موبایل و تبلتهمههوآوی

سیستم عامل اختصاصی هوآوی/Hongmeng OS

تاکنون اخبار و گزارشات خبری از این حکایت دارند که هوآوی پلتفورم نرم افزاری جدید خود را امسال معرفی خواهد کرد. اما به نظر می رسد که بعد از تحریم این شرکت توسط دولت آمریکا نسبت به عرضه آن جدیت بیشتری را به خرج داده است. سیستم عامل هوآوی که هانگمنگ نام دارد قرار است روی گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های اندرویدی نصب شده و به طور کلی جایگزین اندروید شود.

حتی این احتمال وجود دارد که این شرکت از پلتفورم جدیدش در کنفرانس برنامه نویسی که از ۹ آگوست شروع خواهد شد رونمایی کند. اما این تنها یک فرضیه بوده و تا به امروز هنوز اسم دقیق آن و اینکه آیا این سیستم عامل هوآوی بر روی گوشی های هوشمند نصب خواهد شد یا خیر هنوز به طور قطعی مشخص نشده است.

سیستم عامل هوآوی

اما این موضوع را همه ما می دانیم که این شرکت در حال کار بر روی یک نرم افزار اختصاصی است که می تواند بر روی چندین نوع دستگاه نصب شود. این نرم افزار حتی می تواند روی تلویزیون های هوشمند نیز نصب شود. احتمالاً اولین تلویزیون هوآوی این نسخه نرم افزاری را دریافت خواهد کرد که در آگوست امسال عرضه خواهد شد.

این کمپانی بر روی محصول Smart TV خود که آن را “Smart Screens” نامیده است، همچنین مرکز کنترل تمام دستگاه های متصل به اینترنت متمرکز شده است. امید آن می رود که پیش بینی اعلام قریب الوقوع تلویزیون هوشمند حقیقت داشته باشد. زیرا این شرکت جزئیات بیشتری درباره سیستم عامل Hongmeng و عملکرد آن را شرح خواهد داد.

19kala

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن