گوشی آیفون
اخبار بازی موبایل

گرافیکی ترین بازی اندروید (در هر سبک کدام بازی گرافیک بهتری دارد؟)

 • بازی‌های مخصوص موبایل در سال‌های اخیر دیگر به بازی‌هایی مانند کندی کراش محدود نمی‌شوند و مخصوصاً از نظر گرافیکی پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌اند؛ البته هنوز حتی گرافیکی ترین بازی اندروید هم توان رقابت با نسخه‌های کنسول و pc را ندارد، اما دسترسی به بازی‌های گرافیکی با گوشی ساده‌ترست و با توجه به اینکه روز‌به‌روز در حال پیشرفت هستند، هواداران کمی ندارند.

  در این مقاله بهترین بازی های گرافیکی اندروید که می‌توانند موبایلتان را به چالش بکشند معرفی می‌کنیم. این بازی‌ها به صورت رندم انتخاب نشده‌اند و بررسی آنها از نظر گرافیکی نتایجی بالاتر از حد متوسط استانداردهای موبایل را نشان داده و همگی جلوه‌های بصری چشم‌نوازی را ارائه می‌دهند، البته بهترین بازیهای گرافیکی اندروید در این مقاله فقط به یک ظاهر زیبا ختم نمی‌شوند و علاوه بر محیطی فوق‌العاده، گیم‌پلی جذابی نیز دارند. با ما در ۱۹کالامگ همراه باشید.

  گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۱

  امسال منتظر بازی‌های زیادی بودیم که به هر دلیل تاریخ انتشار اغلب آنها عقب افتاده و همچنان منتظریم گرافیکی ترین بازی های اندروید ۲۰۲۱ منتشر شوند. در ادامه به معرفی چند عنوان جدید می‌پردازیم.

  Final Fantasy VII: The First Soldier
  یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های گرافیکی ۲۰۲۱ جدیدترین نسخه‌ی “Final Fantasy” است که قرارست به زودی به مرحله‌ی نهایی برسد.
  گرافیکی ترین بازی اندرویدوقایع بازی “The First Soldier” به ۳۰ سال قبل از “Final Fantasy VII” برمی‌گردد. با وجودی که نسخه‌ی نهایی این بازی هنوز انتشار نیافته، ولی می‌توان پیش‌بینی کرد که نهایتاً تا انتهای سال بتواند لقب گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۱ را به خود اختصاص دهد. نسخه‌ای که در حال حاضر در دسترس است را می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

  FFVII The First Soldierدانلود از گوگل پلی

  The Witcher: Monster Slayer
  به تازگی نسخه‌ی موبایلی بازی «ویچر» منتشر شده که می‌توان از آن نیز بعنوان گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۱ نام برد.بهترین بازی های گرافیکی اندرویدیکی از جذابیت‌های گرافیکی این بازی انطباق محیط آن با فضای اطراف شماست؛ مثلاً در صورتی که شما در شب تصمیم بگیرید با گوشیتان «ویچر» بازی کنید، محیط بازی تاریک و شب‌گون می‌شود، این ویژگی حتی از آب و هوا نیز تأثیر می‌پذیرد و در عمل به جای اینکه شما را به درون بازی ببرد، بازی را به اتاق شما می‌آورد.

  The Witcher: Monster Slayerدانلود از گوگل پلی

  Battlefield Mobile
  بازی “Battlefield Mobile” هم اگر منتشر شده بود می‌توانست گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۱ باشد، ولی چون نسخه‌ی موبایلی آن هنوز منتشر نشده برای قضاوت زود است. شما هم در انتظار Battlefield Mobile هستید؟بهترین بازیهای گرافیکی اندرویدبازی‌های گرافیکی دیگری مانند “Apex Legends Mobile”‏ و “Valorant Mobile” و … نیز می‌توانستند گرافیکی‌ ترین بازی‌ های اندروید ۲۰۲۱ باشند، اما همانطور که در ابتدا گفتیم، اغلب بازی‌هایی که امسال در انتظارشان بودیم هنوز به مرحله‌ی نهایی برای بررسی سطح واقعی گرافیکی نرسیده‌اند. با این حساب بهترست بررسی و معرفی گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۱ را به آینده موکول کنیم.

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۷,۵۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی ویوو Y76 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵۰,۳۱۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۲۵,۱۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۸,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی ۱۱T 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت ۶۴ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۳,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

  با این همه در ۲۰۲۱ بازی‌هایی با گرافیک فوق‌العاده دردستند که می‌توانید آنها نصب کرده و از جلوه‌های بصری چشم‌گیرشان لذت ببرید. در ادامه بهترین بازی‌ های گرافیکی اندروید که نسبتاً جدیدترند و در ۲۰۲۰ پا به دنیای موبایل گذاشته‌اند را معرفی کرده‌ایم. با ۱۹کالامگ همراه باشید.

  مقاله پیشنهادی: بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

  گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۰

  بازی‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم جدیدترین بازی های گرافیکی اندروید هستند که همگی در سال ۲۰۲۰ برای موبایل منتشر شده‌اند.

  Genshin Impact
  «گِنشین ایمپَکت» یکی از جدیدترین بازی‌های جهان باز است که گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۰ در سبک انیمه محسوب می‌شود. گِنشین ایمپَکت در هفته‌ی اول انتشار ۲۳ میلیون بار دانلود شد!گرافیکی ترین بازی های اندرویدبازی در یک سرزمین افسانه‌ای به نام “Teyvat” جریان دارد، مکانی پر از عناصر جادویی و انرژی‌های سحرآمیز که می‌توانید آنها را بدست آورده و برای افزایش قدرت و توانایی‌هایتان استفاده کنید. جذابیت اصلی این بازی فضای زیبا و جلوه‌های بصری خارق‌العاده‌ی آنست. مکان‌ها و صحنه‌هایی که پلیر اجاره دارد درمیان آن‌ها عبور و مرور کند به صورتی جذاب و با جزئیات ظریف طراحی شده‌اند.

  بعلاوه گنشین ایمپکت سطح گرافیک بسیار بالایی دارد که پردازنده‌ی گوشیتان را به چالش دعوت می‌کند و واقعاً شایسته‌ی عنوان گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۰ است، با این حال اجرای این بازی با ۶۰ فریم در هر ثانیه هم کاملاً روان بوده و نیاز نیست برای لذت بردن از فضای خارق‌العاده‌ی آن حتماً با گوشی‌های پرچمدار این بازی را اجرا کنید.گرافیکی ترین بازی های اندرویداگر شما هم عاشق انیمه‌های ژاپنی و فضای سحرآمیز آنها هستید، گنشین ایمپکت را از دست ندهید و در سرزمین پر از سحر و جادوی آن به ماجراجویی بپردازید و در فضاهایی که به شکلی خارق‌العاده طراحی شده‌ تا چشمانتان را نوازش کند به پرواز درآیید.

  Pascal’s Wager
  “Pascal’s Wager” یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. در واقع می‌توان گفت نسخه‌ی موبایلی این بازی از نظر گرافیکی به خوبی توسعه یافته است.با گرافیک ترین بازی های اندرویداگر عاشق شمشیر بازی در دنیایی مرموز و افسانه‌ای با فضای تاریک هستید، شک نکنید که این بازی برای خودتان ساخته شده است. دنیای بازی در یک مه تاریک غرق شده و شما باید برای رسیدن به روشنایی تلاش کنید. اگر بتوانید دشمنانتان را نابود کنید، بالأخره نور جای تاریکی را می‌گیرد و یک شهر را نجات می‌دهید.
  از آنجایی که در فضای بازی خشونت به چشم می‌خورد، آن را تنها به افرادی که بالای ۱۲ سال هستند توصیه می‌کنیم.

  Dead by Daylight Mobile
  یکی دیگر از ترسناک‌ترین و گرافیکی ترین بازی های اندروید ۲۰۲۰ که برای افراد بالای ۱۸ سال طراحی شده، «دِد بای دیلایت» است.بهترین بازی گرافیکی اندرویدکل داستان بازی در مورد قاتلی زنجیره‌ایست که به دنبال یک گروه از افراد است و برای کشتن آنها تلاش می‌کند، ولی جذابیت آن در اینجاست که می‌توانید هر دو نقش قاتل و قربانی را بازی کنید. می‌توانید قاتل باشید و با شکار چند دوست بیچاره که فقط می‌خواستند کمپ بزنند سرگرم شوید و یا در نقش قربانی قرار گرفته و از قاتل بی‌رحم فرار کنید.
  گرافیک و فضاسازی بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و می‌توان آن را جدیدترین بازی گرافیکی برای اندروید که ترسناک باشد نیز عنوان کرد.

  Dead by Daylight Mobile‏دانلود از گوگل پلی

  Gris
  غیرممکن است اهل هنر باشید و عاشق «گریس» و دنیای فانتزی‌اش نشوید!گرافیکی ترین بازی اندروید 2021 به جرأت می‌توان گریس را بعنوان زیباترین بازی گرافیکی اندروید معرفی کرد که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این بازی بدون استفاده از هیچ کلامی مفاهیم عمیقی را تنها با طراحی‌های خارق‌العاده و زیبا به مخاطب القاء می‌کند.

  «گریس» یک دختر جوان و پر از امید به زندگیست که در دنیای خودش گم شده و سرگردانست. در طول بازی گریس از نظر احساسی رشد می‌کند و دنیا را در قالب‌های متفاوتی می‌بیند و با چالش‌هایی که بر سر راهش قرار می‌گیرد دست و پنجه نرم می‌کند.

  یک واقعیت در مورد بازی گریس اینست که بیشتر از اینکه بتوان لقب گرافیکی ترین بازی برای اندروید را به آن اختصاص داد، باید آن را بعنوان هنری‌ترین بازی معرفی کرد. بازی که در محیط آن آرامش به قالب تصویر درآمده و نقاشی شده، به جای اینکه صدای تیراندازی به گوش برسد و روی صورتتان خون بپاشد، یک دختر جوان آواز می‌خواند و بدون اینکه با شما هیچ سخنی بگوید احساساتش را در رنگ‌ لباسی که به تن دارد می‌بینید؛ لباسی که می‌تواند قابلیت‌های جدیدی جذب کند و گریس را در پیمودن مسیر جذاب خودشناسی‌اش یاری دهد.

  مقاله پیشنهادی:آموزش تصویری عوض کردن رمز وای فای برای جلوگیری از هک مودم

  گرافیکی ترین بازیالبته «گریس» گرافیکی ترین بازی اندروید افلاین نیز محسوب می‌شود، چرا که بدون دسترسی به اینترنت هم می‌توانید از آن لذت ببرید.

  در ادامه گرافیکی ترین بازیهای اندروید را فارق از ژانر و سال تولید آنها معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

  بهترین بازی های گرافیکی اندروید

  در این بخش گرافیکی ترین بازی های موبایل سنگین را در کل جهان معرفی می‌کنیم. توجه کنید که این بازی‌ها را از نظر گرافیکی رده‌بندی نکردیم و صرفاً بهترین بازی های گرافیکی اندروید را در ژانرهای متفاوت معرفی کردیم تا بتوانید با توجه به سلیقه‌ی شخصیتان، گرافیکی ترین بازی مناسب با روحیات خود را بیابید.

  Call of Duty: Mobile
  اصلاً نیازی به این هست که «ندای وظیفه» را معرفی کنیم؟با گرافیک ترین بازی های اندرویداگر گیمر هستید بدون شک تجربه‌ی “Call of Duty” را داشته‌اید و می‌دانید و به قطع شایسته‌ی عنوان گرافیکی ترین بازی اندروید جهان است. با این حال برای اینکه مقاله کامل باشد باید از بازی‌هایی که تا این اندازه معروف هستند هم نام ببریم.

  «ندای وظیفه» به محض انتشار با استقبال گسترده‌ای مواجه شد که اصلی‌ترین دلیل آن سطح بالای گرافیک و فضای واقع‌گرایانه‌ی آن بود؛ با این حال از مزایای فوق‌العاده‌ی دیگری که ارائه می‌دهد هم نمی‌توان گذشت.
  اگر شما جزء میلیون‌ها طرفدار و پلیر Call of Duty نیستید، همین الان بهترین زمان برای شروع بازی مهیج با گرافیک ترین بازی اندروید است.

  pubg mobile
  پابجی هم از آن دسته بازی‌هاییست که اگر گیمرید و هر روز آن را بازی نمی‌کنید، حداقل اسمش را شنیده‌اید و می‌دانید می‌تواند گرافیکی ترین بازی جهان برای اندروید باشد.با گرافیک ترین بازی اندرویداین بازی به عنوان یکی از بهترین بازی های اندروید با کیفیت بالا و همچنین یکی از با کیفیت ترین بازی جهان، با اسنپ دراگون ۸۸۸ می‌تواند با متوسط ۸۳ فریم در هر ثانیه اجرا شود (توجه کنید که این مقدار از نظر عملی بدست آمده و میزان کمی نیست) همین به تنهایی اثبات می‌کند که پابجی گرافیک بالا و گیم پلی روانی دارد.

  Fortnite Mobile
  با وجودی که سبک گرافیک فورتنایت به دنیای واقعی زیاد نزدیک نیست و بیشتر حالت کارتونی دارد، در هر لیستی از سنگین ترین بازی های اندروید نام فورتنایت هم به چشم می‌خورد.گرافیکی ترین بازی های موبایلاگر می‌خواهید فورتنایت بازی کنید، باید یک گوشی قدرتمند داشته باشید، چرا که با توجه اینکه این بازی یکی از سنگین ترین بازی های گرافیکی اندروید است، هر موبایلی قادر به اجرای آن نیست؛ از طرف دیگر یکی از قابلیت‌های فورت نایت اینست که درحالی که شما با گوشی بازی می‌کنید، دوستانتان که با آنها وارد یک مسابقه شده‌اید می‌توانند از کنسول و یا pc شما را همراهی کنند؛ از همین رو باید گوشی سطح بالایی داشته باشید، چرا که اگر گوشیتان لگ بزند از حریفانتان که از صفحه‌های بزرگ‌تر و امکانات بیشتر بهره می‌برند عقب می‌مانید.

  ARK: Survival Evolved
  این بازی هم یکی از گرافیکی ترین بازی های موبایل است که در آن قرارست در یک محیط ماقبل تاریخ زنده بمانید، جایی که پر از دایناسور و موجودات مرگ‌بار دیگرست، با این حال می‌توانید دایناسورها را اهلی کرده و آنها به اختیار خودتان درآورید، تصور کنید حیوان خانگیتان دایناسور باشد.گرافیکی ترین بازیهای اندرویددر این بازی (علاوه بر اهلی کردن دایناسورها) باید به دنبال غذا بگردید و برای خودتان پناهگاه بسازید تا از حمله‌ی شکارچیان در امان باشید. به طور کلی فضای بازی جذاب و متفاوت است اگر عاشق دوران ژوراسیک هستید و همیشه رویای سوار شدن بر دایناسور را در سر داشته‌اید، فضای این بازی می‌تواند شما را در بستر تصوراتتان قرار دهد.

  بعلاوه “ARK: Survival Evolved” در پلتفرم‌های اندرویدی با رفرش‌ریت ۴۵ و یا ۶۰ هرتز نیز به روانی اجرا می‌شود و وابسته به نرخ نوسازی تصویر ۹۰ یا ۱۲۰ هرتزی نیست و با یک گوشی‌ میانرده هم می‌توان از دایناسور سواری در آن لذت برد.

  MARVEL Contest of Champions
  طرفدار کدام یک از قهرمانان «مارول» هستید؟ «هالک»؟ «اسپایدرمن»؟ «بلک پنتر»؟پر گرافیک ترین بازی اندرویددر یکی از بازی های گرافیکی اندروید می‌توانید در قالب هر یک از شخصیت‌های مارول که دوست دارید فرو بروید و در حالت جنگ تن به تن با دیگر قهرمانان مارول مبارزه کنید. با وجودی که بازی مبارزه میان قهرمانان مارول در ۲۰۱۴ منتشر شده، ولی هر چند وقت یک بار آپدیت‌هایی دریافت می‌کند و از همین رو در مقایسه با گرافیکی ترین بازی های اندروید ۲۰۲۱ کم نمی‌آورد و بسیار خوب و جذاب به نظر می‌رسد.

  MARVEL Contest of Championsدانلود از گوگل پلی

  Mortal Kombat Mobile
  “Mortal Kombat” یکی از بازی‌های مبارزه‌ایست که در گذشته نسخه‌ی کنسول آن مشهور بود، ولی پس از اینکه در سال ۲۰۱۸ نسخه موبایلی آن منتشر شد، به عنوان بهترین و گرافیکی ترین بازی‌ اندروید نیز شناخته می‌شود؛ چرا که این نسخه‌ سطح گرافیکی بسیار خوبی دارد و تقریباً از همه‌ی جذابیت‌هایی که در نسخه‌ی کنسول دیده می‌شد، مانند کات‌ها، پاشیدن خون و حرکات فینیشر بهره‌مند شده است.بهترین بازی های اندروید گرافیک بالااگر بازی Mortal Kombat را دوست داشتید، نسخه‌‌ی اندرویدی آن را نیز از دست ندهید تا در هر زمان و هر مکانی که دوست داشتید بتوانید از این بازی لذت ببرید.
  در انتها این نکته را فراموش نکنید که این بازی به افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود.

  Black desert mobile
  یکی از بهترین و گرافیکی ترین بازی های اندروید در سبک MMORPG(massively multiplayer online role-playing game) «بلک دیزرت» است.بهترین بازی های موبایل با گرافیک بالااین بازی در فضای تاریک و ماقبل تاریخ «رُم» جریان دارد و جهان بازی پر از هیولاها و جانواران خطرناک است که با توجه به سطح بالای گرافیکی شدیداً خوب و جالب به نظر می‌رسند.
  اگر یک گوشی قوی با مشخصات عالی دارید، پیشنهاد می‌کنیم این بازی را امتحان کنید و از گرافیک فوق‌العاده‌ی آن لذت ببرید.

  eFootball PES 2021‏
  اگر از فوتبال دوستان بپرسید گرافیکی ترین بازی جهان برای اندروید چیست، احتمال اینکه این بازی را به شما معرفی کنند زیاد است.بهترین گرافیک بازی اندرویددر واقع “pes” از نظر گرافیکی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و پلیری که آن را به عنوان گرافیکی ترین بازی اندروید معرفی کرده، بیراه نگفته است. اگر شما هم به فوتبال علاقه‌مندید و دوست دارید از تجربه‌ی یک بازی هیجان‌انگیز با سطح گرافیکی بسیار خوب در گوشیتان لذت ببرید، این بازی می‌تواند رضایتتان را جلب کند و بدون شک دوستش خواهید داشت.

  مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین بازی دیتا دار + لینک دانلود

  The First Tree
  «اولین درخت» یکی از گرافیکی ترین بازیهای اندروید است که در نوع خودش بی‌همتاست. داستان بازی حول محور دو قصه‌ی موازی می‌چرخد: روباهی که به دنبال خانواده‌ی گم‌شده‌اش می‌گردد و پسری که در «آلاسکا» در جست و جوی پدرش است.گرافیکی ترین بازی اندروید برای بزرگسالانهیچ دشمنی برای مبارزه وجود ندارد، کاراکترها نمی‌میرند، کلاً در این بازی هیچ موردی وجود ندارد که شما را بترساند و یا ناراحت کند و هدف بازی القاء آرامش به شما و از بین بردن استرستان است. در «اولین درخت» به دور از جنگ و خشونت می‌توانید ذهنتان را ریلکس کنید. زمانی که روباه در چمن‌زارها می‌چرخد به رقص نور و سایه روی گیاهان نگاه کنید و اجازه دهید چشمانتان نوازش شود.

  گرافیک بازی متأثر از طراحی “low poly” است که از نظر زیبایی‌شناسی هم بازی را در سطح بالایی قرار می‌دهد. یکی از حقایق جالب در مورد بازی “The First Tree” اینست که توسط شخص “David Wehle” به تنهایی گسترش یافته و با وجودی که این بازی در یک استدیو بزرگ متولد نشده و خالقی یگانه داشته، باز هم سطح گرافیکی‌اش خارق‌العاده است.

  Darkness Rises
  بازی بعدی در لیست گرافیکی ترین بازی های اندروید ۱۹کالا، بازی “Darkness Rises” است. اجرای این بازی با توجه به گرافیک بسیار فوق‌العاده‌ای که دارد، بیشتر به تماشای یک فیلم جذاب می‌ماند که شما هم در آن نقش دارید.بهترین بازی های گرافیکی اندروید جنگیداستان بازی از این قرارست که دروازه‌های دنیا باز شده و موجودات وحشتناک و خطرناکی به دنیای شما هجوم آورده‌اند و دنیا را در تاریکی فرو برده‌اند. وظیفه‌ی شما مبارزه با این مخلوقات فراطبیعی و ترسناک برای نجات دنیاست.
  بدون شک موبایلی که نمایشگر با رزولوشن بالاتری داشته باشد، Darkness Rises را زیباتر نشان می‌هد، پس اگر به این سبک بازی‌ها علاقه‌مندید و گوشیتان توانایی اجرای آن را دارد، آن را نصب کنید و از گرافیک بالایش لذت ببرید.

  Life is Strange‏
  مجموعه بازی‌های “Life is Strange‏” علاوه بر داستان جالبی که دارند، از گرافیکی ترین بازی های موبایل نیز به شمار می‌روند.بهترین بازیهای گرافیکی اندروید ترسناکاگر به بازی‌های داستان محور علاقه‌مندید، این بازی می‌تواند در کنار روایت یک داستان فانتزی و جالب، ارزش زمان را نیز به شما نشان دهد و برایتان آموزنده باشد.

  شما داستان و روایت کدام یک از گرافیکی ترین بازی های اندروید را بیشتر دوست دارید؟

  Grand Theft Auto: San Andreas‏
  “gta” حتی اگر پر گرافیک ترین بازی اندروید هم نباشد، یکی از بازی‌های گرافیکی است که تقریباً همه‌ی ما آن را می‌شناسیم.گرافیکی ترین بازی های اندروید gtaدر واقع از نظر سطح گرافیک، بازی‌های زیادی می‌توان پیدا کرد که از «جی تی ای» بهتر باشند، اما گرافیک نمی‌‌تواند تنها ملاک خوب بودن یک بازی باشد و gta در نوع خودش بهترینست و بعلاوه گرافیک قابل‌قبولی هم دارد.

  Grand Theft Auto: San Andreas‏دانلود از گوگل پلی

  Gangstar Vegas: World of Crime
  یکی از بازی هایی که همیشه با “gta” مورد مقایسه قرار می‌گیرد، “Gangstar Vegas” است، ولی این دو بازی تا حد زیادی با یکدیگر تفاوت دارند.گرافیکی ترین بازی های اندروید پلیسیدرست است “Gangstar Vegas” نیز بر پایه‌ی به وجود آوردن آشوب در شهرست، اما شبیه به gta نیست. در واقع با توجه به اینکه این مقاله در مورد بهترین بازی گرافیکی اندروید است، باید اعتراف کنیم که «گنگستر وگاس» نسبت به «جی تی ای» گرافیک بهتری دارد،اما در گیم پلی و تعداد طرفداران قدرت رقابت با آن را ندارد.

  به هر حال اگر دوست دارید یک شهر را بهم بریزید و آتش به پا کنید، Gangstar Vegas یکی از با گرافیک ترین بازی های اندروید است که می‌توانید پیدا کنید.

  Gangstar Vegas: World of Crime‏دانلود از گوگل پلی

  Asphalt 9 Legends
  اگر از یک گیمر بپرسید گرافیکی ترین بازی اندروید چیست احتمالاً یکی از گزینه‌هایی که به شما معرفی می‌کند همین بازی «آسفالت» است.با گرافیک ترین بازی های اندروید ماشینیالبته پاسخ منطقی‌ای به نظر می‌رسد، چرا که گرافیک این بازی در حدی خوب است که با اجرای آن از خودتان می‌پرسید که مگر این روزها گوشی‌ها تا چه حد پیشرفته شده‌اند که گرافیکی ترین بازی اندروید تا این اندازه می‌تواند عالی اجرا شود؟! واقعیت اینست که تا «آسفالت ۹» را تجربه نکرده باشید نمی‌توانید تصور کنید که گرافیک این بازی تا چه اندازه قویست و با چه سرعتی اجرا می‌شود.

  درست است که جلوه‌های ویژه بازی با واقعیت فاصله‌ی زیادی دارد و در دنیای واقعی هیچ ماشینی یافت نمی شود که بیشتر از اینکه از لاستیک‌هایش استفاده کند در هوا چرخ بزند، ولی اولین اصل بازی سرگرمیست و هر چقدر بتوانیم در فضایی که وجود خارجی ندارد بیشتر غرق شویم، یک بازی برایمان سرگرم کننده‌ترست و همین موضوع یکی از جذابیت‌های بازی آسفالت است.

  این بازی از نظر گرافیکی شدیداً خوب به نظر می‌رسد، فضای بازی چشم‌نوازست و کات‌های سینمایی جذابی در آن توجهتان را به خود جلب می‌کند. می‌توانید جدیدترین ماشین‌های فراری، لامبورگینی، پورش و … را در “Asphalt 9 Legends” بیابید و بعلاوه با افزودن نیترو و تغییر رنگ و متریال ساخت خودروهایتان را ارتقاء دهید.بهترین بازی گرافیکی اندروید هیجان انگیزیکی از بهترین مزایای «آسفالت ۹» در اینست که حتی با گوشی‌های میانرده هم می‌توان آن را اجرا کرد. اگر این بازی را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این بازی فوق‌العاده زیبا را از دست ندهید و لذت تماشای فضای آن را به چشمانتان هدیه دهید، چرا که توسعه‌دهندگان به شدت روی فضاسازی نیز کار کرده‌اند و حتی بناهای تاریخی مثل اهرام مصر و مشهورترین شهرهای جهان را به فضای بی‌نظیر آسفالت ۹ افزوده‌اند که تنها با یک نگاه می‌توانید آنها را تشخیص دهید.

  CLUTCH
  بازی «کلاچ» هم گرافیکی ترین بازی اندروید ایرانی در سبک ریسینگ است که از «آسفالت» الهام گرفته است.گرافیکی ترین بازی اندروید 2021 کدام استبا اینکه از نظر گرافیک و فضاسازی این بازی در حد آسفالت نیست، اما به نسبت بازی‌های ایرانی در سطح گرافیکی خوبی قرار دارد و اگر بیشتر طرفدار فضاهای وطنی هستید، پیشنهاد می‌کنیم کلاچ را هم امتحان کنید.

  ۳DTuning
  شاید تصور کنید برای لذت بردن از جلوه‌های تصویری یک بازی باید حتماً سنگین ترین بازی گرافیکی اندروید را دانلود و نصب کنید، اما جالب است بدانید این بازی با وجود حجم نسبتاً پایینی که دارد یکی از بهترین بازی های گرافیکی اندروید به شمار می‌رود.گرافیکی ترین بازی در شهراگر به تغییر و سفارشی کردن واقع‌گرایانه‌ی اتوموبیل‌ها علاقه‌مندید و یا تصمیم دارید ماشینتان را تغییر دهید و ذهنتان با سوالات زیادی درگیر شده و نمی‌دانید آیا این تغییرات می‌تواند مؤثر واقع شود، در نهایت ظاهر ماشینتتان تا چه اندازه تغییر می‌کند و آیا این تغییرات را دوست خواهید داشت و یا خیر، این بازی به کمکتان می‌آید.

  در واقع در این بازی می‌توانید همه‌ی ایده‌هایتان برای تغییر اتوموبیل را پیاده‌سازی کنید و بهترین ایده که در نهایت جذاب‌ترین مدل را می‌سازد انتخاب کرده و در دنیای واقعی آن را محقق کنید.

  البته کل این بازی در اینجا خاتمه نمی‌یابد و اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید اتوموبیلی که تغییر دادید در معرض نمایش عموم بگذارید و یا با آن مسابقه دهید و آن را محک بزنید و ببینید چند مرده حلاج است! شاید پلیری پیش‌تر توانسته باشد ایده‌های کارامدتری بدهد و اتوموبیلی که طراحی کرده عملکردی بهتری از مدل شما داشته باشد، این امکان وجود دارد که از طراحی او ایده بگیرید و مدل‌های بهتری بسازید…

  “۳DTuning” بهترین گرافیک بازی اندروید در نوع خود را دارد که اگر به دنیای اتومیبل‌ها علاقه‌مندید، تا حد زیادی می‌تواند سرگرمتان کند.

  Xtreme Drift 2‏
  اتوموبیل مورد علاقه‌یتان را انتخاب کنید، با بیشترین امکانات آن را شخصی‌سازی کرده و مسابقه دهید.با گرافیک ترین بازی های اندروید برای کوکان“Xtreme Drift 2‏” یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید است که هیچ جایی برای انتقاد باقی نگذاشته است. اگر شما هم عاشق این سبک بازی‌ها هستید و بالا بودن سطح گرافیکی که توسعه‌دهنده‌ی بازی برایتان در نظر گرفته برایتان اهمیت دارد، این بازی می‌تواند نظرتان را جلب کند.

  تجربه‌ی این بازی قوق‌العاده و گرافیکی را داشته‌اید؟می‌دانستید “Xtreme Drift 2‏” از بازی های ایرانی محسوب می‌شود؟

  carx drift racing 2
  یکی از کامل‌ترین و گرافیکی‌ترین بازی‌ها در شاخه‌ی دریفت (یا همان لیز خوردن ماشین‌) در دنیای اندروید “carx drift racing 2” است که قابلیت‌های شخصی‌سازی بسیاری در اختیارتان قرار می‌دهد و حتی اجازه تغییر و سفارشی کردن موتور اتوموبیل را نیز به شما می‌دهد.با گرافیک ترین بازی اندروید برای پسرانگیم‌پلی این بازی گیرایی زیادی دارد و پس از یک بار امتحان کردن آن، ناگهان خودتان را ساعت‌ها در حال بازی می‌بینید بدون اینکه متوجه گذر زمان شده باشید.

  Car Mechanic Simulator 21: repair & tune cars‏
  یکی از موارد مهم در انتخاب یک گیم به عنوان گرافیکی ترین بازی توجه سازنده به جزئیات است؛ مخصوصاً اگر قرار باشد با دنیای واقعی سروکار داشته باشیم و یک مدل واقعی را شبیه‌سازی کنیم.گرافیکی ترین بازی های موبایل برای دختراندر این بازی اجزای داخلی موتور خودرو به خوبی و با دقت زیادی شبیه‌سازی شده‌اند که می‌توان گفت تا حد زیادی به واقعیت نزدیک است و از همین رو می‌توان آن را گرافیکی ترین بازی اندروید در شاخه‌ی خودش عنوان کرد.

  اگر به مکانیک خودرو علاقه مندید و یا تمایل دارید در مورد موتور ماشین‌ها اطلاعاتی مفید کسب کنید و دانشتان را در این زمینه بالا ببرید، این بازی خوراک خودتان است، آن را دانلود و نصب کنید و ببینید درون هر اتوموبیل چه خبرست و پس از مدتی به یک مکانیک حرفه‌ای تبدیل شوید.

  با گرافیک ترین بازی های اندروید که در آنها با دقت بسیار زیادی به جزئیات پرداخته شده و به دنیای واقعی نزدیک است به نظر شما چیست؟

  Car Mechanic Simulator 21: repair & tune cars‏دانلود از گوگل پلی

  Real Racing 3
  باور کنید یا نه، “Real Racing 3” بهترین بازی گرافیکی برای هواداران مسابقه‌های واقعیست.گرافیکی ترین بازیهای اندروید ورزشیReal Racing 3 یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید است که هدفش رسیدن به سطح واقع‌گرایانه‌ای از مسابقات اتوموبیل‌رانیست. همه‌چیز در این بازی به واقعیت نزدیک است: ماشین‌های واقعی، محیط واقعی پیست و حتی راننده‌های واقعی.

  امکان سفارشی‌سازی در Real Racing 3 به شما اجازه می‌دهد اتوموبیلتان را با سلیقه‌ی شخصیتان تغییر دهید. در این بازی به حدی به جزئیات پرداخته شده که حتی می‌توانید در آینه‌های اتوموبیلتان تصویر فضا و ماشین‌های پشت سرتان را ببینید. اگر عاشق مسابقات اتوموبیل‌رانی و بازی‌های ماشینی هستید، تجربه‌ی این بازی جذاب را از دست ندهید.

  Shadowgun Legends
  یک بازی تیر اندازی اول شخص که می‌تواند قدرت موبایلتان را بسنجد “shadowgun legends” است.پر گرافیک ترین بازی اندروید جهان بازدر حالت معمول این بازی با ۶۰ فریم در ثانیه اجرا می‌شود، اما گزارش کاربران نشان داده که اگر با یک گوشی قدرتمند بازی کنید، می‌توانید به سطح بالاتری دست یابید و آزمایشات نشان داده با تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ می‌توانید در این بازی به ۸۹ فریم در ثانیه هم برسید که در حالت واقعی میزان کمی نیست و نشاندهنده‌ی روان بودن بازی و سطح بالای گرافیک آنست.

  Nimian Legends: BrightRidge
  این بازی زیاد شناخته شده نیست ولی می‌توان آن را به عنوان یکی از گرافیکی ترین بازی های جهان باز اندروید که فضایی زیبا و رویایی دارد معرفی کرد.بهترین بازی های اندروید گرافیک بالا ماجرا جویی“BrightRidge” و در ادامه‌ی آن بازی “Vandgels” هر دو در فضایی افسانه‌ای و زیبا جریان دارند که منوی‌ تنظیمات آن پر از آپشن‌هایی برای تغییر گرافیک است، از همین رو در صورتی که دستگاهتان ضعیف‌تر باشد، می‌توانید انتخاب کنید کدام یک از جنبه‌های گرافیکی برایتان اهمیت بیشتری دارد تا بتوانید بدون مواجهه با لگ و کندی بازی کنید. بعلاوه هر دو بازی یک حالت اکتشافی دارند که بدون نگرانی در مورد حمله‌ی دشمن می‌توانید از فضای زیبا و گرافیک آنها لذت ببرید و به جای مبارزه به کشف اسرار بازی بپردازید.

  Nimian Legends : BrightRidge‏دانلود از گوگل پلی

  Shadow Fight Arena – Ninja PvP‏
  اگر به بازی‌های مبارزه‌ای اندروید علاقه‌مندید، “Shadow Fight Arena”‏ بهترین گزینه با گرافیک بالا برای شماست.بهترین بازی های موبایل با گرافیک بالا اکشنگیم‌پلی این بازی ساده است و به سرعت آن را یاد می‌گیرید، اما این به معنی ساده بودن Shadow Fight Arena نیست و برای حرفه‌ای شدن در آن باید زمان زیادی را صرف کنید.

  Shadow Fight Arena – Ninja PvP‏دانلود از گوگل پلی

  Mobile Legend Bang Bang

  یکی از بهترین بازی های موبایل با گرافیک بالا «موبلایل لجندز» است.بهترین گرافیک بازی اندروید بوکسبا وجودی که استدیو “Moonton” این بازی را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرده، هنوز با گذشت چند سال بازی‌های کمی در سبک «موبا» هستند که توان رقابت با آن را دارند.

  شما تجربه‌ی موبایل لجندز را دارید؟ آیا از نظر گرافیکی توانست نظرتان جلب کند و یا بازی بهتری در سبک موبا می‌شناسید؟

  Mobile Legends: Bang Bang‏دانلود از گوگل پلی

  World of Tanks Blitz‏
  “World of Tanks Blitz‏” یکی از بازیهاییست که می‌تواند پردازنده‌ی موبایلتان را به چالش بکشد. این بازی در سبک “MMO” بوده و باوجودی که نسبت به گرافیکی ترین بازی اندروید ۲۰۲۱ اندکی قدیمی‌ترست، ولی باز هم کم نمی‌آورد و پابه‌پای جدیدترین بازی‌ها قدرت گرافیکی خود را به نمایش می‌گذارد.گرافیکی ترین بازی اندروید استراتژیکاگر یک نمایشگر عالی در اختیار داشته باشید که از نرخ‌نوسازی ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی کند و تراشه‌ی پردازنده‌اش اسنپ دراگون ۸۸۸ باشد، می‌توانید در World of Tanks Blitz‏ به نهایت ۱۱۲ فریم در ثانیه (از نظر عملی) دست یابید که روان بودن بازی در این حالت فوق‌العاده است.

  World of Tanks Blitz‏دانلود از گوگل پلی

  به نظر شما گرافیکی ترین بازی های جهان باز اندروید چه بازیهایی هستند؟
  LifeAfter
  علاوه بر یک بازی گرافیکی، یک داستان متفاوت نیز در انتظار شماست. در بازی‌های آخرالزمانی و زامبی محور همیشه قرارست با زامبی‌ها مبارزه کنید، اما کمتر پیش می‌آید که خودتان را در جایگاه یکی از این زامبی‌ها قرار بگیرید. در لایف افتر (علاوه بر حالت معمول) مسیری جدید پیش رویتان قرار می‌گیرد: آیا حاضرید هویت خودتان به عنوان یک انسان را کنار گذاشته و در قالبی جدید به شکلی متفاوت زندگی کنید؟ حاضرید یک زامبی که هنوز همه‌ی انسانیتش از بین نرفته باشید؟بهترین بازی های گرافیکی اندروید تخیلیاگر این مسیر را انتخاب کنید به شخصیتی جهش‌یافته تبدیل می‌شوید که هنوز عقلانیت انسانی‌اش را دارد و بعلاوه از برخی توانایی‌های ماورائی و زامبی‌گونه نیز برخوردارست. برای ادامه‌ باید وارد محل جدیدی شوید که قرارست از این پس در آنجا به زندگی ادامه دهید. در شهر جدید سازمانی به نام “Dawn Break” وجود دارد که سرپرستی جهش‌یافته‌ها را بر‌عهده دارد و آن‌ها را کنترل می‌کند.

  به طور کلی LifeAfter یکی از گرافیکی ترین بازیهای اندروید است که شاید به اندازه‌ی دیگر بازی‌ها شناخته شده نباشد، ولی فضا و امکانات فوق‌العاده‌ای دارد و بعلاوه رایگان است. شک نکنید از داستان و گیم پلی لایف افتر لذت می‌برید.

  مقاله پیشنهادی: معرفی و دانلود بهترین بازی زامبی

  با گرافیک ترین بازی های اندروید

  اگر عاشق بازی‌های گرافیکی اندروید هستید، ولی ترجیح می‌دهید بدون اتصال به اینترنت بازی کنید، بازی‌هایی فوق خوراک شماست. در ادامه گرافیکی ترین بازی های اندروید آفلاین را معرفی می‌کنیم.

  Endless Nightmare
  بازی‌های ترسناک در پلتفورم موبایل هواداران زیادی دارند با این حال همه‌ی آن‌ها در حدی نیستند که ارزش تجربه کردن را داشته باشند، چرا که اغلب از سطح گرافیکی ضعیفی برخوردارند و از همین جهت لذت فضای وحشت‌آور را برای مخاطب از بین می‌برند. اگر به دنبال بهترین بازی های آفلاین اندروید با گرافیک بالا هستید، «کابوس بی‌پایان» یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید در سبک ترسناک است و در صورتی که عاشق بازی و یا فیلم های وحشتناک هستید، برایتان بهترین گزینه است.بهترین بازیهای گرافیکی اندروید در جهاندر کابوس بی‌پایان شما نقش «جیمز»، یک افسر پلیس را بازی می‌کنید که وقتی به خانه می‌رود متوجه می‌شود همسر و دخترش به قتل رسیده‌اند. باید سرتاسر خانه‌یتان را جست و جو کنید تا به حقیقت در مورد اتفاق وحشتناکی که رخ داده پی ببرید.

  بعلاوه‌ی داستان جالب، گرافیک بالا و قوی به غرق شدنتان در فضای ترسناک و شبح‌وار بازی و هیجان‌زده شدنتان کمک می‌کند و این دقیقاً همان چیزیست که از یک بازی گرافیکی و ترسناک انتظار داشتید؛ درست است؟
  یکی از مزایای این بازی اینست که بدون اینترنت هم می‌توانید از آن لذت ببرید و از همین رو در دسته‌ی گرافیکی ترین بازی های اندروید آفلاین قرار می‌گیرد.

  Endless Nightmare: Horror Game‏دانلود از گوگل پلی

  Dead Trigger 2
  یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید آفلاین که احتمالاً شما هم با آن آشنایی دارید “Dead Trigger 2” است. اولین نسخه‌ی این بازی یک زامبی شوتر کلیشه‌ای بود که هیچ حرف جدیدی برای گفتن نداشت، ولی گرافیک بسیار خوبی داشت. با این وجود Dead Trigger 2 نسخه قبلی خود را از دور رقابت‌ بدر کرد و به سادگی جایگزین آن شد.گرافیکی ترین بازی های اندروید رقابتیاگر یک گوشی همراه قدرتمند دارید و از کشتن زامبی‌ها لذت می‌برید، این بازی را هم امتحان کنید.

  Dead Trigger 2: Zombie Games‏دانلود از گوگل پلی

  حجم بهترین بازی های موبایل با گرافیک بالا

  واضح است که سنگین ترین بازی گرافیکی اندروید را نمی‌توان روی هر گوشی‌ اجرا کرد و از آن لذت برد.
  همان طور که از عنوان سنگین ترین و گرافیکی ترین بازی های اندروید برمی‌آید، اولین مشخصه‌ی این دسته از بازی‌ها حجم زیاد آنهاست. حجم گرافیکی ترین بازی ها در پلتفورم موبایل از نسخه‌های دیگر خیلی کمترست، با این حال گاهی به بیش از ۸ گیگابایت می‌رسد. بنابراین بهترست با گوشی که حافظه ذخیره سازی کمی دارد سراغ آنها نروید، چرا که علاوه بر حجم اصلیشان برای اجرا شدن حجم زیادی از حافظه‌ی موقت گوشیتان را اشغال کرده و احتمالاً باعث لگ زدن گوشی‌هایی که حافظه‌ی قابل دسترسی‌یشان محدودترست می‌شوند.

  تعداد بازی‌های گرافیکی برای اندروید کم نیست و صدها بازی در گوگل‌ پلی و دیگر منابع وجود دارد که می‌توانید آنها را نصب کنید و فضای فوق‌العاده‌یشان را به چشمانتان هدیه دهید. با این وجود نمی‌توانستیم همه‌ی آنها را در این مقاله بگنجانیم و بیشتر تلاش کردیم در این مطلب بازی‌هایی که روی اکثر گوشی‌ها با بالاترین سطح گرافیک اجرا می‌شوند و علاوه بر کسب امتیازات بالا، توانسته‌اند کاربرانشان را راضی نگه دارند معرفی کنیم.
  بدون شک گرافیکی ترین بازی های جهان اندروید بیشتر از این تعدادیست که معرفی کردیم؛ پس اگر شما هم تجربه‌ی بازی گرافیکی و فوق‌العاده‌ای در پلتفرم موبایل را دارید، حتماً آن را به ما و دوستانتان در ۱۹کالا مگ معرفی کنید. مشتاقانه منتظر نظرات ارزشمندتان هستیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴۳ رای

  سوالات متداول

  گرافیکی ترین بازی اندروید چیست و بهترین بازی گرافیکی برای اندروید در جهان کدام است؟

  ✔️در این مقاله بازی های گرافیکی متنوعی را معرفی کردیم تا گزینه‌های زیادی در ژانرهای متفاوت پیش رویتان باشد و اگر تمایل به تجربه‌ی بازی‌های گرافیکی دارید بتوانید بازی متناسب با روحیاتتان را در این لیست پیدا کنید.

  گرافیکی ترین بازی برای اندروید بدون نیاز به اینترنت یا گرافیکی ترین بازی اندروید افلاین چیست؟

  ✔️اگر عاشق بازی‌های گرافیکی اندروید هستید، ولی ترجیح می‌دهید بدون اتصال به اینترنت بازی کنید، بازی‌هایی مثل Endless Nightmar، گریس و Dead Trigger 2 خوراک شماست.

  گرافیکی ترین بازی اندروید 2021 کدام است؟

  ✔️یک واقعیت اینست که بیش‌تر بازی‌های گرافیکی که انتظار داشتیم در 2021 ارائه شوند، تولیدشان به تأخیر افتاده و هنوز نسخه‌ی نهاییشان منتنشر نشده، با این حال بازی‌هایی مانند "The Witcher: Monster Slayer" به تازگی منتشر شده‌اند و از نظر گرافیکی در سطح فوق‌العاده‌ای قرار دارند. ​برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین بازی‌های گرافیکی اندروید 2021 به مقاله مراجعه کنید.

  گرافیکی ترین بازی اندروید 2020 کدام بازیست و بهترین بازی گرافیکی اندروید 2020 چیست؟

  ✔️در مقاله جدیدترین بازی های گرافیکی اندروید که همگی در سال 2020 برای موبایل منتشر شده‌اند، مانند Genshin Impact و... را معرفی و از نظر گرافیکی بررسی کرده ایم.

  نوشته های مشابه

  ‫۴۲ نظرها

  1. یه جوری نوشتین پرگرافیک ترین بازی های اندروید گفتم الان چه بازی هایی هستن. من با کیفیت ترین بازی های اندروید رو همه رو بازی کردم. الان دنبال یه بازی آفلاینم. کاش یه بازی افلاین هم معرفی کنید. یعنی پیر شدم از بس دنبال بازیی گشتم که حجم اینترنتمو نبلعه. یه دکمه بذارید دانلود بازی گرافیکی اندروید افلاین ما بزنیم راحت بشیم دیگه

  2. داداش برو کیفیت مکس فری فایرت با گرافیک الترا پابجی مقایسه که
   شرط میبندم که یه ثانیه هم نشده میری فری فایرتو حذف میکنی این اگه گوشیت قوی باشه
   اگه ضعیف هست به فری فایرت بچسب

  3. بسیار عالی
   دور از انتظار بود همچین مقاله پر محتوایی

  4. این چه وضعیه اصلی ترین و بهینه ترینش که اصلا حتی گوشی داغ هم نمیکنه وماینر هم نیست league of legends wild rift

  5. پابجی هم خوبه ولی کالاف رو من بیشتر دوست دارم کالاف رو تو که ندیدی یعنی خداست

  6. بسیار عالی و کامل بود
   مرسی از تیم قدرتمند ۱۹ کالا

  7. الان چرا پابجی موبایل آشغال ساخت تنسنت هست ولی پابجی نیو استیتی که ساخته غول کره ای یعنی کرافتون با ویژگی های
   کپی گرافیک خدای پابجی پیسی
   ویژگی های بسیار بیشتر
   Realsteak بودن بازی
   نیست تو این لیست؟

   1. این بازی عالیه خدایی ولی هنوز از نظر گرافیکی به ثبات نرسیده و باید صبر کنیم به روز رسانی دریافت کنه

   2. دوست عزیز هنوز بازی new state پابجی stable نشده اما بله گیم فوق العادی خواهد شد.

   3. بدترین گیم تو کل رنکینگ گیم ها پابجی نیو استیت با گرافیک سخنی تر و سرعت پایینش

  8. گریس واقعا با روح و روان ادم بازی میکنه از بس که قشنگه.
   نصب کردم توی ۵ ساعت تمومش کردم از بس جذاب یود.
   موسیقیش ، گرافیک خلاقانه‌اش و همینطور داستان و گیم پلی جذابش.
   توصیه میکنم حتما امتحان کنید.

  9. سلام چجوری میتونم کالاف رو نصب کنم میگه برای کشور شما نیست

   1. باید dns رو عوض کنید یه سری اپلیکیشن هستند که dns رو عوض می کنند

  10. گرافیک ترین بازی اندروید فقظ آسفالت. ممنون از معرفی بازیا!

  11. کمال تشکر از معرفی با گرافیک ترین بازی ها برای اندروید … من Genshin Impact رو نصب کردم خدااا بود.

  12. به نظرم کال اف اصلاً هم پر گرافیکی ترین بازی اندروید نیست.

   1. سلام چجوری میتونم کالاف رو نصب کنم میگه برای کشور شما نیست

    1. سلام
     فری فایر چرا نیست؟برترین بازی موبایل به انتخاب پلیرهای موبایل انتخاب شده و کیفیتش روی max واقعا بی نظیره ولی اسمشرو نذاشتید

  13. من اکثر با گرافیک ترین بازی های اندروید رو روی گوشیم دارم!!

  14. با گرافیک ترین بازی های اندروید ۲۰۲۰ رو دوس داشتم . مرسی

  15. بهترین و با گرافیک ترین بازی اندروید همیناس دقیقاً !

  16. با گرافیک ترین بازی های آفلاین اندروید ماشینی چیه؟

  17. بین ایناییی که معرفی کردید با گرافیک ترین بازی اندروید کدومه ؟

  18. پر گرافیک ترین بازیهای اندروید روی آیفونم اجرا میشن؟

   1. بله قطعا گوشی های آیفون این بازی ها رو بسیار عالی اجرا می کن

   1. فری مسخره است برو کالاف رو نصب کن آخه تو که کالاف بازی نکردی چی میگی اینجا۰۰

  19. ایول. خفن ترین بازی های گرافیکی اندروید رو معرفی کردید واقعا.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن