قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارموبایل و تبلت

عملکرد صدای Dolby Atmos در موبایل

 • زمانی که اطلاعات یک گوشی را مشاهده می‌کنید با کلمه Dolby Atmos بیشتر برخورد خواهید کرد. این تکنولوژی صدا پیش از آنکه در موبایل‌ها وارد شود در انواع تلویزیون‌های هوشمند به کار رفته است. ۲۰۱۹ سالی است که اکثر شرکت‌های سازنده سعی می‌کنند که تکنولوژی Dolby Atmos را در مدل‌های گوشی موبایل خود به کار برند.

   

  از جمله مدل‌هایی که امسال این فنآوری صدا را در مدل‌های خود به کار برده اند می توان به Huawei P30 ،Huawei P30 Pro ،Samsung Galaxy S10 ،Samsung Galaxy S10e اشاره کرد. به طور کلی صدای فراگیر و فوق‌العاده شفاف با جزئیات کاملی را برای گوشی شما به ارمغان خواهد آورد؛ به این معنی که شما شاهد صدای بلندتر و بهتری نسبت به آنچه تاکنون تجربه کرده‌اید خواهید بود.

   

  کلاً صدا را برای استفاده از انواع اسپیکرها و هدفون‌ها ارتقاء داده و صدای فیلم‌ها و سایر محتوا طوری به نظر می رسد که از همه جهات و بالای سر شما به گوش می رسد. از این رو این احساس در شما به وجود می آید که در قلب ماجرا قرار داشته و به این ترتیب تجربه دیداری و شنیداری بهتری را فراهم خواهد کرد.

  19kala

  ارائه صدای متحرک:

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 12 ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۲۰,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 12 ظرفیت ۶۴ گیگابایت

  به علاوه، صدای فراگیر Dolby Atmos از طریق ارتقاء صدای تماس و افزایش حجم، برای هر نوع محتوای موبایل مثل، ویدئو، پیام‌ها و کتاب‌های صوتی، پادکست‌ها غیره صدای همه جانبه مجازی را فراهم کرده بلندی هم بهبود یافته، صدای تماس شفاف تر و نویز صدای پس زمینه کاهش خواهد یافت. در کل تکنولوژی صدای Dolby Atmos تجربه صدای سینمایی عالی را به ارمغان خواهد آورد. صدای متحرک و قدرتمندی را در گوشی و تبلت شما از طریق اسپیکرها و هدفون‌هایی که به آن متصل شده را فراهم می کند. به این دلیل که این تکنولوژی بر روی صدای اشیاء تمرکز دارد برای مثال کودکی که گریه می کند و حرکت می کند.

  حتی تا ۴ اسپیکر را پشتیبانی کرده تا صدای بیشتر و بهتری را نسبت به آن چه که تاکنون شاهد آن بوده اید را فراهم آورد. صدا و تصاویری که با Dolby Atmos تولید نشده‌اند نیز به نسبت صدای غنی تر و گسترده تری خواهند داشت. همان طور که در بالا نیز اشاره شد علاوه بر صدای فراگیر Dolby Atmos،  شما برای هر نوع محتوای موجود، صدای دالبی فوق العاده ای را دریافت کرده در مجموع  برای صدای نرم تر مثل نوت‌های پیانو و صدای بلندتر و یا صدای‌های شدیدتر مثل انفجارهای موجود در فیلم‌های اکشن صدای بلندتر و صدایی بدون اعوجاج و نویز بلندگو را مشاهده خواهید کرد.

  19kala

  صدای تماس به صورت خودکار افزایش یافته و حجم صدا ترمیم‌شده و شما صدا مجازی همه جانبه‌ای را برای تمام محتوای خود خواهید داشت. به طور چشمگیری نویز پس زمینه را در فیلم‌های آنلاین و رسانه‌های اجتماعی کاهش می دهد. علاوه بر این مکالمه مثل پخش زنده پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی را ارتقاء داده و پیگیری داستان را برای شما راحت تر می کند. صدای پس زمینه در پیام‌های صوتی نیز کاهش یافته از این رو شما می توانید صدا را واضح تر در نرم افزارهای پیام رسانی پخش کنید. در مجموع Dolby Atmos و Dolby sound صدای محتوای موبایل را واضح تر و همه جانبه‌تر و جذاب‌تر از قبل می‌سازد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۷ رای

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن