خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار تکنولوژی

برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره (آموزش مرحله‌به‌مرحله و تصویری)

گاهی ممکنست رمز عبور اینستاگرامتان را فراموش کرده باشید، پیجتان به دلیل نقض دستورالعمل‌های اینستاگرام غیرفعال شده باشد یا حتی خودتان آن را حذف کرده باشید و نتوانید دیگر وارد آن شوید. در این مواقع برای ورود مجدد، اینستاگرام از شما ایمیل یا شماره تلفن می‌خواهد، حال اگر آن‌ها را هم به یاد نداشته باشید چاره چیست؟ آیا بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره امکانپذیرست؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن بپردازیم.

بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

فرض کنید نمی‌توانید وارد ایمیل خود شوید یا فراموش کرده‌اید که از چه آدرس ایمیلی هم برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کرده‌اید. به عنوان مثال، شما یک موبایل یا لپ‌تاپ جدید خریداری کردید و اطلاعات آن را ذخیره نکرده‌اید یا شماره موبایلتان را تغییر داده‌اید، اما پیچ اینستاگرامتان به شماره قبلی متصل است و به آن دسترسی ندارید. چه کاری باید انجام دهید؟ در ادامه نحوه بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل را بررسی می‌کنیم.

بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

اگر ایمیل خود را فراموش کرده باشید، می‌توانید با استفاده از شماره تلفن و یا فیسبوک حسابتان را بازیابی کنید. اگر از مرورگر استفاده می‌کنید، لینکی برای بازگشت به حساب اینستاگرام دریافت می‌کنید. اگر از خود اپلیکیشن اینستاگرام استفاده می‌کنید، یک کد ورود به سیستم دریافت می‌کنید تا بتوانید بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

نکته: مطمئن شوید ایمیلی که به حساب شما لینک داده شده، درست است. فقط آدرس ایمیلی را که به آن دسترسی دارید اضافه کنید. این کار به بازیابی اکانت اینستاگرامتان در آینده و جلوگیری از هک شدن کمک می‌کند.

بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون شماره

به طور کلی شما از ۳ روش می‌توانید حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید:

 1. شماره تلفن
 2. ایمیل
 3. فیسبوک

در واقع بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن کمی سخت و چالش برانگیز است. در صورتی که از هیچ روشی نتوانستید به پیج خود وارد شوید باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و با تایید هویت خود درخواستتان را ثبت کنید. فرآیند تأیید هویت نیز مستلزم این است که از خودتان در حالی که یک کد در دست دارید عکس بگیرید. در ادامه نحوه بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون شماره و ایمیل را یاد خواهید گرفت.

مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

۱. جهت برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره ابتدا به قسمت “?Get more help” بروید

برای بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن باید به بخش «?Get more help» بروید. سپس، می‌توانید با ضربه زدن روی «I can’t access this email or phone number» درخواست پشتیبانی کنید. مراحل کار بصورت گام به گام در زیر آورده شده است:

برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۷۱۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۳,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۲۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۸,۷۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۱,۹۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

 • جهت بازیابی اینستا بدون شماره و ایمیل ابتدا اینستاگرام را باز کنید و به صفحه لاگین بروید.
 • اگر به یک حساب ثانویه وارد شده‌اید، به پروفایل خود بروید و روی نام کاربریتان ضربه بزنید، سپس روی «Add account» و سپس «Log In to Existing Account» ضربه بزنید.
 • هنگامی که در صفحه ورود به سیستم هستید، روی «?Forgotten password» ضربه بزنید. لینک این گزینه زیر قسمت رمز عبور قرار دارد.
 • بعد از اینکه روی «?Forgotten password» ضربه زدید، به صفحه «?Trouble with logging in» می‌روید. در این صفحه می‌توانید نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید.
 • از آنجایی که به ایمیل یا شماره تلفن خود دسترسی ندارید، به جای آن باید نام کاربری خود را وارد کنید. ابتدا نام کاربری اینستاگرام خود را در قسمت “Username” وارد کنید. اگر حساب کاربری شما هک شد و هکر نام کاربری اینستاگرام شما را تغییر داده باشد، باید نام کاربری جدید خود را پیدا کنید. می‌توانید این کار را با بررسی لایک‌‌های قبلی خود یا لیست فالوورهایتان انجام دهید.
 • سپس، روی «?Need more help» ضربه بزنید. به جای “Next”. قبل از اینکه روی «?Need more help» ضربه بزنید، مطمئن شوید که نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کرده باشید. در غیر این صورت، به مرکز راهنمایی اینستاگرام هدایت می‌شوید.

۲. برای برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره درخواست پشتیبانی بدهید

بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

 • بعد از انجام مراحل بالا به صفحه “Help Us Recover Your Account” وارد خواهید شد. در این صفحه، آدرس ایمیلی را می‌بینید که به حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است.
 • اگر آدرس ایمیل متعلق به شماست، می‌توانید روی «Send Security Code» ضربه بزنید تا یک کد امنیتی به ایمیل شما ارسال شود. با این حال، اگر آدرس ایمیل متعلق به شما نیست، به این معنیست که شخصی آن را تغییر داده است. بنابراین، شما نمی‌توانید کد امنیتی را به ایمیل خود ارسال کنید.
 • به جای گزینه ارسال کد امنیتی، می‌توانید روی «I can’t access this email or phone number» ضربه بزنید تا فرم درخواست پشتیبانی برایتان باز شود؛ این لینک در پایین صفحه قرار دارد. این فرم به شما امکان می‌دهد تا برای دریافت راهنمایی با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.
 • ابتدا آدرس ایمیلی را که می‌خواهید اینستاگرام از طریق آن با شما تماس بگیرد را وارد کنید. مطمئن شوید که به آن آدرس ایمیل دسترسی دارید.
 • در مرحله بعد آدرس ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است را وارد کنید.
 • سپس، باید چند پرسشنامه را تکمیل کنید. اولین سوال این است که به چه نوع حسابی می‌خواهید دسترسی پیدا کنید؟ (What type of account are you trying to access؟) اگر اکانت اینستاگرام شما شخصی است، گزینه “Personal account with photos of me” را انتخاب کنید. در غیر این صورت، گزینه‌ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه برای حساب شما مناسب است.

برگرداندن اکانت اینستا بدون ایمیل و شماره

 • سوال بعدی این است که دلیل این درخواست چیست؟ (?What is the reason for this request) از آنجایی که دسترسی به ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است را از دست داده‌اید، گزینه “I can not log into the email on my account” را انتخاب کنید.

بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

 • سپس، از شما خواسته می‌شود تا مشکلی را که با آن مواجه هستید، شرح دهید. در اینجا نمونه‌ای از توضیح آمده است: Hi, I lost access to my email and phone number, need help to reset my password . ترجمه: «سلام، دسترسی به ایمیل و شماره تلفن خود را از دست دادم، برای بازنشانی رمز عبور خود به کمک نیاز دارم».
 • در آخر، جهت برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره روی «Request Support» ضربه بزنید تا فرم را به پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.

۳. منتظر ایمیل اینستاگرام باشید و دستورالعمل‌های آن را دنبال کنید

بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

 

 • پس از ارسال فرم، باید منتظر پاسخ اینستاگرام باشید. اینستاگرام از طریق ایمیلی که ارائه کرده‌اید با شما تماس خواهد گرفت. در بیشتر موارد، در عرض ۲۴ ساعت یک ایمیل از اینستاگرام دریافت خواهید کرد. در این ایمیل، اینستاگرام از شما می‌خواهد عکسی از خودتان در حالیکه یک نسخه دست‌نویس از یک کد را در دست دارید، پیوست کنید.
 • برای تأیید هویت خود باید به ایمیل به همراه پیوست پاسخ دهید. مطمئن شوید که عکس شامل کد، نام کامل و نام کاربری اینستاگرام شما باشد. علاوه بر این، مطمئن شوید که عکس به خوبی واضح است، تصویر نباید خیلی کوچک، تیره یا تار باشد. پس از ارسال عکسی از خود در حالی که یک نوشته از یک کد اینستاگرام را در دست دارید، باید منتظر پاسخ آنها باشید.

بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

 • در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت از اینستاگرام پاسخ را دریافت خواهید کرد. مطمئن شوید که ایمیل به قسمت اسپم نرفته باشد. این ایمیل حاوی دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه بازیابی اکانت اینستا بدون شماره و ایمیل است.
 • دستورالعمل‌ها را برای بازیابی حساب خود دنبال کنید. لینکی برای بازنشانی رمز عبور اینستاگرام شما در ایمیل وجود خواهد داشت. برای بازنشانی رمز عبور اینستاگرام خود روی لینک کلیک کنید.
مقاله پیشنهادی: آموزش کامل ساخت جیمیل جدید در گوشی و کامپیوتر

نتیجه‌گیری:

اگر موفق به بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره شدید، کارهایی وجود دارد که باید برای حفظ امنیت حساب خود انجام دهید. ابتدا می‌توانید احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید. احراز هویت دو مرحله‌ای سطح امنیتی بیشتری را به حساب شما اضافه می‌کند. وقتی شخصی سعی می‌کند از دستگاهی که اینستاگرام آن را نمی‌شناسد وارد حساب کاربری شما شود، یک کد ورود دریافت خواهید کرد.

با رفتن به پروفایل خود می‌توانید این آپشن را فعال کنید. روی Settings > Security > Two-factor authentication > Get Started ضربه بزنید. راه دیگر برای ایمن نگه داشتن حساب کاربریتان این است که روی لینک‌های مشکوک کلیک نکنید. برخی از لینک‌ها شما را به یک صفحه لاگین جعلی اینستاگرام هدایت می‌کنند. اگر جزئیات ورود خود را وارد کنید، هکر به حساب شما دسترسی خواهد داشت.

در این مقاله آموزش برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره را توضیح دادیم. سوالات و تجربیات خود در این باره را در قسمت کامنت بنویسید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶۵ رای

سوالات متداول

آیا بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن ممکن است؟

برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره گرچه خیلی سخت و چالش برانگیز است ولی امکانپذیرست. مراحل این کار را به طور دقیق در مقاله آموزش داده‌ایم.

چطور احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنیم؟

با رفتن به پروفایل خود می‌توانید احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید. روی تنظیمات > امنیت > احراز هویت دو مرحله ای > شروع به کار ضربه بزنید.

نوشته های مشابه

‫۴۸ نظرها

 1. من مدتی بود دی اکتیو کرده بودم بعد الان اسمم و رمزم بلدم ولی ایمیلی ک کد براش میاد دسترسی ندارم چیکار باید کنم؟؟

 2. من آدرس و حساب و گذرواژه‌های حساب‌های قبلی روی خط‌های قبلی اینستاگرام شخصی خودم را که تقریباً حدوداً ۱۰ تا حساب کاربری اینستاگرام می‌شود را دارم اما شماره تلفنم عوض شده است می‌خواهم آن حساب‌ها را چون اسمشان را دارم با شماره جدیدم بازیابی کنم چطور این کار را انجام دهم

 3. سلام رمز پیچم رو فراموش کرده ام میتونی پیجم رو برگردونید فراموشی رمز رو میزنم پیامک نمیاد

 4. برای منم اینطوری شده تونستی برش گردونی یان اگه تونستی به منم یاد بدش منم نمیتونم توپیجم برن

 5. سلام خسته نباشی اینستاگرام ایمیل میخواد ایمیل اینه باز نمیشه چیکار کنم کمکم کند

 6. باسلام.پیچ اینستامن چند ماه است ک فعال نیس.وهرکاری میکنم نمتونم وارد شم.نه رمز شو دارم نه هیچی.میشه ساده ترین راه شو بهم بگید وارد پیچم بشم

  1. من شماره که باهاش انیستاگراممو دورست کردمو الان ندارم گوشی جدید گریفتم مخام انیستاگراممو باز کنم ولی باز نمیشه چون کد خدارو

 7. سلام من جی‌میل دارم پیامک هم میاد واس جی‌میل ولی ب شماره ای میاد ک من دسترسی ندارم حتما باید اون کدو بزنم ک هیچ پیامکی نمیاد چیکار باید بکنم

 8. با عرض سلام و ادب،یه چندوقتیه اینستاگرام فیشم کرده و با اینکه ایمیلم هم درست وارد کردم ولی کد تاییدی برای بنده ارسال نمیکنه برخی میگن شاید بخاطر اینکه از ایمیل یاهو استفاده کردم این اتفاق افتاده و اگر جیمیل بود این مشکل رخ نمیداد چندماهه هم مدام دارم به ایمیل اینستاگرام پیام میدم ولی کسی پیگیری نمیکنه راهی هست اکانتم رو برگردونم آیدی و رمزش رو دارم و ایمیلم هم فعاله و بهش دسترسی دارم ولی کد رو برام ارسال نمیکنه و نمی تونم به اکانت اینستاگرامم دسترسی داشته باشم ممنون میشوم کمک بفرمایید

 9. سلام خسته نباشید من رمز اینستاگرامم فراموش کردم و اینکه شماره ای که باهاش پیج زدم سوخته چجوری میتونم بازیابیش کنم میشه لطفا کمکم کنید

 10. سلام. من پیجم .نه به جمیل ن به شماره میاره چکار کنم واسه برگردوندن. خواهش میکنم راهنمایم کنید

  1. سلام اینیستای بنده پریده میتونید برام برگردونید شمارمو چون خاموش نگه داشتم کلا تخلیه شده الان نمیدونم باید چیکار کنم به پیجم نیاز دارم لطفا

   1. سلام
    یه چند ماهی هست که نمی تونم وارد پیج اینستاگرامم بشم .
    من با یه خط موبایل هم خودم پیج داشتم هم دخترم وبعد از عوض کردن گوشیم پیج اینستام بالا نیومد ومتاسفانه چون از مادرم وکیلیپهای مادر توش گذاشته بودم ومادرعزیزم اون موقع زنده بودن ولایک و کامنت می زاشتن . من خیلی دوست دارم هرروز برم کامنت هاشو بخونم
    من هر ازتون خواهش میکنم که راهنمایی کنید
    یا اینکه خودتون زحمت برگشت اینستا گرام من رو انجام بدین ..هر هزینه ای هم بفرمایید تقدیم میکنم خدمتتون باتشکر

  2. میخوام وارد پیجم بشم اما از اینستاگرام که پیامک میاد ایمیل و شماره برای من نیست برای شخص دیگری هست چرا میشه راهنمایی بفرمایید لطفا

 11. سلام
  میشه لطف کنید و کمکم کنید که پیجمو برگردونم
  من همه زندگیم توی پیجم بود .
  پرسشنامه ای برای من نمیاد
  لطف کنید و پیجم رو برگردونید هزینش هر چقدر بشه پرداخت میکنم.
  خواهش میکنم

  1. سلام روزتون بخیر
   من یه اکانتی داشتم که سال ۲۰۱۸ متاسفانه گوشیم شکست و رمز ایمیل رو هم فراموش کردم و شماره ای که با اون اکانتم نصبت کرده بودم در دسترس نیست دیگه
   شما داخل این متن نوشتین که بدون شماره و ایمیل میشه اکانت رو برگردوند
   من وقتی این مراحل رو انجام میدم متاسفانه قسمت forget password پیدا نمیکنم
   اگر ممکنه و براتون مقدوره میشه کمکم کنید؟
   اگر این کامنت رو خوندین و تونستین کمکم کنین برام کامنت بذارین لطفا
   مرسی از لطفتون

 12. خیلی طولانیه آدم یادش نمیمونه منم تقریبا پیجم نزدیک چند ماه خراب شده کمکم کنید لطفا من حتی نام کاربریم یادم نیست ینی اگ هک شده باشم چ خطراتی دار کسی میتونه کمک کنه

 13. سلام . با نام کاربری چجوری میشه رفتم تو پیجم.. ایمیل نداشتم و شماره هم نزاشتم … با نام کاربری که یادمه میشه پیجمو برگردوند. خواعشا کمکم کنید . سپاس

 14. سلام.من اپلیکیشن انفالوو رو نصب کردم ولی بلافاصله بعد از ورود اینستاگرام اکانتم رو به خاطر ورود مشکوک غیرفعال کرد. اکانت اینستاگرام رو با ایمیل صوری و غیر واقعی ثبت کرده بودم.الان نمیتونم کدی برای بازگرداندن اکانتم دریافت کنم.میتونید راهنماییم کنید.با تشکر

 15. سلام وقت بخیر من گوشی خودم رو که شیائومی هستش ریست فکتوری کردم نمیتونم اینستامو برگردونم با یه حساب جدید وارد اینستا شدم امکان داره اینستام برگرده کجا ببرم برام انجام بدهند هزینه اش چقدره

 16. سلام من گوشیم اندرویده این گزینه هارو ندااارم چیکااار کنممم تروخدا بگید

 17. اگر دسترسی به ایمیل یا شماره تلفنی که با آن در instagram ثبت‌نام کرده‌ام را از دست بدهم، چه کاری می‌توانم کنم؟

  1. سلام ایا شما توانستید ب پیجتان دسترسی پیدا کنید(من هم مشکل شما را دارم)

 18. سلام وقتتون بخیر اینستاگرام پیجمو متوقف کرده
  پیام فعالیت مشکوک میده
  به ایمیلم دسترسی ندارم
  چکار باید بکنم که پیجم باز کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 19. اینستا پبجمو قفل کرده نیاز ب شماره دارم ولی شمارمو ندارم میشه کمکم کنید؟؟؟

  1. سلام فهمیدی باید چیکار کنی؟به منم میگی گوشیمو دزدیدن همچیم رفته نمیتونم وارد اینستام بشم کد میخاد

   1. باسلام.پیچ اینستامن چند ماه است ک فعال نیس.وهرکاری میکنم نمتونم وارد شم.نه رمز شو دارم نه هیچی.میشه ساده ترین راه شو بهم بگید وارد پیچم بشم

 20. سلام، من برنامه دانلود ار اینستا نصب کردم رمز واکانت ازم خواست دادم ، بعدش اینستا حسابمو موقت مسدود کرده و پیام فعالیت مشکوک داده، کد فرستاد ایمیلی ک من دسترسی بهش ندارم لطفا راهنمایی کنید

 21. سلام، من به شماره دسترسی دا م ، اما کدی رو که میفرسته واسم وقتی وارد میکنم میگه اشتباهه

 22. من توسط اینستگرام پیجم بسته شده
  ارور user not found و instagram userمیده من میخواستماین پیجم حتمأ برگرده

 23. سلام وقننون بخیر …گوشی باید ابفون باشه؟؟؟ من وقتی روی help زدم ازم سوال کرد ک عکسی هست تو پیجت…روی بله زدم ک رمز میخاست.روی خیر زدم هم رف یجای پرت

 24. سلام خسته نباشین من هم ایمیلم بلدم هم نام کاربری هم رمزولی متاسفانه باایمیل که وارد میشم کدمیفرسته به شماره ای که ازم سلب شده چیکارکنم که کدنفرسته

  1. در شماره مبایل کود میآید و شماره پیشم نیست و من می‌دونم ایمل پسورد ام را چگونه باز کنم منو کمک کرده میتوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن