سامسونگموبایل و تبلتهمه

گلکسی فولد در بازارهای انتخابی به زودی عرضه خواهد شد!

چهار ماه بعد از عرضه اولیه، اینک گوشی سامسونگ گلکسی فولد  دوباره به بازار آمده است. سامسونگ تاریخ ۲۷ جولای اعلام کرده که در طراحی این گوشی سامسونگ اصلاحاتی را انجام داده و تمام نقص های آن بر طرف شده و اکنون دوباره آماده عرضه به کاربران است. قیمت گلکسی فولد در کشور آمریکا همچنان همانند قبل است.

از ماه سپتامبر آماده خرید بوده و قفسه فروشگاه ها را پر خواهد کرد. قبلاً این گوشی از یک لایه محافظی برخوردار بوده که برخی از افرادی که آن را مورد بررسی قرار داده اند، تصور می کردند تنها یک محافظ بوده و در زمان جعبه گشایی سعی می کردند که آن را از گوشی جدا کنند.

عرضه گلکسی فولد به زودی

این بار برای بهبود طراحی لایه محافظ روی صفحه انعطاف پذیر تا لبه ها کشیده شده است. از این رو این حس را بیشتر القاء می کنند که این جزء جدایی ناپذیر طراحی بوده و قابل جدا شدن نیست. به علاوه، این بار اصلاحاتی نیز برای محافظت صفحه در مقابل گرد و غبار انجام گرفته است. لبه بالا و پایین لولا این بار به سر پوش های محافظتی مجهز شده اند و زیر صفحه نمایش نیز یک لایه فلزی اضافه شده است درحالی که فضای بین لولا و بدنه نیز کاهش یافته است.

این گوشی به دلیل چندین نقص عرضه نشد، حال این نقاص برطرف شده و به زودی عرضه خواهد شد. ظاهراً Galaxy Fold در بازارهایی مثل امریکا، بریتانیا، آلمان و فرانسه و هند عرضه شده و ماه سپتامبر عرضه آن در امریکا شروع خواهد شد. نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن