قیمت گوشی سامسونگ
تکنولوژیگجت‌های هوشمندهمه

معرفی گجت های هوشمند عجیب و غریب اما کاربردی!

معرفی ۷مورد از جدیدترین گجت‌های هوشمند عجیب و غریب اما کاربردی!

سال‌های اخیر سرعت رشد و توسعه دنیای تکنولوژی بیش از حد تصور بوده و هر روزه با فناوری‌های جدیدی که کمپانی‌های مختلف طراحی و عرضه می‌کنند رو به رو می‌شویم. بخشی از این فناوری‌ها را گجت‌های هوشمند تشکیل داده‌اند. برخی از این این گجت‌ها بسیار کاربردی هستند و زندگی را آسان‌تر می‌کنند ولی برخی هم کاربرد چندانی ندارند، اما با این حال عجیب و غریب و سرگرم‌کننده هستند.

دنیای امروز شتاب و عجله زیادی برای هوشمند شدن دارد، نحوه کار بسیاری از وسایل تغییر کرده و استفاده آن‌ها را ساده‌تر و در نتیجه زندگی را برای انسان‌ها راحت‌تر کرده است. امروزه هوشمند شدن وسایل فراتر از ساعت هوشمند و گوشی هوشمند رفته است، به طوری که تصور هوشمند شدن برخی از وسایل برایمان سخت و گاهاً عجیب و غریب و خنده دار است.

در این مقاله ما در تیم ۱۹کالا سعی داریم شما را با گجت‌های هوشمند عجیب و غریب آشنا کنیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و بگویید اگر حق انتخاب یک گزینه از بین موارد زیر را داشتید کدام گجت هوشمند را انتخاب می‌کردید؟

۱. آینه هوشمند care os

این آینه با یک صفحه نمایش و ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار زیاد و متنوعی همراه است که با وجود آن زندگی آسانتر می‌شود. شما می‌توانید از این آینه به عنوان یک دستیار مجازی استفاده کنید و دستورات صوتی مختلفی را برای انجام وظایف خاص برای آن تعریف کنید.

تکنولوژی تشخیص چهره به آینه این امکان را می‌دهد تا بر اساس نیاز فرد و متناسب با ویژگی‌های همان شخص پاسخ‌هایی را ارائه دهد. نکته جالب دیگر در رابطه با این تکنولوژی برخورداری از ویدئو ۳۶۰ درجه بوده که ادعا می‌کند قادرست از تمام بدن و صورت عکس گرفته تا بتوانید خودتان را تقریباً از هر زاویه و جهتی مشاهده کنید.

حتی می‌توان روی نواحی خاصی از چهره یا بدن زوم کرد که البته قابلیت کارآمدی برای خانم‌ها در هنگام آرایش محسوب می‌شود. همینطور با آینه هوشمند care os می‌توانید بصورت مجازی لباس‌های مختلفی را پرو کنید تا ببینید چه رنگ و مدلی به شما می‌آید؟!

قابلیت هیجان انگیز دیگر این آینه این است که می‌تواند پوست شما را آنالیز کرده و پیشنهاداتی در رابطه با بهبود وضعیت پوست شما ارائه دهد.

آینه هوشمند care os

۲. نئو ریتم neorhythm

در دنیای پر مشغله و پر استرس امروزی هیچ چیز ارزش بیشتری از آرامش و یک خواب راحت ندارد! گجت‌های مختلفی به منظور ریلکس کردن و القای حس آرامش و سلامت روان افراد طراحی و ساخته شده اند، یکی از این موارد نئو ریتم است. این محصول به بهبود کیفیت خواب شما کمک می‌کند و استرس شما را پس از یک روز کاری طولانی می‌گیرد و حتی انرژیتان را نیز بالا می‌برد.

این محصول با یک هدبند که با یک فرمان حرکتی کنترل می‌شود، می‌تواند کیفیت زندگی‌تان را با یک روش متفاوت بالا ببرد. شرکت سازنده این هد بند عنوان می‌کند که مغز مکانیزم کنترل مرکزی احساسات، رفتار و عملکرد زندگی روزمره است و این هد بند فرکانس‌هایی تولید می‌کند که قابل مشاهده یا شنیدن نیستند، اما برای مغز شما سودمند است و استرس شما را کم کرده و پس از یک روز کاری پر استرس به ریلکس کردن و حس آرامش شما کمک می‌کند.

نئو ریتم neorhythm

۳. ب لی Ballie، یکی از گجت‌های هوشمند عجیب و غریب سامسونگ!

سومین مورد از لیست گجت‌های هوشمند عجیب و غریب Ballie است. این محصول جدید سامسونگ، یک دستیار مجازی شبیه توپ است که می‌توان با آن صحبت کرد. سامسونگ در مورد ویژگی‌های این توپ جادویی صحبت زیادی نکرده است، اما خیلی از افراد آن را نسخه اصلاح شده گوگل اسیستنت می‌دانند. البته سامسونگ اعلام کرده که این توپ و دستیار رباتیک هوشمند فعلاً یک طرح مفهومی است و تا رسیدن به محصول نهایی تجاری جای کار بیشتری دارد. به احتمال فراوان و با موفقیت طرح‌های شرکت تا یکی دو سال آینده شاهد عرضه آن به بازار خواهیم بود.

گجت هوشمند سامسونگ

گوشی شیائومی Redmi Note 9S ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۴,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 9S ظرفیت ۶۴ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A52 5G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۱۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A52 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
 گوشی جی پلاس X10 ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۲,۶۳۹,۰۰۰ تومان
گوشی جی پلاس X10 ظرفیت ۶۴ گیگابایت
گوشی اپل مدل  iPhone 12 Pro Max ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۳۶,۱۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی اپل مدل iPhone 12 Pro Max ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Mi 10T Pro 5G ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۱۲,۷۲۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Mi 10T Pro 5G ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A32 4G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۵,۵۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A32 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 10S ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۶,۳۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 10S ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy S20 FE ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۱۰,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S20 FE ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi 9A ظرفیت 32 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۲,۳۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 9A ظرفیت ۳۲ گیگابایت
 گوشی اپل مدل iPhone 12 Pro ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۳۲,۸۱۹,۰۰۰ تومان
گوشی اپل مدل iPhone 12 Pro ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
 گوشی ال جی K41S ظرفیت 32 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۳,۱۷۹,۰۰۰ تومان
گوشی ال جی K41S ظرفیت ۳۲ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A51 ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A51 ظرفیت ۶۴ گیگابایت
گوشی هوآوی Y7a ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۴,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی هوآوی Y7a ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy S20 plus 5G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۱۵,۸۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S20 plus 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
گوشی شیائومی (Redmi 9c (NFC ظرفیت 32 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۲,۸۸۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی (Redmi 9c (NFC ظرفیت ۳۲ گیگابایت
گوشی هوآوی Y8s ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۳,۹۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی هوآوی Y8s ظرفیت ۶۴ گیگابایت
 گوشی جی پلاس Q10 ظرفیت 32 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۱,۹۳۹,۰۰۰ تومان
گوشی جی پلاس Q10 ظرفیت ۳۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Poco M3 Pro 5G ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۴,۵۱۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Poco M3 Pro 5G ظرفیت ۶۴ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A22 4G ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۴,۸۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A22 4G ظرفیت ۶۴ گیگابایت

۴. قفل هوشمند آگوست

این قفل به ادعای شرکت سازنده بهترین قفل موجود در بازار است. شرکت آگوست در صدد است که مصرف کنندگان قفل‌های هوشمند را با قفل‌های قدیمی خود به روز رسانی کنند.

با استفاده از این قفل می‌توانید از راه دور درب منزل یا دفترکار خود را ببندید و یا چک کنید و حتی به مهمان‌ها کلیدهای دیجیتالی مخصوص برای ورود به منزلتان را بدهید. علاوه بر این می‌توانید مشاهده کنید که چه کسی در منزلتان رفت و آمد دارد. بیشتر دستیاران دیجیتال مثل الکسا از این قفل پشتیبانی می‌کنند. می‌توانید این قفل هوشمند اگوست را به راحتی روی قفل فعلی خودتان نصب کنید و حتی نیازی به وای فای هم برای استفاده از این قفل نیست.

قفل هوشمند

۵. برس هوشمند، یکی از گجت‌های هوشمند عجیب و غریب مورد علاقه خانم‌ها!

شاید به هر چیزی فکر کرده باشیم اما احتمالاً هیچگاه برس هوشمند به فکر ما خطور نکرده است! این برس هوشمند می‌تواند کیفیت و سلامت موهای شما را بررسی کند و نحوه مراقب از آنها را به شما بگوید. این برس، همچنین مراقب شکستگی و خشکی موهای شما نیز است. سرمایه گذار این پروژه شرکت عظیم لوازم آرایشی و بهداشتی فرانسوی لورال است، با توجه به اعتبار این برند انتظارات ما از این گجت هوشمند بالاتر می‌رود.

این برس با استفاده از وای فایی که داخل آن تعبیه شده است بصورت آنلاین در حین شانه زدن اطلاعاتی از قبیل سلامت موهایتان و نحوه برس زدنتان را از طریق گوشی به شما می‌دهد. اگر روی موهای خود حساس هستید و به سلامت موهایتان اهمیت می‌دهید این دستگاه عجیب و غریب واقعا به کارتان می‌آید. البته قابل ذکر است که این برس فعلاً در حد کانسپت است و بصورت انبوه هنوز تولید و عرضه نشده است.

برس هوشمند

۶. میکو فورم باکس 

این تکنولوژی مشابه پرینتر سه بعدی عمل می‌کند، با این تفاوت که کاربر خودش باید پرینت را انجام دهد. این دستگاه به کاربر امکان ساخت قالب‌های مخصوصی را می‌دهد که در بسیاری از موارد و حوزه‌ها از جمله هنر و صنایع دستی، تعمیرات خانگی، آشپزی و … کاربرد دارد .

ساخت بیشتر این قالب‌ها بیش از چند ثانیه طول نمی‌کشد که همین امر باعث شده سرعت چرخه تولید با این دستگاه بالا رود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شکل مورد نظر را در قالب فرم بگذارید و اجازه دهید جعبه فرم روی شکل مورد نظرتان را پرس کند و ظرف چند ثانیه یک قالب پلاستیکی به شما تحویل دهد. پس از آن می‌توانید این قالب را با هرچیز دلخواه مثل شکلات یا گل پر کنید و به دفعات از آن استفاده کنید.

میکو فورم باکس 

۷. عینک ۳؛ آخرین مورد از گجت‌های هوشمند عجیب و غریب

این عینک یک دوربین جدید است که از چشم انسان الهام گرفته و دو دوربین مجزا دارد که می‌تواند عکس‌های سه بعدی و واقعیت مجازی را به شکل بسیار واقعی ضبط کند. با کمک این عینک می‌توانید فیلم‌های واقعیت مجازی ضبط کنید و دوباره آن را بصورت سه بعدی یا واقعیت مجازی ببینید. می‌توانید عکس‌ها و ویدئوهای مورد علاقه خود را به اسنپ چت یا کامپیوترتان بفرستید تا بعداً آن‌ها را ببینید. این عینک بسیار شیک بوده و به راحتی قابل ست کردن با هر استایلی است.

عینک هوشمند

امیدوارم از خواندن مقاله “معرفی گجت‌های هوشمند عجیب و غریب اما کاربردی!” لذت برده باشید. دوست داشتید کدام یک از این گجت‌های هوشمند را داشته باشید؟ منتظر نظرات ارزشمند شما، همراهان عزیز ۱۹ کالا، هستیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

سوالات متداول

عجیب‌ترین گجت هوشمند کمپانی سامسونگ در سال 2020 چیست و چه کاربردی دارد؟

✔️ Ballie، یکی از گجت‌های هوشمند عجیب و غریب سامسونگ است. این محصول جدید، یک دستیار مجازی شبیه توپ است که می‌توان با آن صحبت کرد. سامسونگ در مورد ویژگی‌های این توپ جادویی صحبت زیادی نکرده است، اما خیلی از افراد آن را نسخه اصلاح شده گوگل اسیستنت می‌دانند.

گجت های هوشمند عجیب و غریب مربوط به سلامت کدام هستند؟

✔️ برس هوشمند که می‌تواند کیفیت و سلامت موهای شما را بررسی کند و نحوه مراقب از آنها را به شما بگوید یکی از عجیب‌ترین کجت‌های هوشمند سلامت است، دومین گجت نئو ریتم است؛ این محصول به بهبود کیفیت خواب شما کمک می‌کند و استرس شما را پس از یک روز کاری طولانی می‌گیرد و حتی انرژیتان را نیز بالا می‌برد.

آینه هوشمند چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟

✔️ آینه هوشمند می‌تواند به عنوان یک دستیار مجازی باشد؛ تکنولوژی تشخیص چهره به آینه این امکان را می‌دهد تا بر اساس نیاز فرد و متناسب با ویژگی‌های همان شخص پاسخ‌هایی را ارائه دهد. نکته جالب دیگر در رابطه با این تکنولوژی برخورداری از ویدئو ۳۶۰ درجه بوده که ادعا می‌کند قادرست از تمام بدن و صورت عکس گرفته تا بتوانید خودتان را تقریباً از هر زاویه و جهتی مشاهده کنید و شما می‌توانید با دیگر امکانات آن در مقاله آشنا شوید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن