خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزار

دو ترفند عالی برای اضافه کردن اعضای بیشتر در گروه واتس‌آپ

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه ظرفیت گروه واتساپ را افزایش دهیم ؟ در ادامه به دو ترفند عالی برای اضافه کردن اعضای بیشتر در گروه واتس‌آپ یا whatsapp در گوشی موبایل اشاره خواهد شد. واتس‌آپ با داشتن بیش از ۱.۵ میلیارد کاربر در سرتاسر جهان به وسیله اصلی ارتباط در مناطق زیادی از آسیا، آمریکای لاتین و اروپا تبدیل شده است. اگرچه نگرانی‌هایی درباره حریم خصوصی برنامه وجود دارد؛ اما اجماع کلی برای این شرکت مستقر در کالیفرنیا آنقدر مثبت بوده که آینده‌ای روشن‌تر برای این برنامه پیش‌بینی شده است. به همین دلیل است که پنج سال پس از انتشار، فیسبوک تصمیم گرفت مبلغ هنگفت بالای ۱۹ میلیارد دلار را برای دستیابی به این برنامه پیام‌رسانی سرمایه‌گذاری کند. حتی برنامه پیام‌رسان فیسبوک مسنجر نیز در سطح دنیا به اندازه واتس‌آپ محبوبیت ندارند.

شاید مهمترین دلیل محبوبیت WhatsApp این باشد که این برنامه کاملاً رایگان است.

 

شاید مهمترین دلیل محبوبیت واتس‌آپ این باشد که این برنامه کاملاً رایگان بوده و امروزه در هر گوشی نسخه‌ای از آن یافت می‌شود. در ابتدا، سازندگان WhatsApp تصمیم گرفتند که هزینه‌ای را برای اشتراک سالانه از کاربران خود بگیرند؛ اما این تصمیم قطعی نشد. واقعیت این است که در صورت قطعی شدن این تصمیم واتس‌آپ نمی‌توانست تا این اندازه محبوبیت به دست آورد. حتی بهتر از رایگان بودن، ویژگی دیگری که واتس‌آپ را محبوب ساخته این است که هیچ تبلیغی در واتس‌آپ وجود ندارد. برای یک برنامه رایگان که امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، این ویژگی بسیار جذاب به نظر می‌رسد. 

با وجود اینکه یک نرم افزار رایگان است، ویژگی‌های شگفت‌انگیزی را ارائه داده است. جدا از اینکه یک برنامه پیام رسانی متنی شگفت آور و مناسب است، WhatsApp همچنین به شما امکان می‌دهد تا تصاویر، فیلم‌ها، اسناد، ضبط صدا و همچنین مخاطبین و لوکیشن خود را به اشتراک بگذارید. به غیر از مخاطبین فردی، می‌توانید پیام هایی را به گروه‌های مختلف افراد در واتس‌اپ ارسال کنید. هر کس می‌تواند یک گروه را با هر نام ایجاد کند و سپس پیام‌های خود را با اعضای دیگر گروه به اشتراک بگذارد. همچنین می‌توانید گروه های واتساپ را در سیستم عامل خود داشته باشید. در ادامه به این سوال که در گروه واتساپ چند نفر میتوان اد کرد وحداکثر تعداد نفرات در گروه واتس اپ چقدر است؟ و افزایش اعضا در گروه واتساپ به چه صورت است؟را پاسخ خواهیم داد و ترفند هایی برای اضافه کردن اعضای بیشتر آموزش خواهیم داد.

دو ترفند عالی اضافه کردن اعضای بیشتر در گروه واتس‌آپ – تبدیل گروه واتساپ به سوپرگروه :

پیش از این حداکثر اعضای گروه واتساپ که شما می‌توانستید اضافه کنید ۱۰۰ نفر بود. اما در سال ۲۰۱۶ شرکت واتس‌آپ این تعداد را به ۲۵۶ نفر افزایش داد.

با وجود اینکه اکنون واتس‌آپ اجازه می‌دهد تا تنها ۲۵۶ نفر را به ظرفیت گروه واتساپ اضافه کنید، در این مقاله ما روش‌هایی را برای چگونگی نحوه اد کردن در گروه واتساپ و افزایش تعداد اعضا حتی بیشتر از حد تعین شده را خواهیم گفت.

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۷۱۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۳,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۲۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۸,۷۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۱,۹۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

اضافه کردن اعضای بیشتر در گروه واتس‌آپ
اضافه کردن افراد به گروه واتس اپ

پیش از این، شما باید برای پیوستن به یک گروه، مخاطبین را دعوت کنید؛ اما سپس واتس‌آپ از ویژگی‌هایی خبر داد که از طریق آن شما فقط نیاز به پیوند دعوتنامه برای افراد دارید تا به آنها بپیوندید.

فرض کنیم شما مدیر گروهی هستید که در حال حاضر ۲۵۶ عضو دارد. اگر سعی دارید اعضای بیشتری را به صورت جداگانه اضافه کنید، WhatsApp به شما اطلاع می‌دهد که این امر امکان پذیر نیست زیرا شما به حد مجاز رسیده‌اید. با این حال، برای افزایش تعداد اعضای گروه واتساپ ، اگر همچنان از طریق یک لینک برای افراد درخواست یا دعوتنامه بفرسید، این افراد باز هم می‌توانند به گروه بپیونند.

مقاله پیشنهادی: با واتساپ یک فروشگاه اینترنتی بسازید- ترفندهای فروش در واتساپ

مسیر جایگزین برای افزایش ظرفیت گروه واتساپ :

فروشگاه اینترنتی موبایل ۱۹کالا در ادامه به یک مسیر جایگزین برای افزایش اعضا در گروه واتساپ اشاره خواهد کرد، پس ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 روش فنی‌تر و پیچیده‌تری برای اضافه کردن اعضای بیشتر در گروه واتس‌آپ  وجود دارد. فقط اگر نسبتاً فنی باشید، با این روند پیش بروید. قبل از شروع این فرآیند، باید دستگاه خود را روت کنید. منابع آنلاین زیادی وجود دارد که به شما نشان می‌دهد که چگونه تلفن هوشمند خود را روت کنید، بنابراین انجام کار نباید زیاد سخت باشد.

نکته ای در مورد افزایش ظرفیت گروه های واتساپ :

روت کردن دستگاه می‌تواند عواقب نامطلوبی نیز داشته باشد، از این رو می‌بایست نسبت به ریسک آن قبل از انجام آگاهی داشته باشید. ضمانت‌نامه یا گارانتی شما باطل خواهد بود، همچنین می‌تواند خطرات امنیتی نیز برای شما در پی داشته باشد.

پس از روت کردن دستگاه، باید مراحل توضیح داده شده در زیر برای افزایش ظرفیت گروه واتساپ را دنبال کنید.

مرحله ۱ برای افزایش اعضا در گروه واتساپ :

برای افزایش ظرفیت گروه واتساپ ES File Explorer را از فروشگاه Google Play دانلود کنید.

مرحله ۲:

File ES Explorer را باز کرده و از گوشه سمت چپ بالای برنامه روی منو ضربه بزنید. سپس Root Explorer را فعال کنید.

مرحله ۳:

اکنون لینک یا دایرکتوری زیر را باز کرده و پرونده com.WhatsApp_Prefer را ویرایش کنید.

Path of Directory: data/data/com.whatsapp/shared_prefs/

مقاله پیشنهادی: چگونه حافظه واتساپ را خالی کنیم – ویدیو ساده ترین روش خالی کردن حافظه  واتساپ

مرحله ۴:

اگر هنگام باز کردن آن با خطایی مواجه شدید به گزینه More واقع در گوشه پایین سمت راست برنامه بروید. سپس روی Properties ضربه بزنید. گزینه Change را انتخاب کرده و سپس روی قسمت Permission field ضربه بزنید.

اکنون مجوزها را در این فایل فعال کرده و سپس بر روی OK کلیک کنید.

مرحله ۵:

com.Whatsapp.prefer را در حالت ویرایش یا Edit mode باز کنید. میدان Participants_size_limit را جست جو کنید. مقدار این میدان به طور پیش فرض روی عدد ۲۵۷ تنظیم شده است. شما می‌توانید آن را به عدد دلخواه خود تغییر دهید. برای بررسی این امر که آیا این روش درست کار می‌کند یا خیر، آن را به عدد ۹۹۹ تغییر دهید و روی Save در نوار بالا ضربه بزنید!

مرحله ۶:

به تنظیمات بروید و سپس روی برنامه‌ها ضربه بزنید. WhatsApp و Force Stop it را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی: آموزش واتساپ بیزینس

چگونه ظرفیت گروه واتساپ را افزایش دهیم

دو روش برای اضافه کردن اعضای بیشتر و در گروه واتساپ توضیح داده شده این نوشتار به شما امکان می‌دهد ظرفیت گروه واتساپ را افزایش دهید. اگر یک فرد فنی هستید می‌توانید از گزینه دوم استفاده کنید؛ اما اگر یک کاربر معمولی هستید گزینه اول می‌تواند انتخاب بهتری برای شما باشد.

 

آیا شما این روش را برای اضافه کردن اعضای بیشتر در گروه واتس‌آپ با لینک‌های دعوت امتحان کرده‌اید؟ یا شاید تصمیم گرفته‌اید که از رویکرد فنی استفاده کنید؟ به هر حال،این کار چگونه پیش رفته، آیا موفق شده‌اید بیش از ۲۵۶ نفر را در گروه خود داشته باشید؟ نظرات خود را با ۱۹ کالامگ به اشتراک گذاشته و اخبار روز موبایل و شبکه‌های اجتماعی را در مجله ۱۹کالامگ دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۰۲ رای

سوالات متداول

محبوبیت واتس آپ ناشی از چیست؟

✔️ رایگان بودن این برنامه و عدم وجود تبلیغات مزاحم.

حداکثر چه تعدادی را می‌توان به گروه واتس‌آپ اضافه کرد؟

✔️ واتساپ برای تعداد افرادی که می‌توانند عضو گروه باشند محدودیت دارد و شما حداکثر تا 256 نفر را می‌توانید به گروه واتس‌آپی اضافه کنید.

آیا روشی وجود دارد که بتوان بیش از 256 نفر را به واتس‌آپ اضافه کرد؟

✔️ بله، کافیست از طریق لینک برای افراد درخواست یا دعوتنامه بفرستید تا بتوانید افراد بیشتری را به گروه دعوت کنید، روش دیگری هم وجود دارد که نسبت به روش اول کمی پردردسر‌تر است و نیاز است که حتماً گوشی روت شود، به این منظور ابتدا باید با بهترین روش ممکن گوشی خود را روت کنید و سپس اپلیکیشن « ES File Explorer» را از گوگل پلی دانلود کنید و مطابق با مراحلی که در مقاله آورده شده است، تنظیمات این برنامه را دستکاری کنید تا بتوانید بیش‌تر از 256 نفر را به گروه واتساپ خود اضافه کنید.

دلیل محبوبیت واتساپ چیست؟

✔️ شاید مهمترین دلیل محبوبیت واتس‌آپ این باشد که این برنامه کاملاً رایگان بوده و امروزه در هر گوشی نسخه‌ای از آن یافت می‌شود و با وجود اینکه یک نرم افزار رایگان است، ویژگی‌های شگفت‌انگیزی را ارائه داده است. WhatsApp همچنین به شما امکان می‌دهد تا تصاویر، فیلم‌ها، اسناد، ضبط صدا و همچنین مخاطبین و لوکیشن خود را به اشتراک بگذارید. به غیر از مخاطبین فردی، می‌توانید پیام هایی را به گروه‌های مختلف افراد در واتس‌اپ ارسال کنید. هر کس می‌تواند یک گروه را با هر نام ایجاد کند و سپس پیام‌های خود را با اعضای دیگر گروه به اشتراک بگذارد. همچنین می‌توانید چندین گروه در سیستم عامل داشته باشید و تمام این موارد باعث شده تا واتساپ یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها باشد.

نوشته های مشابه

‫۴۸ نظرها

 1. من این کارو کردم موقع تیک زدم root explorer ارور داد گفت root acces
  is not installed function are not available now.

 2. عرض سلام
  من تا آخرین مرحله رفتم اما در آخرین مرحله که گزینه com.whatsapp.prefer هست ، این‌گزینه برای من وجود نداره و مشابهش موجوده منتهی میزنم برای ادیت همه خالی هستن و هیچ نوشتاری توش نیست

  لطفا راه قابلحلی اگر هست معرفی بفرمایید

 3. سلام
  من به واتساپ یک گروه ساختم که بیشتر از ۲۰۰ نفر عضو را در گروه اضافه نکرده بودم ناگهان‌ واتساپم مسدود شد دلیلش چی است کسی از دوستان میداند؟؟
  لطفا برایم معلومات بدهید.

  1. سلام.یکی از اعضا ازشما شاکی وگزینه گزارش رابه واتساپ فرستاده است تایک زمان خاصی فعلا مسدودید

 4. سلام وقت به خیر. من هم روش اول و دوم را به صورت کامل انجام دادم. گوشی را روت کردن رفتم فایل را از ۲۵۶ به ۹۹۹۹۹ تغییر دادم. الان هم چک می کنم رو همونه ولی عمل نکرد. خواهشاً منو راهنمایی کنید. یا با پرداخت هزینه بیارم شما هم چک کنید. خیلی خیلی برام ضروری هست. مقاله شما را دیدم به کسب قول دادم انجام بدم. کلی عضو تو یک روز اد کرم.
  البته نحوه اد کردنم شاید اشکال داشت. من چند نفر را ادمین کردم هر کدومشون چند نفر را عضو کردند. خودم به تنهایی عضوشون نکردم.

 5. سلام ببخشید در گروه واتساپ چیکار کنیم که اعضا شماره های همدیگرو نبینن؟

 6. سلام من گروه واتساپم ۲۵۷نفر هست با لینک گروه بقیه اعضا نمیتونن عضو بشن چرا میشه راهنمایی کنید ایا راهی هست برای این مشکل

 7. سلام من گروه واتساپم ۲۵۷نفر هست با لینک گروه بقیه اعضا نمیتونن عضو بشن چرا میشه راهنمایی کنید

 8. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید چطوری میتونم کاراکتر بیشتری برای اسم گروه ایجاد کنم
  الان ۲۵ تا آیتم بیشتر نمیشود

  1. سلام چطورمیتونم تعدادممبرهای گروه واتساپ رااز۲۵۶ ممبربالاتربردممنون میشم پیام بفرستید وراهنمایی کنید

 9. افزایش تعداد اعضای گروه واتساپ رو به روش شما انجام دادم بسیار عالی بود

 10. فکر نمیکردم افزایش ظرفیت گروه در واتساپ به این راحتی باشه ممنون

 11. سلام . وقتتون بخیر ممنون از سایت خوبتون .
  یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
  من میخوام تعداد زیادی شماره رو به یک گروه واتس اپ دعوت کنم. و نمیخوام که شماره ها رو داخل گوشیم سیو کنم.
  راهی وجود داره که بدون سیو کردن شماره ها، اونا رو اد کنم؟

   1. این چه آدرسی هست که هرچی میزنم وارد نمیشه …؟؟؟
    منم مشکلم اینه می‌خوام بدون سیو کردن مخاطب اضافه کنم
    آدرسی که دادید وارد نمیشه؟؟؟

 12. من برای تبدیل گروه به ابر گروه در واتساپ دنبال یه آموزش بودم که اینجا پیداش کردم.

  1. سلام.. لطفا توضیح بدید برای افزایش عضو چیکار کنم

 13. آشغالترین مسنجر واتساپه.امکاناتش افتضاحه.چت کردن توش راحت نیست.امکانات خوبی نداره.پیام میفرستی تا یک ساعت پاک نکنی همیشگی میشه.شاید بخاطر اینه که چت تصویری و صوتی داره محبوبه
  تلگرام تو ایران حرف اول میزنه چون امکانات عالی داره و اگه چت تصویری و صوتیش راه بیافته دیگه رغیب نداره و کشورهای دیگه هم شاید همه مردم رو بیارن به تلگرام چون کشورهای دیگه زیاد از تلگرام استفاده نمیکنن و فقط تو ایرانه که خیلی طرفدار داره.حیف که فیلترش کردن

 14. خواهش میکنم راهنمایی کنید اعضا رو چطور زیاد کنم روت هم کردم باز نمیشه که

  1. سلام، لطفا یکی به من کمک کنه، من داخل واتساپ یک گروهی دارم که غضوش ۲۵۶ نفره و من دیگه نمیتونم عضو بیارم و لینک هم میدم مینویسه ظرفیت چنل پره
   دیگه هم نمیتونم عضوی بیارم مینویسه ظرفیت کامل است
   چیکار باید کنم؟

   1. بهترین راه اینه که گروه دومی بزنید و از حالا به بعد از گروه دوم استفاده کنید

    1. سلام من دوتا گروه واتساپ تشکیل دادم هر کدام بالا ۵۰۰ نفر
     گروه سوم میخوام تشکیل بدم زمان عضو وارد کردن مینویسه به دلیل عضو نبودن در گروه قادر به افزودن شرکت کننده نمیباشید و بعدم خطم مسدود میکنه چیکار کنم

 15. سلام من درخواست خودم رو برای عضویت در گروه های واتساپ درگوگل رو چگونه میتونم حذف کنم؟

 16. سلام
  من اشتباه کردم و تعداد افراد زیادیو خودم وارد گروهم کردم حالا دیگه نمیتونم هیچ عضوی تو گروهم اد کنم
  چیکار باید بکنم؟

  1. با یه سیم کارت دیگه اضافه کن شاید بشه کسی این کارو انجام داده ؟

 17. سلام تعداد اعضا در گروه من بیش از ۲۵۶نمیشد با لینک یه تعدای اضاف شد دیگه با لینک هم نمیشه، ایا با روت کردن صددرصد میشه یا ممکنه بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام طبق همین روشی که در متن گفته شده عمل کنید و موقع روت کردن گوشی می بایست خیلی موارد رو هم در نظر گرفت

 18. سلام لطفا راهنمایی کنید چه جوری یه گروه تو واتساپ بزنم که شماره اعضا مشخص نباشه

 19. سلام. راه حل اول جواب نداد. تا ۳۱۰ نفر با لینک عضو شدن و از ۳۱۰ بیشتر نمیشه حتی با لینک مستقیم هم نمیتونن وارد بشن میزنه ظرفیت گروه تکنیله

  1. سلام این گروهی که شما زدید اعضا شماره های همدیگر رو میبینن ؟

 20. باعرض سلام یه‌گروه ۲۰۰ خرده ای در واتس آپ دارم از امشب هنگام فرستادن کلیپ یا … با سرچ کردن گروه خود را پیدا نمیکنم ! وای اگر بخواه چیزی ارسال کنم گروه خود را در مخاطبین می بینم ؟ لطفا” راهنمایی بفرمائید با تشکر فراوان

 21. سلام.
  متاسفانه این روش روی گوشی بنده که روت شده انجام نشد
  تمام مراحل رو تا آخر رفتم
  عدد ۲۵۷ رو به عددهای مختلف مثل ۹۹۹ و ۴۰۰ و … تغیر دادم و ذخیره کردم و سپس در آخرین مرحله فورس اتاپ رو زدم و بعدش دوباره واتساپ رو باز کردم ولی نشد نفرات بیشتر اضافه کرز

 22. ببخشید در مرحله سوم ، اون لینک رو ازکجا باید باز کنیم ؟

  1. درقسمت افزودن عضو یکی از گزینه ها دعوت از طریق لینک هست اونو انتخاب سپس لینک رو کپی کنید ودراختیار دوستاتون بزارید

 23. اعضای گروه من ۲۵۷نفربیشترنمیشه حتی بالینک دعوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن