خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزار

چگونه ریلز را فعال کنیم ؟ آموزش فعال سازی ریلز برای اندروید، آیفون و کامپیوتر

احتمالاً بارها پیش آمده که در اینستاگرام ریلزهای جذابی دیده‌اید و قصد داشتید آن‌ها را دانلود کرده یا اینکه خودتان به آپلود ریلزهای جذاب‌تری اقدام کنید. اگر هنوز موفق به فعال کردن این قابلیت در اینستاگرام نشده‌اید، پس با ما در مقاله آموزشی “چگونه ریلز را فعال کنیم” همراه باشید.

مراحل فعال کردن ریلز اینستاگرام

در ابتدا اگر با این قابلیت آشنایی ندارید، از شما می‌خواهیم تا به مقاله “ریلز چیست” مراجعه کنید تا با تمام امکانات آن آشنا شده و سپس به فعال سازی ریلز در اینستاگرام اقدام کنید.

روش اول: گزینه “Create”

چگونه قسمت ریلز اینستاگرام را فعال کنیم؟ اولین روشی که می‌توانید توسط آن ریلز را فعال کنید، بخش “Create” اینستاگرام است. این بخش را در هوم‌پیج یا همان صفحه اصلی برنامه می‌توانید ببینید. روش انجام این مرحله به سبک زیر صورت می‌گیرد:

وارد صفحه اصلی اینستاگرام شوید.

بر روی نماد “+” که همان “Create” نام دارد، کلیک کنید.

چگونه ریلز را فعال کنیم

در منوی ظاهر شده، روش‌هایی که می‌توانید محتوای خود را به اشتراک بگذارید، خواهید دید که در این بین “Reel” هم قابل مشاهده‌ست.

فعال سازی ریلز برای اندروید

بنابراین اگر گزینه “Reels” را دیدید که یعنی فعال است و نیازی به دانلود اینستاگرام با قابلیت ریلز ندارید، اما اگر در این مرحله موفق به فعال‌سازی ریلز نشدید، مراحل بعدی را امتحان کنید.

برای خرید یا اطلاع از قیمت گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

روش دوم: وارد اکسپلور شو

با اکسپلور چگونه ریلز اینستاگرام را فعال کنیم؟ صفحه اکسپلور همان صفحه‌ایست که شما با ضربه زدن بر روی ذره‌بین به آنجا می‌روید و محتوای پیج‌های عمومی را مشاهده می‌کنید. از این صفحه می‌توانید برای فعال کردن ریلز اینستاگرام در ایران اقدام کنید، چون در آنجا ریلز‌های متنوعی وجود دارد که با کلیک بر آن‌ها می‌توانید این گزینه را فعال کنید. برای این کار طبق روند زیر پیش بروید:

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۵۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۲۶۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۱۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی  Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۰۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۹۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

در ابتدا بر روی ذره‌بین ضربه بزنید تا وارد اکسپلور شوید.

فعال کردن ریلز اینستاگرام

برای فعال سازی Reels اینستاگرام بر روی ریلزی که می‌خواهید، کلیک کنید. بعد از اینکه ریلز انتخابی را باز کردید، بر روی سه‌نقطه کناری که در گوشه پایین سمت راست قرار گرفته، کلیک کنید. سپس گزینه “Remix This Reels” را انتخاب کنید.

ریلز اندروید

دستتان را بر روی شاتر ریلز نگه دارید تا محتوای جدیدی بسازید.

آموزش ریلز اینستاگرام

بر روی “Preview” ضربه بزنید.

چگونه reels را در ایران فعال کنیم

از آنجایی که این مرحله تنها برای فعال سازی ریلز اینستاگرام است و فقط می‌خواهید آن را به صورت موقت آپلود کنید، نیازی نیست محتوا را ادیت کنید؛ بنابراین بر روی “NEXT” ضربه بزنید.

دانلود اینستاگرام با قابلیت ریلز

به عنوان آخرین مرحله “Share” را انتخاب کنید.

دانلود ریلز اینستاگرام

این روشیست که از طریق اکسپلور اینستا می‌توانید به ریلز گذاشتن در اینستاگرام اقدام کنید. چنانچه این راه برای شما پاسخگو نبود، می‌توانید روش‌های دیگر این مقاله را امتحان کنید…

روش سوم: از طریق دوربین اینستاگرام

یکی از روش‌های دیگر فعال سازی ریلز اینستاگرام استفاده از دوربین خود برنامه است، به عبارت دیگر می‌توان در این بخش علاوه‌بر گذاشتن استوری، ریلز هم آپلود کرد. برای این کار:

در هوم پیج اینستاگرام وارد بخش دوربین شوید.

ریلز اینستاگرام در اندروید

در قسمت پایین چندین گزینه وجود دارد، شما باید به دنبال “Reels” بگردید. محتوای مورد نظر را انتخاب کنید. احتمالاً در این مرحله شما توانسته‌اید ریلز را فعال کنید، اما اگر اینگونه نبود هیچ جای نگرانی نیست، به این دلیل که در ادامه آموزش ریلز اینستاگرام را به روش دیگری نیز به شما خواهیم گفت…

روش چهارم: از طریق صفحه پروفایل

اگر هنوز موفق به فعال سازی ریلز برای اندروید و آیفون نشده‌اید، راه دیگری هم وجود دارد که بد نیست آن را هم امتحان کنید، چراکه ممکنست فعال کردن Reels اکانت شما با همین روش انجام شود.

این روش هم تاحدودی شبیه به چگونه Reels را فعال کنیم در مرحله اولست و برای انجام آن باید:

اینستاگرام را باز کنید و وارد صفحه پروفایل شوید. منظور همان جاییست که پروفایل و پست‌های اکانت شما جمع‌آوری شده‌اند.

چگونه reels را فعال کنیم

بر روی نماد “+” کلیک کنید.

چگونه ریلز اینستاگرام را فعال کنیم

در منویی که نشان داده خواهد شد، “Reel” را خواهید دید.

اگر هنوز هم از خود می‌پرسید که چگونه Reels را در ایران فعال کنیم، احتمالاً در پیج یا اپلیکیشن شما مشکلی وجود دارد که برای حل آن توصیه می‌کنیم حتماً مقاله چرا اینستاگرام من Reels ندارد را مطالعه کنید که مطمئناً پاسخ سوال شما آنجاست. در ادامه این بخش ما قرارست به معرفی چند اپلیکیشن برای دانلود ریلز اندروید و آیفون بپردازیم؛ بنابراین اگر موفق به فعال کردن شده‌اید و حالا می‌خواهید به دانلود ریلز اینستاگرام نیز اقدام کنید، بخش بعدی را از دست ندهید…

دانلود ریلز اینستاگرام

احتمالاً بارها شده در اینستا ریلزهای جذابی دیده‌اید و خواستید آن‌ها را در صفحه خود به اشتراک بگذارید، یا اینکه برای دوستانتان در برنامه‌های دیگر ارسال کنید. برای انجام این کار به شما چند برنامه مطمئن را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید آن‌ها را دانلود کرده و در یک چشم به هم زدن در فضای مجازی به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه ریلز اینستاگرام در اندروید

برای دانلود ریلز اپلکیشن‌های زیادی در پلی‌استور وجود دارد که اگر بخواهید تک‌تک آن‌ها را تست کنید، مسلماً وقت زیادی می‌گیرد. برای راحتی بیشتر، می‌توانید جهت نصب برنامه ریلز یکی از موارد زیر را انتخاب کنید…

AhaSave Video Downloader

یکی از بهترین برنامه‌ها برای دانلود ریلز اینستاگرام اندروید، AhaSave است. این برنامه شما را قادر می‌سازد تا IGTV و ریلزها را دانلود کرده و در فضای مجازی آپلود کنید. کار با این برنامه به این صورت است که باید در اینستاگرام ریلز مورد نظر را پیدا کرده و با زدن بر روی سه نقطه کناری، لینک آن را کپی کنید. شما با قرار دادن لینک کپی شده در این برنامه شخص ثالث و سپس دانلود آن قادر خواهید بود محتوا را در گالری خود ذخیره کنید.

برنامه aha save برای فعال سازی ریلز در اینستاگرام

AhaSave Video Downloader دانلود از گوگل پلی

ETM Video Downloader

این برنامه هم به کاربران این امکان را می‌دهد تا ریلزها را دانلود و ذخیره کنند تا در مواقعی که می‌خواهند به تماشای آفلاین آنها بپردازند. تنها کافیست که لینک ریلز را کپی کرده و در برنامه ETM وارد کنید.

معرفی برنامه ریلز برای ایفون

ما برای کاربران آیفون Insave for Instagram را معرفی می‌کنیم که هم سریع است و هم امنیت بالایی دارد. این اپلیکیشن شما را قادر می‌سازد که انواع مدیاها را از اینستاگرام در گالری خود ذخیره کنید.

اینستاگرام Inssist برای دسکتاپ

احتمالاً اسم Inssist را شنیده‌اید و خواستید به دانلود Inssist برای اندروید نیز بپردازید. برای کاربرانی که نمی‌دانند این برنامه چیست باید بگوییم که این برنامه یک افزونه یا اکستنشن برای دسکتاپ است که از طریق آن می‌توان ریلز و مدیاهای دیگر را از طریق کامپیوتر آپلود کرد. به عبارت دیگر تنها برنامه‌ای که کاربران می‌توانند از طریق آن به آپلود ویدیو در اینستاگرام کامپیوتر اقدام کنند، این افزونه است.

برای اضافه کردن اینسیست به مرورگر خود بر روی لینک INSSIST کلیک کنید.

امیدواریم که در این مقاله پاسخی برای ریلز اینستاگرام را چگونه فعال کنیم پیدا کرده باشید و از این پس بتوانید ریلزهای زیبایی را در این برنامه برای کاربران به اشتراک بگذارید. همانطور که این روزها می‌بینیم، قابلیت ریلز در اینستاگرام بسیار محبوب شده و از آنجایی که ریلزهای واقعاً جذابی وجود دارد، بد نیست یکی از برنامه‌هایی که معرفی کرده‌ایم را دانلود کرده تا بتوانید در گالری آفلاین خود نیز آن‌ها را ذخیره کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

سوالات متداول

در آیفون ریلز را چگونه فعال کنیم؟

فعال سازی ریلز ایفون و اندروید تفاوتی باهم ندارند و ما روش‌های اصلی که شما را به این پاسخ می‌رساند را در این مقاله توضیح داده‌ایم.

برای دانلود اینستاگرام با قابلیت Reels چه برنامه‌ای را پیشنهاد می‌کنید؟

از آنجایی که برنامه‌های غیر رسمی امنیت بالایی ندارند، از همین نسخه رسمی اینستاگرام استفاده کنید و طبق روش‌هایی که گفتیم این قابلیت را فعال کنید و با نصب برنامه‌های شخص ثالث معتبر که معرفی کرده‌ایم، ریلزهای اینستاگرام را دانلود کنید.

چگونه reels اینستاگرام را فعال کنیم؟

با داشتن جدیدترین نسخه این قابلیت به اینستاگرام شما اضافه شده است و برای فعال کردن آن باید بدانید که کجا به دنبال آن بگردید. ما چند روش را در این مقاله جمع‌آوری کرده‌ایم که شما را برای یافتن پاسخ "چگونه در اینستاگرام Reels را فعال کنیم" راهنمایی خواهد کرد.

چگونه از طریق کامپیوتر ریلز یا ویدیو را در اینستاگرام آپلود کنیم؟

برای این کار شما باید یک اکستنشن کاربردی را به مرورگر سیستم خود اضافه کنید که ما به شما Inssist را پیشنهاد می‌کنیم. اگر لینک آن را می‌خواهید، می‌توانید به این مقاله آموزش Reels اینستاگرام مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن