باعث می‌شود این بازی برایتان خسته کننده نشود.

  یکی از نقاط قوت این بازی اینست که کافیست هدف‌گیری کنید و نیازی به شلیک نیست، چرا که بازی حالت شلیک خودکار دارد(با این وجود در این بازی حالت‌هایی نیز وجود دارد که مجبورید خودتان شلیک کنید).
  اگر سطحتان را بالا ببرید می‌توانید در حالت‌های گوناگون مسابقات Ranked بازی کنید.
  بهترین بازی اندروید انلاین تیراندازی به نظر شما کدام بازیست؟ ندای وظیفه، جعبه‌ی مرگ و یا counter؟

  بازی هری پاتر

  بهترین بازی های انلاین

  اگر از هواداران مجموعه هری پاتر نیستید بهترست این بازی را نادیده بگیرید و سراغ بازی بعدی در لیست بروید، ولی اگر شما هم همیشه منتظر بودید نامه‌ی قبولی در هاگوارتز برایتان ارسال شود، قطعاً این بازی بهترین شانس شماست!
  بازی هری پاتر هر چند به سالهای قبل از ورود هری پاتر به هاگواتز برمی‌گردد و در عمل شامل هری و دوستانش نمی‌شود، ولی بهترین بازی انلاین در میان بازیهاییست که با محوریت مجموعه‌ی هری پاتر طراحی شده‌اند.

  در بدو ورود شما در محیط جادوگری مجموعه هری پاتر قرار می‌گیرید، از کوچه‌ی دیاگون وسایل مورد نیازتان را تهیه می‌کنید، با دیگر دانش‌آموزان هاگواترز دوست می‌شوید، وارد مدرسه می‌شوید، کلاه گروه بندی را بر سر گذاشته و وارد هر کدام از گروه‌های گریفیندور، اسلایترین، ریونکلاو و یا هافل‌پاف که دوست داشتید می‌شوید، در کنار پروفسور دامبلدور و اسنیپ و … آموزش‌های جادویی می‌بینید و وردهای جادویی را تمرین می‌کنید، مهم‌تر از همه از همان ابتدا با یک ماجراجویی و داستان جدید مواجه می‌شوید و در بطن یک ماجرای جادویی قرار می‌گیرید.

  انتخاب همه‌ی موارد حتی ظاهر و لباستان در دستان شماست و تصمیم گیرنده‌ی اصلی همیشه شمایید!
  اگر شما هم در نوجوانی عاشق دنیای جادویی هری پاتر بودید و یا حتی هنوز از این مجموعه لذت می‌برید، بازی آنلاین موبایل هری پاتر
  قطعاً تجربه‌ای به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد.
  شما تجربه‌ی کدام یک از بازی های انلاین در محیط مجموعه‌ی هری پاتر را داشته‌اید؟

  بازی پلاتو ، از جمله پرطرفدارترین بازی های انلاین گروهی

  بازی انلاین با ویس

  به نظر شما هم اگر بتوان بهترین بازی های انلاین و حتی برد گیم‌ها را یکجا و در یک مجموعه جمع کرد جالب می‌شود؟
  پلاتو بیشتر از اینکه یک بازی باشد، یک محیط اجتماعیست که در آن انواع و اقسام بازی آنلاین با قابلیت چت به صورت دو نفره و چند نفره وجود دارد. پلاتو شما را قادر می‌سازد در بازی آنلاین با دوستان جدید آشنا شوید و یا با دوستان قدیمیتان بازی کنید. بهترین مزیت پلاتو توانایی انتخاب بین بازی‌های متعدد و از هر سبکیست.

  بهترین بازی های اندروید انلاین که در پلاتو در دسترس است به نظر شما کدام است؟ بهترین بازیهای آنلاین اندروید را که تجربه کرده‌اید با دوستان خود در ۱۹کالا به اشتراک بگذارید.
  در ادامه بهترین بازی های آنلاین چند نفره اندروید را نیز معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

  برای اطلاع از قیمت موبایلبه سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

  بهترین بازی گروهی انلاین

  شما هم اهل رقابت هستید؟ یک بازی گروهی موبایل را به بازی‌های تک نفره ترجیح می‌دهید؟ در ادامه انواع بازی گروهی انلاین را معرفی می‌کنیم.

  Among Us ؛ از برترین بازی های انلاین

  بهترین بازی آنلاین جهان برای گوشی

  میان ما یکی از بهترین بازی های گروهی آنلاین است که در واقع حتی می‌تواند برترین آنها نیز باشد.
  همان‌طور که می‌دانید این روزها بردگیم مافیا در ایران سروصدای زیادی به پا کرده و حتی مجموعه‌های تلوزیونی هم از ایونت‌های این بازی ساخته شده است. بهترین گزینه از میان بازی های چند نفره آنلاین موبایل که می‌تواند جایگزین مافیا باشد، among us است.

  در این بازی از ۴ نفر تا ۱۰ نفر وارد یک سفینه‌ی فضایی می‌شوند که به صورت تصادفی به دو گروه خدمه‌ی سفینه‌ی فضایی و خائن (Imposter) دسته بندی می‌شوند.
  می‌توانید اتاق‌های شخصی بسازید و با دوستانتان بازی کنید و حتی برای اتاقی که ساخته‌اید قوانین مورد نظرتان را اعمال کنید.
  اگر شما هم عاشق بازی‌هایی هستید که در آنها باید عمکلرد هوشمندانه داشته باشید و با سیاست عمل کنید و مچ خائنین را بگیرید یا حتی خرابکاری کنید و با سیاست‌های رفتاری و مظلوم‌نمایی مخفی شوید، حتماً بازی آنلاین گروهی میان ما را تجربه کنید.

  Fortnite ؛ از بهترین بازی های اندروید آنلاینن محبوب در هر کنسول و سیستم عامل

  بهترین بازی های آنلاین

  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۸,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت

  باید گفت : فورت نایت اینجا ، فورت نایت آنجا، فورت نایت همه جا!
  همه فورتنایت را بعنوان یکی از بهترین بازی های آنلاین می‌شناسند. اگر به آن اعتیاد نداشته باشید قطعاً اسمش به گوشتان آشناست. البته دلیل این معروفیت واضح است: بازی آنلاین گروهی جنگی فورتنایت واقعاً سرگرم کننده و مهیج است.
  بازی گروهی انلاین فورت نایت یک بازی بتل رویال با جلوه‌های ویژه‌ی فوق العاده است: ۱۰۰ بازیکن وسط یک نقشه‌ی بزرگ رها می‌شوند. فقط یک منطقه‌ی امن وجود دارد که هر لحظه مرزهای آن رو به کوچک‌تر شدن است و در انتها تنها یک بازیکن باقی می‌ماند.

  بعلاوه فورت نایت یک بازی انلاین گروهی است که مهارت و خلاقیت نیز در پیروز شدن تأثیر گذاراست. جایی که بهترین بازیکن‌ها فقط کسانی نیستند که تیراندازهای ماهری هستند! بلکه بازیکن توانمند فردیست که باهوش‌تر از بقیه باشد و فقط با چند حرکت بتواند یک قلعه بسازد.

  ساختار فصلی این بازی هر از چند وقت یک بار مکانیک‌های مهیجی را به بازی اضافه می‌کند تا بازیکنان را مشتاق کند که دوباره فورت نایت را تجربه کنند.
  مهم‌تر از همه این بازی به سادگی و در همه جا به صورت رایگان در دسترس است. در نتیجه می‌توان گفت که بازی گروهی آنلاین فورت نایت در همه جا وجود دارد، حتی در لیست بهترین بازی های آنلاین چند نفره اندروید ۱۹کالا!

  pubg mobile ؛ از جمله پرطرفدارترین بازی های انلاین

  بازی های آنلاین اندروید

  پاب جی را می‌توان بعنوان معروف‌ترین بازی بتل رویال میان بازی های انلاین گروهی معرفی کرد که در کره‌ی جنوبی در استدیو بلو-هول متولد شده و تعداد بازیکنانش در کل جهان در سطح میلیاردیست.
  پابجی با گرافیک بالایی که ارائه می‌دهد شما را مجذوب خود می‌کند. در این بازی اکشن شما و ۹۹ بازیکن دیگر(مجموعاً ۱۰۰ نفر) در یک جزیره گیر افتاده‌اید که آخرین نفری که بتواند زنده بماند و در این جزیره جان سالم بدر برد برنده‌ی بازیست. شما باید برای دفاع از خودتان در مقابل دیگر بازیکنان سلاح پیدا کنید.

  همان طور که می‌دانید پابجی موبایل نسخه‌ی مخصوص گوشی این بازیست که این روزها به پر طرفدارترین بازی چند نفره انلاین موبایل هم تبدیل شده است. مزیت این بازی اینست که شما می‌توانید در هر کجا و هر زمانی فقط با آنلاین بودن به صورت رایگان با گوشیتان پابجی بازی کنید و بعلاوه از قابلیت چت صوتی نیز برخوردارست.

  بازی های آنلاین گروهی دیگری نیز در سبک پاب جی وجود دارند، با این حال بیشترین مخاطب در این سبک متعلق به پابجیست. در ادامه یکی دیگر از بازی های گروهی انلاین که شباهت بسیاری به پابجی دارد را معرفی می‌کنیم.

  Garena Free Fire

   

  Free Fire یکی از جذاب‌ترین بازی های گروهی اندروید است.
  داستان فری فایر شباهت زیادی به بازی مشهور پابجی دارد. در ابتدای بازی شما با ۴۹ بازیکن دیگر(مجموعاً ۵۰ نفر) در یک جزیره رها می‌شوید و تلاش می‌کنید تا دیگر بازیکنان را از بین برده و خودتان را نجات دهید. آخرین نفری که بتواند زنده بماند برنده‌ی بازیست.

  در طول بازی آنلاین گروهی Free Fire باید تلاش کنید از همه‌ امکانات درون برنامه‌ای استفاده کنید تا قادر باشید تا آخر بازی دوام بیاورید. می‌توانید الماسهای مخصوص بازی را بخرید تا ابزارها و لباسهایتان را سفارشی کنید و بتوانید به وسیله‌ی آن‌ها از خودتان محافظت کنید.
  به نظر شما هم این سبک از بهترین بازی آنلاین اندروید شباهت زیادی به مجموعه فیلم‌های هانگرگیمز دارد؟

  Counter Strike

  دانلود بازی های آنلاین رقابتی برای اندروید

  اگر سال‌هاست که گیمر هستید قطعاً با بازی آنلاین گروهی جنگی Counter Strike آشنایی دارید. در عمل به‌عنوان قدیمی‌ترین و بهترین بازی آنلاین تیر اندازی اول شخص می‌توان Counter Strike را نام برد که پس از ۲۰ و چند سال هنوز هم در سراسر دنیا طرفداران و پلیرهای زیادی دارد.
  در نسخه‌ی بازی گروهی موبایلCounter هم دو تیم مخالف، یک تیم به عنوان تروریست و تیم مقابل به عنوان ضد تروریست در برابر یکدیگر مبارزه می‌کنند. اهداف بازی در حالت‌های مختلف، متفاوت است و پلیرها باید وظایفی که به عهده‌ی آن‌ها گذاشته می‌شود، مانند نجات و یا محافظت از گروگان‌ها و … را انجام دهند.

  در انتهای بازی هر بازیکنی به نسبت عملکرد خود در طول بازی پاداش می‌گیرد و می‌تواند از پاداش‌هایش برای خرید سلاح‌های قدرتمندتر استفاده کند تا در دورهای بعدی بتواند عملکرد بهتری داشته باشد بعلاوه در صورتی که در طول بازی اشتباهاتی را مرتکب شوید، مثلاً هم تیمی‌هایتان را بکشید، جریمه می‌شوید.

  WW2: World War Heroes

  بازی های انلاین موبایل

  بازی گروهی موبایل آنلاین ww2 یا قهرمانان جنگ جهانی نیز به سبک بتل رویال است. می‌توانید در این بازی با پلیر‌هایی در سطح جهان بازی کنید و در این بازی آنلاین با دوستان جدیدی آشنا شوید.
  فضای بازی به این صورت است که شما با دیگر شرکت کنندگان به دو تیم تقسیم می‌شوید که هر تیمی که بتواند امتیازات بیش‌تری را جمع‌آوری کند برنده‌‌ی بازیست. در این بازی همکاری تیمی اهمیت ویژه‌ای دارد.

  هر تیم یک مرکز فرماندهی دارد و شما باید در عین تلاش برای محافظت از مرکز خودتان، مرکز فرماندهی تیم مقابل را تخریب کنید.
  در این بازی حالت سفارشی نیز وجود دارد که می‌توانید با قوانینی که دوست دارید، بازی خودتان را طراحی کنید. حتی می‌توانید دوستان را به بازی دعوت کنید و آنها را در این گیم شرکت دهید.

  the ghost

  بازی آنلاین گروهی جنگی

  the ghost یکی از جالب‌ترین بازی های آنلاین چند نفره اندروید در سبک ترسناک است و البته مخصوص سنین ۱۷ سال به بالاست.
  شاید در ابتدا ارتباط گرفتن با فضای بازی و دید محدود برایتان سخت باشد، ولی پس از یک بار بازی متوجه می‌شوید که در واقع یکی از جذابیت‌های این بازی اینست که شما دید آنچنان مناسبی از محیط اطرافتان ندارید و فضای بازی دقیقاً مانند این است که در راه‌روهای تاریک یک بیمارستان متروکه قدم بر می‌دارید.

  داستان بازی انلاین موبایل the ghost از این قرارست که شما به مدت ۲ هفته در بیمارستان ویشلی بستری بوده‌اید و امروز قرار بوده که مرخص شوید و از بیمارستان بیرون بروید، ولی همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود. ناگهان ساعت دو شب از خواب بیدار می‌شوید و می‌بینید که به جز شما و دوستانتان (پلیرهای دیگر) هیچ مریضی در بیمارستان باقی نمانده است. در بیمارستان قفل است و فضا تیره و تاریک است. متوجه می‌شوید که این بیمارستان توسط ارواح خبیث تسخیر شده است و تنها راه بیرون رفتن از آن در گاراژ است که باید به هر شکلی خودتان را به آن‌جا برسانید.

  پیشنهاد می‌کنیم در فضای این بازی انلاین اندروید سعی کنید زیاد تنها نمانید، چرا که ارواح به سمتتان می‌آیند و روحتان را می‌بلعند. البته در این صورت هم هنوز می‌توانید به عنوان یک روح به بازی ادامه داده و دیگر بازیکنان را تسخیر کنید و آنان را نیز به روح تبدیل کنید!

  بهترین بازی های گروهی اندروید در سبک ترسناک به نظر شما کدام نوع بازی‌هاست؟ بازی‌های زامبی محور یا بازیهایی که باید با ارواح خبیث مبارزه کنید؟ قبول دارید که در سبک ترسناک بازی انلاین با ویس جذاب‌ترست؟

  hide online

  بهترین بازی انلاین

  این بازی برای اکثر افراد اعتیاد آور است و عقیده دارند که hide online بهترین بازی انلاین موبایل است که در آن می‌توان مخفی شد. پس اگر فرد پرمشغله‌ای هستید پیشنهاد می‌کنیم از ابتدا سراغ این بازی نروید تا درگیر آن هم نشوید.

  هاید آنلاین یک نوع از قایم موشک بازیست که همه‌ی ما در کودکی با آن خاطره داریم. در واقع این بار به جای اینکه یک نفر چشمانش را ببندد و تا ۱۰ بشمرد تا بقیه پنهان شوند، قرارست به صورت آنلاین در فضایی جالب با هم بازی کنیم. تعدادی در نقش جوینده که باید بازیکنانی که پنهان شده‌اند را بیابند و تعدادی دیگر قادرند در هر قالبی وارد شده و خود را از جویندگان مخفی کنند.

  در واقع یکی از جذابیت‌های این بازی در تغییر شکلیست که می‌توانید در آن اعمال کنید. شما می‌توانید یک صندلی باشید و یا یک ساندویچ برگر!
  بازی های آنلاین اندروید دیگری نیز وجود دارد که از قایم موشک الهام گرفته‌اند، ولی به عقیده‌ی کاربران در هیچ کدام از آن‌ها نمی‌توان به خوبی hide online مخفی شد. شما بازی بهتری را می‌شناسید؟

  Modern Strike Online

  بازی گروهی انلاین

  یکی از بازی های گروهی آنلاین تیراندازی و اکشن مهیج که برای اندروید و ای او اس در دسترس است، این بازیست.
  Modern Strike Online دارای ۳ حالت مختلف است که می‌توانید در هر نبردی که دوست داشتید شرکت کنید و با گیمرهایی در سراسر جهان بازی کنید. هر بار که دشمنانتان را شکست دهید و در یک مبارزه پیروز شوید سلاح‌های پیشرفته‌تری در اختیارتان قرار می‌گیرد و البته می‌توانید سلاحتان را با اضافه کردن دوربین و حالت دید در شب و … شخصی سازی کنید.

  اگر علاقه مند به بازی های چند نفره آنلاین موبایل تیراندازی هستید پیشنهاد می‌کنیم Modern Strike Online را نیز امتحان کنید.

  Mobile Legends: Bang Bang

   

  سبک این بازی هم موبا یا همان میدان نبرد چند نفره‌ی آنلاین بوده که از بهترین بازی های اندروید آنلاین و پرطرفدارترین سبک بازی‌ها بین طرفدارهای بازی های انلاین گروهی است. البته این بازی دارای بخش بتل رویال نیز هست.

  در واقع این بازی از بازی سبک موبای لیگ آف لجندز الهام گرفته با این حال نمی‌توان گفت این دو کاملا شبیه به هم هستند و لجندز بنگ بنگ جذابیتهای منحصر به فرد خود را در بازی انلاین گروهی نیز داراست.
  به نظر شما در سبک موبا بهترین بازی آنلاین جهان کدام است؟ دوتا۲، lol، لجندز بنگ بنگ و یا بازی بهتری سراغ دارید؟

  Castle Crush

  بازی گروهی موبایل

  حتی اگر طرفدار بازی هم نباشید، قطعاً نام Clash Royale که اسپین آف Clash Of Clans است را به‌عنوان یکی از بهترین بازی های انلاین موبایل شنیده‌اید. Castle Crush در واقع شباهت بسیاری به کلش رویال دارد و در فرمت بازی آنلاین برای اندروید و همچنین ای او اس در دسترس است.

  بازی انلاین گوشیCastle Crush یک بازی کارتیست و صفحه‌ی بازی در موبایلتان به صورت افقیست که در سمت چپ تصویر قلعه‌ی شما و در سمت راست آن قلعه دشمن به چشم می‌خورد. در بازی ۳ خط برای جا به جایی وجود دارد و برای دفاع و حمله می‌توانید از کارت‌ها استفاده کنید.

  اگر از کلش خسته شده‌اید و دوست دارید در همین سبک فضایی متفاوت‌تر را تجربه کنید و یا کلاً به بازی‌هایی در همین سبک علاقه‌مندید، بازی گروهی آنلاین Castle Crush را هم در لیست بازی های انلاین اندروید که تصمیم دارید تجربه کنید قرار دهید.

  War Robots

  بازی های گروهی آنلاین

  جنگ ربات‌ها یکی از بهترین بازی های انلاین اندروید اکشن است.
  در این بازی ابتدا ربات جنگنده‌یتان را انتخاب می‌کنید و پس از آن در یک تیم ۶ نفره با یک تیم ۶ رباتی دیگر رقابت می‌کنید. البته امکان بازی تک نفره نیز وجود دارد. در این بازی می‌توانید گروه رباتی خودتان را نیز تشکیل دهید.

  در جنگ ربات‌ها قادرید سلاح‌ها و منابع ربات‌های دشمن را غارت کنید و ربات خودتان را ارتقاء بدهید. بعلاوه امکان سفارشی کردن ربات‌ها با سلاح‌ها و ماژول‌های دلخواهتان نیز وجود دارد. هر چقدر تجهیزات و منابعتان غنی‌تر باشد امکان پیروزی در نبردهای آینده بیش‌تر است.
  بهترین بازی های گروهی اندروید در دنیای ربات‌ها به نظر شما چیست؟

  Last Day on Earth

  بازی های انلاین گروهی در واتساپ

  آخرین روز روی کره‌ی زمین یکی از جذاب‌ترین و بهترین بازی های اندروید انلاین است.
  داستان بازی در سال ۲۰۲۷ آغاز می‌شود. کاراکتر شما در دنیایی که با ویروس آلوده شده و انسان‌ها به زامبی تبدیل شده‌اند، بدون هیچ منبعی پا به جهان بازی می‌گذارد.

  اگر سریال walking dead را دنبال کرده باشید می‌دانید در چنین جهانی زامبی‌ها ابتدایی‌ترین مشکل محسوب می‌شوند و در واقع خطر اصلی از جانب انسان‌هاست. در این بازی هم علاوه بر زامبی‌ها بازماندگان دیگر نیز به شما حمله می‌کنند تا بتوانند منابعتان را غارت کنند. از این رو باید پناهگاه امنی برای منابعی که به سختی جمع‌آوری می‌کنید بسازید و بعلاوه شما هم باید تلاش کنید پیش از آنکه دیگر پلیرها به شما حمله کنند و علاوه بر غارت هر آنچه دارید شما را بکشند، در این راه پیش قدم باشید و سعی کنید دیگران و تجهیزاتشان را غارت کنید.

  بهترین بازی اندروید انلاین گروهی به نظر شما کدام بازیست؟

  تجربه‌ی کدام یک از بهترین بازی موبایل آنلاین که در این لیست معرفی کردیم و بهترین بازی های آنلاین ۲۰۲۰ را داشتید ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  دوستانتان لینک کدام بازی های انلاین گروهی در واتساپ برایتان ارسال کردند؟ شما هم می‌توانید لینک بازی های انلاین گروهی در واتساپ برای دوستانتان ارسال کنید تا در بازی به شما بپیوندند و بتوانید با هم بازی کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴۰ رای

  سوالات متداول

  ایا بازی انلاین از حجم اینترنت کم میکند ؟ بازی انلاین چقدر حجم میبرد و اینترنت مصرف میکند؟

  ✔️ بله. تقریباً همه‌ی محتواهای آنلاین مقداری از حجم اینترنت شما را مصرف می‌‌کنند. از این رو بهترست برای بازی آنلاین به یک شبکه‌ اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب دسترسی داشته باشید. حجم اینترنت مصرفی بازی‌های مختلف متفاوت است و هر چه که این بازی‌ها در طول اجرا شدن محتواهای بیشتری را دانلود کنند، مصرف اینترنتشان بیشتر است. به طور دقیق نمی‌توان میزان مشخصی را به عنوان حجم مصرفی یک بازی اعلام کرد.

  چگونه بازی آنلاین بازی کنیم و چرا بازی انلاین اجرا نمیشه ؟

  ✔️ برای دسترسی به بازی‌های آنلاین کافیست بازی را دانلود و نصب کنید. پس از اینکه از دسترسی دستگاهتان به یک شبکه اینترنت با سرعت مناسب اطمینان حاصل کردید، وارد اپ بازی شده آنلاین بازی کنید. توجه داشته باشید که عموم این بازی‌ها از گرافیک‌های بالایی برخوردارند و برای اجرا شدن به دستگاهی نیاز دارند که از از این سطح گرافیک پشتیبانی کند.

  چند بازی انلاین برای اندروید معرفی کنید که توسط سیستم عامل‌های دیگر نیز پشتیبانی شود؟

  ✔️ بازی‌هایی از قبیل ندای وظیفه، فورتنایت و پابجی بهترین و مشهورترین بازی‌هایی‌هایی هستند که در همه‌ی نسخه‌ها می‌توان آن‌ها را یافت. البته اغلب بازی‌هایی که در این مقاله معرفی شدند، برای سیستم عامل‌های متفاوت در دسترسند.

  ایا بازی فورتنایت انلاین است ؟

  ✔️ بله! فورتنایت یکی از بهترین بازی‌های دنیاست که به صورت انلاین و گروهیست و با توجه به استقبال فوق‌العاده‌ای که در سطح جهانی از این بازی شد، نسخه‌ی موبایل بازی فورتنایت نیز چندی پیش ارائه شده که می‌توانید آن را دانلود کنید و با گوشیتان بازی کنید.

  نوشته های مشابه

  ‫۳۵ نظرها

  1. همه دوروغه کالاف باید اولی باشه پابجی هست ولی کالاف نیست

  2. سلام من کلش اف کلنزو ییشتر از همه دوس دارم من خودم یه اکانت با لول ۱۲۴ دارم خیلی بازیه باحالیه دو سه ساله بازی میکنم

  3. کال‌ آف دیوتی موبایل قطعا بهترین شوتر اول شخص
   به نظر من لیگ اف لجندز از همه ی بازی های سبک MOBA بهتره
   اسفالت لجندز هم از گرافیک و تریلر هایی که داده میشه فهمید چیه
   من این سه بازی رو به همه پیشنهاد می کنم
   هم گیم پلی خوبی دارن و هم گرافیک
   روی اکثر گوشی ها هم اجرا می‌شن

   1. بازی لجند بنگ بنگ بهترین بازی پنج ب پنج انلانه خیلی خوبه پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

   2. من بازی های آنلاین تیمی زیادی سراغ دارم که همشون تفنگی هستن
    مثل فورتنایت فری فایر و کانتر و اما یه چیز دیگه در بارهی ویدیو که قطعاً با کالاف دیوتی موبایل بهترین بود
    ممنون

  4. بازی کستل کراش خیلی بازی خوبی پشنهاد میکنم دان کنید

  5. من میخواستم بازی جعبه ی مرگ رو بهتون معرفی کنم که خیلی خوبه البته گرافیک خوبی نداره ولی خوبه

  6. پابجی برایموبایل هست تازه انلاین هم هست و صداهم ضبط میکنه گروهی هست

  7. سلام من میخواستم بازی Hide online رو معرفی کنم خیلی بازی خوبی هستش حتما دانلود کنید . و و رمز مایکت دانلود کنید .

  8. سلام می خواستم یک بازی اکشن که اسمش فری فایر هست رو بهتون معرفی کنم حتما نصب کنید، خودتون می فهمید چی به چیه

  9. اصلا مقایسه کالا اف دیوتی با این بازی ها درست نیست حتی پابجی هیچ بازی قدرت رقابت ندا با call of Duty

  10. پابجی لایت هم خوبه. اساسینگ هم خوبه که ماجراجویی هست حتما اگر خواستید اساسینگ بریزید به ایرانی ننویسید به خارجی بنویسید

   1. من با پابجی و پابجی لایت موافق هستم…
    ولی اساسینگ رو نپیدونم چیه… میرم امتحان میکنم

  11. سلام.میخواستم بگم بازی Brawl Stars از سوپرسل رو نگفتید خیلی بازی جذاب و مهیجیه و میشه ۲v2 و ۳v3 بازی کرد

   1. فراق و امانگاس هم هست ..
    من کالاف رو دوس داشتم
    فورتناینتم عشقه

  12. سلام این نظر من که مانند بقیه نظرها تایید نمیشه ولی خوب میگم انتقادها رو گوش کنید شاید بتونید بهتر جلو برید اونی که بازیهای رو گلچین کردن از عکسهای بازیها خوشش امده گذاشته مثلا بازیهای مزخرفی مثل Vainglory و AdventureQuest هرکدوم با ۱۰ و ۵ میلیون رو انتخاب کرده اما بازی
   Mobile Legends: Bang Bang که از همیه این بازیهای به جز کلاودیوتی و اسفالت سرتر هستش با بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در استور گوگل و ۱۰۰ میلیون بار دانلود در سایر استورهای مشابه مانند Aptoide رو معرفی نکرده رفته سراغ کلش تو همین گوگل بازی هست از کلش محبوبتر کلش الان جز بازیهای محبوب حساب نمیشه فقط به خاطر تعداد دانلود که از قبل داشته وارد لیست های سایتهای مثل شما میاد

   1. ممنونم از اینکه نظر خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتین، این بر اساس آمار جهانی هست، تعداد بازی های موبایلی بسیار زیاد هست و هر کسی طرفدار یک سبک بازی هست،سپاس

   2. نه داداش موبایل لجند ۱۰ سال اولش فقط باید حرص و جوش بخوری و هر چقدم گیمر خوبی باشی بیشتر حرص میده میگی نه خودت دقت کن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن