گوشی آیفون
اخبار بازی موبایل

معرفی بهترین بازی تفنگی (بازی های تفنگی مخصوص گیمرهای حرفه‌ای)

 • هر فردی که روی خودش برچسب گیمر بودن می‌زند، عاشق بهترین بازیهای تفنگی است. در واقع هیجان‌انگیز‌ترین ژانری را که می‌توان در بین باز‌ی‌ها یافت، بازی‌های تفنگی هستند. در این مقاله ۱۳ مورد از بهترین بازی‌های تفنگی را معرفی کردیم که طرفداران بیشماری دارند و همه‌ی گیمرهای حرفه‌ای با آنها آشنایی دارند. اگر شما هم گیمر هستید، لیست بهترین بازیهای تفنگی اندروید که توسط تیم تخصصی ۱۹کالامگ گردآوری شده را مرور کنید تا از دیگر بازیکنان عقب نمانید.

  اگر هم پلیر نیستید و تصمیم دارید صرفاً بدون اینکه در میان حجم زیاد بازی‌هایی که در دسترسند سردرگم شوید، یک بازی تفنگی خوب پیدا کنید، لیست بهترین بازیهای تفنگی که تا امروز منتشر شده و در ادامه معرفی می‌کنیم می‌تواند نظرتان را جلب کند پس با ۱۹کالامگ همراه باشید.

  بهترین بازی تفنگی

  تعداد بهترین بازیهای تفنگی اندروید کم نیست و صدها بازی در این سبک وجود دارد. اصولاً این دسته از بازی‌ها، پرطرفدارند و از همین رو روز‌به‌روز در حال پیشرفت و توسعه هستند و در حدی تنوعشان زیادست که هر لحظه‌ای یک بازی برایتان خسته‌کننده شد، می‌توانید آن را کنار گذاشته و در کسری از ثانیه بازی دیگری را جایگزین آن کنید. همیشه تعداد که بالا می‌رود، رقابت سخت‌تر می‌شود و مسلماً بازی‌ها هم در سطح بالاتری ارائه می‌شوند. از همین‌رو به طور کلی می‌توان گفت بازی‌های تفنگی نسبت به دیگر ژانرها از سطح کیفی بالاتری برخوردارند و البته همین بالاتر بودن کیفیت به خودی خود باعث جذب مخاطب بیشتر می‌شود.

  این چرخه پشت سر هم اتفاق ‌می‌افتد و هر چه مخاطب بیشتر می‌شود، بازی‌ها به سمت بهتر شدن می‌روند و با بهتر شدن بازی تعداد کاربران زیادتر می‌شود…

  در نهایت هم به جایی رسیدیم که دایره‌ی این ژانر تا اندازه‌ای وسیع شده که ردپایی از تیراندازی را در اغلب بازی‌ها می‌توان یافت. این موضوع در عمل انتخاب بهترین بازی تفنگی جهان را غیرممکن می‌کند، چرا که در این میان یک بازی خوب وجود ندارد و بازی‌های زیادی هستند که می‌توانند در نوع خود بهترین باشند و حقیقتاً شایسته‌ی دریافت این عنوان هستند.

  در حال حاضر پرطرفدارترین و بهترین بازی های تفنگی جهان در سبک بتل رویال ارائه می‌شوند. در واقع زمانی که سبک بتل رویال پا به دنیای گیم گذاشت، با سرعت زیادی رشد کرد و توانست مخاطبان بهترین بازیهای تفنگی را به خود جلب کند. از‌همین‌رو برخی بازی‌هایی که در این لیست معرفی می‌کنیم در سبک بتل رویال هستند، اما قرار نیست همه‌ی بازی‌ها شبیه به هم باشند. پس نگران نباشید بازی‌های تیر‌اندازی فوق‌العاده جذابی که در سبک بتل رویال نیستند را هم معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

  بهترین بازی های تفنگی اندروید

  Call of Duty: Mobile
  منتظر نبودید که اولین بازی این لیست چیزی به جزء «کال آف دیوتی» باشد؟ پادشاه بهترین بازی تفنگی از نظر اغلب گیمرها کال اف دیوتیست. این بازی در حدی مشهور است که همه‌ی افراد حداقل یک بار نام آن را شنیده‌اند.بهترین بازیهای تفنگیدلیل اصلی اینکه کال اف دیوتی هیچ وقت قدیمی نمی‌شود و گیمرها از آن دل نمی‌کنند، آپدیت‌های همیشگی و تغییرات فضای بازی در نسخه‌های جدیدترست، بعلاوه به دلیل آنلاین بودن، امکان برقرای ارتباط در آن وجود دارد که همین موضوع شدیداً در تکراری نشدن و جذابیت این بازی و البته دیگر بازی‌های تفنگی تأثیرگذارست.

  یک واقعیت در مورد “Call of Duty: Mobile” اینست که گاهی در این بازی باگ‌های زیادی وجود دارد؛ بعلاوه یاد گرفتن HUD بازی برای تازه‌کارها اندکی دشوارست، اما به طور کلی همه‌ی گیمرها کال اف دیوتی را دوست دارند و اغلب آن را بهترین بازی تفنگی دنیا عنوان می‌کنند. اگر تا به امروز کال اف دیوتی بازی نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم آن را امتحان کنید، خودتان متوجه می‌شوید که چرا این بازی تا این حد توانسته موفق باشد و این تعداد مخاطب را جلب کند.

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro Max ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت اکتیو
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۴,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۶۴ رم ۳ گیگابایت اکتیو
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی نوکیا C10 ظرفیت ۳۲ رم ۱ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۷,۱۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۴۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

  بازی تفنگی pubg
  بهترین بازی تفنگی با گرافیک بالا برای اندروید را که می‌شناسید؟ در واقع حتی کسانی که کال اف دیوتی را هم نمی‌شناسند، نام «پابجی» را یکی دو بار شنیده‌اند. بهترین بازیهای تفنگی اندرویدفرقی نمی‌کند در چه لیستی به دنبال بازی تفنگی خوب بگردید، پابجی را قطعاً در آن پیدا می‌کنید، چرا که از جمله بازی‌هاییست که نسخه‌ی موبایل به شدت بهینه شده و عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و از بهترین بازی های تفنگی اندروید محسوب می‌شود. (مثلاً به این نکته توجه کنید که در حالت عادی بازی پابجی ۱۰۰ نفر در یک جزیره رها شده و به کشتن یکدیگر می‌پردازند، اما در نسخه‌ی لایت آن این تعداد به ۵۰ نفر کاهش می‌یابد تا یک دستگاه میانرده بهتر بتواند از پس اجرای آن برآید. همین نکته به تنهایی نشاندهنده‌ی اهمیتی است که توسعه‌دهندگان پابجی به اجرای روان و رضایت مخاطبان از تجربه‌ی این بازی در سطح بالا می‌دهند.)

  مقاله پیشنهادی:معرفی بهرین بازی انلاین و گروهی به همراه لینک دانلود

  بهترین بازی های تفنگی اندروید Fortnite
  «فورتنایت» هم از آن دسته‌ی بهترین بازی های تفنگی است که نام آن را شنیده‌اید و اگر گیمر باشید حداقل یک بار آن را بازی کرده‌اید.بهترین بازی های تفنگی اندرویدیکی از ویژگی‌های این بازی تفنگی اینست که پلیرها با هر دستگاهی می‌توانند وارد زمین بازی شوند و بین کسی که با گوشی وارد شده و فردی که با کنسول پا به میدان نبرد گذاشته و مسلماً امکانات بهتر و بیشتری برای بدست آوردن پیروزی در اختیار دارد، تفاوتی وجود ندارد.

  این عدم تبعیض بین پلیرها نقاط قوت و همچنین معایبی دارد، مثلاً در صورتی که با گوشی وارد شوید با چالش بزرگ‌تری مواجه می‌شوید و با بازیکنان قَدَرتری به رقابت می‌پردازید و بدون شک شیرینی پیروزی برایتان دوچندان است، اما بازی چندان منصفانه‌ای نیست و باخت به دلیل عدم وجود امکانات کافی، دردناک است.
  بعلاوه ماشین‌های درون فورتنایت در نسخه‌ی موبایلی این بازی تا حدی بهم ریخته‌اند و کنترل کردنشان ساده نیست که البته منطقی به نظر می‌رسد، چون این ماشین‌ها کنترلرهای زیادی دارند و اصولاً دسترسی در گوشی موبایل محدود است.

  یکی دیگر از مزایای فورتنایت اینست که می‌توانید با یک اکانت به ورژن‌های متفاوت بازی وارد شوید و نسخه‌های متفاوت با هم سینک می‌شوند که در عمل این امکان را برایتان فراهم می‌کند که به هر آنچه تا به امروز آنلاک کرده‌اید و همه‌ی دستاوردهایتان در همه‌ی نسخه‌ها دسترسی داشته باشید.
  فورتنایت در مقایسه با پایجی، امکانات بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهد و با توجه به اینکه در آن حالت ساخت و ساز هم وجود دارد و می‌توانید خلاقیت بیشتری در آن بکار ببرید، می‌توان آن را انعطاف‌پذیرتر از پابجی دانست. با این حال اکثر طرفداران بهترین بازیهای تفنگی علاقه‌مند به فضاهای واقع گرایانه‌تر هستند و حال و هوای پابجی را بیشتر دوست دارند. بعلاوه و مهم‌تر از همه در فروشگاه گوگل پلی پابجی در دسترس است، اما خبری از فورتنایت نیست.

  بازی تفنگی freefire
  نوبتی هم که باشد زمان معرفی «فری فایر» است بازی که بسیاری از کاربران آن را از بهترین بازی های تفنگی اندروید می‌دانند؛ کل روند بازی تنها ۱۰ دقیقه طول می‌کشد که یکی از جذابیت های بازیست؛ به همین دلیل هم تعداد بازیکنان میدان مسابقه نسبت به دیگر بازی های بتل رویال کمترست و در هر زمینی تنها ۵۰ نفر قرارست مبارزه کنند.بهترین بازی تفنگی۱۰ دقیقه‌ای بودن مدت زمان فری فایر باعث می‌شود که بتوانیم حتی از کوتاه‌ترین زمان‌ها نیز استفاده کنیم و هر وقت آزادی که پیدا کردیم یک دور بازی کرد و سرگرم شد.

  هر المنت پرطرفداری که بتوان در بازی‌های بتل رویال پیدا کرد، در فری فایر وجود دارد. سلاح پیدا کنید، خودتان را به منطقه‌ی امن برسانید، دشمنانتان را غارت کنید و آخرین نفری باشید که زنده می‌ماند. بعلاوه می‌توانید با دوستانتان و یا پلیرهای ناشناس جوخه‌های ۴ نفره تشکیل دهید و با هم بازی کنید.
  یکی از مشکلاتی که سر و صدای اغلب کاربران این بازی را در آورده، بالا بودن قیمت تجهیزات درون برنامه‌ای این بازیست که تا حدی مخاطبان را محدود می‌کند، اما با این وجود هم فری فایر روزانه در سراسر جهان کاربران میلیونی دارد.

  modern combat 5: mobile FPS
  یکی از مشهورترین و بهترین بازی تفنگی انلاین “modern combat 5: mobile FPS” است.
  بهترین بازی تفنگی اندرویدهمانطور که از FPS در نام بازی برمی‌آید و قطعاً شما هم می‌دانید، با یک بازی تیراندازی اول شخص رو‌به‌رو هستیم. یکی از جذابیت‌های اصلی این بازی دامنه‌ی گسترده اسلحه‌های پرقدریست که برای مبارزه در دسترستان قرار می‌گیرد. در واقع هر وسیله‌ای را که برای مبازره انتخاب کنید، می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را برایتان به ارمغان بیاورد. بعلاوه انواع و اقسام مودها از جمله موارد فوق وجود دارد که می‌توانید در آنها بازی کنید:

  • ایونت‌های همیشگی جدید
  • تشکیل تیم و شرکت در مسابقه‌ی مرگ
  • مسابقه‌ی بدست آوردن پرچم
  • بتل رویال
  • مسابقات تن به تن
  • و…

  یک واقعیت این است که بازی تفنگی modern combat تا حدی تحت شعاع پابجی و فورتنایت قرار گرفته و با وجودی که امکانات و مدهای بیشتری برای بازی کردن در اختیار گیمرها قرار می‌دهد، طرفدارانش نسبت به آنها کمترست، اما با این وجود هم modern combat یکی از اصلی‌ترین و بهترین بازی های تفنگی برای اندروید به شمار می‌رود.
  در حال حاضر modern combat 5 جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی‌هاست و هنوز جا برای پیشرفت و بدست آوردن مخاطبان بیشتر را دارد. از دیدگاه شما بهترین بازیهای تفنگی برای اندروید چه بازی‌هایی هستند؟

  Modern Combat 5: mobile FPS‏دانلود از گوگل پلی

  N.O.V.A Legacy یکی از بهترین بازی های تفنگی اندروید 
  این بازی آخرین عنوان از سری بازی‌های نواست که تا به امروز منتشر شده و به موفقیت چشم‌گیری نیز دست یافته است. به طور کلی “N.O.V.A Legacy” یکی از بهترین بازی های تفنگی آنلاین اندروید محسوب می‌شود.

  بهترین بازی های تفنگی برخی از پلیرها این بازی را با نام “NOVA 3” می‌شناسند، اما در واقع NOVA 3 از گوگل پلی حذف و “N.O.V.A Legacy” جایگزین آن شده است.

  بازی‌های NOVA Legacy و “modern combot 5: mobile FPS” هر دو توسط استدیو گیم لافت منتشر شده‌اند، اما بر خلاف بازی قبلی که معرفی کردیم، این بازی‌ فضا و تم علمی تخیلی دارد. در این نسخه هم مانند سری‌های قبلی NOVA، شما قرارست مهاجمان فضایی که به سیاره‌یتان حمله کرده‌اند را بیرون کنید.

  از جذابیت‌های NOVA Legacy می‌توان به گرافیک بالای آن اشاره کرد. بعلاوه در این بازی هم می‌توانید در مود چند نفره و آنلاین بازی کنید و یا تنها به میدان جنگ بروید. همچنین ایونت‌های خاص و مزایای دیگر نیز وجود دارد (مثلاً می‌توانید سلاحتان را شخصی سازی کنید و آن را ارتقاء دهید) که به شما اجازه می‌دهد سطحتان را ارتقاء داده و بازی برایتان تکراری نشود.

  تنها مشکل اصلی بازی، فریمیوم بودن آن است. در واقع شما به صورت رایگان می‌توانید آن را نصب کنید، ولی برای آنلاک کردن برخی قسمت‌ها و امکانات مجبور به پرداخت هزینه هستید؛ بجز این مورد NOVA Legacy حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و دلایل زیادی به شما می‌دهد که دوستش داشته باشید.

  بازی تفنگی Into the Dead 2
  همه‌ی طرفداران بازی‌های زامبی شوتر “Into the Dead 2” را نیز می‌شناسند، در واقع بهترین بازی تفنگی برای اندروید که بتوان در آن زامبی کشت، Into the Dead 2 است.بهترین بازی تفنگی اندروید 2021به طور کلی زنده ماندن تنها هدف شما در این بازیست و باید از میان حجم عظیمی از زامبی‌ها جان سالم بدر ببرید. گرافیک این بازی در سطح بالایی قرار دارد و تجربه‌ی جذاب و ترسناکی را برایتان به ارمغان می‌آورد. یک سگ هم در طول بازی مواظب و همراه شماست؛ بعلاوه Into the Dead 2 در سبک تیرانداز اول شخص است که به قرار گرفتن شما در حس و حال بازی کمک می‌کند.

  اگر تجربه‌ی این بازی جذاب و هیجان‌انگیز را دارید نظرتان در مورد آن را با ما به اشتراک بگذارید، در غیر این صورت (اگر از زامبی نمی‌ترسید) پیشنهاد می‌کنیم بازی را دانلود و نصب کنید، به یک فضای تاریک بروید و خودتان را در دنیای بی‌انتهای مردگان متحرک تصور کنید.

  Critical Ops
  “Critical Ops” یکی از بهترین بازیهای اندروید تفنگی است که شباهت زیادی به بازی معروف و البته خاطره‌انگیز بازی تفنگی کانتر دارد. بهترین بازی تفنگی جهانداستان بازی از این قرارست که عده‌ای تروریست شهر را مورد حمله قرار داده و یک گروه ضد تروریست قرارست جلوی آنها بایستند و نابودشان کنند و شما می‌توانید وارد هر دسته‌ای از این دو که تمایل دارید بشوید. بعلاوه یک مود دیگر نیز در دسترس است که در آن به جای تروریست و یا ضدتروریست‌ها، می‌توانید زامبی‌ها را به عنوان دشمنانتان مشخص کنید.
  شما هم تجربه‌ی این بازی جذاب را دارید؟

  Critical Ops: Multiplayer FPS‏دانلود از گوگل پلی

  unkilled
  یک زامبی کیلر دیگر که می‌توانند در نوع خودش بهترین بازی تفنگ اندروید باشد “unkilled” است. این بازی با هدف جایگرینی “dead triger2” منتشر شده و از همین رو شباهت زیادی به آن دارد.بهترین بازی تفنگی انلایندر unkilled نیز مانند همه‌ی فیلم و بازی‌های زامبی محور، کل جهان به یک ویروس خطرناک آلوده شده که ابتلا شدن به آن هر کسی را به شکل زامبی در می‌آورد. وظیفه‌ی شما نجات دنیاست، ولی در این راه تنها نیستید و با یک شرکت با نام Wolf Pack کار می‌کنید که به شما مأموریت‌هایی از قبیل نجات یک فرد و یا از بین بردن یک گروه را محول می‌کند و در راه انجام وظیفه باید از میان ارتش زامبی‌ها عبور کنید و کمر به نابودیشان ببندید.

  UNKILLED – Zombie Games FPS‏دانلود از گوگل پلی

  بهترین بازیهای تفنگی در سبک زامبی شوتر که شما امتحان کرده‌اید چه بازی هایی هستند؟

  بهترین بازی تفنگی آفلاین

  hitman sniper
  خاص‌ترین و بهترین بازی تفنگی آفلاین که می‌توانید پیدا کنید «هیتمن اسنایپر» است.بهترین بازی تفنگی آفلاینهمانطور که از نام اسنایپر مشخص است، وظیفه‌اش کشتن هدفی خاص است؛ در این بازی هم شما یک تک‌تیرانداز هستید و با نام مأمور شماره‌ی ۴۷ شناخته می‌شوید. در طول این بازی تفنگی آفلاین مأموریت‌هایی به شما محول می‌شود و قرارست عده‌ای را به قتل برسانید. طبیعتاً هر مأموریت موفقی که داشته باشید جایزه دریافت می‌کنید و می‌توانید سطح اسلحه‌یتان را ارتقاء دهید.

  بهترین بازی های تفنگی اندروید آفلاین که شما تجربه کردید چیست؟

  بهترین بازی تفنگی انلاین

  guns of boom
  یکی از بهترین بازیهای تفنگی اندروید با گیم پلی بسیار ساده و البته جذاب “guns of boom” است. در این بازی شما یک تیم ۴ نفره تشکیل می‌دهید و در مقابل یک تیم ۴ نفره‌ی دیگر مبارزه می‌کنید. تنها ۵ دقیقه فرصت دارید تا بیشترین امتیاز را برای تیمتان کسب کنید، در غیر این صورت تیم حریف که امتیاز بالاتری دارد پیروز می‌شود.بهترین بازی تفنگی دنیابا وجود سادگی این بازی تفنگی ، سطح گرافیک رضایت‌بخش است و عناصر موجود در فضای بازی واضح به نظر می‌رسند. بعلاوه با توجه به استفاده از رنگ‌های شاد در طراحی کارکترها و محیط guns of boom می‌توان گفت سطح خشونت این بازی تا حدی نسبت به دیگر بازی‎‌هایی که معرفی کردیم پایین‌ترست و می‌تواند برای نوجوانان مناسب باشد.

  lone wolf – a sniper story از بهترین بازی تفنگی آنلاین
  در نهایت اگر به دنبال یک بازی با فضایی متفاوت می‌گردید، “lone wolf – a sniper story” خاص‌ترین و بهترین تفنگ بازی بوده که می‌تواند تجربه‌ای خارق‌العاده را برایتان رقم بزند.بهترین بازی های اندروید تفنگییکی از نقاط قوت این بازی پرداختن به جزئیاتی که زمان تیراندازی با سلاح دوربین‌دار وجود دارد است. مأموریت‌هایی که به شما محول می‌شوند میزان مهارتتان در تیراندازی را به چالش می‌کشند؛ با این حال مهم‌ترین جذابیت بازی جلوه‌های هنری کم‌نظیر آنست. با وجودی که گرافیک دو بعدیست، فضای بازی زیباست و حالت هنری دارد .

  بهترین بازی تفنگی اندروید ۲۰۲۲

  در واقع همه‌ی بازی‌هایی که معرفی کردیم در دسترسند و هر کدام در نوع خود بهترین بازی تفنگی اندروید که در ۲۰۲۲ می‌توان یافت محسوب می‌شوند، اما در صورتی که به دنبال یک بازی تفنگی جدیدترید که تازه‌ی تازه باشد، می‌توانید نسخه‌ی بتای بهترین بازی تفنگی اندروید ۲۰۲۲ که در ادامه از آن نام می‌بریم را در نظر بگیرید.
  بازی تفنگی جدید Battlefield Mobileبهترین بازی های تفنگی اندروید آفلایناگر گیمر باشید، احتمالاً شما هم منتظر ارائه‌ی نسخه‌ی نهایی Battlefield Mobile برای اندروید هستید. گرچه هنوز باید منتظر بمانید، اما می‌‎توانید به نسخه‌ی بتای این بازی در منابع دسترسی داشته باشید و از آن لذت ببرید.

  لیست بهترین بازیهای تفنگی ۱۹کالا مگ مورد تأییدتان بود؟ بهترین بازی تفنگی که شما تجره کرده‌اید را کامنت کنید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲۰۸ رای

  سوالات متداول

  بهترین بازیهای تفنگی برای اندروید و بهترین بازی تفنگی اندروید 2022 چیست؟

  ✔️ بازی‎های تفنگی بازه‌ی گسترده‌ای از گیم‌ها را در بر می‌گیرند و تعداد زیادی از آنها شایسته‌ی دریافت عنوان بهترین هستند. همه‌ی بازی‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم در نوع خود جذاب و بهترین بازیهای تفنگی برای اندروید محسوب می‌شوند که در 2022 قابل دسترسند.

  بهترین بازی تفنگی با گرافیک بالا برای اندروید کدام بازی است؟

  ✔️ اغلب بازی‌های تفنگی که در این مقاله معرفی کردیم از نظر گرافیکی عملکرد بسیار خوبی دارند، اما «پابجی موبایل» در مقایسه با دیگر بازی‌های تفنگی از نظر گرافیکی در سطح بالاتری قرار می‌گیرد.

  بهترین بازیهای تفنگی زامبی محور چه بازی‌هایی هستند؟

  ✔️ "Into the Dead 2" یکی از بهترین بازی‌های تفنگی و زامبی شوتریست که در این مقاله معرفی کردیم. البته اگر به این سبک از بازیهای تفنگی علاقه‌مندید "unkilled" هم می‌تواند برایتان انتخاب مناسبی باشد.

  بهترین بازی تفنگی آفلاین برای اندوید چه بازی است؟

  ✔️ "hitman sniper" یکی از خاص‌ترین و بهترین بازیهای تفنگی است که موضوعیت جذابی دارد و بدون نیاز به متصل بودن گوشیتان به اینترنت می‌توانید به بازی مشغول شوید.

  نوشته های مشابه

  ‫۳۰ نظرها

  1. شاید تعداد بازی های تفنگی خیلی زیاد باشه ولی هیچ بازی نمیتونه جای کالاف دیوتی رو بگیره

  2. بازی Forward Assault یه بازی تفنگی اندروید برای نسخه های ۴.۴ به بالا هستش که بازی فوق العاده ای هستش

  3. سلام. اگه ممکنه یه بازی تفنگی انلاین پسرونه که بازیش راحت باشه معرفی می کنید واسه پسرم میخوام

   1. سلام خبی کالاف بگو یا پابجی اینا اینترنتی هستند آنلاین
    و آفلاین بخای بهترین کانتر

  4. سلام من بازی فری فایر را بازی می کنم.من حدود ۱ساله دارم بازی می کنم و لول ۱۵۳ هستم پیشنهاد می کنم نصب کنید
   باتشکر فراوان.

  5. بازی تفنگ بازی چی پیشنهاد میدین که گرافیک خوبی داشته باشه ؟

  6. به نظرم فقط همین چهارتا اولی بهتر بودن و باحال ترن
   من خودم سه تاشونو دارم رو گوشیم
   کالاف دوتی لول ۱۵۰
   پابجی ۶۲
   فریفایر ۷۲
   من از هر کدوم یه اکانت دارم

  7. از نظر من پابجی از همه ی این بازی ها بهتره چون وقتی رو حالت ۹۰ fps خدا میشه

  8. سلام بازی کالاف خیلی خوبه اگه بازم ازش تعریف کنم کمه من حدود ۲ ساله که کالاف دویتی و بازی می‌کنم و پول هم ریختم اصلا این بازی کالاف کالاف قدیمی نمیکه اکه تو گوشی شما باگ داد یعنی شما شما اون رو خوب نمیکشه الان یه جوری کردن که تو پایین ترین گوشی هم میشع تو کالاف تو قسمت ستینک میرین بعد اونجا نرفسار رو میزنین بعد معد بازی با گوشی شما تنظیم میشهه و باگ نمیده

  9. کالاف دیوتی فوق‌العاده هستش، واقعا بازیه ک میتونم ب جرات بگم تا چن سال هم بازیش کنی خستت نمیکنه، ممنون بابت معرفی بازی هاتون، لطفاً بازی های تفنگی مرحله دارهم معرفی کنین، مثل بازی سرباز جهانی پلی استیشن

  10. عالی همه این بازی ها خوبه ولی فری فایر نباید تو این رده باشه چون فری فایر بهترین بازی بتل رویال شده و از نظر گیمری مثل من این رده در حد فری نیست

   1. داش با تمام احترامی که بهت می‌گذارم ولی کالاف دیوتی بهترین بازی هست هم از لحاظ گان هم کیفیت هم بتل هم مود هم اسکین هاش پس لطفا حرف الکی نزن
    فقط هم برای این این همه طرفدار داره که اون نوبایی که رو گوشیشون کالاف نصب نمیشه یا گوشیشون ضعیفه میرن نصب میکنن. مسلما پلیراش بیشترن
    خیلی سایت حقی بود

  11. به نظر من فورتنایت تو این لیست جا نداره چون این بازی بیشتر برای کنسول و پیسی مناسبه(از همشونم بهتره واسه همین نباید باهاشون مقایسه شهXD)

  12. بازی standoff 2 هم از بهترین بازی های آنلاین شاتر است که از پابچی و کالاف دیوتی و حتی فورتنایت هم بهتره .
   اونم داخل لیستتون قرار بدین ، خیلی ها هم این بازی را نمی‌شناسند
   من که الان ۶ ماهه که دارمش و عالیه و الان یک لول پنجاه رو رد کردم و الان لول سی و دو هستم
   همگی نصب کنین
   ممنون از سایت خوبتون

   1. ممنون که تجربتون رو در اختیار دوستانتون قرار دادین
    سپاس از شما

    1. وقتی به لول پنجاه برسی نوشته ( get medal) وقتی بزنی روش یه مدال برنزی بهت میده و میای لول ۱ پراید باز بری تا لول پنجاه تا باز بهت مدال بده که ایندفعه نقره و …..
     اینجوریه

   2. باشه تو راست میگی ستنداف خوبه
    وقتی کالاف هست دیگه به کانترم نمیرسیم چه برسه استنداف

    1. من هم پابجی هم فری فایر هم کال اف دیوتی بازی کردم به نظرم بهترین بتل رویال فقط کال اف بخاطر زمین بزرگ و امکانات باحالش بهترین مولتی پلیر فقط فری فایر بخاطر نوع جذاب خسته نکنندش ولی پابجی هرچی بازی کردم واقا هیچ تعریفی نداشت از کیفیت و پینگ بالا که بگذریم مولتی پلیرش جالب نبود بتل رویال نقشه واقا بده و کلن با نوع زدن حریف حال نکردم شاید بخاطر اینه قبلش به فری فایر و کال اف عادت کردم

   1. اول کال آف بعد فری فایر .پاپجی اصلا بازی نیست بیشتر شبیه وویروس گوشیه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن