تست سرعت پرچمداران قدرتمند شیائومی؛ بلک شارک 3 پرو و می 10 پرو!

تست سرعت پرچمداران قدرتمند شیائومی؛ بلک شارک 3 پرو و می 10 پرو!

تست سرعت پرچمداران قدرتمند شیائومی؛ بلک شارک 3 پرو و می 10 پرو!

تست سرعت پرچمداران قدرتمند شیائومی؛ بلک شارک 3 پرو و می 10 پرو!

به نظر شما چه ویژگی‌هایی را می‌بایست برای انتخاب یک گوشی گیمینگ عالی در نظر گرفت؟ آیا همه گوشی‌ها می‌توانند برای گیمینگ و یا در کل عملکردهای چند وظیفه‌ای مناسب باشند؟ صادقانه می‌بایست گفت که پاسخ این سوال منفی است. اگر عملکرد گیمینگ برای شما در اولویت است باید در زمان خرید گوشی چندین ویژگی را در نظر داشته باشید.

امروزه گوشی‌های پرچمدار و هم گوشی‌های میان‌رده هر دو برای عملکرد بازی بهینه شده‌اند و نسبت به قبل حتی از این نظر روی گوشی‌های میان‌رده نیز بیشتر می‌توان حساب کرد؛ اما به نظر شما در عملکرد گیمینگ یک پرچمدار موفق‌تر خواهد بود یا یک گوشی صرفاً گیمینگ؟ در این ویدئو شما شاهد تست سرعت بلک شارک 3 پرو و شیائومی می 10 پرو دو گوشی پرچمدار شیائومی 2020 و مدعی گیم خواهید بود.

 

در این ویدئو شما شاهد تست سرعت بلک شارک 3 پرو و شیائومی می 10 پرو دو گوشی دو گوشی پرچمدار شیائومی 2020 و مدعی گیم خواهید بود.

 

 

بلک شارک 3 پرو یک گوشی صرفاً گیمینگ بوده در حالی شیائومی می 10 پرو پرچمدار شیائومی 2020 محسوب می‌شود که اخیراً معرفی شد. از نظر قابلیت‌های سخت‌افزاری می‌توان گفت که هر دو آنها از یک نوع تراشه استفاده کرده‌اند. نهایت رم هر دو نیز 12 گیگابایت است. با تست سرعت بلک شارک 3 پرو و شیائومی می 10 پرو  دو پرچمدار شیائومی 2020 به خوبی می‌توانید عملکرد تراشه دو را از هم تشخیص دهید.

 

یکی از ویژگی‌هایی که در انتخاب یک گوشی گیمینگ می‌بایست بدان توجه کرد نمایشگر است. بلک شارک 3 پرو از نمایشگر آمولد و شیائومی می 10 پرو از نمایشگر سوپر آمولد بهره برده‌اند؛ اما با وجود اینکه تفاوت اندازه نمایشگر بلک شارک 3 پرو نسبت به می 10 پرو قابل‌توجه بوده باز هم از نظر تراکم پیکسلی بهتر از پرچمدار شیائومی 2020 عمل کرده و رزولوشن بسیار بالاتری دارد، ولی هر دو از نرخ نوسازی یکسان بهره برده‌اند.

 

 

باتری هم بسیار حائز اهمیت است به این دلیل که هیچ گیمری دوست ندارد که در یک بازی طولانی با خالی شدن شارژ  گوشی خود روبرو شود. این دو گوشی پرچمدار شیائومی 2020 هر دو از باتری‌های قدرتمندی استفاده کرده‌اند؛ اما عملکرد بلک شارک 3 پرو اندکی بهتر است بدین جهت که از باتری بزرگتری بهره برده تا بتواند به خوبی پاسخ‌گوی مصرف باتری نمایشگر بزرگ خود باشد.

 

تست سرعت دو پرچمدار شیائومی 2020؛ بلک شارک 3 پرو و می 10 پرو!

۵ ویژگی مهم در انتخاب بهترین گوشی گیمینگ

به نظر شما در ویدئو تست سرعت بلک شارک 3 پرو و شیائومی می 10 پرو دو پرچمدار شیائومی 2020 کدام یک بهتر عمل خواهند کرد؟ ویدئو را تماشا کرده و نظرات خود را با 19 کالامگ به اشتراک گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *