خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار گوشی موبایلاخبار هوآویویدئو

ساخت اکانت هواوی با روش درست و اصولی + ویدئو

ما در این مقاله به آموزش اصولی ساخت هواوی آیدی پرداخته‌ایم پس در ادامه با ما همراه باشید. در این ویدئو شما می‌توانید ۰ تا ۱۰۰ نحوه‌ی راه‌ اندازی گوشی هواوی را تماشا کنید.

در سال ۲۰۱۹ با آغاز اختلاف و جنگ اقتصادی ما بین چین و آمریکا، کمپانی بزرگ هوآوی درست در زمانیکه به اوج کیفیت از نظر سخت‌افزاری رسیده بود و محبوبیت جهانی به دست آورده بود، توسط این کشور تحریم شد و در نتیجه گوگل به عنوان یک شرکت آمریکایی موظف شد که دیگر خدماتی به هوآوی ارائه ندهد، البته هواوی هم بیکار ننشست و خدمات اختصاصی خود به نام HMS را ارائه داد و به جای «Play store» اپلیکیشنی به اسم «Huawei App gallery» را برای گوشی‌های خود طراحی کرد. مورد عجیبی نیست که نحوه استفاده از این سرویس‌های جدید با خدمات گوگل متفاوت باشد، اما لازمه‌ی استفاده از آن ساخت اکانت هواوی است و تا زمانیکه که شما برای گوشی خود شناسه هواوی نسازید، نمی‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

آنچه می‌خوانید:

• طریقه ساخت اکانت هوآوی با روش درست و اصولی
• راه‌اندازی گوشی هواوی بدون گوگل
• توضیحات در مورد شماره مجازی برای هواوی ایدی
• اهمیت ساخت شناسه هواوی
• آشنایی با روش‌های اجرای اپلیکیشن‌های مهم و کاربردی

راه اندازی گوشی هواوی

GMS و یا همان Google Mobile services را تمامی طرفداران اندروید می‌شناسند و کاربران این پلتفرم محبوب زمانیکه گوشی جدیدی خریداری می‌کنند، با وارد کردن اکانت گوگل خود، می‌توانند از خدمات گوگل استفاده کنند، اما اگر از کاربران هواوی باشید، بایستی برای استفاده از گوشی جدید خود، از خدمات اختصاصی هواوی یعنی HMS و یا همان Huawei Mobile Services کمک بگیرید. برای این کار لازمست که حتماً شناسه هواوی داشته باشید و ساخت اکانت هواوی را با روش درست انجام دهید. حال ممکن است بپرسید با ساخت آیدی هواوی از چه خدماتی بهرمند خواهید شد؟

در پاسخ به این سوال مهم بد نیست بدانید که بدون ساخت هواوی ایدی نمی‌توانید از خدمات اختصاصی این شرکت که شامل موارد زیر است استفاده کنید:

 • استفاده از فضای ابری هواوی
 • اپلیکیشن HUAWEI APP GALLERY
 • تم‌های اختصاصی هواوی

البته شما می‌توانید تنها با نصب یک اپلیکیشن ثانویه، از کافه بازار تمامی برنامه‌های مورد نیاز خود را روی گوشی هواوی نصب کنید، اما برای بهره‌مند‌شدن از تمامی سرویس‌های هواوی که روز‌به‌روز هم گسترش می‌یابند حتماً باید ساخت اکانت هواوی را با روشی که در ادامه می‌گوییم پله‌به‌پله و دقیق انجام دهید.

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۷۱۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۳,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۱۲۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۸,۷۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۱,۹۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

بهترین روش برای ساخت اکانت هواوی

حال ممکن است بپرسید چگونه اکانت هواوی بسازیم  ؟ در حال حاضر بهترین روش ساخت هواوی ایدی همین روشی است که در ادامه قرارست آموزش دهیم. گوشی خود را بدون وارد کردن اطلاعات اضافی روشن کنید، به اینترنت وصل شوید و از طریق منو تنظیمات گوشی وارد “ورود به شناسه HUAWEI” شوید.

ساخت اکانت هواوی

در این صفحه اگر «ثبت نام» را فشار دهید برای ساخت اکانت هواوی به مشکل برمی‌خورید و در نهایت موفق به ساخت شناسه هواوی نخواهید شد، پس به جای ثبت نام روی علامت «G» که در قسمت پایینی صفحه مشاهده می‌کنید، ضربه بزنید. دقیقاً مطابق با تصویر زیر:

ساخت هواوی آیدی

بعد از فشار دادن G پایینی شما به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که یا باید برای ساخت اکانت هواوی می توانید از شماره تلفن  و یا یک ایمیل معتبر استفاده کنید، اما توصیه می‌شود که در این قسمت به هیچ عنوان شماره تلفن وارد نکنید و به جای آن آدرس ایمیل خود را بدهید و دکمه “Next” و یا همان «بعدی» را فشار دهید.

نکته: اگر از شماره موبایلی غیر از شماره موبایل ایران استفاده می‌کنید، وارد کردن آن مانعی ندارد، اما به خاطر تحریم‌ها امکان استفاده از شماره تلفن با کد ایران در این قسمت وجود ندارد.

نکنه: ساخت اکانت هواوی با گوگل و Gmail نیز امکان‌پذیرست و در این بخش حتی اگر جیمیل هم وارد کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد، کافیست از یک ایمیل معتبر کمک بگیرید.

ساخت شماره مجازی برای هواوی ایدی

در این قسمت بایستی پسورد و یا همان رمز عبور ایمیل مربوطه را وارد کنید و “Sign in” را فشار دهید.

ساخت آیدی هواوی

در قسمت بعدی شما باید با فشار دادن دکمه “Allow” موافقت خودتان را برای دسترسی هواوی آیدی به آدرس ایمیل را اعلام کنید.

برای اطلاع از قیمت گوشی هواوی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

شماره مجازی برای هواوی ایدی

مراقب باشید که در صفحه بعدی اگر «باز کردن» را از قسمت پایینی انتخاب نکنید، هیچ صفحه‌ای برای شما باز نخواهد شد و فرآید ساخت شناسه هواوی ناموفق خواهد بود.

مشکل ساخت اکانت هواوی

سپس وارد صفحه‌ای خواهید شد که باید شناسه هواوی خود را با آدرس ایمیل پیوند دهید و پیامی مبنی بر تأیید ایمیل ارسال می‌شود که با فشار دادن بله وارد مرحله بعدی می‌شوید.

چگونه اکانت هواوی بسازیم

در این قسمت برای ساخت اکانت هواوی باید یکی از کشورهای همسایه مثلاً ترکیه را انتخاب کنید و روی گزینه «بعدی» ضربه بزنید، باز هم به خاطر تحریم‌ها نام ایران در این لیست وجود ندارد و اگر از کشورهای همسایه استفاده کنید، هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

راه اندازی گوشی هواوی

در مرحله بعد بایستی تاریخ تولد خود را به صورت میلادی وارد کنید، مراقب باشید که حتماً تاریخ تولد خود را درست وارد کنید و صرفاً به خاطر رد کردن این مرحله هرچیزی را وارد نکنید، چرا که بعدها در صورت فراموشی رمز عبور حتماً باید تاریخ تولدی که در این قسمت وارد کرده‌اید را به خاطر داشته باشید.

ساخت اکانت هواوی با گوگل

در قسمت انتهایی ساخت اکانت هواوی باید برای آن رمز عبور انتخاب کنید، این پسورد باید از ۸ کاراکتر بیشتر باشید و هم حروف و هم عدد را شامل شود، بعد از تأیید رمز عبور دکمه «پایان» را فشار دهید.

آموزش ساخت اکانت هوآوی با فیس بوک

بالاخره بعد از وارد کردن پسورد برای هواوی آیدی خود، صفحه‌ای باز می‌شود که از شما می‌خواهد هویت خود را تأیید کنید، به این منظور اگر دریافت کد را فشار دهید، یک کد برای ایمیل شما ارسال می‌شود، باید وارد ایمیل خود شوید و کد دریافتی را در این قسمت وارد کنید.

نکته: امکان وارد کردن شما موبایل هم در این بخش وجود دارد، اما چون کد‌های کشور ما قابل استفاده نیست، بهترست در صورت درخواست شماره تلفن، آن را رد کنید.

آموزش ساخت اکانت هواوی با توئیتر

بعد از تایید هویت، ساخت هواوی آیدی به پایان می‌رسد و شما می‌توانید از تمامی امکانات اختصاصی هواوی برای گوشی جدید خود استفاده کنید، گاهی مشکل ورود به هواوی ایدی و همینطور مشکل ساخت اکانت هواوی از طرف کاربران گزارش می‌شوذ و همه چیز مربوط به دریافت همین کد از ایمیل است زیرا تا این کد را دریافت و هویت خود را تایید نکنید، ساخت هواوی آیدی به اتمام نخواهد رسید.

نکته: اگر از روشی غیر از روشی که گفتیم، برای ساخت اکانت هواوی استفاده کنید، به مشکل برخواهید خورد. پس به شما پیشنهاد می‌دهیم حتماً تمامی مراحل را مطابق با تصاویر بالا انجام دهید و اگر هم به مشکلی برخورید حتماً سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد، گفتنیست که تمامی این مراحل به صورت ویدئویی نیز ضبط شده و در همین صفحه در دسترس است.

ساخت شماره مجازی برای هواوی ایدی

برخی کاربران از ساخت شماره مجازی برای هواوی ایدی استفاده می‌کنند و حتی هزینه‌های گزافی بابت خرید شماره مجازی متحمل می‌شوند، اما با توجه به اینکه برای ساخت ایمیل کفایت می‌کند لازم نیست خود را برای ساخت شماره مجازی به زحمت بیندازید. یک ایمیل معتبر بسازید و خیلی راحت با ساخت اکانت هواوی گوشی خود را راه‌اندازی کنید.

مقاله پیشنهادی: معرفی سایت شماره مجازی رایگان

چرا ساخت هواوی آیدی اهمیت دارد؟

برای اینکه بتوانید برنامه‌های مختلف را از طریق گالری هواوی دانلود کنید از ۵ گیگابایت فضای رایگان ابری استفاده کنید و حتی تم‌های مختلف که مختص گوشی‌های هواوی است استفاده کنید، حتماً باید شناسه هواوی داشته باشید و ساخت اکانت هواوی را به درستی انجام داده باشید، ممکن است بپرسید اپ گالری چیست و چرا باید از آن استفاده کرد، در ادامه به طور کامل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

ساخت هوآوی آی دی با فیس بوک

appgallery چیست ؟

آپ گالری هواوی در واقع جایگزینیست که هواوی بعد از تحریم شدن توسط آمریکا، برای گوگل پلی طراحی کرد تا کاربران به سادگی بتوانند از برنامه‌های مختلف استفاده کرده و دچار محدودیتی نشوند. اکثر برنامه‌های اپ گالری رایگان بوده و به عنوان سومین فروشگاه نرم‌افزاری برتر دنیا شناخته می‌شود. البته همچنان نواقصی نسبت به فروشگاه گوگل و آیفون دارد، اما روز به روز در حال پیشرفت و کامل شدن است. اگر هم برای نصب برنامه‌ای در گوشی هواوی خود دچار مشکل شدید، حتماً مقاله « نصب اپلیکیشن روی گوشی های هواوی بدون گوگل با چند ترفند ساده » بخوانید تا بتوانید بدون هیچ محدودیتی از گوشی هواوی خود استفاده کنید.

مشکل ورود به هواوی ایدی

سخن آخر

سرویس‌های موبایل هواوی در ابتدا محدودیت‌های زیادی داشت، برای مثال نصب اسنپ روی آن‌ها امکان‌پذیر نبود، گیمرها نمی‌توانستد اکانت‌های قدیمی خود را اجرا کنند و مجبور بودند بازی‌ مورد علاقه خود را از ابتدا آغاز کنند و یا اینکه بسیاری از اپلیکیشن‌ها با این سرویس‌های جدید همخوانی نداشتند و اجرا نمی‌شدند، اما هواوی بعد از اینکه متوجه مشکلات کاربران شد، برای همه‌ی این موارد راه‌ حل ارائه داده و امروز برنامه‌ای وجود ندارد که روی گوشی هواوی نصب نشود.

جالب است بدانید که بلند پروازی‌های هواوی تمامی ندارد و این شرکت حتی سیستم عامل اختصاصی خود را نیز پایه‌ریزی کرده و هیچ بعید نیست که این اکوسیستم جدید به یک رقیت جدی برای اندروید تبدیل شود.

اگر قصد خرید گوشی هواوی جدید را دارید و نبود سرویس‌های گوگل شما را نگران می‌کند، این اطمینان داده می‌شود که تنها با ساخت اکانت هواوی با روشی که گفتیم، امکان استفاده از تمامی برنامه‌ها و بازی‌ها در گوشی هواوی وجود دارد، اما اگر به شدت به خدمات گوگل وابسته هستنید، در سیستمی مشغول بکار هستید که باید دائماً از گوگل استفاده کنید، بهترست از برندهای دیگر استفاده کنید.

اگر کاربری هستید که از گوشی هواوی استفاده می‌کنید، حتماً تجربیات خود را با ما و دوستان ۱۹کالا در قسمت کامنت به اشتراک بگذارید و برایمان بنوسید چطور محدودیت‌ها را برطرف کرده‌اید و یا اینکه تا امروز چه مشکلاتی سر راه شما وجود داشته است.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۹۳ رای

سوالات متداول

چطور باید از گوشی هواوی بدون گوگل استفاده کنیم؟

✔️ اولین قدم استفاده از گوشی هواوی بدون گوگل ، ساخت اکانت هواوی است که در مقاله به روش اصولی برای ساخت آن پرداخته‌ایم.

برای ساخت اکانت هواوی به چه چیزی نیاز داریم؟

✔️ برای ساخت هواوی آیدی ، کافیست یک ایمیل معتبر داشته باشید، برای داشتن شناسه هواوی اصلا لازم نیست که شماره موبایل وارد کنید و ارائه یک ایمیل معتبر کفایت می‌کند.

آیا برای ساخت آیدی هواوی حتما باید از ایملبی غیر از جیمیل گوگل کمک بگیرم؟

✔️ خیر، شما می‌توانید برای ساخته آیدی هواوی از جیمیل نیز استفاده کنید و در این مورد هیچ محدودیتی وجود ندارد.

شماره مجازی برای هواوی آیدی از کجا بیارم؟

✔️ برخی کاربران از ساخت شماره مجازی برای هواوی ایدی استفاده می‌کنند و حتی هزینه‌های گزافی بابت خرید شماره مجازی متحمل می‌شوند، اما با توجه به اینکه برای ساخت ایمیل کفایت می‌کند لازم نیست خود را برای ساخت شماره مجازی به زحمت بیندازید.

نوشته های مشابه

‫۲۲۳ نظرها

 1. سلام. درمورد نحوه ساخت اکانت app gallery هوواوی بعد از اینکه پسورد زده شد. Next که می زنم، شماره تلفن می خواد. درحالیکه در مراحل ساخت من ایمیل رو انتخاب کرده بودم. اما به ایمیل هم ، کد یا پیغامی نمی آید. باتوجه به اینکه کشوری غیراز ایران باید انتخاب کنیم. نمی توانیم شماره تلفن برنیم. با این شرایط چطور app gallery هوواوی رو فعال کنم؟

  1. چرا کسی جواب این سوال را نمیده دوساله ساعت هواوی فیت دارم اشتباها دستم خورد ریست شد دیگه نتونستم وصل کنم به گوشیم همینطوری بلا استفاده مونده چون اکانت می خواد و برای ساختش در هر صورت شماره تلفن می خواد که اس ام اس تایید رو بفرسته
   به دوست و اشنا که خارج از ایرانه هم که گفتم از شمارتون استفاده کنم برای دریافت اس ام اس قبول نکردن فکر میکنن اطلاعات حسابشونو می خوام بردارم
   موندم چیکار کنم امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ است حدودا یک هفته است ساعتم بلا استفاده مانده

 2. سلام.چرا واسه بعضی ها مثل من واسه ساختن اکانت در مرحله آخر شماره تلفن میخواد و قابل رد کردن هم نیست ؟؟من دقیقا از روی همین ویدئو مرحله به مرحله پیش رفتم !خواهش میکنم راهنمایی کنید چندنفر دیگه هم همین مشکلو دارن!!

 3. سلام وقتتون بخیر
  من تا قسمت تاریخ تولد و پسورد اینا رو میرم بعدش ازم شماره تلفن میخواد که کد بفرسته
  اما کد کشور درست خوب ک پیام بیاد برای من
  اینجا چی کار باید بکنم که مستقیم به ایمیلم بیاد؟

 4. سلام عذرخواهم. برای ساخت هواوی آیدی کدام کشور را انتخاب کنیم بهتر است ؟ مثلا افغانستان یا تاجیکستان به دلیل همزبانی با ما خوب است؟ و دوم اینکه می گویند کشور انتخابی با کشور VPN یکی باشد یعنی چه؟ VPN بنده yekta VPN است. کدام کشور را انتخاب کنم بهتره با تشکر

 5. سلام ببخشیدیه سوال داشتم من همه ی این مراحل روانجام دادم ولی کدتاییدنمیادبایدچکارکنم ممنون میشم بگید

  1. درساخت اکانت می گوید تعداد تلاش ها خیلی بیشتر است ان را چگونه لغو کنیم بلکه تعداد تلاش ها کم باشد

  1. آقا من هرکاری میکنم شماره می خواد و رد هم نمیشه حتما باید شماره وارد کنی که کد ایران نمی دونم چیکار کنم؟

 6. سلام وعرض ادب،وتشکرویژه ازمقالات ونوشته وآموزش های مفیدوخوبتان،درموردنحوه ساخت اکانت هوواوی که اشاره داشتیددرهمان مرحله اول به پایین صفحه نگاه کنیم وحرفGرا فشاردهیم و…توضیحی را لازم دیدم عرض کنم وآن اینکه من بدون فشاردادن حرف جی،دقیقا مثل آموزش تان،ثبتنام کردم وایمیلم تأییدشدوکدهم دریافت کردم.عرضم این هست که بدون نیاز به حرف جی ،میشوداکانت ساخت.خسته نباشیدومنتظرمقالات وآموزشهاوترفندهای بکر ومفیدتان هستیم.ارادتمندهمه شما

 7. سلام وقتتون بخیر من این روش رو انجام دادم و حساب ساخته شد ولی هیچکدوم از برنامه ها رو نمیاره و این هشدار رو میده :
  تایید منطقه سرویس شما امکان پذیر نیست. برای دسترسی به سرویس ها وارد سیستم شوید
  منطقه رو هم تو زمان ثبت نام ترکیه زدم چیکار کنم الان؟….

 8. باسلام وقت بخیر برای اپ گالری طبق توضیحات داده شده عمل کردم و مشکل حل شد اما برای مراتب بعدی و در حال حاظر به مشکل برخورد کردم،با پیغام(تایید منطقه سرویس شما امکان پذیر نیست.برای دسترسی به سرویس ها وارد سیستم شوید)روبرو میشوم لطفا راهنمایی کنید باتشکر بسیار فراوان

   1. چطوری وارد سیستم بشم؟
    اکانت هوااوی رو ساختم دقیقا همینطوری که شما گفتید اما وقتی می‌خوام وارد اپ گالری بشم می‌گه تایید منطقه سرویس شما امکان پذیر نیست.برای دسترسی به سرویس ها وارد سیستم شوید.دیتای برنامه هم پاک کردم باز هم همین پیام رو میده از قسمت زبان و منطقه منطقه هم یه باز گذاشتم افغانستان یه بار استرالیا هر بار دوباره همین پیام رو میده لطفاً راهنمایی کنید .

    1. ببخشید کدام کشور را انتخاب کنیم افغانستان یا تاجیکستان بدلیل فارس زبان بودن خوب است ؟ و کشور با وی پی ان یکی باشد یعنی چه دقیقا ؟ لطفا جواب بدید

   2. سلام روز بخیر
    وقتی میگه تایید منطقه سرویس شما امکان پذیر نیست چوری می گین مشکلی نیست وارد شوید.لطفا دقیق توضیح بدین الان خیلی از افراد همین مشکل را دارن .
    ایا بعد از ورود باید منتظر ایمیل تاییدیه باشیم
    ممنون

  1. سلام واسه من وقتی گذر واژه میزنم میزنم پایان میگه «عملکرد شما ریسک امنیتی است بهتر است بعدن امتحان کنید»

 9. سلام. من هر کاری که گفته بودید رو کردم فقط می نویسه تایید منطقه شما امکان پذیر نیست وارد سیستم شوید چکار کنم؟

   1. سلام وقتی من می‌خوام تو بخش امنیت ای دی هواوی یک ایمیل امنیتی انتخاب کنم بعد تنظیم کردن یک ایمیل دیگه از من میخواد

  1. خیلی ممنون از راهنمایی شما خیلی بدردم واقعا تشکر می کنم

 10. سلام من یبار داده های آب گالریمو پاک کردم الان دیگه واردشم میشم پرتم میکنه بیرون اثلا نمیتونم کاری بکنم لطفاً کمک کنید

 11. سلام
  گوشی من مدل y9a هست و نمیتونم برنامه Meet را نصب کنم چون پشتیبانی گوگل میخواد
  به نظرتون باید چه کنم‌؟

 12. با سلام خدمت شما لطفا برنامه snapp driver را پشتیبانی کنید با تشکر

 13. خسته نباشید. من گوشیم (نووا ۷ آی) هستش. برای اجرای خیلی از بازی‌ها مثل asphalt9 موقع اجرا بازی ارور میده که این بازی بدون پشتیبانی از خدمات گوگل پلی در دستگاه شما اجرا نمیشه. برای درست کردن این مشکل چیکار باید کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

 14. سلام ببخشید من میخوام هواوی y8p بخرم ولی میگن چون سرویس گوگل نداره نمیشه برنامه هایی مثل اسنپ چت و فیلتر شکن نصب کرد
  درسته؟یا میشه نصب کرد؟

  1. بله فک نمی‌کنم مشکلی باشه
   صفر تا ۱۰۰ استفاده از خدمات گوگل رو در مقاله ای مجزا کار کردیم که می تونید ببینید کمکتون می کنه

 15. سلام خسته نباشید خدا قوت
  یک سوال داشتم بی زحمت جواب بدین
  اگه یه بازی آنلاینو از اپ گالری نصب کنیم سرور بازیش جدا از گوگل پلی هست؟
  یعنی نمیتونیم با دوستمون که از گوگل پلی دان کرده بازی کنیم؟

 16. نحوه راه اندازی اپ گالری هواوی رو کامل متوجه شدم ممنون

  1. منم دقیقا با دیدن این فیلم تونستم اپ گالری رو فعال کنم

   1. سلام با عرض خسته نباشید من اکانت هواوی درست کردم ولی وقتی میرم داخل اپ گالری میگه که
    تایید منطقه سرویس شما امکان پذیر نیست برای دسترسی به سرویس ها، وارد سیستم شوید

    من الان باید چیکار کنم ممنون میشم جواب بدین

 17. راه اندازی گوشی هواوی y8p رو از طریق راهنمای شما انجام دادم

  1. سلام با عرض خسته نباشید من اکانت هواوی درست کردم ولی وقتی میرم داخل اپ گالری میگه که
   تایید منطقه سرویس شما امکان پذیر نیست برای دسترسی به سرویس ها، وارد سیستم شوید

   من الان باید چیکار کنم ممنون میشم جواب بدین

 18. سلام به سایت عزیز ۱۹ کالا من یک سوال داشتم بازی کلش رویال دارم برای بازی جیمیل دادم حالا اگه اون جیمیل رو من میخوام روی گوشی هوآویy 7 a بزنم بیاد ولی این گوشی فاقد سرویس گوگل است حالا چطور جیمیل رو تو گوشی y7a چطور نصب کنم

  1. با سوپر سل آیدی بزن اول با جیمیل تو وصل کن به گوشی دوستی که بهش اعتماد داری بعدش اکانت رو ببر رو سوپر سل آیدی بعد اون فقط ایمیلت رو داشته باشی میتونی براحتی پلی بدی

 19. با سلام من میخواستم هواوی نوا ۷i رو بخرم میخواستم بدونم که این گوشی بازی های سنگینی مثل کالاف و پابجی رو ساپورت میکنه
  و میشه اکانت قبلی مو اجرا کنم لطفا جواب بدید

 20. اول بگم همه جای گوشی زده چین و هندی نیست (مشکی دارم گارانتی مدیا پردازش)همه چی تمومه… تو هرچی فکر کنید عالیه …من یکی یکی مشکلات و راه حل های قطعی رو میگم شمام پیامم رو لایک کنید که خلق الله استفاده کنند.ممنون.»»»مشکل اول اینه که نمی‌تونید از یک برنامه فرضی به یکی از برنامه های گوگل وصل بشید…مثلا چی مثلا از پی دی آف خوان شرکت adobe نمی‌تونید به گوگل درایو مستقیم وصل بشید که دوتا راه حل داره ۱)از onedrive ماکروسافت کاملا بدون مشکل استفاده کنید ۲)چون خود گوگل درایو یا از طریق gpace یا از طریق تحت وب کاملا اجرا میشه میتونید اول از خود گوگل درایو دانلود کنید فایلو بعد وارد adobe بشید به همین راحتی..یا برای سیو بازی و بقیه چیزها از یک حساب فیسبوک استفاده کنید تا کلا حل شه مشکلتون.. »»»»»مشکل دوم نبود گوگل پلی: اول بگم کروم و کیبورد گوگل و گوگل مپ و چنتا دیگه بدون مشکل از بازار دان کنید و لذت ببرید…برای یوتیوب و گوگل درایو دوتا راه داریم اول از نسخه تحت وب استفاده کنید به این صورت که با کروم برید بعد add to homescreen رو بزنید (فقط حالت desktop site رو از گزینه ها فعال کنید) راه دوم که خیلی باحاله و کامل مثل بقیه گوشی ها میشه نصب gspace از خود اپ گالری هست که چون هواوی تاییدش کرده پس کاملا امنه و عالی. البته خودش ی آموزش جدا میخواد که اگر دیجیکالا لطف کنه ثبت کنه تو کامنت بعدی میگم..»»»»مشکل سوم اینه که برنامه های نقشه بجز گوگل مپ رو که از بازار میتونید دان کنید بقیه رو(مثلا بلد یا maps.me) رو باید فقط از خود اپ گالری نصب کنید چون در غیر این صورت جی پی اس رو نمیشناسه…اینم بگم برنامه های اپ گالری با سرعت زیادی درحال افزایشه و با توسعه دهنده های ایرانی هم درحال صحبت هستن…خلاصه اگر قیمت مناسب و کیفیت خوب میخواید و میتونید راه های بالا رو برید بسم الله.من ته گوشی رو در آوردم این مدت.ضمنا رنگ مشکیش بخاطر دوربین دورطلایش جذابیت خاصی داره…اینم بگم ابدا و ابدا بیشتر از یک ربع به شارژ نزنید چون شارژرش قویه ممکنه باتری زود فرسوده بشه.

  یکمی اثر انگشت رو اولش برای من دیر تشخیص داد که لازمه یک نکته رو متذکر بشم خدمتتون.بخاطر ساختار خطی اثر انگشت شما اولا یک محوطه خاص مثلا لبه ی شست رو در نظربگیرید و حین شناساندن اثر انگشت، مکررا صرفا همون منطقه رو بزارید و بردارید و مثلا وقتی دستگاه میگه لبه پایینی انگشت رو بذار شما بجاش همون محوطه رو دوباره لمس کن تا کامل شناسایی بشه. با این روش خیلی سریع اثر انگشتمو میشناسه.

  اگر برنامه ی خاصی هم پیدا نکردید روی یک گوشی که سرویس گوگل داره نصبش کنید و با شیرایت منتقل کنید اینجا… نکته بعد این که دوستان گفتن چرا نمیشه پیکسل دوربینو عوض کرد… بله شما اگر میخواید ۴۸ مگاپیکسلی عکس بگیرید از نوار پایین برید تو قسمت بیشتر و حالت وضوع بالا رو بزنید… ضمنا عجیبه NFC هم داره.. اینم بگم ساخت اکانت هواوی فقط با جیمیل مشکلش حله و نیاز به شماره نداره…آموزشش هست

  اینم بگم اگه کسی مثل من با اپل کار کرده و مشکل نداشته از نظر محدودیتش اینو بگیره دستش انگار وارد بهشت شده
  لطفا تایید کنید که شما هم در ثواب حل این مشکلات سهیم باشید و انشالله مردم هم از حیرانی در بیان
  یا علی …

  1. سلام وقت بخیر من گوشیم y7 هستش و روت هست ولی نمیتونم تم های گوشیمو عوض کنم تنها مشکلی که دارم همینه که تم ها اعمال نمیشه. از برنامه تمی که خود گوشی داره تم هارو دانلود میکنم ولی هیچکدومش اعمال نمیشه برنامه های دیگه رو هم امتحان کردم ولی بازم نمیشه. لطفا میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  2. سلام اسنپ درایور اینم راهی داره یا نه اسنپ رو گوشی نصبه کارم میکنه مشکلی نداره اما اسنپدرایور پازده

   1. سلام خوبین من یک مشکل دارم اکانت فری فایر دارم با برنامه Gs pace داخل گیم میره بعد پس میبرایه راه حل اش را میفهمید

 21. سلام خب مشکل پشتیبان واتساپ چه میشود من همه اطلاعاتم واتساپم روی جیمیل ذخیره شده و روی هواوی و نمیشه ای اطلاعات رو بارگذاری ورد باید چیکار کنیم

 22. سلام ببخشید اصلا در هنگام وارد کردن شماره گزینه ی آدری که در کلیپ آموزشی شما موجود است برای من وجود نداره و بالا نمیاره من باید حتما یه شماره ای رو بنویسم و چون مال ایران رو نداره نمیتونم این مرحله رو رد کنم
  لطفا راهنمایی کنید چندین نفر هم این سوالو داشتند

  1. نه خیر
   من بدون شماره وفقط با جیمیل وارد شدم
   اگر بلد نیستید بدید به کسی

  2. سلام
   برا من هم همین مشکل بو
   من اون مرحله رو رد کردم و داخل مرورگر رفتمو جیمیل رو زدم و بعدش داخل تنظیمات با ایمیل وارد شد. خیلی راحت

 23. تایپ صوتی برام کار نمیکنه بالا نمیاد میکروفن چیکار کنم؟
  مدل گوشی هم Huaweinova7i

   1. سلام من در قسمت تاریخ تولد گیر‌کردم هی میگه سن باید بالای۱۴باشه میزنم بالای۱۸میگ نمیاره

  1. سلام ببخشید من اپلیکیشن نوبیتکس رو از بازار یا مایکت میگیرم با همین گوشی‌های هوایی بدون گوگل پلی، ولی کار نمیکنن، و بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد پیام میده که احتیاج به گوگل پلی هست با اینکه یک گو گل پلی هم روش نصب کردم باز جواب نمیده حیف پول که به این گوشی بدیم لطفا اگه راهکار رو میدونید راهنمایی کنید خیلی به این اپلیکیشن روی گوشی احتیاج دارم ممنون میشم

 24. من گوشیم نوا۷ای و استپ رو میگه نسخه جدید بگیرید و من اخرین نسخه رو نصب کردم بازم همون حرف رو میزنم و پشتیبانی نمی کنه

 25. با سلام
  من یه گوشی هواوی y7a گرفتم.
  تمام برنامه ها رو روش نصب کردم، حتی واتساپ.
  فقط مشکل اینه که بکاپ اطلاعات واتساپمو که نیاز دارم، نمیتونم از روی گوگل پلی روی این گوشی بندازم، یه واتساپ خام و جدید روش نصب میشه.
  لطفا اگر راهی هست راهنمایی بفرمایید.
  چون اطلاعاتم لازمه برام.
  ممنون

   1. یه سوال اینکه پیام رسان های داخلی مثل شاد و ایتا و سروش در موبایل های جدید هوآوی اجرا می شود ؟؟؟

    1. سلام من آسفالت نصب کردم ولی میگه که بدون خدمات گوگل کار نکند چکار کنم

     1. داداش امیر نسخه ای که توی بازار دان کردی حتما حذف کن بعدش برو آپ گالری
      اسفالت رو دان کن من خودم این مشکلو داشتم امروز

  1. ببخشید میگید ک وارد جیمیل شیو و تایید کنید تا هووایی ایدی ساخته سه هووایی از جیمیل پشتیبانی نمیکنه اگ تو ی گوشی دیگ بزنم مشکل نداره؟؟

   1. چرا میگی از جیمیل پشتیبانی نمیکنه آخه
    مگه خودش برنامه ایمیل نداره
    مگه نمیتونی با gspace خود برنامه جیمیل رو. نصب کنی
    مردم و گمراه نکن

 26. با سلام و وقت بخیر لطفا بگین چجوری برنامه اسنپ درایور رو ، روی گوشی هواوی نوا ۷ آی نصب و راه اندازی کنم

  1. با سلام فعلا راه حلی برای نصب این اپلیکشن ارائه نشده به محض اینکه ارائه بشه اموزشش رو در مجله ۱۹کالا قرار خواهیم داد

 27. سلام خسته نیاشید من کوشیم y9a هست میخوام بازی کلش کنم جیملمو که میدم وصل نمیشه چکار میشه ک
  رد لطفا راهنماییم کنید

  1. یه سوال اینکه پیام رسان های داخلی مثل شاد و ایتا و سروش در موبایل های جدید هوآوی اجرا می شود ؟؟؟

   1. سلام به سایت عزیز ۱۹ کالا من یک سوال داشتم بازی پابجی موبایل دارم برای بازی جیمیل دادم حالا اگه اون جیمیل رو من میخوام روی گوشی هوآوی y9a بزنم بیاد ولی این گوشی فاقد سرویس گوگل است حالا چطور جیمیل رو تو گوشی y9a چطور نصب کنم

 28. سلام میخواستم بدونم بازی هایی رو ک گوگل میخواد رو چطوری باید اجرا کنم Plato. Pesmobilاینارو چطوری باید اجراشون کنم؟

 29. با سلام خدمت شما من چنتا بازی دارم که با جی‌میل های مختلف دارم بازی میکنم تصمیم دارم یه گوشی هواوی بخرم آیا این امکان را دارد که بتونم با هواوی توسط جی‌میل هایم به ادامه بازی هایم بپردازم؟؟؟؟بازی مثل کلش و پابجی

  1. نح عزیزم تا وقتی که این شرکت هوآوی
   فیلا که برنامه ای جایگزین بازی های گوگل پلی برای هوآوی نکردن

   1. سلام
    وقت بخیر
    من میخوام آیدی اپ گالری درست کنم.
    به روش شما جلو رفتم. داخل لیست کشورها اسم ایران نبود و همینجور که شما گفتین یک کشوری را زدم. ولی آخر بار گزینه لیتر نداشت که بعدش برام ایمیل بیاد. باید چکار کنم؟؟

  2. کلش بله ولی پابجی نمیدونم کلشو میتونی با سوپر سل آیدی پلی بدی

 30. سلام من گوشی هواوی y7aرو گرفتم و الا میخوام وارد اکانت پابجی بشم نمیشه اگر میشه راهنمایی کنید لطفا

 31. سلام وقتتون بخیر
  بعد از ایمیل مستقیم میره قسمت وارد کردن شماره و کاریش نمیشه کرد؛ ک شماره‌م وارد میکنیم ب علت تحریم قبول نمیکنه چه شماره‌ای وارد کنیم که قبول کنه و بره مرحله بعدی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون با شماره‌ی خودمون به هیچ وجه نمیشه

  1. سلام
   این مرحله رو رد کنید دقیقا شبیه مراحلی که در ویدئو شرح داده شده عمل کنید

 32. سلام و سخته نباشید گوشی بنده y9a است و کال اف که نصب کردم میبینم جز گزینه اتصال اکانت فیس بوک چیزی ندارم ایا میشه به جیمیل یا اکانت هواوی وصل کرد به طریق دیگری؟! ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم چطور میشه رفعش کرد

  2. آره میتونی رو سایت خود کال اف دیوتی هم سینک کنی و جایزه یک اسکین گوست هم ببری!!! آیکون هم یه درجه هست که سه تا خط داره اگه بزنی رو ساین این میاره

 33. سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم من روی پابجی و کاد موبایل اکانت جیمیل دارم
  هیچ راهی نیست که من بتونم اکانت هام رو بازیابی کنم
  یا اصلا میشه از جیمیل استفاده کرد
  ممنون میشم جواب بدیدی

   1. سلام من قبلا هواوی داشتم مشکل فیلتر شکن داشتم ینی اصل وصل نمیشد ایا در انر ۲ ۰ لایت هم وصل نمیشه و من پابجی بازم اگه بخوام اکانتمو در انر ۲ ۰ ادامه بدم چیکار باید کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

 34. سلام من گوشی y8p خریدم برنامه اسنپ درایو کار نمیکنه برنامه نشان هم کار نمیکنه البته هر دو رو نصب کردم لطفا راهنمایی کنید

  1. باسلام
   متاسفانه اسنپ راننده هنوز نمی تونه اجرا بشه اما به زودی این مشکل برطرف خواهد شد

 35. ببخشید اونجا که باید ایمیل رو تایید کنیم گزینه بعدی نیست… فقط شماره تلفنه.. چیکار کنم

  1. سلام برای من موقع شماره گزینه لدر نمیاد
   چیکار کنم؟ اگه میشه جواب بدید

   1. سلام من الان گوشی نوا هفت آی دارم و من توی آپ گالری پابجی رو پیدا نکردم
    من پابجی رو سرچ میکردم اما نمی‌آورد
    من باید چجوری نصب کنم برای اجراش باید از ویپی آن استفاده کنم یا نه اگه آره با چه ویپی آنی؟
    ممنون میشم زود جوابم رو بدین

  2. سلام برای من موقع شماره گزینه لدر نمیاد
   چیکار کنم؟ اگه میشه جواب بدید.

  1. نه دوست عزیز متاسفانه مشکلات زیادی با نداشتن گوگل به وجود می اید

  2. نصب میکنز ولی سرعتش خیلی پایین در مقایسه با سامسوگ یا شیائومی

 36. سلام
  گوشی های HUAWEI که گوگل را پشتیبانی نمی کنند چطور اطلاعات WhatsApp روی آنها برگردانیم؟
  من گوشی قبلیم سامسونگ هست و از WhatsApp بک آپ گرفتم و گوشی جدیدم HUAWEI هست الان میخوام اطلاعاتمو بازیابی کنم نمیشه چون گوشیم گوگل درایو پشتیبانی نمیکنه.
  اگه امکانش هست راهنماییم کنید ممنون

  1. با سلام
   لطفا مقاله موبایل و تبلتهمه
   نحوه بازیابی پیام های حذف شده واتساپ در گوشی اندروید و آیفون را مطالعه کنید

  2. برنامه gspaseرونصب کن داخل همون برنامه میتونی از گوگل پلی واتساپو دان کنی داخل همون پوشه راه اندازی کن بعد shortcot کن به صفحه اصلیت

 37. سلام خسته نباشد من نمیتونم پی دی اف درسی رو باز کنم، کاری هس ک این مشکل رو برطرف کنه، توروخدا کمک کنید
  و این مشکل بنظرتون تا کی طول میکشه و کی درست میشه هواوی
  ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید

  1. سلام
   میتونی یک برنامه pdf خوان از سایته فارسروید یا بازار یا مایکت دانلود کنی و به راحتی pdf هات رو بازکنی

 38. سلام
  من میخوام ی y7p بخرم .. ایا وقتی این گوشیو خریدم برنامه هایی ک ساپورت نمیکنه ، بعدا وقتی ک هواوی اون برنامه هارو جوری کرد ک ساپورت شه چطور میتونم اون برنامه هارو نصب کرد ایا باید سیستم رو بروزرسانی کنم یا خود ب خود اون برنامه رو باز میکنه ؟!!!!?????!!!!! ایا گوشی y7p در کل گوشیه خوبیه ؟!

  1. قدم به قدم نصب برنامه ها در ویدئو گفته شده ویدئو رو تماشا کنید دوست عزیز

  2. سلام من خریدم این گوشیو گوشی خوبیه حرف نداره ولی نداشتن گوگل پلی و دور زدن پلی واقعا دردسر سازه به نظرمن شیا ءومی بخر

 39. سلام
  من میخوام ی y7p بخرم .. ایا وقتی این گوشیو خریدم برنامه هایی ک ساپورت نمیکنه ، بعدا وقتی ک هواوی اون برنامه هارو جوری کرد ک ساپورت شه چطور میتونم اون برنامه هارو نصب کرد ایا باید سیستم رو بروزرسانی کنم یا خود ب خود اون برنامه رو باز میکنه ؟

   1. چجوری ایمیل بزنیم لطفا ی نمونه بفرستین ایا باید مث این باشه mmm@gmail.com یا جوره دیگه ای باید بزنیم

   2. ببخشید پابجی یا کلش اف کلنز و برنامه جمیل پشتیبانی میکنه ایا؟؟و اینکه واس استیم ک برنامه پی سی واس بازی لاگین جمیل میخواد واس استیم گارد میاره ایا ؟

 40. و من بچه دبیرستانیم به گوگل برای رفتن به کلاس اسکای روم نیاز دارم چیکارش کنم

 41. سلام من گوشیY6p هواوی دارم و به سرچ گوگل نیاز دارم برای اودیشن برای کمپانی هایی این مشکلو چه جوری حل کنم ممنون میشم کمک کنید؟

  1. سلام میخوام بدونم ایمیل رو چجوری درست کنیم مث این ک واس گوگل درست میکنیم
   mmmm@gmail.com

 42. سلام خسته نباشید ممنون میشم سوالمو جواب بدی ادمین
  ایا برنامه اسنپ( رانندگان) روی این گوشی نصب و بی مشکل اجرا میشه؟

  1. این مورد نیاز به بررسی بیشتری داره به شما اطلاع خواهیم داد

   1. سلام برای آپدیت اندروید گوشی های هواوی که از سرویس گوگل پشتیبانی نمی‌کنند باید چکار کرد؟؟

    1. با سلام طبق زمان بندی خود شرکت همانند سایر برندها این گوشی ها هم اپدیت می گیرند

     1. سلام چطوری بدون گوگل پلی برنامه های یوتیوب و نمبربوک دانلود کنیم.

   2. میخواستم بدونم که گوشی انر ۹x pro عین y9s تو پایین ترین کیفیت پاپجی و کالاف دیوتی میاره

 43. من کالاف دیوتی رو از مایکت دانلود میکنم بعد که میرم توش یه چیز به اینگلیسی مینویسه و وارد نمیشه میگه جیمیلتو چک کن

 44. سلام.مشکل نصب اپلیکیشن ها رو متوجه شدم که با یک دور زدن ساده میشه نصب و اجرا کرد.سوالم اینه که به روز رسانی های اینستاگرام،واتس آپ و…چطور؟با نبود گوگل پلی به روز رسانی میشن.اگه میشن دچار لگ یا اختلال نمیشن…ممنون میشم اگه کسی تجربه واقعی کار رو داره یا کارشناس ۱۹کالا پاسخ جامع بدن.با احترام

   1. باسلام میخوام فیلترشکن رو برای استفاده ازتلگرام نصب کنم نصب میشه ولی متاسفانه هیچ یک از فیلترشکنها وصل نمیشن لطفا راهنمایی بفرمایید

 45. سلام دوستان.ب علت تحریم‌شدن هواوی من اکانت کلش رو باید رو فیس بوک ذخیره کنم…کانکت ش میکنم از بازی میرم بیرون میام تو دوباره دیسکانکته …کسی میدونه مشکلش چیه؟

 46. سلام ببخشید چطور می توان بازی هایی مثل کلش اکانت شان را پس گرفت گوگل پلی گیمز که تحریم است

 47. سلام من خیلی از سایت ۱۹کالا راضیم فقط یه سوال داشتم روی گوشی y8p میشه فیسبوک و یا توییتر نصب کرد؟؟

   1. خیلی ممنون از سایت خوبتون که سریع به سوالات مشتری ها جواب میده واقعا ممنونم

    1. سلام خسته نباشید من بازی کلش اف کلنز بازی میکنم ولی گوگل نداره نمیتونم جیمیل و اکانت خودمو برگردانم چیکار باید انجام بدم ممنون میشم کمک کنید

  1. سلام اسنپ رانندگان رو نمیشه رو نوا۷iنصب کرد آیا راحل دارید براش

   1. با سلام هوآوی برنامه داره که امکان نصب این برنامه رو فراهم کنه اما هنوز این امکان وجود نداره و به محض اینکه راهی برای نصب این برنامه پیدا کنیم آموزش اون رو حتما ارائه خواهیم داد سپاس از شما

 48. سلام
  من اسنپ رانندگان و نصب میکنم باز نمیکنه می‌نویسه باید از سرویس گوگل پلی استفاده کنم اونم دانلود کردم اونم کار نکرد چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
  در ضمن در آپ گالری هم نمیاره که نوشتین موجوده

  1. با سلام
   شما مراحل گفته شده در مقاله و ویدئو رو مرحله به مرحله برای نصب این برنامه انجام دادین؟

   1. سلام بله من اسنپ مسافر از همین روش هواوی گالری اکانت ساختم از داخل برنامه اسنپ گرفتم ولی بازم خطای سرویس گوگل میاد و اصلا باز نمیکنه
    چه کار باید کرد
    Nova 7i

    1. سلام من در مرحله تاریخ تولد گیر کردم هرچی میزنم نمیارع

   2. من‌ بین po co x3 و nova 7 i موندم میدونم نوا سخت افزارش قوی تره ولی پوکو هم‌کم‌نمیاره . دور تحریما هم دردسره شما کدوم گوشی رو پیشنهاد میکنید؟ بیشتر برا گیم میخوام دوربینم مهمه برام

    1. با هواوی برای بازی خیلی به مشکل میخوری ولی پوکو برا بازی عالیه

 49. سلام وقت تون بخیر عرض به خدمت گوشی بنده نوآ ۷ می باشد گوگل پگلی نداریم و نمی توان برنامه اسنپ رانندگان و سایر رو نصب کرد چه پیشنهادی می دید تو اپ گالری هوآوی هم نیستش

 50. سلام
  اول از همه از سایت ۱۹ کالا تشکر میکنم که باعث شد تا App Gallery رو فعال کنم. من گوشیم هوآوی هست گوگل هم داره ولی به خاطر تم هاش فعال کردم.
  ممنون از سایت خوبتون

 51. سلام خدمت ۱۹کالا مگ
  یه سؤال داشتم که میخواستم جواب رو بگین ممنون من الان pes mobail بازی می‌کنم که لازمه یعنی ضروری هست که به بازی های play وصل بشه من چجوری اون مشکل رو حل کنم لطفا راهنمایی کنین من به شدت طرفدار هواوی هستم و از نظر من عالی هستن ولی الان تو وصل شدن به اکانت pes mobail به مشکل خوردم گوشی من‌ y9a هست لطفا راهنمایی کنین بازم ممنون

  1. مراحل گفته شده در ویدئو رو دنبال کنید بدون شک کمک کننده خواهد بود

 52. سلام برای ساخت اکانت موقعی که میخواهم شماره موبایل وارد کنم گزینه later وجود ندارد و نمیتوانم اکانت را بسازم

  1. با سلام دوست عزیز برخی از مدلها این گزینه در بالا و در برخی از گوشی ها در قسمت پایین قرار داره به این هم دقت کنید

 53. سلام
  چطور اسنپ رانندگان روی گوشی y7p نصب کنم؟ این مشکل رفع نشدنیه؟

  1. با سلام قبلا مشکل بود ولی الان هوآوی این امکان رو فراهم کرده که به راحتی بتونید برنامه اسنپ رو نصب کنید و جای نگرانی نیست

   1. سلام به سایت خوب ۱۹ کالا. خواستم بدونم برنامه اسنپ رانندگان رو چجوری اجرا کنیم؟ این اسنپ مال مسافراس

    1. با سلام نیاز به بررسی داره دوست عزیز نحوه نصبش فک نمی کنم فرقی با اسنپ داشته باشه همون طور که برنامه اسنپ رو نصب می کنید این برنامه رو هم میشه نصب کرد ویدئو رو مرحله به مرحله دنبال کنید

  2. اونا هیچ برنامه بروزرسانی میشه میگه سرویس های گوگل پلی باید بروز بشه اونو چیکار کنیم

  1. با سلام بله دوست عزیز این بازی قابل نصب و اجرا هست ولی انتظار خیلی زیادی نباید از اون داشت و کیفیت بازی می تونه متوسط باشه

  2. سلام من کلش اف کلنز بازی می‌کنم الان نصب کردم ولی نمیتونم اکانت خودمو بالا بیارم لطفا راهنماییم کنید

 54. کسایی که برای ساخت هاوایی آیدی مشکل دارن
  اول برید منطقه گوشیتون رو از قسمت تغییر زبان به کشور عراق تغییر بدین.
  مراحل ساخت هاوایی آیدی رو مثل همین ویدئوی که تو سایت هست انجام بدید. وقتی ایمیل رو وارد کنید و برای اکانت خودتون رمز بزارید و وارد قسمت شماره که بشدید اونجا گذینه Later یا بعدا، براتون ظاهر میشه و میتونید اکانت خودتون رو بسازید.

 55. ببخشید الان من اکانت پابجی دارم ولی نمیدونم چجوری تو گوشی هوآوی بیارمش ، میشه بگین؟

  1. سلام اکانتت رو به فیسبوک وصل کن و با فیسبوک وارد شوید به هیچ مشکلی نمی‌خورد

 56. سلام وقت بخیر
  برای من اون قسمت که باید به جای درج شماره تماس گذینه ی “بعدا” رو بزنیم نمیاره؛ یعنی همچنی گذیته ای رو من ندارم از طرفی هم هر شماره تماسی وارد میکنم میزنه نامعتبر!
  میشه راهنماییم کنید که مشکل از کجاست؟

  1. سلام جدیدا هواوی شماره تلفن هم میخواد
   خوشبختانه من قبلا با جیمل اکانت داشتم و به مشکل بر نخوردم
   شما باید با شماره ی یکی از آشنایان در خارج یا با استفاده از اکانت آشنایاتون وارد بشین

 57. سلام به دوستان گرامی عزیز من یه گوشی y8pخریدم تا دو یا سه روز دیگه میرسه من اکانت پابجی دارم اول ۵۸هست اش با گوگل پلی وجیمل وصل بود. توی یه گوشی سامسونگ الان این گوشی جدید بیاد چگونه ادامه پابجی رو بازی کنم؟

 58. سلام لطفا راهنمایی کنید
  من برای ساخت هواوی ای دی تمام مراحل رو پیش میرم و وقتی به قسمتی که ایمیل رو وارد میکنی و بعد شماره تلفن میخواد میرسم گزینه later وجود نداره. باید چیکار کنم؟ گوشیم هم نوا۷i هست.
  لطفا راهنمایی کنید.

  1. دوست عزیز گزینه Later یا دقیقا در قسمت بالایی هست و یا پایینی و اگر نبود مرحله رو skip کنید.

  2. سلام منم میخواستم وارد بشم later نداشت
   ولی قبلا یک اکانت هواوی داشتم که با اون وارد شدم (البته منظورم تو این گوشی نیست تو هواوی y7 نوا رو میخوام بگیرم) خلاصه شما باید با اکانت دوستان و آشنایان وارد بشین

  3. باید یکیو خارج از کشور داشته باشی شمارشو بزنی میاره

  4. بستگی به کشور انتخابی داره روی عراق هند و برزیل گزینه ی Later هست, بقیه رو نمیدونم

   1. این کد تایید کجا میاد میگه به شمارتون ارسال شد ولی هیچی نمیاد

 59. سلام اگه پابجی داشته باشیو بخوای دوباره بازی رو بیاری،باش چیکار کنی میشع بگین الان من موندم

  1. رو یه گوشی دیگ بیارش بعد رو فیسبوک سیوکن بعد بیارش رو هوآوی

 60. وقتی کشور ایران وجود نداره چجوری زبان فارسی داره؟؟؟؟ و مهمتر اینکه چجوریه اولش زبان فارسی انتخاب میکنیم ولی بعدا کیبوردش فارسی نداره!!؟؟؟

  من ۲ تا گوشی هواوی میخاستم سفارش بدم ولی الان پشیمون شدم چون گوشی که از زبان فارسی و کشور ایران حمایت نمیکنه بدرد نمیخوره، حتی هواوی

  بنظرم همون سامسونگ بهتره

  1. شما در اشتباه هستید سامسونگ هزینه برندشو میگیره و هواوی پول تکنولوژی رو
   در مورد زبان باید بگم هر گوشی باید تمام زبان های دنیا رو داشته باشه وگرنه گوشی بد دردنخوری میشه
   در مورد کیبورد بگم که شما Microsoft SwiftKey رو دانلود کن عاشقش میشی
   بعد کشور ایران وجود نداره بهتره اون موقع شاید از تحریم بیرون بیاد

 61. از نظر من فعلا میشه گفت هواوی بدون گوگل مرده اما قطعا هیچکس جرات نمیکنه شیش ماه دیگه این حرفو بزنه چون مطمئن باشید این کمپانی بزرگ دست رو دست نمیزاره و خدماتشو گسترش میده و بهبود میبخشه شایدم حتی از گوگلم بهتر بشه ولی نمیشه تا یکسال دیگه ازش انتضار داشت که عالی بشه قطعا اوله راهشه هواوی، و مسیر درازی داره که به گوگل برسه اما این مسیر اونقدر ها هم که میگن طولانی نیست…!
  .ـــــ

  من خودم وسوسه میشه nova 7i رو به جای note 9s شیایومی بخرم اما به خاطر گوگل نمیرم طرفش هرچند ۹۰ درصد مشکلات ادم حل میشه ولی به هر حال اگه گوگلم داشته باشه رابط کاربری هواوی زیاد تعریفی نیست ضمن اینکه گوشیاش نه مادون قرمزی دارند نه Nfc نه چیزی که حتی اگه گوگلم داشت مارو به سمتش جلب کنه، قطعا یه پاور بانک نمیتونه کسیو جلب کنه به جای اون پاوربانک که کنار نوا هفت آی میده توی گوشی.نوا سنسور خیلی طبیعی ژیروسکب و مادون قرمز و nfc. میزاشت بهتر بود

 62. از نظر من فعلا میشه گفت هواوی بدون گوگل مرده اما قطعا هیچکس جرات نمیکنه شیش ماه دیگه این حرفو بزنه چون مطمئن باشید این کمپانی بزرگ دست رو دست نمیزاره و خدماتشو گسترش میده و بهبود میبخشه شایدم حتی از گوگلم بهتر بشه ولی نمیشه تا یکسال دیگه ازش انتضار داشت که عالی بشه قطعا اوله راهشه هواوی، و مسیر درازی داره که به گوگل برسه اما این مسیر اونقدر ها هم که میگن طولانی نیست…!

  من خودم وسوسه میشه nova 7i رو به جای note 9s شیایومی بخرم اما به خاطر گوگل نمیرم طرفش هرچند ۹۰ درصد مشکلات ادم حل میشه ولی به هر حال اگه گوگلم داشته باشه رابط کاربری هواوی زیاد تعریفی نیست ضمن اینکه گوشیاش نه مادون قرمزی دارند نه Nfc نه چیزی که حتی اگه گوگلم داشت مارو به سمتش جلب کنه، قطعا یه پاور بانک نمیتونه کسیو جلب کنه به جای اون پاوربانک که کنار نوا هفت آی میده توی گوشی.نوا سنسور خیلی طبیعی ژیروسکب و مادون قرمز و nfc. میزاشت بهتر بود

 63. سلام من بازی کلش اف کلنز رو بازی می‌کنم که برای استفاده از اکانت های بازی نیاز به جیمیل و بازی های گوگل پلی است. من همیشه طرفدار هواوی بودم ولی خب این یکی از مشکل های منه. آیا باز هم میشه این اکانت ها رو روی بازی بیارم؟

  1. دوست عزیز
   بازی کلش اف کلنز ضرورا نیازی به گوگل پلی گیمز یا بازی های گوگل نداره، و میتونی ادامه بازیت رو تو hms بری کافیه این بازی رو به سوپر سل وصل کنی

  2. سلام خیلی ویدئوی خوبی بود من یه گوشی هواویy8pاز تهران سفارش دادم و تا ۲ روز دیگه میرسه میخاستم ببینم اگه میشه از آپارات تو گوشی استفاده کنم وقتی که مرور گر گوگل ندارم چجوری از آپارات استفاده کنم

   1. دوست عزیز یک مرورگر مناسب در صفحه اصلی گوشی وجود داره و به راحتی می‌تونید از سایت آپارات و یا هر سایت دیگر با کمک این مرورگر به راحتی استفاده کنید.

    1. سلام
     من مراحل رو انجام میدم بعد از اینکه ایمیل و رمز رو وارد می کنم شماره میخواد و later
     هم نداره باید چیکار کنم؟

     1. قدم به قدم توضیح داده شده دوست عزیز

    2. سلام
     من هوا ویy8p دارم.
     کیف دیجیتال واسه خرید و فروش بیت و… نصب نمیشه. لطفأ راهنمایی کنید ک چه کیف دیجیتالی واسه ارز نصب کنم

   2. سلام وقت به خیر
    من همه مراحل رو به درستی رفتم ولی اون آخر بعد از وارد کردن رمز هواوی آیدی شماره تلفن برا من به صورت دلخواه نیست یعنی تا تلفن وارد نکنم نمیتونم برم مرحله بعد

     1. سلام برای من کد تأیید از طریق ایمیل نمیاد باید چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن