تکنولوژیریلمیموبایل و تبلتهمه

استراتژی متفاوت شرکت ریلمی برای رشد عملکرد خود در سال ۲۰۲۰

بدون شک برند ریلمی قصد دارد با قیمت گوشی پایین تر ، سایر برندها مثل شیائومی را از دور خارج کند. خبرهای منتشر شده نشان می‌دهد که این شرکت برنامه‌های جسورانه‌تری را نیز برای سال آینده در نظر گرفته است. قرار است این شرکت مدلی از گوشی‌های ۱۰۸ مگاپیکسلی را برای رقابت با مدل‌هایی مثل شیائومی می نوت ۱۰ پرو روانه بازار کند. علاوه بر این، ریلمی برنامه دارد تا دستگاه‌های IoT یا اینترت-بیس را در سطح گسترده‌تری توزیع کند.

شرکت ریلمی

مدیر عامل ریلمی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که این شرکت قصد دارد با برچسب قیمتی خود بسیاری از بخش‌های موجود را تحت تأثیر قرار داده و آنها را به عقب براند.

مدیر عامل ریلمی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که این شرکت قصد دارد با برچسب قیمتی خود بسیاری از بخش‌های موجود را تحت تأثیر قرار داده و آنها را به عقب براند. این مقام همچنین افزود؛ ریلمی قصد دارد خود را به عنوان یک برند در حوزه تکنولوژی شیوه زندگی مطرح سازد نه صرفاً یک برند گوشی موبایل.

طبق خبرهای متشر شده، این شرکت تولید محصولات IoT زیادی را در برنامه دارد و به زودی آنها را در برخی از بازارها از جمله هند توزیع خواهد کرد. مدیر عامل این شرکت همچنین خاطر نشان کرده: «فلسفه ما بسیار ساده است، Realme صرفاً یک برند موبایل نخواهد بود، بلکه به یک برند مبتنی بر فناوری سبک زندگی تبدیل خواهد شد. ما محصولات IoT را نه تنها به این دلیل معرفی خواهیم کرد که از آن سود ببریم، بلکه کالاهایی را خواهیم ساخت تا فواید آن نصیب کاربران نیز شود.»

این دقیقاً همان کاری است که اکثر شرکت‌های ساخت گوشی‌های هوشمند در چند سال گذشته سعی داشتند به آن  دست یابند. شیائومی و هواوی بهترین نمونه‌ برند‌هایی هستند که چندین محصول مختلف را تولید می‌کنند. حتی OPPO و Vivo هم امسال سبد محصولات خود را متنوع کرده‌اند.

حتی OPPO و Vivo هم امسال سبد محصولات خود را متنوع کرده‌اند.

ریلمی

وی همچنین افزود که ریلمی استراتژی آفلاین خود دو برابر خواهد کرد و تعداد فروشگاه‌های آفلاین را از حدود ۱۰،۰۰۰ در حال حاضر به ۳۰،۰۰۰ و سپس به ۳۵،۰۰۰ فروشگاه خرده فروشی تا پایان دسامبر سال ۲۰۲۰ گسترش خواهد داد. این استراتژی آفلاین بوده و بین شرکای آفلاین و آنلاین تمایز قائل نخواهد شد. این فرد همچنین در مورد استراتژی آفلاین شرکت خاطر نشان کرد: «در مقایسه با سایر برندهای موجود در بازار این استراتژی حاشیه سود اندکی برای خرده فروشان خواهد داشت. در واقع می‌توان گفت که این حاشیه سود یک چهارم برندهای دیگرست، اما این محصولات به موقع در اختیار خرده‌فروشان قرار می‌گیرد.

Realme یک برند نسبتاً جوان بوده و تنها دو سال از شروع فعالیت آن می گذرد و به نظر می‌رسد این شرکت می‌خواهد بخش بزرگی از بازار را در سال ۲۰۲۰ به خود اختصاص دهد؛ اما این رقابت سخت است، باید دید که آیا Realme می‌تواند به همان میزان که در سال ۲۰۱۹ رشد در عملکرد را نشان داد در ۲۰۲۰ نیز به رشد خود ادامه دهد. 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن