برندهای دیگرموبایل و تبلتهمه

طرح خلاقانه ال جی: گوشی هوشمند بدون هیچ دکمه فیزیکی!

ال جی در طرح‌های خلاقانه و شجاعانه در تولید گوشی موبایل شهرت دارد. این برند کره‌ای که در ماه‌های اخیر به دنبال فرار از رکود بوده طرحی را به ثبت رسانده که گوشی بدون هیچ گونه دکمه فیزیکی خواهد بود. البته باید توجه کرد که این طرح الزاماً به ارائه یک محصول نهایی نمی‌انجامد.

یکی از دلایل ارائه این طرح عدم موفقیت و رکود شرکت ال جی در سال‌های اخیر بوده، به همین دلیل این برند سعی دارد تا حتی برای راه نجات هم که شده با این طرح‌ها نظر کاربران را جلب کند. گفته می‌شود احتمالاً به جای دکمه‌های حذف شده از یک قاب حساس به لمس یا کنترل ژست‌های حرکتی برای دریافت و اجرای دستورات استفاده می‌شود.

طرح خلاقانه ال جی: گوشی هوشمند بدون هیچ دکمه فیزیکی!

البته بسیاری معتقد هستند که تمام این طرح‌ها، حیله‌های گوشی ال جی برای برون رفت از وضعیت فعلی است اما LG تسلیم نمی‌شود. این شرکت هنوز هم به طور مرتب مدل‌های جدید تلفن را معرفی می کند.

در این طرح همچنین می‌توان در حاشیه پایین تلفن کلمه LG را دید. یک بلندگو، اتصال USB Type-C واتصال هدفون ۳٫۵ میلی متری نیز در قسمت پایین قرار دارند. هر دو طرف چپ و راست از یک قاب آلومینیومی و بدون دکمه تشکیل شده و هیچ دکمه‌ای را نمی‌توان در بالا تشخیص داد.

به همراه این ثبت اختراع طرح دیگری هم ثبت شده که ماژول چهارگانه دوربین ندارد. در واقع یک گوشی LG بدون دکمه با دوربین منحصر به فرد است. اینکه LG  چه زمانی می خواهند این تلفن هوشمند را عرضه کند، هنوز مشخص نیست.

طرح خلاقانه ال جی: گوشی هوشمند بدون هیچ دکمه فیزیکی!

نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن