مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 پرو زوم؛ پرچمداران قدرتمند شیائومی!

مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 پرو زوم؛ پرچمداران قدرتمند شیائومی!

مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 پرو زوم؛ پرچمداران قدرتمند شیائومی!

مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 پرو زوم

شیائومی تاکنون سه پرچمدار را روانه بازار کرده؛ شیائومی می 10، شیائومی می 10 پرو و شیائومی ردمی کی 30 پرو. یک مدل از این پرچمداران از سری ردمی و دو مدل دیگر از خط تولید Mi وارد بازار شده است. به نظر شما کدام یک در رقابت برنده بوده و یا کدام یک ارزش خرید بالاتری دارد؟ در این ویدئو می‌خواهیم به بررسی تفاوت‌ها و شباهت‌ها و مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 پرو زوم دو پرچمدار قدرتمند 2020! بپردازیم.

تفاوت قیمت گوشی در این دو مدل مشهود است. شیائومی کی 30 پرو زوم قیمتی برابر با 570.00 دلار داشته در حالی که قیمت شیائومی می 10 پرو 949.99 دلارست.

 

در این ویدئو می‌خواهیم به بررسی تفاوت‌ها و شباهت‌ها و مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 پرو زوم دو پرچمدار قدرتمند بپردازیم.

 

مقایسه این دو از نظر سخت‌افزار:

از نظر تراشه پردازنده مرکزی و یا همان مغز متفکر، هر دو از یک تراشه بهره برده‌اند و از این نظر و با توجه به برچسب قیمتی که redmi k30 pro دارد می‌تواند یکی از امتیازات آن خصوصاً برای افرادی که قصد دارند یک گوشی گیمینگ و یا یک گوشی که عملکرد قدرتمند را خریداری کنند، به حساب آید. دومین شباهتی که در این دو مدل پرچمدار مشاهده می‌شود، نمایشگر آنهاست.

نمایشگر ردمی کی 30 پرو زوم و شیائومی می 10 پرو هر دو 6.7 اینچی است و با روشنایی و رزولوشن خوبی که دارند می‌توانند این دو مدل را به گزینه‌های ایده‌آل و مقرون‌به‌صرفه(خصوصاً redmi k30 pro) تبدیل کنند. پس اگر گیمر بوده می‌توانید برای کسب یک تجربه دلنشین و هیجان‌انگیز یک بازی مهیج روی این گوشی‌ها حساب کنید.

 

 

مقایسه ردمی کی 30 پرو زوم و شیائومی می 10 پرو از نظر باتری:

علاوه بر این، هر دو هم از باتری‌های قدرتمندی بهره برده‌اند. گرچه ظرفیت باتری k30 pro اندکی از پرچمدار  2020 خط تولید mi بزرگتر است. اما از نظر فست شارژ می 10 پرو بهتر عمل کرده است. جدا از تفاوت و شباهت‌های گفته شده، مهمترین تفاوت این دو مدعی بازار را می‌توان دوربین آنها در نظر گرفت. ماژول هر دو چهارگانه است با این تفاوت که لنز اصلی ردمی کی 30 پرو زوم 64 مگاپیکسلی بوده در حالی که می 10 پرو از لنز 108 مگاپیکسلی بهره برده است.

 

مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 دو پرچمدار قدرتمند 2020!

 

در ویدئو موجود در متن شاهد مقایسه می 10 پرو و ردمی کی 30 دو پرچمدار قدرتمند 2020 هستید. شما می‌توانید هم از نظر طراحی ظاهری و هم از نظر سایر خصوصیات با این دو مدل آشنا شوید. نظر شما در مورد این دو پرچمدار شیائومی چیست؟ شما کدام یک را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خود را با 19 کالامگ به اشتراک گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *