گوشی آیفون
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار فناوری و تکنولوژی

بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره (آموزش مرحله‌به‌مرحله و تصویری)

 • گاهی ممکنست رمز عبور اینستاگرامتان را فراموش کرده باشید، پیجتان به دلیل نقض دستورالعمل‌های اینستاگرام غیرفعال شده باشد یا حتی خودتان آن را حذف کرده باشید و نتوانید دیگر وارد آن شوید. در این مواقع برای ورود مجدد، اینستاگرام از شما ایمیل یا شماره تلفن می‌خواهد، حال اگر آن‌ها را هم به یاد نداشته باشید چاره چیست؟ آیا بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره امکانپذیرست؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن بپردازیم.

  بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

  فرض کنید نمی‌توانید وارد ایمیل خود شوید یا فراموش کرده‌اید که از چه آدرس ایمیلی هم برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کرده‌اید. به عنوان مثال، شما یک موبایل یا لپ‌تاپ جدید خریداری کردید و اطلاعات آن را ذخیره نکرده‌اید یا شماره موبایلتان را تغییر داده‌اید، اما پیچ اینستاگرامتان به شماره قبلی متصل است و به آن دسترسی ندارید. چه کاری باید انجام دهید؟ در ادامه نحوه بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل را بررسی می‌کنیم.

  بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

  اگر ایمیل خود را فراموش کرده باشید، می‌توانید با استفاده از شماره تلفن و یا فیسبوک حسابتان را بازیابی کنید. اگر از مرورگر استفاده می‌کنید، لینکی برای بازگشت به حساب اینستاگرام دریافت می‌کنید. اگر از خود اپلیکیشن اینستاگرام استفاده می‌کنید، یک کد ورود به سیستم دریافت می‌کنید تا بتوانید بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل را انجام دهید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

  نکته: مطمئن شوید ایمیلی که به حساب شما لینک داده شده، درست است. فقط آدرس ایمیلی را که به آن دسترسی دارید اضافه کنید. این کار به بازیابی اکانت اینستاگرامتان در آینده و جلوگیری از هک شدن کمک می‌کند.

  بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون شماره

  به طور کلی شما از ۳ روش می‌توانید حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید:

  1. شماره تلفن
  2. ایمیل
  3. فیسبوک

  در واقع بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن کمی سخت و چالش برانگیز است. در صورتی که از هیچ روشی نتوانستید به پیج خود وارد شوید باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و با تایید هویت خود درخواستتان را ثبت کنید. فرآیند تأیید هویت نیز مستلزم این است که از خودتان در حالی که یک کد در دست دارید عکس بگیرید. در ادامه نحوه بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون شماره و ایمیل را یاد خواهید گرفت.

  مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

  ۱. جهت برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره ابتدا به قسمت “?Get more help” بروید

  برای بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن باید به بخش «?Get more help» بروید. سپس، می‌توانید با ضربه زدن روی «I can’t access this email or phone number» درخواست پشتیبانی کنید. مراحل کار بصورت گام به گام در زیر آورده شده است:

  برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۴,۸۱۹,۰۰۰ تومان
  گوشی نوکیا G21 ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۶,۰۶۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11S ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۲۲,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اینفینیکس Hot 11 Play ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۲,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۸,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی ۱۱T 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

  • ابتدا اینستاگرام را باز کنید و به صفحه لاگین بروید.
  • اگر به یک حساب ثانویه وارد شده‌اید، به پروفایل خود بروید و روی نام کاربریتان ضربه بزنید، سپس روی «Add account» و سپس «Log In to Existing Account» ضربه بزنید.
  • هنگامی که در صفحه ورود به سیستم هستید، روی «?Forgotten password» ضربه بزنید. لینک این گزینه زیر قسمت رمز عبور قرار دارد.
  • بعد از اینکه روی «?Forgotten password» ضربه زدید، به صفحه «?Trouble with logging in» می‌روید. در این صفحه می‌توانید نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید.
  • از آنجایی که به ایمیل یا شماره تلفن خود دسترسی ندارید، به جای آن باید نام کاربری خود را وارد کنید. ابتدا نام کاربری اینستاگرام خود را در قسمت “Username” وارد کنید. اگر حساب کاربری شما هک شد و هکر نام کاربری اینستاگرام شما را تغییر داده باشد، باید نام کاربری جدید خود را پیدا کنید. می‌توانید این کار را با بررسی لایک‌‌های قبلی خود یا لیست فالوورهایتان انجام دهید.
  • سپس، روی «?Need more help» ضربه بزنید. به جای “Next”. قبل از اینکه روی «?Need more help» ضربه بزنید، مطمئن شوید که نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کرده باشید. در غیر این صورت، به مرکز راهنمایی اینستاگرام هدایت می‌شوید.

  ۲. برای برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره درخواست پشتیبانی بدهید

  بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

  • بعد از انجام مراحل بالا به صفحه “Help Us Recover Your Account” وارد خواهید شد. در این صفحه، آدرس ایمیلی را می‌بینید که به حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است.
  • اگر آدرس ایمیل متعلق به شماست، می‌توانید روی «Send Security Code» ضربه بزنید تا یک کد امنیتی به ایمیل شما ارسال شود. با این حال، اگر آدرس ایمیل متعلق به شما نیست، به این معنیست که شخصی آن را تغییر داده است. بنابراین، شما نمی‌توانید کد امنیتی را به ایمیل خود ارسال کنید.
  • به جای گزینه ارسال کد امنیتی، می‌توانید روی «I can’t access this email or phone number» ضربه بزنید تا فرم درخواست پشتیبانی برایتان باز شود؛ این لینک در پایین صفحه قرار دارد. این فرم به شما امکان می‌دهد تا برای دریافت راهنمایی با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.
  • ابتدا آدرس ایمیلی را که می‌خواهید اینستاگرام از طریق آن با شما تماس بگیرد را وارد کنید. مطمئن شوید که به آن آدرس ایمیل دسترسی دارید.
  • در مرحله بعد آدرس ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است را وارد کنید.
  • سپس، باید چند پرسشنامه را تکمیل کنید. اولین سوال این است که به چه نوع حسابی می‌خواهید دسترسی پیدا کنید؟ (What type of account are you trying to access؟) اگر اکانت اینستاگرام شما شخصی است، گزینه “Personal account with photos of me” را انتخاب کنید. در غیر این صورت، گزینه‌ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه برای حساب شما مناسب است.

  برگرداندن اکانت اینستا بدون ایمیل و شماره

  • سوال بعدی این است که دلیل این درخواست چیست؟ (?What is the reason for this request) از آنجایی که دسترسی به ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما لینک داده شده است را از دست داده‌اید، گزینه “I can not log into the email on my account” را انتخاب کنید.

  بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

  • سپس، از شما خواسته می‌شود تا مشکلی را که با آن مواجه هستید، شرح دهید. در اینجا نمونه‌ای از توضیح آمده است: Hi, I lost access to my email and phone number, need help to reset my password . ترجمه: «سلام، دسترسی به ایمیل و شماره تلفن خود را از دست دادم، برای بازنشانی رمز عبور خود به کمک نیاز دارم».
  • در آخر، جهت برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره روی «Request Support» ضربه بزنید تا فرم را به پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.

  ۳. منتظر ایمیل اینستاگرام باشید و دستورالعمل‌های آن را دنبال کنید

  بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

   

  • پس از ارسال فرم، باید منتظر پاسخ اینستاگرام باشید. اینستاگرام از طریق ایمیلی که ارائه کرده‌اید با شما تماس خواهد گرفت. در بیشتر موارد، در عرض ۲۴ ساعت یک ایمیل از اینستاگرام دریافت خواهید کرد. در این ایمیل، اینستاگرام از شما می‌خواهد عکسی از خودتان در حالیکه یک نسخه دست‌نویس از یک کد را در دست دارید، پیوست کنید.
  • برای تأیید هویت خود باید به ایمیل به همراه پیوست پاسخ دهید. مطمئن شوید که عکس شامل کد، نام کامل و نام کاربری اینستاگرام شما باشد. علاوه بر این، مطمئن شوید که عکس به خوبی واضح است، تصویر نباید خیلی کوچک، تیره یا تار باشد. پس از ارسال عکسی از خود در حالی که یک نوشته از یک کد اینستاگرام را در دست دارید، باید منتظر پاسخ آنها باشید.

  بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

  • در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت از اینستاگرام پاسخ را دریافت خواهید کرد. مطمئن شوید که ایمیل به قسمت اسپم نرفته باشد. این ایمیل حاوی دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه بازیابی بازیابی اکانت اینستا بدون شماره و ایمیل است.
  • دستورالعمل‌ها را برای بازیابی حساب خود دنبال کنید. لینکی برای بازنشانی رمز عبور اینستاگرام شما در ایمیل وجود خواهد داشت. برای بازنشانی رمز عبور اینستاگرام خود روی لینک کلیک کنید.

  نتیجه‌گیری:

  اگر موفق به بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره شدید، کارهایی وجود دارد که باید برای حفظ امنیت حساب خود انجام دهید. ابتدا می‌توانید احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید. احراز هویت دو مرحله‌ای سطح امنیتی بیشتری را به حساب شما اضافه می‌کند. وقتی شخصی سعی می‌کند از دستگاهی که اینستاگرام آن را نمی‌شناسد وارد حساب کاربری شما شود، یک کد ورود دریافت خواهید کرد.

  با رفتن به پروفایل خود می‌توانید این آپشن را فعال کنید. روی Settings > Security > Two-factor authentication > Get Started ضربه بزنید. راه دیگر برای ایمن نگه داشتن حساب کاربریتان این است که روی لینک‌های مشکوک کلیک نکنید. برخی از لینک‌ها شما را به یک صفحه لاگین جعلی اینستاگرام هدایت می‌کنند. اگر جزئیات ورود خود را وارد کنید، هکر به حساب شما دسترسی خواهد داشت.

  در این مقاله آموزش برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره را توضیح دادیم. سوالات و تجربیات خود در این باره را در قسمت کامنت بنویسید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  سوالات متداول

  آیا بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن ممکن است؟

  برگرداندن پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره گرچه خیلی سخت و چالش برانگیز است ولی امکانپذیرست. مراحل این کار را به طور دقیق در مقاله آموزش داده‌ایم.

  چطور احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنیم؟

  با رفتن به پروفایل خود می‌توانید احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید. روی تنظیمات > امنیت > احراز هویت دو مرحله ای > شروع به کار ضربه بزنید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن