خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار شیائومیویدئو

بررسی ویدیویی هایپر او اس یا سیستم عامل جدید شیائومی

ویدئوی بررسی hyper os شیائومی

هایپر او اس سیستم عامل جدید شیائومی است که نوید تجربه‌ای متفاوت از اندروید را می‌دهد. آیا این سرمایه گذاری جسورانه شیائومی واقعاً می‌تواند چشم انداز موبایل را تغییر دهد؟ با ما همراه باشید تا ویژگی‌های xiaomi hyperos را بررسی کنیم و بگوییم چه گوشی هایی هایپر او اس میگیرند ؟

شیائومی در طی رویدادی با عنوان “جهشی فراتر از لحظه” با معرفی سری شیائومی ۱۴ و محصولات دیگر خود، xiaomi hyperos را به عنوان سیستم عامل جدید خود معرفی کرد. طبق نظرات کارشناسان، این سیستم عامل می‌تواند یک جهش بزرگ در دنیای تکنولوژی و زمینه‌ساز یک تحول جدید در فنآوری گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند این برند در نظر گرفته شود.

hyperos چیست ؟

ظاهراً شیائومی از سال ۲۰۱۷ به توسعه سیستم عامل جدید خود روی آورده و اکنون آن را با نام سیستم عامل hyperos معرفی کرده است. حتی به گفته معاون این کمپانی چینی، این رابط کاربری کاملاً بازنویسی شده و به عبارتی یک اصلاح همه جانبه برای MIUI شناخته می‌شود. هایپر او اس یک رابط کاربری منسجم و یکپارچه برای محصولات این برند است که کمک می‌کند بهترین عملکرد ممکن، تجربه کاربری و همچنین اتصال بهتری را بین دستگاه‌های مختلف ایجاد کند.
هایپر او اس

هایپر او اس برای چه گوشی هایی میاد ؟

احتمالاً قبل از بررسی هایپر او اس کاربران شیائومی از ما می‌پرسند: آیا گوشی ما آن را دریافت می‌کند یا خیر و هایپر او اس برای چه گوشی هایی است ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که به غیر از گوشی‌های سری ۱۴ شیائومی که از همان ابتدا با هایپر او اس اجرا می‌شوند، مدل‌های زیر هم آن را دریافت خواهند کرد:

گوشی‌ها و تبلت‌های شیائومی که هایپر او اس را دریافت می‌کنند:

گوشی‌های پوکو:

گوشی‌های ردمی:

هایپر او اس شیائومی کی میاد ؟

طبق جزئیات رسمی، بروزرسانی هایپر او اس به تدریج تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ (اواسط دی ماه تا اسفند ۱۴۰۲) و از ژانویه آغاز می‌شود. این رویه کم کم در دستگاه‌های منتخب شیائومی اتفاق می‌افتد. بازارهای چین اولین بازارهایی هستند که این نسخه جدید سیستم عامل را تجربه می‌کنند.

جدول زمانی دقیق برای عرضه اکثر دستگاه‌ها هنوز مشخص نیست. با این حال، باید توجه داشته باشید که بروز رسانی گوشی شیائومی نسبت به دستگاه‌های Redmi و POCO در اولویت قرار خواهد گرفت. در جدول زیر زمانبندی گوشی هایی که هایپر او اس دریافت میکنند را ملاحظه می‌کنید.

نام دستگاه‌هازمان به روز رسانی مورد انتظار
Xiaomi 11 / 11 Pro / 11 Ultraسه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi 11T / 11T Proسه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi Mi 11X / 11X Pro / 11iسه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi 11i / 11i Hypercharge / 11 Liteسه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi 12 / 12 Pro / 12Cسه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi 12T / 12T Proسه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi 12S / 12S Pro / 12S Ultra / 12 Liteسه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi 13 / 13 Pro / 13 Ultraژانویه ۲۰۲۴
Xiaomi 13T / 13T Proژانویه ۲۰۲۴
Xiaomi 14 seriesاز پیش نصب شده است
Xiaomi Mix Fold / Fold 2 / Fold 3سه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi Civi 1S / 2 / 3سه ماهه اول ۲۰۲۴
Xiaomi Pad 6 / 6 Proژانویه ۲۰۲۴
Xiaomi Pad 5 / Pro 5G / Pad 5 Pro Wi-Fiسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi K40 / K40S / K40 Pro / K40 Pro Plus / K40 Gamingسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi K50 / K50i / K50i Pro / K50 Ultra / K50 Gaming / K50 Proسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi K60 / K60e / K60 Pro / K60 Ultraسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi 11 Prime / 5Gسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi 12 / 12 5G / 12Cسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi Note 10 5G / 10 Pro / 10S / 10 Pro 5Gشانس کمی برای به روز رسانی دارد
Redmi Note 11 / 11 Pro / 11 Pro Plus / 11 4G / 11T / 11 Pro 5G / 11 Pro Plus 5G / 11E / 11S 5G / 11 SE / 11T Pro / 11T Pro Plus / 11Rسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi Note 12/ 12Sژانویه ۲۰۲۴
Redmi Note 12 Pro Plus / 12 Pro Explorer /12 Pro Speed / 12 Pro 4G / 12S / 12 Turbo / 12R / 12R Pro / 12 5Gسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi Note 13 5G / 13 Pro / 13 Pro Plusسه ماهه اول ۲۰۲۴
Redmi Pad / Pad SEسه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO C51 / C55سه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO X4 5G / X4 GT / X4 Pro 5Gسه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO X5 / X5 Proسه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO X6 / X6 Proسه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO F4 / F4 GTسه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO F5 / F5 Proژانویه ۲۰۲۴
POCO M4 / M4 Pro 4G / M4 Pro 5Gسه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO M5 / M5sسه ماهه اول ۲۰۲۴
POCO M6 Pro 5Gسه ماهه اول ۲۰۲۴

در میان عرضه‌های اخیر در ژانویه، Redmi Note 13، Redmi Note 13 Pro و Redmi Note 13 Pro Plus نیز با قدرت جدید و HyperOS بهبود یافته عرضه خواهند شد.

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۶,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۷,۹۷۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۹,۷۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

دانلود هایپر او اس

همه گوشی‌های شیائومی دارای برنامه به‌روزرسانی داخلی HyperOS هستند.با این برنامه می‌توانید منتظر بمانید تا به‌روزرسانی‌ها به گوشی شما برسد تا به‌طور دستی به‌روزرسانی‌ها را اعمال کنید. با این حال، روش دیگری هم برای بروزرسانی گوشی شیائومی وجود دارد.

اول از همه، باید یک بسته آپدیت را برای گوشی خود دانلود کنید. برای انجام این کار می‌توانید از وب سایت HyperOS Updates استفاده کنید.

 • وب سایت HyperOS Updates را باز کنید.
 • دستگاه خود را انتخاب کنید.
 • منطقه را انتخاب کنید.
 •  نسخه HyperOS را که می‌خواهید دانلود کنید، پیدا کنید.
 • پس از آن روی دکمه OTA for V15.X.X.X کلیک کنید و بسته OTA را دانلود کنید.
 • پس از دانلود بسته به روز رسانی؛ به Settings > My Device بروید و روی لوگوی HyperOS ضربه بزنید.
 • چندین بار روی لوگوی HyperOS فشار دهید تا متن «additional features are on» ظاهر شود.
 • روی منو ضربه بزنید و گزینه “Choose update package” را انتخاب کنید.
 • پکیجی را که دانلود کرده‌اید انتخاب کنید.
 • دستگاه از شما می‌خواهد که نصب آن را تأیید کنید. روی Update ضربه بزنید تا روند نصب هایپر او اس را شروع کند.

اپدیت هایپر او اس شیائومی

حدود ۱۳ سال است که نام شیائومی بر سر زبان‌ها افتاده و حالا بعد از پشت سر گذاشتن یک سری چالش‌ها توانسته نظر بیش از ۱ میلیارد کاربر در سراسر جهان را به خود جلب کند. البته محصولات این برند فقط به گوشی، ساعت و تلویزیون هوشمند خلاصه نمی‌شود و می‌توان گفت که شیائومی در حال حاضر ۲۰۰ نوع کالای مختلف را روانه بازار می‌کند.

یک نکته غیر‌قابل‌انکار در مورد گوشی‌های شیائومی این است که مشخصات فنی چشمگیری را همراه خود یدک می‌کشند. در بیشتر مواقع یک گوشی شیائومی نسبت به قیمت و رقبای خود از مشخصات بسیار خوب در بخش دوربین، ویژگی‌ها و کیفیت ساخت (مطابق با استانداردهای روز در بازار موبایل) بهره برده است. شاید اگر محصولات این برند نام تجاری برندهای معروف دیگر را داشتند، در بازارهای غربی هم بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفتند.

hyperos

نمی‌توان از این موضوع چشم‌پوشی کرد که این کمپانی چندین سال است با رابط کاربری شیائومی یعنی همان MIUI، به مشکل خورده است. درست است که ظاهر و مشخصات این رابط کاربری زیبا و کاربرپسند به نظر می‌رسد، اما گاهی اوقات یک سری زیرساخت‌ها و کدهای آن برای کاربر مشکل ایجاد می‌کنند. منظور ما همان باگ‌هایی است که بعد از آپدیت‌های نرم‌افزاری دیده می‌شود.

ویژگی های هایپر او اس

در واقع سیستم عامل هایپر os از ۵ لایه ساخته شده که در ادامه بیشتر به این لایه ها خواهیم پرداخت:

لایه اول تا سوم:

پایینی‌ترین لایه این سیستم‌عامل از هسته‌های اندروید و لینوکس و لایه دوم هم از هسته خودساخته شیائومی به نام Vela ساخته شده است. ولا در واقع نوعی اینترنت اشیا (اتصال یک سری تجهیزات به یک شبکه) بر پایه NuttX RTOS است.

لایه سوم هم بیش از ۲۰۰ پلتفرم پردازنده مختلف (برای ولا و اندروید) را پشتیبانی می‌کند که در نتیجه آن توانایی مدیریت بیش از ۱۰۰ها نوع دستگاه مختلف را دارد. در نظر داشته باشید که گوشی‌ها و تبلت‌ها از لایه اول و اینترنت اشیا (مانند خانه هوشمند) از هسته ولا استفاده می‌کنند. احتمالاً در لایه سوم یک سری تجهیزات مربوط به سرویس‌های گوگل هم قرار گرفته است.

ویژگی های هایپر او اس

لایه چهارم و پنجم:

لایه چهارم که با عنوان Hyper Connect شناخته می‌شود، باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به شکلی بهتر تمام دستگاه‌های خود را مدیریت کنند که در ادامه مقاله این موضوع را بیشتر توضیح خواهیم داد. در آخر هم می‌رسیم به لایه پنجم سیستم عامل hyperos شیائومی که به اپلیکیشن‌ها مرتبط می‌شود.

سیستم عامل hyperos

مزایای سیستم عامل هایپر os نسبت به رقبا

شیائومی هایپر os که بر پایه اندروید اجرا می‌شود، چند مزیت دارد:

۱- رم و حافظه داخلی

این رابط کاربری متناسب با یک سری نیازهای سخت‌افزاری طراحی شده است؛ به گونه‌ای که می‌تواند تا رم ۲۴ گیگابایت را پشتیبانی کند. از نظر حافظه داخلی هم باید بگوییم که بر اساس یک سری کارها مانند فشرده‌سازی پوشه‌ها، این رابط کاربری تنها ۸.۷۵ گیگابایت از فضای داخلی را به خود اختصاص می‌دهد.

این در حالی است که اندروید ۱۳ خام، ۱۲ گیگابایت و سیستم عامل آیفون ۱۱ گیگابایت حجم دارند؛ بنابراین هایپراواس را می‌توان به عنوان سبک‌ترین رابط کاربری تا به امروز شناخت.

قابلیت های هایپر او اس

۲- عملکرد بهتر سخت‌افزار برای گیمرها:

اول بگوییم که سیستم عامل هایپر او اس می‌تواند تسک‌های پیچیده و سنگین را با دقت بالا و به صورت بهینه‌ای مدیریت کند، اما نکته تحسین‌برانگیزتر این است که در اجرای بازی‌های پرمصرف، نرخ فریم پایدارتر و مصرف انرژی کمتری را ارائه می‌کند.

حتی اگر قرارست باتوجه به قیمت روز گوشی یک مدل اقتصادی را انتخاب کنید، باید بگوییم که وظایف در این مدل گوشی‌ها در چند واحد محاسباتی تقسیم می‌شوند و نتیجه مشارکت این می‌شود که دستگاه بتواند از حداکثر توانایی و عملکرد تراشه استفاده کند.

با این اوصاف به نظر می‌رسد که شیائومی ۱۴ پرو (پرچمدار این کمپانی) با داشتن سیستم عامل hyper os و همچنین سخت‌افزار قدرتمند خود، قرارست رقبای زیادی را در بخش گیمینگ کنار بگذارد.

تغییرات هایپر او اس

۳- اتصال هوشمند و یکپارچه بین دستگاه‌های هوشمند شیائومی:

یکی از قابلیت های هایپر او اس یکپارچه سازی انواع دستگاه‌ها با هم است. در واقع، این سیستم عامل شیائومی به شکل جالبی دستگاه‌های متصل را با هم هماهنگ می‌کند، مثلاً وقتی که از تبلت شیائومی استفاده می‌کنید، قادر خواهید بود که به دوربین عقب گوشی هوشمندتان هم دسترسی داشته باشید؛ یا اینکه می‌توانید تبلتتان را از طریق گوشی به اینترنت وصل کنید.

نکته جالب دیگر هم این است که به راحتی می‌توانید اعلان‌های خود را بین دستگاه‌هایی که دارید جابجا کنید. ممکن است این اتفاق یک سیاست خوب برای شیائومی باشد تا کاربران از تمام محصولات این برند خرید کنند، اما واقعاً همانطور که می‌بینید، امتیازهایی که کاربران خواهند داشت هم کم نیست.

هایپر او اس برای چه گوشی هایی میاد

۴- ویژگی HyperMind برپایه هوش مصنوعی:

این ویژگی که اتصال بین دستگاه‌ها را وارد عصر جدیدتری می‌کند، محصولات را قادر می‌سازد تا از طریق ۴ قابلیت ادراکی محیط، بینایی، صدا و رفتار، نیازهای کاربر را درک کنند، مثلاً فرض کنید که سیستم خانه شما هوشمند است. اگر همیشه بعد از قفل کردن در، چراغ را روشن می‌کنید، دیگر این کار به صورت خودکار اتفاق خواهد افتاد. البته این موضوع فقط به خانه هوشمند مربوط نمی‌شود و برای تمام دستگاه‌های این برند، کار خواهد کرد.

۵- دستیار هوش مصنوعی:

دستیار صوتی هم به قابلیت‌های جالبی دست پیدا کرده است، مثلاً فرض کنید در کلاس زبان آنلاین شرکت کرده‌اید، قابلیت تبدیل گفتار به نوشتار (زیرنویس) کمک می‌کند تا به راحتی از گفته‌ها یادداشت برداری کنید. کاربران می‌توانند از طریق عبارات گفتاری از این دستیار هوش مصنوعی بخواهند تا از پرتره‌های گالری آنها تصاویر جدیدی بسازد، یا اینکه مقاله‌ای را خلاصه کند. حتی در برنامه Mi Canvas مخصوص تبلت‌ها، یک قلم هوش مصنوعی اضافه شده که نقاشی‌های خط خطی را هم به آثار هنری تبدیل می‌کند!

hyperos شیائومی

۶- امنیت:

در سیستم عامل شیائومی هایپر او اس به بخش امنیت و حریم خصوصی اهمیت ویژه‌ای داده شده؛ به طوری که طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های امنیتی را برای بخش‌هایی مانند بیومتریک، رمز عبور و قفل صفحه ارائه می‌کند. این سیستم‌عامل امنیت را در اتصال چند دستگاه هم تضمین می‌کند.

تغییرات هایپر او اس نسبت به MIUI

از نظر ظاهر تقریباً می‌توان گفت که کاربران شیائومی، محیط کاربری جدیدی را تجربه خواهند کرد. با این حال، اگر بخواهیم شکل این فضا را با سیستم‌عامل‌های دیگر مقایسه کنیم، می‌بینیم که ظاهر داخلی این گوشی‌ها بسیار شبیه به آیفون‌ها شده است. طراحی صفحه قفل و سفارش‌سازی‌ها، تنظیمات سریع در کنترل پنل و حتی شکل آیکون‌ها الهام گرفته از iOS است.

سیستم عامل هایپر os

مانند زمانی که سامسونگ به رابط کاربری وان یوآی روی آورد، شیائومی هم تقریباً در اکثر بخش‌ها، طراحی‌های miui 14 را اصلاح کرده تا شکل زیباتری را به خود بگیرد. در اپلیکیشن دوربین، این بار گزینه‌ها به شکل مرتب‌تر و کابردی‌تری قرار گرفتند و همچنین برنامه Weather اطلاعات آب و هوا را به شکل قابل فهم‌تری نشان می‌دهد. حتی برای قابلیت‌های پنجره شناور هم کاربران موارد بیشتری را برای تنظیم کردن در اختیار دارند.

سیستم عامل hyperos شیائومی

 

در این مقاله بررسی کردیم که هایپر او اس چیست و چه ویژگی‌هایی دارد… آیا اسم گوشی شما در لیست اپدیت hyperos شیائومی بود؟ به نظر شما رابط کاربری hyperos شیائومی تا چه حد با گوشی‌های این برند سازگاری خواهد داشت؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۶۲ رای

سوالات متداول

هایپر او اس چیست؟

HyperOS سیستم عامل جدید شیائومی است که بر پایه اندروید اجرا می‌شود و محصولات این برند از آن پشتیبانی می‌کنند. به علاوه، از نظر خیلی مشخصات نسبت به رابط کاربری پیشین اصلاح شده است.

چه گوشی‌هایی سیستم عامل hyperos را دریافت می‌کنند؟

در مقاله اسم گوشی‌هایی که این بروزرسانی بزرگ را دریافت می‌کنند، نام بردیم.

نوشته های مشابه

‫۷۹ نظرها

 1. سلام میگم من اپدیت هایپراو اس رو زدم ولی میخوام پس زمینه گوشمو عوض کنم نمیشه فقط صحفه قفلش عوض میشه میدونین جریان چیه

 2. سلام من mi 11 lite ne دارم امروز اپدیت هایپر او اس نسخه ۱.۰.۳.۰.UKOMIXM اومد
  بعد از اپدیت گوشیم کندتر شده یا ارور system ui isn’t responding میاد
  راهی هست برگردم ب میوای ۱۴؟
  یا برا فیکس کردن باگ ها دوباره اپدیتی میاد؟

 3. سلام. من آپدیت هایپر اواس دریافت کردم ولی در بخش تنظیمات گوشی بعداز بروزرسانی نوشته muiu14.0.9.0 .. باس بنویسه هایپر اواس ورژن۱

 4. سلام من دوبار تاحالا دانلود کردم میزنه حافظه پره نزدیک ۱۰ گیگ حافظه خالی دارم بعد از اول دانلود باید بکنه ۳ گیگ نت منم همینجوری رفت نمیدونم چیکار کنم.

 5. سلام من آپدیت Hiper os برام اومده ولی وقتی دانلود میکنم فقط دانلود میشه و آپدیت رو اجرا نمیکنه و میگه دوباره امتحان کن
  باید چیکار کنم؟گوشیم نوت-۱۱-اس هست

 6. سلام از وقتی هایپر او اس روی گوشی من نصب شده عملکرد دگمه خاموش روشنش عوض شده و وقتی دکمه خاموش و روشنش را نگه میدارم دستیار گوشی فعال میشه نمیدونم گوشیم. چطور باید خاموش یا ری استارت کنم کسی میتونه راهنماییم کنه

  1. سلام دکمه خاموش کردن گوشی کمی افزایش یافته یعنی باید حدود ۱۰ ثانیه نگه داری

  2. ۷ ۸ ثانیه نگهدار گزینش میاد برات.دکمه خاموشو میگما

  3. سلام باید بیشتر نگه ش داری دکمه خاموش روشن رو بعد دستیار اون میادش ( دکمه خاموش روشن)

  4. دگمه را همچنان نگه دار تا بعد از دستیار به منو خاموش و روشن بره

  5. دکمه خاموش کردن رو با دکمه زیاد کردن صدا رو باهم نگه دار

  6. سلام دکمه پاور ودکمه زیاد روباهم فشار بده گزینه های خاموش کردنش میاد

 7. سلام من پوکو F4دارم خیلی هیجان برای دریافت هایپر اوس دارم اما هنوز برای من منتشر نشده حتی ریجن گوشی مو گذاشتم هند

  1. سلام بورو تو تنظیمات گوشی اپدیت گوشی رو روی اتوماتیک بزار بعد ۳ روز تا یک هفته بعدش میاد شاید هم همون موقع بیاد

 8. سلام آقا هایپر او اس مزخرفه من ۱۲Tدارم و تا اومد سریع ابدیت کردم حالا مشکلاتش اینه که تو بازی هایی مثل ای فوتبال آتیش میگیره که قبل از ابدیت اصلا داغ نمیشد تو این ابدیت از تخلیه سریع شارژ که نگم داغ هم خیلی میکنه یعنی تو کار های بسیار ساده داغ میشه نه خیلی ولی از می یو ای بیشتر من در کل از می یو ای فقط یه باگ دیدم که اونم این بود که وقتی با اثر انگشت که روی صحفه است باز میکردم یکم لگ میشد هنگام باز شدن و الان رفع شده ولی پدر ما رو در اورده و امیدوارم تو هایپر او اس دو همه این مشکلاتش رفع شه و به یه سیستم عامل بی نقص تبدیل شه. و حالا ما نمیتونیم اینارو به فال بد بگیریم میتونیم نیمه پر لیوان رو ببینیم و بگیم این تازه هایپر او اس ۱ هست.

 9. ناموسن روی گوشی شیائومی*۱۳ تی من کولاک کرده نه لگ داره ماندگاری شارژ باتری هم دو برابر شده انقد رون شده صفحه نمایش گوشی برنامه‌هاش مثل ماهی لیز میخوره انقد رون شده ناموسن کیف کردم

  1. همچنان راضی هستی. من هنوز جرات اپدیت ندارم برا *۱۳ تی* از بس کامنت مشکل آفرین خوندم.

 10. این رابط کاربری به تلویزیون های هوشمند مدل جدید متصل میشه ؟یا مثل سابق الکی فقط cast داره و هرکاری هم کنی متصل نمیشه . البته با مودم وای فای میشه خب اما همه ک ندارن…

 11. سلام والا من آپدیت کردم فک کردم گوشی روون میشه ولی هر موقع بازی میکنم خیییییییییییلی لگ میگیره الان هم دیگه نمیشه کاری کرد؟

  1. دقیقا منم کالاف بازی میکنم مطمین نیستم بخاطر هایپر اپ اس باشه ولی تقریبا بعد از اپدیت لگ میگیرم تو گیم و نسخه ۱۰۱۰ هم هست اولین اپدیت هستش

 12. دوستان عزیز اصلا پیشنهادنمیکنم دریافت کنید هایپر اواس رو برای من چندتامشکل بعداز اپدیت به وجودامده که بدترینش هنگ کردن موقع زنگ خوردن گوشیه حالا داغ کردن گوشی ویاتخلیه شارژبه کنار بنظرمن تا تمام مشکلات نسخه برطرف نشده دانلودنکنید شاید توهر۱۰۰تاگوشی یکی مثل گوشی من بشه ولی ب اعصاب خوردیش نمی ارزه شاید نفربعدی شماباشید

 13. اپدیت کردم شد هایپر او اس الان وقتی یکی زنگ میزنه نمیاد رو صفحه همونجور سیاه میمونه کسی میدونه علتش چیه ؟ تو تنظیمات اعلان ها تیک تلفن فعاله ولی ن میشه غیرفعالش کرد ن فعال کسی میدونه علت چیه ؟

 14. با سلام. من گوشیم پوکو آف ۵ هست از وقتی که به هایپر او آس آپدیت شده صدای پیامک گوشیم قطع شده . به هر روشی که بوده تنظیمات را دستکاری کردم ولی اصلا تأثیری نداشت . کسی می‌دونه علت این باگ چیه؟

 15. پکوf5 دارم هایپر او اس رو دانلود کردم الان او پابجی دما گوشی تا ۴۵ هم میره قبلاً از این آبدیت اینطوری نبود چیکار کنم

   1. سلام خسته نباشید
    گوشی من ۱۱tpro* هستش ولی هنوز آپدیت ه‍ایپر او است نیومده..ممکنه نیاد؟!

 16. Poco f5دارم و هایپر او اس رو دانلود کردم.. از وقتی اجرا شده سرعت گوشیم ب شدت پایین اومده طوریکه از زمانیکه اثر انگشتمو ب گوشی میدم تا وقتیکه قفل گوشی باز شه حدود دوثانیه طول میکشه ..تفاوت جزئی تو دیزاین صفحه قفل اومده ک بسته ب سلیقه میتونین سفارشی کنین..در کل تفاوتی با سیستم عامل قبلی دیده نمیشه بجز همین کند شدن گوشی ک ضعفه بزرگیه و امیدوارم با ی آپدیت برطرف شه

 17. من اپدیت کردم الان هایپر او اس ،جزئیات جالبی تغییر کرده جذاب تر شده بنظرم کار کردن باهاش

 18. من بروزرسانی کردم ب هایپر او اس بنظرم شارژ گوشیم زودتر تموم میشهNote12s

  1. درود دوستان سوالی داشتم آیا هایپر او اس برای پوکو ایکس تری پرو عرضه میشه چون لیست دریافت نشده ها هم نبود لطفاً یکی راهنمایی کنه با تشکر

 19. چرا برای ۱۳ تی هنوز نیومده هایپر او اس
  نسخه گوباله
  هنوز نیومده امروزم ۲۳ دی هست هنوز نیومده برام در حالتی برای بعضی ها اومده
  چند روز دیگه زمان میبره تا بیاد برام

  1. ریجن یا منطقه گوشی رو بذار رو مالزی میاره من دارم آپدیت میکنم در حال حاضر

 20. سلام دقیقا همینطوره گوشی منم به این مشکل برخورده

  1. اره دقیقا اصلا پیشنهاد نمیکنم منم تادقیقن مشکلاتش برطرف نشده گوشی منم وقتی زنگ میخوره بعداز اپدیت هنگ میکنه

 21. سلام ببخشید pocox4poro 5gاین سیستم عامل هایپر اوس رو دریافت میکنه؟!

 22. سلام من همین الان دریافت کردم حجمش چهار و نیم گیگه گوشیم هم ردمی نوت۱۲ هستش باگ نداره اگه دانلود کنم

 23. سلام
  توی hayper os فضای دوم هنوز وجود داره؟؟
  فضای دومی که توی میوای بود و با رمز جدا باز میشد

  1. چون برای پوکو آف۳و اف۳جی تی عرضه شده احتمال داره برای پوکو ایکس تری پرو عرضه بشه؟

 24. پس یعنی پایداری باتری و سخت افزار تو بازیا بهتر میشه درسته!؟ حالا کی اپدیت میده ون منتظرم

 25. سلام من پوکو آف ۵ دارم همین ۱ ساعت پیش آپدیت هایپر او اس رو دریافت کردم که ۵ گیگه منتظرم دانلود شه

  1. سلام خوبی نصب کردی؟چطوره روی باطری و چیزای دیگه اثر نمیزاره؟اوکی هست؟

   1. سلام.
    ی باگی داره که مصرف باتری رو زیادتر میکنه.و ممکنه برای شارژ گوشی مشکل پیدا کنه.برای من یکی دو ساعت شارژ کردن از کار افتاد .هرچی شوکت شارژ و در میاوردم و میزدم به گوشی شارژ نمیکرد.بعد یکی دو ساعت درست شد

   2. دوست عزیز اصلا پیشنهادنمیکنم اپدیت کنید ..چون من بعداز اپدیت کردن گوشی ردمی نوت *۱۲ دارم خودبه خودهنگامی ک زنگ میخوره هنگ میکنه

 26. امیدوارم اپلیکیشن های باز و بسته شدن برنامه ها برگردن چون از وقتی گوشیم رو به miui 12.5 آپدیت کردم انیمیشن هاش پریدن

 27. الان که کامنت دویتان رو میخونم ، حالا هیجان این عزیزان رو هم درک نمیکنم.

 28. اصرار شیائومی برای رخ iOS گرفتن رو درک نمیکنم. دو حالت داره بنظرم. یا این برند تماما کپی برداریه مث اینکه یه اسنبل از چندتا گوشی رو تا حالا تحویل ما میداده و حالت دوم اینه که اگر شیائومی که تو دست خودمم هست و تجربه لذتبخشی هم داره ، انقدر توانمند هست که داره واقعا از رقیباش به زیبایی سبقت میگیره که در اینصورت خب برادر من شما واقعا لنگ طراح گرافیکی بودید؟ مشکلتون برای شخصیت منحصر بفرد داشتنتون چی بوده؟ الانم که انگار به عقده دیرینش رسیده. ۷۰ درصد بهبود عملکرد و چه و چه و چه، در نهایت یه مدل های کپی ios.
  من جدا بدم میاد از این. قضیه و انگار از این گوشی های اندروید طرح اپل دستمون بگیریم. واقعا درک نمیکنم حس میکنم به خودش میگه yesssss بالاخره منم iPhone شدم. خب اینکه تبلیغ اپل شد بیشتر، اینکه دیگه شخصیت پردازی نیست شخصیت دزدیه، جسارتا اسکی اپل رفتن که هنر نیست. قوطی اپل محتویات اندروید.
  حس فیک بودن دارم به گوشی پرچمدار عزیزم. کاش یه نظر سنجی میکردن.

  1. بده که مردم میتونن با قیمت کم حس آیفون رو به خودشون منتقل کنند؟

  2. خب از روی ios کپی برداری کرده ولی خب از iosبهتره و این حس خوبی رو بهمون منتقل میکنه حالا حرف شما درست ولی شما دوست نداری با یه گوشی میان رده حس حال آیفون رو داشته باشی

  3. نظر شما بسیار درست و منطقی هست، خب من اگه به آیفون علاقه داشتم، آیفون میگرفتم، اگرهم پول نداشتم آیفون فیک میگرفتم که دقیقاً شکل خودش باشه

 29. موقعی ک برای پوکوهااهیچ تغیری نمیکنه چ فایده .برای نوت هاتغییرات ایجادشدجزپوکوهاا

   1. سلام و خسته نباشید
    میخواستم ببینم ردمی نوت ۱۲ *پرو ۴ جی هم های پر اس رو دریافت می‌کنه یا نه!؟

    1. سلام منم اپدیت کردم موقع زنگ خوردن هنگ میکنه باتری هم زود خالی میشه

     1. گوشی منم همینجوری شده اصلا صدای زنگش در نمیاد چیکار کنم

   2. سلام
    بعد از آپدیت هایپر او اس گوشی بشدت داغ میکنه و باتری سریع خالی میشه

    گوشی نو-ت-۱۲
    بنظرم نکنید

    1. سلام دقیقا همینطوره گوشی منم به این مشکل برخورده

     1. گوشیمf5 pro
      گوشی یکم داغ میکنه و باتری زودتر خالی میکنه

  1. سلام گوشی من هایپراواس رو دریافت کرده اما هیچکدوم از برنامه های گوشی مثل قبل کارنمیکنه وهمش میادکه با اندروید۱۴به بالاسازگارنیست میشه راهنماییم کنید؟

   1. سلام من گوشی من -نوت ۱۲پرو-هستش از زمانی که به هایپر او اس اپدیدش کردم دیگه مثل قبل زود شارژ نمیشه شارژر و کابلم عوض کردم ظاهراً مشکل از گوشی هس اگر کسی چیزی می‌دونه راهنمایی کنه ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن