خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزار

واتساپ جی بی چیست؟بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای GB WhatsApp 2020

در دنیای شلوغ امروز چیز عجیبی نیست که گاهی مجبور باشیم از دو سیم کارت و حتی دو کاربری در فضای مجازی به طور همزمان استفاده کنیم، یکی از برنامه‌هایی که احتمالاً به دو نسخه از آن نیاز پیدا می‌کنیم واتساپ است، اما چطور می‌توان از دو کاربری و با دو شماره تنها در یک گوشی استفاده کرد؟ یکی از اپلیکشن‌های مناسب این کار GB WhatsApp است، اما واتساپ جی بی چیست ؟ مزایای واتساپ جی بی چیست؟ در ادامه به بررسی ویژگی‌‌ها و کاربردهای GB WhatsApp 2020 می‌پردازیم.

https://www.19kala.com/discount.html?utm_source=magdiscountA&utm_medium=magdiscountA&utm_campaign=magdiscountA

واتساپ جی بی چیست ؟

فرض کنید شغل مهم و پر مشغله‌ای دارید و واتساپ شما با سیلی از پیام‌های کاری و شخصی روبه‌رو شده، در این صورت یکی از هوشمندانه‌ترین راه ‌حل‌های ممکن این است که واتساپ کاری را از زندگی شخصی خود جدا کنید، به این منظور می‌توانید از «GB WhatsApp» استفاده کنید؛ واتساپ جی بی در واقع یکی از بهترین نسخه‌های‌ غیر رسمی از اپلیکیشن واتساپ محسوب که به کاربران اجازه می‌دهد همزمان از چند اکانت در یک گوشی موبایل استفاده کنند. این اپلیکیشن تمامی امکانات نسخه اصلی واتساپ را دارد و علاوه‌بر این از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری نیز برخوردار است که در ادامه به طور مفصل در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید بهترین گوشی

آیا استفاده از جی بی واتس اپ امن است؟

ممکن است در ابتدا این سوال مهم ذهن هر کاربری را مشغول کند که آیا استفاده از این نسخه امن است؟ آیا می‌توان با اطمینان خاطر از آن استفاده کرد؟ بد نیست بدانید جی بی واتساپ دقیقاً از همان سرورهای نسخه اصلی واتساپ استفاده می‌کند، پس می‌توان نتیجه گرفت که به اندازه خود واتساپ امن است و می‌توان با خیال راحت و بدون نگرانی از آن استفاده کرد.

بررسی ویژگی ها و قابلیت واتساپ جی بی

همانطور که می‌دانید نسخه اصلی واتساپ با محدودیت‌های زیادی همراه است مثلاً در این نسخه امکان ارسال فایل‌های بیش‌تر از ۱۰۰ مگابایت وجود ندارد و فقط تا تعداد محدودی عکس را می‌توانید همزمان با هم ارسال کنید، اما جی بی واتساپ پا را فراتر گذاشته و از مزایای واتساپ جی بی فراهم کردن این امکان است تا فایل‌هایی با حجم بالا را نیز ارسال کنید و حتی بتوانید ۹۰ عکس را به صورت همزمان برای دوستان خود بفرستید.

از دیگر قابلیت واتساپ جی بی ماکسیمم حجم ارسال ویدئو  ۵۰ مگابایت است  (نسخه اصلی محدود به ۱۶ مگابایت)
ماکسیمم حجم ارسال فایل صوتی ۱۰۰ مگابایت (نسخه اصلی محدود به ۱۶ مگابایت)

در نسخه اصلی واتساپ تنها می‌توانید ویدیو‌هایی با حداکثر حجم ۱۶ مگابایت ارسال کنید، ولی در نسخه جی بی امکان ارسال ویدیوهایی با حجم ۵۰ مگابایت وجود دارد از طرفی این محدودیت برای ارسال فایل‌های صوتی هم وجود دارد و اگر کلیپ صوتی شما بیشتر از ۱۶ مگابایت باشد نمی‌توانید آن را از طریق واتساپ اصلی ارسال کنید؛ خوشبخاته این مشکل در واتساپ جی بی حل شده و امکان ارسال فایل صوتی تا ۱۰۰ مگابایت نیز فراهم شده است و خبر خوب اینکه در این نسخه می‌توانید عکس‌ را بدون نگرانی از کم شدن کیفیت آن  ارسال کنید.

واتساپ جی بی چیست–بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای GB WhatsApp 2020
gbwhatsapp چیست؟

قابلیت های واتساپ جی بی

در ادامه به این که سوال واتس اپ جی بی چیست پاسخ می‌دهیم و به معرفی قابلیت های واتساپ جی بی می‌پردازیم. یکی از ویژگی های جی بی واتساپ این است که می‌توان کنترل خوبی نسبت به حریم شخصی خود داشته باشیم، مثلاً آخرین بازدید را پنهان کنیم؛ در نسخه جی بی واتساپ نیز تمامی این امکانات وجود دارد و نیازی نیست که نگران مسائلی از این قبیل باشید، ما این موضوع به همین جا ختم نمی‌شود و روش‌هایی برای دور زدن هم در این برنامه وجود دارد برای مثال:

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۳,۷۱۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۳۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۶۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۷۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی شیائومی 13T ظرفیت 256 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۲۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی ۱۳T ظرفیت ۲۵۶ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۱,۹۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

می‌توانید آخرین بازدید افرادی که حتی در نسخه اصلی Last seen خود را مخفی کرده‌اند ببینید.
ساعت آخرین بازدید خود را به درستی نشان ندهید.
آنلاین شوید، ولی ساعت بازدید شما برای چند ساعت قبل و حتی روز گذشته باشد.
پیام به دست شما برسد، اما برای شخص مورد نظر فقط یک تیک بخورد.

یکی دیگر از ویژگی واتساپ جی بی این است که می‌توانید دریافت تماس چه صوتی و چه تصویری را غیر فعال کنید و اجازه ندهید شخصی با واتساپ شما تماس بگیرد. از این مدل ویژگی‌های کاربردی در این نسخه زیاد وجود دارد مثلاً اگر شخصی عکس پروفایل خود را تغییر دهد، این برنامه برای شما نوتیفیکیشنی ارسال می‌کند و به شما اطلاع می‌دهد که مخاطب شما عکس واتساپ خود را عوض کرده است.

دلیل قطع شدن واتساب جی بی چیست ؟

البته این نکته را در نظر بگیرید که استفاده از این پیام رسان بدون مشکل نیست و در ادامه به این موضوع که «مشکل واتساپ جی بی چیست» می‌پردازیم. یکی از مشکلات که کاربران به آن اشاره می‌کنند قطع شدن این برنامه است، اما دلیل قطع شدن واتساپ جی بی چیست؟ خوشبختانه با ارائه نسخه‌های بروز شده توسط این شرکت مشکل قطع شدن آن برطرف شده و دیگر کاربران شکایتی از قطع و وصل شدن آن ندارند و بهترست در صورت قطع شدن، پیش از هر اقدامی، اپلیکیشن را بروزرسانی کنید، اما اگر با این مشکل مواجه شدید به شما پیشنهاد می‌شود که اینترنت خود را بررسی کنید و سپس یک بار اپلیکیشن را از گوشی خود ریمو کنید و دوباره آن را نصب کنید.

ترفندهای جی بی واتساپ – استاتوس یا وضعیت چه تفاوتی در واتساپ جی بی دارد؟

تعداد کاراکترهای مجاز در نسخه اصلی به ۱۳۹ محدود است، اما با توجه به قابلیت واتساپ جی بی می‌توان تا ۲۵۰ کاراکتر در استاتوس واتساپ نوشت از طرفی امکان ذخیره فیلم و عکس‌های استاتوس دیگران از طریق واتساپ جی بی وجود دارد، گفتنیست این قابلیت در نسخه اصلی در دسترس نیست و به هیچ عنوان نمی‌توانید عکس و ویدیوهایی که از طریق استاتوس به اشتراگ گذاشته می‌شوند را ذخیره کنید.

واتساپ جی بی چیست–بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای GB WhatsApp 2020
جی بی واتساپ چیست

امکانات واتساپ جی بی – واتساپ جی بی چه امکاناتی دارد

چیز عجیبی نیست که این نسخه از واتساب امکانات بیشتری نسبت به نسخه اصلی داشته باشد و همین موضوع دلیل محبوبیت آن نزد کاربران است از امکانات واتساپ جی بی برای مثال پاسخ خودکار یکی از امکاناتی است که برای برخی کاربران بسیار مفید است به این صورت که شما می‌توانید سوالات مشخصی را برای برنامه تعریف کنید تا اگر شخصی آن را پرسید، برنامه به صورت اتوماتیک جوابی که شما از قبل برای آن تعیین کرده‌اید را برای او ارسال کند، برای فعال‌سازی این امکان می‌توانید از طریق تنظیمات پیشرفته، گزینه پاسخ خودکار را انتخاب کنید و سوال و جواب‌های مورد نظر را برای برنامه تعریف کنید. پنهان کردن پیام‌ها و همینطور امکانات تغییر تم از دیگر امکانات واتساب جی بی است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

پنهان کردن پیام‌ها در واتساپ جی بی یکی از امکانات جی بی واتساپ

یکی دیگر از ویژگی واتساپ جی بی که در نسخه اصلی وجود ندارد، ولی می‌توان از آن در جی بی واتساپ استفاده کرد که یکی از خصوصیات واتساپ جی بی است؛ امکان پنهان کردن پیام‌ها است، به این صورت که پیام‌های شخص خاصی را از صفحه اصلی خود مخفی کنید و با رمز گذاری آن را به قسمت دیگری انتقال دهید. البته این امکان در نسخه اصلی با آرشیو کردن وجود دارد، اما امکان رمزگذاری برای پیام‌های آرشیو شده موجود نیست و از نظر امنیتی واتساپ جی بی برتری دارد.

کارایی واتساپ جی بی
کارایی واتساپ جی بی

کارایی واتساپ جی بی – امکان تغییر تم، رنگ و حالت دارک مود

اگر از واتساپ جی بی استفاده کنید، کنترل بیشتری نسبت به فضای ظاهری و محیط برنامه در اختیارتان قرار می‌گیرد، مثلاً می‌توانید از پس زمینه‌های گوناگون استفاده کنید و یا حتی محیط پیام رسان را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید و محدود به استفاده از تک رنگ سبز نسخه اصلی نباشید، حالت تیره و روشن نیز در دسترس است و می‌توانید بسته به نیاز از تم تیره و یا روشن استفاده کنید.

گفتنیست که امکان تغییر تم و رنگ در بروزسانی جدید نسخه اصلی واتساپ نیز دردسترس است و از این پس می‌توانید در واتساپ اصلی هم رنگ پس زمینه را مطابق با سلیقه خود، تغییر دهید حتی امکان استفاده از تم تیره و روشن مطابق با زمان فراهم شده پس لازم نیست صرفا به خاطر تغییر تم، اپلیکیشن اضافی نصب کنید.

واتساپ جی بی چیست–بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای GB WhatsApp 2020

مقاله پیشنهادی: linkedinچیست ؟ بررسی مریت های آن برای کسب و کار

ترفند های جی بی واتساپ

همیشه به هنگام نصب برنامه جدید ممکن است به طور کامل با نحوه استفاده از آن آشنایی نداشته باشیم و گاهی دانستن ترفندها می‌تواند به کاربر در استفاده بهتر از برنامه کمک کند. از ترفند های جی بی واتساپ برای مثال (مشکلی که توسط بسیاری از کاربران گزارش شده)، این است که گاهی به خاطر مشغله زیاد مجبور به آنلاین بودن هستند و از طرفی در این حین ممکن است دوستان و آشنایان از اینکه آنلاین هستند و به آن‌ها پاسخ نمی‌دهند، ناراحت شوند. به این منظور می‌توانید از طریق تنظیمات، آنلاین بودن خود را در هر شرایطی از دیدن مخاطبین پنهان کنید.

امیداریم به این سوال که ویژگی واتساپ جی بی چیست ؟ به خوبی پاسخ داده باشیم، اگر از این اپلیکیشن استفاده می‌کنید حتماً تجربیات خود را با دوستان ۱۹کالا به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳۶۱ رای

سوالات متداول

GB WhatsApp چیست ؟

✔️ نسخه غیر رسمی واتساپ که می‌توانید با کمک از 2 اکانت با 2 شماره مختلف در یک گوشی استفاده کنید.

آیا جی بی واتساپ امن است؟

✔️ بله، این برنامه از سرورهای واتساپ اصلی استفاده می‌کند و کاملاً امن است.

چرا جی بی واتساپ قطع و وصل می‌شود؟

✔️ این مشکل در آپدیت جدید برطرف شده لذا پیش از هرچیزی آخرین نسخه آن را نصب کنید و اگر باز هم با این مشکل مواجه شدید کافیست یکبار برنامه را حذف و دوباره نصب کنید.

جی بی واتساپ ساخت کجاست ؟

✔️ اگر بخواهید بدانید که جی بی واتس اپ واقعا ساخت چه شرکت و یا چه کشوری است باید بدانید که این برنامه ساخت شرکت GBMod بوده و توسط شخصی به نام Omar ساخته شده است.

مزایای واتساپ جی بی چیست؟

✔️ این نسخه امکاناتی فراتر از نسخه استاندار در اختیار شما قرار می‌دهد، برای مثال می‌توانید فایل‌های صوتی و تصویری حجیم‌تری را با آن ارسال کنید و در مقاله به صورت مفصل در مورد امکانات و قابلیت‌های آن صحبت کرده‌ایم.

مشکلات واتساپ جی بی چیست؟

✔️ برخی کاربران گزارش قطع شدن این برنامه را داده‌اند که خوشبختانه این مشکل در بروزسانی جدید برطرف شده پس اگر هنگام استفاده از آن با این مشکل روبه‌رو شدید، حتماً جدیدترین نسخه آن را نصب کنید و از اینکه اینترنت شما مشکلی ندارد، اطمینان حاصل کنید.

نوشته های مشابه

‫۱۱۹ نظرها

 1. من قبلا از جی بی واتساپ استفاده کردم و خیلی راضی بودم و باز میخوام نصبش کنم واقن فوق العاده هس عاشق متم هاشم و قابلیت های محشری ک داره

 2. سلام من ی استوری تو واتساپ خودم ک معمولیه گذاشتم بعد پاک کردم.مخاطب من ک واتساپ جیبی داره میتونه استوری پاک شده منو ببینه؟ یا ن

  1. بستگی داره این گزینه رو فعال کرده یا نه که احتمال زیاد کرده. اگر شماره شما رو داشته باشه میبینه.

 3. کجا مخاطب مخفی شده رو میشه دید؟دوستمو مخفی کردم نیستت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. در صفحه اصلی واتساپ، اسم WhatsApp را لمس کنید و بعد رمزی که استفاده کرده بودید را وارد کنید.

 4. سلام ببخشید استاتوس من برای شخص دیگه ای نشون داده میشع و مشخصه ک وات جی بی دارع
  چجوری میشه ازش خلاص شد
  لطفا جواب بدید ممنون

 5. ببخشید یه سوالی داشتم؟وات ساپ من روی شماری فعال هست که ب اسم یه نفر دیگه هستش خو دیشب وات ساپ فعال بود امروز صبح قطع شده اگه اون نفر بیاد روی همون شماری که من وات ساپ درست کردم وات ساپ خودشو فعال کنه آیا پیام های من برای اون نفر میاد که از قبل فرستاده بودم بهم جواب بدین خیلی ممنون میشم

 6. سلام خواهشا اگه میدونید جوابمو بدین. اگه اشتباها فیلمی توی واتساپ بفرستیم و قبل از اینکه بره لغوش کنیم و بزنه تلاش ناموفق، برا کسی که واتساپ جیبی داره چیزی نشون میده؟ و اگه همون رو پاک کنیم برای همه ی اعضا چی؟ اون موقع نشون میده؟

 7. سلام چجوری میتونم بفهمم کسی مخفیانه استوری من را چک می کنه؟

 8. آیا کسی که واتس آپ جی بی داره و من معمولی میتونه متوجه بشه من چند بار وارد صفحه چتش شدم؟؟ و اگر استوری رو گزاشته باشم و بعد پاک کرده باشم میتونه بفهمه که پاکش کردم؟؟

  1. استوری پاک شده رو میبینه و میفهمه پاک شده بالاش یه علامت داره بجای ساعت آیلود استوری

 9. اگه قبلش بلاک میکردی یا هاید میکردی نمی‌دید ولی الان حتما میبینه

 10. سلام.آیا با واتساپ جیبی میشه کسی رو بلاک کرده باشیم ولی اون شخص مارو بلاک نکرده باشه و وضعیت واتساپش برامون بیاد؟؟

 11. سلام برنامه واتساپم جلوی استاتوس یه نقطه ی سبز رنگ اومده که یه حالتی مثل چشمک زدن هم داره .برای چیه؟

 12. سلام امکانش هست داخل GB WhatsApp دو تا اکانت داشته باشیم؟
  اگر میشه لطفا راهنمایی کنید .

 13. سلام، قسمت modify chat تو سه نقطه ی تنظیمات برای چیه؟؟
  جلوی یه سری مخاطب پیامای بی ربط نوشته شده و پیامای دیگران رو برای اشخاص دیگه نشون میده، درصورتی ک باهاشون چت نداشتم
  پاک هم نمیشه

  1. با عرض سلام یک سؤال داشتم و اون اینکه وقتی ج بی واتساب نصب میکنم امکان برگشت نسخه بشتیبان رو نداره با اینکه از واتساپ اصلی نسخه پشتیبان تهیه کردم حتی اگر واتساپ حذف کنم هم نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان

 14. سلام ، وقت بخیر ، لطفا جوابمو بدیننن ، من جی بی واتس اپ دارم ولی کسی بهم پیام میده نوتیفیکیشنش برام نمیاد فغط یه صدا میاد ، کمکم کنید ، آیا راهی هست ؟!

 15. سلام
  من چطوری میتونم
  امکان گذاشتن وضعیت با تعداد ۲۵۰ کاراکتر به جای ۱۳۹ کاراکتر
  از این قابلیت استفاده کنم ؟!؟!
  .
  من نسخه جی‌بی‌مو آپدیت کردم .. ظاهراً این امکان از روش برداشته شده !!
  آیا راهی هست بشه ۲۵۰ کاراکتر نوشت ؟؟؟؟

 16. سلام.برای جی بی واتساپ باید واتساپ اصلی پاک شه.؟
  و این ک امکان برگردوندن گروه ها و پیام ها هس؟

 17. سلام من واتساپ اصلی رو دارم میخوام جی بی نصب کنم وقتی نصب کردم پیامای قبلیم پاک میشن؟؟
  لطفا جواب بدید

 18. سلام
  آیا در واتساپ جی بی میتونیم بفهمیم‌چه کسانی پروفایلمون رو چک میکنن؟
  اگه این مکان وجود داره لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام جواب سوالتون رو متوجه شدید؟ چون سوال منم هست
   کسی پروفایل چک کنه متوجه میشیم؟

  2. مثلا من یک عکس در واتساپ گرفتم و آن را برش دادم و برای دوستم ک جی بی دارد فرستادم آیا او می‌تواند بدون برش عکسم را ببیند؟؟؟؟؟؟

   1. به نظرم اونچه که کاملا قابل اطمینان هست اینه که توی یه اپ دیگه ادیت کنید بعد با واتس بفرستید

 19. سلام میخواستم بدونم میشه با جی بی پیام های حذف شده‌رو برگردوند،مثلا یکی برام پیام فرستاده ولی بعدا پاکش کرده میتونم اونو برگردونم؟

   1. واتساپ جی از کی فعال شده و مورد استفا ه قرار گرفته توسط کاربران؟

  1. کلا پیام های پاک شده رو میبینی فقط یه علامت کنارشونه که میفهمی طرف اون پیام رو پاک کرده

 20. سلام
  وقت بخیر
  من با چی بی واتس اپ پیام دادم بعد از خواندن پیام پرو فایل طرف رفت(انگار بلاک کرده باشه)
  واتس اپ رو بستم مجدد باز کردم، آپدیت میخواست، آپدیت نکردم
  بعدش دیدم که عکس و ساعت طرف مقابلم دوباره نمایان شد
  حالا نمیدونم از بلاک بودن در اومدم یا نه…
  روی چت طرف مینویسه: yesterday زیرشم today at تایم رو نشون میده…
  این یعنی چی؟

  1. سلام خواهش میکنم جوابمو بدید،من یه وضعیت گذاشتم و بلافاصله بعدش اون فردی که نمیخواستم وضعیتمو ببینه بلاک کردم،اون واتساپ جیبی داره و من واتساپ اصلی،ایا اون وضعیت منو میبینه؟
   خواهش میکنم من نمیخوام وضعیت منو ببینه،مسئله مرگ و زندگیه

 21. من دو روزه از حالت ساعت استفاه کردم تاالان پیام میومد برام از الان پیامام میره ولی پیام برام نمیاد …حتی پیامام که میرن تیک دوم نمیخورن..بنظرتون بخاطر استفاده از حالت ساعتشه

 22. سلام من یه مدت واتساپ جی بی داشتم بعد گوشیمو ریست فکتوری کردم دوباره که واتساپ نصب کردم چتام پریده بود
  راهی هست برگردونم

 23. اینکه بازدیدشون رو تو یه ساعت نگه میدارن ودیگه بازدیدشون و آنلاینیشونو نمیزنه…..کاش میشد فهمید اینو

 24. کسی که واتساپ جی بی داره و من استوری هامو ازش مخفی کردم میتونع استوری هامو ببینه یا ن؟

 25. آیا توی این نسخه افرادی که به صورت مخفیانه استاتوسم رو میبینن واسه من نشون میده؟ اگه نشون میده ممکنه راهنماییم‌ کنید از کجا باید ببینمشون؟

 26. سلام موقع پیام دادن توی وات جی بی یا جی مود موقع حذف دوطرفه پیام ها ی قبلیتی هست ک پیام برای من حذف میشه ولی برای طرفم حذف نمیشه…..
  چطوری میتونم اونو برای اون طرف هم حذف کنم

  1. راهی وجود نداره نمیتونی حذفش کنی اگ اون اف ام واتساپ یا جی بی واتساپ داشته باشه تو پیام دادن دقت کن در عوض اونم نمیتونه پیامیو حذف کنه و تو میتونی بخونی

   1. خیلی مزخرفه قابلیت واتساپ جی بی الان گوشی من ایفونه از ورژن اصلی استفاده میکنم پیامهای من برای کسایی که جی بی وات دارن حذف نمیشه ولی پیام اونا برام حذف میشه. واتساپ با امنیتش. هیچی گرد پای تلگرام نمیرسه فوقالعاده امنیت داره وعالیه

 27. سلام . ایا نسخه جی بی واتساپ باگای عجیبی داره برای مثال عکسی ارسال کنیم ولی یه عکس دیگه ارسال بشه ؟ (مثل بعضی دسگه از نسخه های غیر رسمی )

 28. سلام خسته نباشید ببشخید من جی بی واتساپ دارم
  برام همش می زنه جستجو پیام جدید هر کاری هم می کنم پیاما برام نمیاد میشه راهنماییم کنید

 29. سلام وقت بخیر
  میشه هم واتس اپ جی بی و هم اصلی رو روی یک گوشی با یک خط داشت؟
  و اینکه شماره خط دیگه ای که وارد میکنیم برای واتس جی بی اگه اون خط واتس اپ معمولی داشته باشه دو یه گوشی دیگه میشه؟

 30. من نمیدونستم واتس اپ جی بی چیست ممنون از مطالب مفیدتون

 31. تو رو خدا یکی جواب منو بده میشه ازش واسه اینکه کسی که هایدمون کرده استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 32. واتساپ جی بی من در آخرین بروز رسانی پیام ارسال نمیکنه ولی دریافت می‌کند باید چکار کنم لطفاً راهنمایی کنید ؟؟؟

 33. من هر بار گوشیمو خاموش روشن میکنم، برنامه پاک میشه چی کار کنم

  1. هنوز واردش نشدم ولی حس میکنم خیلی خیلی باحاله دمتون گرم

 34. و نسخه قبلی واتساپ جی‌بی در اون قسمت سه نقطه یه گزینه‌ای بود به نام modify chat ک میشد پیامهای ارسالی بدون اینکه سین بخورع ببینیم اما تو نسخه جدید پیداش نکردم
  میشه بگید کجاس

  1. سلام. روی سه نقطه بزنید.شما توی بخش تنظیمات پیشرفته و در قسمت حریم خصوصی سه گزینه‌ی مخاطبین،گروه ها، و منتشر کردن رو می‌بینید.اونجا میتونید توی همه‌ی این سه گزینه ، مخفی کردن تیک آبی (خواندن پیام) رو فعال کنید.اینطور دیگه کسی نمیتونه بفهمه که شما پیام رو دیدید یا نه.
   من این رو برای نسخه فارسی جی بی واتساپ گفتم و اگر نسخه دیگه‌ای دارید من اطلاعاتی راجع به نسخه های دیگه‌ای ندارم.

 35. سلام میشه واتساپ نسخه اصلی و جی بی رو باهم واسه یه شماره داشت؟

 36. واقعا عالیه
  واتساپ جی بی رو از چنل های ادیت داخل تلگرام و روبیکا دانلود کنید
  اگر بهتون کد نمیده یعنی اندروید گوشیتون پایینه

 37. از کجا واتساپ جی بی رو نصب کنم؟
  هرچی میگردم پیداش نمیکنم!
  دوستامم نمیتونن ب اشتراک بزارن برام!

  1. اگ سرچ کنی خیلی از سایتارو بالا میاره که هم از خودشون میشه دانلود کردم هم فایلapk

 38. من هرکار میکردم کد رو دریافت نمیکردم برای همین زدم روی گزینه زنگ و بعد بهم زنگ زدن و من هم رد دادم و باز هم زنگ زدن تا اخر بلاک کردم به نظرتون خطرناک نیست؟

   1. سلام ببخشید مشکلی برام پیش اومده استوری هیچ یک از مخاطبام برام نمیاد ونمیتونم استوری که خودم میزارمو ببینم

    کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟

    1. یه سوال یه نفرم مخفی میکنی دوباره از کجا میتونی بری داخل؟

    2. یه سوال یه نفرو مخفی میکنی دوباره از کجا میتونی بری داخل؟

  1. نه خطرناک نیس.اون تماس شما صحبتی نمیکنید.و فقط اون شخص به شما کد میده .فقط همین.

 39. سلام
  کسی که واتساپ جی بی داره ولی من از استاتوس هام هایدش کردم میتونه استاتوس هامو ببینه؟

 40. سلام من پیوی یکی از دوستام در واتساپ جی بی قفل شده باز نمکنه
  از یکی دیگه سابت ها هم پرسیدم گفتن برو تو تنظیمات پشرفتع برو توی امنیت و حریم خصوصی و قفل واتساپ رو غیر فعال کن ولی غیر فعال بود و بازم رو پیوی دوستم رمز بود
  چطوری باید رمز روی پیوی دوستم رو بردارم

 41. و سوال دیگه اگه شماره شخص “فقط” در دفترچه تلفن من باشه با باز کردن واتس اپم انلاینی من برای کسی که جی بی واتس رو داره مشخص میشه؟

 42. سلام ممنون از مطالب مفیدتون
  یه سوال اگه بایه شماره ناشناس صفحه چت یه نفر که جی بی واتس اپ داره رو چک کنیم اون شخص شماره ی ناشناس رو میبینه؟متوجه میشه به نفر وارد صفحه چتش شده؟

 43. اگه یکی ی وضعیت بذاره بعد منو مستثنی کنه و من واتساپ جی بی داشته باشم میتونم وضعیت اونو ببینم؟؟؟؟

 44. سلام . ایا نسخه جی بی واتساپ باگای عجیبی داره برای مثال عکسی ارسال کنیم ولی یه عکس دیگه ارسال بشه ؟ (مثل بعضی دسگه از نسخه های غیر رسمی )

 45. سلام ببخشید آیا واتساپ جی بی امنیت بالایی دارد ؟‌

 46. سلام واتساپ جی بی ساخت کدام کشور است و چند درصد میشه به این برنامه اعتماد کرد

  1. مقاله واتساپ جی بی چیست؟بررسی ویژگی‌ها و کاربردهای GB WhatsApp 2020 رو مطالعه کنید

 47. شماه بهتره که نخواهید جاسوسی بچتونو بکنید و بنا رو بر صداقت و اعتماد بذارید تا خودش باهاتون روراست باشه و نیازنباشه چتی مخفی کنه. ضمن اینکه باید به حریم خصوصیش ارزش قائل باشین

  1. بله بله من کاملا موافقم
   واقعا کار زشتیه که گوشیه کسی رو چک بکنید

 48. درود و سپاس از شما/ لطفا میتونید مرا راهنمایی کنید از کجا و چطور بفهمم روی گوشی فرزندم Gbwhatsapp نصب کرده است / دوم اینکه ایکونهای بالای صفحه موبایلش را دایما چک میکند از کجا میتوان فهمید پیامی یا چتی مخفی با کسی دارد ممنون از راهنمایی شما

   1. آیا کسی که واتساپ جی بی داره می‌تونه استاتوس منو ببینه ولی به من نشون داده نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن