زمزمه‌هایی پیرامون گلکسی نوت ۱۱ و مشخصات آن!

زمزمه‌هایی پیرامون گلکسی نوت ۱۱ و مشخصات آن!

با وجود اینکه هنوز وارد سال ۲۰۲۰ هم نشده‌ایم گزارش‌هایی درباره سخت افزار و دوربین گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۱ ارسال شده است. این اطلاعات نشان می‌دهد که در سال آینده سامسونگ می‌تواند طیف گسترده‌ای از فناوری‌ها را برای گوشی‌های همراه خود اتخاذ کند.

زمزمه‌هایی پیرامون گلکسی نوت 11 و مشخصات آن!

صرف نظر از اسکنر اثر انگشت:

سامسونگ به احتمال زیاد بخاطر تعداد بیشماری از مسائل امنیتی که قبلاً گزارش شده اند، از اسکنرهای اثر انگشت در زیر صفحه نمایش به هیچ وجه استفاده نکند و به جای آن تشخیص چهره را به کار ببرد.

زمزمه‌هایی پیرامون گلکسی نوت 11 و مشخصات آن!

واضح است که سامسونگ می خواهد روشی پیشرفته تر برای تأیید هویت کاربران داشته باشد، همچنین نشان می دهد علاوه بر دستیابی به صفحه اصلی، کاربران ممکن است از این ویژگی برای دسترسی به برنامه ها و پرداخت ها با استفاده از داده های چهره خود نیز استفاده کنند.

استفاده از فناوری ToF 3D:

زمزمه‌هایی پیرامون گلکسی نوت 11 و مشخصات آن!

گزارشی تازه از وبسایت DigiTimes بیان می‌دارد که سامسونگ نسبت به استفاده از فناوری ToF 3D برای دوربین گلکسی نوت ۱۱ دست به کار شده است.

زمان رونمایی:

در حالی که هنوز اطلاعات گفته شده تأیید نشده و اظهار نظر در مورد چنین موضوعی خیلی زود است اما به احتمال زیاد، از پرچمداران آینده سامسونگ در فوریه ۲۰۲۰ رونمایی خواهد كرد. همچنین طبق سنت سامسونگ به احتمال زیاد رونمایی از این گوشی هوشمند قبل از رویداد اصلی آیفون ۱۲ اپل رخ خواهد داد.

هنوز نمی‌توان گفت سامسونگ دو نوع دیگر را از این محصول را در سال آینده راه اندازی می‌کند یا خیر؟ اما همانطور در تولید Galaxy Note 10 و Galaxy Note 10 Plus این تصمیم را اتخاذ کرد و به سودآوری این شرکت کمک کرد؛ می‌تواند به همان استراتژی اتخاده شده برای دو پرچمدار قبلی، در سال ۲۰۲۰ نیز پایبند باشد.

بزودی با گزارش‌های بیشتری در مورد جزئیات و دوربین گلکسی نوت ۱۱ باز خواهیم گشت،شایان ذکر است هنوز قیمت گوشی تخمین زده نشده است.نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟ بنابراین با ۱۹کالامگ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *