قیمت گوشی سامسونگ
برندهای دیگرپیشنهاد سردبیرموبایل و تبلتنقد و بررسیهمه

بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار

شرکت‌های سازنده و خریداران به دنبال بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری هستند، اما بهترین گوشی‌ها از دید یک خریدار چگونه تعریف می‌شوند؟ و یا بهترین گوشی موبایل چه ویژگی‌هایی می‌بایست داشته باشد؟ صادقانه بگویم معیارها متفاوت است خصوصاً در مورد بهترین گوشی‌ های میان رده. برای شما ممکن است بهترین گوشی موبایل مدلی باشد که دوربین بهتری دارد در حالی که برای فردی دیگر عمکرد سخت‌افزاری حرف اول را بزند. در ادامه به چند مدل از بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار اشاره خواهیم کرد. 

بهترین گوشی های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار

در هر صورت، سخت افزار و مغز اصلی یک دستگاه موبایل همان چیزی است که بر تمام عملکردها تأثیرگذارست. بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر عملکرد بازی و یا وظایف سنگین برای شما در خرید یک گوشی موبایل در اولویت قرار دارد مدل‌هایی را که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت را مدنظر قرار دهید. به این دلیل که این گوشی‌ها را می‌توان بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار در نظر گرفت. حتی از نظر سایر خصوصیات مثل دوربین هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. ۱۹کالا در ادامه به عنوان یک مرجع موبایل معتبر به این مدل ها اشاره خواهد کرد.

مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین گوشی سامسونگ

از این میان می‌توان مدل‌هایی را نام برد که به عنوان بهترین گوشی‌‌‌های موبایل می توان در هنگام خرید مد‌نظر قرار داد. 

بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده روزافزون شرکت‌های سازنده از فناوری‌های نوین، کسب عنوان بهترین را برای شرکت‌های سازنده کمی چالش‌برانگیز کرده است. برای مثال شرکت شیائومی یکی از شرکت‌هایی به شمار می‌رود که همیشه در ارائه فن‌آوری‌های جدید پیش قدم است. بعد از استفاده از لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی در گوشی می نوت ۱۰، کره‌ای‌ها را هم به این فکر انداخت که در سیاست تولید گوشی‌های پرچمدار خود یک بازنگری کلی داشته باشند و نتیجه آن شد که استفاده از لنز‌های تکراری ۱۲ و یا ۱۳ مگاپیکسلی را به طور کلی کنار گذاشت و در سری پرچمدار اس ۲۰ از لنز‌های ۶۴ و ۱۰۸ مگاپیکسلی استفاده کرد.

در ادامه به مدل‌هایی اشاره خواهیم کرد که می‌توانید هم در حوزه میان‌ رده‌ها و هم حوزه پرچم‌‍داران لقب بهترین گوشی‌‌‌‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار را به آنها بدهید؛ اما این را هم در نظر داشته باشید که خصوصاً در حوزه میان رده‌ها بهترین گوشی موبایل بر اساس اولویت شما تعیین می‌شود نه صرفاً برند و یا قیمت.

بهترین گوشی‌‌های میان رده از نظر باتری و قدرت پردازنده

بهترین گوشی های میان رده از نظر باتری

ردمی نوت ۸ پرو از جمله بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار:

گرچه زیر برند ردمی نسخه بعدی این گوشی را معرفی کرده و به زودی جای این گوشی با ردمی نوت ۹ پرو مکس پر خواهد شد؛ اما نوت ۸ پرو هنوز هم یکی از بهترین گوشی‌‌های میان رده بازار به شمار می‌رود. در واقع این گوشی به همراه ردمی نوت ۸ در طی سه ماه به فروش ۱ میلیون نسخه در همان اوایل عرضه رسید. نقطه قوت این گوشی تراشه آن است. شاید در ذهن همه شما تراشه‌های مدیاتک جزء تراشه‌های ضعیف موجود در بازار موبایل باشد؛ اما حقیقتاً تراشه بکار رفته در شیائومی ردمی نوت ۸ پرو ذهنیت کاربران را نسبت به این شرکت تایوانی تغییر داده است، برای اطلاع از قیمت گوشی شیائومی نوت ۸ پرو به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید . 

میانگین امتیازی که بنچمارک آنتوتو به این گوشی اختصاص داده (برای رم ۶) برابر با ۲۹۱۷۳۳ است که در بین گوشی‌ هایی که تا ماه مارس ۲۰۲۰ عرضه شده‌اند بیشترین امتیاز محسوب می‌شود. همچنین از نظر دوربین نیز این گوشی می‌تواند یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای علاقمندان به عکاسی در نظر گرفته شود. هچنین برای اطلاع از قیمت گوشی شیائومی میتوانید وارد لینک شوید


عمکرد باتری آن هم در بین میان‌رده‌ها عالیست. برای مثال می‌توان با آن تا ۱۴ ساعت فیلم‌های HD تماشا کرد و یا در یک شرایط استاندارد می‌توان با آن به مدت ۱۵ ساعت ۶ دقیقه به وبگردی پرداخت. به طور کلی این گوشی را می‌توان از لحاظ بسیاری جزء بهترین گوشی های میان رده ۲۰۱۹ از نظر باطری در نظر گرفت.

ردمی نوت ۹ پرو مکس و ردمی نوت ۹

شیائومی ردمی نوت ۹ پرو نیز در دو نسخه معرفی شده و از چندین نظر می‌توان آن را جزء  در نظر گرفت. به این دلیل که اولین بارست که شرکت شیائومی بعد از عرضه مدل‌های متعدد در این گوشی‌ها از یک باتری ۵۰۲۰ میلی‌آمپری استفاده کرده است؛ اما در نظر داشته باشید که نسخه فست شارژ استفاده شده در آنها فرق داشته و در واقع ردمی نوت ۹ پرو از نسخه فست شارژ ضعیف‌تری استفاده کرده است برای اطلاع از قیمت گوشی شیائومی نوت ۹ پرو به سایت ۱۹ کالا مراجعه فرمایید .

بهترین گوشی از نظر دوربین و باتری

سامسونگ گلکسی ای ۷۱:

حقیقتاً میان‌رده‌های  شرکت سامسونگ نسبت به بسیاری دیگر از گوشی‌های میان رده از لحاظ بسیاری عملکرد ضعیف‌تری دارند؛ گرچه کیفیت نمایشگر آنها را نباید نادیده گرفت. عده زیادی متعقداند که مدیون آوازه برند خود است تا کیفیت سرآمد محصولاتش؛ اما گلکسی ای ۷۱ یکی از گوشی‌هایی است که به نسبت سایر مدل‌های گوشی های سری a از چندین نظر عملکرد بهتری را از خود نشان داده و می‌توان آن را جزء بهترین گوشی های میان رده از نظر باتری در نظر گرفت. 

بهترین گوشی از نظر دوربین و باتری

در واقع تراشه اسنپدراگون ۷۳۰ تراشه جدیدی نیست و قبلاً نیز در گوشی‌های دیگری مثل سامسونگ a80، شیائومی می ۹ تی و ردمی کی ۲۰ نیز مورد استفاده قرار گرفته است. میانگین امتیاز این گوشی در بنچمارک آنتوتو نیز ۲۶۵۶۳۷ بوده و بعد از ردمی نوت ۸ پرو قرار می‌گیرد. در مورد ویژگی‌های دیگری مثل اینکه آیا این گوشی ضد آب هست یا خیر؟ و اطلاع از قیمت گوشی a71 به سایت ۱۹ کالامراجعه فرمایید.

اگر به دنبال یک گوشی با عملکرد خوب باتری هستید، روی گلکسی ای ۷۱ می‌توانید حساب کنید. برای مثال می‌توانید به طور میانگین با این گوشی بدون شارژ مجدد ۱۳ ساعت وبگردی کنید. از نظر تراشه و سخت‌افزار هم می‌توان a71 را بهترین گوشی دنیا برند سامسونگ سری a در بین میان‌رده‌های این برند برشمرد.

شیائومی ۹ تی:

شیائومی می ۹تی هم یکی از گوشی‌های میان‌رده‌ای است که با توجه به برچسب قیمتی آن، از نظر عملکرد باتری و پردازنده هنوز هم جزء بهترین گوشی‌‌های میان‌رده بازار است. به طور میانگین می‌توان به مدت ۱۱ ساعت ۳۵ دقیقه با آن به وبگردی پرداخت. پس می‌توان به عنوان یکی از بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار روی آن حساب کرد، برای اطلاع از قیمت می ۹ تی به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید . 

بهترین گوشی از نظر باتری

مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین گوشی هواوی – کدام گوشی هواوی را بخریم؟

شیائومی می نوت ۱۰:

در زمانی که برخی از گوشی‌های پرچمدار هنوز هم از لنزهای ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی استفاده می‌کنند، شیائومی می نوت ۱۰ اولین گوشی میان‌رده‌ای محسوب می‌شود که محصولات شیائومی لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی را بر روی آن مورد آزمایش قرار داد و از نظر دوربین یکی از بهترین گوشی‌ هایی است که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ در واقع می‌توان آن را جزء بهترین گوشی از نظر دوربین و باتری نیز در نظر گرفت؛ اما از طرفی تراشه آن نیز عملکرد بسیار خوبی دارد.

میانگین امتیازی که بنچمارک آنتوتو به آن اختصاص داده ۲۶۴۵۷۶ است. علاوه بر تراشه عالی آن با قابلیت‌های دیگری مثل نمایشگر منحنی، باتری بزرگ، سنسور‌ اثر‌ انگشت زیر نمایشگر در قبال برچسب قیمتی فوق‌العاده‌ می‌تواند یکی از گزینه‌های ایده‌آل در بین میان‌رده‌ها در نظر گرفته شود. 

اگر به دنبال یک گوشی میان‌رده با دوربین فوق‌العاده هستید، شیائومی می نوت ۱۰ می‌تواند به خوبی انتظارات شما را برآورده کند. از‌این‌رو یکی از بهترین گوشی‌‌ های موبایل در سال ۲۰۲۰ خواهد بود. سایر مشخصات و اطلاعات دقیق فنی و قیمت شیائومی می نوت ۱۰ را می‌توانید در سایت ۱۹کالا مشاهده کنید. باتری بزرگ استفاده شده در آن هم امتیاز دیگر آن است. نسخه فست شارژ بکار رفته نیز این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید طی ۶۵ دقیقه ۱۰۰ درصد آن را شارژ کنید برای اطلاع از قیمت شیائومی نوت ۱۰ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید .

باتری گوشی شیائومی نوت 10

در یکی از تست‌های انجام گرفته این گوشی توانسته بدون نیاز به شارژ مجدد به مدت ۱۲ ساعت و ۳۲ دقیقه در زمان وبگردی روشن بماند. از‌این‌رو می‌توان آن را جزء بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری در بخش میان‌رده بازار در نظر گرفت، .

برای اطلاع از قیمت گوشی شیائومی نوت ۱۰لایت به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید .

شیائومی می ۹ لایت:

سال گذشته گوشی‌های متعددی از سری می شیائومی روانه بازار شد. می ۹ لایت نیز یکی از همین موارد بود که مشخصات بسیار عالی را از خود نشان داد. تراشه بکار رفته در این گوشی اسنپدراگون ۷۱۰ است که عملکرد بی‌نظیری را در میان گوشی‌های میان رده از خود نشان داده است. این تراشه نیز تاکنون در گوشی‌های متعددی مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله این مدل‌ها می‌توان به نوکیا ۸.۱ اشاره کرد. می ۹ لایت نسخه گلوبال می سی سی ۹ به حساب می‌آید.

این گوشی علاوه بر تراشه قدرتمند خود یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای عکاسی نیز در نظر گرفته می‌شود. عملکرد سلفی آن هم بی‌نظیر است. در واقع این گوشی ترکیبی از امکانات عالی را با برچسب قیمتی فوق‌العاده به شما ارائه خواهد داد، از‌این‌رو می‌توان آن را به عنوان بهترین گوشی میان رده در هنگام خرید در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمت گوشی شیائومی mi 9 lite به سایت ۱۹ کالا مراجع کنید .


همچنین با برخورداری از یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌ آمپری توانسته به طور میانگین در وبگردی ۱۳ ساعت و ۲۵ دقیقه دوام داشته باشد.

سامسونگ گلکسی ای ۷۰:

گلکسی ای ۷۰ هم یکی از میان رده‌های سری a محسوب می‌شود که با عملکرد سخت‌افزاری بسیار عالی خود در لیست تاپ ۱۰ گوشی‌های میان‌رده‌ای قرار دارد که تا ماه مارس ۲۰۲۰ در سایت بنچمارک انتوتو معرفی شده‌اند. همان طور که گفته شد این موبایل از سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش بهره برده است. این سنسور از نوع اپتیکال بوده و با نوع بکار رفته در پرچمداران سری اس سال ۲۰۱۹ فرق می‌کند.

باتری سامسونگ a70

مشخصات سخت‌افزاری ای ۷۰ یکی دیگر از مواردی است که توجه عده زیادی از کاربران را جلب کرده، این گوشی نیروی لازم جهت اجرای بسیاری از عملکردهای خود را از تراشه Snapdragon 675 تأمین می‌کند.

میانگین امتیاز این گوشی در بنچمارک آنتوتو برابر با ۲۱۰۵۶۳ است که عملکرد بسیار عالی محسوب می‌شود. در واقع اگر عملکرد بازی برای شما مهم است A70 می‌تواند همان گزینه مورد نظر شما باشد. تراشه اسنپدراگون ۶۷۵ سرعت لازم برای اجرای بازی‌هایی مثل PUBG تا ۳۰ فریم‌بر‌ثانیه را فراهم می‌کند. نمایشگر عالی آن و باتری قدرتمند آن همان چیزیست که گیمرها به دنبال آن هست


همچنین در اجرای بازی‌ها نیز این گوشی حداقل گرما را تولید می‌کند. برای اطلاع از ضد آب بودن، عملکرد دوربین و یا اطلاع از قیمت گلکسی a70، نقد و بررسی آن را مطالعه کنید. به طور کلی این مدل را هم به عنوان یک میان رده می‌توان جزء بهترین گوشی‌های موبایل میان رده از نظر باتری و سخت‌افزار قرار داد اطلاع از قیمت گوشی ای ۷۰ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید .

سامسونگ گلکسی ای ۵۱:

گلکسی ای ۵۱ نیز از جمله گوشی‌های سری a محسوب می‌شود که از چند نظر و در مقایسه با سایر گوشی‌های این سری ارزش خرید بالایی دارد. اگر بخواهید بدانید که عملکرد این گوشی از نظر سخت‌افزاری به چه صورت بوده و یا این گوشی ایده‌آل گیم و بازی‌هایی که گرافیک سنگین دارند هست یا خیر می‌بایست گفت که امتیازی که بنچمارک آنتوتو تا اواخر ماه فوریه به این گوشی اختصاص داده برابر با ۱۸۶۸۴۶ است که از دیگر گوشی‌های میان رده مذکور کمتر است؛ اما باز هم برای اجرای برخی از بازی‌ها مشکلی نخواهد داشت و می‌توان آن را جزء بهترین گوشی‌ها از نظر تراشه قلمداد کرد.

به طور کلی پردازنده Exynos 9611 قدرت لازم برای اجرای بازی‌هایی با گرافیک بالا مثل PUBGMobile و یا CODMobile دارد و پاسخ‌گوی نیاز آن دسته از کاربران علاقمند به گیم نیز هست. در واقع تراشه استفاده شده در a51 در واقع همان مدلیست که در گلکسی ای ۵۰اس نیز مورد استفاده قرار گرفته است برا ی اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید .

برند نوکیا نیز مدل‌های بسیار خوبی را تولید و روانه بازار کرده است. دو مدل از میان‌رده‌های بسیار عالی آن می‌توان به نوکیا ۷.۲ و نوکیا ۶.۲ اشاره کرد که در حال حاضر نیز در بازار موجود است برای اطلاع از قیمت گوشی a51 به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید . 

مقایسه باتری گوشی ها

گوشی نوکیا ۷.۲ را می توان با توجه قیمت خود جزء بهترین گوشی های موبایل در نظر گرفت:

اگر طرفدار برند نوکیا هستید، نوکیا ۷.۲ را هم می‌توانید در زمان خرید گوشی مدنظر قرار دهید. نوکیا ۷.۲ هم یکی از گوشی‌هایی است که نسبت به برچسب قیمتی خود، امکانات بی‌نظیری را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال طراحی و رنگ‌بندی بسیار زیبایی داشته؛ فریم آن پلاستیکی است؛ اما برخورداری از بدنه شیشه‌ای از جنس گوریلاگلس ۳ را تضمین کننده دوام و استحکام این گوشیست.

با توجه به اینکه نوکیا در طی سال‌های اخیر حضور پررنگی را در این میدان نداشته، شاید بخواهید بدانید که عملکرد سخت‌افزاری این گوشی‌ها چگونه بوده و آیا می‌توانند با برندهای دیگر رقابت کنند، برای اطلاع از قیمت گوشی نوکیا وارد لینک زیر شوید.

در رابطه با عملکرد گفته می‌شود که بنچمارک انتوتو امتیاز ۱۳۹۵۸۸ را به این مدل اختصاص داده است. تراشه اسنپدراگون ۶۶۰ تاکنون در گوشی‌های متعددی مورد استفاده قرار گرفته که از آن جمله می‌توان به ردمی نوت ۷ و نوکیا ۷ پلاس اشاره کرد. این گوشی از اندروید خام گوگل برخوردار بوده؛ از‌این‌رو برنامه‌ها بسیار روان اجرا می‌شوند؛ از طرفی نیز نرم افزارهای پیش‌فرض و بلااستفاده بسیار کمی دارد. از نظر عملکرد بازی این گوشی نوکیا هم همین بس که بدانید می‌تواند بازی Call of Duty Mobile را با تنظیمات گرافیکی پایین اجرا کند. 

گوشی سامسونگ Galaxy A51 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۵,۷۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A51 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

با کمک باتری آن هم می‌توان در یک شرایط استاندارد به طور میانگین به مدت ۱۰ ساعت و ۲۷ دقیقه به وبگردی پرداخت. بنابراین می‌توان به عنوان یکی از بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار از برند نوکیا روی آن حساب کرد برای اطلاع از قیمت گوشی نوکیا ۷.۲ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید .

گوشی هواوی وای ۹ پرایم:

اگر طرفدار برند هواوی هستید نیز این گوشی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها از نظر باتری و  سخت‌افزار در میان‌رده‌های این برند باشد. عملکرد گیم این گوشی نیز بسیار قابل‌توجه است. امتیاز بنچمارک این گوشی نیز ۱۴۰ هزار بوده که با توجه به قیمت آن بسیار قابل توجه است برای اطلاع از قیمت گوشی هواوی y9  و قیمت گوشی هواوی به سایت ۱۹ کالا مراجعه فرمایید .

بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری؛ میان‌رده‌ها

شیائومی می نوت ۱۰ ۵۲۶۰ ۳۰ وات
گلکسی ای ۷۰ ۴۵۰۰ ۲۵ وات
ردمی نوت ۹ پرو ۵۰۲۰ ۱۸وات
ردمی نوت ۸ پرو ۴۵۰۰ ۱۸ وات
گلکسی ای ۵۱ ۴۰۰۰ ۱۵ وات
نوکیا ۷.۲ ۳۵۰۰ ۱۰ وات
گلکسی ای ۷۱ ۴۵۰۰ ۲۵ وات

بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری و قدرت پردازنده پرچمدار

شرکت‌های سامسونگ و شیائومی از جمله اولین سازندگانی بودند که پرچمداران جنجالی خود را معرفی کردند. هر کدام از این گوشی‌ها ویژگی‌های جالب‌توجه زیادی را از خود به نمایش گذاشتند. برای اولین بار بود که ما شاهد لنزهای ۱۰۸ مگاپیکسلی در گوشی‌های پرچمدار بودیم. گوشی‌های پرچمدار شیائومی در دو مدل شیائومی می ۱۰ و شیائومی می ۱۰ پرو و گوشی‌های پرچمدار سامسونگ در سه مدل گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا که می‌توان آن را به عنوان نقطه عطف طراحی کهکشانی‌ها تا به امروز در نظر گرفت، معرفی شدند.

در بنچمارک انوتوتو لیست تاپ ۱۰ گوشی‌هایی که تا ماه فوریه در بازار موجود هستند این گوشی‌ها به چشم می‌خورند. مدل‌هایی که به آنها خواهیم پرداخت در واقع گوشی‌هایی هستند که در بازار موجود بوده و در درسترس کاربران قرار دارد. مدل‌های جدید پرچمدار نقاط قوت زیادی دارند؛ اما هنوز به صورت گسترده در دسترس قرار نگرفته‌اند. 

وان پلاس ۷تی یکی از بهترین گوشی های موبایل از نظر باتری که در ۲۰۱۹ تولید شد.

وان پلاس ۷تی یکی از مدل‌هایی است که در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ عرضه شده و از تراشه Snapdragon 855+ استفاده کرده است. با امتیاز ۴۹۴۷۰۵ یکی از بهترین گوشی‌های پرچمدار ۲۰۱۹ در نظر گرفته می‌شود. تا ماه فوریه تنها بهترین گوشی گیمینگ بازار یا همان راگ فون ۲ بود که امتیازی بالاتر از آن را از خود به ثبت رسانده است. در رابطه با عملکرد‌های چند وظیفه‌ای هم این گوشی فوق‌العادست. برای مثال بازی PUBG MOBIL را می‌توانید با نهایت تنظیمات گرافیکی بسیار نرم و روان بازی کنید؛ اما این گوشی از نظر باتری به چه صورت عمل خواهد کرد. در ادامه به شما خواهیم گفت..

اگر بخواهید با این گوشی بازی کنید باتری آن هم بسیار مهم است. در این مورد هم گفته می‌شود که ظرفیت باتری آن در مقایسه با گوشی‌هایی که این روزها معرفی می‌شوند خیلی قابل‌توجه نیست؛ اما می‌توان با آن به مدت ۱۲ ساعت و ۱۱ دقیقه به وبگردی پرداخت. در مقایسه با سایر گوشی‌های پرچمدار عملکرد قابل‌قبولی داشته و می‌توان آن را جزء بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار در نظر گرفت. 

برای اطلاع از قیمت وان پلاس ۷ تی به سایت ۱۹ کالال مراجعه کنید .

وان پلاس ۷ پرو:

این گوشی را نیز می‌توان جزء بهترین گوشی‌‌ های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار حال حاضر بازار موبایل در نظر گرفت. به این جهت که ویژگی‌های قابل‌توجه زیادی دارد. از جمله اولین نکته‌ای که آن را به عنوان یکی از بهترین گوشی‌های بازار موبایل قرار می‌دهد برخورداری از تراشه قدرتمند Snapdragon 855 است که در بنچمارک آنتوتو امتیاز ۴۷۳۹۹۱ را به دست آورده است.

سورپرایز جدید وان پلاس برای کاربران خود استفاده از یک دوربین پاپ‌آپ در این گوشیست، به این ترتیب، این گوشی نمایشگر فوق‌العاده و عالی بدون مزاحمت دوربین سلفی را در اختیار کاربران قرار داده است. از جمله اولین گوشی‌هایی بود که نرخ رفرش ۹۰ هرتز را ارائه داد. به طور کلی وان پلاس یک ترکیب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فوق‌العاده‌ای را به شما ارائه داده که با برندهایی چون اپل قابل رقابت است.

باتری بکار رفته در آن ۴۰۰۰ میلی آمپریست و به فست شارژ ۳۰ واتی مجهز شده است. با کمک این باتری می‌توان به مدت ۱۰ ساعت و ۱۰ دقیقه به وبگردی پرداخت. از جمله نقاط قوت سخت‌افزاری این گوشی می‌توان به برخورداری از موارد زیر اشاره کرد:

 • تراشه قدرتمند:
 • برخورداری از ۱۲ گیگابایت رم
 • اولین تلفن در جهان با سرعت خواندن/ نوشتن UFS 3.0 سریع‌تر

برا ی اطلاع از قیمت گوشی وان پلاس ۷ پرو به سایت ۱۹ کالا مراجعه فرمایید .

سامسونگ نوت ۱۰ پلاس:

شاید سامسونگ در حوزه میان‌رده‌ها نسبت به برندهای دیگری مثل شیائومی و یا دیگر برندها حرف زیادی برای گفتن نداشته باشد؛ اما حقیقتاً هر سال بهترین پرچمداران را به بازار عرضه می‌کند. ردمی نوت ۱۰ پلاس هم جزء همین موارد محسوب می‌شود. در بازار ایران این مدل با تراشه اگزینوس به بازار آمد. این گوشی با امتیاز ۴۵۳۹۳۹ یکی از گوشی‌هایی است که از نظر قدرت سخت‌افزاری می‌توان روی آن حساب کرد و یکی از بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری و قدرت سخت‌افزاری در نظر گرفته می‌شود.

حقیقتاً این کهکشانی را می‌توان یکی از آپشن‌های ایده‌آل برای بازی در نظر گرفت. نوت ۱۰پلاس از یک باتری ۴۳۰۰ میلی‌آمپری استفاده کرده که به طور میانگین می‌تواند ۱۲ ساعت و ۷ دقیقه در زمان وبگردی دوام داشته باشد. از‌این‌رو اگر به دنبال یک گوشی پرچمدار برای کسب یک تجربه دلنشین بازی هستید، قطعاً نوت ۱۰پلاس می‌تواند جزء بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری و سخت افزار باشد. به علاوه باتری بکار رفته در آن از آپشن‌هایی مثل شارژ سریع ۴۵ وات، شارژ معکوس ۹ وات نیز پشتیبانی می‌کند.

برا ی اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ نوت ۱۰ پلاس به سایت ۱۹ کالا مراجعه فرمایید.

ردمی کی ۳۰ پرو:

ردمی کی ۳۰ پرو هم یکی از گوشی‌هایی است که از نظر سخت‌افزاری به نسبت قیمتی که دارد می‌تواند یکی از بهترین گوشی ها از نظر سخت‌افزار در نظر گرفته شود.

برای اطلاع از k30 pro قیمت به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید.

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰:

گلکسی نوت ۱۰ نیز از پردازنده مشابه‌ای با نوت ۱۰ پلاس بهره برده است؛ اما عملکرد بنچمارک این دو کمی فرق می‌کند و تا اندازه‌ای نوت ۱۰ پلاس بهتر عمل کرده است. امتیاز این گوشی نیز در بنچمارک آنتوتو برابر با ۴۴۸۰۴۳ است. در مورد عملکرد باتری آن هم می بایست گفت که در تست مشابه با مدل‌های ذکر شده توانسته در وبگردی به مدت ۱۱ ساعت و ۴۷ دقیقه دوام داشته باشد، برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ نوت ۱۰ به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید.

باتری گلکسی نوت 10

شیائومی می ۹ تی پرو:

شیائومی می ۹ و شیائومی می ۹ تی پرو هم تاکنون کاندیدای بسیاری از بهترین‌ها بوده است. مهمترین آنها همان برچسب قیمتی آن است. در لیست تاپ ۱۰ آنتوتو برای ماه فوریه این گوشی با تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ و کسب امتیاز ۴۴۲۹۴۳ بعد از گوشی می ۹ قرار گرفته است.

شیائومی می ۹ تی پرو باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپری را بکار گرفته است. در مورد عملکرد آن هم می‌بایست گفت که در طی ۹۰ دقیقه پخش فیلم با کیفیت Full HD و حداکثر روشنایی، تنها ۱۰درصد از ظرفیت شارژ مصرف می‌شود. همچنین این باتری از تکنولوژی شارژ سریع ۲۷ وات نیز پشتیبانی می‌کند. گرچه تست شارژ مختلفی با استاندارد‌های مختلفی انجام می‌گیرد؛ اما در یکی از تست‌های انجام شده این گوشی توانسته طی مدت ۱۰ دقیقه ۱۵٪ ، ۳۰ دقیقه ۴۸٪ و پس از گذشت بیش از یک ساعت مقدار ۱۰۰٪ شارژ شود.

گوشی های ارزان با باتری قوی

این زمان به خصوص در مقایسه با زمان شارژ بسیار آهسته آیفون XS که حداکثر ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می‌کشد تا به طور کامل شارژ شود، بسیار شگفت‌انگیز است. همچنین برای مدیریت و نظارت بر مصرف بهینه باتری هم در نرم‌افزار می ۹ تی پرو تنظیماتی قرار داده شده، در نتیجه برای مصرف کمتر باتری می‌توانید برخی از برنامه‌هایی که در پشت‌زمینه اجرا می‌شوند را محدود کنید برای اطلاع از قیمت گوشی شیائومی mi 9t pro به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید .

در پایان نیز دو گوشی سامسونگ و یک گوشی هواوی را که اواخر سال ۲۰۱۹ معرفی شده‌اند را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این دو مدل هم می‌توانند جزء بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار در نظر گرفته شوند.

گلکسی نوت ۱۰ لایت:

اگر قصد خرید یک گوشی‌ پرچمدار عالی در سال ۲۰۲۰ دارید، گلکسی نوت ۱۰ لایت را هم می‌توانید مدنظر قرار دهید، به این دلیل که قیمت بسیار کمتری به نسبت سایر پرچمداران ۲۰۲۰ دارد. بنچمارک آنتوتو امتیاز ۳۱۵۰۰۶۹ را به این گوشی اختصاص داده که امتیاز فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. در واقع هدف از عرضه این گوشی ارائه یک نسخه ارزان سری نوت خود بوده است. به همین دلیل نیز از تراشه دو سال قبل خود یعنی اگزینوس ۹۸۱۰ استفاده کرده است.

این مدل ها را می‌توان بهترین گوشی‌‌های موبایل از نظر باتری در نظر گرفت که عملکردی مشابه به پرچمداران داشته در حالی که سایر خصوصیات آنها ضعیف‌تر است

باتری بزرگ استفاده شده در آن هم در کنار تراشه پرچمدار طول عمر قابل قبولی را برایش به ارمغان آورده است. دوربین آن هم به نسبت گلکسی نوت ۱۰ ارتقاء داشته و می‌توان به عنوان یک گوشی ایده‌آل برای گرفتن عکس‌های سلفی روی آن حساب کرد. علاوه بر قدرت سخت‌افزاری عالی، عملکرد باتری آن هم خارق‌العاده است. در واقع با یک بار شارژ کامل می‌توان به مدت ۱۴ ساعت و ۳۷ دقیقه به وبگردی پرداخت.

برای اطلاع از قیمت note 10 lite به سایت ۱۹ کالا مراجعه کنید

بهترین گوشی های میان رده از نظر باتری

گلکسی اس ۱۰ لایت:

گلکسی اس ۱۰ لایت را می‌توان از لحاظ بسیاری جزء بهترین گوشی‌‌های موبایل ۲۰۲۰ در نظر گرفت، از جمله نقاط قوت آن می‌تواند تفاوت قیمت آن با گوشی‌های پرچمدار ۲۰۲۰ باشد. همانند گلکسی نوت ۱۰ لایت این نسخه هم از تراشه سال‌های قبل استفاده کرده است. این گوشی در بنچمارک آنتوتو امتیاز ۴۵۲.۰۰۴ را کسب کرده و می‌تواند با نمایشگر عالی و تراشه قدرتمند خود یکی از آپشن‌های ایده‌آل برای بازی در نظر گرفته شود؛ گرچه جزء بهترین گوشی گیمینگ ارزان نیست و قیمت نسبتاً بالایی نسبت به میان‌رده‌های گیمینگ دارد البته از سایر خصوصیات عالی آن هم نباید چشم پوشی کرد.

باتری اس 10 لایت

گلکسی اس ۱۰ لایت هم نیروی مورد نیاز خود را از یک باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپری می‌گیرد. با وجود این باتری می‌توان با این گوشی به مدت ۱۳ ساعت و ۳۵ دقیقه به وبگردی پرداخت. این گوشی تا ماه مارس و با امتیازی که در بنچمارک آنتوتو به دست آورده جزء بهترین گوشی‌های ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.

برای اطلاع از قیمت s10 lite به سایت ۱۹ کالا  مراجعه کنید.

هواوی نوا ۵ تی:

هواوی نوا ۵ تی نیز یکی از بهترین گزینه‌ها از نظر نسبت «قیمت به امکانات» محسوب می‌شود. این گوشی از یک باتری ۳۷۵۰ میلی‌آمپری استفاده کرده و طول عمر فوق‌العاده‌ای در بین گوشی‌های هواوی دارد؛ اما در واقع آنچه را که این گوشی هواوی را به یکی از بهترین گوشی‌های موبایل تبدیل می‌کند برخورداری از تراشه قدرتمند در قبال برچسب قیمتی بسیار عالی آن است. برای اطلاع از قیمت گوشی نوا ۵t به سایت ۱۹ کالا مراجعه فرمایید.

بهترین گوشی از لحاظ سخت افزاری و باتری

 

گوشی‌های متعددی وجود دارد که می‌توانند در لیست بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار قرار بگیرند. برای مثال پرچمداران هواوی نیز عملکرد‌های فوق‌العاده هم از نظر باتری و هم از نظر قدرت سخت‌افزاری ارائه داده‌اند. علاوه بر این گوشی‌های دیگری نیز معرفی شده و عملکرد بسیار عالی را از خود نشان داده‌اند؛ اما هنوز در سطح گسترده در دسترس قرار نگرفته‌اند. از جمله این گوشی‌ها می‌توان به ردمی کی ۳۰ پرو، بلک شارک ۳ که جز بهترین گوشی‌ ها از نظر گیمینگ در نظر گرفته می‌شود، همچنین گوشی‌های پرچمدار شیائومی می ۱۰، گلکسی اس ۲۰ و … نیز جزء همین دسته از گوشی‌ها در نظر گرفته می‌شوند.

برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ و نقد و بررسی کامل تمام مدل‌های گوشی‌های سامسونگ به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید. شما چه گوشی‌هایی را می‌شناسید؟ تجربه خود را در رابطه با گوشی موبایلی که در حال حاضر در دست دارید را با ۱۹کالامگ به اشتراک گذارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

سوالات متداول

چرا ردمی نوت ۸ پرو را می توان یکی از بهترین گوشی‌های موبایل از نظر باتری و سخت‌افزار در نظر گرفت؟

✔️ نوت ۸ پرو هنوز یکی از بهترین گوشی‌‌های میان رده بازار از نظر باتری و سخت افزار به شمار می رود، زیرا علاوه بر فروش عالی ۱ میلیون نسخه در طی سه ماه، این گوشی از پردازنده ی مدیاتک G90T بهره برده که یکی از نقاط قوت آن است. این تراشه نسبت به کلاس گوشی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد. باتری 4500 میلی آمپری آن نیز امکان تماشای ۱۴ ساعت فیلم‌های HD و یا در یک شرایط استاندارد می‌توان با آن به مدت ۱۵ ساعت به وبگردی پرداخت. اصولاً عملکرد این باتری در چنین رده ای عالیست.

گوشی شیائومی می نوت ۱۰ از چه ویژگی های منحصر به فردی بهره می برد که می توان آن را در زمره ی بهترین گوشی های بازار از نظر امکانات دسته بندی کرد؟

✔️ شیائومی می نوت ۱۰ اولین گوشی میان‌رده‌ای محسوب می‌شود که محصولات شیائومی لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی را بر روی آن مورد آزمایش قرار داد و از نظر دوربین یکی از بهترین گوشی‌ هایی است که در بازار وجود دارد. علاوه بر تراشه عالی آن با قابلیت‌های دیگری مثل نمایشگر منحنی، باتری بزرگ با قدرت شارژدهی و سرعت شارژ بالا، سنسور‌ اثر‌ انگشت زیر نمایشگر در قبال برچسب قیمتی فوق‌العاده‌ می‌تواند یکی از گزینه‌های ایده‌آل در بین میان‌رده‌ها در نظر گرفته شود.

عملکرد پردازشی و گیمینگ گوشی سامسونگ گلکسی ای ۷۰ چگونه است؟

✔️ گلکسی ای ۷۰ هم یکی از میان رده‌های سری a محسوب می‌شود که با عملکرد سخت‌افزاری بسیار عالی خود در لیست تاپ ۱۰ گوشی‌های میان‌رده‌ای قرار دارد که تا ماه مارس ۲۰۲۰ در سایت بنچمارک انتوتو معرفی شده‌اند. این گوشی نیروی لازم جهت اجرای بسیاری از عملکردهای خود را از تراشه اسنپدراگون 675 تأمین می‌کند. این گوشی عملکرد پردازشی عالی دارد و همچنین سرعت لازم برای اجرای بازی‌هایی مثل PUBG تا ۳۰ فریم‌بر‌ثانیه را فراهم می‌کند. نمایشگر عالی آن و باتری قدرتمند آن همان چیزیست که گیمرها به دنبال آن هستند. علاوه بر این، این گوشی هنگام اجرای بازی حداقل گرما را تولید می کند.

بهترین گوشی های پرچمدار از نظر باتری و قدرت پردازنده شامل کدام یکی از مدل ها می شود؟

✔️ گوشی‌های پرچمدار شیائومی در دو مدل شیائومی می ۱۰ و شیائومی می ۱۰ پرو و گوشی‌های پرچمدار سامسونگ در سه مدل گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا که می‌توان آن را به عنوان نقطه عطف طراحی کهکشانی‌ها تا به امروز در نظر گرفت، معرفی شدند. این گوشی های پرچمدار بهترین و قدرتمندترین عملکرد را از نظر باتری و قدرت پردازنده به نمایش می گذارند و خیال کاربران را از بابت نیاز زود هنگام به شارژ و سرعت و سهولت کار با گوشی راحت می کنند.

نوشته های مشابه

‫۵۹ نظرها

 1. آ۷۰ اصلا هم سخت افزاری خوبی نداره،داخل بازی کالاف دیوتی گذاشتم کیفیت مکس همش لگ داشت،رفیقم شیائومی ۹اس داشت یه ذره هم لگ نمیزد

  1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
   ببخشید شما خودتون در کلیپ های قبلیتون گفتید که Red mi 9 به صرفه تر و حتی بهتر از note 9 هست .
   و واقعاً هم همینطوره چون برادرم note 9 داره و من Redmi 9 وقتی که با هم پابجی و کالاف بازی می کنیم گوشیه برادرم ۱۰ هنگ شدید می کنه و مجبور میشه از بازی بیاد بیرون
   حتی توی برنامه های عادی هم هنگ شدیدی می کنه
   بعد شما چطور اسم Redm i 9 رو جزو این مقاله نزدید ؟؟؟

 2. اولین که نوکیا اول گوشیو وارد کرد و اگه الان گوشی اومدع بیرون به لطف اونه
  و اینکه سامسونگ از نظر استیکر گوشی و شکل و ظاهر برنامه ها از همه بهتره گوشی شیائومی یه گوشی اشغال تازه وارده که اموجیای گوشیش افتضاحه واقعا و هواوی ک شدیدا هنگ میکنه و میگن ک شرکت هواوی چیزای بی کیفتی توی محصولش میزاره!
  پس سامسونگ بهترین گزینه هست

 3. به نظره من گلکسی ای ۲۰اس-Galaxi a20s یکی از بهترین گوشیهاست با داشکم باطری بسیار قوی کارکرد خوب وشکل ظاهریه عالی من که خیلی ازین گوشی راضیم

 4. بابا اگه نوکیا نبود الان نه گوشی داشتید نه کامپیوتر نه ماهواره نه هواپیما بود نه به ماه میرفتین نه ایکس باکس بود نه مابکروسافت و ویندوز و خیلی چیزای دیگه که یک روز بشینید بگید اگه این نبود چی میشد به این نتایج میرسید نوکیا فقط با یک گوشی دکمه ایی کل دنیارو متحول کرد الانم که به بازار برگشته و هیچکدوم از برندای اشغال از پلاستیک کهنه های سام هنگ تا شیافومی که دریغ از یک درصد تجربه و مهندسیه به پاش نمیرسن مگر مسِله طرفدار باشه ولی در واقعیت نوکیا بهترین بوده و هست ضمنن چرا بجای ۷.۲ – ۸ سیروکو رو نزاشتید که هم قیمتشه ؟ برندای دیگه با پول ۸ سیروکو اشغال تحویلت میدن یا چرا ۸ رو نزاشتید که با قیمت ۳ تومنیش اسنپدراگون ۸۳۵ داره ؟

  1. با سلام . البته نظر شما منتشر شد اما قیمتی که برای مدل ۸ نوکیا مطرح فرمودید مطلقا صحیح نیست.جهت به خطا نیفتادن کاربران عزیز

 5. سلام.ببخشید شیامی نوت۸ از نظر سخت افزاری بهتره شیامی نوت۸t

 6. سلام ردمی نوت ۸ سخت افزارش قویه یا نه و برای گیمینگ خوبه یا نه جواب بدید

 7. داداچ اشتب نزن ۱. حتما خودت شیائومی داری ۲.حتما تا حالا گوشی درست در مون نگرفتی دست ۳. هواوی با اینکه تحریم‌هست ولی باز هم گوشی های خیلی خوبی میزنه و از سامسونگ و شیائومی هم بهتره اول با گوشی های مدل مختلف کار کن بعد بیا حرف بزن

 8. چرا شیائومی می ۹ نزاشتی بهترین پردازنده روش هست اسنپدراگون ۸۵۵ روش هست وGPUاین گوشی ادرنو ۶۴۰ هست وبازی های سنگین به راحتی بالا میاره

 9. من قبلا هواوی mate 10 lite داشتم ولی الان میخوام سامسونگ a 71 بخرم .والا راضی بودم تا حدودی از گوشی قبلیم ولی میخوام ببینم گوشی که میخوام بخرم نسبت به اون پیشرفت زیادی داره یا نعهه و کلا گوشی خوبی هست یا خییر

 10. بهترین گوشی از لحاظ همه چیز پی ۴۰ پرو پلاس هستش!! شک نکنید !!

 11. ای بنده خدایی هواوی دیگه بدرد نمیخوره تحریم شده.هواوی درسال ۲۰۱۷ هواوی بوددیگه هیچ چیز هم نیست گوشی های شیاومی خیلی عالی هستن هم ازلحاظ قیمت کلا گوشی خوبیه.سامسونگ هم یکی ازبهترین هاست.بقییه برندهاهم خوبن ولی به این دوتا نمیرسن.هواوی رودیگه ولش کن.دیگه به فکربرندهای دیگه باشی خوبه.

 12. سلام من گوشی شیامی نوت ۱۰ خریداری کردم و گوشی قبلی که هوآوی بود هم دارم .ولی خب وقتی من میبینم یه ساعته شیاعومی رو شارژ میکنم و ۱۴ _۱۵ ساعت توی اینستا و اینترنت میچرخم به صورت خودکار یادم میره هواوی رو بزنم به شارژ خب باید قبول کنیم ۵۲۶۰ میلی امپر میزان باطری شیامی خداییش بالاست وجای تعریفم داره البته اینم بگم هواوی من هزاربار خورده زمین و مثل گوشت کوب سالم مونده 😁

 13. من y9sدارم خییییلی راضیم اونقدر راضیم ک حد نداره کیفیتش ک عااااااالیه راحت سنگین ترین بازی هارو میخونه بدون حتی کوچکترین لگ چرا اسم گوشی های هواوی تولیستتون کمه هواوی از شیاعومی خیلییییی بهتره اصلا قابل مقایسه نیست
  لطفا اسم گوشی y9sو دیگر گوشی های هواوی رو تو لیست بزارید.

 14. سلام.خسته نباشید.ی سوال داشتم اینکه از بین نوت هشت پرو و نوت ٩پرو مکس و نوا ۵تی و پوکو ایکس٢ کدوم رو ترجیح میدید ینی ارزش خرید کدوم بیشتره ب نسبت قیمت و کارایی؟ای ۵١ چطور؟ممنون میشم راهنماییم کنید

 15. نوکیا ۷.۲ با اخرین اپدیتای موجود وااققعا بی نظیر عمل میکنه
  من که کاملا راضیم

 16. بهترین گوشی از نظر باتری و سخت افزار
  که از لیستی که ذکر کردی هم قویتره

  هواوی میت ۲۰ پرو هست.
  بیشتر در مورد همین گوشی تحقیق کنید.

 17. با سلام
  من از شیائومی می آ۳ استفاده میکنم باطری ۴۰۳۰ داره به نظر من خیلی عالیه با توجه به قیمتی که دار مشخصات و کارای گوشیم عالیه

 18. با سلام و سپاس از توضیحات و مطالب آموزنده و مفیدی که نوشتید، به نظر من سامسونگ نوت ده پلاس از هر لحاظ گوشی خوب و پرقدرتی است، صفحه نمایشش واقعا عالیه، باطریش هم حرف نداره، هم سریع شارژ میشه و هم مدت ماندگاری شارژش بالاست، یک گوشی تمام عیار است و من خیلی ازش راضی هستم

  1. خداوکیلی همتون اینهمه پول میدین‌که با موبایلتون بازیها روان اجرا بشه!!!!! چه مملکتی شده حیف زندگیتون نیست اخه! من ارزونترین موبایل که دوربین خوبی داشته باشه و باتریش خوب بمونه میخوام همه جا صحبت از اینه ک خوب شارژ نگه میداره که فلان بازی روان اجرا بشه!!!

 19. سلام خدمت دوستان، من یک گوشی ۸Cهواوی دارم الان ۶ ماهه که ازش برای بازی و عکاسی وسایر موارد استفاده می کنم، هیچ جا هم اسمی ازش ندیدم، اگر دوربینش مثل A30 سامسونگ بالا بود، سامسونگ حرفی واسه گفتن نداشت، یک مقدار تعصبات خشک رو کنار بذارید، شارژ گوشی ۸۰ درصد بود باهاش ۷ ساعت و نیم کال آف دیوتی بازی کردم تازه ۲۵ درصد دیگه شارژ داشت، بی انصاف نباشید بعد از ۶ ماه هنوزم مثل روز اولش کار میکنه نه گیر داره تو بازی، نه جا میمونه، یک ماهه من به لول ۱۰۰ رسیدم، فشار بیشتر از این، دوستام نوک۸ و۱۰ دارن ۳ ساعته باطریشون تموم شد باطری گوشیم هنوز ۶۰ درصد داشت، واقع نگر باشین،)پول بابت برند دادن الکیه مگر اینکه شما دنبال مارک باشین خود دانید. درود

 20. سلام
  من مقاله شماروخوندم عالی بود
  برندسامسونگ بسیارعالیه ومن اس۴داشتم
  برندشیاءومی خوبه ولی کیفیت بدنه واستهلاک بالایی داره چون فقط روی قیمت کارمیکنه خوب
  طبیعیتاکیفیت مواد بدنه وغیره بعدیه مدت کوتاه
  بشدت افت میکنه واسیب میبینه
  ولی هوآوی به کیفیت بدنه واستمرارمصرف هم دقت میکنه شماهرمدل ازهواوی روانتخاب کنید
  کیفیت بدنه وباتری. رم وتراشه. دوربین. نمایشگر
  ‌ماروناامیدنمیکنه وبایدباهمون مشخصات بادومیلیون بالاترازسامسونگ خرید کنید
  من الان y9sدارم وخیلی راضیم
  بایدتمام مطالب ومقاله هاروبخونی
  وباتعصب یابی اطلاعی فقط انتخاب نکنی
  امیدوارم موفق باشین

  1. شیایومی افت میکنه؟؟؟؟ در جریان هستی سخت افزار شیائومی همش ساخت سامسونگ هست و کوالکام اگر افت می‌کنه پس این دو تا شرکت هم بد هست

 21. بهترین گوشی‌ میان رده حال حاضر بازار از نظر سخت افزار گوشی هواوی نوا ۵T می‌باشد. این گوشی در تست های مطرح جهان، مانند آنتوتو با ثبت رکورد ۳۱۳۰۲۴ و گیک بنچ ۱۰۰۱۳ رکورد دار گوشی های میان رده با پردازنده کرین ۹۸۰ و داشتن رم ۸ گیگ می‌باشد که میتوانید به ساده ترین روش این تست ها رو در وب سایت a مشاهده نمایید و با گوشی های برند دیگر مقایسه کنید.

  1. با سلام خدمت مسئولین سایت ۱۹ کالا.
   خواستم نکته‌ای را خدمتتان عرض کنم. بنده اسم سایتی را در کامنتم یا نظرم)، راجب گوشی ها اعلام کردم که شما اسم این سایت را در نظر بنده حذف کردین.
   اولین نکته این که این سایت اصلا یک سایت ایرانی نیست که شما بخواین به عنوان یک رقیب آن را قلمداد کرده و مانع تبلیغ آن شوید. دوماً این سایت اصلا در زمینه خرید و فروش گوشی فعالیتی انجام نمی‌دهد که باز هم شما بخواین مانع تبلیغ آن سایت بشین. هدف بنده این بود که به اشخاصی که قصد خرید گوشی دارن و می‌خواهند مقایسه دقیقی از گوشی ها رو بررسی کنند و به زبان انگلیسی هم تا حدودی آشنایی دارن. سایتی تخصصی معرفی کنم.
   شما هم میتوانید به جای اینکه در بررسی های گوشی ها نظرات شخصی خودتون رو اعلام کنید، با تحقیق در سایت های معتبر جهانی. تاییدیه های کارشناسان مطرح در زمینه فناوری ها و تست های انجام شده رو قرار بدین.

   1. با سلام خدمت شما دوست عزیز ما در خود مقاله ها هم از این سایت نام می بریم، در ضمن باید خدمت شما عرض کنم که گوشی هایی که در این لیست آورده شده منتخب گوشی های ماه آوریل و مارس بنچمارک انتوتو بوده و اصلا نظرات شخصی نیست و به هیچ عنوان تبلیغ برند خاصی نبوده، سعی شده که از برندهای مختلف آورده بشه، و همون طور که می دونید تعداد مدل ها زیاد هست و همه در قالب این مطلب رو نمیشه گنجاند، در هر حال نظر شما و تمام کاربران برای ما محترم هست. ممنون از اینکه نظرات خودتون را با ما به اشتراک می گذارید.

 22. وقتی بهترین گوشی از نظر باتری که سامسونگ m30s نیست معلومه حرف های شما دروغ است

  1. با سلام خدمت حسن عزیز

   من خواهش میکنم،
   مطالب علمی و تخصصی خصوصا در حوزه مبایل رو قضاوت نکنید،
   اولا اینکه مدلی که میفرمایید متعلق به هند هست و قطعا وارد کشور نمیشه پس طبیعتا شامل مقالات ما نمیشه
   دوما اینکه این مساعل بسیار پیچیده هستند و حتی نوع ic و قطعات بورد و صفحه نمایش و… همه در پرفورمنس نهایی تاثیر دارن پس تا تست عملی کارشناسی انجام نشه هیچ چیز مطمعنی وجود نداره،

   ما درک میکنیم که کاربران عزیز به دید تعصب به بعضی مدلها یا برندهای خاص نگاه می‌کنند اما نوشتن این نوع مقالات فقط به نیت کمک به شماست… با. تشکر

 23. اینجا یکی از بهترین ها رو تو همه زمینه ها نویسنده محترم از قلم انداختن هواوی میت ۲۰پرو از هر لحاظ عالیه پابجی رو HDR روان بازی کن با نت فور جی ۷ساعت مدام باطریش دوام داره خدایی یکم انصاف داشته باشین خیلی ها برا خرید مناسب این مطالبتون استفاده میکنن

  1. سری میت هواوی جز گوشی های عالین اما این گوشی تولید ۲۰۱۸ هست، الان میت ۴۰ پرو در دست تولید داره این شرکت

 24. هواوی ول کردین رفتین سامسونگ تبلیغ میکنین y9 2019 عالیه من ۸ساعت ۳۰ دقیقه ازش اسکرین گرفتم با اینترنت ۴جی مداوم

 25. بهترین باتری و رم برا بازی راگ فون ۲ بعد دومین گوشی از نظر باتریS20 اولترا نه یک مشت گوشی آشغال شیاعومی از ۷ گوشی تست باتری اولین گوشی که خاموش شد شیاعومی می ۹ بود پس شیاعومی باتری قوی نداره دست یک گیمر بیوفته شیاعومی میپوکه

  1. با سلام بله گوشی اس ۲۰ اولترا هم جز گوشی های عالی بازار هست، این مدل ها بر اساس بازار انتخاب شده، و بیشتر گوشی هایی رو در بر میگیره که در حال حاضر در بازار بیشتر در دسترس هستند در ضمن راگ فون ۲ هم یکی از قدرتمندترین گوشی های گیمینگ محسوب میشه ولی تو بازار ایران نیست،

 26. شما وان پلاس رو از قلم انداختین، من در حال حاضر گوشی وان پلاس ۵ دارم، رام هشت، چیپست اسنپ دراگون ۸۳۵ با سی پی یو هشت هسته ای، گرافیک adreno 540 واسه خودش غولیه و با اینکه باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری داره برام رضایت بخشه و با مصرف معمولی حدود دوازده ساعت کامل خوب جواب میده.

 27. هواویy7الان من دارم مثل جت شارژش پر میشه و دیر باطریش خالی میشه فقط طرفدار برند سامسونگ و شیامی بوده g

 28. هواویy7الان من دارم مثل جت شارژش پر میشه و دیر باطریش خالی میشه فقط طرفدار برند سامسونگ و شیامی بوده

  1. با سلام نوا ۵تی و گوشی های هواوی در این مقاله هست

 29. کلا چند تا سایت هستن که کلا از برند خوبی طرفداری میکنن واقعا من قبول دارم شیاومی از هواوی و سامسونگ بهتره ولی من خودم شیامی نوت ۸ پرو خریدم اولا گوشی بسیار سنگین و کیفیت صفحه نمایشش بنظرم جالب نیست، باطری عالی و با چهار تا دوربین تو dxomark امتیاز ۸۵ بهش داده ولی وقتی با سونی z1 مدل ۲۰۱۳ مقایسه میکنم هم صفحه نمایش هم دوربینیش از این بهتره خب این همه برند هست یا مثلا موتورولا وان ماکرو با قیمت بسیار پایین باطریش ۱۱۰گرفته تو تست دو روز وبگردی تمومش نمیکنه

 30. خیلی بده که این نویسنده فقط طرفدار گوشی های سامسونگ و شیائومی هست. واقعاa51 بهتره یا هواوی میت ۳۰ پرو با کایرن ۹۹۰ ۵G؟ بعد گوشی مثل بلک شارک بهتری از ردمی ۹ نبود؟ باتری هم بیشتر داشت. البته از سایتی که ف.ن گوی های سامسونگه بیشتر از این انتظار نمی ره!

  1. دوست عزیز a51 پنج میلونه و میت ۳۰ ۱۷ میلیون پر چمدار ومیانردرو که باهم مقایسع نمیکنن

 31. بهترین گوشی میانرده هواوی nova 5t هست که گوشی redmi note 8 pro میکنه تو قوطی
  این نظر شخصی شماست که اسمی از گوشی های هواوی نیاوردین و دلیلش هم نمیدونم

  1. با سلام این گوشی ها از دو محدوده مختلف هستند ردمی نوت ۸ پرو در بین میان رده ها عالیه نوا ۵ تی جزء گوشی های رده بالا محسوب می شه در ضمن اگر مقاله رو مطالعه کنید می بینید که از گوشی های هواوی هم نام برده شده

 32. به نظر من نظراتی که توی این برگ نوشتی بیشتر شخصی بود و فقط سامسونگ و شیائومی رو در نظر گرفتی درحالی که هواوی گوشیهای خوبی هم دارد

 33. ببخشید مگه هواوی نوا۵تی سخت افزاریه خوبی نداره؟ مشکلتون با هواوی چیه؟ نمیزارینش؟ تعصب…

 34. سلام ممنون خیلی مقاله عالی و فوق العاده ای بود. بنظرم تو این روزا که قیمت ها افزایش شدیدی داشته گوشی های شیائومی واقعا مقرون به صرفه هستند. اما یک سوال آیا دوام و کارکرد اولیه خود را مانند روز اول میتوانند حفظ کنند چون من غیر سامسونگ گوشی دیگه ای نداشتم.ممنون میشم پاسخ بدید ، و گوشی تا ۵ تومن برا گیم که عالی باشه چی بهم پیشنهاد میدید؟؟؟؟ ممنون

  1. با سلام اینکه دوام دارن یا خیر، از نظر بدنه و جنس مواد ساخت بسیار عالین، اما این حقیقت رو هم در نظر داشته باشید که نه تنها گوشی های شیائومی بلکه هر گوشی اصلا هر دستگاهی بعد از یه مدت کارایی اولیه خود را نخواهد داشت. این مختص شیائومی نیست بلکه سایر برندها رو هم شامل می شه. آپشن هایی که در این مقاله ذکر شده همه از جمله بهترین گوشی ها از نظر سخت افزار هستند بقیه به سلیقه خودتون و اولویت های دیگه شما بستگی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن