آیفونموبایل و تبلتهمه

درآمد شرکت اپل سه ماهه گذشته ۲۰۱۸

فروشگاه اینترنتی موبایل اپل در ادامه به آمار منتشر شده از فروش گوشی‌های آیفون اشاره خواهد کرد. 

درآمد شرکت اپل سه ماهه گذشته ۲۰۱۸

امسال شرکت اپل علاوه بر مدل های مختلف اپل واچ، با معرفی سه گوشی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و گوشی جنجالی آیفون ۱۰ توانست سهم قابل توجه ای از این بازار را قابتی را به خود اختصاص دهد. این شرکت توانسته است با سیاست های بازاریابی هوشمندانه و منحصر به فردی که دارد در میان سایر برنده های موجود در مقاسیه با سال های گذشته افزایش درآمد قابل توجه ای داشته باشد. در تاریخ ۲ فوریه این شرکت میزان درآمد و حمل و نقل را برای سه ماهه گذشته تا ماه فوریه سال ۲۰۱۸ اعلام کرد طی این اعلامیه اطلاعاتی مربوط به درآمد این شرکت از تاریخ ۳۰ دسامبر۲۰۱۷ تاکنون نشان داده شد. برطبق این گزارش درآمد این شرکت ۸۸٫۲۹۳ میلیارد دلار بوده است که این مقدار نسبت به مقدار ۷۸٫۳۵ میلیارد دلار سال گذشته ۱۳% افزایش داشته است. این در حالی است که سود خالص این شرکت نیز در همین زمان به ۲۰٫۰۶۵ میلیارد دلار رسیده که به مقدار ۱۲ درصد افزایش داشته است.

درآمد شرکت اپل سه ماهه گذشته ۲۰۱۸

در هر حال میزان درآمد به دست آمده بسته به ناحیه متفاوت است. بیشتر درآمد از ایالت متحده (۳۳٫۱۹۳) به دست آمده است که در مقایسه با درآمد به دست آمده در سال گذشته در این ناحیه ۱۰% افزایش داشته است. این در حالی است که بازار اروپا درآمدی برابر با ۲۱٫۰۵۴ (۱۴% افزایش یافته است) در بازار چین برابر با ۱۷٫۹۵۶ میلیارد دلار (۱۱% افزایش) در بازار ژاپن برابر با ۷٫۲۳۷ میلیارد دلار (۲۶% افزایش) و در نهایت در بازار آسیا درآمدی برابر با ۶٫۸۵۳ میلیارد دلار (افزایش ۱۷%) را به دست آورده است.

در قسمت حمل و نقل نیز می توان گفت که این شرکت در سه ماهه اول تعداد ۷۷٫۳۱۶ آیفون را به فروش رسانده است که نسبت به همین دوره در سال گذشته ۱ درصد کاهش داشته است. بنابرین این مقدار کمتر از ۷۹ میلیون واحدی است که توسط تحلیلگران Wall Street تخمین زده شده است. شرکت Cupertino نیز ۱۳٫۱۷ میلیون iPads (افزایش ۱٪) و ۵٫۱۱۲ میلیون Macs (کاهش ۵%) را به فروش رسانده است.

درآمد شرکت اپل سه ماهه گذشته ۲۰۱۸

برای خرید موبایل با بهترین قیمت گوشی در بازار به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید تا با به‌روز‌ترین مدل‌ها همچنین مشخصات فنی و … آشنا شده و خرید کنید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن