آیفونموبایل و تبلتهمه

گوشی های آیفون ۲۰۱۹ به دوربین سه گانه مجهز خواهند شد

روزنامه معتبر Wall Street Journal تایید کرده است که امسال گوشی های آیفون به سه دوربین مجهز خواهند شد. به گفته این روزنامه امسال شاهد سه مدل آیفون شامل دو مدل با پنل OLED و یک مدل با پنل LCD خواهیم بود. iPhone XI Max گران قیمت از یک سیستم دوربین سه گانه برخوردار بوده در حالی که نسل بعد آیفون ایکس آر با پنل LCD و دوربین اصلی دوگانه به بازار خواهند آمد. چند روز قبل ویدئو یکی از طرح های آیفون با دوربین سه گانه منتشر شده که احتمالا مربوط به یکی از نمونه های اولیه گوشی ایفون XI است. WSJ news وجود دوربین های سه گانه را تایید کرده که بر طبق گفته این روزنامه می تواند یکی از ویژگی های کلیدی گوشی های آیفون در سال ۲۰۱۹ به حساب آید.

گوشی های آیفون در سال 2019

نام گذاری این گوشی ها و اینکه شرکت اپل قصد دارد چه نامی را برای این گوشی ها در نظر بگیرد هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد به این دلیل که ممکن است این شرکت طبق روال نام گزاری سال گذشته از اعداد رومی مثل XI استفاده کند و یا اینکه سیاست نام گذاری کاملا متفاوتی را در پیش گرفته و یا نام آیفون ۱۱ را برای آن در نظر بگیرد. حائز اهمیت است که این شرکت قصد دارد که میزان تولید گوشی های خود را در سال ۲۰۱۹ تا ۱۰ درصد کاهش دهد.

به نظر می رسد که آیفون ۱۱ به پنل ۵٫۸ اینچی و دوربین دوگانه مجهز شود. از این رو دوربین سه گانه در گوشی بزرگتر و گران قیمت تر آیفون مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بر اساس گزارش های رسیده این شرکت در سال ۲۰۲۰ پنل های LCD را به طور کامل کنار گذاشته و به طور کامل از پنل های OLED استفاده خواهد کرد. همچنین در این گزارش اشاره شده که عنصر حساس به فشار که قابلیت ۳D Touch را امکان پذیر می کند به دلیل پایین آوردن هزینه های ساخت حذف می شود اما این احتمال نیز وجود دارد که این ویژگی از طریق سایر ترفندهای سخت افزاری به دست آمده و حذف نشود. هنوز اطلاعاتی از قیمت گوشی مذکور دردسترس نیست. نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

شما می توانید به راحتی با استفاده از پنل مقایسه گوشی در این سایت گوشی های آیفون را با سایر گوشی ها و حتی برندهای دیگر مقایسه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن