موبایل و تبلتهمههوآوی

رونمایی از اولین گوشی منعطف ۵G هوآوی در ماه آینده

کاملا مشخص است که در سال ۲۰۱۹ رقابت بر سر یک تکنولوژی جدید خواهد بود و بدون شک شرکت های ساخت موبایل حداکثر تلاش خود را خواهند کرد تا از دیگر رقبا عقب نماند اما این سوال مطرح می شود که این نوع صفحه نمایش ها ارزش صرف این همه هزینه را دارد یا خیر و یا اینکه تا چه مقدار توانسته است تجربه کاربری را ارتقاء بخشد؟ نظر شما در این باره چیست؟

بر اساس برخی گزارشات رسیده شرکت هوآوی از اولین گوشی منعطف ۵G خود در ماه آینده در کنفرانس جهانی موبایل رونمایی خواهد کرد. در پایان رویداد راه اندازی شبکه ۵G در پکن مدیر ارشد اجرایی Consumer Business Group خاطر نشان کرد که این شرکت در کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا در ماه فوریه از اولین گوشی ۵G خود با نمایشگر منعطف رونمایی خواهد کرد. در این گزارش کلمه گوشی موبایل به صورت جمع به کار رفته از این رو این احتمال وجود دارد که بیش از یک عدد گوشی هوآوی رونمایی شود.

گوشی منعطف هوآوی

قبلا نیز در برخی از گزارشات اشاره شده که این شرکت بر روی این مدل از موبایل ها کار می کند، چند ماه بیش هم یکی دیگر از مقامات آن خاطر نشان کرد که آماده سازی این دستگاه زمان می برد و هنوز آماده نیست اما از یکی از اسلایدهای نشان داده شده در رویداد رونمایی به نظر می رسد که این مدل منعطف هوآوی از تراشه جدید این شرکت Balong 5000 5G Huawei استفاده خواهد کرد. گفته می شود که شرکت ال جی نیز برنامه دارد از اولین گوشی ۵G در آمریکا در نیمه اول امسال رونمایی کند. هنوز اطلاعاتی از قیمت گوشی مذکور دردسترس نیست.
نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن