سامسونگموبایل و تبلتهمه

گلکسی فولد ۲؛ رقیب ارزان‌قیمت موتو ریزر!

این روزها بازار خبر گوشی‌های ۲۰۲۰ سامسونگ داغ است. طبق یک گزارش جدید، سامسونگ دومین گوشی موبایل تاشو خود یا همان گلکسی فولد ۲ را در فوریه ۲۰۲۰ رونمایی خواهد کرد. در حالی که همان ماه گلکسی اس ۱۱ و یا گلکسی اس ۲۰ معرفی خواهند شد. بر طبق گزارشات منتشر شده، سامسونگ چند روز قبل از رویداد معرفی سری پرچم‌دار اس، از گلکسی فولد ۲ رونمایی خواهد کرد. خبرهای منتشر شده از این حکایت دارد که سری اس ۱۱ قرار است ۱۸ فوریه رونمایی شود.

بر طبق گزارشات منتشر شده، سامسونگ چند روز قبل از رویداد معرفی سری پرچم‌دار اس، از گلکسی فولد ۲ رونمایی خواهد کرد.

گلکسی فولد 2
این دستگاه دومین گوشی موبایل تاشو از این شرکت بوده و انتظار می‌رود که نسبت به گلکسی فولد تفاوت قابل‌توجهی داشته باشد. تصاویر منتشر شده نشان داده که این موبایل مانند گوشی موتو ریزر از یک صفحه نمایشگر تاشو جدید استفاده خواهد کرد. Galaxy Fold 2 همچنین ممکن است ارزان‌تر از نسخه اصلی گلکسی فولد باشد.
براساس اطلاعات منتشر شده از منابع خبری صنعتی، سامسونگ در ماه فوریه یک رویداد جداگانه برگزار خواهد کرد و در آن جزئیات گلکسی فولد ۲ را آشکار خواهد کرد. این بدان معنی است که مشتریان حتی قبل از انتشار سری اس ۱۱ قادر به دستیابی به دستگاه مورد نظر خود هستند. هنوز پیرامون نام گوشی جدید تاشو تصمیمی گرفته نشده، اما انتظار می‌رود که گلکسی فولد ۲ نام بگیرد.
در ماه اکتبر امسال، سامسونگ در طول کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ SDC) 2019) یک گوشی هوشمند با طراحی تاشو را نشان داد. علاوه بر این همچنین تصاویر واقعی از این گوشی نیز در برخی از سایت‌های خبری منتشر شد که طراحی و سایر ویژگی‌های آن را نشان داد.
بر طبق اطلاعات منتشر شده، انتظار می‌رود این گوشی به دوربین‌ اصلی دوگانه و از یک دوربین سلفی سوراخ-پانچ در قسمت داخل بهره برد. این اسمارت‌فون تاشو به احتمال زیاد در قسمت داخل به یک صفحه نمایش ۶.۷ اینچی مجهز خواهد شد. تصاویر منتشر شده همچنین نمایشگر کوچکی را در قسمت بیرونی و در کنار ماژول دوربین دوگانه آن نشان می‌دهد.
پیش‌بینی می‌شود قیمت گوشی گلکسی فولد ۲ سامسونگ حدود ۸۰۰ دلار باشد که بسیار ارزان‌تر از قیمت ۱.۵۰۰ دلاری موتو ریزر ۲۰۱۹ خواهد بود. این گوشی جدید سامسونگ به وضوح برای رقابت با ریزر طراحی شده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن